SON DAKİKA TUR YILDIZ BİÇER HABERLERİ

Son Dakika Tur Yıldız Biçer Haberleri

 • 17:08Akhisar - Çifte Cinayet Zanlısı İmam, Akhisar - Çifte Cinayet Zanlısı İmam, "Akli Dengem Yerinde Değildi"Çifte cinayet zanlısı imam, "Akli dengem yerinde değildi" Manisa'nın Kırkağaç İlçesi'nde, boşandığı eşi Naciye Çam'ı bıçak ve tırpanla yaralayan eski kayınpederi Kemal Çam ve kayınvalidesi Nazmiye Çam'ı ise öldüren 41 yaşındaki imam Hayrulllah Ö. (Özdemir) ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle yargılandığı Akhisar Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki davada, olay günü akli dengesinin yerinde olmadığını ileri sürdü.
 • 17:01Çifte Cinayet Sanığı İmam: Akli Dengem Yerinde DeğildiÇifte Cinayet Sanığı İmam: Akli Dengem Yerinde DeğildiManisa'nın Kırkağaç İlçesi'nde, boşandığı eşi Naciye Çam'ı bıçak ve tırpanla yaralayan eski kayınpederi Kemal Çam ve kayınvalidesi Nazmiye Çam'ı ise öldüren 41 yaşındaki imam Hayrulllah Ö. ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle yargılandığı Akhisar Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki davada, olay günü akli dengesinin yerinde olmadığını ileri sürdü.
 • 16:16CHP'li Özel: 60 Milyar Liralık Seçim Maliyeti Türkiye'nin Sırtına YüktürCHP'li Özel: 60 Milyar Liralık Seçim Maliyeti Türkiye'nin Sırtına YüktürCHP Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, 60 milyar liralık seçim maliyetinin Türkiye’ye bir yük olduğunu söyledi.
 • 15:17Manisa CHP'li Özel'den Gençlik VurgusuManisa CHP'li Özel'den Gençlik VurgusuCHP'li Özel'den gençlik vurgusu İlker KILIÇASLAN- Nermin UÇTU/MANİSA, (DHA)- MANİSA'nın Yunusemre İlçesi'ndeki CHP İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği toplantıya katılan CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, partideki gençleşmeye dikkat çekerek aynı görevi 30 yıl sürdüren siyasetçilerden biri olmak istemediğini söyledi.
 • 14:53Dehşet Saçan İmamın Duruşmasında Karar ÇıkmadıDehşet Saçan İmamın Duruşmasında Karar Çıkmadı7 Eylül 2014 Pazartesi günü Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde eski eşi Naciye Çam’ı yaralayıp, eski eşinin annesi Nazmiye Çam ve babası Kemal Çam’ı da bıçaklayarak öldüren imam Hayrullah Özdemir (41)’in Akhisar Ağır Ceza Mahkemesinde bugün görülen ceza davasında karar çıkmadı.
 • 14:29CHP'li Özel'den Gençlik VurgusuCHP'li Özel'den Gençlik VurgusuManisa'nın Yunusemre İlçesi'ndeki CHP İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği toplantıya katılan CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, partideki gençleşmeye dikkat çekerek aynı görevi 30 yıl sürdüren siyasetçilerden biri olmak istemediğini söyledi.
 • 14:09CHP Grup Başkanvekili Özel AçıklamasıCHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, hiçbir görevi aynı şekilde iki dönemden fazla tekrarlamadığını belirterek, "Şimdi grup başkanvekilliği yapıyoruz.
 • 13:20CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel AçıklamasıCHP Grup Başkanvekili Özgür Özel AçıklamasıCumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Şüphesiz 2 buçuk milyar liralık seçim masrafları, 20 milyar liraya varan kurdaki oynaklıktan gelen maliyetler, yatırımların gecikmesinden kaynaklı maliyetlerle bir hesaba göre, 48 milyar bir hesaba göre, toplam 60 milyar liralık bir seçim maliyeti Türkiye’nin sırtına yüktür" dedi.
 • 12:48CHP Milletvekili Biçer: Bir Çocuk Kanalı Dahi İktidarı KorkutuyorCHP Milletvekili Biçer: Bir Çocuk Kanalı Dahi İktidarı KorkutuyorCHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, Digiturk yayın platformundan yedi televizyon kanalını çıkarılmasına tepki gösterdi.
 • 19:26Manisa - CHP'li Özel'den AK Parti'ye; Hodri MeydanManisa - CHP'li Özel'den AK Parti'ye; Hodri MeydanCHP'li Özel'den Ak Parti'ye; Hodri meydan CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, AK Parti'nin seçim vaatlerinin CHP'nin vaatlerinin kopyası olduğunu öne sürdü.
