SON DAKİKA YAHYALI HABERLERİ

Son Dakika Yahyalı Haberleri

12:17
Yahyalı'da Ulaşım Sorunu Masaya Yatırıldı Kayseri'nin Yahyalı ilçesinde 30 Mart yerel seçimlerinden sonra Büyükşehir Yasası ile mahalle statüsü alan köylerdeki ulaşım sorunu masaya yatırıldı.
Yahyalı'da Ulaşım Sorunu Masaya Yatırıldı
15:22
Büyükşehir Yatırımda Hız Kesmiyor Büyükşehir Belediyesi 30 Mart yerel seçimlerinin ardından Büyükşehir’e bağlanan ilçeler için yatırımda hız kesmiyor.
16:26
İlçelere Yatırım İçin İhaleler Sürüyor Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçelere yaptırılacak olan kadın ve gençlik merkezi için ihaleler sürüyor.
12:13
Dörtyol Belediyesi Yayla Yollarını Temizledi Yahyalı Yaylasından itibaren yaklaşık bir aydır kar nedeniyle kapalı bulunan Topaktaş yolu Dörtyol Belediyesi Fen İşlerine bağlı ekiplerin müdahalesiyle ulaşıma açıldı.
17:21
Hakim; Ebe Hemşirelere Hakareti Affetmedi Torununa aşı yaptırmak için gittiği sağlık ocağında prosedür gereği aşı yaptıramadığı için hemşirelerle tartışan dedeye hakim cezayı kesti.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
14:33
Kayseri'de Direksiyon Başında Kalp Krizi Geçiren Sürücü Öldü Kayseri'nin Yahyalı ilçesinde direksiyon başında kalp krizi geçiren sürücü, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
14:41
Kayseri'de Yaban Hayvanlarına Yem Desteği Kayseri'de, olumsuz hava koşulları nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan yaban hayvanları için doğaya 7 ton yem bırakıldı.
Kayseri'de Yaban Hayvanlarına Yem Desteği
13:28
Kayseri'de Yaban Hayvanlarına Yem Desteği Kayseri'de, olumsuz hava koşulları nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan yaban hayvanları için doğaya 7 ton yem bırakıldı.
Kayseri'de Yaban Hayvanlarına Yem Desteği
08:58
Karayollarında Durum Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapalı bulunuyor.
Karayollarında Durum
17:54
Kayseri'de Kar Yağışı Ulaşımı Etkiledi (4) Bazı İLÇELERDE OKULLAR TATİL Kayseri Valiliği'nden yapılan açıklamada Felahiye, Hacılar, İncesu, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Tomarza, Akkışla, Yahyalı ve Yeşilhisar ilçelerinde okulların yarın da tatil edildiği belirtildi.
17:44
Kayseri'de Eğitime Kar Engeli 11 ilçede olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın eğitime ara verildi Pınarbaşı Gürün ile Sarız Afşin Göksun yolları tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.
12:26
Kayseri'de Ekipler Kar Temizliği İçin Seferber Oldu Kayseri’de etkili olan kar yağışıyla şehir merkezi ve il genelindeki birçok yerleşim merkezine ulaşımı güçleştirdi.
Kayseri'de Ekipler Kar Temizliği İçin Seferber Oldu
12:23
Kayseri'de Kar Yağışı Ulaşımı Etkiledi (2) Ekipler ARALIKSIZ ÇALIŞIYOR Kayseri Büyükşehir Belediyesi karla mücadele ekipleri, kar yağışı ile birlikte başlattıkları kar temizleme ve tuzlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Kayseri'de Kar Yağışı Ulaşımı Etkiledi (2)
17:45
Yahyalı Belediyesi 2015 Yılı İlk Meclis Toplantısını Yaptı Yahyalı Belediye Meclisi 2015 yılının ilk meclis toplantısını belediye Meclis Toplantı Salonunda yaptı.
Yahyalı Belediyesi 2015 Yılı İlk Meclis Toplantısını Yaptı
12:41
Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nden Planlama Toplantıları Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, her ilçeyle ayrı ayrı yatırım ve planlama toplantısı yaptı.
13:02
Ziraat Oda Başkanlarından Şeker Kurumu Ziyareti Kayseri Şeker’in 2015-2016 Kampanya dönemine ilişkin bin 400 ton şeker kotasının düşürülmesi ile ilgili olarak başlattığı hak arayışına Ziraat odalarından tam destek geldi.
Ziraat Oda Başkanlarından Şeker Kurumu Ziyareti
17:46
Kayseri'de, Bağ Evlerinden Hırsızlık Kayseri'de bağ evlerinden hırsızlık yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 2 kişi, mahkemece tutuklandı.
