SON DAKİKA TUR YILDIZ BİÇER HABERLERİ

Son Dakika Tur Yıldız Biçer Haberleri

 • 19:42Şehit Kardeşi: Ben Senin Evini Taşıyacaktım, Cenazeni mi Taşımak Nasip OlacaktıŞehit Kardeşi: Ben Senin Evini Taşıyacaktım, Cenazeni mi Taşımak Nasip OlacaktıDiyarbakır'ın Çınar ilçesinde teröristlerce şehit edilen 30 yaşındaki polis memuru Mehmet Uyar, memleketi Manisa'nın Salihli ilçesinde gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
 • 16:54Şehit Astsubay Başçavuş Yavuz Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Astsubay Başçavuş Yavuz Son Yolculuğuna UğurlandıDiyarbakır’ın Lice ilçesinde, 25 Temmu 2015 günü askerî araca düzenlenen terör saldırısında şehit olan Jandarma Astsubay Başçavuş İsmail Yavuz, memleketi Manisa’nın Salihli ilçesinde gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
 • 15:24Şehit Babasına El Sallayarak Veda EttiŞehit Babasına El Sallayarak Veda EttiDiyarbakır’ın Lice ilçesinde askeri araca düzenlenen saldırıda şehit olan Jandarma Astsubay Başçavuş İsmail Yavuz son yolculuğuna Manisa’nın Salihli ilçesinde uğurlandı.
 • 22:13CHP'li Vekiller Selendi'de BayramlaştıCHP'li Vekiller Selendi'de BayramlaştıCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvekilleri Özgür Özel, Mazlum Nurlu ve Tur Yıldız Biçer, seçim bölgeleri Selendi’de partililerle bayramlaştı.
 • 12:04CHP'li Özel: CHP'li Özel: "Mhp Her Konuda Yan Çizdi"Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde vatandaşlarla bayramlaşan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvekili Özgür Özel, "MHP ne dedikse hep yan çizdi.
 • 18:34CHP'li Vekiller Alaşehir'de Partilileriyle BayramlaştıCHP'li Vekiller Alaşehir'de Partilileriyle BayramlaştıCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvekilleri Özgür Özel, Mazlum Nurlu ve Tur Yıldız Biçer, Manisa’nın Alaşehir ilçesinde partilileriyle bayramlaştı.
 • 18:39CHP'li Özel'den Erken Seçim Açıklaması AçıklamasıCHP'li Özel'den Erken Seçim Açıklaması AçıklamasıCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama programını Parti lokal binasında gerçekleştirdi.
 • 18:25CHP'li Özel Hükümetin Kurulması İçin Çalışacaklarını SöylediCHP'li Özel Hükümetin Kurulması İçin Çalışacaklarını SöylediChp Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, seçimde vatandaşın Meclis'i oluştururken, 'ülkeyi kimsenin tek başına yönetmeyecek' mesajı verdiğine vurgu yaparak, hükümetin kurulması için çalışacaklarını söyledi.
 • 16:30Manisa'da Genel Bayramlaşma, Polisevi Lokali'nde YapıldıManisa'da Genel Bayramlaşma, Polisevi Lokali'nde YapıldıManisa’da genel bayramlaşma Polisevi Lokali’nde yapıldı.
 • 16:20Vali Bektaş'tan Bayramda İmzalı 'Geçmiş Olsun' DileğiVali Bektaş'tan Bayramda İmzalı 'Geçmiş Olsun' DileğiHer yıl geleneksel olarak Manisa Öğretmenevinde yapılan Ramazan Bayramı genel bayramlaşma töreni geçtiğimiz aylarda açılarak hizmete giren Polisevi Lokali’nde gerçekleştirildi.
 • 15:32CHP Grubunda Çocuk Hakları ToplantısıCHP'li kadın milletvekilleri çocuk hakları alanında çalışan sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya geldi.
