14:4700
SON DAKİKA VODAFONE HABERLERİ

Son Dakika Vodafone Haberleri

  İş Dünyası 'Değişimi Yönetmek' İçin Buluşuyor

  İş Dünyası "Değişimi Yönetmek" İçin Buluşuyor

  "Yeşil İş 2014: Sürdürülebilir İş Buluşması", 'Değişimi Yönetmek' temasıyla 23-24 Eylül tarihlerinde Raffles İstanbul-Zorlu Center'da gerçekleşiyor. (Dün 10:06)

   

  Yerli Üretim; 4g'li Cep!

  Yerli Üretim; 4g'li Cep!

  Bugün canlı yayında tarihe not olarak düşülecek, önemli bir cebin tanıtımına birlikte şahit olacağız. (Dün 01:23)

   

  Türkiye Vakfı Başkanı Süel Açıklaması

  Türkiye Vakfı Başkanı Süel Açıklaması

  "Vodafone Türkiye olarak vizyonumuzu hayata geçirebilmek için önümüzdeki iki yılda toplam 2 milyar liralık bir yatırım yapmayı öngörüyoruz" "Beşiktaş Kulübü ile uzun vadeli bir sponsorluk anlaşması yaparak Türk spor tarihinde ilk defa görülen kapasite ve kalitede önemli bir anlaşmaya imza attık" (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Vodafone Türkiye'ye 12 Milyar Liralık Yatırım Yaptı

  Vodafone Türkiye'ye 12 Milyar Liralık Yatırım Yaptı

  Türkiye Vodafone Vakfı Başkanı ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel, şirket olarak bugüne kadar 12 milyar TL'lik yatırım yaptıklarını söyledi. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Vodafone'un Antalya'ya Yatırımı 54 Milyon TL'ye Ulaştı

  Vodafone'un Antalya'ya Yatırımı 54 Milyon TL'ye Ulaştı

  Dijital Dönüşüm Hareketi kapsamında Türkiye’nin uçtan uca dijital kalkınmasını hedefleyen Vodafone, kesintisiz yatırımlarını Türkiye’nin dört bir yanında sürdürüyor. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Düşler Akademisi'nde Gönüllü Oldular

  Düşler Akademisi'nde Gönüllü Oldular

  Vodafone'un, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı ile yürüttüğü "Düşler Akademisi Projesi", engelli bireylerin hayata katılımını artırmayı amaçlıyor. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Türkiye Vakfı Başkanı Süel Açıklaması

  Türkiye Vakfı Başkanı Süel Açıklaması

  "Vodafone Türkiye olarak bugüne kadar ülkemize 12 milyar lira yatırım yaptık. 2009'un ilk aylarında Türkiye'deki pazar payımız yüzde 18,6 idi. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Vodafone'dan Hacı Adaylarına Kolaylık

  Vodafone'dan Hacı Adaylarına Kolaylık

  Vodafonelular için yurt içi ve yurt dışı fiyat ayrımını ortadan kaldıran Her Şey Dahil Pasaport hizmeti, Suudi Arabistan'ı kapsayacak şekilde genişletildi. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Vodafone'dan Selfie'li Davet

  Vodafone'dan Selfie'li Davet

  Vodafone'un Türkler tarafından üretilen 4G'li telefonunun müjdesi, Vodafone Türkiye CEO'su Gökhan Öğüt'ün selfie videosuyla geldi. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Çiftçi Tarifeleri Yenilendi

  Vodafone Çiftçi Kulübü kapsamında sunulan Vodafone Çiftçi Tarifeleri yenilendi. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Stat Abi' Sevgisi Çığ Gibi Büyüyor

  Stat Abi" Sevgisi Çığ Gibi Büyüyor

  Türkiye'nin ilk akıllı stadyumu Vodafone Arena'ya olan taraftar ilgisi her geçen gün artıyor. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Huawei Ascend P7 Sadece Vodafone'da

  Huawei Ascend P7 Sadece Vodafone'da

  Huawei Ascend P7 sadece Vodafone’da (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Arena'ya Sosyal Medyada İlgi

  Vodafone, Beşiktaş JK tarafından Vodafone Türkiye sponsorluğunda inşa edilen ve tamamlandığında Türkiye'nin ilk akıllı stadyumu olacak Vodafone Arena'ya taraftar ilgisi ve desteğinin artarak sürdüğünü duyurarak, Vodafone Arena'nın Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarının, birbirinden renkli sohbetlere sahne olduğunu, gönderilen mesaj ve fotoğraflarla eğlenceli bir sosyal medya arşivi oluştuğunu bildirdi. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  "Stat Abi" Sevgisi Çığ Gibi Büyüyor

  Beşiktaşlı taraftarlar, inşaatın önünde çektirdikleri 6 bini aşkın selfie'yi sosyal medyada paylaşarak bir "inşaat hatıratı" oluşturdu. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Süper Lig Çaykur Rizespor-Gençlerbirliği Maçıyla Start Alacak

  Süper Lig Çaykur Rizespor-Gençlerbirliği Maçıyla Start Alacak

  Spor Toto Süper Ligde 2014-2015 sezonu, Balıkesir ve Rize'de yarın yapılacak Balıkesirspor Akhisar Belediyespor ve Çaykur Rizespor Gençlerbirliği maçlarıyla başlayacak. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Vodafone'dan Bir İlk!

  Vodafone Teknolojisi, Hayat Su dolaplarında verimliliği %25 artırıyor. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Telefon Hattından Takiple Enerji Tasarrufu

  Mobil telefon hattındankurulan makineler arası iletişim (M2M) teknolojisiyle, önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlanıyor. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Vodafone, Danone Hayat İçecek'in Soğuk Dolaplarını "Akıllandırdı"

  Vodafone,Türkiye'de işletmelerin dijital dönüşümüne liderlik etme hedefi doğrultusunda ambalajlı su sektörünün önde gelen firmalarından Danone Hayat İçecek ile birlikte Türkiye'de ilk kez uygulanan "Akıllı Dolap Takip Sistemi"ni hayata geçirdi. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Filmekimi'ne Doğru

  Yeni sinema sezonunun habercisi Filmekimi, 11 17 Ekim'de İstanbul'da olacak, ekim boyunca diğer illere taşınacak Etkinlikte yönetmen Xavier Dolan'ın son filmi "Mommy"nin Türkiye prömiyeri yapılacak. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

 

  "Akıllı Dolap Takip Sistemi" İle Bir İlk

  Danone Hayat İçecek'in ilk etapta 1.000 dolabına uygulanan bu sistem sayesinde yıllık ortalama %25 oranında olan dolap kayıplarının önüne geçildi. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Ve Danone'den İş Birliği

  Ve Danone'den İş Birliği

  Vodafone, Danone Hayat İçecek ile birlikte gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında Türkiye’de ilk kez uygulanan “Akıllı Dolap Takip Sistemi”ni hayata geçirdiğini duyurdu. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

Gazeteler:
[Hata Bildir]
02.09.2014 14:47:11. #1.11#