SON DAKİKA VATAN ŞAŞMAZ HABERLERİ

Son Dakika Vatan Şaşmaz Haberleri


VATAN ŞAŞMAZ

Ben İ.Ü. İşletme Fakültesi'nde okuyordum. 93 yılında Deniz Tüney Mankenlik ve Fotomodellik Ajansı'na yazıldım.İyi bir ajanstı.Uzunca bir süre çeşitli reklam filmleri, video klipler, kataloglar çekimlerinde yer aldım. Sonra 1996'da üniversiteyi bitirince 1-1.5 sene aracı bir kurumda borsacı, yatırım... Devamı

14:26
LTS Ödüle Doymuyor Kapalı kalan saçlardan, onkoloji hastalarına kadar kişiye özel Revox şampuanları üreten Trikolog Talat Sam, ikinci kez "Yılın ARGE ve İnovasyon" ödülüne layık görüldü.
LTS Ödüle Doymuyor
09:55
Fethiye'de 507 Çift Boşandı Fethiye’de bir önceki yıla göre boşanma ve yabancı uyruklu ölüm sayısı artarken evlenme, doğum ve ölüm rakamlarının azaldığı ortaya çıktı.
Fethiye'de 507 Çift Boşandı
09:24
Yılın En İyi Mimarı Ödülü Gülay Yedekçi'nin Oldu Engelsiz Yaşam Vakfı tarafından düzenlenen Yılın En İyileri Ödül Töreni’nde 2014 Yılının En iyi Mimarı Ödülü, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Gülay Yedekçi’ye verildi.
17:47
Hendek Belediyesi 'Uludere' Projesi, Kamusal Uygulamalar Alanında Birincilik Ödülü Aldı Uluslararası nitelik taşıyan Plant Dergisi, süs bitkisi üretimi ve peyzaj mimarlığı alanında yılın ‘en iyilerini’ ödüllendirdi.
Hendek Belediyesi 'Uludere' Projesi, Kamusal Uygulamalar Alanında Birincilik Ödülü Aldı
12:27
Büyükşehir Belediyesi'ne Ödül Yağmuru Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen Kuzey Yıldızı Rekreasyon Alanı, Plant Dergisi’nin “peyzaj mimarisinin en iyileri” arasına girerek, kamusal uygulamalar dalında ödüle layık görüldü.
17:53
Sanat Yönetmeni Yazıcıoğlu'ndan Avrupa'ya Tepki İBB Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Erhan Yazıcıoğlu, Türklerin gösterdiği mütevazilik karşısında tepkisiz kaldığını iddia ettiği Avrupa’yı sert sözlerle eleştirdi.
18:16
Mersin'de Ar-Ge Toplantısında Protokol Krizi Çıktı Mersin'de düzenlenen 2'nci Mobilya Ar-Ge Proje Pazarı'nın (MAPP) açılışında CHP Mersin Milletvekili Vahap Seçer'e protokolde yer ayrılmaması protokol krizine neden oldu.
Mersin'de Ar-Ge Toplantısında Protokol Krizi Çıktı
17:04
Mersin'de Ar-Ge Toplantısında Protokol Krizi Çıktı Mersin'de düzenlenen 2'nci Mobilya Ar-Ge Proje Pazarı'nın (MAPP) açılışında CHP Mersin Milletvekili Vahap Seçer'e protokolde yer ayrılmaması protokol krizine neden oldu.
Mersin'de Ar-Ge Toplantısında Protokol Krizi Çıktı
11:46
Ali Kocatepe İle Ünlüler Zorlu Sahnesinde! Tanju Çolak, Tümer Metin gibi Türk futbolunun unutulmaz isimlerinin yanı sıra Nükhet Duru, Bedük, Pinhani, Mert Fırat, Yaşar, Burcu Güneş gibi ünlü isimler de eşlik edecek.
16:47
Ali Kocatepe ile Ünlüler Zorlu Sahnesinde! Söz ve müzik ustası Ali Kocatepe, 50. Sanat yılını 'Eski ve Yeni Kuşak' dostlarının sürpriz performansları ile Zorlu'da kutluyor!
22:37
Adana'da Haluk Levent Rüzgarı Şarkıcı Haluk Levent, Adana'da Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası eşliğinde sevilen parçalarını seslendirdi.
17:48
Prime Mall İskenderun, Çocuk Hakları Sergisine Ev Sahipliği Yaptı Prime Mall İskenderun, “Çocuk Hakları Sergisi"ne ev sahipliği yaptı.
Prime Mall İskenderun, Çocuk Hakları Sergisine Ev Sahipliği Yaptı
14:51
Akıllı Baret Sky Türk'te Yarı Finalde Akıllı Baret geçtiğimiz aylarda katıldığı "Bir Fikrin mi Var" yarışmasında onlarca proje arasından sıyrılıp yarı finale kaldı.
20:56
Ünlü Mankenler Malatya'da Podyuma Çıktı Malatya'da bulunan bir alışveriş merkezinin düzenlediği defilede, ünlü mankenler podyuma çıktı.
Ünlü Mankenler Malatya'da Podyuma Çıktı
19:17
Sonbahar-Kış Defilesine Malatyalılardan Büyük İlgi Malatya’da düzenlenen ve ünlü mankenlerin de sahne aldığı defile ilgi gördü.
Sonbahar-Kış Defilesine Malatyalılardan Büyük İlgi
11:59
Malatya'da Ünlü Mankenler Defile Sunacak Malatya’da ünlü mankenlerin defile sunacakları bildirildi.
Malatya'da Ünlü Mankenler Defile Sunacak
16:14
Yıldız Tilbe Etimesgut'ta 100 Bin Kişiyi Coşturdu Etimesgut Belediyesi'nin düzenlediği 11. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali'nin ilk gününde ünlü sanatçı Yıldız Tilbe sahne aldı.
Yıldız Tilbe Etimesgut'ta 100 Bin Kişiyi Coşturdu
08:58
Yıldız Tilbe, Ankaralıları Coşturdu Ankara Etimesgut Belediyesi'nin düzenlediği 11. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali'nin ilk gününde, ünlü sanatçı Yıldız Tilbe sahne aldı.
Yıldız Tilbe, Ankaralıları Coşturdu
08:40
Ankara'da 11. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali Tilbe'nin sahneye çıkmasıyla meydandaki coşku doruğa tırmandı.
Ankara'da 11. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali
07:27
Cicişler Ali Ağaoğlu'na Meydan Okudu ALS hastalığına dikkat çekmek için (Ice Bucket Challenge) kampanyasına katılan cicişler Ali Ağaoğlu'na meydan okudu.
Cicişler Ali Ağaoğlu'na Meydan Okudu
11:14
Hadise Kiloları ve Dansıyla Hayranlarını Şok etti Hadise, Yenikapı'daki miting alanında hayranlarıyla buluştu. Geçen yaz 15 kilo veren genç şarkıcının verdiği kiloları geri aldığı görüldü.
Hadise Kiloları ve Dansıyla Hayranlarını Şok etti
10:10
İstanbul'da Kültür Sanat Perküsyon virtüözü Burhan Öçal, 20 Ağustos'ta Zorlu Center Park alanında konser verecek Ali Kocatepe, 50. sanat yılını 20 Ağustos'ta Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde vereceği konserle kutlayacak İngiltere'nin ikonik grubu Portishead, 20 Ağustos'ta ilk kez Türkiye'de sahne alacak.
İstanbul'da Kültür Sanat
17:08
Vatan Şaşmaz, Sevgilisiyle Yunan Adaları'nda Sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz bayram tatilini yeni sevgilisi sosyetik mimar Yasemin Adalı'yla Kos, Rodos ve Midilli adalarında geçiriyor.
