10:0400
SON DAKİKA TORBALI HABERLERİ

Son Dakika Torbalı Haberleri

   

  İzmir-Torbalı Hattı'nda Yeni Demiryolu Bekleniyor

  Devlet Demiryolları, İzmir-Torbalı tren hattında inşaatlar tamamlanamadığı için yüklenicilere süre uzatımı vermek durumunda kalındığını bildirdi. (Dün 16:42)

   

  Tcdd'den 'İzban' Açıklaması

  Tcdd'den "İzban" Açıklaması

  Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Genel Müdürlüğü Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği, halen yapımı devam eden İzmir Büyükşehir Belediyesi ile ortak Cumaovası-Torbalı hattındaki sinyalizasyon işinin TCDD tarafından zamanında yerine getirilmeyerek projenin engellendiğine dair iddialara basın açıklaması ile cevap verdi. (Dün 15:50)

   

  Tcdd'den İzban Açıklaması

  Tcdd'den İzban Açıklaması

  "Kuruluşumuzca Cumaovası Torbalı Tepeköy arasındaki tek hattın çift hatlı hale dönüştürülmesi projesi yaklaşık 2 yıl önce tamamlamış ve elektrifikasyon, sinyalizasyon ve telekomünikasyon için çalışmalara başlanmıştır. (Dün 15:16)

   

  Tcdd'den 'İzban' Açıklaması

  Tcdd'den "İzban" Açıklaması

  Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi (TCDD) Genel Müdürlüğü, İZBAN ile ilgili yapılan haberlere ilişkin, “TCDD 2 yıl önce 2. Hat çalışmalarını tamamlamış, Elektrifikasyon ve Sinyalizasyon çalışmalarını ise 2 yıl önce başlatmış, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen inşaatlar tamamlanamadığı için yüklenicilere süre uzatımı vermek durumunda kalmış, böylece montaj ve devreye alma çalışmalarını tamamlayamamıştır” açıklamasını yaptı. (Dün 14:39)

   

  Sevindiklispor'da Transfer Çalışmaları Sürüyor

  Sevindiklispor'da Transfer Çalışmaları Sürüyor

  Transfer çalışmalarının sürdüğü Aydın Sevindiklispor, Buharkent Belediyespor'da forma giyen 1983 doğumlu tecrübeli futbolcu Ufuk Torbalı ile anlaştı. (Dün 14:16)

   

  Tto Başkanı Olgun: Vergi Rekortmeni Vasıflı Elaman Bulamıyor

  Tto Başkanı Olgun: Vergi Rekortmeni Vasıflı Elaman Bulamıyor

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne (TOBB) bağlı İzmir'deki oda ve borsaların ortak yönetim kurulu toplantısı, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun katılımıyla yapıldı. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
03.09.2014 10:04:53. #1.13#