17:4600
SON DAKİKA ULUDERE HABERLERİ

Son Dakika Uludere Haberleri

   

  Uludere'deki Olay

  Aralarında olayda yaşamını yitirenlerin yakınlarının yer aldığı grup, Şırnak Valiliği önünde basın açıklaması düzenledi. (Bugün 16:53)

   

  Kaplan: İhanet Lafını Yolsuzluk Dosyasını Kapatan Savcı ve Hakimlere Söylemiyor

  HDP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yargıçlara yönelik vatana ihanet suçlamasını eleştirerek "Vatani ihanet, ihaneti vataniye gibi kavramlar kullanılıyorlar yargıçlar için. (Bugün 16:26)

   

  DSİ'nin Toplu Açılış Töreni

  DSİ tarafından Şırnak’ta yaptırılan Silopi İçmesuyu İsale Hattı ve Musatepe Barajı, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılacağı toplu açılış töreniyle hizmete açılacak. (Bugün 15:23)

   

 

Manşet Haberleri

 • Benzin ve Motorinde İndirim

  Benzin ve Motorinde İndirim Petrol fiyatları düştü, EPDK bugünkü toplantının ardından akaryakıt şirketlerini uyardı. Uyarının ardından benzin ve motorin için indirim geldi.

 • Hayyam Garipoğlu Tahliye Edildi

  Hayyam Garipoğlu Tahliye Edildi Münevver Karabulut'un cinayetinde "suçluyu kayırmak" suçundan 3 yıl hapis cezası alan iş adamı Hayyam Garipoğlu, cezaevinde yattığı süre göz önüne alınarak tahliye edildi.

 • Tuncelili Kadın, Beyaz Tülbentiyle Göstericilere Yalvardı

  Tuncelili Kadın, Beyaz Tülbentiyle Göstericilere Yalvardı Bahçeli'nin Tunceli'ye yaptığı ziyareti sonrası ortalık karıştı. Bir kadın polis ve göstericilere arasına girip beyaz tülbentiyle olayların durması için yalvardı.

[Hata Bildir]
28.11.2014 17:46:39. #1.11#