SON DAKİKA TESCO KİPA HABERLERİ

Son Dakika Tesco Kipa Haberleri


... Devamı

17:58
Kurumsal Sosyal Sorumluluk Çözümleri' Kss Pazaryeri'nde Kadir Has Üniversitesi ve Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği (TKSSD) işbirliği ile düzenlenen Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Çözümleri Pazaryeri 2014 etkinliğinin altıncısı Kadir Has Üniversitesi’nde gerçekleşti.
Kurumsal Sosyal Sorumluluk Çözümleri' Kss Pazaryeri'nde
15:04
İzmir İstihdam Zirvesi Başladı İş arayanlarla, işverenleri buluşturmayı amaçlayan İzmir 3. İstihdam Zirvesi Kültürpark Fuar Alanı 3 No'lu holde ziyaretçilere kapılarını araladı.
11:51
Türkiye Perakende Markaları Yurtdışında Büyüme Atağında Türkiye perakende markaları, dünyanın en büyük perakende ve gayrimenkul fuarı MAPIC'e "Turkish Brands" standı ile tek çatı altında katılıyor.
Türkiye Perakende Markaları Yurtdışında Büyüme Atağında
17:13
Türkiye Perakende Markaları Mapıc'te Tek Çatı Altında Türkiye perakende markaları, dünyanın en büyük perakende ve gayrimenkul fuarı MAPIC'e ilk kez "Turkish Brands" standı ile tek çatı altında katılıyor.
Türkiye Perakende Markaları Mapıc'te Tek Çatı Altında
10:58
Sektörün En İyileri Mapıc'te Ödüllendiriliyor MAPIC'te belirlenen kategoriler ve konseptlerde en yenilikçi ve başarılı projeler de ödüllendirilecek.
Sektörün En İyileri Mapıc'te Ödüllendiriliyor
09:58
İzmir, Kültürpark'ın Geleceğini Tartıştı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yarımada ve İnciraltı’nın ardından ortak akıl turlarına Kültürpark ile devam etti.
İzmir, Kültürpark'ın Geleceğini Tartıştı
09:22
Kültürpark İçin Elele İzmir Büyükşehir Belediyesinin Yarımada ve İnciraltı ile başlattığı "ortak akıl" toplantıları Kültürpark'la devam etti.
Kültürpark İçin Elele
09:22
Kültürpark İçin El Ele Büyükşehir Belediyesi'nin Yarımada ve İnciraltı ile başlattığı "ortak akıl" toplantıları Kültürpark'la devam etti.
Kültürpark İçin El Ele
13:03
Fortune 500 Açıklandı Fortune 500 şirketlerinin net satışları 2013'te yüzde 7,7 artışla 662,3 milyar TL'ye yükselirken, toplam ihracatları da yüzde 15,3 arttı.
17:25
Mudanya'da Antik Kent Üzerine Süpermarket Yapılan Bölgeyi Belediye Alıp, Müze Yapacak Bursa'nın Mudanya İlçesi'nde, yapımı tartışmalara neden olan antik kent Myrleia Antik kentinin bulunduğu bölgeyle ilgili inceleme yapan mahkemenin atadığı bilirkişi raporunu mahkemeye gönderdi.
17:11
Mudanya'da Antik Kent Üzerine Süpermarket Yapılan Bölgeyi Belediye Alıp, Müze Yapacak Uludağ Üniversitesi, 2010 yılında Bursa'nın Mudanya ilçesinde 1.derece sit alanı olan Myrleia antik kenti bölgesinin yakınında yaptığı yüzey çalışması sırasında yoğun seramik parçalarına rastlayınca Bursa Kültür ve Tabiat Varlıkları Koruma Bölge Kurulu'na bölgenin Birinci derece sit alanı ilan edilmesini önerdi.
Mudanya'da Antik Kent Üzerine Süpermarket Yapılan Bölgeyi Belediye Alıp, Müze Yapacak
09:24
Türkiye'nin En Değerli Markası Türk Telekom Oldu Brand Finance'in yaptığı marka araştırması sonucuna göre, Türkiye'nin en değerli markası 2 milyar dolarla yine Türk Telekom oldu.
