SON DAKİKA TİRE KUTSAN HABERLERİ

Son Dakika Tire Kutsan Haberleri

15:12
En Pahalı Sütü İçen Üçüncü Ülkeyiz İzmir’de, süt sektörünün geleceği, Süt ve Süt Ürünleri Sanayisinde İzmir’in Rolü ve Bilinçli Süt Tüketimi adı altında Yaşar Üniversitesi’nde düzenlenen panelle masaya yatırıldı.
En Pahalı Sütü İçen Üçüncü Ülkeyiz
11:59
Türkiye Süt Üretiminde Dünyada 9'uncu Sırada Türkiye'de süt üretiminde lider olan İzmir'de, süt sektörünün geleceği 'Süt ve Süt Ürünleri Sanayi'nde İzmir'in Rolü ve Bilinçli Süt Tüketimi' konulu panelde masaya yatırıldı.
Türkiye Süt Üretiminde Dünyada 9'uncu Sırada
11:34
Mondi Tire Kutsan, "Oluklu Mukavva Sektörünün En Beğenilen Şirketi" Seçildi Mondi Tire Kutsan, Capital Dergisi'nin düzenlediği "Yılın En Beğenilen Şirketleri" anketinde oluklu mukavva sektörünün en beğenilen şirketi seçildi.
16:29
Asd'den Mondi'ye 'En İyi Ambalaj Tasarımı' Ödülü Kocaeli'nin Kartepe İlçesi'ne bağlı Uzuntarla Mevkii'nde İzmit fabrikası bulunan Mondi Tire Kutsan'ın PepsiCo için geliştirdiği 'Asmalı Stand' ürünü, Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) tarafından bu yıl 5'incisi düzenlenen ve Türkiye'nin en iyi ambalaj tasarımlarının ödüllendirildiği yarışmada 'Satış Noktasında Sergileme' kategorisinde yetkinlik ödülüne layık görüldü.
Asd'den Mondi'ye 'En İyi Ambalaj Tasarımı' Ödülü
14:41
Mondi Tire Kutsan'ın Pepsico İçin Geliştirdiği Standa Yetkinlik Ödülü Mondi Tire Kutsan’ın PepsiCo için geliştirdiği “Asmalı Stand” ürünü, “Satış Noktasında Sergileme” kategorisinde yetkinlik ödülüne layık görüldü.
15:58
Dereceye Giren Öğrencileri Rektör Kaydetti Ege Üniversitesi (EÜ) 2014-2015 eğitim öğretim yılı öğrenci kayıtları Merkez Kütüphanesi’nde devam ediyor.
Dereceye Giren Öğrencileri Rektör Kaydetti
10:04
Çalışanların "Karanlıkta Diyalog" Deneyimi Mondi Tire Kutsan çalışanları, İş Sağlığı ve Güvenliği Günü etkinliğinin 2014 ayağında "Karanlıkta Diyalog" etkinliğine katıldı.
13:10
Mondi Tire Kutsan 40'ıncı Yılını Kutladı Avusturyalı kağıt ve ambalaj firması Mondi Grubu’nun bir iştiraki olan Mondi Tire Kutsan, 40’ıncı kuruluş yılını çeşitli etkinliklerle kutladı.
10:15
Kocaoğlu: "Yerelde Kalkınma İçin Birlikte Çalışmalıyız" Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) ve Ambalajlı Süt ve Süt Ürünleri Derneği (ASÜD) işbirliğiyle düzenlenen panele katılan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yerelde kalkınma hedefiyle tarımı ve hayvancılığı desteklemeye devam edeceklerini söyledi.
Kocaoğlu: 'Yerelde Kalkınma İçin Birlikte Çalışmalıyız'
09:10
"Yerelde Kalkınma" İçin Birlikte Çalışmalıyız İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, Ege Bölgesi Sanayi Odası ve Ambalajlı Süt ve Süt Ürünleri Derneği işbirliğiyle düzenlenen 'Dünyada ve AB'de süt politikasında son gelişmeler ve Türk süt sanayine etkileri' başlıklı panele katıldı.
'Yerelde Kalkınma' İçin Birlikte Çalışmalıyız
14:15
Mondi Tire Kutsan BM Kodlu Kutuların Üretimine Başladı Mondi Tire Kutsan, Birleşmiş Milletler sertifikalı kutuları taşımacılık sektörünün hizmetine sunan ilk oluklu mukavva üreticisi oldu.
15:35
Mondi Tire Kutsan'dan "Kutu Kutu Pense" Projesi Mondi Tire Kutsan, "Kutu Kutu Pense" adını verdiği sosyal sorumluluk projesini başlattı.
16:08
Hayvan Bakıcıları Sertifkalarını Aldı Tire Süt Kooperatifi ve Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen "Profesyonel Hayvan Bakıcılığı Kursu" 2. etap eğitim programına katılan kursiyerlere sertifikaları verildi.
16:26
Ataşehirli Çocuklar Çevre İçin Kumbara Yaptı "Kutu Kutu Pense" isimli sosyal sorumluluk projesi kapsamında Ataşehirli çocuklar geri dönüşümün önemini tasarım kavramıyla tanışarak öğrendi.
11:46
Mondi Tire Kutsan'ın Bilgi Teknolojileri Güvenlik Altyapısı Yenilendi Mondi Tire Kutsan'ın, Teknoser'in desteğiyle gerçekleştirdiği altyapı dönüşümü sayesinde Bilgi Teknolojileri güvenlik seviyesi arttırıldı.
Mondi Tire Kutsan'ın Bilgi Teknolojileri Güvenlik Altyapısı Yenilendi
12:20
Hayvan Bakıcılığı Kursunda İlk Etap Tamamlandı Tire Süt Kooperatifi ve Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle açılan hayvan bakıcılığı kursunda ilk etap tamamlandı.
17:39
Süt Sektörü Tire'de Buluştu Tire Organize Sanayi Bölgesi tarafından ikincisi düzenlenen süt sempozyumu yoğun katılımı ağırladı.
Konferans Salonunda özellikle süt üreticisi ve teknolojisi üreten firmaların yoğun ilgisi ile karşılaşan sempozyum geleneksel olarak düzenleniyor.
Süt Sektörü Tire'de Buluştu
09:07
Süt İşletmeleri Yarın Tire'de Buluşacak İzmir Tire Organize Sanayi Bölgesi'nin konferans salonunda "Süt Sempozyumu" düzenlenecek.
Süt İşletmeleri Yarın Tire'de Buluşacak
01:09
Tire Süt Kooperatifi'nden Bir İlk Daha Tarım ve hayvancılık sektörüne yönelik projeleriyle Tire'nin ürünlerinin ülke çapında marka haline gelmesini sağlayan Tire Süt Kooperatifi'nin girişimiyle, süt hayvancılığı için büyük önem taşıyan hayvan bakıcılığı konusunda Sertifikalı Hayvan...
Tire Süt Kooperatifi'nden Bir İlk Daha
11:50
Profesyonel Çobanlar Geliyor Tarım ve hayvancılık sektörüne yönelik projeleriyle dikkat çeken Tire Süt Kooperatifi'nin girişimiyle sertifikalı hayvan bakıcılığı kursu açılıyor.
Profesyonel Çobanlar Geliyor
15:42
Mondi Tire Kutsan'ın Yeni Ceo'su Hakan Tiftik Oldu İSTANBUL Koç Üniversitesi'nden alan Tiftik, 1994 yılında Kordsa Global'e katılırken, çeşitli sorumlulukların ardından Kordsa Global Başkan ve CEO'luk görevlerini üstlenmişti.1 Ocak 2013- 31 Ağustos 2013 tarihleri arasında geçici olarak CEO...
12:59
Türkiye'nin Öne Çıkan Üniversiteleri LYS maratonu sona erdi şimdi sıra tercihlerde.
Türkiye'nin Öne Çıkan Üniversiteleri
08:38
Ödemiş Süt Ürünleri Festivali, Katılımcıları Memnun Etti İzmir'in Ödemiş ilçesinde bu yıl ilk kez düzenlenen Süt Ürünleri Festivali kapsamında, Ege türkülerinin ünlü sanatçısı Tolga Çandar da 125.Yıl Kültür Park'ta bir konser verdi.
Ödemiş Süt Ürünleri Festivali, Katılımcıları Memnun Etti
08:06
1. Ödemiş Süt Ürünleri Festivali Başlıyor 1. Ödemiş Süt Ürünleri Festivali 31 Mayıs Cuma günü başlayıp, 2 Haziran Pazar günü son bulacak.
