SON DAKİKA TEKKEKÖY HABERLERİ

Son Dakika Tekkeköy Haberleri

 • 19:38Tekkeköy'de Hava KirliliğiTekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Sanayi kuruluşlarımızdan kimisi duyarsız davranıyorlar, filtrelerini çalıştırmıyorlar.
 • 16:53Hanefi Avcı Samsun'da Okurlarıyla Bir Araya GeldiHanefi Avcı Samsun'da Okurlarıyla Bir Araya GeldiHanefi Avcı, Karadeniz Kitap Fuarı’nın son gününde okurlarıyla buluştu.
 • 10:45Tekkeköy Raylı Sistem Tam GazTekkeköy Raylı Sistem Tam GazSamsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Yurt, Tekkeköy raylı sistem hattı alt yapı çalışmalarının devam ettiğini, yapılacak iki viyadükten birinin tamamlandığını söyledi.
 • 13:50Küçük Yaşta Çalıştırılan ve Dilendirilen Çocuklar İçin Çalışma BaşlatıldıSamsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Tekin Balcı, "Özellikle halkın yoğun olarak yaşadığı alanlarda dilendirilen çocukların bedensel, zihinsel, ruhsal ve toplumsal gelişimleri olumsuz yönde etkileniyor" dedi.
 • 10:25Sokakta Çalıştırılan, Dilendirilen Çocuklar İçin Saha Çalışmaları BaşladıSokakta Çalıştırılan, Dilendirilen Çocuklar İçin Saha Çalışmaları BaşladıAile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından ülke genelinde oluşturulan "Sokakta Çalıştırılan, Dilendirilen Çocuklar Komisyonu" Samsun’da Vali Yardımcısı Mehmet Ali Yıldırım başkanlığında ve Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü sekretaryasında kurularak faaliyetlerine başladı.
 • 22:20Samsunspor'dan TeşekkürPTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor’da yönetim kurulu, Altınordu maçına taraftarların gidişine destek olan belediyelere tesekkür etti.
 • 21:04Halk Sağlığı Öğrencilere 300 Bisiklet DağıttıHalk Sağlığı Öğrencilere 300 Bisiklet DağıttıSağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğindeki protokol kapsamında, “bisiklet modülü” dersini uygulayan okullara Halk Sağlığı Müdürlüğü toplam 300 bisiklet desteği sağladı.
 • 16:33Başkan Togar: Başkan Togar: "Engelsiz Bir Ülke İçin Çalışıyoruz"Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Engelsiz bir ilçe, il ve ülke hayali ile çalışmalarımıza ve projelerimize devam ediyoruz” dedi.
 • 16:13Kurt: Kurt: "Samsun Artık Dünya ile Kucaklaşmalı"AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hasan Basri Kurt, "Yeni dönemde el ele verip makro ve mikro projeleri hayata sokup dünya ile Samsun’u kucaklaştırmamız şart” dedi.
 • 15:57Tekkeköy'de Yollar ve Mahalleler İncelendiTekkeköy'de Yollar ve Mahalleler İncelendiTekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, AK hizmet politikasıyla ulaşamadıkları hiçbir mahalle, sokak ve evin kalmadığını söyledi.
 • 13:44Başkan Yılmaz: Samsunlular Krallar Gibi YaşıyorBaşkan Yılmaz: Samsunlular Krallar Gibi YaşıyorSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, dün Samsun'da bir takım yerleri gezdiğini ve vatandaşların refah içerisinde krallar gibi yaşadığını söyledi.
 • 01:15Dostlar Dostlar "Yamaha" Samsun' daSamsun'un Atakum ilçesi'nde Yamaha'nın Japon Patronu Toshiharu Yamada nında katılımı ile Yamaha Dostlar Açıldı
 • 17:45Omü Öğrencileri Tekkeköy Mağaraları'nı GezdiOmü Öğrencileri Tekkeköy Mağaraları'nı GezdiOndokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü öğrencileri Karadeniz’deki ilk insan yerleşkesi Tekkeköy Mağaraları’nda incelemelerde bulundular.
 • 14:12Başkan Yılmaz: Başkan Yılmaz: "Adam Tereciye Tere Satıyor"Samsun Büyükşehir Belediyesi Yusuf Ziya Yılmaz, “Şimdi siyasetin sahnedeki unsurlarına bakıyorum, atıyorlar, tutuyorlar da, düşünüyorum bunların hayatta acaba bir yerlerde dikili taşları var mı? Hiçbirinin bir yerde dikili taşı yok. Adam şimdi tereciye tere satıyor” dedi.
