SON DAKİKA TÜRKİYE VOLEYBOL FEDERASYONU HABERLERİ

Son Dakika Türkiye Voleybol Federasyonu Haberleri

  • 11:31Voleybol: Haftanın ProgramıErkekler ve Bayanlar Voleybol 1. Liglerine 16. hafta maçlarıyla devam edilecek.
  • 11:16Özkan Mutlugil, Başkan Öz'ü Ziyaret EttiÖzkan Mutlugil, Başkan Öz'ü Ziyaret EttiÖzkan Mutlugil, Başkan Öz'ü ziyaret ettiTürkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil ve Başkan Vekili Mustafa Ekşi Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.
  • 22:04Gülnur Görgün'e Gülnur Görgün'e "Teşekkür" PlaketiTürk sporunun emektar voleybolcularından, 17 yıl süren profesyonel voleybol kariyerinde birçok takımın formasını giyen merhum Yücel Aslan’ı, 11 ay boyunca hiç çıkmaksızın kaldığı hastane odasındaki yaşam mücadelesinde bir an olsun yalnız bırakmayan, Voleybol Ailesinin verdiği inanılmaz desteğin öncülüğünü yapan Gülnur Görgün'e bugün oynanan Eczacıbaşı VitrA - VakıfBank Şampiyonlar Ligi maçı öncesinde Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından bir teşekkür plaketi verildi.
  • 17:54Voleybol Bölgesel Lig Maçları Sona ErdiBölgesel Voleybol Liginde Manisa İl Gençlik Spor Grubunda mücadele eden Balıkesir Voleybol Aslanları İl Gençlik Spor, Turgutlu Toprak Spor ve 1922 Salihli Gençlik Spor mücadele etti.
  • 15:41Büyükşehir Belediyesi'nin Spora Desteği SürüyorBüyükşehir Belediyesi'nin Spora Desteği SürüyorDenizli Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile iç saha maçlarını Denizli Büyükşehir Belediyesi Merkez Spor Salonu’nda oynayan Denizli Gençlik Hizmetleri Bayan Voleybol Takımı Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti.
  • 14:09Bahçeşehir Koleji Play-off'a YükseldiBahçeşehir Koleji Play-off'a YükseldiTürkiye Voleybol Federasyonu 3. Lige terfi müsabakaları Bölgesel grup maçları 5-6 ve 7 Şubat tarihlerinde oynandı.
  • 12:22Aydın Voleybolda Play-off Maçlarına KaldıAydın Voleybolda Play-off Maçlarına KaldıTürkiye Voleybol Federasyonu’nun 2016 yılı faaliyet programında yer alan Büyük Bayanlar Bölgesel Lig Grup müsabakaları, Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde gerçekleştirildi.
  • 09:43Sarı Melekler 17'de 17 YaptıSarı Melekler 17'de 17 YaptıBayanlar Voleybol Ligi 3. Lig 1. Grupta Tire Belediyespor’u 3-0 gibi net bir skorla yenen Alaşehir Belediyespor yenilmezlik serisini 17 maça çıkardı.
  • 17:55Voleybol: Erkekler 1. LigSalon TVF Başkent Hakemler: Mehmet Demirdelen, Vedat Kırcaova Ziraat Bankası: Jeroen, Alex, Emre Savaş, Hüseyin Koç, Marcus, Cüneyt Dağcı (Serkan Kılıç, Burak Güngör,Venno, Selim Demir) Galatasaray HDI Sigorta: Halil Yücel, İbrahim Emet, Emin Gök, Tervaportti, Sunder, Katic (Can Ayvazoğlu, Boğaçhan Zambak, Melih Sıratca, Adis) Setler: 25-23, 25-16, 25-20 Süre: 84 dakika (29, 27, 28) Voleybol Erkekler 1. Lig'de Ziraat Bankası, Galatasaray HDI Sigorta'yı 3-0 yendi.