 • 00:26Manisa'daki Trafik KazasıManisa'nın Gölmarmara ilçesinde meydana gelen kazada 15 tarım işçisinin hayatını kaybetmesinin ardından Salihli'de 2 bin kişilik hayır yemeği verildi.
 • 23:37Manisa'daki Trafik KazasıManisa'daki Trafik KazasıManisa Valisi Erdoğan Bektaş, "Kurallara uyulmadığında ne olduğunu hep beraber görüyoruz, yaşıyoruz ama bazen de böyle ölçüsüz yaşıyoruz." dedi.
 • 14:50Manisa'daki Kazada Tarım İşçilerinin Hepsi Beyin Kanamasından ÖlmüşManisa'daki Kazada Tarım İşçilerinin Hepsi Beyin Kanamasından ÖlmüşManisa'nın kazada hayatını kaybeden 15 tarım işçisinin hepsinin de beyin kanamasından öldüğü ortaya çıktı.
 • 22:32Manisa İş Kazası Olarak DeğerlendirdilerManisa İş Kazası Olarak DeğerlendirdilerManisa'da kaza: 15 tarım işçisi öldü" haberine ek 1) İŞ KAZASI OLARAK DEĞERLENDİRDİLER Manisa'nın Gölmarmara İlçesi'nde 13'ü kadın 15 tarım işçisinin yaşamını yitirdiği kazayla ilgili olarak Manisa Emek Demokrasi ve Barış Platformu basın açıklaması yaptı.
 • 22:18Manisa'da Kaza: 15 Tarım İşçisi Öldü (11)Manisa'da Kaza: 15 Tarım İşçisi Öldü (11)İş KAZASI OLARAK DEĞERLENDİRDİLER Manisa'nın Gölmarmara İlçesi'nde 13'ü kadın 15 tarım işçisinin yaşamını yitirdiği kazayla ilgili olarak Manisa Emek Demokrasi ve Barış Platformu basın açıklaması yaptı.
 • 21:46Manisa'da 15 Kişinin Öldüğü Trafik KazasıGölmarmara ilçesinde, kasasında tarım işçilerini taşıyan kamyonetin tırla çarpıştığı ve 13'ü kadın, 1'i çocuk 15 kişinin yaşamını yitirdiği trafik kazasının ardından Manisa Emek ve Dayanışma Platformu üyeleri eylem yaptı.
 • 20:40Manisa'da 15 Kişinin Öldüğü Trafik Kazası - CHP Grup Başkanvekili ÖzelManisa'da 15 Kişinin Öldüğü Trafik Kazası - CHP Grup Başkanvekili ÖzelGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Milletvekillerinin taziyede bulunması- CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel ve HDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü'nün basın açıklamaları Manisa'da 15 kişinin öldüğü trafik kazası- Gölmarmara'da 15 kişinin ölümüyle sonuçlanan trafik kazasında ölenlerin yakınlarının ikamet ettiği köyde, milletvekilleri ve vatandaşlar taziye ziyaretinde bulundu- CHP Grup Başkanvekili Özel: - "Tarımdaki tükenmişlik bu insanlarımızı da ekmeklerinin peşinde giderken Azrail'in kucağına itti" CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, Gölmarmara'daki trafik kazasında ölenlerin "tarım işçisi" değil "tarım işsizi" olduğunu savunarak, "Tarımdaki tükenmişlik bu insanlarımızı da ekmeklerinin peşinde giderken Azrail'in kucağına itti" dedi.
 • 19:31Manisa'da Kaza Ölen Tarım İşçileri Yan Yana DefnedildiManisa'da Kaza Ölen Tarım İşçileri Yan Yana DefnedildiManisa’nın Gölmarmara ilçesinde süt tankeri ile kamyonetin çarpışması sonucu meydana gelen kazada hayatını kaybeden 15 tarım işçisi gözyaşları arasında aynı mezarlıkta yan yana toprağa verildi.
