12:4100
SON DAKİKA TORBALI HABERLERİ

Son Dakika Torbalı Haberleri

  Doktora Hakarete 11 Ay Hapis Cezası

  Torbalı Devlet Hastanesinde bir doktora hakaret ettiği iddiasıyla yargılanan kişi, 11 ay hapis cezasına çarptırıldı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Tto Başkanı Olgun: 'Torbalı Zeytini Markalaşacak'

  Tto Başkanı Olgun: "Torbalı Zeytini Markalaşacak"

  Torbalı Zeytin Kolonyası ile tanıtım atağına geçen Torbalı Ticaret Odası (TTO), ilçenin zeytinyağının tanıtım için çalışma başlattı. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Torbalı Zeytini Markalaşacak

  Torbalı Zeytini Markalaşacak

  İzmir Torbalı Zeytin Kolonyası'nın tanıtımı ile ilçenin zeytinyağını tanıtım girişimi başlatan Torbalı Ticaret Odası (TTO) hafta sonu zeytinyağı üreticileri ile bir araya geldi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Ödemiş Osb Yatırımcıları Bekliyor

  Ödemiş Osb Yatırımcıları Bekliyor

  Ödemiş OSB’de 2 milyon TL’lik enerji projesi yardımı için kaynak çalışması devam ediyor. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  'Ajan Böcek'Ten Ekonomiye 43 Milyon Dolar Katkı

  'Ajan Böcek'Ten Ekonomiye 43 Milyon Dolar Katkı

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nca tarlalara salınan 19 milyon böceğin, ekonomiye 43 milyon dolar katkı sağladığı bildirildi. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çalı Üretimine Başladı

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi, köylüye istihdam olanağı sağlayan ve ülke ekonomisini kalkındıran alım garantili üretimlerine bir yenisini ekledi. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Böceklerle Gelen Servet

  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın zararlılarla mücadeledeki silahı ajan böcekler, kimyasal ilaç kullanımını önemli ölçüde azalttı. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Artvin'de Heyelana Karşı Evleri Çelik Bariyerler Koruyacak

  Artvin'de her yıl yaşanan heyelanlar nedeniyle oluşan zararların önüne geçmek isteyen İl AFAD Müdürlüğü, riskli bölgelerde çelik halatlarla bariyer oluşturdu. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  300 Kiloluk Genç Kız Yürümeye Başladı

  300 Kiloluk Genç Kız Yürümeye Başladı

  Fazla kiloları nedeniyle İzmir'in Torbalı ilçesindeki evine kapanan ve 300 kiloyu aşarak hareket edemez hale gelen 19 yaşındaki Emel Ayaf, obez ambulansı ile kaldırıldığı Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne bağlı palyatif bakım merkezindeki tedavisi sayesinde 20 günde 6 kilo verdi ve yürümeye başladı. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Ege Bölgesi'nde 160 Bin Tonluk Pamuk Rekoltesi Bekleniyor

  İZTB Yönetim Kurulu Üyesi Uçak: "Dış piyasalarda meydana gelen olumsuz gelişmeler, iç piyasaları da etkiledi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Türk Eğitim Sen: İzmir'de Müdür Seçme Mülakatları İşkenceye Dönüştü

  İzmir'de 16 Ekim 2014'te başlayan İl Milli Eğitim Müdürlüğü okul müdürü seçme mülakatları işkenceye dönüştü. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  İzmir Eğitim-Sen Beydağ'da Toplandı

  İzmir Eğitim-Sen Beydağ'da Toplandı

  Ödemiş ve çevre ilçelerin bağlı bulunduğu Eğitim Sen İzmir 1 Nolu Şube’ye bağlı ilçe temsilcilikleri, hafta sonu Beydağ’da toplandı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  İşyeri Açılırken Oda ve Belediyeler Yetkilendirilsin'

  İşyeri Açılırken Oda ve Belediyeler Yetkilendirilsin"

  Torbalı Ticaret Odası (TTO) 4. Meslek Komitesi'nde yer alan ve gıda satıcılığı yapan üyelerin sektörleriyle ilgili sorunlarını dinlemek ve bu sorunlara ortak çözüm yolları bulmak amacıyla bir istişare toplantısı gerçekleştirdi. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Tto Başkanı Olgun: 'İhtiyaç Fazlası İşletmeler Piyasayı Bozuyor'

  Tto Başkanı Olgun: "İhtiyaç Fazlası İşletmeler Piyasayı Bozuyor"

  Gıda satıcıları komitesi üyeleri ile bir araya gelen Torbalı Ticaret Odası Başkanı Abdulvahap Olgun, ortaklıkların önemine vurgu yaparak, “Yeni işyeri kurulurken belediye ve odalara yetki verilmeli. İhtiyacı aşan yeni işletmeler piyasayı bozuyor” dedi. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Müsiad Otomotiv Sektör Zirvesi

  MÜSİAD Otomotiv Sektör Zirvesi- Sanayi Genel Müdürü Kılıçaslan: - "Şöyle bir iddiamız var, Avrupa'da hiçbir araba markası yoktur ki Türkiye'den parça kullanmasın. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Torbalı Ticaret Odası Başkanı Olgun Açıklaması

  "Avrupa’da olduğu gibi aynı sektörde faaliyet gösteren firmalar birbirlerinin işlerini etkilemeyecek mesafede iş yeri açmalı. Yeni iş yeri kurulurken ruhsat konusunda belediyeler ve odalara yetki verilmeli" (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Müsiad Otomotiv Sektör Zirvesi

  Sanayi Genel Müdürü Kılıçaslan, "Şöyle bir iddiamız var, Avrupa'da hiçbir araba markası yoktur ki Türkiye'den parça kullanmasın" dedi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Şirket Haberleri

  Şirket Haberleri

  Egesel İnşaat’ın Torbalı Ayrancılar’a nefes aldıracak Triyanda Evleri projesinde özel bir dizaynla hazırlanan Satış Ofisi düzenlenen törenle hizmete açıldı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Torbalı'da Osmanlıca Kursuna Yoğun İlgi

  Torbalı'da Osmanlıca Kursuna Yoğun İlgi

  HAYRAT Vakfı ve Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol çerçevesinde açılan Osmanlıca kursuna 41 kişi kayıt yaptırdı. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  İzban Hattından Tel Örgü Hırsızlığı

  İzban Hattından Tel Örgü Hırsızlığı

  İzmir Banliyö (İZBAN) sisteminde altyapı çalışmaları devam eden Torbalı'da, demiryolunu çevreden izole etmede kullanılan tel örgüleri çalan bir kişi yakalandı. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Şirket Haberleri

  Şirket Haberleri

  Egesel İnşaat’ın Torbalı Ayrancılar’a nefes aldıracak Triyanda Evleri projesinde özel bir dizaynla hazırlanan Satış Ofisi 16 Ekim Perşembe günü 15.00’te düzenlenecek törenle hizmete açılacak. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Mediamarkt.com.tr Muhteşem Doğum Günü Kampanyası

  Avrupa'nın bir numaralı elektronik market zinciri Media Markt'ın online alışveriş sitesi mediamarkt.com.tr 1. yaşını muhteşen fırsatlarla kutluyor. (14 Ekim 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.10.2014 12:41:05. #1.11#