  • 16:07Voleybol: Erkekler 1. LigSalon: TVF Başkent Hakemler: Burhan İlhan, Salim Bektaş Halkban: Kubiak, Le Roux, Sokolov, Burutay Subaşı, Kemal Kayhan, Ulaş Kıyak, (Hasan Yeşilbudak, Caner Bengin, Kooy) Beşiktaş: Samuele, Ferhat Akdeniz, Klapwijk, Gruzdanov, Erhan Dünge, Mustafa Ramazanoğlu, (Nuri Şahin, Orçun Ergun, Murat Karakaya, Mustafa Alkan) Setler: 25-17, 25-19, 25-19 Süre: 74 dakika (23, 26, 25) Erkekler Voleybol 1. Lig'de, Halkbank, Beşiktaş'ı 3-0 yendi.
  • 15:59Voleybol: Bayanlar 1. LigSalon: TVF Başkent Hakemler: Ozan Çağı Sarıkaya, Ahmet Yücel Yolagelen Halkbank: Wopat, Elif Başaran, Fatma Yıldırım, Nevse Büyükbayram, Smutna, de la (Simge Şebnem Aköz, Hande Naz Şimşek) İmperial Hastanesi İdmanocağı: Sinem Barut, Malagurski, Fatma Sipahioğlu, Blagojevic, Deniz Çetinsaraç, Rabka (Necla Güçlü Esepaşa, Gizem Giraygil, Dilara Bilge, Beyza Arıcı, Ceren Çınar, Kamenova) Setler: 25-19, 25-19, 25-18 Süre: 74 dakika (24, 25, 25 ) Bayanlar Voleybol 1. Lig'in 15. haftasında Halkbank, İmperial Hastanesi İdmanocağı'nı 3-0 yendi.
  • 11:40Lider Halkbank, Beşiktaş'ı Konuk EdecekErkekler Voleybol 1. Lig'in lideri Halkbank, 15. hafta maçında yarın sahasında Beşiktaş ile karşı karşıya gelecek.
  • 17:30Yalova'da Voleybol Terfi Maçları BaşladıYalova'da Voleybol Terfi Maçları BaşladıTürkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen Bayanlar Bölgesel Lig maçlarının Yalova ayağı başladı.
  • 20:02Voleybol: Erkekler 1. LigSalon: TVF Başkent Hakemler: Zeki Bocutcu, Bilal Çağlar Ziraat Bankası: Jeroen, Emre Savaş, Marcus, Ferreira, Cüneyt Dağcı, Hüseyin Koç (Serkan Kılıç, Selim Demir, Burak Güngör, Oliver) Arkas Spor: Hakkı Çapkınoğlu, Shoji, Bravo, Mustafa Koç, Rouzuer, Gökhan Gökgöz (Ahmet Karataş, Muzaffer Yönet, Yiğit Gülmezoğlu, Silva, Hasan Sıkar, Setler: 20-25, 25-18, 25-23, 24-26, 9-15) Süre: 132 dakika (27, 27, 29, 34, 15) Erkekler Voleybol 1. Lig'in 13. hafta erteleme maçında Arkas Spor, deplasmanda Ziraat Bankası'nı 3-2 yendi.
  • 12:23Akçakocaspor Bundan Böyle Salon Sporlarında da EsecekAkçakocaspor Bundan Böyle Salon Sporlarında da EsecekAkçakocaspor Kulübü salon sporlarına da el atarak Voleybol Erkek ve Kız takımını kurdu ve Bölgesel guruplarda maçlara hazırlanıyor.