 • 19:11Manisa'da Kaza: 15 Tarım İşçisi Öldü (8)Manisa'da Kaza: 15 Tarım İşçisi Öldü (8)Köyde BÜYÜK ACI Manisa'nın Gölmarmara İlçesi'nde, süt tankeriyle tarım işçilerini taşıyan kamyonetin çarpıştığı kazada ölen işçilerin tamamının cenazesi, Salihli'nin Çökelek Köyü'ne getirildi.
 • 17:23Manisa'da 15 Kişinin Öldüğü Trafik KazasıCHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, Gölmarmara'daki trafik kazasında ölenlerin "tarım işçisi" değil "tarım işsizi" olduğunu savunarak, "Tarımdaki tükenmişlik bu insanlarımızı da ekmeklerinin peşinde giderken Azrail'in kucağına itti" dedi.
 • 14:59Manisa Tarım İşçilerine AğlıyorManisa Tarım İşçilerine AğlıyorKamyonet ile süt tankerinin çarpışmasıyla 15 tarım işçisinin hayatını kaybettiği Manisa’da, adeta yas ilan edildi.
 • 22:00Manisa'da Manisa'da "Yeryüzü Sofrası" KurulduCHP Manisa Gençlik Kolları tarafından "Yeryüzü sofrası" adı altında halka açık iftar programı düzenlendi.
 • 14:45Milletvekilleri Kayıt Yaptırıyor - Gürsel TekinMilletvekilleri Kayıt Yaptırıyor - Gürsel TekinGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP İstanbul Milletvekili ve CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin'in gelişi- Kayıt yaptırması- Tekin'in açıklaması Milletvekilleri kayıt yaptırıyor- CHP Genel Sekreteri Tekin: - "Sayın Bahçeli de bütün Türkiye de bilmelidir ki sadece genel başkanımızın değil CHP'nin fıtratında koltuk sevdası yoktur" CHP İstanbul Milletvekili ve CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, "Sayın Bahçeli de bütün Türkiye de bilmelidir ki sadece genel başkanımızın değil CHP'nin fıtratında koltuk sevdası yoktur" dedi.
 • 14:30Milletvekilleri Kayıt YaptırıyorCHP İstanbul Milletvekili ve CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, "Sayın Bahçeli de bütün Türkiye de bilmelidir ki sadece genel başkanımızın değil CHP'nin fıtratında koltuk sevdası yoktur" dedi.
 • 12:42Milletvekilleri Kayıt YaptırıyorCHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, "Biz kadın cinayetleri konusunda bütün iyi hal uygulamalarının, indirimlerinin kalkması, kadın cinayetlerinin tümünün ağırlaştırılmış müebbet hapis ile cezalandırılması talebimizde ısrarlıyız. Davaların takipçisi olacağız" dedi.
 • 11:47Milletvekiline Rozetini Kadın Cinayeti Mağduru Anneler TaktıCHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer’in rozeti, Manisa’da kadın cinayetine kurban giden iki kadının anneleri tarafından takıldı.
 • 13:52Manisa Cbü'de Mezuniyet TörenleriManisa Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Mühendislik ve Tıp fakültelerinden bu yıl mezun olan öğrenciler için tören düzenlendi.
 • 16:12Trafik Kurbanı Tıbbi Sekreter Gözyaşlarıyla UğurlandıTrafik Kurbanı Tıbbi Sekreter Gözyaşlarıyla UğurlandıÖnceki gün sabaha karşı Ankara’dan Manisa’ya dönerken Kula Kovukdere mevkiinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden 4 kişiden biri olan tıbbi sekreter Duygu Türe Manisa İstasyon camiinde kılınan cenaze namazı sonrasında Kırtık Mezarlığında toprağa verildi.
 • 16:01Hamile Eşini Öldüren Şahsa Müebbet HapisHamile Eşini Öldüren Şahsa Müebbet HapisManisa'da, sekiz aylık hamile eşini dört yaşındaki kızlarının gözü önünde döverek ölümüne sebep olan şahıs hakkında mahkeme heyeti, müebbet hapis kararı aldı.