Vatan Şaşmaz, Sevgilisiyle Yunan Adaları'nda
10:57
Erzurum'da Ramazan Coşkuyla Karşılandı Onbir Ayın Sultanı Ramazan Ayının gelmesiyle Türkiye'nin dört bir yanında ramazan kutlamaları yapılmaya başladı.
12:00
Tiyatro ve Fenerbahçe Aşkı Konuşturdu İstanbul’da 14 yıldır konuşamaz derecede ağır kekemelik yaşayan Eren Göğce, Fenerbahçe ve tiyatro aşkı için azmetti, 45 günde elde ettiği başarı ile parmak ısırttı.
Tiyatro ve Fenerbahçe Aşkı Konuşturdu
11:28
Tiyatro ve Fenerbahçe Aşkı Konuşturdu İstanbul’da 14 yıldır konuşamaz derecede ağır kekemelik yaşayan Eren Göğce, Fenerbahçe ve tiyatro aşkı için azmetti, 45 günde elde ettiği başarı ile parmak ısırttı.
Tiyatro ve Fenerbahçe Aşkı Konuşturdu
18:57
Mehteran takımlı kortej yürüyüşü - Erzurum Büyükşehir Belediyesinin ramazan etkinlikleri kapsamında kortej yürüyüşü düzenlendi.
Mehteran takımlı kortej yürüyüşü -
18:33
Erzurum'da Mehteran Takımlı Kortej Yürüyüşü Erzurum Büyükşehir Belediyesinin ramazan etkinlikleri kapsamında kortej yürüyüşü düzenlendi.
18:10
Erzurum'da Ramazan Etkinlikleri Mehteranlı Yürüyüşle Başladı Erzurum’da 11 ayın sultanı Ramazan’ın gelişi nedeniyle düzenlenen etkinlikler, mehteran ekibi eşliğinde yürüyüşle start aldı.
Erzurum'da Ramazan Etkinlikleri Mehteranlı Yürüyüşle Başladı
14:05
518 Işıklı Mezun Oluyor 128 yıllık FMV Işık Üniversitesi 15. Dönem Mezuniyet Töreni üniversitenin Şile Kampüsü'nde mezun ve ailelerinden oluşan yaklaşık 2 bin kişilik izleyicinin katılımıyla 27 Haziran Cuma günü gerçekleştirilecek.
518 Işıklı Mezun Oluyor
14:52
Fashion Tv Türkiye Modelleri Seçildi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin Girne şehri ile Panama'da Eylül yapılacak Fashion TV Dünya Modellik Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edecek adayların belirlendiği yarışma nefes kesti.
Fashion Tv Türkiye Modelleri Seçildi
11:19
Fashion Tv Türkiye Modelleri Seçildi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin Girne kenti ile Panama'da Eylül ayında yapılacak Fashion TV Dünya Modellik Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edecek adayların belirlendiği yarışma nefes kesti.
11:10
Serdar Ortaç'tan Sesli Mesaj Muğla’nın Bodrum ilçesinde düzenlenen güzellik yarışmasında sahne alacak olan Serdar Ortaç, rahatsızlığı nedeniyle programa katılamadı.
Serdar Ortaç'tan Sesli Mesaj
10:32
Miss And Mr Fashion Tv Yarışması Türkiye Elemeleri Yapıldı Miss And Mr Fashion Tv Yarışması'nın Türkiye elemeleri, Bodrum'da gerçekleştirildi.
Miss And Mr Fashion Tv Yarışması Türkiye Elemeleri Yapıldı
08:32
Miss and Mr Fashion TV Yarışmasının Elemeleri Bodrum'da Miss and Mr Fashion TV Yarışmasının Türkiye elemeleri, Bodrum'da gerçekleştirildi.
Miss and Mr Fashion TV Yarışmasının Elemeleri Bodrum'da
11:06
Ankara Büyükşehir'den 214 Çifte Muhteşem Düğün Ankara Büyükşehir Belediyesi, 214 çift için toplu düğün şöleni düzenledi.
Ankara Büyükşehir'den 214 Çifte Muhteşem Düğün
23:51
Ankara'da Toplu Nikah Ankara Büyükşehir Belediyesinin toplu nikah töreninde 214 çift dünyaevine girdi.
Ankara'da Toplu Nikah
13:41
Nar Festivali Sibel Can Konseriyle Sona Erdi Antalya'nın Kemer İlçesi'nde düzenlenen 11. Altın Nar Festivali, Sibel Can konseriyle sona erdi.
Nar Festivali Sibel Can Konseriyle Sona Erdi
13:41
Nar Festivali Sibel Can Konseriyle Sona Erdi Antalya'nın Kemer İlçesi'nde düzenlenen 11. Altın Nar Festivali, Sibel Can konseriyle sona erdi.
Nar Festivali Sibel Can Konseriyle Sona Erdi
09:38
11. Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali Sona Erdi Bu yıl 11. si düzenlenen Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali, Sibel Can konseriyle sona erdi.
11. Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali Sona Erdi
10:58
Mustafa Ceceli Hayranlarıyla Coştu Antalya'nın Kemer ilçesinde düzenlenen 11. Altın Nar Kültür ve Sanat Festivalinin ikinci günü sahneye çıkan Mustafa Ceceli'nin hayranları coştu.
Mustafa Ceceli Hayranlarıyla Coştu
10:52
Hafta Sonunda 214 Çiftin Toplu Düğünü Var Ankara Büyükşehir Belediyesi, düğün gününü unutulmaz kılmak isteyen çiftlere bu yıl da muhteşem bir evlilik şöleni düzenleyecek.
Hafta Sonunda 214 Çiftin Toplu Düğünü Var
10:27
Kemer, Hadise ile Coştu Antalya'nın Kemer İlçesi'nde bu yıl 11'inci kez düzenlenen Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali'nin ilk gününde düzenlenen Hadise konseri, hem kemerlileri hem de tatilcileri coşturdu.
Kemer, Hadise ile Coştu
09:05
Kemer'de Festivalin İlk Gününde Sahneye Hadise Çıktı Antalya'nın Kemer ilçesinde her yıl yapılan Altın Nar Kültür ve Sanat Festivalinin 11. si festival kortejiyle başladı.
Kemer'de Festivalin İlk Gününde Sahneye Hadise Çıktı
08:57
Kemer'de Festivalin İlk Gününde Sahneye "Hadise" Çıktı Antalya'nın Kemer ilçesinde her yıl yapılan Altın Nar Kültür ve Sanat Festivalinin 11.'si festival kortejiyle başladı.
Kemer'de Festivalin İlk Gününde Sahneye 'Hadise' Çıktı
01:43
11. Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali Başladı Kemer Belediyesi tarafından düzenlenen festival, kortej yürüyüşüyle başladı.
11. Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali Başladı
14:57
En Mutlu Günlerinde Bile Soma'nın Yasını Tuttular Gediz Üniversitesi 791 mezun verdi; gençler, heyecan dolu törenle iş hayatına uğurlandı.
En Mutlu Günlerinde Bile Soma'nın Yasını Tuttular
10:01
Gediz Üniversitesi 791 Mezun Verdi Gediz Üniversitesi’nde mezuniyet sevinci yaşandı.
Gediz Üniversitesi 791 Mezun Verdi
17:14
Sedep'te Muhteşem İkinci Yıl Finali Selçuklu Değerler Eğitimi Projesi (SEDEP) 2013-2014 eğitim öğretim yılı düzenlenen etkinlikle tamamlandı.
Sedep'te Muhteşem İkinci Yıl Finali
16:39
Üniversitede Rıdvan Dilmen Protestosu Şanlıurfa Harran Üniversitesi'nde düzenlenen bir konferansa katılımcı olarak beklenen Rıdvan Dilmen'in rahatsızlığı nedeniyle gelememesi, öğrenciler alkışlarla protesto edildi.
Üniversitede Rıdvan Dilmen Protestosu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 22:31:04. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA VATAN ŞAŞMAZ HABERLERİ
[Hata Bildir]