SON DAKİKA TORBALI HABERLERİ

Son Dakika Torbalı Haberleri

16:25
Davutoğlu: "Cumhurdan Anladığı Sadece Kendi Mahalleleri" AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (4)- "En kısa zamanda uygun mekanda İzmir'de Başbakanlık ofisini açacağız. Bazı yurtiçi ve dışı görüşlerimizi İzmir'de yapacağız, ta ki dünyanın her yerinde İzmir bilinsin, sayılsın, İzmir adı Akdeniz'de, Ege'de, Balkanlar'da, Afrika, Asya ve Avrupa'da yükselen bir yeni şehrin, yeni Türkiye'nin yeni İzmir'i olsun"- "CHP'ye inatla soruyorum, gerçek cumhuriyetçi parti hangi parti?
Davutoğlu: 'Cumhurdan Anladığı Sadece Kendi Mahalleleri'
16:22
AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (4) "En kısa zamanda uygun mekanda İzmir'de Başbakanlık ofisini açacağız. Bazı yurtiçi ve dışı görüşlerimizi İzmir'de yapacağız, ta ki dünyanın her yerinde İzmir bilinsin, sayılsın, İzmir adı Akdeniz'de, Ege'de, Balkanlar'da, Afrika, Asya ve Avrupa'da yükselen bir yeni şehrin, yeni Türkiye'nin yeni İzmir'i olsun" "CHP'ye inatla soruyorum, gerçek cumhuriyetçi parti hangi parti?
15:34
AK Parti İzmir 5. Olağan İl Kongresi - Binali Yıldırım AK Parti İzmir 5. Olağan İl Kongresi- Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Yıldırım: "Anayasa değişikliği vaadi verdik, onun için de her türlü gayreti gösterdik ama uzlaşamadık.
AK Parti İzmir 5. Olağan İl Kongresi - Binali Yıldırım
13:31
AK Parti İzmir 5. Olağan İl Kongresi Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Yıldırım: "Anayasa değişikliği vaadi verdik, onun için de her türlü gayreti gösterdik ama uzlaşamadık.
12:18
Torbalı Tarımda İzmir'in Kalbi Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ahmet Güldal, gıda, tarım ve hayvancılık sektörünün temsilcileriyle İzmir’in Torbalı ilçesinde bir araya geldi.
Torbalı Tarımda İzmir'in Kalbi
12:06
Tarım İl Müdürü Güldal: Torbalı İzmir'in Kalbidir Sektör temsilcileriyle Torbalı ilçesinde biraraya gelen Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ahmet Güldal, tarım verimliliğinde Türkiye’nin ilk üç sırasında yer alan İzmir’in kalbinin burada attığını söyledi.
Tarım İl Müdürü Güldal: Torbalı İzmir'in Kalbidir
23:38
Gaziemir'de Yağmur Zincirleme Kazaya Neden Oldu: 1 Ölü, 8 Yaralı İzmir'in Gaziemir ilçesinde, yağmur nedeniyle kayganlaşan yolda 4 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında bir kişi öldü, aralarında 3'ü çocuk 8 kişi yaralandı.
Gaziemir'de Yağmur Zincirleme Kazaya Neden Oldu: 1 Ölü, 8 Yaralı
08:53
Meteoroloji'den 9 İle Yağmur ve Kar Uyarısı Meteoroloji; Edirne, Bilecik, Bursa, Kütahya, Afyon, Isparta, Muğla, Aydın ve Antalya'da yağmur ve yüksek kesimlerde kar yağışı olacağını açıklayıp uyardı.
Meteoroloji'den 9 İle Yağmur ve Kar Uyarısı
20:24
Aydın'ın Kıyı İlçelerinde Kuvvetli Yağış Bekleniyor Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Aydın’ın kıyı ilçelerinde beklenen kuvvetli yağışa karşı vatandaşları uyardı.
Aydın'ın Kıyı İlçelerinde Kuvvetli Yağış Bekleniyor
20:18
Bodrum'a Kuvvetli Yağış Uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü, beklenen kuvvetli yağışa karşı Bodrumluları uyardı.
