SON DAKİKA TORTUM HABERLERİ

Son Dakika Tortum Haberleri

00:04
Uluslararası Buz Tırmanış Festivali Sona Erdi Uluslararası Buz Tırmanış Festivali, dünyaca tanınan dağcıların Türkçe müzik eşliğinde çiftetelli oynayıp halay çekmesiyle sona erdi.
Uluslararası Buz Tırmanış Festivali Sona Erdi
22:53
Uluslararası Buz Tırmanış Festivali Festival, dünyaca tanınan dağcıların Türkçe müzik eşliğinde çiftetelli oynayıp halay çekmesiyle sona erdi UIAA Yönetim Kurulu Üyesi Akıncı: "Bu sporun arzu edilen seviyeye gelmesi için beklenen adımlar gerçekleşecektir.
Uluslararası Buz Tırmanış Festivali
19:34
Erzurum'da Düzenlenen "Uluslararası Buz Tırmanış Festivali" Sona Erdi Erzurum Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Uluslararası Buz Tırmanış Festivali" sona erdi.
Erzurum'da Düzenlenen 'Uluslararası Buz Tırmanış Festivali' Sona Erdi
17:08
Türkiye'nin En Uzun Buz Şelalesi Erzurum'da Bulundu - Erzurum'da araştırma yapan dağcılar, 2900 metre yükseklikte 300 metre uzunluğa sahip Türkiye'nin en uzun buz şelalesini keşfetti.
Türkiye'nin En Uzun Buz Şelalesi Erzurum'da Bulundu
15:25
Türkiye'nin En Uzun Buz Şelalesi Erzurum'da Bulundu Erzurum'da araştırma yapan dağcılar, 2900 metre yükseklikte 300 metre uzunluğa sahip Türkiye'nin en uzun buz şelalesini keşfetti.
Türkiye'nin En Uzun Buz Şelalesi Erzurum'da Bulundu
11:37
Kar Leoparları Buzdan Şelalelere Tırmandı Rus ve Çinli iki ünlü dağcı, milli dağcı Tunç Fındık'ın yönlendirmesiyle Erzurum'daki buz tutan şelalelere keşif tırmanışı yaptı.
Kar Leoparları Buzdan Şelalelere Tırmandı
11:36
Kar Leoparları" Buzdan Şelalelere Tırmandı Rus ve Çinli iki ünlü dağcı, milli dağcı Tunç Fındık'ın yönlendirmesiyle Erzurum'daki buz tutan şelalelere keşif tırmanışı yaptı Çinli dağcı Wei: "Çin'de birçok tırmanış yeri var ve bizler de tırmanışlar gerçekleştiriyoruz.
15:03
Uluslararası Buz Tırmanış Festivali"Ne Doğru Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen buz tırmanış festivalinde 18 ülkeden 176 dağcı, boyları 20 ila 130 metre arasında değişen 8 şelaleye tırmanacak ATAK Arama Kurtarma Derneği Başkanı Bayram: "Bu festival, Türkiye'de dağcılığın yönünü komple değiştirecek.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
11:57
Bir Yılda 320 Kez "Hayata" Uçtu Sağlık Bakanlığı tarafından hayata geçirilen sağlık uygulaması kapsamında Erzurum ve çevre illere hizmet veren ambulans helikopter, bir yılda 320 vaka taşıdı.
10:37
Doğu'da Yağan 1,5 Metre Kar Hayatı Felç Etti Doğu Anadolu Bölgesinde yoğun kar yağışı, olumsuzlukları da beraberinde getirdi.
Doğu'da Yağan 1,5 Metre Kar Hayatı Felç Etti
10:23
Erzurum'da Eğitime Kar Engeli Erzurum'da etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle 7 ilçedeki tüm okullarla 10 ilçenin kırsal kesimindekilere ve taşımalı eğitim yapılan okullara bugün ara verildi.
Erzurum'da Eğitime Kar Engeli
08:58
Karayollarında Durum Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapalı bulunuyor.
Karayollarında Durum
20:10
Yurtta Kış Karayolları Genel Müdürlüğü, kar ve tipi nedeniyle kapanan yolları açıkladı.
Yurtta Kış
08:55
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
15:59
Sekmen: "Çocuklarımızı İslam Şuuruyla Yetiştirelim" Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, 2014’ün son gününde hemşerileriyle "Müslümanların Tarihi" adlı konferansta bir araya geldi.
Sekmen: 'Çocuklarımızı İslam Şuuruyla Yetiştirelim'
15:26
Tortum Hem'den Öğrencilere Kurs Tortum İlçe Milli Eğitim ile Halk Eğitim Merkezi (HEM) müdürlüklerinin açtığı kurslar ilgi görüyor.
13:41
Kaymakam Uzan ve Başkan Özsoy'dan Aa'ya Ziyaret Uzundere İlçe Kaymakamı Hacı Arslan Uzan ile İlçe Belediye Başkanı Halis Özsoy, Anadolu Ajansı (AA) Erzurum Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret etti.
09:00
"Zincirini Koparıp Vatandaşı Isıran Köpeğin Sahibi Ceza Almalı" Yargıtay, zincirini kopararak bir kişiyi ısıran köpeğin sahibine yerel mahkemece verilen beraat kararını bozdu.
12:52
Erzurum Toprak Göçü Önlenecek Erzurum Orman Bölge Müdürlüğü, Çoruh Nehriyle Gürcistan'ın Batum şehrine taşınan verimli toprağı önlemek için Tortum çayı erazyon kontrol sahasındaki 730 hektar alana 260 bin metre teras, 2 bin metrekare taş duvar yapılarak korumaya aldı.
Erzurum Toprak Göçü Önlenecek
11:58
Çoruh, Artık Verimli Toprakları Götürmeyecek Erzurum Orman Bölge Müdürlüğü, verimli toprakların Çoruh Nehri ile akıp gitmesini önlemek için Tortum Çayı erozyon kontrol sahasındaki 730 hektar alanda oluşturulan 260 bin metrekarelik set (teraslama), 2 bin metrekare taş duvarla korumaya alındı.
Çoruh, Artık Verimli Toprakları Götürmeyecek
18:27
Erzurum Dünya Gündeminde Ocak ayında gerçekleştirilecek olan Uluslararası Buz Tırmanış Festivali uluslararası arenada medyanın gündemi oldu.
Erzurum Dünya Gündeminde
12:23
Ünlü Sunucu Fıstıkoğlu, Ssangyong Otomobillerini Tanıttı SsangYong Türkiye yetkili bayisi Şahsuvaroğlu, Erzurum’da ünlü sunucu Simge Fıstıkoğlu’nun da katılımıyla brunch aktivitesiyle yeni otomobillerin tanıtımını yaptı.
Ünlü Sunucu Fıstıkoğlu, Ssangyong Otomobillerini Tanıttı
16:14
Erzurum Kış Festivali Başladı Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 'Winterfest 2014' Kış Festivali düzenlenen basın toplantısıyla başladı.
Erzurum Kış Festivali Başladı
14:43
Sekmen: Palandöken ve Konaklı Kayak Merkezlerini Almayı Hedefliyoruz Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Sekmen, Palandöken ve Konaklı kayak merkezlerini özelleştirmeden alarak, belediye öncülüğünde çalıştırmayı hedeflediklerini söyledi.
14:06
Erzurum'da Kış Festivali Başlıyor Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Winterfest 2014" kış festivali, düzenlenen basın toplantısı ile başladı.
12:33
Erzurum'da Kablo Hırsızlarına Yönelik Operasyon Tortum ilçesinde telefon kablolarını kesen hırsızlar, suçüstü yakalandı.
Erzurum'da Kablo Hırsızlarına Yönelik Operasyon
14:07
Engelliler Sevindirildi Erzurum'un Şenkay'a İlçesi'nde belediye tarafından düzenlenen törenle 110 akülü, 60 da tekerlekli sandalye olmak üzere 170 bedensel engelli sevindirildi.
Engelliler Sevindirildi
11:35
Engelliler Sevindirildi Erzurum'un Şenkay'a İlçesi'nde belediye tarafından düzenlenen törenle 110 akülü, 60 da tekerlekli sandalye olmak üzere 170 bedensel engelli sevindirildi.
Engelliler Sevindirildi
10:30
Güzel Yürekler Engellileri Mutlu Etti 3 Aralık Dünya Engelliler Haftası münasebetiyle Şenkaya Belediyesi ve hayırsever işadamları tarafından engelli vatandaşlara 110 akülü araba, 60 tekerlekli sandalye dağıtıldı.
09:53
Fair Play Ödülü Tortum Müftülüğüne Verildi Tortum Kaymakamlığınca düzenlenen kurumlar arası halı saha futbol turnuvası sona erdi.
Fair Play Ödülü Tortum Müftülüğüne Verildi
08:14
Tortum'da Bakır Kablo Hırsızlığı Yaptıkları Öne Sürülen 5 Kişi Yakalandı Erzurum’un Tortum ilçesinde telefon direklerindeki bakır kabloları çaldıkları ileri sürülen 5 şüpheli yakalanarak gözaltın alındı.
Tortum'da Bakır Kablo Hırsızlığı Yaptıkları Öne Sürülen 5 Kişi Yakalandı
13:09
Tortum ve Uzundereli Esnafa 'Kalkınma' Eğitimi Verildi Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Erzurum İl Koordinatörlüğü ile Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB), Tortum ve Uzundere’de esnafa yönelik bilgilendirme toplantısı düzenledi.
15:27
Erzurum'da Kablo Hırsızlarına Suçüstü Tortum ilçesinde telefon kablolarını kesen hırsızlar, suçüstü yakalandı.
Erzurum'da Kablo Hırsızlarına Suçüstü
11:05
AK Parti Tortum İlçe Başkanlığına Ömer Hancı Seçildi AK Parti Tortum İlçe kongresi yapıldı.
AK Parti Tortum İlçe Başkanlığına Ömer Hancı Seçildi
10:34
Elektrik İçin Acele Kamulaştırma Kararları Türkiye Elektrik İletim AŞ Genel Müdürlüğünün elektrik iletim hattı projeleri için acele kamulaştırma kararı verildi.
12:00
Tortum Gölü'nden Biyodizel Üretilecek (2)- Yeniden Tortum Şelalesi'nin kaynağı olan Tortum Gölü'ndeki mikro alglardan biyodizel enerji üretilecek.
Tortum Gölü'nden Biyodizel Üretilecek (2)- Yeniden
11:03
Tortum Gölü'nden Biyodizel Üretilecek Tortum Şelalesi'nin kaynağı olan Tortum Gölü'ndeki mikro alglardan biyodizel enerji üretilecek.
Tortum Gölü'nden Biyodizel Üretilecek
21:07
Erzurum'da Kamyon Devrildi: 2 Ölü Tortum ilçesinde büyükbaş hayvanları taşıyan kamyonun devrilmesi sonucu 2 kişi öldü.
Erzurum'da Kamyon Devrildi: 2 Ölü
13:24
Şahsuvaroğlu: Öncelik Müşteri Memnuniyeti Ssangyong Distribütörü Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Genel Müdür Yardımcısı Yunus Şahsuvaroğlu, "Şirketimiz 2013-2014 yılının en iyi müşteri servisi veren ödülüne layık görüldü.
Şahsuvaroğlu: Öncelik Müşteri Memnuniyeti
10:19
AK Parti Tortum İlçe Teşkilatı Kongre Çalışmalarına Hız Verdi AK Parti Tortum İlçe Başkanı Risalet Beşik, 5. olağan kongre süreciyle ilgili açıklamalarda bulunarak, "1 Kasım’ 31 Aralık 2014 tarihleri arasında İlçe Kongreleri ve 22 Kasım 2014 ile 22 Şubat 2015 tarihleri arasında da İl kongrelerinin sonuçlanması ile büyük kongreden önceki süreç tamamlanmış olacaktır.
AK Parti Tortum İlçe Teşkilatı Kongre Çalışmalarına Hız Verdi
11:32
Esob'da İstişare Toplantısı Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB) ‘Başkanlar Kurulu İstişare Toplantısı’nı gerçekleştirdi.
Esob'da İstişare Toplantısı
15:03
Erzurum'da İkinci El Soba Revaçta Uzun ve şiddetli geçen kış mevsimi öncesinde Erzurumlular soba ve yakıt ihtiyaçlarını karşılamaya başladı.
Erzurum'da İkinci El Soba Revaçta
13:43
Mesire Yerleri Piknikçilerle Doldu Erzurum'da kurbanlarını kesen vatandaşlar bayramın ikinci günü havanın da güneşli olmasıyla mesire alanlarına akın etti.
Mesire Yerleri Piknikçilerle Doldu
17:40
Tortum Kaymakamı Çiftçiler Göreve Başladı İçişleri Bakanlığının Kaymakamlar Kararnamesiyle Tortum Kaymakalığına atanan, Mustafa Çiftçiler görevine başladı.
11:10
Erzurum Emniyetinden Kurban Bayramı Tedbirleri Erzurum Emniyet Müdürlüğü’nce Kurban Bayramı öncesinde bir dizi tedbirler alınacak.
Erzurum Emniyetinden Kurban Bayramı Tedbirleri
11:40
Yaralanan Eşinin Elini Bırakmadı Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde otomobille çarpışan motosikletten asfalt zemine savrulan Tortum çifti hafif yaralandı.
Yaralanan Eşinin Elini Bırakmadı
11:30
Kendisi Gibi Yaralı Eşinin Elini Bırakmadı Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde otomobille çarpışan motosikletten asfalt zemine savrulan karı-koca hafif yaralandı.
Kendisi Gibi Yaralı Eşinin Elini Bırakmadı
18:55
Hırsızlar esnafın huzurunu kaçırdı - Yakutiye ilçesindeki Sanayi Motorcular Sitesinde son iki yılda yaşanan 15 ayrı hırsızlık olayı esnafın sabrını taşırdı.
Hırsızlar esnafın huzurunu kaçırdı -
17:16
Hırsızlar Esnafın Huzurunu Kaçırdı Yakutiye ilçesindeki Sanayi Motorcular Sitesinde son iki yılda yaşanan 15 ayrı hırsızlık olayı esnafın sabrını taşırdı Hırsızların, son olarak önceki gece 4 ayrı iş yerinden yaklaşık 20 bin lira değerinde bakır kablo, akü ve hurda demir çaldığı anlar ise güvenlik kameralarınca kaydedildi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 02:32:16. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TORTUM HABERLERİ
[Hata Bildir]