SON DAKİKA VAN SARAY HABERLERİ

Son Dakika Van Saray Haberleri

13:53
Yıldızeli Kaymakamı Ahmet Can Pınar Görevine Başladı Kaymakamlar kararnamesiyle Yıldızeli ilçesine atanan Kaymakam Ahmet Can Pınar görevine başladı.
Yıldızeli Kaymakamı Ahmet Can Pınar Görevine Başladı
11:57
Sigara Kaçakçılığının Şifreleri Çözüldü İzmir'de, İl Emniyet Müdürlüğü KOM ekipleri, yılın ilk 9 ayında, 1 milyon 719 bin paket kaçak sigara ele geçirmenin yanı sıra, sigara kaçakçılığının şifrelerini de çözdü.
Sigara Kaçakçılığının Şifreleri Çözüldü
09:41
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı İçişleri Bakanlığı'na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı.
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı
15:18
Genelkurmay Açıkladı: Atlı Eşkiyanın Vurduğu Teğmenin Duran Kalbi Çalıştırıldı Ancak... Genelkurmay Başkanlığı, Van'da pusu kurularak şehit edilen Piyade Teğmen Emre As'ın duran kalbinin yapılan ilk sağlık müdahalesi sırasında önce çalıştırıldığını ancak Teğmen'in bütün müdahalelere karşın kurtarılamadığını bildirdi.
18:44
Van'da Yola Tuzaklanmış El Yapımı Patlayıcı Tespit Edildi Van'ın Saray İlçesi'nde seçim güvenliği için giden askeri araca yönelik yapılan ve küçük çaplı maddi hasara yolaçan saldırının ardından, aynı bölgede yapılan incelemelerde ikinci bir el yapımı patlayıcı daha tespit edildi.
14:14
Teröristler Karakol İnşaatını Patlattı, Araçları Yaktı Genelkurmay Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, dün ve bugün yaşanan günlük olaylara ilişkin kamuoyu bilgilendirildi.
10:33
Gümrük Kapılarında Oy Verme İşlemleri Yarın Başlıyor Cumhurbaşkanı seçimine ilişkin yurtdışında yaşayan ancak Türkiye'de bulunan vatandaşların gümrük kapılarında oy verme işlemleri yarın başlıyor.
Gümrük Kapılarında Oy Verme İşlemleri Yarın Başlıyor
13:19
PKK Haber Yolladı: Partisinden İstifa Etmezse Ölecek Van'ın Saray ilçesinde belediye encümenliğine seçilen vatandaşa haber gönderen PKK üyeleri, istifa etmezse öldürüleceğini söyledi.
PKK Haber Yolladı: Partisinden İstifa Etmezse Ölecek
13:50
Osmaneli'ne Yeni Atanan Savcı ve Hâkim Görevlerine Başladılar Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu tarafından yaz kararnamesi ile Osmaneli'ye atanan Cumhuriyet Savcısı Volkan Işık ile Hâkim olan eşi Burçin Işık görevlerine başladılar.
Osmaneli'ne Yeni Atanan Savcı ve Hâkim Görevlerine Başladılar
20:33
Özalp'te Kültür ve Sanat Şenliği Yapıldı Özalp Kaymakamlığı tarafından yürütülen "SODES'le Yetenekler Ortaya Çıkıyor" Projesi kapsamında kültür ve sanat şenliği yapıldı.
16:18
Özalp'ta Kültür Sanat Şenliği Yapıldı Özalp ilçesi genelinde sosyal dışlanma ile mücadele kapsamında yürütülen faaliyetler ile ilgili; toplumun tüm paydaşlarının bir araya geldiği kültür sanat şenliği halkın yoğun katılımı ve gönül elçilerinin desteği ile gerçekleştirildi.
Özalp'ta Kültür Sanat Şenliği Yapıldı
17:30
Vali Karaloğlu, Sarı Çiftinin Nikah Şahidi Oldu Van Valisi Münir Karaloğlu, Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Meslek Yüksekokulu Radyo Televizyon Bölümü Öğretim Görevlisi ve Şehrivan Gazetesi Köşe Yazarı Ergin Sarı'nın nikah şahidi oldu.
Vali Karaloğlu, Sarı Çiftinin Nikah Şahidi Oldu
11:46
Saraylı Öğrenciler Çanakkale'yi Gezdi Saray ilçesindeki 90 kişilik öğrenci grubu, Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında Çanakkale'ye gitti.
10:56
Özalp İlk Sinemasına Kavuştu YYÜ Özalp MYO tarafından SODES kapsamında hazırlanan proje dahilinde ilçeye kazandırılan ilk sinema, düzenlenen törenle hizmete açıldı.
Özalp İlk Sinemasına Kavuştu
13:10
'Yılın Hemşiresi'nden Müdür Acar'a Ziyaret Van'da 'Yılın Hemşiresi' seçilen Saray ilçesi Örenburç köyünde görev yapan ebe Emine Suzan Solgun, İl Sağlık Müdürü Dr.
'Yılın Hemşiresi'nden Müdür Acar'a Ziyaret
17:56
Provokasyona Meydan Vermeden Çekilme Tamamlanmalı Aysel Tuğluk, terör örgütü üyelerinin sınır dışına çekilmeleri yönündeki kararın yarından itibaren uygulanacağını hatırlattı.
Provokasyona Meydan Vermeden Çekilme Tamamlanmalı
15:48
Başkan Bilmez BDP'ye Katıldı Van'ın Saray ilçesinin eski Belediye Başkanı Seracettin Bilmez, Barış ve Demokrasi Partisi'ne katıldı.
Başkan Bilmez BDP'ye Katıldı
15:32
"Bir Gerillanın Burnu Kanarsa Hesabını Sorarız" Çözüm sürecini anlatmak için Van'a gelen DTK eşbaşkanları Ahmet Türk ve Aysel Tuğluk, Özalp'ta halka hitap etti.
'Bir Gerillanın Burnu Kanarsa Hesabını Sorarız'
15:01
Çözüm Süreci Bağımsız Van Milletvekili Aysel Tuğluk, terör örgütü üyelerinin ülke dışına çekilmelerine ilişkin yaşanacak provokasyonlar konusunda hükümeti uyardı.
Çözüm Süreci
10:04
Muradiyeli Muhtarlardan Çözüm Sürecine Destek Verdi Tüm Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Genel Başkanı ve TÜDKİYEB Genel Başkan Yardımcısı Nihat Çelik, Van'ın ilçelerinde sürdürdüğü gezilerine devam ediyor.
Muradiyeli Muhtarlardan Çözüm Sürecine Destek Verdi
09:38
İran Sınırındaki Muhtarlardan Barışa Destek İran sınırında bulunan Van'ın Özalp ve Saray ilçelerindeki köy ve mahalle muhtarları barış sürecine tam destek verdiklerini söyledi.
İran Sınırındaki Muhtarlardan Barışa Destek
17:30
Van'da Kaçakçılık Operasyonları Van'da düzenlenen kaçakçılık operasyonlarında, gümrük kaçağı 115 bin 190 paket sigara ile 6 ton 630 kilogram çay ve 3 ton 665 litre akaryakıt ele geçirildi.
13:59
Jandarmadan Kaçak Sigara, Çay ve Akaryakıt Operasyonu Van'da jandarma ekipleri tarafından 6 ilçede yaptıkları çalışmalar sonucu 115 bin 190 paket kaçak sigara, 6 bin 630 kilogram kaçak çay ve 3 bin 665 litre kaçak akaryakıt ele geçirildi.
Jandarmadan Kaçak Sigara, Çay ve Akaryakıt Operasyonu
22:51
Vali Karaloğlu, Özalp'ta Kanaat Önderleri, Muhtarlar ve Stk Temsilcileriyle Yemekte Buluştu Van Valisi Münir Karaloğlu, son 30 yıldır bir fitne uğruna, bir kirli oyun uğruna Türkiye'nin 300 milyar dolar harcama yaptığını belirterek "İnşallah bu yeni baharla birlikte bu çözüm süreci de başarıya ulaşır ve bu kirli oyunda devletimizin"...
Vali Karaloğlu, Özalp'ta Kanaat Önderleri, Muhtarlar ve Stk Temsilcileriyle Yemekte Buluştu
14:26
Saraylı Çocuklar Oyun Parklarına Kavuştu Saray Kaymakamı Ahmet Can Pınar, köy ziyaretleri sırasında kendisinden oyun parkı isteyen çocuklar için hazırlattığı proje ile ilçe merkezi ve tüm köylere çocuk oyun parkı yaptırdı.
12:24
Van'da Sigara Kaçakçılığı Van İl Jandarma Komutanlığı'nca yapılan çalışmalar neticesinde 106 bin 430 paket kaçak sigara ele geçirildi.
Van'da Sigara Kaçakçılığı
14:00
Özalp'ta Barış Temizliği BDP'li Özalp Belediyesi'nin bahar temizliğine, askerler ve AK Partili belediye de destek verdi.
Özalp'ta Barış Temizliği
15:13
AK Parti Milletvekillerinden Özalp ve Saray İlçelerine Çıkarma Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van milletvekilleri Özalp ve Saray ilçelerinde teşkilat istişare toplantılarına katıldıktan sonra ilçedeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ettiler.
AK Parti Milletvekillerinden Özalp ve Saray İlçelerine Çıkarma
10:01
Milletvekili Çiftci Erciş'te AK Parti Van Milletvekili Çiftci, Erciş'te inşaatı devam eden okulları ziyaret ederek, Erciş'in eğitim alanında devrim yaşadığını söyledi.
Milletvekili Çiftci Erciş'te
09:38
AK Parti'den Özalp ve Saray'a Çıkarma AK Parti Van İl Başkanı Abdullah Aras, partililerle Özalp ve Saray teşkilatlarını ziyaret ederek, vatandaşların sorunlarını dinledi.
AK Parti'den Özalp ve Saray'a Çıkarma
13:10
Saraylı Kızlar, Önce Okullu Sonra Dershaneli Oldu Van'ın İran sınırındaki Saray ilçesinde geçen yıl inşa edilen 300 öğrenci kapasiteli pansiyon, 159 kız öğrenciyi okullu yaptı.
10:52
Van'da Kar Yağışı Van'da dün akşam saatlerinde başlayan kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkilerken, 95 köy yolu ise ulaşıma kapandı.
Van'da Kar Yağışı
01:38
Van Doğa Koleji Öğrencilerinin ABD Gezisi Van Doğa Koleji öğrencileri, Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Araştırmaları Merkezi (NASA) başta olmak üzere ABD'de birçok yeri ziyaret ederek yarıyıl tatilini dolu dolu geçirdi.
Van Doğa Koleji Öğrencilerinin ABD Gezisi
11:28
Van'da Kar Yağışı Van'da önceki gün başlayan ve aralıklarla devam eden kar yağışı 208 köy yolunun kapanmasına neden oldu.
Van'da Kar Yağışı
09:58
Van'da Kar Yağışı ve Sis Van'da devam eden kar yağışı yüksek kesimlerde trafiği olumsuz yönde etkilerken, 303 köy yolunun ise kapanmasına neden oldu.
Van'da Kar Yağışı ve Sis
13:35
Van'da Trafik Kazası: 18 Yaralı Van'da meydana gelen trafik kazasında 18 kişi yaralandı.
11:46
Minibüsler Çarpıştı: 18 Yaralı Van'ın Özalp ilçesinde iki minibüsün kafa kafaya çarpışması sonucu 3'ü ağır olmak üzere toplam 18 kişi yaralandı.
Minibüsler Çarpıştı: 18 Yaralı
13:39
Van, Bankalardaki Mevduat Oranı Bakımından Türkiye Birincisi Oldu Van Valisi Münir Karaloğlu, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun (BBDK) geçtiğimiz hafta açıkladığı bankalardaki mevduat artışında Van'ın yüzde 55.24'lik oranla Türkiye'de birinci sırada olduğunu söyledi.
Van, Bankalardaki Mevduat Oranı Bakımından Türkiye Birincisi Oldu
14:04
Başarılı Öğrencilerine Bisiklet Van'ın Saray İlçesi'ne bağlı, İran sınırındaki Beyarslan Köyü'nde de karne heyecanı yaşandı.
Başarılı Öğrencilerine Bisiklet
12:29
Van'da 312 Köy Yolu Ulaşıma Kapalı Van'da etkili olan kar yağışı nedeniyle 312 köy yolunun ulaşıma kapalı olduğu bildirildi.
Van'da 312 Köy Yolu Ulaşıma Kapalı
10:29
Van'da Kar Yağışı ve Fırtına Van'da önceki gün akşam saatlerinde başlayan kar yağışı yüksek kesimlerde trafiği olumsuz yönde etkilerken, 329 köy yolu kapandı.
Van'da Kar Yağışı ve Fırtına
12:21
Doğu Kara Gömüldü Hakkari ve Bitlis genelinde etkili olan kar yağışı ve soğuk hava bu sabah saatlerinden itibaren Van'ı da etkisi altına aldı.
Doğu Kara Gömüldü
11:50
Van'da 391 Köy Yolu Kardan Kapandı Van'da akşam saatlerinde başlayan kar yağışı yüksek kesimlerde trafiği olumsuz yönde etkilerken, 391 köy yolunun ise kapanmasına neden oldu.
Van'da 391 Köy Yolu Kardan Kapandı
11:20
Yurtta Kış Van, Bitlis, Hakkari ve Muş'ta etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle, bin 173 köye ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış
09:54
Van'da Kar Yağışı Van'da, kar yağışı yüksek kesimlerde trafiği olumsuz yönde etkilerken, 391 köy yolunun ise kapanmasına neden oldu.
Van'da Kar Yağışı
10:28
Van'da Karla Mücadele Çalışmaları Van'da dün akşamdan beri etkili olan kar yağışından dolayı 237 köy yolu ulaşıma kapandı.
Van'da Karla Mücadele Çalışmaları
12:47
'Kalekollar' Kaçakcılığı Önledi, Köylüler Göçe Başladı Van'ın sınır İlçeleri'nde kaçakçılık olayları son 10 yıl içersinde 48 kişinin yaşamını yitirmesine neden oldu.
'Kalekollar' Kaçakcılığı Önledi, Köylüler Göçe Başladı
16:53
Van'da Karla Mücadele Çalışmaları Van'da geçtiğimiz günlerde etkili olan kar yağışı sonrası kapanan 106 köy yolu tek tek açılıyor.
Van'da Karla Mücadele Çalışmaları
14:40
BDP İlçe Kongre Çalışmalarına Start Verdi Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Van İl Başkanı Ömer Ertaş, start verdikleri ilçe kongre çalışmaların tüm ilçelerde aralıksız sürdürüldüğünü söyledi.
BDP İlçe Kongre Çalışmalarına Start Verdi
15:14
Stm Esnaflarından Vatso'ya Ziyaret Van'ın Saray ilçesinde bulunan Kapıköy Sınır Kapısı'ndaki Serbest Ticaret Merkezi'ndeki işyeri sahipleri sorunlarını Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mirza Nadiroğlu'na aktardılar.
Stm Esnaflarından Vatso'ya Ziyaret
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 00:13:36. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA VAN SARAY HABERLERİ
[Hata Bildir]