10:3400
SON DAKİKA TÜRKİYE KAMU SEN HABERLERİ

Son Dakika Türkiye Kamu Sen Haberleri

   

  Hanefi Bostan: "Memur ve Öğretmen Çocuklarına Burs Alma Hakkı Tanınmalı"

  Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen İstanbul İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. M. Hanefi Bostan, “Memur ve öğretmen çocuklarına burs alma hakkı tanınmalı” dedi. (Dün 20:52)

   

  Hanefi Bostan'dan Sendika Üyelerine 'Yabancı Dil' Müjdesi

  Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen İstanbul İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. M. Hanefi Bostan, İstanbul’da bulunan Londonhouse-Uluslararası Dil Okulu ile yaptıkları anlaşma gereği, Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendikaların üyeleri, eş ve çocukları ile 1. derece yakınlarının İngilizce ve Almanca kurslarından yüzde 30 indirimli ve taksitle ödeme imkanlarından yararlanacaklarını bildirdi. (Dün 20:22)

   

  Hanefi Bostan: "Performans Yönergesi Yürürlükten Kaldırılmıştır"

  Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen İstanbul İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. M. Hanefi Bostan, Marmara Üniversitesi’nde gerçekleştirilen 2. Dönem Kurum İdari Kurulu Toplantısı’nda akademik ve idari personeli doğrudan ilgilendiren konularda elde ettikleri kazanımları açıkladı. (Dün 20:16)

   

 

  Cemaat Medyası Operasyonuna Tepki Yağıyor

  Cemaat'e yönelik yapılan operasyonlara toplumun her kesiminden tepki geliyor. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Niğde Türk Sağlık Sen: Nöbete Karşıyız

  Niğde Türk Sağlık Sen: Nöbete Karşıyız

  Niğde Türk Sağlık Sen basın açıklaması yaptı. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Uygur Türkleri İçin Başlatılan İmza Kampanyasına Destek

  Uygur Türkleri İçin Başlatılan İmza Kampanyasına Destek

  Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Turgay Çetin Ülkü Ocakları tarafından Çin'de zulme uğrayan Uygur Türkleri için başlatılan imza kampanyasına destek verdi. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Hanefi Bostan: "Yoksulluk Sınırı 4 Bin 110 TL'ye Dayandı"

  Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen İstanbul İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. M. Hanefi Bostan, “Zorunlu ihtiyaçları için kredi çekmek zorunda kalan kamu çalışanları borç batağında yüzüyor” dedi. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Türkiye Kamu-Sen Asgari Geçim Endeksi

  Türkiye Kamu-Sen Asgari Geçim Endeksi

  Endekse göre 4 kişilik bir ailenin asgari geçim haddi, 4 bin 109 lira 88 kuruş oldu. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Memur Maaşının Yüzde 70'den Fazlası Gıda ve Kiraya Gidiyor'

  Memur Maaşının Yüzde 70'den Fazlası Gıda ve Kiraya Gidiyor'

  Kamu-Sen'in araştırmalarına göre son bir yıl içinde yoksulluk sınırındaki artış yüzde 10,3; açlık sınırındaki artış yüzde 10,9; 4 kişilik ailenin asgari geçim haddindeki artış ise yüzde 11,8’i buldu. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Hanefi Bostan: "Memurların Sorunları Görmezden Gelinmemeli"

  Ülke kalkınmasının itici gücünün iyi yapılanmış ve planlanmış bir eğitim sistemi ile gerçekleşeceğini belirten Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen İstanbul İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. Hanefi Bostan, “Eğitim çalışanları da eğitim sistemimizin asli unsurlarını oluşturmaktadır. (09 Aralık 2014 Salı )

   

  Türkiye Kamu-Sen'den Ek Zam Talebi

  Türkiye Kamu Sen Genel Başkanı Koncuk: "Biz memura ve emekliye yüzde 12 zam istiyoruz, KPDK'da kabul ettiğiniz maddeleri uygulayın" (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Ankara'da 'Memura ve Emekliye Ek Zam' Mitingi Düzenlendi

  Ankara'da "Memura ve Emekliye Ek Zam" Mitingi Düzenlendi

  Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, “Biz memura, emekliye yüzde 12 zam istiyoruz. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Kırşehir'den Kısa Kısa

  Türkiye Kamu Sen Kırşehir Temsilcisi Türk: "Memur maaşlarının yeniden gözden geçirilmesi hayati derecede önem arz etmektedir" (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Kamu-Sen İl Temsilciliği 'Ek Zam Talebi' İçin Ankara'ya Gitti

  Kamu-Sen İl Temsilciliği 'Ek Zam Talebi' İçin Ankara'ya Gitti

  Kamu-Sen Kırşehir İl Temsilcisi Bilal Türk, 'Ek Zam Talebi' için bugün Ankara'ya giderek taleplerini sendika temsilcileri ile birlikte ileteceklerini söyledi. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı: Yüzde 12 Ek Zam İstiyoruz

  Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Kahveci, "Enflasyon karşısında eriyen maaşların telafisi için hemde reel gelir kayıplarının önlenmesi için yüzde 12 ek zam istiyoruz." dedi. (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  Kamu-Sen'den Sığınmacı Türkmen Aileye Yardım

  Türkiye Kamu Sen Genel Başkanı Koncuk ve beraberindeki sendika başkanları, Irak'ın Telafer kentinden gelerek, Türkiye'ye sığınan Türkmen aileye ev eşyası, giysi ve yiyecek yardımında bulundu Koncuk: "Diğer insanlara da diğer Türkmen kardeşlerimize de mutlaka organize bir yardım elinin bir an önce uzatılması. (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  Görevden Alınan Okul Müdürleri Türkav'da Buluştu