1. Ödemiş Süt Ürünleri Festivali Başlıyor
16:07
Mondi Tire Kutsan, İzmit Fabrikasının Üretim Kapasitesini Artırdı Türkiye'de oluklu mukavva ambalaj sektörü tedarikçilerinden Mondi Tire Kutsan, İzmit fabrikasının teknolojik altyapısını yenileyerek üretim kapasitesini artırdı.
17:15
Liselilerin Basket Maratonu Tamamlandı Tire'de liselerin basketbol mücadelesi tamamlandı.
Liselilerin Basket Maratonu Tamamlandı
16:53
Sütün Nabzı Tire'de Attı Ege Üniversitesi (EÜ) Tire Kutsan Meslek Yüksek Okulu'nun öncülüğünde Süt Sempozyumu düzenlendi.
Sütün Nabzı Tire'de Attı
08:26
Liselerde Basketbol Heyecanı Tire'de Sürüyor Liseler arası basketbol turnuvasının bölgesel merkezi olan Tire'de, ikinci maçlar oynandı.
Liselerde Basketbol Heyecanı Tire'de Sürüyor
08:04
Küçükmenderes Havzası'ndaki Liselerin Futbolda Grup Maçları Sona Erdi Ödemiş'te Küçükmenderes havzasındaki ilçelerde bulunan liselerin katılımıyla düzenlenen liselerarası futbol turnuvasının grup maçları tamamlandı.
Küçükmenderes Havzası'ndaki Liselerin Futbolda Grup Maçları Sona Erdi
16:59
Mondi Ailesi Piknikte Buluştu Mondi Tire Kutsan Kağıt ve Ambalaj Sanayii'nin Kartepe'de ki Fabrikası çalışanları aile pikniğinde bir araya geldi.
Mondi Ailesi Piknikte Buluştu
11:30
Ege Üniversitesi'nde Kesin Kayıtlar 3 Eylül'de Başlıyor Ege Üniversitesi (EÜ)'ne 2012-2013 öğretim yılında girecek öğrenciler için kesin kayıt işlemleri 3 Eylül Pazartesi günü başlayacak ve 7 Eylül Cuma gününe kadar devam edecek.
Ege Üniversitesi'nde Kesin Kayıtlar 3 Eylül'de Başlıyor
11:00
Ege Üniversitesi'nde Kesin Kayıtlar Pazartesi Başlayacak Ege Üniversitesi'nde 2012- 2013 akademik yılında kesin kayıt işlemlerinin 3 Eylül Pazartesi günü başlayacağı bildirildi.
Ege Üniversitesi'nde Kesin Kayıtlar Pazartesi Başlayacak
14:26
Mondi Tire Kutsan Ödül Kazandı Mondi Tire Kutsan, 2012 Ambalaj Ay Yıldızı ödülü kazandı.
Mondi Tire Kutsan Ödül Kazandı
17:29
Mondi Tire Kutsan'dan 'Sıfır Zarar & Sıfır Kaçak' Mondi Tire Kutsan, her yıl düzenlediği 'Fark Yaratma Günü'nü bu sene de tüm çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirdi.
Mondi Tire Kutsan'dan 'Sıfır Zarar & Sıfır Kaçak'
13:01
Ulusal Süt Zirvesi Başladı başladı.Ulusal düzeyde ilk kez düzenlenen süt zirvesinde; sağlıklı beslenmede sütün önemi ve gıda güvenliği, çiğ süt ve süt ürünleri üretimi ve kalitesi, süt, hayvancılığı, hayvan sağlığı ve refahı, süt politikaları ve ekonomisi, 2023 süt vizyonu...
Ulusal Süt Zirvesi Başladı
11:46
Ulusal Süt Zirvesi 2012 Ulusal Süt Konseyi Başkan Yardımcısı ve Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni Bölüm Başkanı Prof.Dr.Muhittin Özder, Okul Sütü Projesi'nin 36 ülkede uygulandığını, Tayland'da üretilen sütün yüzde 25'inin okullarda dağıtıldığını...