 • 12:44Soma Faciası Davasında, 45 Sanık, 52 Gün Sonra Tekrar Hakim Karşısında (2)Soma Faciası Davasında, 45 Sanık, 52 Gün Sonra Tekrar Hakim Karşısında (2)Menfaat ÇATIŞMASI OLABİLECEĞİ GEREKÇESİYLE ERTELENDİ Manisa'nın Soma İlçesi'nde 301 madencinin hayatını kaybettiği faciayla ilgili 8'i tutuklu 45 sanığın tekrar hakim karşısına çıktığı davanın duruşması, tutuklu sanıklarının yerlerini almasının ardından, mahkeme Başkanı Aytaç Ballı tarafından başlatıldı.
 • 20:06Manisa'dan Seçilen AK Parti ve CHP Vekilleri Mazbatalarını AldıManisa'dan Seçilen AK Parti ve CHP Vekilleri Mazbatalarını AldıMilletvekili Genel Seçiminde Manisa'dan milletvekili seçilen AK Parti ve CHP adayları, mazbatalarını İl Seçim Kurulundan aldı.
 • 19:56Mazbatalarını AldılarMazbatalarını Aldılarmanisa'da, 7 Haziran'daki genel seçimlerde Ak Parti ve CHP'den milletvekili seçilenler, adliyeye gelerek mazbatalarını aldı.
 • 19:50AK Parti ve CHP'li Manisa Milletvekilleri Mazbatalarını AldıAK Parti ve CHP'li Manisa Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı7 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri sonucunda Manisa’yı Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) temsil edecek olan AK Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa milletvekilleri mazbatalarını aldı.
 • 19:18Milletvekilleri Mazbatalarını AlıyorMilletvekili Genel Seçimi'nde Manisa'dan milletvekili seçilen AK Parti ve CHP adayları, mazbatalarını İl Seçim Kurulundan aldı.
 • 14:40Manisa'da AK Parti Kan Kaybetti, Mhp, Hdp ve CHP'nin Oyları ArttıManisa'da AK Parti Kan Kaybetti, Mhp, Hdp ve CHP'nin Oyları ArttıManisa'da 2011 milletvekilliği genel seçiminde 405 bin 652 oy alarak birinci olan ve Ankara’ya 5 vekil gönderen AK Parti’nin, bu seçimde kesin olmayan sonuçlarına göre oyu 325 bin 723’e düştü.
 • 12:29Milletvekili Genel Seçiminin ArdındanCumhuriyet Halk Partisi (CHP), 25. Dönem milletvekili seçimlerinde, resmi olmayan sonuçlara göre, geçerli oyların 11 milyon 513 bin 67'sini alarak, yüzde 24,96 ile 132 milletvekili çıkardı.
 • 11:50Milletvekili Genel Seçiminin ArdındanMilletvekili genel seçiminin ardından resmi olmayan sonuçlara göre, parlamentodaki kadın sayısında AK Parti 40 vekille birinci sırada yer alırken, Meclis'teki kadın vekil sayısı 95'e ulaştı.
 • 10:072015 Genel Seçiminde TBMM'ye Giren İsimlerin Listesi2015 Genel Seçiminde TBMM'ye Giren İsimlerin ListesiAK Parti, CHP, MHP ve HDP'nin il il milletvekili listeleri belli oldu. Resmi olmayan sonuçlara göre HDP ile MHP'nin vekil sayısı birbirine eşit.
 • 23:50Özel: Sandığa Girenler, Sandıktan Çıkan Her Türlü Sonuca Razı OlmalıÖzel: Sandığa Girenler, Sandıktan Çıkan Her Türlü Sonuca Razı OlmalıMilletvekilliği seçimlerinde Manisa’dan 3 milletvekilini Meclis’e gönderen CHP’de, 1. sıra adayı Özgür Özel, sandığa girenlerin sandıktan çıkan her türlü sonuca razı olması gerektiğini söyledi.
