SON DAKİKA TİREBOLU HABERLERİ

Son Dakika Tirebolu Haberleri

08:26
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
12:53
Görele'de Emlakçı Adayları Belgelerini Aldı Görele Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen emlak danışmanlığı kursunda başarı gösteren 28 kursiyere belgeleri verildi.
09:39
Görele Devlet Hastanesi Başhekimi Arslan, Görevine Başladı Görele Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Cihan Sedat Aytünür’den boşalan başhekimlik görevine Uzman Dr. Kadem Arslan atandı.
Görele Devlet Hastanesi Başhekimi Arslan, Görevine Başladı
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
11:29
Yurtta Kış Giresun'da kar yağışı nedeniyle il genelindeki 550 köyün 28'inin ulaşıma kapalı olduğu bildirildi.
Yurtta Kış
16:06
Giresun İl Genel Meclisinde Kar Mücadelesi Tartışıldı Yaşanan kar yağışı nedeniyle geçen hafta ertelenen Giresun İl Genel Meclisi Ocak ayı toplantıları bugün devam etti.
Giresun İl Genel Meclisinde Kar Mücadelesi Tartışıldı
11:58
Yoğun Kar Yağışları Geliyor, Meteoroloji Kar Yağışı İçin Uyardı Hangi illerde kar yağışı bekleniyor ? Meteoroloji, bazı bölgede kuvvetli ve yer yer yoğun kar şeklinde görüleceğini belirterek, uyarıda bulundu.
Yoğun Kar Yağışları Geliyor, Meteoroloji Kar Yağışı İçin Uyardı
11:56
Meteoroloji: Yoğun Kar Yağışına Dikkat, Hangi İllerde Kar Yağacak ? Hangi illerde kar yağışı bekleniyor ? Meteoroloji, bazı bölgede kuvvetli ve yer yer yoğun kar şeklinde görüleceğini belirterek, uyarıda bulundu.
Meteoroloji: Yoğun Kar Yağışına Dikkat, Hangi İllerde Kar Yağacak ?
10:55
Giresun'da 54 Köye Ulaşım Sağlanamıyor Giresun'da kar yağışı nedeniyle il genelindeki 550 köyün 54'ünde ulaşım sağlanamıyor.
Giresun'da 54 Köye Ulaşım Sağlanamıyor
10:48
İstanbul'a Kar Sürprizi İstanbul'da sağanak yağış, yerini kara bıraktı. Meteoroloji, kuvvetli yağışa karşı uyarılarda bulundu.
İstanbul'a Kar Sürprizi
12:13
Sarıkamış Tarihteki Hüznümüzdür" Erzurum İli Memurlar Derneği'nin(ERİMDER) organizasyonu ile Atatürk Üniversitesi Mavi Salon'da Sarıkamış Harekatı'nın 100 yılı nedeniyle tarihçi- yazar Muzaffer Taşyürek, 'Sarıkamış' konulu konferans verdi.
Sarıkamış Tarihteki Hüznümüzdür'
15:47
Yurtta Kış Giresun’da kar yağışı nedeniyle 307 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
11:23
Giresun'da Kar Yağışı Giresun’da etkili olan kar yağışı nedeniyle 435 köy yolu ulaşıma kapanıp eğitime ara verilirken, kar yağışının oluşturduğu güzel manzaralarda objektiflere yansıdı.
Giresun'da Kar Yağışı
11:16
Giresun'da 435 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Giresun'da kar yağışı nedeniyle 435 köy yoluyla ulaşım sağlanamıyor.
20:04
Yurtta Kış Gümüşhane'de kar yağışı nedeniyle yolu kapanan köydeki hastalar, paletli ambulansla ulaşılarak hastanelere sevk edildi.
17:23
Giresun'da Eğitime Kar Engeli Kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde yarın, Dereli ilçesinde ise yarın ve cuma günü eğitime ara verilecek.
15:20
Yurtta Kış Pöske Dağı mevkisinde ulaşıma kapanan Gümüşhane Erzincan karayolunda mahsur kalan 4'ü tır şoförü 17 kişi kurtarıldı Erzincan’a gitmek üzere yola çıkan ancak geçişlerine izin verilmeyen yolcu otobüslerindeki yolcular, ilçe merkezinde misafir ediliyor.
13:14
Yurtta Kış Giresun ve Sinop'ta kar yağışı nedeniyle 640 köy yolu ulaşıma kapandı.
