SON DAKİKA TOKAT MERKEZ HABERLERİ

Son Dakika Tokat Merkez Haberleri

19:45
MHP Tokat Merkez İlçe Başkanlığına Alparslan Özcan Seçildi MHP Tokat Merkez İlçe Başkanlığı kongresinde başkanlığa Alparslan Özcan seçildi.
19:29
MHP Tokat Merkez İlçe Başkanlığı'na Özcan Seçildi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Merkez İlçe kongresinde Av. Alparslan Özcan, başkan seçildi.
MHP Tokat Merkez İlçe Başkanlığı'na Özcan Seçildi
13:09
Tokat'ta İşletme Sayısında Artış Tokat Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürü Halil İbrahim Yüksel, Tokat'ta işletme sayısının 291'den 341'e çıktığını söyledi.
Tokat'ta İşletme Sayısında Artış
14:46
Turhal Güreşe Doydu Turhal Minik Erkekler Serbest Güreş Turnuvası nefesleri kesen mücadelelerle tamamlandı.
Turhal Güreşe Doydu
16:40
Konser Eylemine Karşı Açıklama Tokat’ta Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP) üyesi bir grup, karşıt görüşlü üniversite öğrencilerine yönelik yapılan protestoya tepki gösterdi.
Konser Eylemine Karşı Açıklama
16:31
Ödp'liler, Konsere Yönelik Tepkiyi Protesto Etti Tokat'ta Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP) üyesi bir grup, dün bir düğün salonunda eğlence düzenleyen üniversite öğrencilerine yönelik düzenlenen protestoya tepki gösterdi.
Ödp'liler, Konsere Yönelik Tepkiyi Protesto Etti
15:41
AK Parti Tokat Merkez İlçe Başkanı Bay Açıklaması "2015 seçimlerinde de hem partimizi hem Tokat'ı iyi yerlere getirmek için var gücümüzle çalışacağız"
AK Parti Tokat Merkez İlçe Başkanı Bay Açıklaması
17:13
AK Parti Grup Başkanvekili Ünal - Çözüm Süreci AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, çözüm sürecine ilişkin, "Türkiye, eğer bu meselesini çözerse bu topraklarda 100 yıldan beri ilk defa bir devlet, bir ülke, bir millet kendi sorununu bağımsız olarak çözecek" dedi.
16:04
AK Parti'li Ünal'dan, Kılıçdaroğlu'nun MİT Eleştirisine Cevap AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Kılıçdaroğlu’nun ’MİT, CHP’yi bölmek istiyor’ sözlerine cevap vererek, “Senin içini karıştırmaya ne gerek var, senin için zaten karışık” dedi.
AK Parti'li Ünal'dan, Kılıçdaroğlu'nun MİT Eleştirisine Cevap
15:01
AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Açıklaması "(Çözüm süreci) Türkiye, eğer bu meselesini çözerse bu topraklarda 100 yıldan beri ilk defa bir devlet, bir ülke, bir millet kendi sorununu bağımsız olarak çözecek"
AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Açıklaması
15:41
Tokat'ta Elektriği Kesilen Camilere Abonelik İçin 20 Gün Süre Verildi Tokat’ta elektriği kesilen camilere aboneliklerini almak kaydı ile 20 gün ek süre verildiği bildirildi.
Tokat'ta Elektriği Kesilen Camilere Abonelik İçin 20 Gün Süre Verildi
09:47
Abone Olmayan Camilerin Elektriği Kesildi Tokat'ta 5 caminin elektriği abone olunmadığı gerekçesiyle kesildi.
Abone Olmayan Camilerin Elektriği Kesildi
16:48
MHP'den AK Parti Binasındaki Erdoğan Posterinin Kaldırılmamasına Tepki MHP Tokat İl Başkanlığı, AK Parti binalarında bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın posterinin kaldırılması için Tokat Merkez İlçe Seçim Kurulu'na dilekçe ile başvuruda bulundu.
