SON DAKİKA TUR YILDIZ BİÇER HABERLERİ

Son Dakika Tur Yıldız Biçer Haberleri

 • 22:00Manisa'da Manisa'da "Yeryüzü Sofrası" KurulduCHP Manisa Gençlik Kolları tarafından "Yeryüzü sofrası" adı altında halka açık iftar programı düzenlendi.
 • 14:45Milletvekilleri Kayıt Yaptırıyor - Gürsel TekinMilletvekilleri Kayıt Yaptırıyor - Gürsel TekinGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP İstanbul Milletvekili ve CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin'in gelişi- Kayıt yaptırması- Tekin'in açıklaması Milletvekilleri kayıt yaptırıyor- CHP Genel Sekreteri Tekin: - "Sayın Bahçeli de bütün Türkiye de bilmelidir ki sadece genel başkanımızın değil CHP'nin fıtratında koltuk sevdası yoktur" CHP İstanbul Milletvekili ve CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, "Sayın Bahçeli de bütün Türkiye de bilmelidir ki sadece genel başkanımızın değil CHP'nin fıtratında koltuk sevdası yoktur" dedi.
 • 14:30Milletvekilleri Kayıt YaptırıyorCHP İstanbul Milletvekili ve CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, "Sayın Bahçeli de bütün Türkiye de bilmelidir ki sadece genel başkanımızın değil CHP'nin fıtratında koltuk sevdası yoktur" dedi.
 • 12:42Milletvekilleri Kayıt YaptırıyorCHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, "Biz kadın cinayetleri konusunda bütün iyi hal uygulamalarının, indirimlerinin kalkması, kadın cinayetlerinin tümünün ağırlaştırılmış müebbet hapis ile cezalandırılması talebimizde ısrarlıyız. Davaların takipçisi olacağız" dedi.
 • 11:47Milletvekiline Rozetini Kadın Cinayeti Mağduru Anneler TaktıCHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer’in rozeti, Manisa’da kadın cinayetine kurban giden iki kadının anneleri tarafından takıldı.
 • 13:52Manisa Cbü'de Mezuniyet TörenleriManisa Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Mühendislik ve Tıp fakültelerinden bu yıl mezun olan öğrenciler için tören düzenlendi.
 • 16:12Trafik Kurbanı Tıbbi Sekreter Gözyaşlarıyla UğurlandıTrafik Kurbanı Tıbbi Sekreter Gözyaşlarıyla UğurlandıÖnceki gün sabaha karşı Ankara’dan Manisa’ya dönerken Kula Kovukdere mevkiinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden 4 kişiden biri olan tıbbi sekreter Duygu Türe Manisa İstasyon camiinde kılınan cenaze namazı sonrasında Kırtık Mezarlığında toprağa verildi.
 • 16:01Hamile Eşini Öldüren Şahsa Müebbet HapisHamile Eşini Öldüren Şahsa Müebbet HapisManisa'da, sekiz aylık hamile eşini dört yaşındaki kızlarının gözü önünde döverek ölümüne sebep olan şahıs hakkında mahkeme heyeti, müebbet hapis kararı aldı.
 • 12:44Soma Faciası Davasında, 45 Sanık, 52 Gün Sonra Tekrar Hakim Karşısında (2)Soma Faciası Davasında, 45 Sanık, 52 Gün Sonra Tekrar Hakim Karşısında (2)Menfaat ÇATIŞMASI OLABİLECEĞİ GEREKÇESİYLE ERTELENDİ Manisa'nın Soma İlçesi'nde 301 madencinin hayatını kaybettiği faciayla ilgili 8'i tutuklu 45 sanığın tekrar hakim karşısına çıktığı davanın duruşması, tutuklu sanıklarının yerlerini almasının ardından, mahkeme Başkanı Aytaç Ballı tarafından başlatıldı.
 • 20:06Manisa'dan Seçilen AK Parti ve CHP Vekilleri Mazbatalarını AldıManisa'dan Seçilen AK Parti ve CHP Vekilleri Mazbatalarını AldıMilletvekili Genel Seçiminde Manisa'dan milletvekili seçilen AK Parti ve CHP adayları, mazbatalarını İl Seçim Kurulundan aldı.
 • 19:56Mazbatalarını AldılarMazbatalarını Aldılarmanisa'da, 7 Haziran'daki genel seçimlerde Ak Parti ve CHP'den milletvekili seçilenler, adliyeye gelerek mazbatalarını aldı.