Yurtta Kış
12:57
Sabancı, Masadan Kalktı; Sançim Bilecik Çimento'yu Aşkale Çimento Aldı Sabancı Holding'in sahibi olduğu Çimsa'nın son anda nikah masasından kalktığı Sançim Bilecik Çimento'nun yeni sahibi Aşkale Çimento oldu.
Sabancı, Masadan Kalktı; Sançim Bilecik Çimento'yu Aşkale Çimento Aldı
22:43
Giresun'da Zincirleme Trafik Kazası: 1 Ölü, 5 Yaralı Giresun'un Tirebolu ilçesinde meydana gelen zincirleme trafik kazasında, bir kişi öldü, 5 kişi yaralandı.
22:32
Giresun'da Otomobil Kamyonet ve Tıra Çarptı: 1 Ölü, 5 Yaralı Giresun'un Tirebolu ilçesinde otomobilin kamyonet ve tıra çarpmasıyla meydana gelen trafik kazasında, bir kişi hayatını kaybetti, 5 kişi de yaralandı.
18:14
Giresun Bakan Canikli, Simulatörde Gemiyi Karaya Oturttu Giresun'da açılışlar yapan Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, Tirebolu İlçesi'nde bir okulun simülatör odasında, gemiyle İstanbul Boğazını geçmeye çalıştı.
Giresun Bakan Canikli, Simulatörde Gemiyi Karaya Oturttu
17:22
Canikli: "Milletimiz Olan Bitenin, Her Şeyin Farkında" Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli, Giresun'da- Bakan Canikli: - "Milletimiz olan bitenin, her şeyin farkında.
Canikli: 'Milletimiz Olan Bitenin, Her Şeyin Farkında'
17:00
Bakan Canikli, Simulatörde Gemiyi Karaya Oturttu Giresun'da açılışlar yapan Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, Tirebolu İlçesi'nde bir okulun simülatör odasında, gemiyle İstanbul Boğazını geçmeye çalıştı.
Bakan Canikli, Simulatörde Gemiyi Karaya Oturttu
16:08
Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli, Giresun'da Bakan Canikli: "Milletimiz olan bitenin, her şeyin farkında.
Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli, Giresun'da
14:30
Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli Giresun'da Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, bir dizi açılışa katılmak üzere geldiği Giresun’da hemşehrilerine demir yolu sözü vererek 3. dönem kuralı nedeniyle milletvekilliği bitse de hizmetlerin takipçisi olacağını söyledi.
Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli Giresun'da
02:43
Mekke'nin Fethi Samsun'da Kutlandı Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Samsun Şubesi tarafından Mekke’nin fethinin hicri 1436. yıldönümü özel bir programla kutlandı.
Mekke'nin Fethi Samsun'da Kutlandı
00:21
Agd'den "Mekke'nin Fethi" Kutlaması Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Samsun Şubesi tarafından düzenlenen Mekke’nin fethinin hicri 1436. yıl dönümü çeşitli etkinliklerle kutlandı.
Agd'den 'Mekke'nin Fethi' Kutlaması
23:08
Agd'den "Mekke'nin Fethi" Kutlaması Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Samsun Şubesi tarafından düzenlenen Mekke’nin fethinin hicri 1436. yıl dönümü çeşitli etkinliklerle kutlandı.
Agd'den 'Mekke'nin Fethi' Kutlaması
09:25
Gümüşhane'de Yol ve İçme Suyu Çalışması Torul Kaymakamı Karal: "Coğrafi yapısı nedeniyle yolu olmayan mahallelere yol, susuz köylerimize sondaj çalışması ile içme suyu çalışmamız hızla sürüyor"
10:59
OMÜ'de Barış Gazeteciliği Konuşuldu Samsun OMÜ İletişim Fakültesi, ikincisini gerçekleştirdiği 'Medya Tartışmaları' etkinliği kapsamında, 'Barış Gazeteciliği ve Nesnellik' konulu seminer düzenledi.
OMÜ'de Barış Gazeteciliği Konuşuldu
10:09
Omü İletişim Fakültesi "Barış Gazeteciliği"Ni Tartıştı Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İletişim Fakültesi, ikincisini gerçekleştirdiği “Medya Tartışmaları” etkinliği kapsamında, “Barış Gazeteciliği ve Nesnellik” konulu seminer düzenledi.
Omü İletişim Fakültesi 'Barış Gazeteciliği'Ni Tartıştı
15:05
Giresun Emniyet Müdürlüğü Gençliğe Terörü Anlattı Giresun İl Emniyet Müdürlüğü, terörle mücadelede gerçekleştirilen operasyonel faaliyetlerin yanı sıra önleyici çalışmaların da gerçekleştirildiğini açıkladı.
