03:3200
SON DAKİKA ÜLKER HABERLERİ

Son Dakika Ülker Haberleri


ÜLKER

... Devamı

   

  Kırgızlardan 'Teşekkür' Ziyareti

  Kırgızlardan "Teşekkür" Ziyareti

  Uzun yıllardan beri Malatya’da yaşayan Kırgızlar, Vali Yardımcısı Ahmet Sait Kurnaz’ı ziyaret ederek, verilen destekler için teşekkür ettiler. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  2014'te Ekranda 28 Bin Saat Reklam İzledik

  Interpress bünyesinde yer alan Nar Ajans'ın, televizyon reklamlarına yönelik araştırmasında, 1 Ocak'tan bu güne kadar ekranda toplam 28.125 saat reklam yayınlandığı belirlendi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Samsun'da Özgür Medyaya Polis Baskını Protesto Edildi

  Samsun'da Özgür Medyaya Polis Baskını Protesto Edildi

  Samsun Yeni Adliye binası önünde toplanmaya başlayan vatandaşlar, özgür basını hedef alan 14 Aralık polis baskınlarını protesto etti. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  THY Avrupa Ligi: Barcelona 89-91 Fenerbahçe Ülker

  Fenerbahçe Ülker uzatmaya giden maçta Barcelona'yı deplasmanda 89-91 yendi ve rakibine ilk yenilgisini yaşatırken gruptaki yerini de sağlamlaştırdı. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Barcelona, Fenerbahçe Ülker'e 91-89 Yenildi

  THY Avrupa Ligi C Grubu 9. hafta maçında Fenerbahçe Ülker, deplasmanda İspanya'nın Barcelona takımını normal süresi 79-79 biten maçta uzatma sonucunda 91-89 yendi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Fenerbahçe Ülkerli Berk Uğurlu, 10 Gün Takımdan Ayrı Kalacak

  Fenerbahçe Ülker Erkek Basketbol Takımının genç oyuncusu Berk Uğurlu, sakatlık nedeniyle 10 gün sahalardan uzak kalacak. (09 Aralık 2014 Salı )

   

  'Düşündüğünü Yapacak Kadar Güçlü Bir Siyasi İstikrarı Türkiye Tanıdı'

  "Düşündüğünü Yapacak Kadar Güçlü Bir Siyasi İstikrarı Türkiye Tanıdı"

  Başbakan Yardımcısı Arınç, koalisyonlar döneminde yaşanan sıkıntıları anlatarak, "Akşam düşündüğünü sabah yapacak kadar güçlü bir siyasi istikrarı Türkiye tanıdı." dedi. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Başbakan Yardımcısı Arınç Açıklaması

  "Akşam düşündüğünü sabah yapacak kadar güçlü bir siyasi istikrarı Türkiye tanıdı" "2005'den bu yana Türkiye'de 7 milyon insan iş başı yaptı. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Şehir Üniversitesi'nde Yazar Safiye Erol Konuşuldu

  Safiye Erol'un vefatının 50. yılı münasebetiyle düzenlenen toplantıda Safiye Erol'un edebiyatını ve düşünce dünyasını anlamaya, tartışmaya ve yorumlamaya yönelik 8 bildiri sunuldu. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Potada Maçın Ardından

  Potada Maçın Ardından

  Uşak Sportif Başantrenörü Bulkaz: "Maçın başından sonuna kadar üstün oynadık ve kazandık" Fenerbahçe Ülker Başantrenörü Obradovic: "Uşak Sportif maçı kazanmayı hak etti" (07 Aralık 2014 Pazar )

   

  Potada Maçın Ardından

  Potada Maçın Ardından

  Potada maçın ardından- Uşak Sportif Başantrenörü Bulkaz: "Maçın başından sonuna kadar üstün oynadık ve kazandık"- Fenerbahçe Ülker Başantrenörü Obradovic: "Uşak Sportif maçı kazanmayı hak etti" Türkiye Basketbol Ligi'nin 9. haftasında sahasında Fenarbahçe Ülker'i mağlup eden Uşak Sportif'in Başantrenörü Ozan Bulkaz, "Maçın başından sonuna kadar üstün oynadık ve kazandık" dedi. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

  Bahreyn'de "10. Manama Diyaloğu" Forumu

  Bahreyn Başbakanı Halife, Mısır Dışişleri Bakanı Şükri ile görüştü. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Anadolu Partisi Muğla Teşkilatı Kuruldu

  Anadolu Partisi Muğla Teşkilatı Kuruldu

  Cumhuriyet Halk Partisi’nden ayrılan Milletvekili Emine Ülker Tarhan’ın kurduğu Anadolu Partisi, Muğla teşkilatını kurdu. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Bakan Canikli'den Dikkatli Memurlara Ödül

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, bir antrepoda usulsüzlük yapıldığını ortaya çıkaran 2 personeli başarı belgesi ile ödüllendirdi. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Bakan Canikli, Zehirli Ayakkabıları Tespit Eden Personeli Tebrik Etti

  Bakan Canikli, Zehirli Ayakkabıları Tespit Eden Personeli Tebrik Etti

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, bir antrepodaki ayakkabıların imha esnasında eskileriyle değiştirildiğini tespit eden 2 personeli makamında kabul etti. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Zehirli Ayakkabıları Tespit Eden 2 Personele Ödül

  Zehirli Ayakkabıları Tespit Eden 2 Personele Ödül

  Gümrük Nurettin Canikli, köy Gümrük Müdürlüğü'ne bağlı bir antrepodaki ayakkabıların imha esnasında eskileriyle değiştirildiğini tespit eden 2 personeli ödüllendirdi. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.12.2014 03:32:51. #1.12#