22:3000
SON DAKİKA TORBALI HABERLERİ

Son Dakika Torbalı Haberleri

  İzmir'de Çevreci Atık Yönetimi

  İzmir Büyükşehir Belediyesi ilçelerde yaptırılan atık su arıtma tesislerinden çıkan çamuru ekonomik değere dönüştürecek "solar çamur kurutma tesisilerinin" ilkini Menderes'te kurdu. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Bu Tesis Çocuklar İçin

  Bu Tesis Çocuklar İçin

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, atık su arıtma çamurlarını güneş enerjisiyle kurutup ekonomik değere dönüştürecek ilk tesisi Menderes’te kurdu. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  TOBB ve EBSO'dan Gıda Yardımı

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Ege Bölgesi Sanayi Odası, 1127 aileye 50 bin liralık gıda yardımında bulundu. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  TOBB ve Ebso'dan Bayram Öncesi Gıda Yardımı

  TOBB ve Ebso'dan Bayram Öncesi Gıda Yardımı

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO), muhtaç aileleri ramazanda gıda yardımlarıyla sevindirdi. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  İzmir'de Otelden Hırsızlık

  Torbalı ilçesinde çalıştıkları otelin kasasından nakit, ziynet eşyası, çek ve senetleri çaldıkları iddiasıyla 3 kişi tutuklandı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Mazot Hırsızlarına Suçüstü

  Torbalı'da park halindeki tankerden mazot hırsızlığı yaptıkları ileri sürülen 4 kişi suçüstü yakalandı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Kore Gazisi Vefat Etti

  Torbalı'da vefat eden Kore Savaşı gazisi 87 yaşındaki Hakkı Kırlı, toprağa verildi. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Sahte Altın Bilezik Satmak İsterken Yakalandı

  Torbalı'da bir kuyumcuya, sahte altın bilezik satmaya çalıştığı iddia edilen bir kişi gözaltına alındı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Salçalık Domateste Hasat Bayramdan Sonra

  Ülkenin salçalık domates gereksiniminin yüzde 40'ının elde edildiği Karacabey ve Mustafakemalpaşa ovalarında hasat işlemleri Ağustosun ilk haftasından itibaren yapılacak. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Şampiyon Develer Arenaya İniyor

  Şampiyon Develer Arenaya İniyor

  Ege Bölgesi’nin sevilen kış eğlencelerinden olan deve güreşlerinde 2014-2015 sezonu 16 Kasım’da Manisa’nın Salihli ilçesinde yapılacak ilk güreşle açılıyor. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Genç İş Kadınından 'İzmir Yaşlanıyor' Tespiti

  Genç İş Kadınından 'İzmir Yaşlanıyor' Tespiti

  İzmir'de, cam sektörüne 10 milyon TL yatırım yaparak 400 kişiye istihdam sağlamayı hedefleyen 24 yaşındaki iş kadını Göknil Ay, İzmir'in yaş ortalamasının son 10 yılda 28'den 32'ye çıktığını, iş olanaklarının sınırlı olması nedeniyle genç ve eğitimli nüfusun İstanbul'a yöneldiğini öne sürdü. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Ödemiş'in Yeni Cumhuriyet Başsavcısı Göreve Başladı

  Ödemiş'in Yeni Cumhuriyet Başsavcısı Göreve Başladı

  Gebze Cumhuriyet Savcılığından Ödemiş'e Başsavcı olarak atanan Celal Tekin ve eşi Hakim Tuna Tekin görevlerine başladı. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Torbalı'nın Ecevit'İ Vefat Etti

  Torbalı'nın Ecevit"İ Vefat Etti

  Torbalı'da sima olarak merhum Başbakan Bülent Ecevit’e benzerliği ile tanınan Demokratik Sol Partisi (DSP) İlçe Başkan Yardımcısı Muzaffer Caba vefat etti. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  Kablo Hırsızlarına Suçüstü

  Kablo Hırsızlarına Suçüstü

  Torbalı’daki kablo hırsızlığı yaparken yakalanan 3 kişi tutuklandı. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  CHP'li Güler, Gölcük Yaylası'nda Altın Madenini TBMM'ye Taşıdı

  CHP'li Güler, Gölcük Yaylası'nda Altın Madenini TBMM'ye Taşıdı

  İzmir Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından Ödemiş Gölcük’te özel bir firmanın altın aramak için ÇED başvurusunun onaylanması CHP Parti Meclisi Üyesi Birgül Ayman Güler’i harekete geçirdi. (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Yılmaz Ailesinin Dramı

  Diyarbakır'dan İzmir'in Torbalı ilçesine göç eden 7 kişilik Yılmaz ailesi, elektriği, suyu, kapı ve percereleri olmayan kulubede yaşam mücadelesi veriyor Evin en büyük çocuğu Seyran Yılmaz "Öğretmen olursam yokluğun ve fakirliğin ne olduğunu herkese anlatacağım" (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu Açıklaması

  "Metroyla ilgili kara propaganda yapılıyor" (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  İzmir Emniyet Müdürlüğünde Görev Değişikliği

  İzmir Emniyet Müdürlüğünde Görev Değişikliği

  Emniyet Müdürlüğünde bazı ilçe ve şube müdürleri ile rütbeli personelin görev yerleri değiştirildi. (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Kocaoğlu'ndan Res Mesajı

  Kocaoğlu'ndan Res Mesajı

  Urla Bademler'de yerli üreticiden çiçek alım sözleşmesi imza töreninde konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Yarımada’nın kalkınması için stratejik planın hazırlandığını söyleyerek, aynı çalışmanın Gediz, Bakırçay ve Küçük Menderes için de yapılacağını müjdeledi. (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.07.2014 22:30:30. #1.11#