15:4600
SON DAKİKA TERZİALAN HABERLERİ

Son Dakika Terzialan Haberleri

  MHP'li Başkandan Örnek Davranış

  MHP'li Başkandan Örnek Davranış

  Çanakkale’nin Çan İlçesi’ne bağlı Terzialan Belde Belediye Başkanı Tuncay Göymen’in ilk icraatı beldede Sosyal Yardımlaşma Derneği kurmak oldu. (05 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  CHP Çan Seçim Bürosu Açıldı

  CHP Çan Seçim Bürosu Açıldı

  Çanakkale’nin Çan ilçesinde, Cumhuriyet Halk Partisi Çan Belediye Başkan Adayı Turgut Çetin’in seçim bürosu açılışı yapılan törenle açıldı. (18 Şubat 2014 Salı )

   

  MHP Terzialan Belde Seçim Bürosu Törenle Açıldı

  MHP Terzialan Belde Seçim Bürosu Törenle Açıldı

  Çanakkale’nin Çan ilçesine bağlı Terzialan’da Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) seçim bürosu kalabalık bir katılımla açıldı. (09 Şubat 2014 Pazar )

   

  Biga'da AK Parti Temayül Yoklaması Yapıldı

  Biga'da AK Parti Temayül Yoklaması Yapıldı

  Çanakkale'nin Biga ilçesinde Ak Parti belde aday adaylarına yönelik temayül yoklaması yapıldı.
  Köşlübağ Düğün Salonu'nda yapılan temayül yoklamasına 11 beldenin aday adaları katıldı. (07 Aralık 2013 Cumartesi )

   

  Çanakkale'den Kısa Kısa

  AK Parti Çan Gençlik Kolları üyesi 6 kişi MHP'ye geçti (12 Eylül 2013 Perşembe )

   

  Hem Bayramlaştı, Hem Vedalaştı

  Hem Bayramlaştı, Hem Vedalaştı

  Kararnameyle Çankırı'ya tayin olan Çanakkale'nin Çan ilçesi Kaymakamı Yakup Tat, bayramlaşma töreninde Çanlılarla vedalaştı. (08 Ağustos 2013 Perşembe )

   

  Çan'dan Kızılay'a 38 Ünite Kan Bağışı

  Çan'dan Kızılay'a 38 Ünite Kan Bağışı

  Çanakkale'nin Çan ilçesinde, Ramazan ayında Türk Kızılayı tarafından ülke genelinde "Kan acil değil, sürekli ihtiyaçtır" sloganıyla düzenlenen kampanyada 38 ünite kan bağışı alındı. (13 Temmuz 2013 Cumartesi )

   

  Çan Kaymakamından KÖYDES Çalışmalarına Denetleme

  Çan Kaymakamından KÖYDES Çalışmalarına Denetleme

  Çan kaymakamı Yakup Tat, KHGB tarafından ihalesi yapılan KÖYDES kapsamındaki yol çalışmalarını denetledi. (11 Temmuz 2013 Perşembe )

   

  Başkan Sağın Trafik Kazası Geçirdi

  Başkan Sağın Trafik Kazası Geçirdi

  Çanakkale'nin Çan ilçesine bağlı Terzialan Beldesi AK Partili Belediye Başkanı Bahattin Sağın, Bardakçılar köyü yakınlarında geçirdiği trafik kazasında yaralandı. (19 Haziran 2013 Çarşamba )

   

 

  Yağmurdan Kaçarken Ayıya Tutuldular

  Yağmurdan Kaçarken Ayıya Tutuldular

  Çanakkale'de iki arkadaş yağmurdan korunmak için girdikleri mağarada bir ayının saldırısına uğradı. (10 Aralık 2012 Pazartesi )

   

  Çan'dan Kısa Kısa

  Çanakkale Süper Amatör Lig takımlarından Yeni Çanspor, Selman Arslan ile 1 yıllık sözleşme imzaladı. (20 Kasım 2012 Salı )

   

  Çan'da Bayramlaşma

  Çan'da Bayramlaşma

  Çanakkale'nin Çan ilçesinde protokol mensupları bayram dolayısıyla bir araya geldi. (26 Ekim 2012 Cuma )

   

