00:4500
SON DAKİKA TORBALI HABERLERİ

Son Dakika Torbalı Haberleri

  Torbalı Ulaşımı Masaya Yatırıldı

  Torbalı Ulaşımı Masaya Yatırıldı

  Torbalı Ticaret Odası’nın (TTO) her hafta sektör temsilcileri ile gerçekleştirdiği toplantıların bu haftaki konuğu taşımacılar ve akaryakıt istasyonu sahipleri oldu. (21 Aralık 2014 Pazar )

   

  İzmir Valiliği'nden Demiryolunda Elektrik Uyarısı

  İzmir Valiliği, İZBAN’ın yeni güzergahı olan Cumaovası-Torbalı-Tepeköy hattına 25 bin volt elektrik verileceğini duyurarak, can güvenliği için hatlara yaklaşılmaması uyarısında bulundu. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Torbalı Deve Güreşleri 22 Şubat'ta

  Torbalı Deve Güreşleri 22 Şubat'ta

  Torbalı’da her yıl düzenlenen geleneksel deve güreşleri bu yıl 22 Şubat 2015’te Özbey mahallesinde yapılacak. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Depremlerin Çok Sık Yaşanması Ege Bölgesi İçin Avantaj'

  Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Lütfi İhsan Sezer, son günlerde İzmir’de sıklaşan depremlerle ilgili konuştu. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Depremlerin Çok Sık Yaşanması Ege Bölgesi İçin Bir Avantaj

  Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Lütfi İhsan Sezer, son günlerde İzmir'de sıklaşan depremler ile ilgili konuştu. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  PTT Müdürü Ercan: 'Hizmet İçin Burdayız' Mehmet Ercan Kimdir ?

  PTT Müdürü Ercan: "Hizmet İçin Burdayız" Mehmet Ercan Kimdir ?

  İzmir Torbalı'dan İ Didim'deki PTT Merkez Müdürlüğüne Müdür olarak atanan Mehmet Ercan, Didim'deki mevcut personel ile en iyi şekilde hizmet vermeye çalıştıklarını belirtti. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  PTT Müdürü Ercan 'Hizmet İçin Burdayız'

  PTT Müdürü Ercan "Hizmet İçin Burdayız"

  Didim'deki PTT Merkez Müdürlüğüne Müdür olarak atanan Mehmet Ercan, Didim'deki mevcut personel ile en iyi şekilde hizmet vermeye çalıştıklarını söyledi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Tukaş'tan İpotek Tesisi Hakkında Açıklama

  Tukaş, İş Bankası'ndan kullanmakta olduğu ve ilerde kullanabileceği kredilerin teminatını oluşturmak üzere, toplam 94 milyon lira tutarında 1. derece İş Bankası'na, 2. derece İş Finansal Kiralama'ya ipotek tesis edilmesine karar verildiğini duyurdu. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Organik Köyün Res'e Karşı Hukuk Zaferi

  Organik Köyün Res'e Karşı Hukuk Zaferi

  Türkiye'nin ilk organik tarımının yapıldığı yerlerdelerden İzmir'in Bayındır İlçesi'ne bağlı Çınardibi Köyü de dahil olmak üzere 3 ilçedeki, 9 köyü içerisine alacak şekilde 126 türbin direkli en büyük Rüzgar Enerjisi Santrali (RES) projesi için Bakanlar Kurulu'ndan 'acele kamulaştırma' kararı alınıp çalışmalara başlandı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Bahçeşehir Koleji İzmir'de İkinci Kampüsünü Açıyor

  Bahçeşehir Koleji İzmir'de İkinci Kampüsünü Açıyor

  Kaliteli eğitimi, 59 kampus, 109 okulu ile Türkiye'nin her noktasına ulaştıran yeni nesil eğitime öncülük eden Bahçeşehir Koleji, İzmir'de ikinci kampusünü açıyor. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Torbalı'da Kamulaştırma Tepkisi

