SON DAKİKA VODAFONE HABERLERİ

Son Dakika Vodafone Haberleri

18:14
Yerli Cep Telefonu Üretiminde Önemli Artış Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, 2013'te Türkiye'de 347 bin 649 cep telefonu üretilirken, bu rakamın geçen yıl 1 milyon 71 bine yükseldiğini...
Yerli Cep Telefonu Üretiminde Önemli Artış
17:23
Galaxy S6 Edge'in Adı Değişti Galaxy S6'nın ekranı kavisli sürümünün adı, sanılanın aksine, Galaxy S6 Edge olmayabilir!
13:20
Vodafone Arena İnşaat Ekibinden Taraftara Sabret Mesajı Yapımı hızla devam eden Vodafone Arena için inşaat ekibi kamera karşısına geçti ve taraftara sabret mesajı verdi.
Vodafone Arena İnşaat Ekibinden Taraftara Sabret Mesajı
12:47
Arena Çalışanlarından "Sabret" Mesajı Beşiktaş'ın yeni stadının yapımında çalışanlar, kamera karşısına geçti.
12:44
Türkiye'nin İlk Akıllı Stadyumu İçin: #sabret Vodafone Arena’yı sabırsızlıkla bekleyen Beşiktaşlılara hitap eden filmde inşaat ekibi, inşaat sürecinde karşılaşılan zorluklardan örnekler vererek taraftara...
Türkiye'nin İlk Akıllı Stadyumu İçin: #sabret
12:15
Arena Çalışanlarından "Sabret" Mesajı Vodafone Türkiye tarafından hazırlanan ve inşaatta çalışanların rol aldığı filmde, inşaat sürecinde yaşanan zorluklara değinilerek, "inşaat hızla devam ediyor, merak edecek bir şey yok, biraz daha sabret" mesajı veriliyor.
Arena Çalışanlarından 'Sabret' Mesajı
11:53
Vodafone Arena İnşaat Ekibinden Taraftara "Sabret" Mesajı Yapımı hızla devam eden Vodafone Arena için inşaat ekibi kamera karşısına geçti ve taraftara “sabret” mesajı verdi.
Vodafone Arena İnşaat Ekibinden Taraftara 'Sabret' Mesajı
11:49
Vodafone Arena'nın Emekçilerinden Taraftara Mesaj: Sabret! Yapımı süren Vodafone Arena’nın emekçilerinden Beşiktaş taraftarına mesaj var.
Vodafone Arena'nın Emekçilerinden Taraftara Mesaj: Sabret!
11:41
İnşaat Ekibinden Beşiktaş Taraftarına "Sabret" Mesajı Yapımı devam eden Vodafone Arena için inşaat ekibi kamera karşısına geçti ve taraftara “sabret” mesajı verdi.
İnşaat Ekibinden Beşiktaş Taraftarına 'Sabret' Mesajı
02:44
Samsung Galaxy S Edge Doğrulandı Samsung'un çıkıp çıkmayacağı merak edilen Galaxy S Edge, doğrulandı.
Samsung Galaxy S Edge Doğrulandı
14:35
Freezone 18. Liselerarası Müzik Yarışması'na Başvurular Başladı Vodafone FreeZone 18. Liselerarası Müzik Yarışması'na başvurular başladı.
Freezone 18. Liselerarası Müzik Yarışması'na Başvurular Başladı
10:07
Yerli Cep Telefonu Üretiminde Büyük Artış Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "Türkiye'de 2013 yılında 347 bin 649 cep telefonu cihazı üretilirken, geçen yıl bu sayı yüzde 208 arttı" dedi.
Yerli Cep Telefonu Üretiminde Büyük Artış
16:08
Fikret Orman: Beşiktaşımız, Üzerinde Güneş Batmayan Bir Kulüp Olmuştur Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman, Avustralya'da Beşiktaşlılar ile buluştu.
Fikret Orman: Beşiktaşımız, Üzerinde Güneş Batmayan Bir Kulüp Olmuştur
15:54
Fikret Orman, Avustralya'ya Çıkarma Yaptı Avustralya’da Beşiktaşlılar ile bir araya gelen siyah-beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman, "Beşiktaşımız üzerinde güneş batmayan bir kulüp olmuştur" dedi.