  Çan'da 1 Hektar Orman Yandı

  Çan'da 1 Hektar Orman Yandı

  Şaban KARAKAYA/ÇAN, (Çanakkale) - ÇANAKKALE'nin Çan İlçesi'nde çıkan orman yangında, 1 hektarlık alan zarar gördü. (30 Eylül 2012 Pazar )

   

  Çan'da Orman Yangını

  Çan'da Orman Yangını

  Çanakkale'nin Çan ilçesinde Kazdağları'nın eteklerinde çıkan orman yangınında 1 hektar çamlık alan zarar gördü. (30 Eylül 2012 Pazar )

   

  Çan Kaymakamı Gözen'e Veda Yemeği

  Çan Kaymakamı Gözen'e Veda Yemeği

  Son vali yardımcıları ve kaymakamlar kararnamesi ile İstanbul Bayrampaşa Kaymakamlığı görevine getirilen Çanakkale'nin Çan Kaymakamı Hasan Gözen için veda yemeği verildi. (24 Ağustos 2012 Cuma )

   

  Şehit Binbaşı Kurt'a Memleketinde Anıt Mezar

  Şehit Binbaşı Kurt'a Memleketinde Anıt Mezar

  Diyarbakır'ın Lice İlçesi'nde 4 Haziran'da PKK'lı teröristlerin yola döşediği mayının patlaması sonucu şehit olan ve eşinin isteği ile Ankara Cebeci Şehitliği'nhde toprağa verilen Kurmay Jandarma Binbaşı Ercan Kurt için doğum yeri Çanakkale'nin... (28 Haziran 2012 Perşembe )

   

  Çanakkale'de Şehit Komutan İçin Sembolik Anıt Mezar Yapıldı

  Diyarbakır'ın Lice ilçesinde mayın patlaması sonucu şehit olan Jandarma Komutanı Kurmay Binbaşı Ercan Kurt için Çanakkale'nin Çan ilçesine bağlı Terzialan beldesinde sembolik anıt mezar yapıldı.4 Haziran 2012 tarihinde şehit olan Kurmay Binbaşı... (28 Haziran 2012 Perşembe )

   

  Şehit Binbaşı İçin Anıt Mezar

  Şehit Binbaşı İçin Anıt Mezar

  Diyarbakır Lice'de teröristlerin yola döşediği mayının patlaması sonucu şehit olan Kurmay Jandarma Binbaşı Ercan Kurt için doğum yeri olan Çanakkale'nin Çan ilçesine bağlı Terzialan beldesinde yaptırılan anıt mezar törenle açıldı. (28 Haziran 2012 Perşembe )

   

  Şehit Binbaşı İçin Anıt Mezar

  Diyarbakır'ın Lice ilçesinde meydana gelen mayın patlamasında şehit olan Lice Jandarma İlçe Komutanı Kurmay Binbaşı Ercan Kurt için memleketi Çan ilçesine bağlı Terzialan beldesinde anıt mezar yapıldı. (28 Haziran 2012 Perşembe )

   

  Akçakoyun Emtia Panayırı Başladı

  Çanakkale bölgesinin en büyük panayırı olarak kabul edilen, "Akçakoyun Emtia Panayırı" başladı. (18 Haziran 2012 Pazartesi )

   

  Vali Tuna'dan, Şehit Ailesine Ziyaret

  Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna, 4 Haziran'da Diyarbakır'ın Lice ilçesinde mayın patlaması sonucu şehit düşen Kurmay Binbaşı Ercan Kurt'un ailesini ziyaret etti. (12 Haziran 2012 Salı )

   

  Şehit Binbaşının Adı Okulda Yaşatılacak

  Şehit Binbaşının Adı Okulda Yaşatılacak

  Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna, Diyarbakır'ın Lice ilçesinde mayın patlaması sonucu şehit düşen Kurmay Binbaşı Ercan Kurt'un ailesini ziyaret etti. (12 Haziran 2012 Salı )

   

  Vali Güngör Tuna, Şehit Ailesini Ziyaret Etti

  Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna, Diyarbakır'ın Lice ilçesinde mayın patlaması sonucu şehit olan Kurmay Binbaşı Ercan Kurt'un Çan'daki ailesini ziyaret etti. (11 Haziran 2012 Pazartesi )

