05:1300
SON DAKİKA TSK HABERLERİ

Son Dakika TSK Haberleri

   

  Tsk: Diyarbakır'daki F-16 Henüz Belirlenemeyen Bir Nedenle Düştü

  Genelkurmay Başkanlığı, Diyarbakır'da düşen F-16 ile ilgili açıklama yaptı. (Dün 18:41)

   

  Genelkurmay Güneydoğu Gazisini Ankara'ya Davet Etti

  Genelkurmay Başkanlığı tarafından, 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle Ankara'da düzenlenecek törene davet edilen Kahramanmaraşlı Güneydoğu gazisi ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şube Başkanı Yunus Karaman, davetiye mektubunu, Gaziantep 5. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Cemalettin Doğan’ın elinden aldı. (Dün 18:34)

   

  TSK Personel Sayısını Açıkladı

  Genelkurmay Başkanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) bünyesinde 671 bin 275 personelin görev yaptığını açıkladı. (Dün 17:14)

   

  Makedonya'da 'Zafer Bayramı' resepsiyonu -

  Makedonya'da "Zafer Bayramı" resepsiyonu -

  Türkiye'nin Üsküp Büyükelçiliği tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla resepsiyon verildi. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Özel: TSK Milletin Göz Bebeği

  Özel: TSK Milletin Göz Bebeği

  Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, "Türk Silahlı Kuvvetleri her zaman yüce milletimizin gözbebeği ve en güvendiği kurum olmuştur ve hep böyle kalacaktır. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Balıkesir'de

  Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Balıkesir'de

  Orgeneral Özel, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hulusi Akar ile Balıkesir'deki Kara Kuvvetleri Astsubay Meslek Yüksekokulu mezuniyet törenine katıldı Özel: "Milletimizin ve devletimizin bekasının teminatı olan silahlı kuvvetlerimiz, her zaman yüce milletimizin göz bebeği ve en güvendiği kurum olmuştur ve hep böyle kalacaktır. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Başbakan Davutoğlu Hükümet Programını Genel Kurul'da Okudu

  Başbakan Davutoğlu Hükümet Programını Genel Kurul'da Okudu

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, hükümet programını TBMM Genel Kurulu’nda okudu. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  BYEGM Yurt Dışı Teşkilatı İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

  BYEGM Yurt Dışı Teşkilatı İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

  Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kemal Öztürk, "Basın müşavirliğinin konseptini ve stratejisini değiştirmemiz lazım." dedi. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Şehit Babalarından Anma Töreninde Sitem

  Şehit Babalarından Anma Töreninde Sitem

  Hakkari'nin Çukurca İlçesi'nde Köprülü Jandarma Tabur Komutanlığı'na 1 Eylül 2006 tarihinde PKK'nın saldırısında şehit düşen Asteğmen Zeki Burak Okay'ın babası Sezai Okay, Genelkurmay Başkanı ve Türk Silahlı Kuvvetleri'nin en üst düzey komutanlarına hakkını helal etmediğini söyledi. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Türkiye'ye Kaçırılmak İstenen 2 Bin Kalaşnikof Mermisi Ele Geçirildi

  Bölücü terör örgütü mensubu bir terörist silahsız ve teçhizatsız olarak teslim oldu. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  En Çok Milli Eğitim'i En Az Hazine'yi Şikayet Ettik

  En Çok Milli Eğitim'i En Az Hazine'yi Şikayet Ettik

  İdarenin her türlü eylem ve işlemleri ile tutum ve davranışlarını, insan haklarına dayalı adalet anlayışı içinde, hukuka ve hakkaniyete uygunluk yönlerinden incelemek, araştırmak ve önerilerde bulunmak amacıyla kurulan Kamu Denetçiliği Kurumu'na, vatandaşlardan şikayet kabul etmeye başladığı ilk yılında 7 bin 638 başvuru yapıldı Kuruma yapılan başvurularda, idare bazında en fazla şikayet alınan kurumlar Milli Eğitim, Çalışma ve Sosyal Güvenlik bakanlıkları ile üniversite ve fakülteler (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Yaş Emeklilerinin Aile Fotoğrafı Sitede

  Türk Silahlı Kuvvetleri'nde 30 Ağustos 2014 tarihi itibarıyla kadrosuzluk ve yaş haddi nedeniyle emekliye ayrılan Ankara garnizonunda görevli personelin emeklilik töreni yapıldı. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Korkuteli Garnizon Komutanı Arabacı Yüzbaşı Oldu

  Korkuteli Garnizon Komutanı Arabacı Yüzbaşı Oldu

  Antalya’nın Korkuteli İlçesi Garnizon Komutanı Personel Üsteğmen Yusuf Arabacı bir üst makama terfi ederek yüzbaşı rütbesi aldı. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Bağci, Başbakan Davutoğlu İle Görüştü

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ilk kez "Başkomutan" ünvanı ile Çankaya Köşkü'ndeki tören alanında 30 Ağustos resepsiyonu verdi. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  30 Ağustos Zafer Bayramı

  Türkiye'nin Amman Büyükelçiliği rezidansında resepsiyon düzenlendi. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Sınır Olayları

  Genelkurmay Başkanlığı, 15 kişilik grubun Suriye'den Türkiye'ye kaçak yollarla girişinin engellendiğini bildirdi. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

 

  Zafer Sergisi Devam Ediyor

  Zafer Sergisi Devam Ediyor

  Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) düzenlediği harp silah araçları 30 Ağustos zafer sergisi Sarayburnu'nda ziyaretçileri ile buluşmaya devam ediyor. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Nsa'nın Türkiye'yi Dinlediği İddiası

  Der Spiegel, Amerikan istihbarat servisi NSA’nın Ankara ve İstanbul’da kurduğu gizli birimler aracılığıyla Türkiye’de dinleme faaliyetlerinde bulunduğunu öne sürdü NSA’nın gizli belgelerinde, Türkiye’nin hem partner hem de hedef ülke olduğu, NSA tarafından en yoğun izlenen ülkeler arasında Türkiye’nin de bulunduğu belirtildi. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Eskişehir Valisi'nden Zafer Bayramı Resepsiyonu

  Eskişehir Valisi'nden Zafer Bayramı Resepsiyonu

  Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna ve eşi Pervin Tuna, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 92. yıl dönümü kutlamaları kapsamında resepsiyon verdi. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  30 Ağustos Zafer Bayramı

  Bilecik Valisi Nayir, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla resepsiyon verdi. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Hava Astsubayların Gurur Günü

  Hava Astsubayların Gurur Günü

  1. Hava Astsubay Meslek Yüksek Okulu Komutanlığı 2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet ve Diploma Töreni, Hava Kuvvetleri Komutanı Hava Orgeneral Akın Öztürk’ün katılımıyla Hava Kuvvetleri Komutanlığı Hava Teknik Okullar Komutanlığı tören alanında icra edildi. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  328 Hava Astsubay Mezun Oldu

  İzmir’de bulunan Hava Teknik Okullar Komutanlığı 1.Hava Astsubay Meslek Yüksek Okulu 2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet töreni düzenlendi. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Mehmetçik Sınırı Geçmeye Çalışanlara Göz Açtırmıyor

  Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) unsurları, Suriye sınırında 15 kişilik grubun yasa dışı geçişini engellerken, silahlar patladı. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Edirne Valisi Şahin Resepsiyon Verdi

  Edirne Valisi Şahin Resepsiyon Verdi

  Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla resepsiyon verdi. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Kilis'te 30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu

  Kilis'te 30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu

  Kilis Valisi Süleyman Tapsız, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 92. yıldönümü münasebetiyle bir resepsiyon verdi. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  30 Ağustos Resepsiyonu

  30 Ağustos Resepsiyonu

  30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında Kayseri Valiliği tarafından düzenlenen resepsiyona, Kayseri Valisi Orhan Düzgün ve eşi Gül Düzgün, Milletvekilleri İsmail Tamer ve Yaşar Karayel, 2. Hava İkmal Bakım Merkezi ve Garnizon Komutanı Hv. Plt. Tümgeneral Ali Demiral ve eşi Hatice Demiral, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki ve eşi Neşe Özhaseki başta olmak üzere askeri ve mülki erkân, siyasiler, sivil toplum kuruluşlarından davetliler ile şehit yakınları ve gaziler katıldı. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Kartepe'de Zafer Bayramı Coşku ile Kutlandı

  Kartepe'de Zafer Bayramı Coşku ile Kutlandı

  Aziz vatanımızın düşman işgalinden kurtarıldığı gün olarak kutlanan 30 Ağustos Zafer Bayramının 92. yıldönümü ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü Kartepe Kaymakamlık Meydanındaki resmi törenle kutlandı. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Eskişehir'de 30 Ağustos Resepsiyonu

  Eskişehir'de 30 Ağustos Resepsiyonu

  Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna ve eşi Pervin Tuna, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 92. yıldönümü kutlamaları nedeniyle resepsiyon verdi. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  TSK, İlk kez Bir Subayın İhraç Nedenlerini Açıkladı

  TSK, İlk kez Bir Subayın İhraç Nedenlerini Açıkladı

  Pilot Üsteğmen Ali Ünsal'ın TSK'dan ihracıyla ilgili açıklama yapan TSK "2 bayanla uygunsuz görüntüleri çıktı. Karşı cinse aşırı düşkün" açıklamasını yaptı. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Görüntülü Haber) 1 Çankaya Köşkü'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ev Sahipliğinde İlk Resepsiyon...

  Görüntülü Haber) 1 Çankaya Köşkü'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ev Sahipliğinde İlk Resepsiyon...

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolasıyla Çankaya Köşkü'nde resepsiyon verdi. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Samsun'da Zafer Bayramı Resepsiyonu

  Samsun'da Zafer Bayramı Resepsiyonu

  Samsun Valiliği tarafından, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 92. yıl dönümü ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla resepsiyon düzenlendi. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  30 Ağustos Zafer Bayramı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilk kez "başkomutan" sıfatıyla Çankaya Köşkü'nde resepsiyon verdi Resepsiyona, TBMM Başkanı Çiçek, Başbakan Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel ile eşi Kamuran Özel, Başbakan Yardımcıları ile bazı bakanlar, kuvvet komutanları, şehit yakınları, gaziler, akademisyenler, işadamları, sanatçılar, yabancı ülke büyükelçileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin de arasında bulunduğu çok sayıda kişi katıldı Resepsiyonda, yurdun 7 (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Çankaya Köşkünde Erdoğan'ın Ev Sahipliğinde İlk Resepsiyon Gerçekleşti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolasıyla Çankaya Köşkünde resepsiyon verdi. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Genelkurmay Başkanı Özel: Keşke Bizde Çalışmaların İçinde Yer Alsaydık

  Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel, çözüm sürecine ilişkin kendilerine bir yol haritası verilmediğini ve hükumetin çözüm sürecini yürüten bir çalışma yaptığını söyledi. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Uşak Valisi'nden 30 Ağustos Resepsiyonu

  Uşak Valisi'nden 30 Ağustos Resepsiyonu

  Uşak Valisi Seddar Yavuz, resepsiyon verdi. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  30 Ağustos Zafer Bayramı

  Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel: "Balyoz davasına ilişkin Anayasa Mahkemesi kararını verdi, arkadaşlarımız özgür. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  30 Ağustos Zafer Bayramı

  İstanbul Valisi Mutlu, resepsiyon verdi Vali Mutlu: "Büyük zaferi milletimize armağan eden, altın bir sayfa olarak Türk tarihine katan büyük orduyu, şanlı orduyu, onun başkomutanı büyük Atatürk başta olmak üzere bütün neferleriyle, görevli zabitleriyle ayrı ayrı yürekten selamlıyorum" (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  30 Ağustos Zafer Bayramı

  Malatya'da 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla resepsiyon düzenledi. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  İhlas Koleji'nin Gururu Mete Gazoz Çankaya Köşkü'nde

  İhlas Koleji'nin Gururu Mete Gazoz Çankaya Köşkü'nde

  Avrupa Gençler Okçuluk Şampiyonası’nda bir zafere imza atan İhlas Koleji öğrencilerinden Mete Gazoz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla Çankaya Köşkü’nde verdiği resepsiyona katıldı. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  30 Ağustos Zafer Bayramı

  30 Ağustos Zafer Bayramı

  Sivas'ta, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla resepsiyon düzenlendi. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Başkomutan' Sıfatıyla İlk Resepsiyonunu Verdi

  Cumhurbaşkanı Erdoğan "Başkomutan" Sıfatıyla İlk Resepsiyonunu Verdi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla Çankaya Köşkü’nde resepsiyon verdi. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
03.09.2014 05:13:57. #1.12#