Türkiye'nin En Değerli Markası Türk Telekom Oldu
09:49
Tesco Plc, Ortaklık Görüşmelerinde Anlaşmaya Varamadı Tesco PLC'nin farklı şirketlerle ortaklık opsiyonlarına yönelik görüşmeleri anlaşmaya varılamadan sona erdi.
Tesco Plc, Ortaklık Görüşmelerinde Anlaşmaya Varamadı
09:43
Engelsiz Coşku Ege Artı Özel Eğitim-Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerinin Engelliler Haftası kapsamında düzenlenen etkinliklerdeki performansı hayran bıraktı.
20:19
SPK Haftalık Bülteni Arbul Entegre Tekstil İşletmeler ve Körfez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın halka arz edilmek üzere çıkardığı izahnameler SPK tarafından onaylandı.
SPK Haftalık Bülteni
12:07
Torun AVM Yönetim Kadrosunu Güçlendiriyor Türkiye gayrimenkul sektörünün en büyük yatırımcılarından Torunlar GYO kadrosuna kattığı yeni isimlerle AVM yönetim kadrosunu güçlendiriyor.
Torun AVM Yönetim Kadrosunu Güçlendiriyor
11:45
Torun Avm Kadrosu Güçleniyor Torun AVM Yönetim Kadrosunu Güçlendiriyor.
Torun Avm Kadrosu Güçleniyor
14:35
Anadolu Endüstri Holding'den 'Migros' Açıklaması Anadolu Endüstri Holding perakende sektöründe çeşitli imkanları değerlendirdiğini açıkladı.
Anadolu Endüstri Holding'den 'Migros' Açıklaması
17:40
Balıkesir'de Ekonomi Rekortmenleri Ödüllendirildi Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Balıkesir'de düzenlenen Balıkesir 2014 Ekonomi Ödülleri törenine katıldı.
Balıkesir'de Ekonomi Rekortmenleri Ödüllendirildi
15:31
Kipa'daÖnemli Görev Ataması Tesco Kipa'ya 2011 yılında katılan Nazlan Ertan, 1 Mart 2014 itibariyle Kurumsal İlişkiler Direktörlüğü görevine atandı.
11:11
Yatırımcı Rehberi Borsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri haftalık bazda yüzde 2,09 değer kaybetti 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı haftalık bazda yüzde 1,46 yükseldi Dolar haftayı 0,96'lık yükselişle tamamladı.
09:17
EMD İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Görevdağılımını Yaptı Hicran Özdamar EMD İzmir Şubesi'nin ilk kadın başkanı oldu.
EMD İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Görevdağılımını Yaptı
11:04
Emd İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Görev Dağılımını Yaptı Ekonomi Muhabirleri Derneği (EMD) İzmir Şubesi'nin, 22 Şubat 2014 Cumartesi günü Ege Bölgesi Sanayi Odası'nda yaptığı 4. Olağan Genel Kurulu'nda seçilen yönetim kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi ve görev dağılımını yaptı.
Emd İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Görev Dağılımını Yaptı
15:57
Tesco Kipa'ya 5 Yıllık Hesap Dönemine İlişkin Vergi Şoku Maliye Bakanlığı, Tesco Kipa'ya 2009-2013 yıllarını kapsayan 50.2 milyon lira katma değer vergisi ve 75.3 milyon lira vergi ziyai cezası tebliğ etti.
Tesco Kipa'ya 5 Yıllık Hesap Dönemine İlişkin Vergi Şoku
10:40
İngiliz Devi Yeni Ortak Arıyor İngiltere merkezli Tesco PLC'nin farklı opsiyonları değerlendirmek üzere görüşmeler yürütüyor.
İngiliz Devi Yeni Ortak Arıyor
12:26
Izmirli Ekonomi Muhabirlerinde Seçim Heyecanı 115 üyesi bulunan Ekonomi Muhabirleri Derneği (EMD) Izmir Şubesi, 22 Şubat 2014 Cumartesi günü 4. olağan genel kurul toplantısını yapacak.
