SON DAKİKA TURGUTREİS HABERLERİ

Son Dakika Turgutreis Haberleri

 • 22:29 Bodrum Hal Çarşısı'nda Bodrum Hal Çarşısı'nda "Taşınmaz Tartışması" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : İşletmelerden detaylar Belediye ekiplerinden detay İşletmecilerle röportajları - Çarşıda, kira sözleşmelerinin bitmesi üzerine belediye ekiplerince başlatılan boşaltma işlemi ileri bir tarihe ertelendi Bodrum ilçesindeki "Hal Çarşısı"nda, kira sözleşmesinin bitmesi üzerine boşaltma ve mühürleme işlemi başlatıldı.
 • 19:54 Bodrum Hal Çarşısı'nda "Taşınmaz Tartışması" Bodrum ilçesindeki "Hal Çarşısı"nda, kira sözleşmesinin bitmesi üzerine boşaltma ve mühürleme işlemi başlatıldı.
 • 16:01 Firari Mahkum, Bodrum'da Kayıp 5 Çocukla Yakalandı- Yeniden Firari Mahkum, Bodrum'da Kayıp 5 Çocukla Yakalandı- Yeniden İstanbul'da cinayet suçundan mahkumiyetini çekerken izinli çıktığı cezaevine dönmeyip firar eden 39 yaşındaki Hüseyin E., yanında 1'i kendi kızı, 1'i yeğeni olmak üzere kayıp olarak aranan 5 çocukla Bodrum'da yakalandı.
 • 14:20 Firari Mahkum, Kayıp 5 Çocukla Birlikte Yakalandı Firari Mahkum, Kayıp 5 Çocukla Birlikte Yakalandı 5 çocuğu kaçırıp Muğla’nın Bodrum ilçesinde getiren cezaevi firarisi zanlı adliyeye sevk edildi.
 • 14:14 Firari Mahkum Kayıp Çocuklarla Bodrum'da Yakalandı (3) Çocukları TATİLE GÖTÜRMÜŞİstanbul'daki cezaevinden firar eden ve Bodrum'da ikisi kendinin beş çocukla yakalanan cinayet hükümlüsü Hüseyin E.'nin ifadesinde çocukları tatile götürdüğünü söylediği öğrenildi.
 • 12:53 Firari Mahkum 5 Çocukla Yurtdışına Çıkmayı Planlarken Böyle Yakalandı Firari Mahkum 5 Çocukla Yurtdışına Çıkmayı Planlarken Böyle Yakalandı Hükümlü ve cezaevi firarisi bir kişinin İstanbul'dan kaçırdığı ve alıkoyduğu iddia edilen 5 lise öğrencisi Muğla'da bulundu.
 • 12:53 Firari Mahkum 5 Çocukla Yurtdışına Çıkmayı Planlarken Böyle Yakalandı Firari Mahkum 5 Çocukla Yurtdışına Çıkmayı Planlarken Böyle Yakalandı Hükümlü ve cezaevi firarisi bir kişinin İstanbul'dan kaçırdığı ve alıkoyduğu iddia edilen 5 lise öğrencisi Muğla'da bulundu.
 • 12:36 Firari Mahkum 5 Çocukla Yurtdışına Çıkmayı Planlıyormuş Firari Mahkum 5 Çocukla Yurtdışına Çıkmayı Planlıyormuş Hükümlü ve cezaevi firarisi bir kişinin İstanbul'dan kaçırdığı ve alıkoyduğu iddia edilen 5 lise öğrencisi Muğla'da bulundu.
 • 21:09 Bodrum'da Çocuklar Belediye Başkanı Oldu Bodrum'da Çocuklar Belediye Başkanı Oldu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında temsili olarak öğrenciler, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un makamına oturdu.
 • 01:37 Motosiklet Yayalara Çarptı: 2 Ölü, 2 Yaralı Motosiklet Yayalara Çarptı: 2 Ölü, 2 Yaralı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Olay yerinden görüntüler Vatandaş röportajı Muğla'nın Bodrum ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı.
 • 23:32 Motosiklet Yayalara Çarptı: 2 Ölü, 2 Yaralı Muğla'nın Bodrum ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı.
 • 21:43 Muğlla Deniz Dibi Temizliği Gümüşlük'le Sürdü Muğlla Deniz Dibi Temizliği Gümüşlük'le Sürdü Deniz dibi temizliği Gümüşlük'le sürdüMuğla'nın Bodrum İlçesi'nde kıyılarda yapılan deniz dibi temizliği, Gümüşlük Mahallesi'yle sürdü.
