SON DAKİKA TORBALI HABERLERİ

Son Dakika Torbalı Haberleri

 • 13:46 İzmir'de Helikopter Destekli Dev Uyuşturucu Operasyonu İzmir'de Helikopter Destekli Dev Uyuşturucu Operasyonu İzmir’in Torbalı ilçesinde düzenlenen 80 polisin katılımıyla gerçekleştirilen helikopter destekli dev uyuşturucu operasyonunda, çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.
 • 11:36 Engelliler İçin Toplumsal Duyarlılık Çağrısı Engelliler İçin Toplumsal Duyarlılık Çağrısı Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, “Bizim yapılaşma stratejimizde engelli dostu kent olma hedefi var. Lakin toplumun da bu konuda duyarlı olması şart” dedi.
 • 17:31 İzmir Cumhurbaşkanına Hakaret Etmekle Suçladığı Eşinden Boşandı İzmir Cumhurbaşkanına Hakaret Etmekle Suçladığı Eşinden Boşandı Cumhurbaşkanına hakaret etmekle suçladığı eşinden boşandıİzmir'in Torbalı İlçesi'nde, uyarılarına rağmen televizyonda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çıkınca küfür edip, hakarette bulunduğunu ileri sürdüğü eşi G.D.'nin (37) ses kaydını alıp, savcılığa suç duyurusunda bulunan TIR şoförü koca Ali D. (40), tek celsede boşandı.
 • 07:15 17 Yaşındaki Melisa Not Bırakıp Ortadan Kayboldu 17 Yaşındaki Melisa Not Bırakıp Ortadan Kayboldu İzmir'de annesi terk ettiği için koruyucu ailenin yanında kalan Melisa Keser, "Annemi bulmak için gidiyorum ve bulacağım. Hakkınızı helal edin" yazılı not bırakıp evden ayrıldı. 1 haftadır kayıp.
 • 13:04 Sıcak Asfalt Dökerken Ölüyordu İzmir’in Torbalı ilçesinde devam eden asfaltlama çalışmaları sırasında, dengesini kaybeden bir işçi yere düşerek yaralandı.
 • 10:49 İmece'nin Yardım Eli Çeşme Sınırlarını Aştı İmece'nin Yardım Eli Çeşme Sınırlarını Aştı Çoğunluğu üniversite öğrencisinden oluşan İMECE İnisiyatifi’nin yardım eli Çeşme sınırlarını aşarak, Manisa, Salihli, Torbalı ve Bayındır’daki sığınmacılara kadar ulaştı.
 • 12:56 İzban, Konut Satışını Uçurdu Şubat ayında sefere başlayan İZBAN’la birlikte Torbalı’da konut satışı tavan yaptı.
 • 14:36 Avrupa Ülkelerinin Beklediği Kirazlara Son Bir Hafta Avrupa Ülkelerinin Beklediği Kirazlara Son Bir Hafta İzmir'in Torbalı ilçesindeki kiraz üreticileri, Almanya, İngiltere, Fransa, İsveç, Danimarka gibi dünyanın pek çok ülkesine ihraç edilen kirazların hasadı için gün saymaya başladı.
 • 12:30 Torbalı'da Bir Garip Olay Torbalı'da Bir Garip Olay İzmir'in Torbalı İlçesi'nde, emekli maaşını çektikten sonra akibetinden haber alınamayan 53 yaşındaki Fatih Ateş, 5 gün sonra evinin önünde bulundu.
 • 20:07 İzmir'deki Kayıp Avukat Davası İzmir'de avukat Mümtaz Baytekin'in 6 Kasım 2010'da kaybolması üzerine başlatılan soruşturma sonrası açılan davada, avukatın eski sekreteri Ceyda Y. "kasten adam öldürmek" suçundan müebbet, sekreterin kocası Erdoğan Y. ise 18 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
 • 17:57 Cesetsiz Cinayet Cesetsiz Cinayet" Davasında Yerel Mahkeme Kararında Direndi İzmir’in Torbalı ilçesinde kendisinden 5,5 yıldır haber alınamayan avukat Mümtaz Baytekin’in öldürülmesi davasında Yargıtay’ın sanıklar lehine bozduğu karara yerel mahkeme katılmadı.
 • 15:53 Ödemiş'e Doğalgazın İlk Kaynağı Bakan Yıldırım'dan Ödemiş'e Doğalgazın İlk Kaynağı Bakan Yıldırım'dan İZMİR (İHA) – Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, İzmir’in Ödemiş ilçesini doğalgazla buluşturan ilk kaynağı yaptı.
 • 18:53 Fikret Orman, Altınordulu Genç Oyuncuyu İstedi Fikret Orman, Altınordulu Genç Oyuncuyu İstedi Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Altınordulu oyuncu Çağlar Söyüncü’nün transferi için İzmir ekibinin başkanı Seyit Mehmet Özkan ile bir araya geldi.
 • 18:17 Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman'dan Altınordu'ya Ziyaret Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman'dan Altınordu'ya Ziyaret Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman'dan Altınordu'ya ziyaretİZMİR, (DHA)Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile Dış İlişkiler Sorumlusu Erdal Torunoğulları, Siyah-beyazlı ekibin Akhisar Belediyespor ile oynayacağı maç için geldiği İzmir'de Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan ve Yönetim Kurulu Üyesi Barış Orhunbilge ile bir araya geldi.
 • 18:12 Fikret Orman'dan Altınordu'ya Ziyaret Fikret Orman'dan Altınordu'ya Ziyaret Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve Dış İlişkiler Sorumlusu Erdal Torunoğulları, siyah beyazlı ekibin Akhisar Belediyespor ile oynayacağı maç için geldiği İzmir'de Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan ve Yönetim Kurulu Üyesi Barış Orhunbilge ile bir araya geldi.
 • 18:06 Fikret Orman'dan Altınordu'ya Ziyaret Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Altınordu Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan'la İzmir temsilcisinin Torbalı ilçesindeki tesislerini gezdi.
 • 18:02 Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'dan Altınordu'ya Ziyaret Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'dan Altınordu'ya Ziyaret Beşiktaş JK Başkanı Fikret Orman ile Dış İlişkiler Sorumlusu Erdal Torunoğulları, siyah beyazlı ekibin Akhisar Belediyespor ile oynayacağı maç için geldiği İzmir’de Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan ve Yönetim Kurulu Üyesi Barış Orhunbilge ile bir araya geldi.
 • 11:47 Faizlerin Düşmesi Konut Sektörünü Heyecanlandırdı Faizlerin Düşmesi Konut Sektörünü Heyecanlandırdı Merkez Bankası'nın faiz indirimi, inşaat sektörünün yanısıra ev sahibi olmak isteyen orta gelirlilerde umut yarattı.
 • 14:13 İzmir Kick Boks Şampiyonasına Ev Sahipliği Yapacak İzmir Kick Boks Şampiyonasına Ev Sahipliği Yapacak Önemli Kick Boks organizatörlerinden biri olarak gösterilen İsmail Yılmaz, Dünya çapında sayısız müsabakalar düzenleyen Almanya’daki WMAO Fedarasyonu ile birlikte bir kemer maçı düzenlemek için çalışma başlattı.
 • 10:28 Cevdet İnci anısına 4 bin yeni fidan Her yıl olduğu gibi bu yıl da Cevdet İnci'yi fidan dikerek anan İnci Holding, Ege Orman Vakfı ile birlikte Torbalı-Taşkesik mevkiinde 4 bin fidanlık "İnci Holding 34. Yıl Korusu"nu oluşturarak, 21 yılda 87 bin fidana can verdi.
 • 16:20 İzmir'de Deri İşleme Fabrikasındaki İş Kazası İzmir'in Torbalı ilçesindeki bir deri fabrikasında dün meydana gelen kazada yaralanan işçilerin tedavisi sürüyor.
 • 14:18 Başkan'dan Başkan'dan "geçmiş olsun" ziyareti Torbalı'da Sepiciler'e ait deri fabrikasına giden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yaşanan kaza nedeniyle geçmiş olsun dileğinde bulundu.
 • 15:08 Güncelleme - İzmir'de Deri İşleme Fabrikasında İş Kazası İzmir'in Torbalı ilçesinde deri işleme fabrikasındaki geri dönüşüm tesisinde boru patlaması sonucu üzerilerine kimyasal madde dökülen 2 işçi ile aynı maddeyi soluyan 7 işçi, hastaneye kaldırıldı.