15:49
Başkan Özcan'dan "Akıllı Su Sayacı" Açıklaması Tokat’ın Niksar İlçe Belediye Başkanı Özdilek Özcan, “elektronik akıllı su sayaçları” konusunda yaptıkları işlerin yasaya uygun olduğunu belirterek, “ ‘Başkan arkadaşlarına iş veriyor, rant sağlıyor’ diye iftira atanlara hakkımı helal etmiyorum, ahirette hesaplaşacağız” dedi.
Başkan Özcan'dan 'Akıllı Su Sayacı' Açıklaması
16:12
78 Bin Üyeli Kooperatife Yeni Başkan Seçidi Tokat'ın Turhal ilçesinde 78 bin üyesi olan Turhal Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanlığını seçime tek liste halinde giren Yalçın Bekler kazandı.
78 Bin Üyeli Kooperatife Yeni Başkan Seçidi
15:55
78 Bin Üyeli Kooperatife Yeni Başkan Seçidi Tokat'ın Turhal İlçesi'nde 78 bin üyesi olan Turhal Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanlığı'na seçime tek liste halinde giren Yalçın Bekler kazandı.
78 Bin Üyeli Kooperatife Yeni Başkan Seçidi
14:14
Pancar Ekicileri Seçimlerinde İzdiham Tokat’ın Turhal ilçesinde yapılan pancar ekicileri kooperatifi seçimlerinde 30 yıl aradan sonra başkan adayı değişirken, oy kullanmak isteyen üyeler izdihama neden oldu.
Pancar Ekicileri Seçimlerinde İzdiham
15:00
Kültürler Buluşması Tokatlılar Gecesi'yle Devam Etti Seferihisar Belediyesi ve hemşehri dernekleriyle 5 gündür devam eden Kültürler Buluşması'na Tokatlılar Derneği ev sahipliği yaptı.
Kültürler Buluşması Tokatlılar Gecesi'yle Devam Etti
12:49
Tokat Dört Mevsim Fotoğraflanıyor Tokat'ın, "Dört mevsim fotoğraflanması projesi" kapsamında tarihi mekanları, kültür yapıları, folkloru, yemek kültürü ve geleneksel değerleri fotoğraflanıyor.
Tokat Dört Mevsim Fotoğraflanıyor
15:47
Başkan Bay: "Kimse Artık Tıpış Tıpış Oy Kullanmaya Gitmiyor" AK Parti Tokat Merkez İlçe Başkanı Ahmet Bay, “Bu millet oy kullandırmanın, destek almanın yolu tıpış tıpış değil de milletin gönlüne girmekten geçiyor” dedi.
Başkan Bay: 'Kimse Artık Tıpış Tıpış Oy Kullanmaya Gitmiyor'
12:10
Basından Sansürün Kaldırılışı Tokat Valiliği ve Tokat Belediyesi tarafından basından sansürün kaldırılışı ve basın bayramı dolayısı ile basın mensuplarına iftar ve sahur yemeği verildiTokat merkez ve ilçelerinde görev yapan basın mensupları ile Vali Cevdet Can, tarafından verilen iftar yemeğinde bir araya geldi.
Basından Sansürün Kaldırılışı
18:49
Şırnak Belediyesi Sgk Borcundan Dolayı İcralık Oldu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, SGK'nın alacağı, borçlu belediyeleri ve icraya düşen belediyeleri açıkladı.
Şırnak Belediyesi Sgk Borcundan Dolayı İcralık Oldu
14:35
Sgk, 33 Milyar TL Alacağına Rağmen 4,5 Milyar TL Borcu ile İcralık Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, SGK'nın icraya intikal etmiş alacak miktarının 33 milyar 68 milyon 268 bin 65,78 TL, kurumun belediyelerden icraya intikal etmiş olan borç miktarının da 4 milyar 596 milyon 711 bin 725,327 TL olduğunu açıkladı.