10:47
Tire Meslek Yüksek Okulu'nun Ek Binası Açıldı Tire'de 1994 yılından buyana hizmet veren Ege Üniversitesi (EÜ)Tire Kutsan Meslek Yüksek Okulu'nun, Prof.
Tire Meslek Yüksek Okulu'nun Ek Binası Açıldı
18:00
Eü Tire-Kutsan Myo Bloğu Hizmete Açıldı Ege Üniversitesi (EÜ) Tire Kutsan Meslek Yüksek Okulu bünyesinde, Prof.Dr.Refet Saygılı Bloğu düzenlenen törenle hizmete açıldı.
09:54
Eş Dost Yönetimde Bağımsız üye tebliğine uyan şirketler yöneticilerini TÜSİAD, eski bürokrat ve komşu şirketlerden seçti.
Eş Dost Yönetimde
18:00
Belediye Yetkilileri ve Öğrenciler Öykam'ı Ziyaret Etti Yenipazar Belediyesi yetkilileri ve Ege Üniversitesi (EÜ) Tire Kutsan Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Ödemiş Yıldız Kent Arşivi ve Müzesi'ni (ÖYKAM) ziyaret etti.
15:07
24. Altın Ambalaj Yarışması Ödül Töreni Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Başkanı Hulusi Şentürk, TSE'nin Kasım ayında Avrupa Standardizasyon Komitesi (CEN) ve Avrupa Elektroteknik Standardizasyon Komitesi'ne (CENELEC) tam üye olarak kabul edildiğini belirterek, "Bugüne kadar Avrupalılar standart hazırladı, biz tercüme edip, adapte ettik.
17:28
Altın Ambalaj Yarışması'nda Ödüller Verildi Türkiye'de ambalaj sanayisinin gelişmesi için Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından hayata geçirilen Altın Ambalaj Yarışması'nda bu yılın kazananları belli oldu.
Altın Ambalaj Yarışması'nda Ödüller Verildi
16:10
Özel Markalı Ürünler Fuarı Tüyap'ta Özel markalı ürün üretiminin çok hızlı geliştiği ülkemizde, uluslararası düzeyde bir platform ihtiyacı gündeme geldi.
Özel Markalı Ürünler Fuarı Tüyap'ta
19:28
Mondi Tire Kutsan, Merope Box ile Bronz Ödül kazandı "Satış Noktası Sergileme, Sunum ve Muhafaza Ürünleri Ambalajı Kategorisi"nde yarışan "Merope Box" ambalajıyla 3.'lük ödülünü kucakladı.
Mondi Tire Kutsan, Merope Box ile Bronz Ödül kazandı
22:29
Private Label Sektör Buluşması Özel Markalı Ürünler Tedarikçileri Derneği ve Tüyap işbirliği ile düzenlenen "Private Label Sektör Buluşması", Prof Dr. Emre Alkin'in katılımıyla 26 Ekim'de Mövenpick Hotel İstanbul'da yapıldı.
Private Label Sektör Buluşması
12:41
Karaman'da Elektrik Kesintisi Karaman'da yarından itibaren 5 gün süreyle bazı bölgelerde elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.
15:40
Oynamadığı Oyunda Gözünden Oldu Ali Rıza Atasoy'un, plastik mermiyle kör olmasının benzeri, İzmir'in Tire İlçesi'nde de yaşandı.
Oynamadığı Oyunda Gözünden Oldu
14:21
Yatırımcı Rehberi İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Ulusal Pazar'da geçen hafta içinde işlem gören hisse senetlerinin, hafta içindeki işlem miktarları, TL olarak en düşük fiyatları, en yüksek fiyatları ve kapanış fiyatlarıyla şöyle:
Yatırımcı Rehberi
13:20
Eü'de Öğrencilerin Kayıt İşlemi 2 Dakikada Tamamlanacak Ege Üniversitesi'nde (EÜ) öğrenci kayıt işlemlerinin 2 dakikada tamamlanacağı bildirildi.
16:28
Ülker'de Bisküvi, Kek ve Çikolata Tek Elde Toplanacak Ülker Bisküvi, ana faaliyet alanı unlu mamuller üretimine odaklanacak Ülker Bisküvi, ana faaliyet alanı unlu mamuller üretimine odaklanacak.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 01:00:57. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TİRE KUTSAN HABERLERİ
[Hata Bildir]