Bodrum'a Kuvvetli Yağış Uyarısı
20:09
Güneybatı Kesimlerde Kuvvetli Yağış Uyarısı Güneybatı kesimlerde kuvvetli yağış bekleniyor.
19:56
Karnından Yaralı Halde Yol Kenarında Bulundu İzmir'in Bayındır İlçesi'nde Fatih Ekinci, yol kenarında karnından tabancayla yaralı halde bulundu.
Karnından Yaralı Halde Yol Kenarında Bulundu
15:22
Meteoroloji'den 4 İle "Kuvvetli Yağış" Uyarısı Muğla, Aydın, İzmir ve Antalya çevrelerinde kuvvetli gökgürültülü sağanak bekleniyor.
Meteoroloji'den 4 İle 'Kuvvetli Yağış' Uyarısı
12:03
Yetenek Sizsiniz Türkiye Torbalı'da Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği ve jüri üyesi olduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının ikinci tur elemeleri, İzmir'in Torbalı ilçesinde yapılacak.
Yetenek Sizsiniz Türkiye Torbalı'da
10:40
En Büyük Eksikleri Barış Umudu Savaştan kaçıp İzmir’e sığınan Suriyeli seksen aile, İzmir’de boş buldukları araziyi naylon çadırla çevirip zor koşullarda yaşıyor.
En Büyük Eksikleri Barış Umudu
11:16
Başkan Mahmut Badem'den Yatırım Ziyareti Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, Ankara ziyaretinde İzmir ve çevresinde devam eden kamu yatırımları ve bölgenin talepleri ile ilgili temaslarda bulundu.
Başkan Mahmut Badem'den Yatırım Ziyareti
11:12
Ödemiş'te "Sürü Yönetim Elemanı Benim" Diyen 46 Üretici Sertifikalarını Aldı Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, İŞKUR, Türkiye Ziraat Odaları Birliği ve Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği tarafından ortaklaşa yürütülen “Sürü Yönetim Elemanı Benim” projesi kapsamında Ödemiş’te 46 sürü yönetim elemanı sertifikasını aldı.
Ödemiş'te 'Sürü Yönetim Elemanı Benim' Diyen 46 Üretici Sertifikalarını Aldı
10:57
Torbalı'da 'Üstün Dökmen' Rüzgarı Esti Torbalı Belediyesi ve Küçük Şeyler Ana Okulunun düzenlediği konferansta iletişimin anahtarlarını anlatan Üstün Dökmen, katılımcıları hem güldürdü hem de bilgilendirdi.
Torbalı'da 'Üstün Dökmen' Rüzgarı Esti
17:49
Süt Bayramı Ödemiş'te Yapılacak Süt Bayramı bu yıl Ödemiş’te yapılacak.
17:08
İlk Kez Yapılacak Olan Süt Bayramı Ödemiş'te Gerçekleşecek Küçük Menderes Bölgesi'nin en önemli üretim ve geçim kaynağı olan sütü İzmir genelinde üretici ve tüketici ile buluşturmak amacıyla Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İzmir İl Müdürlüğü'nün desteği ile bu yıl ilk kez Süt Bayramı organize ediliyor.
09:59
İZSU Asbest Boruları Söktü, Yeni Borular Döşedi İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, son 10 yılda en büyük yatırımlarını, Büyükşehir sınırlarına 2004'ten sonra dahil edilen 10 ilçede yaptı.
İZSU Asbest Boruları Söktü, Yeni Borular Döşedi
09:16
"10 Numara" Destek İZSU Genel Müdürlüğü, son 10 yılda en büyük yatırımlarını, Büyükşehir sınırlarına 2004'ten sonra dahil edilen 10 ilçede gerçekleştirdi.
'10 Numara' Destek
08:08
Batmanlı Savcı Torbalı'ya Atandı Batman doğumlu Aydın Cumhuriyet Savcısı Faruk Sever, İzmir Torbalı Cumhuriyet Başsavcısı oldu.
