10:1300
SON DAKİKA TERME HABERLERİ

Son Dakika Terme Haberleri

 

  Kyk Futbol Turnuvası Bafra'da Başladı

  Kyk Futbol Turnuvası Bafra'da Başladı

  Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Samsun Bölge Müdürlüğü’ne bağlı yurtlar arasında düzenlenen futbol turnuvası Bafra’da başladı. (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Yurtlar Arası Futbol Turnuvası Bafra'da Başladı

  Yurtlar Arası Futbol Turnuvası Bafra'da Başladı

  Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu(KYK) Samsun Bölge Müdürlüğü’ne bağlı yurtlar arasında düzenlenen futbol turnuvası Bafra’da başladı. (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Başkan Yılmaz: 'Samsun 2019'da Marka Şehir Olacak'

  Başkan Yılmaz: "Samsun 2019'da Marka Şehir Olacak"

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, birbirinden özel sayısız projeyi 15 yıllık zaman diliminde hayata geçirerek Samsun’u Karadeniz Bölgesi’nin başkenti ve göç alan tek metropol kenti haline getirdiklerini söyledi. (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Köktaş'ın Terme'de Mahalle Mitingleri

  Köktaş'ın Terme'de Mahalle Mitingleri

  AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, partisinin Terme ilçesinde düzenlediği dört mahalle mitingde yaptığı konuşmada, "Aziz milletimiz her seçimde sahip çıktığı Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'a, 30 Mart'ta bir kez daha sahip çıkarak, ‘İstikrar Sürsün, Türkiye Büyüsün’ diyecek” dedi. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Sp'li Ali Yüksel: Terme'ye 'Saadet' Gelecek

  Sp'li Ali Yüksel: Terme'ye 'Saadet' Gelecek

  Saadet Partisi (SP) Terme Belediye Başkan adayı Ali Yüksel, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Gemlik Asıl Atılımı Şimdi Yapacak'

  Gemlik Asıl Atılımı Şimdi Yapacak"

  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Gemlik’e kazandırmayı hedefledikleri birçok yatırımın ilçe belediye meclisi tarafından engellendiğini veya geciktirildiğini hatırlatarak, “İnşallah bu sicimlerde Gemlik’ten daha güçlü çıkacağız ve Gemlik asıl atılımı şimdi yapacak” dedi. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Çanakkale Geçilmez' Temalı Resim Sergisi

  Çanakkale Geçilmez" Temalı Resim Sergisi

  Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şubesi tarafından 18 Mart Şehitler Günü anısına “Çanakkale Geçilmez” temalı resim sergisi açtı. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Sağlık İçin Daha Yeşil Türkiye

  Sağlık İçin Daha Yeşil Türkiye

  Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Ağaçlandırma ve Doğal Yaşam Topluluğu, Terme Meslek Yüksekokulu’nun(MYO) bahçesini ağaçlandırdı. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Toprağa Fındık Zurufundan Gübre Atıldı

  Toprağa Fındık Zurufundan Gübre Atıldı

  Samsun Karadeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü ve Samsun Gıda, Tarım ve Hayvancılık Il Müdürlüğü tarafından, Fındık Zurufundan Kompost Elde Etme ve Uygulama Projesi kapsamında Çarşamba Şeyhgüven köyünde toprağa fındık zurufundan elde edilen gübre atıldı. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  Gazi Niyazi Duğan'a Devlet Övünç Madalyası

  Gazi Niyazi Duğan'a Devlet Övünç Madalyası

  "Devlet Övünç Madalyası ve Beratı" Şehitleri Anma Gününde düzenlenen törenle Gazi Niyazi Duğan’a teslim edildi. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Terme'de Araç Yangını

  Terme ilçesinde, kaynak yapıldığı sırada alev alan araç yandı. (11 Mart 2014 Salı )

   

  Uyuşturucu Operasyonuna 9 Tutuklama

  Uyuşturucu Operasyonuna 9 Tutuklama

  Samsun’da jandarma ekiplerinin İstanbul, Ordu ve Samsun'da eş zamanlı uyuşturucu operasyonunda 9 kişi tutuklandı. (11 Mart 2014 Salı )

   

  Evinin Önünde Tüfekle Vuruldu

  Evinin Önünde Tüfekle Vuruldu

  Samsun'da 32 yaşındaki Recai Karakaş, kimliği belirsiz kişi veya kişilerce dün akşam evinin önünde tüfekle vurularak öldürüldü. (11 Mart 2014 Salı )

