SON DAKİKA TÜRKİYE KAMU SEN HABERLERİ

Son Dakika Türkiye Kamu Sen Haberleri

 • 26 Şubat 2017 11:07 Kamu-Sen ile Akmis Grup Arasında Çalışma Sözleşmesi İmzalandı Kamu-Sen ile Akmis Grup Arasında Çalışma Sözleşmesi İmzalandı Akmis Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ümit Karaalp, Eğitim Bir Sen Kocaeli Şube Başkanı Şahin Yaşlık ile kurumsal çalışma sözleşmesi imzaladı.
 • 24 Şubat 2017 08:13 AK Parti Nilüfer'den Memur-Sen'e Ziyaret AK Parti Nilüfer'den Memur-Sen'e Ziyaret AK Parti Nilüfer İlçe Teşkilatı, Memur-Sen Bursa İl Temsilciliğini ziyaret etti.
 • 21 Şubat 2017 14:34 Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Koncuk Açıklaması Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Koncuk Açıklaması Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, "Kamu hizmetlerinin sürekliliği ve tarafsızlığı için memurluk güvencesi şarttır.
 • 19 Şubat 2017 15:04 Başkan Başsoy, Kamu- Sen Temsilcileriyle Biraraya Geldi Başkan Başsoy, Kamu- Sen Temsilcileriyle Biraraya Geldi Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, STK toplantıları kapsamında Kamu-Sen’e bağlı sendikaların şube başkanları ve il temsilcileriyle bir araya geldi.
 • 15 Şubat 2017 11:59 Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk Açıklaması Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk Açıklaması Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, "Ülkemizde vergisini kuruşu kuruşuna ve zamanında ödeyen tek kesim işçiler, kamu çalışanları ve dar ve sabit gelirlilerdir."
 • 12 Şubat 2017 00:33 Dha Yurt Bülteni - 20 Dha Yurt Bülteni - 20 Türk Büro-Sen Genel Başkanı'na silahlı saldırıANKARA Keçiören'de, Kamu-Sen'e bağlı Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, evinin önünde silahlı saldırıya uğradı.
 • 12 Şubat 2017 00:05 Başkentte Sendika Başkanına Silahlı Saldırı Başkentte Sendika Başkanına Silahlı Saldırı Ankara'nın Keçiören ilçesinde Kamu Sen'e bağlı Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş'un aracına silahlı saldırı düzenlendi.
 • 11 Şubat 2017 23:49 Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş Silahlı Saldırıya Uğradı Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş Silahlı Saldırıya Uğradı Türkiye Kamu-Sen Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, kimliği belirsiz kişiler tarafından evinin önünde silahlı saldırıya uğradı.
 • 11 Şubat 2017 23:47 Sendika Başkanı'na Silahlı Saldırı Sendika Başkanı'na Silahlı Saldırı Ankara Keçiören'de Kamu-Sen'e bağlı Türk Büro-Sen Genelbaşkanı Fahrettin Yokuş, evinin önünde silahlı saldırıya uğradı.
 • 11 Şubat 2017 23:39 Dha Ankara - Türk Büro-Sen Genel Başkanı'na Silahlı Saldırı Dha Ankara - Türk Büro-Sen Genel Başkanı'na Silahlı Saldırı ANKARA Keçiören'de, Kamu-Sen'e bağlı Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, evinin önünde silahlı saldırıya uğradı.
 • 11 Şubat 2017 23:35 Türk Büro-Sen Genel Başkanı'na Silahlı Saldırı Türk Büro-Sen Genel Başkanı'na Silahlı Saldırı ANKARA Keçiören'de, Kamu-Sen'e bağlı Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, evinin önünde silahlı saldırıya uğradı.
 • 11 Şubat 2017 23:15 Türk Büro-Sen Genel Başkanı Yokuş'a Silahlı Saldırı Türk Büro-Sen Genel Başkanı Yokuş'a Silahlı Saldırı Kamu-Sen'e bağlı Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Ankara'daki evinin önünde silahlı saldırıya uğradı.
 • 11 Şubat 2017 23:11 Dha Ankara - Ankara'da Silahlı Saldırı Dha Ankara - Ankara'da Silahlı Saldırı Ankara Keçiören'de Kamu-Sen'e bağlı Türk Büro-Sen Genelbaşkanı Fahrettin Yokuş, evinin önünde silahlı saldırıya uğradı.
