18:1200
SON DAKİKA TUNCA HABERLERİ

Son Dakika Tunca Haberleri

  Üç Nehrin Buluştuğu Kentte Kano Keyfi

  Üç Nehrin Buluştuğu Kentte Kano Keyfi

  Türk ve Bulgar sporcular, Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında Meriç’in Tunca ve Arda nehriyle birleştiği noktayı kanoyla geçtiler Bazı sporcular, rüzgar nedeniyle zor anlar yaşadı. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

  Edirne'de Pakistanlı Kaçaklar İsyan Çıkarmak İstedi

  Türkiye'ye yasa dışı yollardan girerek Avrupa ülkelerine gitmek isterken yakalanan bir grup kaçak, Tunca Barınma Merkezi'nde taşkınlık çıkardı. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Mucitler, Bilim Şenliğinde Buluşacak

  Mucitler, Bilim Şenliğinde Buluşacak

  Bursa bu yıl 2-4 Mayıs tarihlerinde düzenlenen 3'üncü Bilim Şenliği'nde 30 patentli mucit, 45 üniversite kulübü, 10 bilim merkezi, İngiltere, Hollanda, Fransa ve İtalya'dan bilim şov ekibi, 25 atölye çadırı, 20 güneş, hidrojen ve elektrikli araç yer alacak. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Polis Memuru, Üstüne Saldıran Köpeği Vurarak Durdurdu

  Polis Memuru, Üstüne Saldıran Köpeği Vurarak Durdurdu

  Adana'da polis memuru İlhan A. iki komşu arasında ihata duvarı yüzünden çıkan tartışmayı ayırmaya çalışırken, üzerine saldırıp elini ve ayağını ısıran kurt köpeklerinden birini tabancayla vurarak etkisiz hale getirdi. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Polis Memuru, Saldıran Köpeği Vurarak Durdurdu

  Adana'da polis memuru İlhan A., iki komşu arasında ihata duvarı yüzünden çıkan tartışmayı ayırmaya çalışırken, üzerine saldırıp elini ve ayağını ısıran kurt köpeklerinden birini tabancayla vurarak etkisiz hale getirdi. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Adana'da Polise Köpekli Saldırı Kanlı Bitti

  Adana'da Polise Köpekli Saldırı Kanlı Bitti

  Adana'da müteahhit ile tartışan ev sahibi, olay yerine gelen polislerin üzerine kurt köpeklerini saldı. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Gürsesli Güven Tazeledi

  Gürsesli Güven Tazeledi

  Adana Müteahhitler Birliği olağan genel kurul toplantısında Başkanlığa yeniden Sedat Teoman Gürsesli seçildi. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Karamanlı Mucit Öğrenciler, 'Bu Benim Eserim' Projesi Sergisinde

  Karamanlı Mucit Öğrenciler, "Bu Benim Eserim" Projesi Sergisinde

  Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK’ın iş birliği ile, geleceğin bilim insanı olma potansiyeline sahip çocukları erken yaşlarda keşfedip var olan yeteneklerini geliştirme amacıyla her yıl gerçekleştirdikleri “Bu Benim Eserim” adlı çalışmanın bölge sergisi, Karaman’dan 2 okulun katılımıyla Mersin’de yapıldı. (12 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Mucit Öğrenciler, Sergiye Katıldılar

  Mucit Öğrenciler, Sergiye Katıldılar

  Mucit Öğrenciler, "Bu Benim Eserim" Projesinin Mersin Bölge Sergisi'ne katıldılar (11 Nisan 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri