SON DAKİKA TUR YILDIZ BİÇER HABERLERİ

Son Dakika Tur Yıldız Biçer Haberleri

 • 03 Aralık 2016 13:05Türk Kadınlar Konseyi Manisa Şubesi Yeni YerindeTürk Kadınlar Konseyi Derneği Manisa Şubesi’nin İkiz Kulelerde bulunan oda ve dernekler binasındaki yeni yeri Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’in katılımıyla açıldı.
 • 01 Aralık 2016 14:13Akhisar'da CHP'den Stat ProtestosuAkhisar'da CHP'den Stat ProtestosuMANİSA'daki Akhisar İlçesi'nde inşaatına belediye tarafından başlanan ancak müteahhit firma ile çıkan anlaşmazlık ardından yapımı Gençlik ve Spor Bakanlığı'na devredilen 13 bin kişilik Akhisar Arena Stadı'nda çalışmalar henüz başlamazken bir grup CHP'li, gecikmeyi protesto etti.
 • 30 Kasım 2016 17:56Manisa CHP'li Biçer: Eğitimin Bütün Cemaatlerden Temizlenmesi GerekirManisa CHP'li Biçer: Eğitimin Bütün Cemaatlerden Temizlenmesi GerekirCHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, Adana Aladağ'da 10 kız öğrenci, 1 küçük yaşta çocuk ve 1 eğitmen olmak üzere 12 kişinin ölümü, 22 kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan yurt yangınıyla ilgili, "Acı haberle ciğerlerimiz yandı.
 • 30 Kasım 2016 17:55CHP'li Biçer: Eğitimin Bütün Cemaatlerden Temizlenmesi GerekirCHP'li Biçer: Eğitimin Bütün Cemaatlerden Temizlenmesi GerekirCHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, Adana Aladağ'da 10 kız öğrenci, 1 küçük yaşta çocuk ve 1 eğitmen olmak üzere 12 kişinin ölümü, 22 kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan yurt yangınıyla ilgili, "Acı haberle ciğerlerimiz yandı.
 • 30 Kasım 2016 16:45CHP'li Biçer: Eğitimin Bütün Cemaatlerden Temizlenmesi GerekirCHP'li Biçer: Eğitimin Bütün Cemaatlerden Temizlenmesi GerekirCHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, Adana Aladağ'da 10 kız öğrenci, 1 küçük yaşta çocuk ve 1 eğitmen olmak üzere 12 kişinin ölümü, 22 kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan yurt yangınıyla ilgili, "Acı haberle ciğerlerimiz yandı.
 • 30 Kasım 2016 16:44CHP'li Vekil Yurt Yangını Üzerinden Hükümete YüklendiCHP'li Vekil Yurt Yangını Üzerinden Hükümete YüklendiCHP Manisa Milletvekili Dr. Tur Yıldız Biçer, Adana’nın Aladağ ilçesinde bir kız yurdunda çıkan yangında 11’i öğrenci 12 kişinin hayatını kaybetmesi üzerine yurdun açılmasına izin veren herkesin istifa etmesi gerektiğini söyledi.
 • 24 Kasım 2016 17:20Dha Ankara - CHP'li Milletvekili Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Diplomasının Araştırılması İçin Önerge...CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın üniversite diplomasının araştırılması için bir komisyon kurulması ve konunun araştırılması için TBMM Başkanlığına önerge verdiğini bildirdi.
 • 24 Kasım 2016 17:20CHP'li Milletvekili Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Diplomasının Araştırılması İçin Önerge VerdiCHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın üniversite diplomasının araştırılması için bir komisyon kurulması ve konunun araştırılması için TBMM Başkanlığına önerge verdiğini bildirdi.
 • 24 Kasım 2016 15:33CHP'nin Araştırma ÖnergesiCHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Cumhurbaşkanlığı adaylığı için gerekli olan "Yükseköğretim yapmış olma koşulunun gerçekleşip gerçekleşmediğine" ilişkin araştırma önergesi verdiklerini bildirdi.
 • 19 Kasım 2016 15:10Manisa'da Çevreci Film FestivaliManisa'da Çevreci Film FestivaliÇevre ve iklimi ela alan 9. Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali Manisa’da ilk kez düzenlendi.
 • 18 Kasım 2016 20:23CHP'li Biçer Hazırlanan Yasaya Tepki GösterdiCHP Manisa Mileltvekili Tur Yıldız Biçer, Türk Ceza Kanununda yapılacak, "cinsel istismar suçunda mağdur ile failin evlenmesi halinde fail hakkında hükmün açıklanmasının geri bırakılması veya cezanın ertelenmesi"ne imkan veren kanuni düzenlemeye tepki gösterdi.
 • 18 Kasım 2016 18:56Manisa CHP'liler Önergeyi Yırtarak Tepki GösterdiManisa CHP'liler Önergeyi Yırtarak Tepki GösterdiCHP'liler önergeyi yırtarak tepki gösterdiMANİSA'da Milletvekili Tur Yıldız Biçer öncülüğünde biraraya gelen CHP'li kadınlar, AK Partili milletvekilleri tarafından meclise sunulan ve cinsel istismara uğrayan birey ile failin evlenmesi durumunda, failin cezasının geri bırakılması veya...
 • 18 Kasım 2016 18:56CHP'liler Önergeyi Yırtarak Tepki GösterdiMANİSA'da, CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer öncülüğünde biraraya gelen CHP'li kadınlar, AK Partili milletvekilleri tarafından Meclis'e sunulan ve cinsel istismara uğrayan birey ile failin evlenmesi durumunda, failin cezasının geri bırakılması veya ertelenmesini içeren yasa...
 • 18 Kasım 2016 18:38CHP'liler Önergeyi Yırtarak Tepki GösterdiCHP'liler Önergeyi Yırtarak Tepki GösterdiMANİSA'da, CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer öncülüğünde biraraya gelen CHP'li kadınlar, AK Partili milletvekilleri tarafından Meclis'e sunulan ve cinsel istismara uğrayan birey ile failin evlenmesi durumunda, failin cezasının geri bırakılması veya ertelenmesini içeren yasa...
 • 17 Kasım 2016 17:20Başkan Çerçi'den 'Promosyon' İddialarına Sert CevapBaşkan Çerçi'den 'Promosyon' İddialarına Sert CevapYunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer’in Yunuskent Toplu Konut Projesi kapsamında vatandaşlardan toplanan ön peşinatların yatırıldığı bankadan promosyon alındığıyla ilgili iddiasına yanıt vererek, "TOKİ parası, TOKİ’nin hesabına yatıyor.
 • 14 Kasım 2016 16:39Elektrik Kesintileri İçin 5 Bin İmza ToplandıCHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, Manisa'nın 11 mahallesinde sıklıkla yaşanan elektrik kesintilerinin önlenmesine talebini içeren 5 imzayı, GDZ Elektrik AŞ'ye teslim etti.
 • 14 Kasım 2016 15:37Mahallelilerin 'Elektrik' TepkisiMahallelilerin 'Elektrik' TepkisiManisa’nın Şehzadeler ilçesinde 11 mahallede yaşanan elektrik kesintilerine tepki gösteren mahalle muhtarları, topladıkları 5 bin imzayı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer ile birlikte GDZ Elektrik A.Ş. müdürlüğüne teslim etti.
 • 09 Kasım 2016 18:50CHP'li Biçer, Bakan Kılıç'a Genel Ahlak Şartlarını SorduCHP'li Biçer, Bakan Kılıç'a Genel Ahlak Şartlarını SorduCHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, Kredi ve Yurtlar Kurumu'na bağlı öğrenci yurtlarında kalan öğrencilere zorla namaz kıldırılıp, camilere götürüldüğü yönündeki şikayetlerle ilgili TBMM'ye Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın cevaplaması istemiyle soru önergesi verdi.
 • 05 Kasım 2016 18:04Manisa CHP'li Biçer Bir Iç Savaş Arifesindeyiz Gibi GörünüyorManisa CHP'li Biçer Bir Iç Savaş Arifesindeyiz Gibi GörünüyorCHP'li Biçer Bir iç savaş arifesindeyiz gibi görünüyorCHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, muhtarlarla bir araya geldiği toplantıda ülkenin zor bir dönemden geçtiğini söyleyerek İnşallah yanılırım ama iç savaş arifesindeyiz gibi görünüyor dedi.
 • 05 Kasım 2016 16:40CHP Şehzadeler İl Teşkilatı, Muhtarların Sorunlarını DinlediCHP Manisa Şehzadeler İlçe Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen toplantıda, Şehzadeler ilçesindeki mahalle muhtarlarının sorunları dinlendi.
 • 05 Kasım 2016 15:32CHP'li Biçer: İç Savaş ArifesindeyizCHP'li Biçer: İç Savaş ArifesindeyizCHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, ülkenin zor bir dönemden geçtiğini söyleyerek, "İnşallah yanılırım ama iç savaş arifesindeyiz gibi görünüyor" dedi.
 • 05 Kasım 2016 15:31CHP'liler Muhtarları DinlediCHP'liler Muhtarları DinlediCHP Şehzadeler İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda muhtarların sorunları dinlendi.
 • 05 Kasım 2016 13:39Dha Yurt Bülteni-3Dha Yurt Bülteni-3Şırnak Belediyesi'ne kayyum atandıŞIRNAK Belediyesi Serhat Kadirhan, görevden alınarak yerine, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri ve Vali Yardımcılığı görevi de yapan Turan Bedirhanoğlu kayyum olarak otandı.
 • 05 Kasım 2016 12:54CHP'li Biçer: İç Savaş ArifesindeyizCHP'li Biçer: İç Savaş ArifesindeyizCHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, ülkenin zor bir dönemden geçtiğini söyleyerek, "İnşallah yanılırım ama iç savaş arifesindeyiz gibi görünüyor" dedi.
 • 05 Kasım 2016 12:42Dha Yurt Bülteni-3Dha Yurt Bülteni-3Şırnak Belediyesi'ne kayyum atandıŞIRNAK Belediyesi Serhat Kadirhan, görevden alınarak yerine, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri ve Vali Yardımcılığı görevi de yapan Turan Bedirhanoğlu kayyum olarak otandı.