  Torbalı'da yapımı planlanan ESHOT Aktarma Merkezi için evleri yıkılacak olan vatandaşlar, kamulaştırma bedelinin çok düşük olduğunu iddia etti. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Bahçeşehir Koleji İzmir'de İkinci Kampusünü Açıyor

  Bahçeşehir Koleji İzmir'de İkinci Kampusünü Açıyor

  Kaliteli eğitimi, 59 kampus, 109 okulu ile Türkiye’nin her noktasına ulaştıran yeni nesil eğitime öncülük eden ve TEOG başarılarıyla Türkiye’nin zirvesinde yer alan Bahçeşehir Koleji, 2015-2016 eğitim öğretim yılında İzmir’de ikinci kampusünü açıyor. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Tcdd'den İzban Torbalı Hattı Açıklaması

  Tcdd'den İzban Torbalı Hattı Açıklaması

  İzmir’de halen Aliağa-Menderes ilçeleri arasında toplu ulaşımı sağlayan TCDD-İzmir Büyükşehir Belediyesi ortaklı İZBAN’ın, 30 km daha ek hatla Torbalı’ya uzatılması çalışmaları devam ederken, ortaklardan TCDD, Cumaovası-Torbalı-Tepeköy hat kesimi Elektirifikasyon Tesisleri Projesi’nin montajının tamamlandığını açıkladı. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Torbalı Protokolü Gazeteciye Kız İstedi

  Torbalı Protokolü Gazeteciye Kız İstedi

  Eşine ender rastlanan olaylardan biri daha Torbalı’da yaşandı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  "TCDD ile Kader Birliği Yaptık"

  Torbalı köylerini ziyaret eden Başkan Aziz Kocaoğlu, İZBAN'daki ortakları Devlet Demiryolları'na sahip çıktı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  İzmir'in 11. itfaiyesi Gaziemir'de Kuruldu

  Türkiye'nin en nitelikli itfaiye teşkilatları arasında yer alan İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, kentlilere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çıtasını yükseltmeye devam ediyor. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Okullarda Büyük Şenlik Var

  Okullarda Büyük Şenlik Var

  Torbalı Belediyesi Bando Takımı Her Cuma Ders Bitimi Bir Okulda Bayrak Törenine Katlıyor. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Eski Köye Yeni Şebeke

  Torbalı, Kemalpaşa, Bayındır ve Selçuk'un 16 mahallesini sağlıklı ve kesintisiz su şebekesine kavuşturmaya hazırlanan İzmir Büyükşehir Belediyesi, 11.8 milyon liralık yatırım kapsamında 244 kilometrelik içme suyu borusu döşeyecek. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  İzmir'de Vergi Borcu Yapılandırma Birincisi Torbalı

  İzmir'de Vergi Borcu Yapılandırma Birincisi Torbalı

  Erkan Aksoy başkanlığında toplanan Torbalı Ticaret Odası (TTO) Meclisi, İzmir Vergi Dairesi Başkanı Rıfat Engin’i ağırladı. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Torbalı Belediyesi Spor Okullarına 2 Yeni Transsfer

  Torbalı Belediyesi Spor Okulları faaliyete geçtiği günden beri, farklı branşlarda 710 öğrenciye kurs veriyor. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  AK Parti Torbalı İlçe Kongresi'nde Açık Oy Baskısı İddiası

  AK Parti Torbalı İlçe Kongresi'nde Açık Oy Baskısı İddiası

  İzmir'de AK Parti Torbalı İlçe Kongresi'nde Türk bayrağı ve Atatürk posterini indirttiği iddiasıyla, AK Partili yöneticilerin hakkında suç duyurusunda bulunduğu Seçim Kurulu görevlisi Asiye Eroğlu'nu, bağlı olduğu sendika savundu. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Başkan Görmez, Projeleri Yerinde İnceledi

  Başkan Görmez, Projeleri Yerinde İnceledi

  Şehitkamil Belediyesi’ni ziyaretie gelen İzmir’in Torbalı İlçe Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, Başkan Rıdvan Fadıloğlu ile birlikte hayata geçirilen projeleri yerinde inceledi. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.12.2014 00:45:30. #1.11#