SON DAKİKA TORBALI HABERLERİ

Son Dakika Torbalı Haberleri

 • 14:54CHP Adayı Bayır: Bu Kadar Baskı Altında Sağlıklı Seçim OlmazCHP Adayı Bayır: Bu Kadar Baskı Altında Sağlıklı Seçim OlmazCHP İzmir milletvekili adayı Tacettin Bayır, genel seçim öncesi iktidar tarafından bugüne kadar görülmemiş şekilde baskı yapıldığını söyledi.
 • 11:25Torbalı'da Diyaliz Hastalarına Ücretsiz Servis AracıTorbalı'da Diyaliz Hastalarına Ücretsiz Servis AracıTorbalı Belediyesi sağlık birimi ekipleri, diyaliz hastaları için servis aracıyla ücretsiz hizmet vermeye başladı.
 • 16:24İzsu'dan "Yağmur Suyu Hamlesi" İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, Bayraklı, Bornova, Konak, Karabağlar ve Menemen'in mahalle ve sokaklarında 30 kilometre uzunluğunda yeni yağmur suyu hattı döşüyor.
 • 12:52İzmir'de 35 Kilo 800 Gram Esrar Ele Geçirildiİzmir'de 35 Kilo 800 Gram Esrar Ele Geçirildiİzmir'de polisin gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonunda, bir otomobilin bagajında, 1 kilo 680 gramı toz olmak üzere toplam 35 kilo 800 gram esrar ele geçirildi.
 • 12:11Türkiye'nin Akıllı Vida Devinden Yatırım AtağıTürkiye'nin Akıllı Vida Devinden Yatırım AtağıTürkiye'de akıllı vida üreten tek firma olan SFS İntec, yeni yatırımla üretim kapasitesini yüzde 40 oranında arttırdı.
 • 11:10Torbalı Huzurevi'ndeki Çalışmalarda Sona DoğruTorbalı Huzurevi'ndeki Çalışmalarda Sona Doğruİzmir’in Torbalı ilçesinde yapımı tamamlanan ve yardıma muhtaç kişiler için oluşturan huzurevindeki çalışmalarda sona doğru yaklaşıldı.
 • 11:09İzmir'in Beş İlçesine Yeni Yağmur Suyu Hattı Döşenecekİzmir'in Beş İlçesine Yeni Yağmur Suyu Hattı Döşenecekİzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü Bayraklı, Bornova, Konak, Karabağlar ve Menemen ilçelerinin mahalle ve sokaklarına, toplam 30 kilometre uzunluğunda yeni yağmur suyu hattı döşüyor.
 • 10:13Yetiştiriciye ''SAANEN'' Takviyesi'Koyun ve Keçi Yetiştiriciliğinde Verimliliği Arttırma Projesi'' kapsamında Torbalı'da 21 yetiştiriciye% 75'lik devlet hibesiyle 51 adet Saanen cinsi damızlık teke dağıtıldı.
 • 12:44MHP'li Şahin: Başkanlık Sistemi Türkiye'yi Parçalama ProjesidirMHP'li Şahin: Başkanlık Sistemi Türkiye'yi Parçalama ProjesidirMHP İzmir 1. bölge milletvekili adayı Selahattin Şahin, Torbalı ilçesine yaptığı ziyarette, “Başkanlık sistemi bir projedir.
 • 12:36Bakan Yıldız'dan Doğan Şirketler Grubu'na İhale Yasağı AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Petrol Ofisi ve Doğan Şirketler Grubu’nun kamu ihalelerinden yasaklanmasının bugünle alakalı bir mesele olmadığını, bugünün tartışmalarıyla bağ kuranların 2009 yılından bu yana olanları inkar etmek durumunda kalacaklarını bunun da çok doğru bir yaklaşım olmayacağını söyledi.
 • 12:16Torbalı'da Çevre Seferberliğiİzmir’in Torbalı ilçesinde, belediye tarafından atık piller, yağlar ve ambalajlarla ilgili olarak özel bir kampanya başlatıldı.
 • 11:47Ev Tozu Alerjisine Dikkat!Göğüs Hastalıkları ve Alerji Uzmanı Dr. Ayşe Fidan Baturalp, akarların ömürlerinin 2-3 ay olmakla beraber önlem alınmazsa çok hızlı ürediklerini vurguluyor.
 • 17:2510 Dakika Yağan Dolu ve Yağmur Ankara'da Hayatı Felç Etti10 Dakika Yağan Dolu ve Yağmur Ankara'da Hayatı Felç EttiAnkara'da yağan şiddetli yağmur ve dolu yağışı sonucu, birçok cadde, sokak ve alt geçit sular altında kaldı. Yağmur öncesi hava bir anda karardı, Ankara gün içinde geceyi yaşadı.
 • 15:19Madde Bağımlılığı ile Mücadele Derneği Başkanına Uyuşturucu GözaltısıMadde Bağımlılığı ile Mücadele Derneği Başkanına Uyuşturucu Gözaltısıİzmir'de polis tarafından düzenlenen operasyonda, Alkol ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele Derneği Başkanı M.G.'nin de aralarında bulunduğu 4 kişi gözaltına alındı.
 • 12:16Antik Kentte Müzikal Tiyatro KeyfiAntik Kentte Müzikal Tiyatro KeyfiM.Ö. 3. yüzyılda kurulan İzmir Torbalı’daki Metropolis Antik Kenti’nde ilk defa müzikal tiyatro oyunu sergilendi.
 • 11:04Opel'den Dört Türkiye PrömiyeriOpel'den Dört Türkiye PrömiyeriOpel'in 4 modeli ilk kez İstanbul Auto Show'da Salon 7'de seyirciyle buluşuyor.
 • 23:14Yıldız: 80 Öğrenci Rusya'da Nükleer Enerji Eğitimi GörecekYıldız: 80 Öğrenci Rusya'da Nükleer Enerji Eğitimi GörecekYıldız: 80 öğrenci Rusya'da nükleer enerji eğitimi görecek (ek) GERMENCİK'TE SANTRAL AÇTI Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Söke Ticaret Odası'nı ziyareti sonrası bir dizi santral açılışı için Germencik'e geldi.
 • 19:11Yıldız: 80 Öğrenci Rusya'da Nükleer Enerji Eğitimi Görecek (3)Yıldız: 80 Öğrenci Rusya'da Nükleer Enerji Eğitimi Görecek (3)Germencik'te SANTRAL AÇTI Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Söke Ticaret Odası'nı ziyareti sonrası bir dizi santral açılışı için Germencik'e geldi.
 • 18:22Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Türkiye'nin yerli ve yenilenebilir enerji projelerini geliştirmeye devam edeceklerini vurgulayarak, son bir hafta içerisinde açılışını yaptıkları ve temelini attıkları projelerin toplam maliyetinin bir milyar doların üzerinde olduğunu belirtti.
 • 14:24Bakan Yıldız, İstikrarın Muhafaza Edilmesini İstediBakan Yıldız, İstikrarın Muhafaza Edilmesini İstediAydın Astim Organize Sanayi Bölgesi (ASTİM) kahvaltısında iş adamlarıyla bir araya gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, istikrarın önemine dikkat çekti.
 • 20:26Yıldız: Yıldız: "Devletin Nasıl Yönetildiğini Hep Beraber Gördüler"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tören alanından detaylar ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın alana gelmesi- Bakan Yıldız, Menderes Belediye Başkanı Soylu ve İZMİRGAZ AŞ Genel Müdürü Yandımata'nın doğalgaz borusunu imzalamaları- Tören alanında küçük bir çocuğu kucağına alması- Lokma yemesi- Menderes Belediyesini ziyareti - Bakan Yıldız: "Bizi, iktidara geldiğimizde bir şeye benzetemeyenler, 'yalnızca iki belediyede, iki şirkette başarı sağlanmakla devlet yönetilmez' diyenler devletin nasıl yönetildiğini hep beraber gördüler" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Bizi, iktidara geldiğimizde bir şeye benzetemeyenler, 'yalnızca iki belediyede, iki şirkette başarı sağlanmakla devlet yönetilmez' diyenler devletin nasıl yönetildiğini hep beraber gördüler" dedi.
 • 19:30Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, “İktidara geldiğimizde bir şeye benzetmeyenler, Türkiye iki belediye ile yönetilemez diyenler, bugün devletin nasıl yönetildiğini hep beraber gördüler” dedi.
 • 19:27Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, İzmir'deEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Bizi, iktidara geldiğimizde bir şeye benzetemeyenler, 'yalnızca iki belediyede, iki şirkette başarı sağlanmakla devlet yönetilmez' diyenler devletin nasıl yönetildiğini hep beraber gördüler" dedi.
 • 19:18Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, yaptıkları işlerin anlattıklarından çok daha fazla olduğu bir dönemi yaşadıklarını belirterek, "Bugünlerde pazar yerine dönen, vaatlerin çok fazla uçuştuğu bir dönemde biz icraatlarımızı yapmaya devam edeceğiz.
 • 18:01Taner Yıldız'dan Ucuz Mazot Tepkisi: Vatandaşın, Çiftçinin Ümitleriyle OynamayacaksınızTaner Yıldız'dan Ucuz Mazot Tepkisi: Vatandaşın, Çiftçinin Ümitleriyle OynamayacaksınızEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, İzmir'in Karaburun İlçesi Sarpıncık Mevkiin'de FİNA Enerji'nin Salman Rüzgar Elektrik Enerji Santrali'ni açtı.
 • 12:07Torbalı'ya 100 Araçlık İş Makinesi Parkı KuruluyorTorbalı'ya 100 Araçlık İş Makinesi Parkı KuruluyorTorbalı’da Cumhuriyet tarihinin en büyük çevre yatırımı ve sosyal yaşam kampusu kabul edilen 22 kilometre uzunluğundaki Fetrek Çayı Sultanlar Vadisi için 100 araçlık iş makinesi parkı kuruluyor.
 • 09:03Gündem/ 21 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Akıncılar'daki TUSAŞ Uzay Sistemleri Entegrasyon ve Test Merkezi'nin açılış törenine katılacak.
 • 00:01Gündem Özeti/ 21 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na Çankaya Köşkü'nde veda ziyaretinde bulunacak.
 • 11:26Gökhan Özen'den Torbalı'da 19 Mayıs KonseriÜnlü pop müzik sanatçısı Gökhan Özen, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle İzmir’in Torbalı ilçesinde verdiği konserde hayranlarına keyifli bir gece yaşattı.
 • 19:14Bakan Çelik, Yenilenen Efes Müzesi'nin Açılışını YaptıBakan Çelik, Yenilenen Efes Müzesi'nin Açılışını YaptıKültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, restorasyon çalışmaları tamamlanan Efes Müzesi’nin açılışını yaptı.
 • 17:09Torbalı'da İşçilerin Grevi 12'nci Güne UlaştıTorbalı'da İşçilerin Grevi 12'nci Güne Ulaştıİzmir'in Torbalı İlçesi'ndeki Dr. Oetker Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve bağlı işyerlerinde çalışmakta olan 207 sendika üyesinin ücret ve sosyal haklarının iyileştirilmesi için yaptıkları grev, 12'nci gününe ulaştı.
 • 13:29Aquapolis İzmirlileri BekliyorAquapolis İzmirlileri BekliyorTorbalı Belediyesince 1 Haziran’da hizmete açılacak olan Aquapolis yüzme havuzu ve sosyal tesislerinde yüzme sporları dahil birçok etkinlik yapılacak.
 • 13:18Ahilik Haftası Sona ErdiAhilik Haftası Sona Erdiİzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB), Ahilik Haftası kutlamalarını Torbalı ve Seferihisar ilçelerinde gerçekleştirdiği etkinliklerle tamamladı.
 • 17:06Cesedi 8 Gün Otomobilde GezdirmişCesedi 8 Gün Otomobilde Gezdirmişİzmir 'in Konak ilçesinde çanta imalathanesi bulunan 20 yaşındaki Sezgin Ö., kız kardeşi R.Ö.'yü taciz ettiği iddiasıyla akrabasıyla evli 36 yaşındaki Kutbeddin Karaaslan'ı bıçaklayıp öldürdü.
 • 16:01Katil, Öldürdüğü Akrabasını Sekiz Gün Arabasının Bagajında SaklamışKatil, Öldürdüğü Akrabasını Sekiz Gün Arabasının Bagajında Saklamışİzmir'in Konak ilçesindeki bir kişi, öldürdüğü akrabasının cesedini 8 gün arabasının bagajında saklayıp daha sonra ormana attı.
 • 19:12Cinayeti 9 Gün Sonra İtiraf Ettiİzmir'de, kız kardeşini taciz ettiğini iddia ettiği kişiyi bıçaklayarak öldüren zanlı, suçunu itiraf etti.
 • 15:51Mumcular'da Personel Faciayı ÖnlediMumcular'da Personel Faciayı ÖnlediMuğla’nın Bodrum ilçesinde bulunan Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Tesisler Dairesi Başkanlığına bağlı Mumcular İçme Suyu Arıtma Tesisinde, trafo ve jeneratör odasından tesislere giden yer altı elektrik kabloları yüksek gerilim nedeniyle yandı.
 • 13:20Torbalı Gençlik Festivalinde Başkan Görmez'in Zor AnlarıTorbalı Gençlik Festivalinde Başkan Görmez'in Zor Anlarıİzmir’in Torbalı ilçesinde düzenlenen 1. Gençlik ve Spor Festivali renkli görüntülere sahne olurken, judocu gençlerle maç yapan Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez zor anlar yaşadı.
 • 09:39Torbalı 2. Kariyer ve Meslek Günleri DüzenlendiTorbalı 2. Kariyer ve Meslek Günleri DüzenlendiTorbalı Ticaret Odası, İş-Kur ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa 2. Kariyer ve Meslek Günleri'ni düzenledi.
 • 21:58Servis Minibüsü Devrildi: 6 Yaralıizmir'in Torbalı İlçesi'nde fabrika işçilerini taşıyan servis minibüsü yağmur nedeniyle kayganlaşan yolda devrildi.
 • 13:44İzmir'de Trafik Kazası: 3 Yaralıİzmir'in Torbalı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1'i ağır 3 kişi yaralandı.
 • 13:29Çydd'li Gençlerden Çydd'li Gençlerden "Abide" BuluşmasıÇağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD)’nin Ödemiş, Torbalı ve Kuşadası şubeleri, ortak bir etkinlik düzenleyerek gelenekselleşen 9. Abide Buluşmasını şehitler diyarı Çanakkale’de gerçekleştirdi.
 • 17:47Torbalı'da Uyuşturucu OperasyonuTorbalı ilçesinde jandarma ekiplerince yapılan operasyonla 23 kilogram esrar ile bin 500 kök hint keneviri ele geçirildi.
 • 13:27İzmir'e Devasa Piknik Alanıİzmir’in Torbalı ilçesinde bulunan ve 2018 yılına kadar Torbalı Belediyesi’ne kiralanan Efeoğlu Piknik Alanı’ndaki çalışmalar devam ediyor.
 • 15:22Torbalı'da Yeni Sgk Binası YapılacakTorbalı'da yeni Sosyal Güvenlik Kurumu hizmet binasının temeli atıldı.
 • 15:03Torbalı'da Kariyer GünleriTorbalı'da Kariyer Günleri kapsamında kurulacak Mesleki Tanıtım Fuarında ilçedeki okullarla işveren temsilcileri bir araya gelecek.
 • 10:46Torbalı'da Patronlar ile İşsizler Bir Araya GelecekTorbalı'da Patronlar ile İşsizler Bir Araya GelecekTorbalı Ticaret Odası, İŞKUR ve Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği yapıp işçi-ile patronu buluşturmak için harekete geçti.
 • 22:04Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'deCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Birileri yıllarca İzmir'i istismar ederken biz 12 yıl boyunca İzmir'e sadece hizmet ettik. İzmir'e son 12 yılda yapılan yatırımlarla ondan önceki tüm dönemlerde yapılan yatırımları lütfen bir karşılaştırın.
 • 20:33Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de Konuştu (1)Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de Konuştu (1)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tek bayrak, tek vatan, tek millet vurgusu yaparak, “Biz kimseyi ötekileştirmedik.
 • 14:54Torbalı'da Sgk Binasının Temeli Dualarla AtıldıTorbalı'da Sgk Binasının Temeli Dualarla Atıldıİzmir’in Torbalı ilçesinde, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) binasının temeli düzenlenen törenle atıldı.