 • 19:50AK Parti ve CHP'li Manisa Milletvekilleri Mazbatalarını AldıAK Parti ve CHP'li Manisa Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı7 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri sonucunda Manisa’yı Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) temsil edecek olan AK Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa milletvekilleri mazbatalarını aldı.
 • 19:18Milletvekilleri Mazbatalarını AlıyorMilletvekili Genel Seçimi'nde Manisa'dan milletvekili seçilen AK Parti ve CHP adayları, mazbatalarını İl Seçim Kurulundan aldı.
 • 14:40Manisa'da AK Parti Kan Kaybetti, Mhp, Hdp ve CHP'nin Oyları ArttıManisa'da AK Parti Kan Kaybetti, Mhp, Hdp ve CHP'nin Oyları ArttıManisa'da 2011 milletvekilliği genel seçiminde 405 bin 652 oy alarak birinci olan ve Ankara’ya 5 vekil gönderen AK Parti’nin, bu seçimde kesin olmayan sonuçlarına göre oyu 325 bin 723’e düştü.
 • 12:29Milletvekili Genel Seçiminin ArdındanCumhuriyet Halk Partisi (CHP), 25. Dönem milletvekili seçimlerinde, resmi olmayan sonuçlara göre, geçerli oyların 11 milyon 513 bin 67'sini alarak, yüzde 24,96 ile 132 milletvekili çıkardı.
 • 11:50Milletvekili Genel Seçiminin ArdındanMilletvekili genel seçiminin ardından resmi olmayan sonuçlara göre, parlamentodaki kadın sayısında AK Parti 40 vekille birinci sırada yer alırken, Meclis'teki kadın vekil sayısı 95'e ulaştı.
 • 10:072015 Genel Seçiminde TBMM'ye Giren İsimlerin Listesi2015 Genel Seçiminde TBMM'ye Giren İsimlerin ListesiAK Parti, CHP, MHP ve HDP'nin il il milletvekili listeleri belli oldu. Resmi olmayan sonuçlara göre HDP ile MHP'nin vekil sayısı birbirine eşit.
 • 23:50Özel: Sandığa Girenler, Sandıktan Çıkan Her Türlü Sonuca Razı OlmalıÖzel: Sandığa Girenler, Sandıktan Çıkan Her Türlü Sonuca Razı OlmalıMilletvekilliği seçimlerinde Manisa’dan 3 milletvekilini Meclis’e gönderen CHP’de, 1. sıra adayı Özgür Özel, sandığa girenlerin sandıktan çıkan her türlü sonuca razı olması gerektiğini söyledi.
 • 23:45Milletvekili Genel SeçimiManisa'da, resmi olmayan sonuçlara göre, 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde AK Parti 4, CHP 3 ve MHP 2 milletvekili çıkardı.
 • 23:26Soma'da AK Parti'nin Oyları DüştüManisa'nın Soma ilçesinde kesin olmayan seçim sonuçlarına göre, AK Parti'nin oyları bir önceki seçime göre düştü.
 • 16:22CHP Manisa Milletvekili Adayı Tur Yıldız Biçer AçıklamasıCHP Manisa Milletvekili Adayı Tur Yıldız Biçer AçıklamasıCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvekili adayı Dr. Tur Yıldız Biçer, Turgutlu’da Çaldağı’nda maden uğruna doğa katliamı yapıldığını öne sürerek, “Gediz ve Menderes havzalarına verilecek zararla Ege Bölgesi’nin tarımı bitirilecek, bunun yanında ülke ekonomisine ve ekolojisine geri dönüşü olmayan yaralar açılacaktır.
 • 14:27CHP'li Biçer'den Doktor Furtun Cinayetine TepkiCHP'li Biçer'den Doktor Furtun Cinayetine TepkiCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvekili adayı Dr. Tur Yıldız Biçer, meslektaşı olan Göğüs Cerrahı Op.Dr. Kamil Furtun’un görevi başında silahlı saldırı sonucu öldürülmesine tepki gösterdi.
 • 16:42CHP Adayı Biçer: AKP Manisa'da Bariz Bir Şekilde Oy KaybediyorCHP Adayı Biçer: AKP Manisa'da Bariz Bir Şekilde Oy KaybediyorCHP Manisa 3. sıra milletvekili adayı Tur Yıldız Biçer, genel seçimden birinci parti olarak çıkacaklarına inandığını söyledi.
