SON DAKİKA TRABZON HABERLERİ

Son Dakika Trabzon Haberleri

 • 20:34Trabzonspor'da Hakan Arıkan Kamptan AyrıldıTrabzonspor'da Hakan Arıkan Kamptan AyrıldıHollanda'da yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor'da, kaleci Hakan Arıkan'ın transfer sürecinin başarısız sonuçlanması nedeniyle kamptan ayrıldığı açıklandı.
 • 15:55Trabzon'un Bu Yılki Fındık Rekoltesi 50 Bin Ton Civarında BekleniyorTrabzon’da, 2015 yılı fındık rekoltesinin 50 bin ton civarında beklendiği bildirildi.
 • 12:07Trabzon'da 2015 Yılı Tahmini Fındık Rekolte Tespiti YapıldıTrabzon'da 2015 Yılı Tahmini Fındık Rekolte Tespiti YapıldıTrabzon’da 2015 yılı fındık rekoltesini belirlemek için 22-26 Haziran 2015 tarihleri arasında Trabzon Gıda Tarın ve Hayvancılık Müdürlüğü organizasyonunda arazide yapılan çalışmalar sonuçlandı.
 • 11:49Omzundan Hiç İnmiyorOmzundan Hiç İnmiyorTrabzon’da henüz 15 günlük olan muhabbet kuşunun sahibi ile ’muhabbeti’ dikkat çekiyor.
 • 22:42Trabzon Sümeyye Erdoğan Kadem İftarındaTrabzon Sümeyye Erdoğan Kadem İftarındaSümeyye Erdoğan, KADEM'in Trabzon şubesinin açılış törenine katıldı (2) 2) SÜMEYYE ERDOĞAN KADEM İFTARINDA Sümeyye Erdoğan, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Trabzon Şubesi'nin iftar yemeğine katıldı.
 • 22:22Sümeyye Erdoğan, Kadem'in Trabzon Şubesinin Açılış Törenine Katıldı (2)Sümeyye Erdoğan, Kadem'in Trabzon Şubesinin Açılış Törenine Katıldı (2)Sümeyye ERDOĞAN KADEM İFTARINDA Sümeyye Erdoğan, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Trabzon Şubesi'nin iftar yemeğine katıldı.
 • 22:08Sümeyye Erdoğan Kadem'in İftarına KatıldıSümeyye Erdoğan Kadem'in İftarına KatıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı ve Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan, 28 Şubat’taki başörtüsü yasağından ötürü Trabzon’un Araklı ilçesine geldiğini ve buradaki İmam Hatip Lisesi’nde öğrenim gördüğünü, bunun hayatının dönüm noktası olduğunu belirtti.
 • 21:43Kadem Trabzon Temsilciliği AçıldıKadem Trabzon Temsilciliği AçıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Yılmaz ve Erdoğan, ayrıca Avrasya Üniversitesinin Yomra Yerleşkesindeki "Şehitlik Anıtı"nı da ziyareti-KADEM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan'ın konuşması-Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmaz'ın konuşması KADEM Trabzon Temsilciliği açıldı- KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz: - "KADEM, sadece kadını ilgilendiren dernek değildir.
 • 19:24Sümeyye Erdoğan, Kadem'in Trabzon Temsilciliğinin Açılış Törenine KatıldıSümeyye Erdoğan, Kadem'in Trabzon Temsilciliğinin Açılış Törenine KatıldıSümeyye Erdoğan, KADEM'in Trabzon temsilciliğinin açılış törenine katıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan, başkan yardımcılığını yaptığı Kadın ve Demokrasi Derneği'nin (KADEM) 11'inci temsilciliğini Trabzon'da açtı.
 • 19:01Sümeyye Erdoğan, Kadem'in Trabzon Şubesinin Açılış Törenine KatıldıSümeyye Erdoğan, Kadem'in Trabzon Şubesinin Açılış Törenine KatıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan, başkan yardımcılığını yaptığı Kadın ve Demokrasi Derneği'nin (KADEM) 11'inci şubesini Trabzon'da açtı.
 • 14:53Trabzon'dan Kısa KısaTrabzon’da Karadeniz Sahil Yolu’nda polis ekipleri bir araç içerisinde yaptıkları aramada yaklaşık yarım ton kaçak et ele geçirdi.
 • 10:00Forum Trabzon'da İsmail Baki ile Kahkaha FırtınasıForum Trabzon'da İsmail Baki ile Kahkaha FırtınasıForum Trabzon AVM, Ramazan programı kapsamında ünlü komedyen İsmail Baki’yi konuk etti.
 • 17:40Trabzonspor'dan Cardozo AçıklamasıTrabzonspor, golcü oyuncu Oscar Cardozo’nun, tedavi süreci tamamlandıktan sonra Trabzon’daki çalışmalara katılacağını açıkladı.
 • 16:56Constant: Constant: "Trabzon'da Kaldığım İçin Mutluyum"Teknik direktör Ersun Yanal’ın kadroda düşünmediği Kevin Constant, Trabzonspor’un yeni teknik direktörü Shota Arveladze ile yeni bir sayfa açtığını belirterek, Trabzonspor’da kaldığı için mutlu olduğunu söyledi.
 • 13:13AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık'tan Trabzon İl Başkanlığı'na ZiyaretAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık'tan Trabzon İl Başkanlığı'na ZiyaretAK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, partisinin Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık’ı makamında misafir etti.
 • 10:18Süleyman Soylu, Hakkari'de Bazı Stk'lılar ile Sahurda Bir Araya GeldiSüleyman Soylu, Hakkari'de Bazı Stk'lılar ile Sahurda Bir Araya GeldiHakkari’nin Yüksekova ve Şemdinli ilçelerinde çeşitli ziyaretlerde bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, sahur vaktinde Hakkari merkezde bazı STK temsilcileri ile bir araya geldi.
 • 10:11Tasfiyelik Eşya SatışıTrabzon Tasfiye İşletme Müdürlüğü, 54 grup eşyanın satışını gerçekleştirecek.
 • 22:45AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ÇalıkAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ÇalıkGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık'ın il başkanlığında selamlaşması,- Çalık'ın konuşması,- Trabzon Büyükşehir ve Maçka Belediyesi tarafından verilen iftar yemeğine katılması ve insanlar ile konuşması,- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık'ın konuşması, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: -"Herkes şunu bilsin ki bizim kırmızı çizgilerimiz milletin kırmızı çizgileri. Milleti hükümetsiz bırakmama adına yapacağımız daha çok çalışma var"-"Uzlaşmayı sağlamak için hepimizin öncelikle yumruklarımızı açmamız ve tokalaşmaya hazır olmamız lazım" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, kendi kırmızı çizgilerinin, milletin de kırmızı çizgileri olduğunu belirterek, "Milleti hükümetsiz bırakmama adına yapacağımız daha çok çalışma var" dedi.
 • 13:25Şota'dan Hacıosmanoğlu'na: Eski İmzalarımdan Birini KullanınŞota'dan Hacıosmanoğlu'na: Eski İmzalarımdan Birini KullanınBordo-mavili kulübün 1 numarasının "Hemen kontrat imzalayalım" teklifine, Gürcü hoca "Eskilerden kalma imzam var zaten, yenisini atmaya bile gerek yok." dedi.
 • 13:23Trabzon'da Telefon Kablo HırsızlığıTrabzon’da 400 metre telefon kablosu çaldıktan sonra tekrar aynı bölgeye gelen hırsızlar bu sefer jandarmaya yakalandı.
 • 23:42Trabzonlular, 4. Trabzon Dernekler Federasyonu İftar Yemeğinde BuluştuTrabzonlular, 4. Trabzon Dernekler Federasyonu İftar Yemeğinde BuluştuHer yıl ramazan ayında geleneksel olarak düzenlenen Trabzon Dernekleri Federasyonu (TDF) iftar yemeği bu yıl 4. Kez İstanbul’da yaşayan Trabzonluları aynı sofrada buluşturdu.
 • 22:37Soylu: Soylu: "Sadece Oruç Tutuyor Diye Canından Olan, Doğu Türkistan'da Onlarca İnsan Bugün Hayatta...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Soylu'nun vatandaşlarla sohbet etmesi- İftar alanına gelişi - İftar alanından genel ve detay görüntüler- Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, Trabzon'da: - "Özgürlük içerisinde bugün iftarımızı açıyoruz ama binlerce kilometre ötede sadece oruç tutuyor diye canından olan, şehit olan Doğu Türkistan'da onlarca insan bugün hayatta değiller" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Özgürlük içerisinde bugün iftarımızı açıyoruz ama binlerce kilometre ötede sadece oruç tutuyor diye canından olan, şehit olan Doğu Türkistan'da onlarca insan bugün hayatta değiller" dedi.
 • 22:31Trabzon Dernekleri Federasyonu İftarıTrabzon Dernekleri Federasyonu'nun geleneksel iftar programının 4.'sü gerçekleştirildi.
 • 18:42Merhum Cumhurbaşkanı Demirel İçin Mevlit OkutulduTürkiye Cumhuriyetinin 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel için Trabzon, Rize, Gümüşhane, Bayburt, Ordu, Giresun ve Sinop'ta mevlit okutuldu.
 • 16:53Süleyman Demirel İçin MevlidSüleyman Demirel İçin MevlidVefat eden 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel için tüm yurtta olduğu gibi Trabzon’da da Cumhurbaşkanlığı tarafından mevlid programı düzenlendi.
 • 10:43Trabzonspor: Shota 18 Yıl Sonra YuvasındaTrabzonspor: Shota 18 Yıl Sonra YuvasındaTrabzonspor'un 2 yıllık anlaşma imzaladığı Shota Arveladze, tam 18 yıl sonra, 'yuvam' dediği bordo mavili takıma dönmüş oldu.
 • 10:21Trabzonspor Hak Aramaya Devam Ediyor3 Temmuz 2011'de başlatılan şike ve teşvik primi soruşturmanın 4. yılında Trabzonspor taraftarları şampiyonluk kupasının Trabzon'a gelmesi yönündeki beklentisi sürüyor.
 • 10:14Trabzon Limanı'nın İş Hacminde Yüzde 25 ArtışTrabzon Limanı'nın İş Hacminde Yüzde 25 ArtışTrabzon Limanı İşletmeciliği A.Ş Genel Müdürü Muzaffer Ermiş, bu yılın Mayıs ayı itibariyle geçen yılın aynı dönemine göre yük oranında yüzde 25 bir artış sağlandığını belirterek yıl sonu itibariyle beklentilerinin 2 milyon 900 bin ton civarında yükleme yapmak olduğunu söyledi.
 • 23:33Şota Arveladze Trabzon'daŞota Arveladze Trabzon'daTrabzonspor’un prensip anlaşmasına vardığı eski futbolcusu teknik direktör Şota Arveladze, Trabzon’a geldi.
 • 23:11Shota Arveladze Trabzon'a GeldiShota Arveladze Trabzon'a GeldiShota Arveladze Trabzon'a geldi Trabzonspor'un Ersun Yanal'la yollarını ayırmasının ardından prensip anlaşmasına vardığı Gürcü teknik adam Şota Arveladze, Trabzon'a geldi.
 • 23:08Shota, Trabzon'daShota, Trabzon'daErsun Yanal’ın istifa etmesinin ardından Trabzonspor’un anlaşma sağladığı Gürcü teknik direktör Shota Arveladze, Trabzon’a geldi.
 • 22:54Şota Arveladze, Trabzon'a GeldiŞota Arveladze, Trabzon'a Geldi– Trabzonspor'un Ersun Yanal'la yollarını ayırmasının ardından prensip anlaşmasına vardığı Gürcü teknik adam Şota Arveladze, Trabzon'a geldi.
 • 12:27Mbia'dan Trabzon'a 3 Yıllık İmzaMbia'dan Trabzon'a 3 Yıllık İmzaTrabzonspor, uzun süren transfer görüşmelerinin ardından 3 yıllık anlaşma sağladığı Kamerunlu orta saha oyuncusu Stephane Mbia'ya resmi imzayı attırdı.
 • 10:44Meteoroloji'nin Dünü BugünüMeteoroloji'nin Dünü BugünüTürkiye meteorolojik tahminlerde dünyada kullanılan en son teknolojik sistemleri kullanılırken, yaklaşık 80 yıl önce manuel olarak kullanılan cihazların yerini artık insansız ölçüm yapan cihazlar aldı.
 • 09:45YAYSAT Trabzon'da İftarda BuluşturduYAYSAT Trabzon'da İftarda BuluşturduDoğan Holding'in gazete dağıtım şirketi YAYSAT Trabzon Bölge Müdürlüğü, bölgedeki başbayi, nakliyeci ve yayınevi temsilcilerini iftarda buluşturdu.
 • 17:33Hacıosmanoğlu: Hacıosmanoğlu: "Biz, Trabzon Sevdasını Aralık Ayında da Bırakmayacağız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun düzenlediği basın toplantısı "Biz Trabzon sevdasını aralık ayında da bırakmayacağız"- Trabzonspor Kulübü Başkanı Hacıosmanoğlu: "Genel kurul yapacağız kimse merak etmesin.
 • 14:23Trabzonspor'da Yeni Sezonun StartıTrabzonspor'da Yeni Sezonun Startı– TRABZONSPORLU futbolcular, yeni sezon öncesi bugün sağlık kontrolünden geçmeye başlarken bordo mavililerin ilk etap hazırlık kampı için 3 Temmuz Cuma günü Hollanda'ya gideceği açıklandı.
 • 14:04Trabzon Haziran Ayının 23 Gününü Yağmurlu GeçirdiTrabzon Haziran Ayının 23 Gününü Yağmurlu GeçirdiTrabzon’da bu yılın Haziran ayı 23 gün yağışlı geçerken, bunun 47 yıllık kayıtlarda rastlanılmayan bir durum olduğu ortaya çıktı.
 • 13:33Trabzonspor'lu Futbolcular Sağlık Kontrolünden GeçtiTrabzonspor'lu Futbolcular Sağlık Kontrolünden Geçti3 Temmuz’da Hollanda’da başlayacak yeni sezon hazırlık kampı öncesinde Trabzon’da toplanan oyuncular gruplar halinde sağlık kontrollerine tabi tutuldu.
 • 12:53Trabzonlu Mobilyacıdan Dev Elektronik KemençeTrabzonlu Mobilyacıdan Dev Elektronik KemençeKaradenizli mobilya ustası Mustafa Kaya, 2,61 metre uzunluğunda elektronik kemençe yaptı.
 • 11:43Meclis Başkanvekili Koray Aydın'ın Odası BelirlendiMeclis Başkanvekili Koray Aydın'ın Odası BelirlendiMHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener'in yerine MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanvekili oldu.
 • 15:58Uçakta Kalp Krizi Geçiren Yolcu Yaşamını YitirdiTrabzon- Bursa Yenişehir seferini yapan uçakta kalp krizi geçiren 73 yaşındaki Mehmet Uzun, hayatını kaybetti.
 • 13:45Trabzonspor'da Kamp Öncesi Büyük HareketlilikTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) seçimlerinde mevcut başkan Yıldırım Demirören’in desteklenmesi üzerine yönetim içinde ve dışında büyük bir karışıklık yaşayan Trabzonspor yönetimi, bugün iftar sonrası Trabzon’da bir araya gelerek süreçli ilgili nihai kararını verecek.
 • 12:03Fındıkta Külleme Hastalığına DikkatFındıkta Külleme Hastalığına DikkatGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Trabzon İl Müdürü Cahit Gülbay, fındıkta küllenme hastalığına dikkat çekerek, yapılan çalışmalarda özellikle sahil kuşakta çotanak ve yapraklarda hastalık oranının çok yüksek olduğunun belirlendiğini kaydetti.
 • 11:13Kahyaoğlu, "Trabzon'da Yürümeye Korkuyorum"Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) seçimlerinde, Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ve bazı yöneticilerin mevcut başkan Yıldırım Demirören’e destek vermesinin etkisi bordo-mavili kulüpte artarak devam ediyor.
 • 18:23Küçük Kıza Cinsel İstismarla Suçlanan Temizlikçi Tutuklandı, Kalabalık Protesto EttiKüçük Kıza Cinsel İstismarla Suçlanan Temizlikçi Tutuklandı, Kalabalık Protesto EttiTrabzon'un Araklı İlçesi'nde 6 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan 40 yaşındaki Bülent Ç. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
 • 15:39Trabzonspor'daki İstifalar 1461'e Sıçradı1461 Trabzon Genel Saymanı ve yönetim kurulu üyesi Neşat Reis istifa etti.
 • 14:41Trabzonlular, Kamboçyalı Yetimlere İftar VeriyorTrabzonlular, Kamboçyalı Yetimlere İftar VeriyorKimse Yok Mu Derneği gönüllüleri, başta Afrika olmak üzere dünyanın değişik coğrafyalarındaki 52 ülkede 62 binden fazla yetime sahip çıkıyor.
 • 12:13Doğu Karadeniz'de İlk Defa Topraksız Domates ÜretildiDoğu Karadeniz'de İlk Defa Topraksız Domates ÜretildiDoğu Karadeniz'de topraksız tarım denemeleri ilk kez Trabzon'da başlarken, ilk deneme başarıyla sonuçlandı.
 • 11:13Koray Aydın: Türkiye'nin Ateşi Düştü, Bütün Değerleri Normale Dönmeye BaşladıKoray Aydın: Türkiye'nin Ateşi Düştü, Bütün Değerleri Normale Dönmeye BaşladıMHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, seçimlerin en büyük mesajının uzlaşma olduğunu belirtti.