 • 11:35Monami Resim Yarışması'nda Tekkeköy'ün Büyük BaşarısıMonami Resim Yarışması'nda Tekkeköy'ün Büyük BaşarısıTekkeköy İlk ve Ortaokulu Türkiye genelinde düzenlenen “Çocuk ve Çevre” konulu Monami Pastel Boya Resim Yarışması’nda ilçeye 33 madalya ile 230 başarı belgesi kazandırdı.
 • 18:02Kasaplar Odasından 'Kaçak Et' AçıklamasıKasaplar Odasından 'Kaçak Et' AçıklamasıSamsun Kasaplar Odası Başkanı Ömür Şen, Samsun’daki kasapların kesinlikle kaçak et satmadığını söyledi.
 • 22:22Başbakan Davutoğlu: Başbakan Davutoğlu: "Tarlada İzi Olmayanın Harmanda Yüzü Olmaz"Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun mitingde konuşması AK Parti'nin Samsun mitingi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)- "Son 13 yıllık iktidarımız, aynen 1919 gibi, hem ekonomik özgürlüğümüzün, istiklalimizin hem onurumuzun hem dünyadaki itibarlı yerimizin başlangıç noktası oldu"- "Sene 2008. İstanbul Büyükşehir Belediyemiz 50 bin gence 250 lira burs verme kararı aldı.
 • 22:15Başbakan Davutoğlu: Başbakan Davutoğlu: "Karadeniz'de Yol Alan Her Gemi Samsun'a Selam Duracak"- GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ- Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması AK Parti'nin Samsun mitingi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)- "Son 13 yıllık iktidarımız, aynen 1919 gibi, hem ekonomik özgürlüğümüzün, istiklalimizin hem onurumuzun hem dünyadaki itibarlı yerimizin başlangıç noktası oldu"- "Sene 2008. İstanbul Büyükşehir Belediyemiz 50 bin gence 250 lira burs verme kararı aldı.
 • 20:47AK Parti'nin Samsun MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Son 13 yıllık iktidarımız, aynen 1919 gibi, hem ekonomik özgürlüğümüzün, istiklalimizin hem onurumuzun hem dünyadaki itibarlı yerimizin başlangıç noktası oldu" dedi.
 • 16:31Üner: Orta Karadeniz Türkiye'nin Enerji Çöplüğü Yapılmak İsteniyorÜner: Orta Karadeniz Türkiye'nin Enerji Çöplüğü Yapılmak İsteniyorMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) milletvekili adayı Akın Üner, kurulması planlanan termik santraller ile başta Terme olmak üzere Orta Karadeniz'in Türkiye'nin enerji çöplüğüne çevrilmek istendiğini belirtti.
 • 19:4819 Yıl Sonra Ortaya Çıkan Cinayetin Davası19 Yıl Sonra Ortaya Çıkan Cinayetin DavasıSamsun’da 19 yıl önce boğularak öldürüldükten sonra yakılıp mısır tarlasına gömülen 3 çocuk babası çobanın ölümüyle ilgili gözaltına alınan karısı ile birlikte 2 kişi hakkında ağırlaştırılmış müebbet, olayın ortaya çıkmasını sağlayan 1 kişi hakkında da 25 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmalarına devam edildi.
 • 14:41Tekkeköy Belediyesi Tekkeköy Belediyesi "E-devlet" Uygulamasına GeçtiTekkeköy Belediyesi Kent Bilgi Sistemi ve Numaratraj çalışmaları ile Akıllı Kent Otomasyon Sistemi’nin ardından, e-devlet uygulamasına da geçti.
 • 13:41Tekkeköy, Lojistik Okulu İstiyorTekkeköy, Lojistik Okulu İstiyorTekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçelerine Lojistik Meslek Yüksekokulu kurulmasını istediklerini söyledi.
 • 16:05Bakan Kılıç Samsun'daBakan Kılıç Samsun'daBir dizi gezi ve incelemelerde bulunmak için Samsun’a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Tekkeköy ilçesinde Kutlu Doğum Haftası etkinliklerine katıldı.
 • 13:57Peygamber Sevgisi Salonlara SığmadıPeygamber Sevgisi Salonlara SığmadıTekkeköy Belediyesi’nin Hazreti Muhammed’in 1444. doğum yıl dönümü dolayısıyla düzenlediği kutlu doğum programı büyük ilgi gördü.
 • 11:29Hayvancılık Sektörü Ülke Ekonomilerinde Önemini Koruyor'Hayvancılık Sektörü Ülke Ekonomilerinde Önemini Koruyor'Samsun İli Kırmızı Et Üreticileri Birliği, Tekkeköy ilçesinde besicilik yapan üreticilerle bir araya geldi.
