02:3500
SON DAKİKA TRABZON HABERLERİ

Son Dakika Trabzon Haberleri

   

  Bursaspor-Fenerbahçe Maçının Ardından -2

  Bursaspor-Fenerbahçe Maçının Ardından -2

  Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından düzenlenen basın toplantısında sonrası şunları söyledi Öncelikle yine Öğretmenler Günü'nü kutlayayım. Öğretmenler çok değerlidir. (Dün 23:42)

   

  Bursaspor-Fenerbahçe Maç Sonu Açıklamaları

  Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş Fenerbahçe maçı sonrası şunları söyledi: GÜNEŞ: DİREKLER ONLARA YARDIMCI OLDU "Öncelikle yine öğretmenler gününü kutlayayım. Öğretmenler çok değerlidir. (Dün 23:41)

   

  Bursaspor-Fenerbahçe Maçının Ardından -1

  Bursaspor-Fenerbahçe Maçının Ardından -1

  Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından düzenlenen basın toplantısında sonrası şunları söyledi Öncelikle yine Öğretmenler Günü'nü kutlayayım. Öğretmenler çok değerlidir. (Dün 23:31)

   

  Bursaspor - Fenerbahçe Maçının Ardından

  Bursaspor ile Fenerbahçe arasında oynanan Spor Toto Süper Lig’in 10. haftası kapanış müsabakasının ardından her iki takımın teknik direktörleri açıklama yaptı. (Dün 23:09)

   

  Şenol Güneş: Direkler Onlara Yardım Etti

  Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, ligin 10. haftasında Fenerbahçe ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından yaptığı açıklamada, "Kazanmaya yakın takım bizdik, direkler onlara yardım etti. (Dün 23:09)

   

  Doğum Günü Hediyesi Olarak "Böbrek" İstedi

  Trabzon'da KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesinde tedavi gören fokomeli hastası 8 yaşındaki Kardelen, doğum gününde doktorlardan böbrek istedi. (Dün 22:00)

   

  Trabzonsporlu Futbolculardan 'Öğretmenler Günü' Ziyareti

  Trabzonsporlu Futbolculardan "Öğretmenler Günü" Ziyareti

  Trabzonsporlu Özer Hurmacı ve Mehmet Ekici, "24 Kasım Öğretmenler Günü" dolayısıyla Akçaabat ilçesinde bir okulu ziyaret edip öğretmenlere çiçek ve forma armağan etti. (Dün 20:27)

   

  Hegem Vakfı'nın 'Türkiye'nin Şiddet Haritası' Araştırması

  Hegem Vakfı'nın "Türkiye'nin Şiddet Haritası" Araştırması

  HEGEM Vakfı'nın "Türkiye'nin şiddet haritası" araştırması- HEGEM Vakfı'nca Türkiye'de 2 yılda 104 bin gencin yanı sıra cezaevindeki yaklaşık 5 bin 400 mahkuma ulaşılarak yapılan araştırmada, "Suç işlemekten sizi ne men eder?" sorusuna, katılımcıların yüzde 42'si "Allah korkusu", yüzde 25'i de "kanun korkusu" yanıtını verdi- Araştırmada, öğrencilerin birbirlerine şiddet uygulama sıklığının yüzde 81.5'e çıktığı, yüzde 83'ünün kızgın ve öfkeli olduğu, yüzde 85,5'inin de karamsar olduğu sonucuna (Dün 19:11)

   

  Öğretmenler Günü'nde Okulu Öğrenciler Yönetti

  Trabzon Özel Gülbahar İlköğretim Kurumu, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle ilginç bir uygulama gerçekleştirdi. (Dün 18:42)

   

  Hegem Vakfı'nın "Türkiye'nin Şiddet Haritası" Araştırması

  HEGEM Vakfı'nca Türkiye'de 2 yılda 104 bin gencin yanı sıra cezaevindeki yaklaşık 5 bin 400 mahkuma ulaşılarak yapılan araştırmada, "Suç işlemekten sizi ne men eder?" sorusuna, katılımcıların yüzde 42'si "Allah korkusu", yüzde 25'i de "kanun korkusu" yanıtını verdi Araştırmada, öğrencilerin birbirlerine şiddet uygulama sıklığının yüzde 81.5'e çıktığı, yüzde 83'ünün kızgın ve öfkeli olduğu, yüzde 85,5'inin de karamsar olduğu sonucuna varıldı. (Dün 18:15)

   

  AK Parti Çermik İlçe Başkanlığı Kongresi Yapıldı

  AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, partisinin Çermik kongresinde HDP’yi eleştirdi. (Dün 17:47)

   

  Tünel İnşaatında Elektrik Akımına Kapılan İşçi Öldü

  Ordu'da yapımı süren tünel inşaatında harç makinesindeki kaçak elektrik akımına kapılan işçi yaşamını yitirdi. (Dün 17:41)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.11.2014 02:35:51. #1.13#