 • 23:45Milletvekili Genel SeçimiManisa'da, resmi olmayan sonuçlara göre, 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde AK Parti 4, CHP 3 ve MHP 2 milletvekili çıkardı.
 • 23:26Soma'da AK Parti'nin Oyları DüştüManisa'nın Soma ilçesinde kesin olmayan seçim sonuçlarına göre, AK Parti'nin oyları bir önceki seçime göre düştü.
 • 16:22CHP Manisa Milletvekili Adayı Tur Yıldız Biçer AçıklamasıCHP Manisa Milletvekili Adayı Tur Yıldız Biçer AçıklamasıCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvekili adayı Dr. Tur Yıldız Biçer, Turgutlu’da Çaldağı’nda maden uğruna doğa katliamı yapıldığını öne sürerek, “Gediz ve Menderes havzalarına verilecek zararla Ege Bölgesi’nin tarımı bitirilecek, bunun yanında ülke ekonomisine ve ekolojisine geri dönüşü olmayan yaralar açılacaktır.
 • 14:27CHP'li Biçer'den Doktor Furtun Cinayetine TepkiCHP'li Biçer'den Doktor Furtun Cinayetine TepkiCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvekili adayı Dr. Tur Yıldız Biçer, meslektaşı olan Göğüs Cerrahı Op.Dr. Kamil Furtun’un görevi başında silahlı saldırı sonucu öldürülmesine tepki gösterdi.
 • 16:42CHP Adayı Biçer: AKP Manisa'da Bariz Bir Şekilde Oy KaybediyorCHP Adayı Biçer: AKP Manisa'da Bariz Bir Şekilde Oy KaybediyorCHP Manisa 3. sıra milletvekili adayı Tur Yıldız Biçer, genel seçimden birinci parti olarak çıkacaklarına inandığını söyledi.
 • 11:42Tur Yıldız Biçer: Tur Yıldız Biçer: "Siyasete Kadın Eli Değdiğini Görecekler"Manisa Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 3. sıra adayı Dr. Tur Yıldız Biçer, Sarıgöl’ün Dindarlı ve Dadağlı mahallerinde seçmenleriyle buluştu.
 • 15:16CHP'li Biçer Sarıgöl'de Üzüm Üreticileri ile BuluştuCHP'li Biçer Sarıgöl'de Üzüm Üreticileri ile BuluştuCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvekili adayı Dr. Tur Yıldız Biçer, Sarıgöl’de yaşanan don olayından zarar gören üzüm üreticileri ile bir araya geldi.
 • 14:56Yırcalılar, DireniyorYırcalılar, DireniyorManisa'nın Soma İlçesi Yırca Mahallesi'nde yapılması planlanan termik santral projesi mahkeme kararlarıyla iptal olsa da çevre örgütü Greenpeace ve Yırcalılar'ın Manisa Bölge İdare Mahkemesi'nde açtığı Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) olumlu raporunun iptali davasında ilk duruşma görüldü.
 • 13:39Yırca'ya Termik Santralin Çed Raporunun İptali İçin İlk DuruşmaYırca'ya Termik Santralin Çed Raporunun İptali İçin İlk DuruşmaManisa'nın Soma İlçesi Yırca Mahallesi'nde yapılması planlanan termik santral projesi mahkeme kararlarıyla iptal olsa da çevre örgütü Greenpeace ve Yırcalılar'ın Manisa Bölge İdare Mahkemesi'nde açtığı Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) olumlu raporunun iptali davasında ilk duruşma görüldü.
 • 09:44Chp, Kula'da 5 Adaylı Tanıtım YapıyorChp, Kula'da 5 Adaylı Tanıtım YapıyorCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kula İlçe Teşkilatı 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçim çalışmaları kapsamında Partisinin vaatlerini ve milletvekillerinin tanıtım afişlerini ilçedeki billboardlara astı.