 • 13:34 İstanbul'da İmalat Sanayisinde 1,1 Milyon Kişi Çalışıyor İstanbul'da geçen yıl sonu itibarıyla imalat sanayisinde faaliyet gösteren 47 bin 876 firmada 1 milyon 127 bin 217 kişi istihdam ediliyorİstanbul Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, 2015 sonu itibarıyla İstanbul'da imalat sanayisinde toplam 47 bin 876 firma faaliyette bulunuyor.
 • 18:04 Deniz Dibi Temizliği Kadıkalesi'nde Devam Etti Deniz Dibi Temizliği Kadıkalesi'nde Devam Etti “Denize en çok Mavi yakışır” sloganıyla Bodrum Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilen “Bodrum Deniz Dibi Temizlik Kampanyası” bu hafta Kadıkalesi’nde yapıldı.
 • 12:50 Başkan Kocadon Akyarlar'da İncelemelerde Bulundu Başkan Kocadon Akyarlar'da İncelemelerde Bulundu Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Akyarlar Mahallesi’nde bulunan Bodrum Belediyesi Hizmet Binası’nda vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 17:12 Dalgıçlar Bu Hafta Turgutreis Günbatımı Plajı'nı Temizledi Bodrum Deniz Dibi Temizlik Kampanyası çalışmaları kapsamında belediye personelinden oluşan Bodrum Belediyesi Dalış Ekibi, bu hafta Turgutreis’te Günbatımı Plajı’nı temizledi.
 • 16:24 12. Uluslararası D-Marin Klasik Müzik Festivali" Doğuş Grubu'nun kurucu destekçisi olduğu 12. Uluslararası D-Marin Klasik Müzik Festivali bu yıl 20-27 Ağustos tarihleri arasında Bodrum'da gerçekleştirilecek.
 • 18:54 Fransızlar Bodrum'a Hayran Kaldı Fransızlar Bodrum'a Hayran Kaldı Bodrum’un tanıtılması için yapılan çalışmalar kapsamında, Fransa’nın 6 şehrinden Bodrum’a gelen 35 Fransız gazeteci, sosyal medya fenomeni ve blog yazarları, 4 gün boyunca Bodrum yarımadasını gezdi.
 • 18:35 Bodrum'da Fransız Gazetecilere Tanıtım Atağı Bodrum'da Fransız Gazetecilere Tanıtım Atağı Bodrum'un tanıtılması için yapılan çalışmalar kapsamında, Fransa'dan Bodrum'a gelen 35 Fransız gazeteci ve sosyal medya fenomeni 4 gün boyunca yarımadayı gezdi.
 • 15:34 Donanma Komutanı Oramiral Kösele Kastamonu'da Donanma Komutanı Oramiral Kösele Kastamonu'da GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Donanma Komutanı Oramiral Kösele ve protokolün yürüyüşü Kösele'nin Cumhuriyet meydanı gezisi Kösele'nin anıt hakkında bilgi alması Kösele'nin kentten ayrılışı Donanma Komutanı Oramiral Kösele Kastamonu'da Donanma Komutanı Oramiral Veysel Kösele, Kastamonu'da çeşitli ziyaretlerde bulundu.
 • 12:21 Donanma Komutanı Oramiral Kösele Kastamonu'da Donanma Komutanı Oramiral Veysel Kösele, Kastamonu'da çeşitli ziyaretlerde bulundu.
 • 15:57 Aydın Tansel Son Yolculuğuna Uğurlandı Aydın Tansel Son Yolculuğuna Uğurlandı Geçtiğimiz gün Bodrum'un Gümüşlük Mahallesi'ndeki evinde geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden 71 yaşındaki sanatçı Aydın Tansel, Turgutreis Merkez Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.
 • 15:24 Ünlü Sanatçı Son Yolculuğuna Uğurlandı Ünlü Sanatçı Son Yolculuğuna Uğurlandı Muğla’nın Bodrum ilçesinde hayatını kaybeden, 70’li yılların sevilen bestekar ve ses sanatçısı Aydın Tansel toprağa verildi.
 • 13:12 İnebolu'da Vatandaşlar Savaş Gemilerini Gezdi Karadeniz'de icra edilen Deniz Yıldızı-2016 Tatbikatı kapsamında İnebolu Limanına gelen TCG Turgutreis fırkateyni ile TCG İmbat hücumbotu ve TCG Yüzbaşı İhsan Tulunay akaryakıt gemisi halkın ziyaretine açıldı.
 • 14:18 Donanma Komutanı Oramiral Kösele, İnebolu'da Donanma Komutanı Oramiral Kösele, İnebolu'da Donanma Komutanı Oramiral Veysel Kösele, Marmara ve Karadeniz'de icra edilen Deniz Yıldızları-2016 Tatbikatı kapsamında, 3 askeri gemi ile İnebolu Limanı'nı ziyaret etti.
