18:5600
SON DAKİKA TEKKEKÖY HABERLERİ

Son Dakika Tekkeköy Haberleri

   

  Tekkeköy Festivali İptal Edildi

  Tekkeköy Festivali İptal Edildi

  Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, belediye binasında yaptığı basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu ve İlçede düzenlenecek olan tüm etkinlikleri iptal ettiğini açıkladı. (Bugün 18:43)

   

  Tekkeköy'de Selin Ardından Hasar Tespit Çalışması Başlatıldı

  Tekkeköy'de Selin Ardından Hasar Tespit Çalışması Başlatıldı

  Samsun'un Tekkeköy ilçesindeki şiddetli yağış sonrası oluşan selin ardından, suların çekilmesiyle hasar tespit çalışması başlatıldı. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Samsun'daki Sel

  Samsun'daki Sel

  Tekkeköy ilçesinde şiddetli yağışın neden olduğu selin ardından suların çekilmesiyle hasar tespit çalışması başlatıldı. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Milli Eğitim'in 2014 Yılı Yatırım Bütçesi 80 Milyon Tl

  Milli Eğitim'in 2014 Yılı Yatırım Bütçesi 80 Milyon Tl

  Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin, 2014 yılı İl Milli Eğitim Müdürlüğünün yatırım bütçesinin 80 milyon 277 bin 992 TL olduğunu söyledi. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Çalıştığı İşyerinden Hırsızlık Yapan Genç Tutuklandı

  Çalıştığı İşyerinden Hırsızlık Yapan Genç Tutuklandı

  Samsun'da çalıştığı işyerinden tencere kaşık ve demlik çalıp sattığı iddiasıyla gözaltına alınan bir kişi çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  Çalıştığı İşyerinden Tencere Kaşık Çalıp Sattı

  Çalıştığı İşyerinden Tencere Kaşık Çalıp Sattı

  Samsun'da bir kişi çalıştığı işyerinden tencere kaşık ve demlik çalıp satınca polis tarafından yakalandı. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  Canik Barınak Balıkçıları Yıkım Kararına Dava Açıyor

  Canik Barınak Balıkçıları Yıkım Kararına Dava Açıyor

  Samsun'un Canik ilçesinde yer alan Canik balıkçı barınakları ile ilgili Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü arasında yapılan protokol gereği yıkım kararı alındı. (10 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Samsun'da 2,5 Yıl İçersinde 5 Kilo 637 Gram Bonzai Ele Geçirildi

  Samsun'da 2,5 Yıl İçersinde 5 Kilo 637 Gram Bonzai Ele Geçirildi

  Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Samsun genelinde 2,5 yıl içerisinde 5 kilo 637 gram bonzai adı verilen sentetik kannabinoid uyuşturucu ele geçirildiğini söyledi. (09 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Erdoğan: ''Adım adım takipçisi olacağım' -

  Erdoğan: ''Adım adım takipçisi olacağım" -

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "paralel yapının" kriptolu telefonları dinlediğine ilişkin ilgili bakanlık tarafından kendisine tespitlerin getirildiğini belirterek "Bugün hamdolsun, dedim ya inlerine gireceğiz, bugün ilgili bakanlık bana tespitleri getirdi, nasıl dinlemiş, kimler tarafından dinlenmiş, söylediğim gibi cumhurbaşkanlığından tutunuz Anayasa Mahkemesine, Türk Silahlı Kuvvetlerine, bakanlıklara... Bütün bakanlarımız hepsi tek tek dinlenmiş" dedi. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  Başbakan Erdoğan: 'Türk Bayrağını İndiren Bedelini Ağır Öder'

  Başbakan Erdoğan: "Türk Bayrağını İndiren Bedelini Ağır Öder"

  Başbakan ve Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan, bundan sonra Türk bayrağını indirenlerin bedelini ağır ödeyeceğini söyledi. (06 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Erdoğan : Bizim Rotamızı Millet Çizdi (2)

  Silahlı KİŞİYİ KORUMALAR UZAKLAŞTIRDI Canik Belediyesi'nin yeni hizmet binasının açılışı sırasında belinde silah olan bir kişi, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın otobüsünün önüne geldi. (06 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan Samsun'da

  "İnşallah 10 Ağustos'ta milletim bu görevi bizlere tevdi ederse, bizlere verirse bizim cumhurbaşkanlığı sürecimiz inşallah bir sorumluluk bilinci içerisinde çok daha farklı olacaktır. (06 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Erdoğan: Onlar Avucunu Yalar

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet. Şimdi bunun üzerinde bazıları operasyon yapmak istiyor, kusura bakmasınlar. (06 Temmuz 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.07.2014 18:57:01. #1.13#