 • 16:43CHP'li Özel'den AK Parti'ye; Hodri MeydanCHP'li Özel'den AK Parti'ye; Hodri MeydanChp Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, AK Parti'nin seçim vaatlerinin CHP'nin vaatlerinin kopyası olduğunu öne sürdü.
 • 14:23CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel AçıklamasıCHP Grup Başkanvekili Özgür Özel AçıklamasıCumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, AK Parti’nin seçim bildirgesinde açıkladığı ‘Asgari ücretliye bin 300 TL maaş’ vaadi için, “Gelin hemen Meclisi toplayalım asgari ücreti biz diyelim bin 500 siz diyorsunuz bin 300 ortalama bin 400 yapıp geçelim hodri meydan” dedi.
 • 17:46Turgutlu'da 99 Muhtar ve Aza Hakim Karşısına ÇıktıTurgutlu'da 99 Muhtar ve Aza Hakim Karşısına ÇıktıManisa'nın Turgutlu ilçesindeki bir kamu bankasından (Ziraat Bankası) verdikleri belgelerle usülsüz toplam 9 milyon 390 bin 500 lira kredi çekilmesini sağladıkları ileri sürülen 44 muhtar ve 55 muhtar azasının "Görevi kötüye kullanma" suçundan yargılanmasına devam edildi.
 • 16:59Manisa'da 99 Muhtar ve Aza Hakim Karşısına ÇıktıManisa’nın Turgutlu ilçesinde, Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) ve Adres Değişikliği Bildirim Listesi’nde imzası bulunan 44 muhtar ve 55 aza, görevi kötüye kullanma iddiasıyla Turgutlu 4. Asliye Ceza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıktı.
 • 15:44Turgutlu'da 99 Muhtar ve Aza Hakim Karşısına ÇıktıTurgutlu'da 99 Muhtar ve Aza Hakim Karşısına ÇıktıManisa'nın Turgutlu İlçesi'ndeki bir kamu bankasından verdikleri belgelerle usülsüz toplam 9 milyon 390 bin 500 lira kredi çekilmesini sağladıkları öne sürülen 44 muhtar ve 55 muhtar azasının 'Görevi kötüye kullanma' suçundan yargılanmasına devam edildi.
 • 14:01Turgutlu'da 99 Muhtar YargılanıyorTurgutlu'da 99 Muhtar YargılanıyorManisa’nın Turgutlu ilçesinde ’usulsüz kredi’ kullanıldığı iddiasıyla açılan davada, görevi kötüye kullandığı öne sürülen 99 muhtar ve azaları, Turgutlu Adliyesi’nde ifade verdi.
 • 17:56Manisa'da Alevilerin 'Güz Konseri' EtkinliğiManisa'da Alevilerin 'Güz Konseri' EtkinliğiAlevi Kültür Dernekleri Manisa Şube Başkanı Süleyman Çeri, tarihi bedestende düzenlenen 'Güz Konseri' öncesinde yaptığı konuşmada Alevilere asimilasyon politikaları uygulandığını öne sürdü.
 • 14:46CHP Grup Başkanvekili Özel AçıklamasıCHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, seçim sloganlarının bir reklamcının değil genel başkanlarının sloganı olduğunu söyledi.
 • 00:49Genel Seçime DoğruYüksek Seçim Kurulunun (YSK) 1 Kasım Pazar günü yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
 • 21:50Özgür Özel: Özgür Özel: "Oylarını En Çok Yükseltecek Parti CHP Olarak Görünüyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Partililerin bayramlaşmasından detaylar- CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in konuşması CHP Grup Başkanvekili Özel: - "Oylarını en çok yükseltecek parti CHP olarak görünüyor" CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, partisinin, 1 Kasım'daki seçimde oyunu en çok artıracak parti olacağını söyledi.
 • 20:05CHP Grup Başkanvekili Özel AçıklamasıCHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, partisinin, 1 Kasım'daki seçimde oyunu en çok artıracak parti olacağını söyledi.
 • 19:09CHP'li Özel'den 'Haydi Bismillah' AçıklamasıCHP'li Özel'den 'Haydi Bismillah' AçıklamasıCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkan Vekili Özgür Özel, ’Haydi Bismillah’ şarkısının yasaklanması üzerinden CHP’nin eleştirilmesine sert tepki göstererek, "Her Cumhuriyet Halk Partili sabah evde ayakkabısını giyerken besmele çekip çıkar. Yasaklanan sizin besmeleyi siyasete alet etmenizdir.
 • 16:23Manisa'da Buruk BayramlaşmaManisa'da Buruk BayramlaşmaManisa'da buruk bayramlaşma MANİSA'nın Şehzadeler İlçesi'ndeki Polisevi'nde biraraya gelen kent protokolü bayramlaştı.