 • 14:14 Bodrum - Aydın Tansel Bodrum'da Toprağa Verilecek Bodrum - Aydın Tansel Bodrum'da Toprağa Verilecek Aydın Tansel Bodrum'da toprağa verilecekMuğla'nın Bodrum İlçesi'ndeki evinde kalp krizinden ölen ünlü şarkıcı ve bestekar 71 yaşındaki Aydın Tansel, yarın (pazar) kentte düzenlenecek törenle son yolculuğuna uğurlanacak.
 • 13:45 Donanma Komutanı Oramiral Kösele İnebolu'da Donanma Komutanı Oramiral Veysel Kösele, İnebolu'da bazı ziyaretler gerçekleştirdi.
 • 12:59 Aydın Tansel Bodrum'da Toprağa Verilecek Aydın Tansel Bodrum'da Toprağa Verilecek Bodrum'daki evinde kalp krizinden ölen ünlü şarkıcı ve besteci 71 yaşındaki Aydın Tansel, yarın kentte düzenlenecek törenle son yolculuğuna uğurlanacak.
 • 14:55 Adıyamanspor Başkan ve Yöneticilerine İkinci İcra Takibi Adıyamanspor Başkan ve Yöneticilerine İkinci İcra Takibi Daha önce SSK borçlarından dolayı icra takibi başlatılan Adıyamanspor Kulübü başkan ve yöneticilerine bu kez vergi borcundan dolayı ikinci bir icra takibi başlatıldı.
 • 17:16 Bodrum'da Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvası Başladı Bodrum'da Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvası Başladı Bodrum Kaymakamlığı tarafından düzenlenen “Kaymakamlık Kupası Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası” Binnaz Karakaya Spor Salonunda açılış töreni ve Turgutreis Zabıta ile Gümüşlük Spor arasında oynanan müsabaka ile başladı.
 • 10:49 Kaçak Geçişlere Karşı Kara ve Denizden Mücadele Kaçak Geçişlere Karşı Kara ve Denizden Mücadele GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Sahilden detay görüntü Devriye gezen Sahil Güvenlik ekipleri Karakol gemisi TCG Karataş Jandarma ekiplerinin uygulaması Kaçak geçişlere karşı kara ve denizden mücadele Sahil Güvenlik ekipleri ile Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na bağlı TCG Karataş gemisi, yasa dışı geçişlerin önüne geçmek için Bodrum ilçesinde devriye yapıyor Jandarma ve polis ekipleri de karadan denetimlerini sıklaştırıp ilçeye girişleri kontrol altına alarak yasa dışı sınır geçişelerinin önüne geçmeye çalışıyor Yasa dışı yollardan yurt dışına geçmek isteyen kaçak ve sığınmacılara karşı güvenlik güçleri, karadan ve denizden denetimlerini sıklaştırdı.
 • 10:35 Kaçak Geçişlere Karşı Kara ve Denizden Mücadele Yasa dışı yollardan yurt dışına geçmek isteyen kaçak ve sığınmacılara karşı güvenlik güçleri, karadan ve denizden denetimlerini sıklaştırdı.
 • 20:50 Şehitleri Anma Güne ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. Yılı Şehitleri Anma Güne ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. Yılı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : TCG KEMALREİS Fırkateynden detay görüntüler Şehit Piyade Er Arif Subaşoğlu'nun annesi Serpil Subaşoğlu Çanakkale kahramanı Yüzbaşı Ali Haydar Öztalay"ın diğer torunu Çimen Yüksel'in konuşması Donanma Komutanlığınca düzenlenen etkinlikte, şehit yakınları, gaziler, askeri personelin aileleri ve vatandaşların katılımıyla gezi düzenlendi Donanma Komutanlığınca Gölcük Deniz Ana Üs Komutanlığında, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. yılı dolayısıyla düzenlenen etkinlik kapsamında, şehit yakınları, gaziler, askeri personelin aileleri ve vatandaşlar, TCG KEMALREİS ve TCG TURGUTREİS fırkateynleriyle seyre çıktı.
 • 20:14 Şehitleri Anma Güne ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. Yılı Donanma Komutanlığınca Gölcük Deniz Ana Üs Komutanlığında, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. yılı dolayısıyla düzenlenen etkinlik kapsamında, şehit yakınları, gaziler, askeri personelin aileleri ve vatandaşlar, TCG KEMALREİS ve TCG TURGUTREİS fırkateynleriyle seyre çıktı.
 • 17:31 Donanma Gücünü Gösterdi Donanma Gücünü Gösterdi Donanma Komutanlığı, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101'inci Yılı ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle 'TCG Kemalreis' ve 'TCG Turgutreis' fırkatenynlerini halka açtı.