  • 17:09Voleybol: Erkekler 1. LigSalon: TVF Başkent Hakemler: Onur Hoşnut, Çetin Ok Maliye Milli Piyango: Yüksel Bıdak, Gjorgiev, Borovnjak, Serhat Coşkun, Fatih Ulusoy, Mestre (Alperay Demirciler, Batı Kayhan, Muhammet Ertuğrul, Petkov, Murat Tokgöz, Samet Gümüş, Furkan Gök, Andaç Kapan) Halkbank: Ulaş Kıyak, Kemal Kayhan, Kooy, Emre Batur, Kubiak, Le Roux (Travica, Hasan Yeşilbudak, Burutay Subaşı, Caner Dengin) Setler: 25-22, 25-23, 19-25, 16-25, 11-15 Süre: 120 dakika (27, 26, 24, 23, 20) Erkekler Voleybol 1. Lig'in 14. haftasında Halkbank, Maliye Milli Piyango'yu 3-2 yendi.
  • 20:35İlbank: 0 - Fenerbahçe Grundig: 3İlbank: 0 - Fenerbahçe Grundig: 3Salon: TVF Başkent Spor SalonuHakemler: Meryem Tekol Pelenk, Ayşim Erginayİlbank: Ezgi Dağdelenler (7), Cemre Erkul (4), Yanelis Santos (16), Mariana Aydın (9), Iryna Trushkina (4), Buse Ünal (1), Ceren Cihan, Zeynep Oturan, Merve Tanıl, Selin Toy (1)Fenerbahçe Grundig: Ergül Avcı (6), Ezgi Dilik (2), Şeyma Ercan (9), Christa Harmotto Dietzen (14), Polen Uslupehlivan (16), Meliha İsmailoğlu (7), Gizem Karadayı, Lucia Bosetti, Brankica Mhajlovic, Katarzyna SkorupaSetler: 16 - 25, 16 - 25, 23 - 25Süre: 72 dakika (21, 24, 27)Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Ligi'nde Fenerbahçe Grundig, deplasmanda ligin galibiyetsiz tek takımı İlbank'ı 72 dakika süren ve 16-25, 16-25, 23-25'lik setlerle 3-0 mağlup etti.
  • 16:11Rota Koleji'nden Açıklama AçıklamasıBayanlar Voleybol 2. Lig ekiplerinden Rota Koleji Voleybol Şubesi, yarın mücadele edecekleri Karşıyaka'nın maçın ertelenmesine yönelik talebinde muhatabın Türkiye Voleybol Federasyonu olduğunu bildirdi.
  • 15:50Voleybol: Bayanlar 1. LigSalon: TVF Başkent Hakemler: Meryem Tekol Pelenk, Ayşim Erginay İlbank: Ezgi Dağdelenler, Cemre Erkul, Santos, Mariana Aydın, Trushkina, Buse Ünal (Ceren Cihan, Zeynep Oturan, Merve Tanıl, Selin Toy) Fenerbahçe Grundig: Ergül Avcı, Ezgi Dilik, Şeyma Ercan, Harmotto, Polen Uslupehlivan, Meliha İsmailoğlu (Gizem Karadayı, Bosetti, Mhajlovic, Skorupa) Setler: 16-25, 16-25, 23-25 Süre: 71 dakika (21, 24, 26) Bayanlar Voleybol 1. Lig'inde Fenerbahçe Grundig, deplasmanda İlbank'ı 3-0 yendi.
  • 15:20Voleybolda Statü TartışmasıTürkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil, DenizBank CEV Şampiyonlar Ligi'nin mevcut statüsü gereği, aynı ülkeden en fazla iki takımın finallerde yer alabileceğini, ilerleyen yıllarda bu kuralın değişebileceğini söyledi.
  • 12:16Voleybol: Haftanın ProgramıErkekler ve Bayanlar Voleybol 1. Liglerine 14. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.
  • 13:03Anadolu Yıldızlar Ligi Voleybol Grup ŞampiyonasıGençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından Kars'ta yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Voleybol Grup Şampiyonasında, Vanlı voleybolcular önemli başarılar elde etti.
  • 12:38Aliağa Demirspor Mini Voleybol Liginde Mücadele EdecekAliağa Demirspor Mini Voleybol Liginde Mücadele EdecekTürkiye Voleybol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği’nce düzenlenen mini voleybol liginde, Aliağa ilçesini Aliağa Demirspor Kulübü temsil edecek.