15:32
Fikret Orman: Üzerinde Güneş Batmayan Bir Kulüp... Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, katıldığı bir davette iddialı açıklamalarda bulundu.
Fikret Orman: Üzerinde Güneş Batmayan Bir Kulüp...
15:04
Fikret Orman: Beşiktaş, Üzerinde Güneş Batmayan Bir Kulüp Olmuştur Beşiktaş, Avustralya Beşiktaşlılar Derneği'nin daveti üzerine bu ülkeye gitti, "Beşiktaşımız artık üzerinde güneş batmayan bir kulüp olmuştur." dedi.
Fikret Orman: Beşiktaş, Üzerinde Güneş Batmayan Bir Kulüp Olmuştur
14:33
Bankaların Tahsil İçin Devrettiği Batık Kredi Bir Yılda İki Kat Arttı Varlık yönetim şirketlerinin bankalardan devraldıkları borç tutarı son bir yılda ikiye katlandı.
15:39
Beş Tane Messi Yakaladılar Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü ekipleri, geçen yıl Lionel Messi'nin bonservis bedelinin 5 katı kaçak eşya ve mal ele geçirdi.
Beş Tane Messi Yakaladılar
17:52
9. Marketing Power Conference 19 Mart 2015'te Pazarlama Dünyasıyla Buluşuyor Uluslararası alanda 65 ödül sahibi, Avustralya'nın en büyük ajanslarından MercerBell'in kurucusu David Bell'in de aralarında bulunduğu birbirinden önemli konuşmacıların yer alacağı 8. Marketing Power Conference 19 Mart 2015 tarihinde Sheraton İstanbul Maslak Hotel'de gerçekleşecek.
9. Marketing Power Conference 19 Mart 2015'te Pazarlama Dünyasıyla Buluşuyor
15:56
Tüsiad'ın Yeni Yönetim Kurulu TÜSİAD 45. Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi.
12:23
Cep Cüzdan'a Ödül! Vodafone Cep Cüzdan'a iki uluslararası ödül daha.
10:27
Vodafone'un İnovasyon Şirketi Oksijen, 2014'te 37 Patent Başvurusu Yaptı Vodafone'un inovasyon şirketi OKSİJEN, mobil telekomünikasyon alanında geliştirdiği buluşlarla 2014 yılında 37 patent başvurusunda bulundu.
Vodafone'un İnovasyon Şirketi Oksijen, 2014'te 37 Patent Başvurusu Yaptı
16:28
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman Spor Lisesi Kuruyoruz Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman Spor lisesi kuruyoruzBeşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman Spor lisesi kuruyoruz Maçlarımızı Ankara'da oynayacağız 14 yabancı kuralı konusunda en büyük sıkıntıyı Anadolu kulüpleri çekecektir Bu yeni kural yabancı menajerlere yarayacak Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'a yaptıkları ziyaretin ardından açıklamalarda bulundu.
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman Spor Lisesi Kuruyoruz
16:25
Fikret Orman'dan Stat Açıklaması Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, "Biz statsız oynuyoruz ama ’Beşiktaş için her yer Vodafone Arena’ diyoruz.
15:37
Kimse Yok Mu Ya Duyulan Güven Her Geçen Gün Artıyor Dünya yardımlarını Kimse Yok Mu üzerinden ulaştırmayı tercih ediyor.
Kimse Yok Mu Ya Duyulan Güven Her Geçen Gün Artıyor
15:02
Beşiktaş Spor Meslek Lisesi Kuracak Siyah beyazlıların kulüp başkanı Orman: "Beşiktaş Endüstri Meslek Spor Lisesi kurmak istiyoruz" "Balıkesirspor ve Mersin İdmanyurdu maçlarını Ankara'da oynayacağız" "(Yabancı oyuncu kararı) En büyük zararı Anadolu kulüplerinin çekeceğini, en fazla karı da yabancı menajerlerin elde edeceğini düşünüyorum"
14:37
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman Spor Lisesi Kuruyoruz Dha SPOR-Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman Spor lisesi kuruyoruzBeşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman Spor lisesi kuruyoruz Maçlarımızı Ankara'da oynayacağız 14 yabancı kuralı konusunda en büyük sıkıntıyı Anadolu kulüpleri çekecektir Bu yeni kural yabancı menajerlere yarayacak Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'a yaptıkları ziyaretin ardından açıklamalarda bulundu.