 • 11 Şubat 2017 15:35 Kesk, Khk ile Kamuda İşten Çıkarılmaları Eleştirdi Kesk, Khk ile Kamuda İşten Çıkarılmaları Eleştirdi Kayseri'de, Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonuna (KESK) bağlı sendikaların üyeleri, OHAL kapsamında yayımlanan Kanun Hükmünde Kararnameyle (KHK) çalışanların kamudan ihraç edilmesine karşı çıktı.
 • 11 Şubat 2017 08:57 Sivas'ta 15 Bin Kişiye İstihdam Sağlanacak Sivas'ta 15 Bin Kişiye İstihdam Sağlanacak Esnaf ve sivil toplum örgütlerini ziyaret eden Sivas Valisi Davut Gül, 15 bin kişiye istihdam sağlanacağı müjdesini verdi.
 • 09 Şubat 2017 18:57 Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Koncuk Açıklaması Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Koncuk Açıklaması Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, sendikanın geçen yıl yaptığı araştırmaya göre, Türkiye'de 73 ilde 70 bin 293 ücretli öğretmen olduğunu belirterek, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'ın 20 bin olarak açıkladığı atanacak öğretmen sayısının, ihtiyacın çok...
 • 03 Şubat 2017 12:09 Ocak Ayı Enflasyon Rakamları Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, "Bundan sonra her ay enflasyon yüzde 0 bile çıksa, memurlar ve emekliler temmuz ayına kadar yüzde 0,54'lük zamla geçinmek zorunda kalacak.
 • 27 Ocak 2017 15:42 Türkiye Kamu-Sen'den Haklarında Çıkan Haberlere İlişkin Açıklama Türkiye Kamu-Sen, bir kısım kripto FETÖ’cülerin, bölücülerin, vatan ve millet düşmanlarının ellerini ovuşturarak Konfederasyonu asılsız ve mesnetsiz bir tartışmanın odağına yerleştirme ve bu gerginlikten bir rant devşirme gayretinde olduğunu belirterek, bu süreçte kendilerini bir kardeş...
 • 25 Ocak 2017 16:57 Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Böke Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Böke CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke, bazı sporcuların sosyal medya üzerinden başlattığı referandumda "evet" kampanyasına ilişkin, "Ekmeğini taştan çıkarmak zorunda kalan milyonlar var Türkiye'de, onlar kendi yarınları için 'hayır' diyecekler ama belli ki kendi...
 • 25 Ocak 2017 16:56 CHP Myk Toplantısı CHP Myk Toplantısı CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke, "Bugün yaşadığımız sorunları ne Merkez Bankası, ne allayıp pullayıp tekrar masaya getirdiğiniz dostlar alışverişte görsün paketleri kurtaramaz. Sorun siyasidir, çözüm de siyasette olmak zorundadır.
 • 25 Ocak 2017 16:34 CHP Myk Toplantısı CHP Myk Toplantısı CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke, bazı sporcuların sosyal medya üzerinden başlattığı referandumda "evet" kampanyasına ilişkin, "Ekmeğini taştan çıkarmak zorunda kalan milyonlar var Türkiye'de, onlar kendi yarınları için 'hayır' diyecekler ama belli ki kendi...
 • 20 Ocak 2017 17:55 Kahveci, Sağlık Müdürü Cin'i Ziyaret Etti Kahveci, Sağlık Müdürü Cin'i Ziyaret Etti Zonguldak’a bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere gelen Türkiye Kamu Sen’e bağlı Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İl Sağlık Müdürü Dr. Bilal Cin’i makamında nezaket ziyaretinde bulundular.
 • 20 Ocak 2017 13:33 Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Kahveci Açıklaması Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Kahveci Açıklaması Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, anayasa değişikliği görüşmeleriyle ilgili, "Ülke için en sağlıklı karar neyse üyelerimiz onu değerlendirir, o kararı verirler diye düşünüyorum.
 • 19 Ocak 2017 17:10 Kula Belediyesi, Sosyal Denge Sözleşmesi İmzaladı Kula Belediyesi, Sosyal Denge Sözleşmesi İmzaladı Kula Belediyesi ile Türk Yerel Hizmet-Sen arasında, belediyede çalışan memur ve sözleşmeli personeller için sosyal denge sözleşmesi imzalandı.
 • 19 Ocak 2017 15:18 Türk Eğitim-Sen Üyelerine Kbü'de Yüksek Lisans İmkanı Türk Eğitim-Sen Üyelerine Kbü'de Yüksek Lisans İmkanı Karabük Üniversitesi ile Kamu-Sen’e bağlı Türk Eğitim-Sen Karabük Şubesi arasında “Tezsiz Yüksek Lisans Eğitim Programı İş Birliği Protokolü” imzalandı.