Izmirli Ekonomi Muhabirlerinde Seçim Heyecanı
12:16
İzmirli Ekonomi Muhabirleri'nde Seçim Heyecanı İzmir’de 115 üyesi bulunan Ekonomi Muhabirleri Derneği (EMD) İzmir Şubesi, 22 Şubat 2014 Cumartesi günü 4. Olağan Genel Kurul Toplantısını gerçekleştirecek.
İzmirli Ekonomi Muhabirleri'nde Seçim Heyecanı
12:10
Kentplaza AVM'nin Yeni Müdürü Funda Olgun Oldu Konya'nın en modern ve uluslararası standarttaki tek alışveriş merkezi olan Kentplaza'nın AVM Müdürü Funda Olgun oldu.
22:30
SPK Haftalık Bülteni SPK aracı kurumların asgari özsermaye şartları, cezalar ve ücretler ile ilgili tutarları 2014 yılı için yeniden belirledi Kuyumcukent 8,5 milyon lira tutarında bedelsiz sermaye artırımı için Kurul'a başvurdu.
SPK Haftalık Bülteni
11:25
Tesco Kipa'da Üst Düzey Atama Ali Öztekin, Ocak 2014 itibariyle Yürütme (İcra) Kurulu Üyesi ve Türkiye Pazarlama Direktörü olarak atandı.
Tesco Kipa'da Üst Düzey Atama
12:17
Modanın Geleceği: Tasarım İs Dünyasıyla Buluşuyor Birlesik Krallık ve Türkiye'de moda sektörüne yön verenler 9 Ocak'ta İstanbul'da
Modanın Geleceği: Tasarım İs Dünyasıyla Buluşuyor
09:32
Iyi Bir Cv Hazırla, Bir Adım Önde Başla Gediz Üniversitesi’nde eğitimin önemli bir bölümü iş dünyası işbirliğiyle yapılıyor.
Iyi Bir Cv Hazırla, Bir Adım Önde Başla
11:09
Türk Telekom'dan 3 Bin Dakika Bedava Konuşma İmkanı Türk Telekom, dünyanın 11 telefon markasıyla yaptığı işbirliğiyle Türk Telekom etiketi taşıyan kablosuz ya da kablolu telefon satın alan bireysel müşterilerine 6 ay boyunca her yöne ayda 500 dakika, toplam 3000 dakika hediye ediyor.
Türk Telekom'dan 3 Bin Dakika Bedava Konuşma İmkanı
16:15
Türkiye'nin Önde Gelen Perakende Şirketi Kipa'nın 'Expat'ları 'Tesco Kipa'nın yabancı uyruklu çalışanları, bu ülkede çalışma fırsatı buldukları için çok şanslı olduklarını belirtiyor.
Türkiye'nin Önde Gelen Perakende Şirketi Kipa'nın 'Expat'ları
10:42
Kipa 21'inci Yaşını Kutluyor Kipa, 21'inci yıl dönümünü müşterilerinin sadakatine teşekkür etmek üzere oluşturduğu özel promosyonlar ve etkinliklerle kutluyor.
Kipa 21'inci Yaşını Kutluyor
10:20
Doygun Ekmek, Ege'ye Yelken Açıyor Tam buğday ekmeğinin Türkiye'deki ilk üreticisi ve isim babası Doygun Ekmek, Ankara'nın ardından Ege'ye yelken açmak için distribütör arıyor.
Doygun Ekmek, Ege'ye Yelken Açıyor
08:49
Küçükçekmece ArenaPark AVM, 2 Yaşında ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi bir yılda 8.9 milyon ziyaretçi ağırladı, etrafındaki projelerin değerini artırdı.
Küçükçekmece ArenaPark AVM, 2 Yaşında
10:50
Taurus Ankara AVM'nin İletişim Danışmanı RPR Medya AŞ Oldu Konya yolu üzerinde yer alan tek AVM olarak Ankara'da pek çok ilke imza atacak Taurus AVM, Stratejik İletişim Danışmanlığı çalışmalarını RPR Medya AŞ ile yürütmeye karar verdi.
Taurus Ankara AVM'nin İletişim Danışmanı RPR Medya AŞ Oldu
13:12
Fortune 500 Şirketlerinin Net Karı Arttı Fortune 500 şirketlerinin net karı %26,5 artarak 31 milyar 532 milyon liraya yükselirken, toplam ihracatları da aynı dönemde %1,2 arttı.
