12:2700
SON DAKİKA TOLGA SAYIŞMAN HABERLERİ

Son Dakika Tolga Sayışman Haberleri

 

  Makedonların Milli Günü

  Makedonların Milli Günü

  Makedonya'nın Ankara Büyükelçisi Melpomeni Korneti, Ülkesinin Bağımsızlık Günü Nedeniyle Bir Resepsiyon Verdi.geceye Makedonya'da Çekilen "Elveda Rumeli" Dizisinin Oyuncuları da Katıldı. (13 Eylül 2009 Pazar )

   

  Çin Yerine Türkiye'yi Seçin Islık Çalsanız Anında Geliriz

  Çin Yerine Türkiye'yi Seçin Islık Çalsanız Anında Geliriz

  Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, "Üsküp Belediyesi'nin 330 Çift Katlı Otobüs İhalesinde Türk Firması En İyi Teklifi Verdi. Bizi Tercih Ederseniz, Teknik Sorun Anında Islık Çalsanız Duyar Geliriz" Dedi. (29 Mayıs 2009 Cuma )

   

  İşte En İyi ve En Kötü Saçlar!

  Erkeğin Saçı Makyajıdır Diyerek Meslekte 20. Yılını Tamamlayan Ünlü Kuaför Adem Terzi Ünllerin Saçlarını Değerlendirdi. (13 Mart 2009 Cuma )

   

  Nası Yani Yalnız Mısın?

  'Elveda Rumeli'deki 'Mustafa' Rolüyle Genç Kızların Sevgilisi Olan Tolgahan Sayışman, Hiç Çapkınlık Yapmadığını Söyleyince Beyaz'dan Fırça Yedi: Hiçbir Şey Öğretememişler Buna.. (15 Aralık 2008 Pazartesi )

   

  'En Güzeli' Demedim

  Tolga Sayışman: Vay Be, Ben Dünyanın En Güzel Erkeğiyim, Demedim. (26 Ağustos 2008 Salı )

   

  'Aradığım O Doğru Adamı Buldum'

  Başrolü Tolga Sayışman'la Paylaştığı 'Aşk Tutulması' Adlı Bir Filmin Çekimlerine Başlayan Fahriye Evcen, Sette Kelebek'e Çok Özel Açıklamalarda Bulundu. (03 Temmuz 2008 Perşembe )

   

  Hangi Diziler Devam Edecek?

  Yaz Aylarının Gelmesiyle Birlikte Bir Çok Dizi Tatile Girerken Bazı Diziler İse Sona Erecek. İşte Dizilerin Akibeti... (08 Haziran 2008 Pazar )

   

  Berrak Tüzünataç Eğlenceyi Sever!

  Okan Bayülgen'le Yaşadığı Aşkla Sık Sık Gündeme Gelen Berrak Tüzünataç, Makedonya'da Çekilen 'Elveda Rumeli' Adlı Dizinin Çekimlerinden Fırsat Bulup İstanbul'a Geldi ve Neredeyse Her Geceyi Arkadaşlarıyla Birlikte Dışarıda Geçirdi. (22 Ocak 2008 Salı )

   

  Keyfine Diyecek Yok!

  Berrak Tüzünataç, Hem Elveda Rumeli Dizisindeki Başarısıyla Hem de Tolga Sayışman Aşkıyla Gündemde.. (19 Ocak 2008 Cumartesi )

   

  En Çok Yakışan Çift Hangisi?

  Size Göre Birbirine En Çok Yakışan Ünlü Çift Aşağıdakilerden Hangisi? (10 Aralık 2007 Pazartesi )

   

  Tolga Sayışman Şikayetçi

  'Dünyanın En Yakışıklı Erkeği' Unvanlı Tolgahan Sayışman Hayranlarını Üzecek Gibi.. (23 Haziran 2007 Cumartesi )

   

  Türk Kotçular Rus Pazarına Doyamıyor

  Türkel Fuarcılık ve Denimder İşbirliği ile Moskova'daki Expocentr Fuar Merkezi'nde 6-8 Haziran Tarihleri Arasında Düzenlenmekte Olan 4. Uluslararası Jeanshow Fuarı, Bu Yıl 10. Leshow Deri ve Kürk Fuarı ve 13. Unstyle Moda Fuarları ile Birlikte Rus Müşterilerin İzlenimine Sunuldu. Her İki Fuarda Yer Alan Türk Kot Firmaları, Ünlü Mankenlerle Ürünlerini Tanıttı. (06 Haziran 2007 Çarşamba )

   

  Neslihan Favori

  Dünyanın En İyi Modeli Bu Akşam Belli Oluyor. Bu Yıl 19'uncusu Düzenlenecek Olan 'Best Model Of The World' Kanal 1'den Canlı Yayınlanacak. (09 Aralık 2006 Cumartesi )

   

  Davette Karşılaştılar

  Kıvanç Tatlıtuğ İle Tolga Sayışman, Dört Yıl Önce 'Best Model' Yarışmasında Sıkı Rakipti. Yarışmada Tatlıtuğ Birinci, Sayışman İse İkinci Olmuştu. (03 Eylül 2006 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 12:27:18. #1.12#