14:5900
SON DAKİKA TEKKEKÖY HABERLERİ

Son Dakika Tekkeköy Haberleri

   

  Togar: 'Tekkeköy'ü Örnek Bir İlçe Yapacağız'

  Togar: "Tekkeköy'ü Örnek Bir İlçe Yapacağız"

  Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “İlçemizi parmakla gösterilir, örnek bir ilçe olsun istiyoruz” dedi. (Bugün 14:34)

   

  Yeşilyurt'tan Togar'a Ziyaret

  Yeşilyurt'tan Togar'a Ziyaret

  Yeşilyurt Demir Çelik Sanayi Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet, Fikret ve Necdet Yeşilyurt, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ı makamında ziyaret ederek, başarı dileklerinde bulundular. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  'Kimsenin Ekmeği ile Oynamayacağız'

  "Kimsenin Ekmeği ile Oynamayacağız"

  Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, belediyenin temizlik işçileri ile kahvaltıda bir araya geldi. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Tekkeköy'de İlk Meclis Toplantısı

  Tekkeköy'de İlk Meclis Toplantısı

  Tekkeköy Belediyesi 30 Mart yerel seçimlerinin ardından ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Samsun'daki Başarılı Öğrenciler Çanakkale'ye Gönderildi

  Samsun Emniyet Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü'nce Güvenli Yaşam İçin İlkadım Projesi kapsamında 89 ortaokul öğrencisi Çanakkale'ye gönderildi. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Togar'dan Polise Kutlama

  Togar'dan Polise Kutlama

  Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 169. yılı etkinlikleri kapsamında Tekkeköy Emniyet Müdürü İlker Bozkurt’u makamında ziyaret etti. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Makam Kapısını Söktürüp Koltuğa Oturdu

  Makam Kapısını Söktürüp Koltuğa Oturdu

  Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, mazbatasını almasının ardından geldiği belediye binasında makam kapısını söktürüp koltuğa oturdu. (04 Nisan 2014 Cuma )

   

  Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi

  As Osmaniye Gençlik antrenör değiştirdi. (04 Nisan 2014 Cuma )

   

  Kruvaziyer Turizmi Samsun'a Önem Kazandıracak

  İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, kruvaziyer turizmle ilgili çalışmaların Samsun Liman’ına farklı bir önem kazandıracağı bildirildi. (02 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Grand Prix Samsun 2014

  Judoda olimpiyat oyunları için puan veren, 44 ülke, 357 sporcu, 92 antrenör ve çok sayıda sporseverin katıldığı Grand Prix Samsun 2014'te ikinci gün müsabakaları başladı. (29 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Gündem / 29 Mart 2014

  ANADOLU AJANSI. (29 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Judo: Grand Prix Samsun 2014

  Judo: Grand Prix Samsun 2014

  İlk gün müsabakalarında bayanlar 48 kiloda mücadele eden Türk sporcu Sümeyye Akkuş, bronz madalya kazandı. (28 Mart 2014 Cuma )

   

  Grand Prix Samsun 2014 Başladı

  Judoda olimpiyat oyunları için puan veren, 44 ülke, 357 sporcu, 92 antrenör ve çok sayıda sporseverin katıldığı Grand Prix Samsun 2014 müsabakaları başladı. (28 Mart 2014 Cuma )

   

 

  Samsun'da Judo Grand Prix Başladı

  Samsun'da Judo Grand Prix Başladı

  Samsun'da ikinci kez düzenlenen judonun en üst düzey organizasyonlarından olan Judo Grand Prix, bugün start aldı. (28 Mart 2014 Cuma )

   

  Grand Prix Samsun 2014 Başlıyor

  Grand Prix Samsun 2014 Başlıyor

  Judoda olimpiyat oyunları için puan veren, 44 ülke, 357 sporcu, 92 antrenör ve sporseverin katıldığı Grand Prix Samsun 2014 müsabakaları başlıyor. (28 Mart 2014 Cuma )

   