 • 14:34 Kimyasal Maddeden Etkilenen 9 İşçi Hastaneye Kaldırıldı Kimyasal Maddeden Etkilenen 9 İşçi Hastaneye Kaldırıldı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Kaza sonrası yerde yatan işçiler Sağlık görevlilerinin yaralılara müdahalesi ve yararlıların ambulansa taşınması Ambulans ve hastane detay İzmir'in Torbalı ilçesindeki deri işleme fabrikasındaki geri dönüşüm tesisinde boru patlaması sonucu üzerilerine kimyasal madde dökülen 2 işçi ile soluyan 7 işçi hastaneye kaldırıldı.
 • 13:14 Bakan Yıldırım'dan Çed Müjdesi Bakan Yıldırım'dan Çed Müjdesi İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu Ankara’da ağırlayan Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Yamanlar’a yapılması planlanan katı atık bertaraf tesisi projesinde yer konusunda uzlaşı sağlandığını ve ÇED krizinin bir hafta içinde yapılacak işlemle sonlanacağını açıkladı.
 • 12:21 Kimyasal Maddeden Etkilenen 9 İşçi Hastaneye Kaldırıldı İzmir'in Torbalı ilçesindeki deri işleme fabrikasındaki geri dönüşüm tesisinde boru patlaması sonucu üzerilerine kimyasal madde dökülen 2 işçi ile soluyan 7 işçi hastaneye kaldırıldı.
 • 11:55 İzmir Torbalı'da İşçiler Metan Gazından Zehirlendi -2 İzmir Torbalı'da İşçiler Metan Gazından Zehirlendi -2 (Tür: Yurt)
 • 10:55 İzmir'de Altı İşçi Kimyasal Kazanın İçine Düştü İzmir'de Altı İşçi Kimyasal Kazanın İçine Düştü İzmir'de bir deri fabrikasında vardiyalı olarak çalışan işçilerden altısı kimyasal kazanın içine düştü.
 • 10:32 İzmir Torbalı'da İşçiler Metan Gazından Zehirlendi -1 İzmir Torbalı'da İşçiler Metan Gazından Zehirlendi -1 (Tür: Yurt)
 • 10:15 İzmir'de Altı İşçi Kimyasal Kazanın İçine Düştü İzmir'de Altı İşçi Kimyasal Kazanın İçine Düştü İzmir'in Torbalı ilçesinde deri fabrikasında çalışan altı işçi, kimyasal kazanın içine düştü. 3 işçinin sağlık durumunun ağır olduğu öğrenildi.
 • 19:43 İzmir'deki Kayıp Avukat İzmir'de avukat Mümtaz Baytekin'in kaybolması üzerine başlatılan soruşturma sonrası açılan, avukatın eski sekreteri Ceyda Y.'ye "kasten adam öldürmek" suçundan müebbet, sekreterin kocası Erdoğan Y.'ye ise 18 yıl hapis cezası verildiği dava, kararın Yargıtay tarafından usülden bozması üzerine yeniden görülmeye başlandı.
 • 17:59 Cesetsiz Cinayet Davasında Reddi Hakim Talebi Cesetsiz Cinayet Davasında Reddi Hakim Talebi İzmir'in Torbalı İlçesi'nde, kendisinden 6 yıldır haber alınamayan avukat Mümtaz Baytekin'i öldürdükleri iddiasıyla 2'si tutuklu, 1'i tutuksuz, 1'i aranan 4 sanığın yargılandığı davada verilen cezalar, Yargıtay tarafından usulden bozuldu.
 • 11:24 Yörük Şenliği, Şehitleri Anma Etkinliği Oldu Yörük Şenliği, Şehitleri Anma Etkinliği Oldu Torbalı’da düzenlenen geleneksel Yörük Şenliği, Güneydoğu’dan gelen şehit haberleri üzerine şehitleri anma etkinliğine dönüştü.
 • 01:12 44. Cenevre Uluslararası Buluşlar Fuarı Türkiye, İsviçre'de düzenlenen 44. Cenevre Uluslararası Buluşlar Fuarı'nda, tanıttığı üç buluşuyla 2 altın, 1 bronz madalyanın sahibi oldu.
 • 17:43 Futbol: 21 Yaş Altı 1. Ligi Futbolda 21 Yaş Altı 1. Ligi'nde Alima Yeni Malatyaspor'u 3-0 mağlup eden Altınordu, bitime 4 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti.
 • 16:25 İzmir'de Gasp İddiası İzmir'in Torbalı ilçesinde bir kadının bıçak tehdidiyle cep telefonunu gasbettiği öne sürülen kişi tutuklandı.