Batmanlı Savcı Torbalı'ya Atandı
10:53
Traktörün Altında Kalan Muhtar Yaşamını Yitirdi İzmir Torbalı'da mahllesindeki cami için traktörüyle ormanlık alana giden muhtar, devrilen traktörün altında kaldı.
20:04
Torbalı'da Devrilen Traktörün Altında Kalan Muhtar Öldü İzmir'in Torbalı ilçesinde mahalle muhtarı 49 yaşındaki Turhan Uslu, rampa çıkarken devrilen traktörün altında kalarak yaşamını yitirdi.
Torbalı'da Devrilen Traktörün Altında Kalan Muhtar Öldü
13:16
Torbalı Ticaret Odasından Aydın'a Ekonomi Çıkarması 2014 yılında yaptığı ihracatla 61 ilin nüfusunu geride bırakan ve dikkatleri üzerine çeken Torbalı Ticaret Odası (TTO), 35 kişilik heyetiyle Aydın’da iş dünyasının temsilcileriyle bir araya geldi.
Torbalı Ticaret Odasından Aydın'a Ekonomi Çıkarması
12:24
Suriye'de Ölümden Kaçtı, İzmir'de Fabrika Kurdu Suriye'deki iç sava nedeniyle topraklarını, mallarını terk edip ölümden kaçan yüz binlerce kişiden 27 yaşındaki Hussam Fansa, ailesi ile İzmir'e gelip yerleşti.
Suriye'de Ölümden Kaçtı, İzmir'de Fabrika Kurdu
11:31
Suriye'de Ölümden Kaçtı, İzmir'de Peçete Fabrikası Kurdu Suriye'deki iç sava nedeniyle topraklarını, mallarını terk edip ölümden kaçan yüz binlerce kişiden 27 yaşındaki Hussam Fansa, ailesi ile İzmir'e gelip yerleşti.
Suriye'de Ölümden Kaçtı, İzmir'de Peçete Fabrikası Kurdu
10:53
Turuncu Mizah Torbalı'da bu yıl öğretime başlayan Turuncu Koleji, kültür ve sanata verdiği önem ile kısa sürede kendinden söz ettirmesini bildi. Başlattığı kulüp çalışmarında öğrenciler sanatçılarla buluştu.
14:44
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 1'inci Dairesi'nin Adli ve İdari Yargı Kararnamesi'nde 888 hakim ve savcının yeri değiştirildi.
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi
11:56
Torbalı'da Osmanlıca Kursu Başladı İzmir'in Torbalı ilçesinde belediye tarafından açılan Osmanlıca kursu eğitimleri başladı.
20:13
HSYK'dan Yeni Kararname HSYK 1. Dairesi, 888 kişilik adli ve idari yargı hakim ve cumhuriyet savcısını kapsayan kararname yayımladı.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
19:05
Yeni HSYK'dan 'Balyoz' Gibi Kararname HSYK'nın yeni kararnamesiyle 888 hakim ve savcı atandı. Görev yeri değiştirilenler arasında Hrant Dink, Ergenekon, Balyoz, Şike gibi davaların hâkim ve savcıları da var.
Yeni HSYK'dan 'Balyoz' Gibi Kararname
13:15
Torbalı Ticaret Odası'ndan Aydın Ticaret Borsası'na Ziyaret Torbalı Ticaret Odası Meclis üyeleri, Aydın Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.
Torbalı Ticaret Odası'ndan Aydın Ticaret Borsası'na Ziyaret
11:59
Küçücük İlçeden 1 Milyar Dolara Yakın Para Çıktı İzmir'in Torbalı ilçesinin 2014 yılındaki ihracat rakamlarıyla rekor kırıp 61 ili geride bıraktığı bildirildi.
Küçücük İlçeden 1 Milyar Dolara Yakın Para Çıktı
11:55
İzmir 800 Mülteci Kışta Kıyamette, Yarı Aç Yarı Tok Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor -1 İzmir'de Halkların Köprüsü Derneği, Suriye'den, Kobani'den iç savaştan kaçıp Bayındır, Torbalı İlçeleri arasında, çoğunun içinde soba bile bulunmayan çadırlarda yaşayan 800 sığınmacının imdat çağrısına sessiz kalmadı, yardım eli uzattı.