  Grand Prix Samsun 2014 Başlıyor

  Judoda olimpiyat oyunları için puan veren, 44 ülke, 357 sporcu, 92 antrenör ve çok sayıda sporseverin katıldığı Grand Prix Samsun 2014 müsabakaları, yarın Yaşar Doğu Spor Salonu'nda start alacak. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  Judo Grand Prix Yarın Başlıyor

  Judo Grand Prix Yarın Başlıyor

  Samsun, Judonun en üst düzey organizasyonlarından olan Grand Prix’e üst üste ikinci kez ev sahipliği yapacak. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  Tekin: 'İlçenin Ufkunu Açtık'

  Tekin: "İlçenin Ufkunu Açtık"

  Tekkeköy Belediye Başkanı ve Adayı Hayati Tekin, "Hayal edilemeyecek daha birçok projeyi hayata geçirerek ilçemizin ufkunu açtık" dedi. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  AK Parti'den Miting Teşekkürü

  AK Parti'den Miting Teşekkürü

  AK Parti Samsun İl Başkanı Köktaş, "Başbakanımızın katıldığı mitingimizde bizleri yalnız bırakmayan, hemşehrilerimize teşekkür ediyorum." dedi. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Tekkeköy'de Hayati Tekin'in Araçlarının Tekerlekleri Patlatıldı

  Tekkeköy'de Hayati Tekin'in Araçlarının Tekerlekleri Patlatıldı

  Samsun Tekkeköy Belediye Başkanı ve başkan adayı Hayati Tekin, gece araçlarının tekerleklerinin patlatılmasına tepki gösterdi. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Samsun Judoda Grand Prix Yarışlarına Hazır

  Judoda olimpiyat oyunları için puan veren, 45 ülke, 400'ün üzerinde sporcu, 92 antrenör ve çok sayıda sporseverin katılacağı Grand Prix müsabakalarının hazırlıkları tamamlandı Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Özyurt: "İlgiyi gören uluslararası komiteler, Samsun'un spor kenti olduğunu ve daha. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Erdoğan: Bunlar Cemaat Değil Örgüt' Haberine Ek

  Erdoğan: Bunlar Cemaat Değil Örgüt" Haberine Ek

  Başbakan ERDOĞAN: CHP EZANI YASAKLADI Samsun Cumhuriyet Meydanı'ndaki mitignde muhalefete yüklenen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP'nin darbelere destek olmak, zulüm, baskı, yasak demek olduğunu söyleyerek, "CHP demek milletin değerlerini, kutsallarını çiğnemek demektir. (25 Mart 2014 Salı )

   

  Vatandaşlar Samsun Mitingi Sonrası Başbakan'ın Önünü Kesti

  Vatandaşlar Samsun Mitingi Sonrası Başbakan'ın Önünü Kesti

  Başbakan miting sonrası havaalanına giderken yolunu kesen vatandaşlara, " 30 Mart Pazar günü sandıkları gümbür gümbür aydınlatacaksınız." dedi. (25 Mart 2014 Salı )

   

  Erdoğan: CHP Ezanı Yasakladı

  Erdoğan: CHP Ezanı Yasakladı

  Başbakan Erdoğan, "CHP demek milletin değerlerini, kutsallarını çiğnemek demektir. Ezanı aslından uzaklaştırmak isteyen bu CHP değil miydi?." dedi. (25 Mart 2014 Salı )

   

  Tekkeköy Belediye Başkanı Tekin: Kaybedeceklerini Anladılar

  CHP'li Tekkeköy Belediye Başkanı Tekin, "Artık çember daraldı, kaybedeceklerini anladılar. şimdi de montajlı bir ses kaydı yayınlamışlar." dedi. (25 Mart 2014 Salı )

   

  Başkan Tekin'den Açıklama

  Başkan Tekin'den Açıklama

  Tekkeköy Belediye Başkanı ve Adayı Hayati Tekin, “Benim farklı yerlerde yaptığım konuşmaları montaj yaparak ses kaydı oluşturmuşlar. (25 Mart 2014 Salı )

