03:4500
SON DAKİKA TÜRKİYE KAMU SEN HABERLERİ

Son Dakika Türkiye Kamu Sen Haberleri

   

  Koncuk: Toplu Sözleşmenin Faturası Ağır Oldu

  Koncuk: Toplu Sözleşmenin Faturası Ağır Oldu

  Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, toplu sözleşmenin memurları sürekli zarara uğrattığını söyledi. (Dün 13:11)

   

  Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Turgay Çetin Açıklaması

  Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Turgay Çetin Açıklaması

  Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Türk Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Turgay Çetin, Sağlık Bakanlığı taşra teşkilatlarında objektif kriterler dikkate alınmadan, sübjektif ve yandaşlık değerlendirmeleri ile yapılan yönetici sözleşmelerinin, idarede zafiyet ve sağlık çalışanları arasında motivasyon eksikliğine sebep olduğunu ileri sürdü. (Dün 09:39)

   

  KAMU-SEN Genel Başkanı Koncuk, Çankırı'da

  KAMU-SEN Genel Başkanı Koncuk, Çankırı'da

  KAMU-SEN Genel Başkanı İsmail Koncuk, "Bütün kamu çalışanlarına olduğu gibi öğretmenlerimize yönelik de saldırılar yaşanıyor" dedi. (Dün 00:37)

   

  Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Koncuk Açıklaması

  "Neresinden tutsak elimizde kalıyor dedirten bu toplu sözleşmenin hala memurların lehine olduğunu söylemek tamamen bir akıl tutulmasıdır" "6 Aralık'ta Ankara’da yapacağımız büyük mitingimizde memurlarımıza ve emeklilerimize yüzde 12 zam isteyeceğiz" (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Türk Eğitim-Sen: Mülki Amirler Öğretmenleri Ziyaret Etsin

  Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Başkanı İsmail Koncuk, tüm valilere bir çağrı yaparak, bu seneki Öğretmenler Günü kutlamalarında mülki amirlerin farklı bir kutlama usulü gerçekleştirmelerini, öğretmenlerimizi onore etmelerini ve son yıllarda iyice yıpratılan meslek itibarının iadesi için bir başlangıç yapmalarını istedi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Kamu-Sen Başkanı Koncuk'dan Kaymakam ve Valilere Çağrı

  Kamu-Sen Başkanı Koncuk'dan Kaymakam ve Valilere Çağrı

  Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, tüm valilere bir çağrı yaparak, bu seneki Öğretmenler Günü kutlamalarında mülki amirlerin farklı bir kutlama usulü gerçekleştirmelerini, öğretmenleri onure etmelerini ve son yıllarda iyice yıpratılan meslek itibarının iadesi için bir başlangıç yapmalarını istedi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Öğretmene Veli Dayağına Kask ve Yelekli Protesto

  Öğretmene Veli Dayağına Kask ve Yelekli Protesto

  Erzincan'da ortaokul öğrencisinin velisi tarafından dövülen öğretmene yapılan saldırı, eğitim sendikaları tarafından protesto edildi. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Hanefi Bostan: 'Ek Zam İçin Ankara'da Yürüyüş ve Miting Yapacağız'

  Hanefi Bostan: "Ek Zam İçin Ankara'da Yürüyüş ve Miting Yapacağız"

  Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen İstanbul İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. M. Hanefi Bostan, toplu sözleşmede memura haksızlıkların yapıldığını belirterek, “Ek zam için 6 Aralık 2014 tarihinde Ankara’da yürüyüş ve miting yapacağız” dedi. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Osmancık Sağlık Çalışanları Yemekte Buluştu

  Osmancık Sağlık Çalışanları Yemekte Buluştu

  Çorum'un Osmancık ilçesinde Osmancık Devlet Hastanesi personeli ve eczacılar sağlık çalışanlarına "İskilip Dolması" ikramında bulundu. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Türkiye Kamu-Sen Ek Zam İçin Eylem Yapacak

  Türkiye Kamu Sen, 6 Aralık'ta memurlara ek zam talebiyle "Ankara Yürüyüş ve Mitingi" adı altında bir eylem düzenleneceğini duyurdu. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Hanefi Bostan'dan Görevden Alınan Yöneticilere İlişkin Açıklama

  Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen İstanbul İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. M. Hanefi Bostan, görevden alınan yöneticilere ilişkin açıklama yaptı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Türkiye Kamu-Sen: 123 Liraya 'Evet' Diyenler Memuru 72 Bin Liradan Etti

  Türkiye Kamu-Sen: 123 Liraya 'Evet' Diyenler Memuru 72 Bin Liradan Etti

  Türkiye Kamu-Sen Araştırma Geliştirme (Ar-Ge) Merkezi, yaptığı çalışmayla kamu görevlilerinin toplu sözleşme masasında uğratıldığı zararın memurlara olan toptan maliyetini hesapladı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu Açıklaması

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu Açıklaması

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, devletin güvenlik için özgürlükten taviz vermemesi gerektiğini belirterek, fakat özgürlük içinde bıraktığı güvenlik açığının vatandaşına zulme dönüşmesine asla müsaade etmemesini istedi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Çözüm Sürecinin Türkiye'yi Böleceğine İnanıyoruz'

  Çözüm Sürecinin Türkiye'yi Böleceğine İnanıyoruz'

  Türk Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Genç, çözüm sürecinin tamamen siyasilerin ürettiği, bu işin altında dış güçlerin olduğuna ve dışarıdan yönetildiğine inandıklarını belirterek, “Çözüm sürecinin Türkiye’yi böleceğine inanıyoruz” dedi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  KKTC'nin Kuruluşunun 31. Yıl Dönümü

  Türkiye Kamu Sen Genel Başkanı Koncuk: "Kıbrıs davası Türk milletinin milli davasıdır ve bu davadan asla ödün verilemez" (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  'Türkiye'de Bir Algı Oluşturulmaya Çalışılıyor'

  "Türkiye'de Bir Algı Oluşturulmaya Çalışılıyor"

  Kamu-Sen Kırşehir Şube Başkanı Bilal Türk, okullara atanacak ya da yeni görev yerleri belirlenecek müdür ve müdür yardımcılığı mülakatlarında torpil olduğunu iddia etti. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Memur Maaşlarına Ek Zam Talebi

  Memur Maaşlarına Ek Zam Talebi

  Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Kahveci "Kamu çalışanlarının reel gelir kayıpları söz konusudur ve maaş olarak enflasyon altında ezilmişlerdir." dedi. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Bisikletçilerden Mescid-i Aksa Protestosu

  Mescid i Aksa ve Doğu Türkistan'da yaşanan olaylara dikkati çekmek için bisiklet yolculuğu başlatan Karaman Extrem Bisiklet ve Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, Türkiye Kamu Sen Genel Merkezini ziyaret etti. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Bisikletçilerden Mescid-i Aksa Protestosu

  Bisikletçilerden Mescid-i Aksa Protestosu

  Mescid-i Aksa'ya destek için bisiklet yolculuğu başlatan Karaman Extrem Bisiklet ve Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, Kamu-Sen Genel Merkezi'ni ziyaret etti. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Sendikal Eyleme Katılan Doktora Cezaya Yargı Engeli

  Sendikal Eyleme Katılan Doktora Cezaya Yargı Engeli

  Genel Sağlık- İş Sendikası Genel Başkanı Ali Gül, Çorum'da bulunan İkbal Aile Sağlığı Merkezi'nde (ASM) görev yapan Dr. Suat Kaynak'a, sendikalarının aldığı karar doğrultusunda bir günlük iş bırakması nedeniyle verilen 5 ihtar puanı cezasının idare mahkemesi tarafından iptal edildiğini açıkladı. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Servislerin Kaldırılması Protestosunda Arbede

  Kamu kurumlarında tasarruf amaçlı personel servisinin kaldırılması görüşmelerini protesto eden grup ile polis arasında arbede çıktı. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Milletvekillerinin Katıldığı Bisikletli Eylemde Yumruklar Konuştu

  Milletvekillerinin Katıldığı Bisikletli Eylemde Yumruklar Konuştu

  CHP'li Tanal ile MHP'li Yeniçeri'nin destek verdiği, Türk Büro-Sen üyelerinin eyleminde arbede çıktı. Sendika yöneticileri ile polis arasında yumruklaşma yaşandı. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.11.2014 03:45:57. #1.13#