 • 11:42Tur Yıldız Biçer: Tur Yıldız Biçer: "Siyasete Kadın Eli Değdiğini Görecekler"Manisa Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 3. sıra adayı Dr. Tur Yıldız Biçer, Sarıgöl’ün Dindarlı ve Dadağlı mahallerinde seçmenleriyle buluştu.
 • 15:16CHP'li Biçer Sarıgöl'de Üzüm Üreticileri ile BuluştuCHP'li Biçer Sarıgöl'de Üzüm Üreticileri ile BuluştuCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvekili adayı Dr. Tur Yıldız Biçer, Sarıgöl’de yaşanan don olayından zarar gören üzüm üreticileri ile bir araya geldi.
 • 14:56Yırcalılar, DireniyorYırcalılar, DireniyorManisa'nın Soma İlçesi Yırca Mahallesi'nde yapılması planlanan termik santral projesi mahkeme kararlarıyla iptal olsa da çevre örgütü Greenpeace ve Yırcalılar'ın Manisa Bölge İdare Mahkemesi'nde açtığı Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) olumlu raporunun iptali davasında ilk duruşma görüldü.
 • 13:39Yırca'ya Termik Santralin Çed Raporunun İptali İçin İlk DuruşmaYırca'ya Termik Santralin Çed Raporunun İptali İçin İlk DuruşmaManisa'nın Soma İlçesi Yırca Mahallesi'nde yapılması planlanan termik santral projesi mahkeme kararlarıyla iptal olsa da çevre örgütü Greenpeace ve Yırcalılar'ın Manisa Bölge İdare Mahkemesi'nde açtığı Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) olumlu raporunun iptali davasında ilk duruşma görüldü.
 • 09:44Chp, Kula'da 5 Adaylı Tanıtım YapıyorChp, Kula'da 5 Adaylı Tanıtım YapıyorCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kula İlçe Teşkilatı 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçim çalışmaları kapsamında Partisinin vaatlerini ve milletvekillerinin tanıtım afişlerini ilçedeki billboardlara astı.
 • 11:26Türkiye Milletvekili Biçer'den Renault İşçilerine DestekTürkiye Milletvekili Biçer'den Renault İşçilerine DestekCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvekili Adayı Dr. Tur Yıldız Biçer, seçim sloganı olarak kullandığı ‘Türkiye milletvekili’ olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
 • 09:49CHP'nin Kadın Adayı Biçer'den Seçime Farklı BakışCHP'nin Kadın Adayı Biçer'den Seçime Farklı BakışManisa’da 7 Haziran seçimlerinde partilerin kadın adayları arasında milletvekili seçilebilecek en iyi sıralamalarda yer alan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvekili adayı Dr. Tur Yıldız Biçer, hazırlığını yaptığı kampanyalarla seçime farklı bir bakış getirmeyi amaçlıyor.
 • 17:25CHP'li Tur Yıldız Biçer Selendi'den Destek İstediCHP'li Tur Yıldız Biçer Selendi'den Destek İstediCumhuriyet Halk Partisi (CHP) 3. sıra Manisa Milletvekili adayı Dr. Tur Yıldız Biçer, Selendi ilçesinde esnaf ve mahalle ziyaretleri yaparak, seçmenlerden destek istedi.
 • 13:57CHP'li Biçer'den Dikkat Çeken EtkinlikCHP'li Biçer'den Dikkat Çeken EtkinlikCumhuriyet Halk Partisi Manisa 3. sıra milletvekili adayı Dr. Tur Yıldız Biçer Anneler Günü dolayısıyla farklı bir etkinliğe imza attı.
 • 17:40CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Manisa'daCHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Manisa'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun içinde olduğu helikopterin inişi - Kılıçdaroğlu'nun helikopterden inişi ve çiçekle karşılanması - Kılıçdaroğlu'nun miting alanına gideceği otobüse binişi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlediği mitinge katılmak üzere helikopterle Manisa'ya geldi.
 • 11:19CHP'li Biçer: 'Kula'da 10 Bin Oy Alacağız'CHP'li Biçer: 'Kula'da 10 Bin Oy Alacağız'Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvekili Adayı Tur Yıldız Biçer, Kula ilçesinde medya kuruluşlarını ziyaret ederek seçim çalışmalarını paylaştı.
 • 12:01CHP'li Tur Yıldız Biçer, Çilek TarlasındaCHP'li Tur Yıldız Biçer, Çilek TarlasındaCumhuriyet Halk Parti’si (CHP) Manisa 3. sıra milletvekili adayı Tur Yıldız Biçer toplumun her kesiminin derdini dinlemeye devam ediyor.