  • 11:02Halkbank TurladıHalkbank TurladıVoleybolda, CEV Denizbank Erkekler Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden Halkbank, D Grubu'ndaki 6. ve son maçında Karadağ'ın Budvanska Rivijera takımını 3-0 mağlup etti.
  • 10:00Analig'te Van RüzgarıAnalig'te Van RüzgarıGençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından Kars’ta yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Voleybol Grup Şampiyonası’na katılan Vanlı sporcular derecelerle döndüler.
  • 21:17Halkbank - Budvanska Rivijera Budva: 3 - 0Halkbank - Budvanska Rivijera Budva: 3 - 0Ankara/ DHA Voleybolda CEV DenizBank Şampiyonlar Ligi D Grubu'nun son maçında Halkbank, Karadağlı rakibi Budvanska Rivijera Budva'yı 3-0 yenerek 12'li play-off'a kalmayı başardı.
  • 20:27Voleybol: Cev Denizbank Erkekler Şampiyonlar LigiSalon: TVF Başkent Hakemler: Alin Mateizer (Romanya), Mykhaylo Melnyk (Ukrayna) Halkbank: Emre Batur, Le Roux, Kooy, Resul Tekeli, Travica, Kubiak (Hasan Yeşilbudak, Caner Dengin, Kemal Kayhan, Ulaş Kıyak) Budvanska Rivijera: Sormaz, Medenica, Jecmenica, Babic, Olefir, Eminovic (Lakcevic) Setler: 25-15, 25-16, 25-16 Süre: 64 dakika (21, 23, 20) Voleybolda, CEV Denizbank Erkekler Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden Halkbank, D Grubu'ndaki 6. ve son maçında Karadağ'ın Budvanska Rivijera takımını 3-0 mağlup etti.
  • 11:19Nilüfer'de Plaj Voleybolu SemineriNilüfer'de Plaj Voleybolu SemineriTürkiye Voleybol Federasyonu, Nilüfer Belediyesi’nin desteğiyle plaj voleybolunun daha geniş kitlelere yayılması için Bursa’da seminer düzenledi.
  • 19:47Voleybol: Erkekler 1. LigSalon: TVF Başkent Hakemler: Mehmet Demirdelen, Yücel Yolagelen Halkbank: Kooy, Resul Tekeli, Travica, Burutay Subaşı, Kemal Kayhan, Le Roux (Caner Dengin, Hasan Yeşilbudak, Faik Samet Güneş) Bornova Anadolu Lisesi: Berk Özbek, Cansın Çınar, Ufuk Minici, da Silva, Doğukan Ulu, Muhammet Kaya (Doğuhan Yapıcı, Mehmet Bozyiğit, Deha Bozkan) Setler: 25-19, 25-18, 22-25, 25-18 Süre: 95 dakika (23, 23, 26, 23) Voleybol Erkekler 1. Lig'de Halkbank, Bornova Anadolu Lisesi'ni 3-1 yendi.
  • 19:33Voleybol: Erkekler 1. LigSalon: TVF Başkent Hakemler: Ozan Sarıkaya, Vedat Kırcova Maliye Milli Piyango: Borovnjak, Sercan Yüksel Bıdak, Serhat Coşkun, Santiago, Fatih Ulusoy, Gjorgiev (Murat Tokgöz (Alperay Demirciler, Kayhan Batı) Fenerbahçe: Pajenk, Selçuk Keskin, Cabral, Sabit Karaağaç, Metin Toy, Qesque (Ender Kıdoğlu, Metehan Baş, İzzet Ünver, Uğur Güneş, Oğuzhan Karasu) Setler: 20-25, 25-21, 22-25, 25-20, 13-15 Süre: 119 dakika (24, 25, 26, 26, 18) Voleybol Erkekler 1. Lig'de Fenerbahçe, deplasmanda Maliye Milli Piyango'yu 3-2 yendi.