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman Spor Lisesi Kuruyoruz
14:18
Fikret Orman: Spor Lisesi Kuruyoruz Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile yönetim kurulu üyeleri, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'a yaptıkları ziyaret sonrasında açıklamalarda bulundu.
14:14
Fikret Orman: Endüstri Meslek Spor Lisesi Kurmak İstiyoruz Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, bütün branşlarla alakalı Endüstri Meslek Spor Lisesi kurmak istediklerini bu konuyu Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile konuştuklarını kaydetti.
Fikret Orman: Endüstri Meslek Spor Lisesi Kurmak İstiyoruz
11:05
Vodafone Arena'da Sona Doğru Türkiye'nin ilk akıllı stadı Vodafone Arena'da sona yaklaşılıyor. Beşiktaş'ın yeni yuvası havadan böyle görüntülendi.
Vodafone Arena'da Sona Doğru
11:05
Havadan Görüntülerle Sona Yaklaşılan Vodafone Arena... * Türkiye'nin ilk akıllı stadı Vodafone Arena'da sona yaklaşılıyor.
Havadan Görüntülerle Sona Yaklaşılan Vodafone Arena...
10:48
Türkiye'nin İlk Akıllı Stadında Sona Yaklaşılıyor Dolmabahçe'de yapımına hızla devam edilen Beşiktaş'ın yeni stadı Vodafone Arena'nın kaba inşaatının büyük bölümü tamamlandı.
Türkiye'nin İlk Akıllı Stadında Sona Yaklaşılıyor
09:44
Avea İntouch 4 Avea'nın yeni akıllı telefonu test merkezimizde.
Avea İntouch 4
11:04
Cep Cüzdan'a İki Uluslararası Ödül Vodafone Cep Cüzdan, Mobile Excellence Awards'ta "En İyi Mobil Ödeme" ve "En İyi Mobil Perakende Çözümü" ödüllerinin sahibi oldu.
Cep Cüzdan'a İki Uluslararası Ödül
11:02
MEB "10 Bin Girişimci Kadın" Yetiştirecek MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Biçerli: "MEB ve Türkiye Vodafone Vakfı arasında, 10 bin kadına girişimcilik eğitimi verilmesini içeren ortak bir protokol hazırlandı.
MEB '10 Bin Girişimci Kadın' Yetiştirecek
14:10
Bursaspor'dan Beşiktaş'a İlginç Stat Teklifi Vodafone Arena inşaatı nedeniyle yuvasız kalan Beşiktaş'a Bursaspor'un yöneticilerinden ilginç bir teklif geldi.
Bursaspor'dan Beşiktaş'a İlginç Stat Teklifi
10:45
Lu Esnafa Vestel'den İndirim Kampanyası Vodafone İş Ortağımın Vestel ile hayata geçirdiği kampanya, esnafın klima ve ısıtıcı giderleri için yüzde 20 fiyat avantajı sunuyor.
Lu Esnafa Vestel'den İndirim Kampanyası
11:25
Fikret Orman'dan Gökhan İnler ve Stat Açıklaması Be­şik­taş Baş­ka­nı Fik­ret Or­man, ta­kı­mın kamp yap­tı­ğı An­tal­ya­'da; tek­nik di­rek­tör Sla­ven Bi­lic, in­şa­atı sü­ren Vo­da­fo­ne Are­na ve ta­kım hak­kın­da önem­li açık­la­ma­lar­da bu­lun­du. Orman ayrıca, Napoli'de oynayan Türk asıllı İsviçreli futbolcu Gökhan İnler'in transferi hakkında da konuştu.
