19:4900
SON DAKİKA TORBALI HABERLERİ

Son Dakika Torbalı Haberleri

  Tto Başkanı Olgun: 'İhtiyaç Fazlası İşletmeler Piyasayı Bozuyor'

  Tto Başkanı Olgun: "İhtiyaç Fazlası İşletmeler Piyasayı Bozuyor"

  Gıda satıcıları komitesi üyeleri ile bir araya gelen Torbalı Ticaret Odası Başkanı Abdulvahap Olgun, ortaklıkların önemine vurgu yaparak, “Yeni işyeri kurulurken belediye ve odalara yetki verilmeli. İhtiyacı aşan yeni işletmeler piyasayı bozuyor” dedi. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Müsiad Otomotiv Sektör Zirvesi

  MÜSİAD Otomotiv Sektör Zirvesi- Sanayi Genel Müdürü Kılıçaslan: - "Şöyle bir iddiamız var, Avrupa'da hiçbir araba markası yoktur ki Türkiye'den parça kullanmasın. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Torbalı Ticaret Odası Başkanı Olgun Açıklaması

  "Avrupa’da olduğu gibi aynı sektörde faaliyet gösteren firmalar birbirlerinin işlerini etkilemeyecek mesafede iş yeri açmalı. Yeni iş yeri kurulurken ruhsat konusunda belediyeler ve odalara yetki verilmeli" (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Müsiad Otomotiv Sektör Zirvesi

  Sanayi Genel Müdürü Kılıçaslan, "Şöyle bir iddiamız var, Avrupa'da hiçbir araba markası yoktur ki Türkiye'den parça kullanmasın" dedi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Şirket Haberleri

  Şirket Haberleri

  Egesel İnşaat’ın Torbalı Ayrancılar’a nefes aldıracak Triyanda Evleri projesinde özel bir dizaynla hazırlanan Satış Ofisi düzenlenen törenle hizmete açıldı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Torbalı'da Osmanlıca Kursuna Yoğun İlgi

  Torbalı'da Osmanlıca Kursuna Yoğun İlgi

  HAYRAT Vakfı ve Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol çerçevesinde açılan Osmanlıca kursuna 41 kişi kayıt yaptırdı. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  İzban Hattından Tel Örgü Hırsızlığı

  İzban Hattından Tel Örgü Hırsızlığı

  İzmir Banliyö (İZBAN) sisteminde altyapı çalışmaları devam eden Torbalı'da, demiryolunu çevreden izole etmede kullanılan tel örgüleri çalan bir kişi yakalandı. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Şirket Haberleri

  Şirket Haberleri

  Egesel İnşaat’ın Torbalı Ayrancılar’a nefes aldıracak Triyanda Evleri projesinde özel bir dizaynla hazırlanan Satış Ofisi 16 Ekim Perşembe günü 15.00’te düzenlenecek törenle hizmete açılacak. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Mediamarkt.com.tr Muhteşem Doğum Günü Kampanyası

  Avrupa'nın bir numaralı elektronik market zinciri Media Markt'ın online alışveriş sitesi mediamarkt.com.tr 1. yaşını muhteşen fırsatlarla kutluyor. (14 Ekim 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.10.2014 19:49:13. #1.11#