10:35
Sgk'nın İcraya İntikal Etmiş Alacak Miktarı 33 Milyar Tl, İcraya Verilen Belediye Sayısı 2041 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, SGK'nın icraya intikal etmiş alacak miktarının 33 milyar 68 milyon 268 bin 65,78 TL, Kurumun belediyelerden icraya intikal etmiş olan borç miktarının da 4 milyar 596 milyon 711 bin 725,327 TL olduğunu açıkladı.
Sgk'nın İcraya İntikal Etmiş Alacak Miktarı 33 Milyar Tl, İcraya Verilen Belediye Sayısı 2041
18:04
Kas Erimesi Hastası Sefa'ya Yardım Eli Uzandı Tokat'ta kas erimesi hastalığına yakalanan 17 yaşındaki Sefa Melek'e yardım eli uzandı.
Kas Erimesi Hastası Sefa'ya Yardım Eli Uzandı
19:51
MHP Tokat ve Çorum Teşkilatlarında Yeni Görevlendirme MHP'nin Tokat ve Çorum illeri ile bu illerin merkez ilçe teşkilatları yönetimlerinde değişikliğe gidildi.
19:33
MHP'nin Tokat ve Çorum Teşkilatlarında Görev Değişikliği MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, MHP'nin Tokat ve Çorum il başkanlıkları ile Merkez ilçe teşkilatlarında görev değişikliği yapıldığını açıkladı.
17:17
MHP Tokat İl Başkanı Polat, İstifa Etti Milliyetçi Hareket Partisi Tokat İl Başkanı görevinden istifa etti.
16:30
MHP Tokat İl Başkanı Murat Polat İstifa Etti Tokat'ta MHP İl Başkanlığı görevini 5 yıldan bu yana sürdüren Murat Polat görevinden istifa etti.
MHP Tokat İl Başkanı Murat Polat İstifa Etti
18:37
MHP Tokat Merkez İlçe Yönetimi İstifa Etti MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Akın Melek ve yönetim kurulu görevinden istifa etti.
16:28
MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı ve Yönetimi İstifa Etti Tokat'ta, MHP Merkez İlçe Başkanı Akın Melek ve 28 kişilik yönetim kurulu görevinden istifa etti.
17:13
Milletvekili Kardeşinin Müdür Olmasına Tepki Türk Eğitim- Sen Tokat Şube Başkanı Hakan Akkaya, Erbaa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine AK Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan'ın kardeşi Bekir Aslan'ın atanmasına tepki gösterdi.
16:45
Tahliye Edilen Büyük Tokat Oteli'nde İnceleme Büyük Tokat Oteli’nin imar durumu ve depreme dayanıklılığı ile ilgili durum tespit çalışması yapıldı.
Tahliye Edilen Büyük Tokat Oteli'nde İnceleme
13:44
Tekrar) İnşaatta Hayatını Kaybeden Salih Karayalı'dan Geriye Fotoğraflar Kaldı Kartal’da inşaat iskelesinin çökmesi sonucu hayatını kaybeden 3 işçinin cenazesi Adli Tıp Kurumu'ndan alındı.
13:33
Düzeltme) İnşaatta Hayatını Kaybeden Salih Karayalı'dan Geriye Fotoğraflar Kaldı Kartal’da inşaat iskelesinin çökmesi sonucu hayatını kaybeden 3 işçinin cenazesi Adli Tıp Kurumu'ndan alındı.
13:02
İnşaatta Hayatını Kaybeden Salih Doğan'dan Geriye Fotoğraflar Kaldı Kartal’da inşaat iskelesinin çökmesi sonucu hayatını kaybeden 3 işçinin cenazesi Adli Tıp Kurumu'ndan alındı.
İnşaatta Hayatını Kaybeden Salih Doğan'dan Geriye Fotoğraflar Kaldı
11:53
CHP Tokat Merkez İlçe Başkanı İstifa Etti CHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Haydar Şen, görevinden istifa etti.
18:12
AK Parti Milletvekili Aslan, Zile Belediyesini Ziyaret Etti AK Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan, Zile Belediye Başkanı Lütfi Vidinel'i ziyaret etti.
AK Parti Milletvekili Aslan, Zile Belediyesini Ziyaret Etti
15:49
Bu Benim Eserim" Samsun Bölge Finali Yapıldı İlköğretim öğrencilerine yönelik matematik ve fen bilimleri kapsamında değerlendirilen projelerin yer aldığı, gençlerin bilimsel düşünceye ve araştırmaya teşvik edilmesi için Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK işbirliğiyle düzenlenen "Bu Benim Eserim" Projesi'nin Samsun bölge finali yapıldı.
15:44
Mısır'daki İdam Kararı ve Büyük Tufan Filmi Protesto Edildi Tokat'ta, Mısır'daki 529 idam kararı ve Nuh: Büyük Tufan filmi protesto edildi.
Mısır'daki İdam Kararı ve Büyük Tufan Filmi Protesto Edildi
15:34
Mısır'daki İdam Cezaları Protesto Edildi Tokat'ta, Mısır'da 500'den fazla kişiye verilen idam kararı protesto edildi.
Mısır'daki İdam Cezaları Protesto Edildi
15:06
Mısır'daki İdam Kararlarına Tokat'ta Protesto Tokat'ta Saadet Partililer Mısır'da 529 kişiye verilen idam cezasını protesto etti.
14:31
Tokatlı Çiftçiyi Zirai Don Vurdu Tokat Ziraat Odası Başkanı Ahmet Dökülen, zirai don nedeniyle çiftçinin zararının büyük olduğunu söyledi.
Tokatlı Çiftçiyi Zirai Don Vurdu
16:51
2014 Yerel Seçim Sonuçları Tokat Belediye Başkanlığına seçilen Eroğlu: "Bugünden itibaren yoğun bir şekilde Tokatımız için neler yapabiliriz, onun gayreti içinde olacağız"
14:09
AK Parti'nin En Genç Belediye Başkanı Tokat Belediye Başkanı seçilen 37 yaşındaki Av. Eyüp Eroğlu, AK Parti’nin en genç belediye başkanı oldu.
AK Parti'nin En Genç Belediye Başkanı
13:38
2014 Yerel Seçim Sonuçları Belediye başkanlığını AK Parti'nin adayı Eyüp Eroğlu'nun kazandığı Tokat'ta, partilere göre oy dağılımı belli oldu.
2014 Yerel Seçim Sonuçları
14:34
Yerel Seçimlere Doğru Saadet Partisi (SP) Tokat Merkez İlçe Başkanı Selim Işık, SP Genel Başkanı Mustafa Kamalak'ın cuma günü Tokat'a gelerek miting yapacağını belirtti.
18:33
CHP'li Oran: Başbakan'ın Yapmadım Dediği Ses Kayıtlarının Belgeleri Var CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, Başbakan Erdoğan ile çocukları arasında geçtiği iddia edilen ses kayıtları belgelerinin kendisinde olduğunu iddia etti.
CHP'li Oran: Başbakan'ın Yapmadım Dediği Ses Kayıtlarının Belgeleri Var
17:18
CHP'li Oran, Başbakan ile Çocuklarının Konuştuğu Telefonları Açıkladı Mustafa TURAPOĞLU-Fatih YILMAZ TOKAT,(DHA)- CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, Tokat'ta yaptığı açıklamada Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile çocukları arasında geçtiği iddia edilen ses kayıtlarının ellerinde olduğunu söyleyerek, 17 Aralık'ta yapılan bu telefon trafiğini saklamak için, bunların kamuoyuna açıklanamaması için, deşifre olmaması için Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'na, Türk Telekom'a ve üç GSM operatörüne HTS kayıtlarının silinmesi talimatını verdi mi, vermedi mi sorusunu
16:54
CHP'li Oran Başbakan ile Çocuklarının Konuşmalarını Açıkladı CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, Başbakan Erdoğan ile çocukları arasında geçtiği iddia edilen ses kayıtlarının ellerinde olduğunu söyledi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 15:15:20. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TOKAT MERKEZ HABERLERİ
[Hata Bildir]