15:51
Başkan Orman 'İyi Niyet Protolü'nü Açıkladı Beşiktaş’ın Adanaspor ile imzaladığı iyi niyet protokolü hakkında bilgi veren başkan Fikret Orman, “Adanaspor Kulübü’nden hisse alacağız. Alt yapılarımızdaki oyuncular takas olabilir” dedi.
Başkan Orman 'İyi Niyet Protolü'nü Açıkladı
00:01
Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman: Menajerler Zengin Olacak Alanya'daki 'Royal Cup' turnuvasına katılan Beşiktaş Kulübünün Başkanı Fikret Orman, yabancı sınırlamasıyla ilgili, "Yine birçok menajer zengin olacak." dedi.
Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman: Menajerler Zengin Olacak
17:41
Türkiye'nin En İyisi Seferihisar Belediyesi Seferihisar Belediyesi, SeferiKart projesiyle Türkiye’nin en önemli bilişim ödüllerinden eTurkiye’de birinci oldu.
11:18
Türkiye'nin En İyisi Seferihisar Belediyesi TUSİAD ve Türkiye Bilişim Vakfı tarafından Vodafone ana sponsorluğunda düzenlenen "12. eTürkiye (eTR) Ödülleri" TBMM'de gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.

Türkiye'nin En İyisi Seferihisar Belediyesi
11:18
Türkiye'nin En İyisi Seferihisar Belediyesi TUSİAD ve Türkiye Bilişim Vakfı tarafından Vodafone ana sponsorluğunda düzenlenen "12. eTürkiye (eTR) Ödülleri" TBMM'de gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.

10:43
Seferikart' Projesiyle Etürkiye'de Birinci Oldular TÜSİAD ile Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) tarafından Vodafone ana sponsorluğunda düzenlenen "12. eTürkiye (eTR) Ödülleri", TBMM’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
Seferikart' Projesiyle Etürkiye'de Birinci Oldular
07:59
Beşiktaş, Süleyman Seba'nın Mirası İçin Çalışmalara Başladı Vodafone Arena'nın kaba inşaatını bitirme noktasına getiren ve çatı imalatına geçen Beşiktaş Yönetimi şimdi de kapalı spor salonu için kolları sıvadı.
Beşiktaş, Süleyman Seba'nın Mirası İçin Çalışmalara Başladı
07:45
Beşiktaş İlk 3 İç Saha Maçını Osmanlıspor’un Stadında Oynayacak Siyah beyazlı kulüp, ikinci yarıdaki ilk üç iç saha maçını Osmanlıspor’un sahasında oynamaya karar verdi.
Beşiktaş İlk 3 İç Saha Maçını Osmanlıspor’un Stadında Oynayacak
22:47
Beşiktaş'tan Osmanlı Stadı Kararı Beşiktaş, 2014-2015 yılı Süleyman Seba Sezonu 2. yarıdaki ilk 3 iç saha maçını Osmanlı Stadında oynama kararı aldı.
22:38
Mete Vardar: "Milosevic Büyük Katkı Sağlayacaktır" Beşiktaş A Takımı’ndan Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Mete Vardar, yeni transfer Milosevic’in takıma büyük katkı sağlayacağını söyledi.
Mete Vardar: 'Milosevic Büyük Katkı Sağlayacaktır'
15:30
Türkiye'nin En Başarılı Öğrenci Girişimcisi Seçildi Lise ve üniversite eğitimi sırasında kendi şirketini kurmuş öğrenci girişimcilere yönelik dünyadaki en kapsamlı yarışma olan GSEA'nın Türkiye ayağında ödüller sahiplerini buldu.
Türkiye'nin En Başarılı Öğrenci Girişimcisi Seçildi
15:27
12. Etürkiye (Etr) Ödülleri TBMM'de Sahiplerini Buldu TÜSİAD ve Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) tarafından Vodafone ana sponsorluğunda düzenlenen "12. eTürkiye (eTR) Ödülleri" TBMM’de gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.
12. Etürkiye (Etr) Ödülleri TBMM'de Sahiplerini Buldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 01:02:00. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA VODAFONE HABERLERİ
[Hata Bildir]