Fortune 500 Şirketlerinin Net Karı Arttı
11:05
Perakende Sektörü Yabancı Yatırımcının Merceğinde Deloitte Türkiye, perakende sektörünü mercek altına aldığı yeni raporunu yayınladı.
Perakende Sektörü Yabancı Yatırımcının Merceğinde
16:58
Perakende Sektörü Yabancı Yatırımcının Merceğinde Deloitte'in raporuna göre, kişi başına düşen harcanabilir gelirin hızla artması ve kredi kartı kullanımının gittikçe yaygınlaşması ile birlikte perakende sektöründeki kuvvetli yükseliş devam ediyor.
Perakende Sektörü Yabancı Yatırımcının Merceğinde
11:10
Geçersiz Delege Listesi, Sendika Genel Kurulunu İptal Ettirdi Ankara 10.İş Mahkemesi, Tez Koop İş Sendikasının 2011 yılında yapılan Olağan Genel Kurulu'nu, delege listesinin geçersiz hale geldiğini belirterek iptal etti Mahkeme, hüküm kesinleştiğinde 3 kişilik kayyum heyeti atanmasına karar verdi.
Geçersiz Delege Listesi, Sendika Genel Kurulunu İptal Ettirdi
20:00
Sgk İzmir İl Müdürlüğü, En Çok ve Düzenli Prim Ödeyen 10 İşverene Plaket Verdi Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İzmir İl Müdürlüğü, 2012 yılında en çok ve düzenli prim ödeyen 10 işverene plaket verdi.
16:19
KPMG Türkiye, Büyümeye Devam Ediyor KPMG Türkiye, ekibine kattığı önemli isimlerle gücüne güç katmaya devam ediyor.
KPMG Türkiye, Büyümeye Devam Ediyor
16:00
Kipa, Süpermarket Formatındaki 50'nci Mağazasını Soma'da Açtı Müşterilerinin talepleri doğrultusunda farklı formatlarda mağazalar açmayı sürdüren Kipa, süpermarket formatındaki 50'nci mağazasını Manisa'nın Soma ilçesinde hizmete açtı.
Kipa, Süpermarket Formatındaki 50'nci Mağazasını Soma'da Açtı
13:50
Vodafone Sponsorluğunda İzmir Ekonomisine Yön Verenler Ödüllendirildi Capital ve Ekonomist dergileri öncülüğünde, Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda bu yıl ikinci kez düzenlenen 'İzmir'e Yön Verenler' gecesinde, Türkiye'nin küresel ekonomiye açılan penceresi İzmir'in gelişimine liderlik eden en başarılı 40 iş...
Vodafone Sponsorluğunda İzmir Ekonomisine Yön Verenler Ödüllendirildi
00:14
İzmir'e Yön Verenler Ödüllerini Aldı Capital ve Ekonomist dergileri öncülüğünde, Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda düzenlenen "İzmir'e Yön Verenler" ödülleri İzmir iş dünyasını bir araya getirdi.
İzmir'e Yön Verenler Ödüllerini Aldı
08:26
ODTÜ'lü Mühendisler, İZÜ Öğrencileri ile Buluştu İZÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencileri, ODTÜ Endüstri Mühendisliği Mezunları Topluluğu üyelerini ağırladı.
ODTÜ'lü Mühendisler, İZÜ Öğrencileri ile Buluştu
14:38
SEDAŞ ile GRUP7 İletişim Alanında İşbirliği İçinde Olacak Grup7 İletişim Danışmanlığı konusunda, Akkök Şirketler Grubu'na stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti vermeye başladı.
SEDAŞ ile GRUP7 İletişim Alanında İşbirliği İçinde Olacak
18:21
Dişli'ye Teşekkür Plaketi Tesco Kipa Kitle Pazarlama Outlet AVM Müdürü Gamze Demirci, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli'yi ziyaret ederek teşekkür plaketi verdi.
Dişli'ye Teşekkür Plaketi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 16:26:23. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TESCO KİPA HABERLERİ
[Hata Bildir]