  • 15:38Voleybol: Bayanlar 1. LigSalon: TVF Başkent Hakemler: Burhan İlhan, Koray Yılmazgil Halkbank: Seda Arısoy, Tutku Yüzgenç, Wopat, de la Caridad, Fatma Yıldırım, Neşve Büyükbayram (Şebnem Aköz, Songül Gürsoytrak, Ceyda Aktaş, Tuğçe Hocaoğlu, Hande Şimşek) İlbank: Buse Ünal, Ezgi Dağdelenler, Janset Erkul, Yanelis Santos, Mariana Aydın, Trushkina (Ceren Ciha, Merve Tanıl, Zeynep Oturan) Setler: 25-19, 25-17, 25-22 Süre: 74 dakika (23, 24, 27) Bayanlar Voleybol Birinci Lig'deki 13. hafta maçında Halkbank, İlbank'ı 3-0 mağlup etti.
  • 14:30Ödemiş'ten Meltem ve Bilge, 'Anadolu Yıldızları'ndaÖdemiş'ten Meltem ve Bilge, 'Anadolu Yıldızları'ndaÖdemiş Özel Dünya Koleji Küçük Kız Voleybol takımı oyuncuları Meltem Kuydere ve Bilge Kalay, Milli Takım’a oyuncu hazırlayan Anadolu Yıldızları takımı kadrosuna seçilerek Ödemiş’in adını başarıyla duyurdu.
  • 11:52Ziraat'ten Kritik GalibiyetZiraat'ten Kritik GalibiyetVoleybolda, Erkekler DenizBank CEV Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden Ziraat Bankası, B Grubu'ndaki 5. maçında, Almanya'nın VfB Friedrichshafen takımını 3-1 mağlup etti.
  • 10:59Kepez'den Milli TakımaKepez'den Milli TakımaTürkiye Voleybol Federasyonu Milli Takım kampına seçilen Kepez Belediyespor alt yapı oyuncusu Nazlı Polat, 26-31 Ocak tarihleri arasında yapılan 1.Gelişim kampına gidiyor.
  • 10:49Voleybol: Haftanın ProgramıErkekler ve Bayanlar Voleybol 1. Liglerine 13. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.
  • 09:02Koç Ailesine Başsağlığı MesajlarıKoç Ailesine Başsağlığı MesajlarıFENERBAHÇE Eski asbaşkanlarımızdan Sayın Ali Koç'un ağabeyi, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı, kulübümüzün 4894 numaralı kongre üyesi Sayın Mustafa V. Koç'un bu sabah saatlerinde geçirdiği kalp krizi sonucu vefat ettiği haberini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhum Sayın Mustafa V. Koç'a Allah'tan rahmet, başta Koç Ailesi olmak üzere merhumun tüm yakınları ve sevenlerine baş sağlığı dileriz. GALATASARAY Türk iş dünyasının önde gelen isimlerinden, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Koç'un, geçirdiği kalp krizi sonucunda erken yaşta hayatını kaybetmesinden dolayı derin bir üzüntü duyuyoruz.
  • 22:06Ziraat Bankası: 3 - Vfb Friedrichshafen: 1Ankara/ DHA Voleybolda DenizBank CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden Ziraat Bankası, B Grubu'ndaki 5. maçında, Almanya'nın VfB Friedrichshafen ekibini 3-1 yendi.