 • 16:05Manisa'da Protokol BayramlaştıManisa'da Protokol BayramlaştıManisa’da Kurban Bayramı dolayısıyla protokol üyeleri ve üst düzey yöneticiler bayramlaştı.
 • 12:03Manisa Gazilerin Gündemi Terör OlduManisa Gazilerin Gündemi Terör OlduTürkiye Muharip Gaziler Derneği Manisa Şube Başkanı Şener Tarım, terör ve işbirlikçilerine kesinlikle müsamaha gösterilmemesi gerektiğini söyleyerek her alanda teröre karşı çıkılması için çağrı yaptı.
 • 11:42Muharip Gaziler Derneği; 'Teröre Her Alanda Karşı Çıkılmalı'Muharip Gaziler Derneği; 'Teröre Her Alanda Karşı Çıkılmalı'Türkiye Muharip Gaziler Derneği Manisa Şube Başkanı Şener Tarım, terör ve işbirlikçilerine kesinlikle müsamaha gösterilmemesi gerektiğini söyleyerek, her alanda teröre karşı çıkılması için çağrı yaptı.
 • 10:29Gaziler İlgi BekliyorGaziler İlgi BekliyorManisa’da düzenlenen 19 Eylül Gaziler Günü kutlamasında konuşan Türkiye Muharip Gaziler Derneği Manisa Şube Başkanı Şener Tarım gazilerin ilgi beklediğini söyledi.
 • 17:26İşte CHP'nin İl İl Milletvekili Aday Listesi, CHP Vekil Adaylarıİşte CHP'nin İl İl Milletvekili Aday Listesi, CHP Vekil Adaylarıİşte CHP'nin İl İl Milletvekili Aday Listesi, İl İl CHP Vekil Adayları. CHP 1 Kasım seçimleri için milletvekili aday listesini YSK'ya teslim etti. Eski Genel Başkan Baykal Antalya 2. sıradan, İnce de Yalova 1. sıradan tekrar aday gösterildi.
 • 15:47CHP Aday Listesini Sundu, Listede 3 Milletvekili DeğiştiCHP Aday Listesini Sundu, Listede 3 Milletvekili DeğiştiCumhuriyet Halk Partisi (CHP), 1 Kasım genel seçimleri için aday listesini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) sundu.
 • 15:15CHP'de Aday Listesi AçıkladıCHP'de Aday Listesi AçıkladıCumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) 1 Kasım 2015 milletvekili genel seçimleri aday listesi belli oldu.
 • 14:37İşte CHP'nin İl İl Milletvekili Aday Listesiİşte CHP'nin İl İl Milletvekili Aday ListesiCHP 1 Kasım seçimleri için milletvekili aday listesini YSK'ya teslim etti. Eski Genel Başkan Baykal Antalya 2. sıradan, İnce de Yalova 1. sıradan tekrar aday gösterildi.
 • 14:26Başkan Ergün CHP Heyetini ve Muhtarları Konuk EttiBaşkan Ergün CHP Heyetini ve Muhtarları Konuk EttiManisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer ile birlikte bazı mahalle muhtarlarını makamında konuk etti.
 • 14:57Akhisar'da Futbol Nostaljisi ProgramıAkhisar'da Futbol Nostaljisi ProgramıAkhisar Kültür ve Sanat Derneği’nin (ASDER) organize ettiği "Dünden Bu Güne Akhisar’da Futbol" programında, geçmişten bugüne Akhisar futboluna emeği geçen futbolculara rozet takıldı.
 • 11:39Akhisar Belediyespor'dan VefaAkhisar Belediyespor'dan Vefa1970 yılında birleşerek Akhisar Belediyespor'un kurulmasını sağlayan 3 amatör kulüp Gençlikspor, Güneşspor ve Doğanspor'da forma giymiş futbolcular için Belediye Meclis Salonu'nda tören yapıldı.
 • 21:01Salihli'de Res TepkisiSalihli'de Res TepkisiSalihli'de RES tepkisi Manisa'nın Salihli İlçesi, Allahdiyen Mahallesi'nde, yaptırılacak olan hidroelektrik santralinin (RES) katılım toplantısı, mahalle sakini ve çevrecilerin tepkileri nedeniyle yapılamadı.
 • 19:50Salihli'de Hes TepkisiSalihli'de Hes TepkisiManisa'nın Salihli İlçesi, Allahdiyen Mahallesi'nde, yaptırılacak olan hidroelektrik santralinin (RES) katılım toplantısı, mahalle sakini ve çevrecilerin tepkileri nedeniyle yapılamadı.
 • 17:05Manisa'da Yapılması Planlanan Hidroelektrik SantralManisa'nın Salihli ilçesindeki hidroelektrik santral projesiyle ilgili ÇED süreci kapsamında düzenlenmesi planlanan halk katılım toplantısı yapılamadı.
 • 17:25Manisa CHP'li Biçer'den Teröre Tişörtlü ProtestoManisa CHP'li Biçer'den Teröre Tişörtlü ProtestoCHP'li Biçer'den teröre tişörtlü protesto Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) 92'nci kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen çelenk sunma törenine CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer üzerinde, "Sıradaki Benim Oğlum mu?" yazılı tişörtle katıldı.
 • 14:54CHP'nin Kuruluş Yıldönümü Terör Yüzünden Manisa'da Buruk KutlandıCHP'nin Kuruluş Yıldönümü Terör Yüzünden Manisa'da Buruk KutlandıCHP Manisa İl Teşkilatı, partinin 92. kuruluş yıldönümünü Cumhuriyet Meydanı'ndaki Milli Egemenlik Anıtı'na çelenk koyurak kutladı.
 • 14:20CHP 92. Kuruluşu YıldönümüCumhuriyet Halk Partisi'nin 92. kuruluşu yıldönümü, parti Manisa İl Teşkilatınca kutlandı.
 • 13:44CHP'li Biçer'den Teröre Tişörtlü ProtestoCHP'li Biçer'den Teröre Tişörtlü ProtestoCumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) 92'nci kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen çelenk sunma törenine CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer üzerinde, "Sıradaki Benim Oğlum mu?" yazılı tişörtle katıldı.
 • 13:33CHP Milletvekili Biçer Tişörtle Protesto Eylemi YaptıCHP Milletvekili Biçer Tişörtle Protesto Eylemi YaptıCHP Milletvekili Tur Yıldız Biçer, dün Manisa’nın toprağa verdiği iki şehit için giydiği tişörtle protesto eyleminde bulundu.
 • 13:02CHP 92'nci Yaşını Buruk KutladıCHP 92'nci Yaşını Buruk KutladıCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa İl Teşkilatı, partinin 92’nci kuruluş yıldönümünü Cumhuriyet meydanındaki Milli Egemenlik Anıtına çelenk sunarak kutladı.
 • 12:49CHP'li Vekilden Tişörtlü ProtestoCHP'li Vekilden Tişörtlü ProtestoCHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, Manisa'nın toprağa verdiği iki şehit üzerine giydiği tişörtle protesto eyleminde bulundu.
 • 22:33Manisa'da Kurtuluş Kutlamaları Buruk GeçtiManisa'da Kurtuluş Kutlamaları Buruk GeçtiManisa'da kurtuluş kutlamaları buruk geçti Manisa'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 93'üncü yıl dönümü, Hakkari Dağlıca'daki terör saldırısında 2'si Manisa'dan 16 askerin şehit düşmesi üzerine buruk geçti.
 • 21:04Turgutlu Şehidini Gözyaşlarıyla Son Yolculuğuna UğurladıTurgutlu Şehidini Gözyaşlarıyla Son Yolculuğuna UğurladıHakkari Dağlıca'da PKK tarafından düzenlenen bombalı saldırıda şehit düşen 16 askerden biri olan Iğdırlı, 24 yaşındaki Uzman Çavuş Tolga Artuğ, Manisa'nın Turgutlu ilçesinde binlerce kişinin katıldığı törenle son yolculuğuna uğurladı.
 • 20:29Turgutlulular, Şehidi Son Yolculuğuna UğurladıTurgutlulular, Şehidi Son Yolculuğuna UğurladıHakkari Dağlıca'da şehit düşen Uzman Çavuş Tolga Artuğ(24), memleketi Manisa’nın Turgutlu ilçesinde gözyaşları arasında son yolcuğuna uğurlandı.
 • 16:38Kore Gazisi Akgün'ün Cenazesi Toprağa VerildiManisa'nın Turgutlu ilçesinde 84 yaşında vefat eden Kore gazisi Mustafa Akgün'ün cenazesi, askeri törenle toprağa verildi.
 • 12:44Manisa'da Kurtuluş Kutlamaları Buruk GeçtiManisa'da Kurtuluş Kutlamaları Buruk GeçtiManisa'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 93'üncü yıl dönümü, Hakkari Dağlıca'daki terör saldırısında 2'si Manisa'dan 16 askerin şehit düşmesi üzerine buruk geçti.
 • 12:18Ergün: Milletimiz Memleketi İdare Edenleri Terörle İşbirliği İçinde GörmesinErgün: Milletimiz Memleketi İdare Edenleri Terörle İşbirliği İçinde GörmesinManisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Bu millet, daha nice vatan evlatlarını yüreğine gömer. Yeter ki milletimiz, memleketi idare edenleri, terörle mücadele edenleri korkan, yılgın ve terörle işbirliği içinde görmesin.