İzmir 800 Mülteci Kışta Kıyamette, Yarı Aç Yarı Tok Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor -1
11:41
İzmir'de 800 Sığınmacının Çadırlarda Yaşam Mücadelesi İzmir'de Halkların Köprüsü Derneği, Suriye'den iç savaştan kaçıp Bayındır, Torbalı İlçeleri arasında çadırlarda yaşayan 800 sığınmacıya yardım eli uzattı.
İzmir'de 800 Sığınmacının Çadırlarda Yaşam Mücadelesi
10:50
Torbalı İlçesi, İhracatta 61 İli Geride Bıraktı Vergi rekortmeni Torbalı, ihracatta da rekor kırdı.
Torbalı İlçesi, İhracatta 61 İli Geride Bıraktı
07:33
İhracat Şampiyonu Torbalı İzmir’in vergi rekortmeni Torbalı, ihracatta da rekor kırdı.
İhracat Şampiyonu Torbalı
13:08
İzmir Soğuk, Tarladaki Ürünleri de Dondurdu Soğuk, tarladaki ürünleri de dondurdu İZMİR'de, son 51 yılın en soğuk günlerinin yaşanması, günlük hayatı etkilediği kadar tarımı da vurdu.
İzmir Soğuk, Tarladaki Ürünleri de Dondurdu
11:54
Torbalı'da Ağaçlar Kesilmiyor Mayıs ayında açılması beklenen Torbalı İZBAN banliyö hattı heyecanı yaşanırken, demiryolu güzergahındaki yüzlerce ağaç, uzmanlarca sökülerek başka yerlere naklediliyor.
Torbalı'da Ağaçlar Kesilmiyor
11:35
Soğuk, Tarladaki Ürünleri de Dondurdu İzmir'de, son 51 yılın en soğuk günleri, günlük yaşamın yanı sıra, tarımı da vurdu.
Soğuk, Tarladaki Ürünleri de Dondurdu
11:14
Torbalı'da Banka Kartı Dolandırıcılığı İddiası Torbalı’da iki vatandaş, banka kartlarının kopyalanarak dolandırıldıkları iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
11:04
İzmir - Soğuk, Tarladaki Ürünleri de Dondurdu Soğuk, tarladaki ürünleri de dondurdu İZMİR'de, son 51 yılın en soğuk günlerinin yaşanması, günlük hayatı etkilediği kadar tarımı da vurdu.
İzmir - Soğuk, Tarladaki Ürünleri de Dondurdu
21:49
İzmirli Kadın Girişimciler Başkanlarını Seçti TOBB İzmir Kadın Girişimciler Kurulu (KGK), yeni başkanını seçti.
İzmirli Kadın Girişimciler Başkanlarını Seçti
13:55
İZSU, SCADA Merkezi'ni Yeniledi İzmir'in su trafiği, işte buradan yönetiliyor
İZSU, SCADA Merkezi'ni Yeniledi
14:33
İzmir İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları ve Seralar Dondu İzmir soğuk rekoru kırdı, süs havuzları ve seralar dondu İZMİR'de, son yılların en soğuk gecesinde sıcaklık - 7 dereceye kadar düştü.
İzmir İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları ve Seralar Dondu
12:55
İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları, Seralar Dondu İzmir'de, son yılların en soğuk gecesinde sıcaklık sıfırın altında 7 dereceye kadar düştü.
İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları, Seralar Dondu
17:08
Servis Minibüsünden Düşen Kadın, 17 Gün Sonra Öldü İzmir'in Tire İlçesi'nde, seyir halindeki servis minibüsünün açılan kapısından düşerek ağır yaralanan 42 yaşındaki Ayşe Aslı Uğraş, 17 gündür tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
Servis Minibüsünden Düşen Kadın, 17 Gün Sonra Öldü
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 15:15:51. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TORBALI HABERLERİ
[Hata Bildir]