 • 17:09Tekkeköy'de Başkanlık Koltuğuna Rümeysa OturduTekkeköy'de Başkanlık Koltuğuna Rümeysa Oturdu23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 95. yılı kutlama etkinlikleri kapsamında Tekkeköy İlkokulu öğrencileri Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ı makamında ziyaret etti.
 • 16:23Samsun'da Mülteci Ailelerin Çocukları AşılanıyorTekkeköy ilçesinde Suriyeli ve Iraklı mültecilerin yanı sıra Türkmenistanlı 0-5 yaş grubu 300 çocuğa, çocuk felci aşısı yapılıyor.
 • 14:04Mülteci Ailelerin Çocukları AşılandıMülteci Ailelerin Çocukları AşılandıSamsun'da Suriye ve Iraklı mültecilerin yanısıra Türkmenistenlı 0-5 yaş grubu 300 çocuğa, çocuk felci aşısı yapılıyor.
 • 19:28Samsun Gazeteciler Cemiyeti'nden Vali Şahin'e KınamaSamsun Gazeteciler Cemiyeti'nden Vali Şahin'e KınamaSamsun Gazeteciler Cemiyeti, Cumhurbaşkanı’ndan yardım isteyen yaşlı kadınla ilgili yapılan habere ilişkin, "Alçakça bir haber" açıklamasında bulunan Samsun Valisi İbrahim Şahin’i kınadı.
 • 15:49Samsun Gazeteciler Cemiyeti: Utanç Verici Bir YaklaşımSamsun Gazeteciler Cemiyeti: Utanç Verici Bir YaklaşımSamsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı, Cihan Haber Ajansı Muhabiri Hüseyin Aydın’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın katıldığı programdan çıkarılmasını 'alçakça' ve 'utanç verici' bir yaklaşım olarak değerlendirdi.
 • 15:05Cumhurbaşkanından Yardım İsteyen 102 Yaşındaki Hanım Ninenin Evi OnarılıyorCumhurbaşkanından Yardım İsteyen 102 Yaşındaki Hanım Ninenin Evi OnarılıyorSamsun’da eski bir evde olumsuz şartlarda tek başına yaşayan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan yardım istemesiyle gündeme gelen 102 yaşındaki Hanım Özdemir’in evini Tekkeköy Belediyesi onaracak.
 • 10:18Samsun Valiliği'nden "Cumhurbaşkanından Yardım Talebi' Haberine AçılamaSamsun Valiliği "Hanım Özdemir Cumhurbaşkanı'ndan yardım istedi" başlıklı haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
 • 23:00Cumhurbaşkanından Yardım İsteyen Yaşlı Kadın ile İlgili Kaymakamlıktan AçıklamaCumhurbaşkanından Yardım İsteyen Yaşlı Kadın ile İlgili Kaymakamlıktan AçıklamaSamsun Valiliği, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan yardım isteyen ve yalnız yaşayan Hanım Özdemir ile ilgili Tekkeköy Kaymakamlığı'nın yaptığı araştırmayla elde edilen bilgiyi basın ve medya mensuplarıya paylaştı.
 • 22:28Kaymakamlıktan 'Hanım Özdemir' AçıklamasıSamsun’un Tekkeköy İlçe Kaymakamlığı, “Hanım Özdemir Cumhurbaşkanı’ndan yardım istedi” başlıklı haberle ilgili bir açıklama yaptı.
 • 18:43Köktaş'ın İlçe ZiyaretleriKöktaş'ın İlçe ZiyaretleriAK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, "7 Haziran seçimi, herhangi bir seçim olmaktan çıkmıştır, Türkiye’nin kaderinin belirleneceği, istikbalinin oylanacağı bir seçim haline gelmiştir" dedi.
 • 17:05Büyükşehir Yaşlıların YanındaBüyükşehir Yaşlıların YanındaSamsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Necmi Çamaş, 60 kişilik bir ekiple bin 600 yaşlıya hizmet verdiklerini söyledi.
 • 11:44Kocakarı Gerdanı" Marka Olma YolundaTekkeköy Belediyesi, yörede "kocakarı gerdanı" adlıyla bilinen tatlı için patent başvurusunda bulunacak.
 • 14:12Öğrencilere Anıtkabir GezisiÖğrencilere Anıtkabir GezisiYeşilırmak Elektrik Perakende Satış A.Ş.(YEPAŞ) ve Samsun Karadeniz Rotary Kulübü, Güzelyurt İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerini Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün huzuruna çıkardı.