   

  Terme'de Cinayet

  Terme'de Cinayet

  Samsun’un Terme ilçesine bağlı Sancaklı köyünde bir kişi tüfekle vurularak öldürüldü. (11 Mart 2014 Salı )

   

  MHP Lideri Bahçeli Çarşamba'da

  MHP Lideri Bahçeli Çarşamba'da

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Sayın Recep Tayyip Erdoğan iktidardan ayrıldığın gün, Milliyetçi Hareket Partisi’ne nasip olursa oturduğun evin karşısına bir park yapacağım. Oranın da üzerine 'Ne Mutlu Türküm Diyene' yazacağım" dedi. (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Bahçeli: 'Sana niye darbe yapsınlar?' -

  Bahçeli: "Sana niye darbe yapsınlar?" -

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Oğluyla ilgili konuşmalarının zerre kadarı doğru çıkmış olsa sayın Başbakan'ın AK Parti'nin adını 'kara' yapıp istifa etmiş olması lazım" dedi. (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Başkan Yılmaz: 'Seçimden Sonra Yakamızı Bırakmayın'

  Başkan Yılmaz: "Seçimden Sonra Yakamızı Bırakmayın"

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, mitinglerde konuşup bazı vaatlerde bulunduklarını ve yapacaklarını anlattıklarını söyleyerek, “Seçimlerden sonra bizim yakamızı bırakmayın. (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Açıklaması

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Açıklaması

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 30 Mart seçimlerinde sandıklara sahip çıkılmasını istedi. (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

  MHP Genel Başkanı Bahçeli, Samsun'da

  MHP Genel Başkanı Bahçeli, Samsun'da

  Bahçeli: "Oğluyla ilgili konuşmalarının zerre kadarı doğru çıkmış olsa sayın Başbakan'ın AK Parti'nin adını 'kara' yapıp istifa etmiş olması lazım" "Kendine çekidüzen vermez, 'ben diktatörüm, ben otoriter adamım, ben uzun adamım' diye ortalıkta dolaşırsan bu millet sana 51'le destek verdi iktidar yaptı, (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

  MHP Genel Başkanı Bahçeli, Samsun'da

  MHP Genel Başkanı Bahçeli, Samsun'da

  Bahçeli: (2) "Türk siyasi tarihinde ve ekonomik hayatımızda ayakkabı kutusunun içerisinde 4,5 milyon dolar paranın konulacağı aklınıza geliyor mu, sonra bu nasıl bir ayaktır ki 4,5 milyon doları oraya alıyor, bu nasıl kutudur" "Bizim partimize de 'yavru muhalefet' diyor. (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Gündem Özeti / 10 Mart 2014

  Gündem Özeti / 10 Mart 2014

  ANADOLU AJANSI. (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Geleceği Kadınlar Şekillendirebilir'

  Geleceği Kadınlar Şekillendirebilir"

  Eğitmen Suna Okur, geleceği şekillendirecek olanların kadınlar olduğunu vurgulayarak, "Merhamet duygusu kadınla özdeşleşmiştir. (07 Mart 2014 Cuma )

   

  Siirt'te Kültür Sanat

  Kültürel ve sanatsal etkinlikler kapsamında İstanbul Dünya Tiyatrosu'nun "Özlenen Çanakkale Ruhu" adlı oyunu sahnelendi. (06 Mart 2014 Perşembe )

   

  Tarımsal Yenilik Projeleri Tanıtıldı

  Tarımsal Yenilik Projeleri Tanıtıldı

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nde, ‘araştırma-yayım-çiftçi bağının güçlendirilmesi amacına yönelik buğday, nohut, çeltik ve s.mısır’ konulu 4 adet tarımsal yenilik projesinin tanıtım ve bilgilendirme toplantısı yapıldı. (06 Mart 2014 Perşembe )

   

  Terme'de Avcılar Yaban Domuzu Avına Çıktı

  Terme'de Avcılar Yaban Domuzu Avına Çıktı

  Samsun Terme Amazon Avcılar Derneği zararlı hayvanlarla mücadele kapsamında Çoban Yatağı mevkii Yaban Hayatı Geliştirme Sahasında ekili tarım arazileri ile meyve bahçelerine zarar veren yaban domuzlarına yönelik sürek avı yapıldı. (06 Mart 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri