20:5100
SON DAKİKA ULUDERE HABERLERİ

Son Dakika Uludere Haberleri

   

  Adü'de 120 Öğrenciye İzinsiz Gösteri Soruşturması

  Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı, kampüsteki Nevruz kutlamaları ile Uludere ve Halepçe ile ilgili protestolara katılan toplam 120 öğrenci hakkında, izinsiz gösteri yaptıkları iddiasıyla disiplin soruşturması başlattı. (Bugün 16:04)

   

  Çözüm Süreci

  Çözüm Süreci

  Şırnak Valisi İpek: "Çözüm süreci tamamıyla faaliyete geçse Şırnak 5 yıl içerisinde Türkiye'nin ilk 20 ili, 10 yıl içerisinde de ilk 10 ili arasına girecek" (Dün 17:39)

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tanrıkulu Açıklaması

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tanrıkulu Açıklaması

  "Yargısız infaz, dur ihtarı ve rastgele ateş açma nedeniyle yaşam hakkı da AKP döneminde sistematik olarak ihlal edilmiş ve ihlalciler korunmuştur" (Dün 16:37)

   

  Şırnak'ta Kaçak Sigara Operasyonları

  Şırnak'ta Kaçak Sigara Operasyonları

  Bu yılın başından bu yana gerçekleştirilen operasyonlarda, 1 milyon paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi. (Dün 16:26)

   

  Şırnak'ta Kaçakçılara Büyük Darbe

  Şırnak'ta Kaçakçılara Büyük Darbe

  Şırnak İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından değişik tarihlerde Uludere, Cizre, Silopi, il merkezi, Güçlükonak ve İdil ilçelerinde icra edilen operasyonlarda bir milyon paket kaçak sigara ele geçirildi. (Dün 16:05)

   

  Vali Hasan İpek'ten Başarılı Sporcuya Ödül

  Vali Hasan İpek'ten Başarılı Sporcuya Ödül

  Vali Hasan İpek, Ankara'da yapılan Türkiye Engelli Atletizimi Şampiyonasında bin 500 metrede birinci gelen Bayram Yılmaz'ı, altınla ödüllendirdi. (Dün 11:50)

   

 

  CHP'li Gök Açıklaması

  CHP'li Gök Açıklaması

  "Başbakan Yardımcısı Atalay'ın, 'Yurt içinde ağırlıkla sınır ve sahil bölgelerinde TSK'nın bütün operasyonlarının istihbaratını MİT verir' açıklaması ile Uludere'de istihbaratın MİT'e ait olmadığına dair bütün sözler uçup gitmiştir" (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Şırnak'tan Çanakkale'ye Kardeşlik Köprüsü" Projesi

  Proje kapsamında Şırnak'tan İstanbul'a gelen 40 lise öğrencisi, kentin tarihi ve turistik yerlerini gezdi. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri