SON DAKİKA TÜRKELİ HABERLERİ

Son Dakika Türkeli Haberleri

12:24
Genel Sekreterlikten Hasta Ziyaretleri Sinop Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr. Tolga Baş ve beraberindekiler hastanelerden taburcu olan hastaları ziyaret etti.
Genel Sekreterlikten Hasta Ziyaretleri
16:55
Yeni Hizmet Binasında Sona Gelindi MANİSA Büyükşehir Belediyesi'nin, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Bülent Koşmaz Hizmet Binası'nın yanındaki alanda hizmet vereceği yeni hizmet binasının çalışmalarında sona gelindi.
16:59
Daire Başkanlarıyla Proje Toplantısı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, daire başkanlarıyla Ulaşım Dairesi Başkanlığı'nda bir araya geldi.
Daire Başkanlarıyla Proje Toplantısı
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
12:32
Sinop'ta 258 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Sinop'ta kar yağışı nedeniyle 258 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Sinop'ta 258 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
13:14
Yurtta Kış Giresun ve Sinop'ta kar yağışı nedeniyle 640 köy yolu ulaşıma kapandı.
Yurtta Kış
19:51
Sinop İl Sağlık Müdürü, Ölen Futbolcu ile İlgili Açıklama Yaptı Sinop İl Sağlık Müdürü Gökhan Telatar, maç sırasında dili boğazına kaçan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden futbolu Emrah Kandemir olayıyla ilgili 112 Komuta Kontrol Merkezine 13.30.12'de, cep telefonundan aranarak vaka ihbarında bulunulduğu ve ekibin çok kısa sürada olay yerine ulaştığını söyledi.
Sinop İl Sağlık Müdürü, Ölen Futbolcu ile İlgili Açıklama Yaptı
19:28
İl Sağlık Müdürü, Ölen Futbolcu ile İlgili Açıklama Yaptı Sinop İl Sağlık Müdürü Gökhan Telatar, maç sırasında dili boğazına kaçan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden futbolu Emrah Kandemir olayıyla ilgili 112 Komuta Kontrol Merkezine 13.30.12'de, cep telefonundan aranarak vaka ihbarında bulunulduğu ve ekibin çok kısa sürada olay yerine ulaştığını söyledi.
İl Sağlık Müdürü, Ölen Futbolcu ile İlgili Açıklama Yaptı
15:25
Sinop'ta 312 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Sinop'ta kar yağışı nedeniyle 312 köy yolu ulaşıma kapandı.
16:24
Dili Boğazına Kaçarak Ölen Futbolcu Toprağa Verildi Sinop’ta amatör maçta çarpışma sonucu dili boğazına kaçan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden 23 yaşındaki futbolcu son yolculuğuna uğurlandı.
Dili Boğazına Kaçarak Ölen Futbolcu Toprağa Verildi
15:06
Dili Boğazına Kaçan Futbolcu Son Yolculuğuna Uğurlandı Göğsüne aldığı diz darbesi sonrası dili boğazına kaçan ve hayatını kaybeden futbolcu 27 yaşındaki Emrah Kandemir, bugün gözyaşları arasında toprağa verildi.
Dili Boğazına Kaçan Futbolcu Son Yolculuğuna Uğurlandı
14:27
Dili Boğazına Kaçan Futbolcu Hayatını Kaybetti Sinop'un Türkeli İlçesi'nde geçen pazar günü oynanan amatör futbol maçında, göğsüne aldığı darbe sonucu dili boğazına kaçan ve kaldırıldığı hastanede dün akşam hayatını kaybeden Ayancık Belediyesporlu futbolcu 27 yaşındaki Emrah Kandemir, bugün gözyaşları arasında toprağa verildi.
Dili Boğazına Kaçan Futbolcu Hayatını Kaybetti
09:10
TFF, Dili Boğazına Kaçan Futbolcunun Çocukları İçin Harekete Geçiyor TFF, göğsüne aldığı diz darbesiyle dili boğazına kaçan ve daha sonra vefat eden Emrah Kandemir isimli futbolcunun geride kalan 2 yavrusu için harekete geçiyor.
TFF, Dili Boğazına Kaçan Futbolcunun Çocukları İçin Harekete Geçiyor
18:14
Dili Boğazına Kaçan Futbolcu Hayatını Kaybetti Geçen hafta sonu amatör lig maçında kaleci ile girdiği mücadelede göğsüne diz darbesi alarak yere düşen Ayancık Belediyesporlu futbolcu Emrah Kandemir, tedavi gördüğü Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde hayatını kaybetti.
Dili Boğazına Kaçan Futbolcu Hayatını Kaybetti
15:15
Yurtta Kış Sinop'ta 277 köy yolu ulaşıma kapandı.
11:54
Ordu'da Sgk Belediyelerden Dertli Ordu SGK İl Müdürü Mehmet Yaşar Günay, il genelinde SGK primlerinin yüzde 80’ini tahsil ettiklerini, özellikle prim tahsilatları konusunda en çok belediyelerden yana sıkıntılı olduklarını söyledi.
