03:3700
SON DAKİKA TÜRKİYE KAMU SEN HABERLERİ

Son Dakika Türkiye Kamu Sen Haberleri

 

  Hanefi Bostan: "Önce 12 Yıllık Kayıbı Karşılayın"

  Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen İstanbul İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. M. Hanefi Bostan, akademik personelin 12 yıldan beri maaş konusunda büyük bir mağduriyet yaşadığın belirterek, "Siz önce akademisyenlerin 12 yıllık reel kayıplarını karşılayın, sonra da temel maaşa yansıyacak şekilde öğretim üyelerine uygun gördüğünüz ücret artışını gerçekleştirin" dedi. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler

  Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler

  Türkiye Kamu Sen Bilecik İl Temsilcisi Yel: "Kardeşlik ve birlik, suçlunun cezasız kaldığı, adaletin kolunun, kanadının kırıldığı, güvenlik güçlerinin elinin, kolunun bağlandığı bir proje olmamalıdır" (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Ab-Türkiye Karma İstişare Komitesi Türkiye Kanadın'dan Kobani Eylemleri Açıklaması

  Ab-Türkiye Karma İstişare Komitesi Türkiye Kanadın'dan Kobani Eylemleri Açıklaması

  Türkiye Karma İstişare Komitesi (KİK) Türkiye Kanadı Üyesi Sivil Toplum Kuruluşları, Kobani eylemleriyle ilgili bir açıklama yaptı. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Türkiye Kamu-Sen, Yoksulluk Sınırını Bin 999 Lira Olarak Açıkladı

  Türkiye Kamu-Sen Araştırma Geliştirme Merkezi’nin yaptığı 2014 Eylül ayına ait asgari geçim endeksi sonuçları açıklandı. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Gündem / 10 Ekim 2014

  ANADOLU AJANSI. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Gündem Özeti / 10 Ekim 2014

  ANADOLU AJANSI. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Türkiye Kamu-Sen Bilecik İl Temsilcisi Ömer Yel Açıklaması

  Türkiye Kamu-Sen Bilecik İl Temsilcisi Ömer Yel Açıklaması

  Türkiye Kamu-Sen Bilecik İl Temsilcisi Ömer Yel, son günlerde ülkede yaşanan olaylarla ilgili bir basın bildirisi yayımladı. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Hanefi Bostan: "Hassas Dönemde Grev Ne Anlama Geliyor?"

  Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen İstanbul İl Başkanı Bostan, "Bazı sendikaların itidal tavsiye etmek yerine 2 günlük iş bırakma kararı alması da manidardır." dedi. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Koncuk: Akil Adamlar, Toplumu Şimdi Ne ile İkna Edecekler?

  Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, terör örgütünün belli bölgelerde kendi devletini ilan etme noktasına geldiğini belirterek, “İhanet sürecini topluma kabul ettirmek adına oluşturulan ‘Akil Adamlar’, yıkılan kardeşliğimiz, bozulan dirliğimiz karşısında toplumu şimdi ne ile ikna etmeyi düşünmektedirler? (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler

  Türkiye Kamu Sen Genel Başkanı Koncuk: "Sözde Kobani'yi (Ayn El Arab) savunmak adına ülkemizde şehirlerimizi yakıp yıkıp, kan gölüne çeviren hainler, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde eşit vatandaşlar olarak yaşadıkları ve her türlü haktan faydalandıkları bir devletin askerini, polisini pusu kurarak. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  "Kaostan Çıkmak İçin Milli Politikalara Ağırlık Verilmelidir"

  Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen İstanbul İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. M. Hanefi Bostan, "Kaostan çıkmak için milli politikalara ağırlık verilmelidir." dedi. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Kurban Bayramı

  Türkiye Kamu Sen Zonguldak İl Temsilciliği, Kurban bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenledi. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kurban Bayramı

  Zonguldak'ta faaliyet gösteren Kastamonu İli Yardımlaşma Derneği, Kurban Bayramı dolayısıyla etkinlik düzenlendi. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen İstanbul İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. M. Hanefi Bostan Açıklaması

  Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen İstanbul İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. M. Hanefi Bostan, “Milli Eğitim Bakanlığı’nda yeni MEB Yasası ile birlikte taşlar yerinden oynatılarak on binlerce idarecinin hakkı gasp edilip hak etmeyenlere verilerek adalet katledildi” dedi. (04 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Türk Eğitim-Sen: Ölen MEB Adaleti İçin Helva Dağıtıyoruz

  Türk Eğitim-Sen: Ölen MEB Adaleti İçin Helva Dağıtıyoruz

  Türk Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen üyeleri, cuma namazı çıkışı Eminönü'nde Milli Eğitim'in yaptığı müdür atamalarını sloganlar atarak protesto etti. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Türk Eğitim-Sen 'Adalet Öldü' Helvası Dağıttı

  Türk Eğitim-Sen "Adalet Öldü" Helvası Dağıttı

  İSTANBUL (İHA) – Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen üyeleri, müdür atamalarını protesto için basın açıklaması yaparak vatandaşlara “Adalet Öldü” helvası dağıttı. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Faruk Çelik'ten Akademisyenlere Zam Müjdesi!

  Faruk Çelik'ten Akademisyenlere Zam Müjdesi!

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, akademisyen maaşlarının düzenlemesine ilişkin "Yasal düzenleme gerekiyorsa yapılacak " dedi. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Kamu-Sen Başkanı Afacan'dan Kurban Bayramı Mesajı

  Kamu-Sen Başkanı Afacan'dan Kurban Bayramı Mesajı

  Türkiye Kamu-Sen Kastamonu Şube Başkanı Nedim Afacan, yayınladığı mesajla vatandaşların, tüm kamu çalışanlarının ve Kastamonu halkının Kurban Bayramı’nı kutladı. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Bakan Çelik'ten İlaçta Taban Fiyat Uygulamasına İlişkin Açıklama

  Bakan Çelik'ten İlaçta Taban Fiyat Uygulamasına İlişkin Açıklama

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, ilaçta taban fiyat uygulamasına ilişkin, “Vatandaş, aynı etken maddeyi içeren bu ilacı değil de başka isimdeki bir ilacı alacak ise o zaman 5 lira fark ödeyecek. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Bakan Çelik, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Koncuk'u Kabul Etti

  Bakan Çelik, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Koncuk'u Kabul Etti

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Reşat Moralı Toplantı Salonunda, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk ve beraberindeki heyeti kabul etti. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Amacımız İlaçların Fiyatlarını Birbirine Yaklaştırmak'

  Amacımız İlaçların Fiyatlarını Birbirine Yaklaştırmak"

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: (İlaçta taban fiyat uygulaması) "Eğer vatandaş, aynı etken maddeyi içeren bu ilacı değil de başka isimdeki bir ilacı alacak ise o zaman fark ödeyecek" "Burada amacımız vatandaşa daha fazla yük değil bu fiyatların etken maddesi aynı olan ilaçların belki de fiyatlarını. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Çelik: 'Amacımız İlaçların Fiyatlarını Birbirine Yaklaştırmak'

  Çelik: "Amacımız İlaçların Fiyatlarını Birbirine Yaklaştırmak"

  "Amacımız ilaçların fiyatlarını birbirine yaklaştırmak"-Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: -(İlaçta taban fiyat uygulaması) "Eğer vatandaş, aynı etken maddeyi içeren bu ilacı değil de başka isimdeki bir ilacı alacak ise o zaman fark ödeyecek"-"Burada amacımız vatandaşa daha fazla yük değil bu fiyatların etken maddesi aynı olan ilaçların belki de fiyatlarını birbirine yaklaştırmak"-"SGK olarak gelişmeleri anlık takip ediyoruz, vatandaşın aleyhine gelişecek bir durum kesinlikle söz konusu (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Çelik: İlaçta Taban Fiyatta Vatandaş Aleyhine Gelişecek Duruma Fırsat Vermeyiz

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, 1 Ekim itibariyle başlayan ilaçta taban fiyat uygulamasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Gündem / 2 Ekim 2014

  Gündem / 2 Ekim 2014

  ANADOLU AJANSI. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Gündem Özeti / 2 Ekim 2014

  Gündem Özeti / 2 Ekim 2014

  ANADOLU AJANSI. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 03:37:32. #1.13#