  • 21:43Voleybol: Erkekler Denizbank Cev Şampiyonlar LigiSalon: TVF Başkent Hakemler: Eldar Aliyev (Azerbaycan), Fabrizio Saltalippi (İtalya) Ziraat Bankası: Rauwerdink, Emre Savaş, Nilsson, Ferreira, Cüneyt Dağcı, Hüseyin Koç (Serkan Kılıç, Selim Demir, Baturalp Burak Güngör, Venno, Fatih Eren Uğur, Volkan Döne) VfB Friedrichshafen: Geiler, Honore, Gontariu, Venceslau, Nalobin, Tischer (Perry, Finger, Kocian, Guenthoer, Aciobanitei) Setler: 25-23, 22-25, 25-21, 25-23 Süre: 123 dakika (29, 31, 33, 30) Voleybolda, Erkekler DenizBank CEV Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden Ziraat Bankası, B Grubu'ndaki 5. maçında, Almanya'nın VfB Friedrichshafen takımını 3-1 mağlup etti.
  • 16:29Ali Kılıç: Voleybolda Üst Tura Grup Lideri Olarak Gitmeyi Arzu EdiyoruzAli Kılıç: Voleybolda Üst Tura Grup Lideri Olarak Gitmeyi Arzu EdiyoruzZiraat Bankası Erkek Voleybol Takımı Kulüp Başkanı Ali Kılıç, CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi B Grubu’nda karşılaşacakları VFB Friedrichshafen ve Paris Volley maçlarını kazanarak gruptan lider olarak çıkacaklarını söyledi.
  • 13:51İş Adamı Mustafa Koç'un VefatıTürkiye Futbol Federasyonu (TFF), Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) ve Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş kulüpleri, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayımladı.
  • 13:18Dev Satranç Şöleni Antalya'da BaşlayacakTürkiye Satranç Federasyonu tarafından Antalya’da düzenlenecek ve 81 ilden toplam 2 bin 278 sporcunun yarışacağı Türkiye Küçükler Şampiyonası, 23 ile 29 Ocak tarihleri arasında oynanacak.
  • 13:14Voleybol: Genç Kızlar Avrupa Şampiyonası ElemeleriGenç Kız Voleybol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası Elemeleri öncesi Bursa'da kampa girecek.
  • 10:45'Dev Satranç Şöleni' Antalya'da Başlıyor23-29 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek ve 81 ilden toplam 2 bin 278 sporcunun yarışacağı dev organizasyonla Antalya'da satranç şöleni yaşanacak.
  • 11:56Ziraat Bankası, Friedrichshafen'i AğırlayacakZiraat Bankası Voleybol Takımı, DenizBank CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi B Grubu'ndaki 5. maçında yarın Alman ekibi Friedrichshafen'i konuk edecek.
  • 16:32Yıldız Kız Voleybol Milli Takımı Kampa GiriyorYıldız Kız Voleybol Milli Takımı, Ankara'da kamp yapacak.
  • 09:54Voleybol: Avrupa KupalarıAvrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından düzenlenen kupalarda, yılbaşı ve olimpiyat elemeleri nedeniyle verilen yaklaşık 1 aylık ara sona eriyor.
  • 20:27Yahya Kemal İöo Spor Kulübü, Yenilgisiz Birinci OlduYahya Kemal İöo Spor Kulübü, Yenilgisiz Birinci OlduAdıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Bölgesel Büyük Erkekler Voleybol Ligi müsabakalarında Kâhta Yahya Kemal İÖO Spor Kulübü, yenilgisiz 10 puanla birinci oldu.
  • 16:12Sarı Melekler Yoluna Namağlup Devam EdiyorSarı Melekler Yoluna Namağlup Devam EdiyorTürkiye Voleybol Federasyonu 3. lig takımlarından Alaşehir Belediyesi Bayan voleybol takımı Gazi Gençlik bayan voleybol takımını ağırladı.
  • 16:02Adıyaman Bölgesel Büyük Erkekler Voleybol LigiAdıyaman Bölgesel Büyük Erkekler Voleybol Ligi yapılan maçlarla tamamlandı.
  • 15:46Bölgesel Voleybol Grup Maçları Sona ErdiBölgesel Voleybol Grup Maçları Sona ErdiAdıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2015-2016 sezonu Bölgesel Büyük Erkekler ligi Voleybol Grup maçları sona erdi.