Ordu'da Sgk Belediyelerden Dertli
16:32
Doğu'da Kış Doğu Anadolu Bölgesi'nde etkili kar yağışı ve tipi nedeniyle Iğdır'da 11 köy, Ağrı'nın Taşlıçay ilçesinde de 8 köy ve 10 mezrada ulaşım sağlanamıyor.
15:36
Ağrı'da Kar Yağışı ve Tipi Doğu Anadolu Bölgesi'nde etkili kar yağışı ve tipi nedeniyle Iğdır'da 11 köy, Ağrı'nın Taşlıçay ilçesinde de 8 köy ve 10 mezrada ulaşım sağlanamıyor.
Ağrı'da Kar Yağışı ve Tipi
13:48
Sinop'ta Şiddetli Yağış, Su Baskınlarına Neden Oldu Sinop'ta şiddetli yağış sonucu çatı tamiri yapılan Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünü su bastı.
13:08
Sinop'ta Şiddetli Yağış Sinop'ta şiddetli yağış sonucu çatı tamiri yapılan Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünü su bastı.
Sinop'ta Şiddetli Yağış
15:31
Iğdır'da Deneme Yonca Ekimi Iğdır’ın Kasımcan köyünde çiftçilik yapan lider üretici Aslan Turan’a ait 20 dekarlık alanda, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nün katkılarıyla 4 yeni yonca çeşidi deneme ekimi yapıldı.
18:02
Trabzon'da Asfaltlama Çalışmaları Devam Ediyor Trabzon Büyükşehir Belediyesinin asfaltlama çalışmaları aralıksız devam ediyor.
11:26
Trabzon Büyükşehir 14.5 Km'lik Araklı-Yeşilyurt Grup Yolunu Asfaltlıyor Trabzon Büyükşehir Belediyesi Araklı-Yeşilyurt gurup yolunu asfaltlıyor.
Trabzon Büyükşehir 14.5 Km'lik Araklı-Yeşilyurt Grup Yolunu Asfaltlıyor
17:50
Tcg Türkeli" Gemisi Lapseki'de Ziyarete Açıldı "TCG Türkeli" gemisi, Lapseki ilçesinde ziyarete açıldı.
17:39
Lapseki'de 92'nci Kurtuluş Yıl Dönümü Coşkusu Çanakkale'nin Lapseki İlçesi'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 92'nci yıl dönümü törenlerle kutlandı.
Lapseki'de 92'nci Kurtuluş Yıl Dönümü Coşkusu
11:14
Lapseki'nin Kurtuluşunun 92. Yıl Dönümü Kutlamaları Çanakkale’nin Lapseki ilçesinin 92. Kurtuluş Yıl Dönümü kapsamında etkinlikler düzenlendi.
Lapseki'nin Kurtuluşunun 92. Yıl Dönümü Kutlamaları
14:57
Engelli Rus Çocuklardan Türkiye Resim Yarışması Rusya’nın farklı bölgelerinden 800’e yakın engelli Rus çocuk, Türkiye resmi yapmak için yarıştı.
Engelli Rus Çocuklardan Türkiye Resim Yarışması
10:08
CHP İzmir'de Görev Dağılımları Belli Oldu Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Yönetim Kurulunun yönetim kurulu toplantısında, İl Başkan Yardımcılıkları ve İlçe Sorumlusu Yöneticiler arasında yeni görev dağılımı yapıldı.
10:09
Bisikletle Altı Bin Kilometre Yolculuk Ege Üniversitesi’nin kuruluşunun 60. yıldönümü nedeniyle yola çıkan bisiklet grubu üyeleri bisikletin ulaşım aracı olarak kullanılabilmesini anlatmak için kilometrelerce yol kat ediyor.
Bisikletle Altı Bin Kilometre Yolculuk
09:41
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı İçişleri Bakanlığı'na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı.
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı
22:32
Ankara Cuma Günü Karanlıkta Kalacak Planlı elektrik kesintisi programı kapsamında Ankara, Kırıkkale, Kastamonu, Zonguldak ve Bartın'da 5 Eylül'de bazı kesimlere elektrik verilemeyecek.
Ankara Cuma Günü Karanlıkta Kalacak
21:17
5 Eylül'de Ankara ve Çevre İllerinde 37 Noktaya Elektrik Verilmeyecek Başkent Elektrik Dağıtım, 5 Eylül Cuma günü Ankara'da 25, Kastamonu ve Zonguldak'ta 4, Kırıkkale ve Bartın'da da 2 noktaya elektrik vermeyeceğini açıkladı.
5 Eylül'de Ankara ve Çevre İllerinde 37 Noktaya Elektrik Verilmeyecek
15:46
Ulugöl'de çevre kirliliği - Türkiye'nin 36'ncı tabiat parkı ilan edilen, kış ve sonbahardaki manzarasıyla görenleri adeta büyüleyen Ulugöl'de vatandaşlar, çevre kirliliğinden şikayetçi.
Ulugöl'de çevre kirliliği -
12:47
Ulugöl'de Çevre Kirliliği Türkiye'nin 36'ncı tabiat parkı ilan edilen, kış ve sonbahardaki manzarasıyla görenleri adeta büyüleyen Ulugöl'de piknikçiler, çevre kirliliğinden şikayetçi.
Ulugöl'de Çevre Kirliliği
10:05
İstanbul'da Kültür Sanat Farklı dinlere ait ibadethanelerde yankılanan müziklerin seslendirileceği "İnançlar ve Müzikleri/Tanrı'nın evlerinden sesler" konseri, Heybeliada Aya Triada Manastırı'nda gerçekleştirilecek Yasmin Levy 27 Ağustos'ta, İspanyol flamenkosu, Arjantin tangosu ve Portekiz fadosunu yansıtan eserlerini yorumlayacak Nükhet Duru ve Timur Selçuk, Turkcell Yıldızlı Geceler konserlerinde 27 Ağustos'ta Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde izleyici ile buluşacak.
15:39
Abt Yeni Sezona Hazırlanıyor Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’na bağlı Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu, Belediye Başkanı Menderes Türel ve Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Mitat Yolcu’nun da desteği ile Ekim ayında perdelerini açmaya hazırlanıyor.
Abt Yeni Sezona Hazırlanıyor
09:25
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem Sinop'ta AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, "Biz halkın beklentilerine cevap verecek adayla seçime gidiyoruz" dedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem Sinop'ta
09:04
00:02
Gündem Özeti / 20temmuz 2014
17:19
Trabzon'daki Cinayet Davasında Karar Kavga ettiği kişiyi tabanca ile vurarak öldürdüğü, babasını da yaraladığı gerekçesiyle yargılanan sanık, 16 yıl 3 ay hapse çarptırıldı.
17:03
Nakış Kursu Göz Kamaştırdı Türkeli ilçesine bağlı Gencek Köyü Çayağzı Mahallesinde Aralık 2013 tarihinde başlayan Hazır Gereçlerle Nakış Kursu sergi yaparak sona erdi.
Nakış Kursu Göz Kamaştırdı
19:17
Başkan Vergili Türkeli Belediyesini Ziyaret Etti Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Sinop’a bağlı Türkeli ilçe Belediye Başkanı Halil Dilek Özcan’ı ziyaret ederek tekrar göreve seçilmesinden dolayı tebrik etti.
Başkan Vergili Türkeli Belediyesini Ziyaret Etti
19:34
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Kastamonu'da Bahçeli, "Aramıza seçimler münasebetiyle nifak sokamayız. Bir belediye başkanlığı seçimi için aramıza düşmanlık yayamayız" dedi.
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Kastamonu'da
16:45
Devlet Bahçeli, 1 Haziran'da Hediye İstedi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kastamonu’nun İnebolu ilçesine gelerek burada vatandaşlarla buluştu.
Devlet Bahçeli, 1 Haziran'da Hediye İstedi
12:10
Türkeli'nde Kuran Kursunu Bitirenlere Belgeleri Verildi Türkeli Müftülüğü, 2013-2014 eğitim öğretim yılında Kuran kurslarını bitiren kursiyerlere belgelerini verdi.
Türkeli'nde Kuran Kursunu Bitirenlere Belgeleri Verildi
09:01
Gündem / 29 Mayıs 2014
00:05
Gündem Özeti / 29 Mayıs 2014
15:04
Türkeli'nde Okul Öncesi Eğitim Şenliği Düzenlendi Türkeli'nde düzenlenen Okul Öncesi Eğitim Şenliğinde, minik öğrenciler yıl boyu öğrendikleri ve hazırladıkları gösterileri sundu.
Türkeli'nde Okul Öncesi Eğitim Şenliği Düzenlendi
13:55
Türkiye 6. Etap Kulüplerarası Dans Yarışması Sona Erdi Bodrum Belediyesi ile Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın destekleriyle bu yıl 15. kez düzenlenen Türkiye Dans Sporları Federasyonu 6. Etap Kulüplerarası Dans Yarışması sona erdi.
Türkiye 6. Etap Kulüplerarası Dans Yarışması Sona Erdi
14:52
Ordu Tabipler Odası'nın Yeni Yönetiminden Vali Çiftçi'ye Ziyaret Bir süre önce yapılan genel kurulda oluşturulan Ordu Tabipler Odası'nın yeni yönetimi, Vali Kenan Çiftçi'yi makamında ziyaret etti.
Ordu Tabipler Odası'nın Yeni Yönetiminden Vali Çiftçi'ye Ziyaret
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 20:14:12. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TÜRKELİ HABERLERİ
[Hata Bildir]