 • 17:18 MHP'deki Olağanüstü Kurultay Süreci MHP Genel Başkan adayı Sinan Oğan, MHP'deki kongre süreci ve genel başkanlık yarışına ilişkin "Bendeniz ilk bayrağı kaldıran, ilk muhalefet ateşini yakan adayım ve en iddialı adayım. Dolayısıyla da bu yarışta sonuna kadar varız." dedi.
 • 17:13 İlk Yerli Üretim Çizgi Makinesi İlk Yerli Üretim Çizgi Makinesi İzmir'in Torbalı İlçesi'nde faaliyet gösteren ALTEKMA Grup, hava meydanlarındaki çizgi çalışmalarında kullanılan çizgi makinelerinin yerli üretimine geçti.
 • 17:04 İzmir Oğan'dan Görevden Almalara Tepki İzmir Oğan'dan Görevden Almalara Tepki MHP genel başkan adayı olan Sinan Oğan, olağanüstü kurultay talebiyle imza veren ilçe başkanlarının görevden alındığı İzmir'e geldi.
 • 16:02 44. Cenevre Uluslararası Buluşlar Fuarı 44. Cenevre Uluslararası Buluşlar Fuarı'nda 3'ü Türkiye'den olmak üzere 40 ülkeden 695 buluş sergileniyor.
 • 15:56 MHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Şanlı Açıklaması Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir teşkilatlarından sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sayit Şanlı, "Partimizde, teşkilat anlayışımızın merkezini oluşturan dava şuuru, disiplin ve hiyerarşi her şeyden önce gelir." dedi.
 • 13:32 MHP İzmir'de Artçı Deprem MHP İzmir'de Artçı Deprem Mhp'nin İzmir teşkilatında olağanüstü Kurultay'a imza verenlerin görevden alınması tepkiye ve yeni istifalara neden oldu.
 • 11:34 Prof. Dr. Recep Meriç, 'Radika'nın Antik Tarihini Anlattı Prof. Dr. Recep Meriç, 'Radika'nın Antik Tarihini Anlattı Yaşar Üniversitesi öğretim üyesi arkeolog Prof. Dr. Recep Meriç, Ege'de bahar aylarında doğal olarak yetişen ve yenilen radika otunun 1800 yıl önce 'Eski İzmir' yani Smyrna'nın önemli bir lezzeti olduğunu ortaya çıkardı.
 • 10:11 İzban'ın Torbalı'ya Direkt Seferleri Pazar Günü Başlıyor Torbalı ve Aliağa'ya 17 Nisan Pazar gününden itibaren yoğun saatlerde 51 direkt sefer yapılacağı bildirildi.
 • 20:09 Mhp, Buca ve Torbalı İlçe Yönetimlerini Feshetti MHP'de, Buca ve Torbalı ilçe yönetimleri feshedildi.
 • 17:57 Büyükşehir'den Selendi'de Toplu Açılış Büyükşehir'den Selendi'de Toplu Açılış Manisa’nın Selendi ilçesinde Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Belediye Hizmet Binası, Otobüs Terminali, Açık Otopark, İş Merkezi, MABEM, Çampınar Köprüsü, Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi, İtfaiye Hizmet Binası, Gıda Bankası, Çocuk Dostu Şehirler Projesi ile asfalt sezonu için toplu açılış töreni düzenlendi.
 • 16:25 İzmir'de "Ayın Polisleri" Ödüllendirildi İzmir Emniyet Müdürlüğünde görevli başarılı polisler "ayın polisi" uygulaması kapsamında ödüllendirildi.
 • 16:18 Başkan Ergün Sözünü Tuttu Selendi'ye Hizmet Yağdı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün 'Hizmetler Manisa'nın doğusundan başlayacak' sözünü verdiği Selendi oldu.
 • 13:07 MHP İzmir'de İmzacılara Operasyon (2) MHP İzmir'de İmzacılara Operasyon (2) 'yeniden YAPILANMA'İzmir'de tüzük kurultayını toplamak isteyen muhafelete imza veren ilçe başkanları ile yollarını ayıran MHP, yazılı açıklama yaptı.
 • 12:20 MHP İzmir'de İmzacılara Operasyon MHP İzmir'de İmzacılara Operasyon Mhp'de tüzük kurultayının toplanması için İzmir'den imza veren Buca ve Torbalı ilçe başkanları görevden alındı.