 • 18:53CHP'li Biçer'den Sarıkız Tesislerine ZiyaretCHP'li Biçer'den Sarıkız Tesislerine ZiyaretCHP Manisa Milletvekili Adayı Tur Yıldız Biçer, Alaşehir’de bulunan Sarıkız Maden Suyu tesislerini ziyaret ederek çalışanlarla bir araya geldi.
 • 17:29Manisa'daki Kutlamada İşçiler YürüdüManisa'daki Kutlamada İşçiler YürüdüManisa'daki kutlamada işçiler yürüdü Manisa'daki kutlamada işçiler yürüdü MANİSA'da binlerce işçi, pankartlar taşıyıp sloganlar atarak kortej eşliğinde Cumhuriyet Meydanı'na yürüdü.
 • 16:06CHP'li Biçer 1 Mayıs'ı İnşaat İşçileriyle Kutladı?CHP'li Biçer 1 Mayıs'ı İnşaat İşçileriyle Kutladı?Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvekili adayı Tur Yıldız Biçer, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde resmi tatil olmasına rağmen çalışmak zorunda olan inşaat işçileriyle bir araya gelerek, sorunlarını yerinde dinledi.
 • 15:25Manisa'daki Kutlamada İşçiler YürüdüManisa'daki Kutlamada İşçiler YürüdüManisa'da binlerce işçi, pankartlar taşıyıp sloganlar atarak kortej eşliğinde Cumhuriyet Meydanı'na yürüdü.
 • 14:59İstanbul'daki Polis Müdahalesine Manisa'dan Oturarak Tepkiİstanbul'daki Polis Müdahalesine Manisa'dan Oturarak TepkiManisa’da 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı dolayısıyla yürüyüş ve etkinlikler düzenlenirken, resmi tatil olmasına rağmen bazı meslek grupları çalışmaya devam etti.
 • 17:30CHP'li Vekil Adayı Biçer, Dondan Zarar Gören Çiftçileri DinlediCHP'li Vekil Adayı Biçer, Dondan Zarar Gören Çiftçileri DinlediCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvekili adayı Tur Yıldız Biçer, Manisa’da geçen gün yaşanan zirai don olayından zarar gören çiftçilerle birlikte bağlarda incelemelerde bulundu.
 • 10:49Genel Seçime DoğruYüksek Seçim Kurulunun (YSK), 7 Haziran Pazar günü yapılacak 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
 • 13:01Genel Seçime DoğruYüksek Seçim Kurulunun (YSK), 7 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimi geçici aday listeleri yayımlandı.
 • 08:44CHP'li Adaylardan Sarıgöl'de Birliktelik YürüyüşüCHP'li Adaylardan Sarıgöl'de Birliktelik Yürüyüşü7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler öncesi CHP Manisa Milletvekili adayları ilçelerdeki tanıtım programlarına Sarıgöl’le devam etti.
 • 14:35CHP Manisa Milletvekili Adayları Selendi'deCHP Manisa Milletvekili Adayları Selendi'deCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvekili adayları, seçim çalışmaları kapsamında geldikleri Manisa’nın Selendi ilçesinde "İktidar Yürüyüşü" gerçekleştirdi.
 • 13:03Chp, Manisa'da Seçim Startını VerdiChp, Manisa'da Seçim Startını VerdiCHP’nin Manisa Milletvekili adayları, 7 Haziranda gerçekleştirilecek genel seçimlerin startını verdi.
 • 21:28Genel Seçimlere DoğruSaruhanlı'da düzenlenen etkinlikle CHP Manisa milletvekili adayları tanıtıldı.
 • 21:22Genel Seçimlere DoğruSaruhanlı'da düzenlenen etkinlikle CHP Manisa milletvekili adayları tanıtıldı.
 • 20:49CHP Manisa İl Teşkilatı Milletvekili Adaylarını TanıttıCHP Manisa İl Teşkilatı Milletvekili Adaylarını TanıttıGenel seçimlere doğru- CHP Manisa il teşkilatı milletvekili adaylarını tanıttı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Teşkilatı, 7 Haziran'daki Milletvekili seçimi için belirlenen adaylarını tanıttı.
 • 19:09Genel Seçimlere DoğruCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Teşkilatı, 7 Haziran'daki Milletvekili seçimi için belirlenen adaylarını tanıttı.