  Görevden Alınan Okul Müdürleri Türkav'da Buluştu

  Aydın’da Okul Müdürlerinin değerlendirmesi sonucu görevden alınan okul müdürleri Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Aydın Şubesi’nde buluştu. (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  Hanefi Bostan: Ek Zam İçin Ankara'dayız

  Türk Eğitim-Sen İstanbul İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. M. Hanefi Bostan, ek zam talepleri için 6 Aralık tarihinde Ankara Abdi İpekçi Parkında eylem yapacaklarını söyledi. (04 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Hisarcık'ta Öğretmenler Yemekte Buluştu

  Hisarcık'ta Öğretmenler Yemekte Buluştu

  Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde Türk Eğitim-Sen İlçe Temsilciliği tarafından sendikalı öğretmenlere ve ailelerine birlik beraberlik yemeği verildi. (04 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Kamuda 360 Bin Engelli Memur Olması Gerekiyor, Ama 21 Bin Var"

  Türkiye Kamu-Sen'e bağlı Türk Tarım Orman-Sen Bursa Şubesi tarafından Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü önünde düzenlenen eylemde engellilerin haklarına dikkat çekildi. (04 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Kamu-Sen'den İha'ya Ziyaret

  Kamu-Sen'den İha'ya Ziyaret

  Türkiye Kamu-Sen Gaziantep İl Temsilcisi Bekir Avan, Türk Ulaşım-Sen Gaziantep Şube Başkanı Baler Fidan, Türk Yerel Hizmet-Sen Gaziantep Şube Başkanı Ahmet Koç, Türk Haber-Sen Gaziantep Şube Başkanı Niyazi Albayrak ve Türk Sağlık-Sen Gaziantep Şube Başkanı Kemal Kazak, 6 Aralık Cuma günü Ankara Sıhhiye Meydanı’nda düzenlenecek ek zam mitingiyle ilgili açıklama yaptı. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Hanefi Bostan: "Engellilere Engel Olmayalım"

  3 Aralık Dünya Engeliler günü vesilesi ile bir açıklama yapan Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen İstanbul İl Başkanı Hanefi Bostan “Engelli vatandaşlarımızı yalnızca tüketen değil, üreten ve bağımsız yaşayabilen insanlar haline getirilmesini hedeflemeliyiz” dedi. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Balıkesir Müdür Atamalarında Noter Onaylı Torpil Belgesi İddiasıek Foto

  Balıkesir Müdür Atamalarında Noter Onaylı Torpil Belgesi İddiasıek Foto

  Türkiye Kamu-Sen'e bağlı Türk Eğitim-Sen Balıkesir Şubesi, müdür atamalarındaki torpili noter kanalıyla tespit ettirdiklerini belirtip, kamuoyuna açıkladı. (02 Aralık 2014 Salı )

   

  Balıkesir Müdür Atamalarında Noter Onaylı Torpil Belgesi İddiası

  Balıkesir Müdür Atamalarında Noter Onaylı Torpil Belgesi İddiası

  Türkiye Kamu-Sen'e bağlı Türk Eğitim-Sen Balıkesir Şubesi, müdür atamalarındaki torpili noter kanalıyla tespit ettirdiklerini belirtip, kamuoyuna açıkladı. (02 Aralık 2014 Salı )

   

  Türk Eğitim-Sen'in Müdür Atama Tahminlerinin Çoğu Doğru Çıktı

  Türk Eğitim-Sen'in Müdür Atama Tahminlerinin Çoğu Doğru Çıktı

  Türkiye Kamu-Sen'e bağlı Türk Eğitim-Sen Balıkesir Şube Başkanı Yılmaz Kuran'ın, il genelinde okul müdürü olarak atanacak isimler hakkında yaptığı tahminlerin çoğu dorğu çıktı. (02 Aralık 2014 Salı )

   

  Eskişehirli Ülkücü İşçilerden 'Genel Merkez Kongresi' Değerlendirmesi

  Eskişehirli Ülkücü İşçilerden "Genel Merkez Kongresi" Değerlendirmesi

  Eskişehir Ülkücü İşçiler Derneği İl Başkanı Ayhan Uçkun, Ankara’da yapılan Genel Merkez Kongre Kurultayı’nın başarılı geçtiğini, bundan sonra genel merkezin işçilerle ilgili her türlü çalışmaları SMS sistemi ile kendilerine duyuracaklarını belirtti. (02 Aralık 2014 Salı )

   

  Ülkü Ocakları 'Aşıkpaşa Türk Kültürü ve Kırşehir' Konferansı Verdi

  Ülkü Ocakları 'Aşıkpaşa Türk Kültürü ve Kırşehir' Konferansı Verdi

  Kırşehir Ülkü Ocakları’nın organize ettiği “Âşık Paşa, Türk Kültürü ve Kırşehir” Konferansı gerçekleştirildi. (01 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Hanefi Bostan: '6 Aralık'ta Ek Zam Talebi İçin Ankara'dayız'

  Hanefi Bostan: "6 Aralık'ta Ek Zam Talebi İçin Ankara'dayız"

  Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen İstanbul Başkanı Hanefi Bostan, “Memurlara 123 lira zammı reva görenlere ’dur’ demek için, yüzde 12 ek zam talebimizi haykırmak için 6 Aralık 2014 Cumartesi günü Ankara’dayız" dedi. (01 Aralık 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 10:34:34. #1.12#