15:36
Tirebolu'da Sözleşmesi Biten Baz İstasyonuna ' Kaldırılsın Tepkisi' Giresun’un Tirebolu ilçesi çarşı mahallesinde, sözleşmesi dolan baz istasyonunun kaldırılması için eylem gerçekleştirildi.
13:50
Giresun'da Yağışlar 13 Milyon Liralık Hasara Yol Açtı Giresun İl Genel Meclis Başkanı Mürşit Gürel, 2014 yılı içerisinde meydana gelen aşırı yağışlar nedeniyle oluşan hasarların giderilmesi için Başbakanlık'tan 13 milyon lira acil yardım talep ettiklerini söyledi.
Giresun'da Yağışlar 13 Milyon Liralık Hasara Yol Açtı
13:30
Bu İlçeye Kaymakam Dayanmıyor Giresun’un Güce ilçesine kaymakam dayanmıyor.
Bu İlçeye Kaymakam Dayanmıyor
08:33
Karayollarında Durum Olumsuz hava koşulları ulaşımda aksamalara yol açıyor.
Karayollarında Durum
11:55
Tirebolu Tirebolu'nun Sakin Şehir (Cittaslow) olması yolundaki çalışmalar devam ediyor.
Tirebolu
08:27
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol bakım ve yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Kara Yollarında Durum
15:24
Giresun'daki MERS Virüsü Şüphesi Korkuttu Giresun Halk Sağlığı Müdürü Dr. Özden, MERS virüsü şüphesiyle tedavi altına alınan 3 kişinin numunelerinin temiz çıktığını bildirdi.
Giresun'daki MERS Virüsü Şüphesi Korkuttu
16:20
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Tirebolu'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenle kutlandı.
13:34
Giresun'da Mers Virüsü Şüphesi Hacdan dönen 2 kişi, MERS virüsü taşıdıkları şüphesiyle hastanelerde gözlem altına alındı.
16:21
Giresun'daki Mers Virüsü Şüphesi MERS virüsü şüphesiyle gözetim altında tutulan 3 kişiden 2'sinde söz konusu virüse rastlanmadı Giresun Sağlık Müdürü Bal: "Tahlil sonuçlarında hastalarımızın gribal enfeksiyonlarının olduğu belirlendi.
Giresun'daki Mers Virüsü Şüphesi
11:17
Giresun'da 3 Mers Şüphesi Giresun' un Tirebolu ve Bulancak ilçelerinde gribal enfeksiyon şikayetiyle hastanelere başvuran 3 kişi, MERS virüsü şüphesiyle gözlem altına alındı.
Giresun'da 3 Mers Şüphesi
10:12
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol bakım ve yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Kara Yollarında Durum
08:58
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol bakım ve yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Kara Yollarında Durum
14:44
Doğankent'de Etkili Sağanak (2) Giresun'da etkili sağanak- Sağanak nedeniyle Doğankent ilçesinde bazı ev ve iş yerlerini su bastı, 4 ilçede ise toprak kayması nedeniyle köy yolları ulaşıma kapandıGİRESUN (AA) - Giresun'daki etkili sağanak nedeniyle Doğankent ilçesinde bazı ev ve iş yerlerini su bastı, 4 ilçede ise toprak kayması nedeniyle köy yolları ulaşıma kapandı.
Doğankent'de Etkili Sağanak (2)
12:08
Doğankent'de Etkili Sağanak Giresun'daki etkili sağanak nedeniyle Doğankent ilçesinde bazı ev ve iş yerlerini su bastı, 4 ilçede ise toprak kayması nedeniyle köy yolları ulaşıma kapandı.
Doğankent'de Etkili Sağanak
11:48
Giresun'da Etkili Sağanak Sağanak nedeniyle Doğankent ilçesinde bazı ev ve iş yerlerini su bastı, 4 ilçede ise toprak kayması nedeniyle köy yolları ulaşıma kapandı.
16:07
Giresun'da Dağ Gibi Vefa Gazeteci Yazar, Gezgin, Ziraat Mühendisi ve Giresun Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Mustafa Dağ vefatının 7. yıldönümünde rahmetle anıldı.
Giresun'da Dağ Gibi Vefa
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 00:31:49. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TİREBOLU HABERLERİ
[Hata Bildir]