   

  Çanakkale'de Toplu Açılış Töreni

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Çanakkale'ye kazandırdıkları "Çanakkale Destanı Tanıtım Merkezi"nin, farklı kazanımlarıyla insanlığa hizmet vereceğini ve bir çekim alanı oluşturacağını belirterek, "Bu eser sadece Gelibolu için değil, sadece"... (07 Haziran 2012 Perşembe )

   

  Lice'deki Mayın Patlaması

  AK Parti Çanakkale milletvekilleri Mehmet Daniş ve İsmail Kaşdemir ile İl Başkanı Muzaffer Kutlu, Lice'deki mayın patlaması sonucu şehit olan 2 askerle ilgili olarak taziye mesajı yayımladı. (05 Haziran 2012 Salı )

   

  Şehit Binbaşı Kurt İçin Memleketinde Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı

  Şehit Binbaşı Kurt İçin Memleketinde Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı

  Diyarbakır'ın Lice ilçesinde teröristlerin döşediği mayına basarak şehit olan Lice Jandarma Komutanı Kurmay Binbaşı Ercan Kurt için, memleketi Çanakkale'nin Çan ilçesine bağlı Terzialan beldesinde gıyabi cenaze namazı kılındı. (05 Haziran 2012 Salı )

   

  Lice'deki Mayın Patlaması

  Diyarbakır'ın Lice ilçesinde meydana gelen mayın patlamasında şehit olan Lice Jandarma İlçe Komutanı Kurmay Binbaşı Ercan Kurt için Çan'da gıyabi cenaze namazı kılındı. (05 Haziran 2012 Salı )

   

  Vali Tuna'dan Şehit Binbaşı İçin Taziye Mesajı Yayınladı

  Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna, Diyarbakır'ın Lice ilçesinde mayın patlaması sonucu şehit düşen Binbaşı Ercan Kurt için bir taziye mesajı yayınladı. (05 Haziran 2012 Salı )

   

  Lice'deki Mayın Patlaması

  Lice'deki Mayın Patlaması

  Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna, Diyarbakır'ın Lice ilçesinde meydana gelen mayın patlamasında şehit olan askerlerle ilgili olarak, "Binbaşı Ercan Kurt, ilimizin Çan ilçesinin Terzialan beldesindendir." (04 Haziran 2012 Pazartesi )

   

  Çanakkale Şehidine Ağlıyor

  Çanakkale Şehidine Ağlıyor

  Diyarbakır'ın Lice ilçesinde şehit olan Kurmay Binbaşı Ercan Kurt'un memleketi Çanakkale'de yas var. (04 Haziran 2012 Pazartesi )

   

  Çan Şehit Kurmay Binbaşıya Ağlıyor

  Çan Şehit Kurmay Binbaşıya Ağlıyor

  Diyarbakır'ın Lice ilçesinde şehit olan Lice Jandarma Komutanı Kurmay Binbaşı Ercan Kurt'un babaevinde yas var. (04 Haziran 2012 Pazartesi )

   

  Şehit Evine Ateş Düştü

  Şehit Evine Ateş Düştü

  Diyarbakır'ın Lice ilçesinde mayın patlamasında şehit olan Jandarma Binbaşı Ercan Kurt'un Çanakkale'nin Çan ilçesine bağlı Terzialan beldesindeki baba evine ateş düştü. (04 Haziran 2012 Pazartesi )

   

  Çan, Şehit Kurmay Binbaşı İçin Ağlıyor

  Diyarbakır'ın Lice İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin döşediği mayına basan Lice İlçe Jandarma Komutanı Kurmay Binbaşı 38 yaşındaki Ercan Kurt'un şehit olduğu haberi, Çanakkale'nin Çan İlçesi Terzialan Beldesi'nde yaşayan anne ve babasını... (04 Haziran 2012 Pazartesi )

   

  Lice'deki Mayın Patlaması

  Lice ilçesinde meydana gelen mayın patlamasında şehit olan Jandarma Binbaşı Ercan Kurt'un Çanakkale'nin Çan ilçesine bağlı Terzialan beldesindeki baba evinde büyük üzüntü yaşanıyor. (04 Haziran 2012 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 15:46:44. #1.13#