   

  Grand Prix'e Geri Sayım Başladı

  Grand Prix'e Geri Sayım Başladı

  Türkiye Judo Federasyonu ve Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde yapılacak olan Judo Grand Prix'e geri sayım başladı. (25 Mart 2014 Salı )

   

  Tekin: '5 Yıl Sonra Büyükşehir'e Yelken Açacağım'

  Tekin: "5 Yıl Sonra Büyükşehir'e Yelken Açacağım"

  Tekkeköy Belediye Başkanı ve Adayı Hayati Tekin, “Artık son viraja girdik. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Silah Operasyonu Zanlısı 1 Kişi Tutuklanırken, 7 Kişi Serbest Bırakıldı

  Silah Operasyonu Zanlısı 1 Kişi Tutuklanırken, 7 Kişi Serbest Bırakıldı

  Samsun Emniyet Müdürlüğü'nün silah ticaretine yönelik düzenlediği operasyonda gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen 8 kişiden 1'i tutuklanırken, 7 kişi ise serbest bırakıldı. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Silah Ticareti Operasyonunda 6 Kişi Serbest

  Silah Ticareti Operasyonunda 6 Kişi Serbest

  Samsun Emniyet Müdürlüğü'nün silah ticaretine yönelik düzenlediği operasyonda gözaltına alınan 14 kişiden 6'sı ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  Toprağa Fındık Zurufundan Gübre Atıldı

  Toprağa Fındık Zurufundan Gübre Atıldı

  Samsun Karadeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü ve Samsun Gıda, Tarım ve Hayvancılık Il Müdürlüğü tarafından, Fındık Zurufundan Kompost Elde Etme ve Uygulama Projesi kapsamında Çarşamba Şeyhgüven köyünde toprağa fındık zurufundan elde edilen gübre atıldı. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  Başkan Yılmaz'ın Seçim Çalışmaları

  Başkan Yılmaz'ın Seçim Çalışmaları

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Tekkeköy’ü geri kalmışlıktan kurtaracaklarını söyledi. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  Polisten Silah Operasyonu

  Samsun'da polisin yaptığı operasyonda silah ticareti yaptığı öne sürülen 14 şüpheli gözaltına alındı. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Ruhsatsız Tabanca Ticareti Yapmaktan 14 Kişiye Gözaltı

  Ruhsatsız Tabanca Ticareti Yapmaktan 14 Kişiye Gözaltı

  Samsun Il Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 20 ayrı adrese yaptığı eş zamanlı operasyonda ruhsatsız tabanca ve fişek ticareti yapmak suçundan 14 kişiyi gözaltına aldı. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Samsun'da Silah Operasyonu: 14 Gözaltı

  Samsun'da Silah Operasyonu: 14 Gözaltı

  Samsun Emniyet Müdürlüğü'nün silah ticaretine yönelik düzenlediği operasyonda 14 kişiyi gözaltına aldı. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Samsun Merkez, Gıda ve Kavak Osb Toplantıları

  Samsun Merkez, Gıda ve Kavak Osb Toplantıları

  Samsun Merkez Organize Sanayi Bölgesi(OSB), Gıda Organize Sanayi Bölgesi ve Kavak Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantıları, Vali Hüseyin Aksoy’un başkanlığında yapıldı. (18 Mart 2014 Salı )

   

  Judo Grand Prix'e 55 Ülkeden 500 Sporcu Bekleniyor

  Judo Grand Prix'e 55 Ülkeden 500 Sporcu Bekleniyor

  İlkadım Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü ve Judo Grand Prix Samsun Koordinatörü Murat Turan, “Judo Grand Prıx”e 55 ülkeden 500 sporcunun katılmasını beklediklerini söyledi. (18 Mart 2014 Salı )

   

  Çarşamba'da Tarım Çalıştayı

  Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası ile Çarşamba Ticaret Borsası tarafından tarım çalıştayı düzenlendi. (18 Mart 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri