SON DAKİKA TUNÇ BOZTEPE HABERLERİ

Son Dakika Tunç Boztepe Haberleri

12:08
Kayıp Kişiler Kızılırmak'ta Aranıyor Nevşehir Avanos'ta, yaklaşık 1.5 yıldır kayıp olan iki kişiyi bulmak için Kızılırmak'ta dalgıç desteğiyle yeniden arama çalışmaları başlatıldı.
Kayıp Kişiler Kızılırmak'ta Aranıyor
11:11
Nevşehir'de 2 Kişinin Kaybolması Avanos'ta 1,5 yıl önce kaybolan kadın ile iş ortağını bulabilmek için Kızılırmak'ta balık adamların desteğiyle arama çalışmalarına başlandı.
10:35
Nevşehir'de 2013 Yılında Bunlar Yaşandı Nevşehir’de geride bırakılmaya hazırlanılan 2013 yılında siyasetten spora, asayişten ekonomiye birçok önemli olay yaşandı.
19:28
Nevşehir'de 1 Yıldır Kayıp Sevgililerde, Kardeşe Tutuklama Avanos İlçesinde yaklaşık 1 yıl önce kaybolan ve halen bulunamayan İki sevgilinin cinayet şüphelisi olduğu iddiasıyla kadının kardeşi tutuklandı.
Nevşehir'de 1 Yıldır Kayıp Sevgililerde, Kardeşe Tutuklama
19:09
Avanos'ta 1 Yıldır Kayıp Sevgililerde, Kardeşe Tutuklama Avanos İlçesinde yaklaşık 1 yıl önce kaybolan ve halen bulunamayan İki sevgilinin cinayet şüphelisi olduğu iddiasıyla kadının kardeşi tutuklandı.
18:45
Kayıp Olan Çiftin Katil Şüphelisi Tutuklandı Avanos'ta, yaklaşık 1 yıl önce kaybolan ve halen bulunamayan İki sevgilinin cinayet şüphelisi olduğu iddiasıyla kadının kardeşi tutuklandı.
18:09
Kayıp Gençler Davasında 1 Tutuklama Nevşehir'in Avanos ilçesinde 1 yılı aşkın süreden beri kayıp olan Tunç Boztepe ve Selda Grosse davasında, gözaltına alındıktan sonra adliyeye çıkarılan Selda Grosse'nin annesi ve Murat K.isimli şahıs serbest bırakılırken, erkek kardeşi Sezai...
Kayıp Gençler Davasında 1 Tutuklama
17:40
Nevşehir'de 2 Kişinin Kaybolması Olayla ilgisi oldukları gerekçesiyle gözaltına alınan 3 zanlıdan kayıp kadının erkek kardeşi tutuklandı
Nevşehir'de 2 Kişinin Kaybolması
11:24
Kayıp Gençler Davasında Flaş Gelişme Nevşehir'in Avanos ilçesinde 1 yılı aşkın süreden beri kayıp olan Tunç Boztepe ve Selda Grosse davasında, her iki gencin ölümüne neden oldukları gerekçesiyle aralarında Selda Grosse'nin annesi ve erkek kardeşinin de bulunduğu 3 kişi gözaltına alındı.
Kayıp Gençler Davasında Flaş Gelişme
14:10
Nevşehir'de 2 Kişinin Kaybolması Avanos ilçesinde kaybolan bir kadın ile iş ortağından yaklaşık 8 aydır haber alınamaması üzerine başlatılan arama çalışmaları, dalgıç polislerin Ayhanlar barajında yaptıkları dalışlar ve kadavra uzmanı köpeklerin arazide yaptıkları aramalarla...
15:50
Nevşehir'de 2 Kişinin Kaybolması Avanos'ta kaybolan bir kadın ile iş ortağından yaklaşık 7 aydır haber alınamaması üzerine, bölgede başlatılan arama çalışmalarına helikopter desteğiyle devam edildi.
Nevşehir'de 2 Kişinin Kaybolması
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 19:03:15. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TUNÇ BOZTEPE HABERLERİ
[Hata Bildir]