07:2900
SON DAKİKA TÜRKİYE KAMU SEN HABERLERİ

Son Dakika Türkiye Kamu Sen Haberleri

   

  Isparta'daki Trafik Kazası

  Türkiye Kamu Sen Genel Başkanı Koncuk: "Peş peşe yaşanan bu acılar artık yetkilileri harekete geçirmeli, iş ve işçi güvenliği noktasında alınması gereken tedbirler ivedi olarak hayata geçirilmelidir" (Dün 17:00)

   

  İç Anadolu Gençlik Federasyonu'ndan Koncuk'a Ziyaret

  İç Anadolu Gençlik Federasyonu'ndan Koncuk'a Ziyaret

  İç Anadolu Gençlik ve Spor Federasyonu Federasyonu Başkanı Ümit Hakan Cenik ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk ve Ulaşım-Sen Genel Başkanı Şerafettin Deniz’i ziyaret etti. (Dün 11:16)

   

  Zonguldak Türkiye Kamu-Sen, Mahsur Kalan Madenciler İcin Mevlüt Okuttu

  Zonguldak Türkiye Kamu-Sen, Mahsur Kalan Madenciler İcin Mevlüt Okuttu

  Zonguldak Türkiye Kamu-Sen tarafından Karaman Ermenek’deki maden kazasında mahsur kalan işciler icin mevlüt okutuldu. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Denizli'de Memurlar Meydana İndi

  Denizli'de Memurlar Meydana İndi

  Denizli'de Kamu-Sen'e bağlı sendikalar, memurlara yapılan 123 TL'lik zammı beğenmeyerek, yüzde 12 zam isteğiyle meydana indi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Bilecik'te Toplu Sözleşme Görüşmeleri Protesto Edildi

  Türkiye Kamu Sen Bilecik Temsilciliği üyeleri, 2014 ve 2015 yılı maaş zamlarının belirlendiği toplu sözleşme görüşmelerini protesto etti. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Türkiye Kamu-Sen'den Zam Talebi

  Türkiye Kamu-Sen Erzurum İl Temsilciliğine bağlı sendika şube başkan ve üyeleri, hükumetten, memur maaşlarına yıllık yüzde 12 zam talebinde bulundu. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Balıkesir'de Memurlardan Hakime Eylem

  Balıkesir'de Memurlardan Hakime Eylem

  Balıkesir'de KAMU-SEN'e bağlı sendikalara üye memurlar, Hakime, Savcıya Var da Bize Yok mu adlı eylemde bir araya geldi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Türkiye Kamu-Sen'den Memurlara "Ek Zam" Talebi

  Türkiye Kamu Sen Edirne Temsilcisi Alim Kanpolat, memurlara 123 lira, emekliler ise 140 lira zam yapıldığını belirterek, "Ekonomik planlarda yapılan değişiklikler ve artan fiyatlar dikkate alındığında, memurların aylık 240 lira zararda olduğu görülmektedir" dedi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Kamu-Sen'den "Toplu Sözleşme" Eylemi

  Türkiye Kamu Sen Giresun Temsilciliği, 2014 ve 2015 yılı maaş zamlarının belirlendiği toplu sözleşme görüşmelerini protesto etti. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Bursa'da Memurlardan Zamlara Kazıklı Protesto

  Bursa'da Memurlardan Zamlara Kazıklı Protesto

  Bursa'da, Türkiye Kamu-Sen Bursa Şubesi üyeleri, memura yapılan zamları Ak Parti İl Başkanlığı önüne kazık bırakarak protesto etti. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Türkiye Kamu-Sen'den Memurlara Ek Zam Talebi

  Türkiye Kamu-Sen Tokat Temsilcisi Selim Sarı, "Kamu görevlilerinin dağ gibi biriken ekonomik sorunlarının çözülmesi için yüzde 12 ek zam istiyoruz." dedi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Nurullah Albayrak: Memurla Maaş Pazarlığı Yapmaktan Kaçamazsınız

  Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi ve Türk Ulaşım-Sen Şube Başkanı Nurullah Albayrak, hükümetin terör örgütüyle bile pazarlığa girdiğini savunarak, “PKK’yla terör pazarlığı yapıyorsunuz. Apo ile ihanet pazarlığı yapıyorsunuz. IŞİD’le rehine pazarlığı yapıyorsunuz. PYD ile yardım pazarlığı yapıyorsunuz. Memurla maaş pazarlığı yapmaktan kaçamazsınız.” dedi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Ek Zam İsteyen Türkiye Kamu Sen Üyeleri Eylem Yaptı

  Gaziantep Türkiye Kamu Sen üyeleri aldıkları maaşın yetersiz olduğunu belirterek, ek zam için eylem yaptı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Binlerce Memur Ek Zam İçin Yürüdü

  Binlerce Memur Ek Zam İçin Yürüdü

  Hakim ve savcıya bin 155 TL verildiğini hatırlatarak memur ve emekliye de ek zam istediklerini söyleyen Türkiye Kamu Sen İzmir İl Temsilcisi Ahmet Doğruyol, “Toplu sözleşme sonunda kamu görevlilerinin hakkı enflasyon farkı ödemesi dahi gasp edilmiş, memurlar kendi kaderlerine terkedilmiştir. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Kamu-Sen'den "Toplu Sözleşme" Eylemi

  Türkiye Kamu Sen Bolu Temsilciliği, 2014 ve 2015 yılı maaş zamlarının belirlendiği toplu sözleşme görüşmelerini protesto etti. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  'Saraya Milyarlarca Lira Harcayanlar Memura Gelince Vermiyor'

  "Saraya Milyarlarca Lira Harcayanlar Memura Gelince Vermiyor"

  Kamu-Sen Balıkesir İl Temsilcisi Yılmaz Kuran, "Birleri aç gezerken birileri de bir eli yağda bir eli balda olmaz." dedi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Türk Kamu Sen 'Tencere Kazanlı' Eylemle Maaşlara Yıllık 12 Zam İstedi

  Türk Kamu Sen Erzurum İl Temsilciliği'ne bağlı sendika şube başkanları ve üyeleri, Vergi Dairesi Başkanlığı önünde 'boş kazan ve tencere' ile yaptığı eylemde, hükümetten, memur maaşlarına yıllık 12 zam talebinde bulundu. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Bostan: 'Memura ve Emekliye Yüzde 12 Ek Zam Yapılmalı'

  Bostan: 'Memura ve Emekliye Yüzde 12 Ek Zam Yapılmalı'

  İstanbul Valiliği önünde sendika üyeleriyle birlikte ek zam taleplerini duyurmak için eylem yapan M. Hanefi Bostan memura ve emekliye yapılan zammın yeterli olmadığını belirterek, yüzde 12 ek zammın yapılması gerektiğini söyledi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Kamu-Sen'den "Toplu Sözleşme" Eylemi

  Türkiye Kamu Sen İzmir Temsilciliği, 2014 ve 2015 yılı maaş zamlarının belirlendiği toplu sözleşme görüşmelerini protesto etti. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Memur Ek Zam İçin Alana İndi

  Memur Ek Zam İçin Alana İndi

  Kamu-Sen Nevşehir İl Temsilciliği tarafından Valilikteki Atatürk Anıtı önünde düzenlenen eylemle memurların hükümetten ek zam istekleri belirtildi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Kamu Sen Yüzde 12 Ek Zam İstedi

  Kamu Sen Yüzde 12 Ek Zam İstedi

  Türkiye Kamu Sen Antalya İl Temsilciliği memur maaşlarına 2015 için yapılacak zammın yeterli olmadığını savunarak yüzde 12 ek zam yapılmasını talep etti. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Memurlara 'Yüzde 12 Ek Zam' Talebi

  Memurlara "Yüzde 12 Ek Zam" Talebi

  Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Koncuk "Ekonomik planlarda yapılan değişiklikler dikkate alındığında, memurların aylık 240 lira zararda olduğu görülmektedir. (28 Ekim 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 07:29:55. #1.13#