 • 13:55Samsun'da Yan Yatan Geminin Yükü Boşaltılmaya BaşlandıSamsun'da Yan Yatan Geminin Yükü Boşaltılmaya BaşlandıSamsun Liman Başkanı Aydın Ünal, geçen 7 Ocak'ta limana yanaşmaya çalışırken fırtına nedeniyle yan yatıp karaya oturan 1951 grostonluk yük gemisinin yükünün boşaltılmaya başlandığını belirterek, "Yük boşaldıkça geminin bulunduğu yerden kurtulmasını bekliyoruz.
 • 13:00Vali Şahin Osb Müteşebbis Heyetleri ile Bir Araya GeldiVali Şahin Osb Müteşebbis Heyetleri ile Bir Araya GeldiSamsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Merkez Organize Sanayi Bölgesi, Gıda Organize Sanayi Bölgesi ve Kavak Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti ile bir araya geldi.
 • 12:40Karaya Oturan Gemi İçin 99 Gün Sonra Kurtarma ÇalışmasıKaraya Oturan Gemi İçin 99 Gün Sonra Kurtarma ÇalışmasıUkrayna’dan Samsun Limanı’na soya fasulyesi getiren ve 7 Ocak 2015 tarihide Karadeniz’deki şiddetli fırtınadan dolayı Mert Irmağı’nın denize döküldüğü bölgede karaya oturan geminin kurtarılması için çalışmalar başlatıldı.
 • 20:10Samsun'da Kuru Yük Gemisinin Karaya OturmasıUkrayna'dan Samsun Limanı'na soya fasulyesi getiren ve Mert Irmağı'nın Karadeniz'e döküldüğü bölgede şiddetli dalgalar nedeni ile 4 ay önce karaya oturan geminin kurtarılması için çalışma başlatıldı.
 • 19:01Karaya Oturan Gemi Dünyanın En Büyük Vinci Tarafından KurtarılıyorKaraya Oturan Gemi Dünyanın En Büyük Vinci Tarafından KurtarılıyorSamsun Met Irmağı girişinde 4 aydır kurtarılmayı bekleyen soya yüklü Gulf Rio adlı 90 metre uzunluğundaki geminin yükü, özel olarak getirilen Herkül adlı yüzer vincin yardımı ile boşaltılmaya başlandı.
 • 17:50Bakan Kılıç'ın Samsun ZiyaretiBakan Kılıç'ın Samsun ZiyaretiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 7 Haziran tarihinde yapılacak olan genel seçimlerine yönelik aday listelerinin belirlenmesinin ardından, ilk ziyaretini baba ocağı Samsun’a gerçekleştirdi.
 • 16:59Başkan Yılmaz Mecliste KonuştuBaşkan Yılmaz Mecliste KonuştuSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Tekkeköy Belediyesi’nin hüküm ve tasarrufundaki Atatürk Bulvarı’na cepheli olan binaların yüzde 75’inin belediyeden alınmış iş yeri açma ruhsatının olmadığını söyledi.
 • 16:07Tekkeköy'de HeyelanTekkeköy'de HeyelanSamsun’un Tekkeköy ilçesinde etkili olan yoğun yağışların ardından meydana gelen toprak kayması ve evlerdeki çatlaklarla ilgili harekete geçen Büyükşehir ve Tekkeköy Belediyesi ekipleri durum tespiti yaptı.
 • 15:10Tekkeköy'de 'Bilinçli Aile Bilinçli Çocuk Aydınlık Gelecek' ProjesiTekkeköy'de 'Bilinçli Aile Bilinçli Çocuk Aydınlık Gelecek' ProjesiTekkeköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ilçede istenilen akademik başarının sağlanabilmesi amacıyla ‘Bilinçli Aile Bilinçli Çocuk Aydınlık Gelecek’ isimli veli eğitim projesi başlattı.
 • 14:31Samsun Bakan Kılıç Seçimler Öncesi Söylemler ve Konuşmalar Hakkında Muhalefeti UyarıyorumSamsun Bakan Kılıç Seçimler Öncesi Söylemler ve Konuşmalar Hakkında Muhalefeti UyarıyorumSamsun'da partililerle yaptığı kahvaltıda konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Yaklaşan genel seçimler öncesinde muhalefeti söylemler ve konuşmalar konusunda dikkatli olmaları yönünde uyarıyorum" dedi.
 • 14:22Kılıç: Kılıç: "Anayasayı Değiştirmek İçin Milletimizden Destek İstiyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Salondan detaylar - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın konuşması Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Samsun'da- Bakan Kılıç: - "Biz bu seçimde artık bize dar gelen, Türkiye'nin kendisini geliştirmesi için yeterli olmayan bu anayasayı değiştirmek için milletimizden destek istiyoruz" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Biz bu seçimde artık bize dar gelen, Türkiye'nin kendisini geliştirmesi için yeterli olmayan bu anayasayı değiştirmek için milletimizden destek istiyoruz" dedi.