 • 15:54 Botları Su Alan Mültecileri Sahil Güvenlik Kurtardı Bodrum'da denize açılan ancak bir süre sonra botları su alan Pakistan uyruklu 13 sığınmacıyı Sahil Güvenlik ekipleri kurtardı.
 • 13:06 Lastik Bot ile Kaçarken Yakalandılar Lastik Bot ile Kaçarken Yakalandılar Muğla’nın Bodrum ilçesinden yasadışı yollarla Yunanistan’ın Kos adasına deniz yolu ile gitmek isteyen 13 Pakistan uyruklu kaçak göçmen, sahil güvenlik ekiplerince yakalandı.
 • 14:54 Donanma Komutanlığı Kapılarını Kadınlara Açtı Donanma Komutanlığı Kapılarını Kadınlara Açtı Donanma Komutanlığınca, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen etkinliğe katılan kadınlar, denizaltıları ziyaret etti.
 • 11:33 Konacık Mahallesinde Kaza: 3 Yaralı Konacık Mahallesinde Kaza: 3 Yaralı Muğla’nın Bodrum ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
 • 21:03 Kamyonet Devrildi: 3 Yaralı - Muğla Kamyonet Devrildi: 3 Yaralı - Muğla GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Olay yerinden görüntüler Yaralıların ambulansla taşınması Bodrum ilçesinde, kamyonetin aydınlatma direğine çarparak devrildiği trafik kazasında, 3 kişi yaralandı.
 • 19:34 Bodrum'da Kamyonet Devrildi: 3 Yaralı Bodrum ilçesinde, kamyonetin aydınlatma direğine çarparak devrildiği trafik kazasında, 3 kişi yaralandı.
 • 11:27 Veliler de Bunu Yaparsa... Veliler de Bunu Yaparsa... Muğla’nın Bodrum ilçesinde oynanan İl Basketbol Küçükler Ligi karşılaşması sonrasında istenmeyen olaylar yaşandı.
 • 13:50 Koski'den "Su Kesintisi" Uyarısı Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, 1-2 Mart tarihlerinde "Mavi Tünel" çalışmaları dolayısıyla su hizmetinde yaşanması muhtemel aksaklıklara karşı uyardı.
 • 19:36 Ege Denizi'nde, 4.1 Büyüklüğünde Deprem Ege Denizi Girit Adası yakınlarında saat 16.41'de, 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
 • 15:17 Bitez ve Turgutreis'te Çalışmalar Sürüyor Bitez ve Turgutreis'te Çalışmalar Sürüyor Bodrum Belediyesi tarafından yarımada genelindeki çalışmalar sürüyor.
 • 16:35 Bodrum'da Fırtına Hayatı Olumsuz Etkiledi Bodrum'da Fırtına Hayatı Olumsuz Etkiledi Bodrum'da sabah saatlerinde başlayan ve saatteki hızı 80 kilometreyi bulan fırtına nedeniyle balıkçı kayıkları karaya sürüklendi, sahile vuran dev dalgalar yüzünden bazı işyerlerini su bastı.
 • 12:34 Bodrum'da Karavanda Tatil Keyfi Bodrum'da Karavanda Tatil Keyfi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Karavanlardan detay görüntü -Karavanların konulduğu alandan görüntüler -Atık malzemelerden yapılan ürünlerden görüntü -Karavanda yaşayanlarla röportaj -İşletmeciden röportaj -Detay görüntüler - Muğla'nın Bodrum ilçesine çadır kampı veya karavanda yaşayanlar için kurulan alanda, lüks ve pahalı yaşama alternatif doğal ve uygun fiyata tatil imkanı sunuluyor ALİ BALLI - Bodrum ilçesine çadır kampı veya karavanda yaşayanlar için kurulan alanda, uygun fiyata tatil imkanı sunuluyor.
 • 11:27 Bodrum'da Karavan Tatili Keyfi Muğla'nın Bodrum ilçesinde çadır kampı veya karavanda yaşayanlar için kurulan alanda, uygun fiyata tatil imkanı sunuluyor.
 • 13:28 Bodrum'da 30 Mülteci ile 3 Organizatör Yakalandı Bodrum'da 30 Mülteci ile 3 Organizatör Yakalandı Bodrum'da jandarma tarafından ormanlık alanda saklandıkları belirlenen, aralarında çocuk ve hamile kadınların da bulunduğu 30 mülteci ile kovalamaca sonucu durdurulan otomobilde insan kaçakçısı olduğu ileri sürülen 3 Türk yakalandı.
 • 11:17 Gürün: Gürün: "İlçe Belediyeleri ile Kavgamız Yok" Geçtiğimiz Salı günü Bodrum’a gelerek muhtarlarla bir toplantı yapan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Bodrum’daki meslek ve sivil toplum kuruluşlarına iade-i ziyaretlerde bulunuyor.