09:37
Develi Eğitim ve Sağlık Alanında Gelişim Gösteriyor Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Develi’nin eğitim ve sağlık alanında gelişim gösterdiğini söyledi.
Develi Eğitim ve Sağlık Alanında Gelişim Gösteriyor
17:14
Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk Açıklaması Yahyalı Belediyesi 1954 yılında yapılan ilçenin ilk ortaokulu olarak hizmet veren binanın yıkım çalışmalarına başladı.
Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk Açıklaması
15:30
Ak Parti, 16 İlçede Kongrelerini Tamamladı AK Parti'nin, Kayseri'nin 16 ilçesinde kongrelerini tamamladığı bildirildi.
Ak Parti, 16 İlçede Kongrelerini Tamamladı
12:27
Karla Kaplı Yolda Kayan Öğrenci Servisi Takla Attı: 9 Yaralı Kayseri’nin Sarıoğlan ilçesine bağlı Alamettin beldesinde, okul servisinin takla atması sonucu 9 öğrenci yaralandı.
Karla Kaplı Yolda Kayan Öğrenci Servisi Takla Attı: 9 Yaralı
12:20
Kayseri'ye Kar Yağdı (3) Kazada YARALANANLARIN KİMLİKLERI BELİRLENDİ Sarıoğlan ilçesi Alamettin mahallesi Yahyalı mevkiisinde devrilen öğrenci servis minibüsünde yaralananların kimlikleri belirlendi.
Kayseri'ye Kar Yağdı (3)
10:48
Öğrenci Servisi Devrildi: 9 Yaralı Kayseri'de 9 yaralı Sarıoğlan ilçesinde öğrencileri taşıyan minibüsün devrilmesi sonucu 1 öğretmen ve 8 öğrenci yaralandı.
Öğrenci Servisi Devrildi: 9 Yaralı
10:16
Kayseri'de Öğrenci Servisi Devrildi: 9 Yaralı Kayseri'nin Sarıoğlan ilçesinde öğrencileri taşıyan minibüsün devrilmesi sonucu 1 öğretmen ve 8 öğrenci yaralandı.
Kayseri'de Öğrenci Servisi Devrildi: 9 Yaralı
17:11
Yahyalı Tır ve Kamyon Garajı Tamamlanıyor Yahyalı Belediyesi tarafından Yahyalı Taşıyıcılar Kooperatifi desteğiyle Çiğilli mahallesi Ay yazısı mevkiinde yapımına devam edilen TIR ve kamyon garajının birinci etap çalışmasında sona yaklaşıldı.
Yahyalı Tır ve Kamyon Garajı Tamamlanıyor
15:37
Soba Zehirlenmelerine Karşı İlanlı Önlem Tüm uyarılara rağmen soba zehirlenmelerinin önüne geçilemiyor.
Soba Zehirlenmelerine Karşı İlanlı Önlem
15:11
Yahyalı'dan Suriye'ye Yardım Tır'ı Yahyalı Verenel Derneği tarafından Suriye’deki insanlar için toplanan yardımlar dualarla Suriye’ye yollandı.
Yahyalı'dan Suriye'ye Yardım Tır'ı
17:15
Kayseri'de Trafik Kazası: 1 Yaralı Yahyalı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında minibüsün çarptığı yaşlı vatandaş yaralandı.
17:56
Yahyalı'da İş Yeri Yangını Yahyalı ilçesinde bir iş yerinde çıkan yangına itfaiye ekipleri müdahale etti.
09:54
Elma Üreticisi 290 Çiftçiye 3 Milyon 712 Bin Lira Tazminat Ödendi Kayseri'nin önemli elma üretim merkezlerinden birisi olan Yeşilhisar ve Yahyalı ilçesinde elma üreticisine don nedeniyle gördüğü zarardan dolayı ödeme yapıldı.
08:51
Yahyalı'da Emine Şenlikoğlu Konferans Verdi Yahyalı Belediyesi ve Yahyalı Müftülüğü işbirliği ile Araştırmacı-Yazar Emine Şenlikoğlu ’nun konuşmacı olarak katıldığı "Muharrem Ayı Ve Kadın" konulu kadınlara yönelik konferans düzenledi.
Yahyalı'da Emine Şenlikoğlu Konferans Verdi
08:30
Yahyalı'da Dağıstan Rüzgarı Dağıstan Devlet Üniversitesi Halk Şarkı Ve Dans Topluluğu " Benim Dağıstanım" adlı programınım Yahyalı Belediyesinin ev sahipliğinde Yahyalı 80. yıl Spor Salonunda yaptı.
09:12
AK Parti'de Kongre Takvimleri Belli Oldu AK Parti Kayseri teşkilatında kongre takvimi belli oldu.
AK Parti'de Kongre Takvimleri Belli Oldu
16:37
Kaski'de İhaleler Birbirini Kovalıyor KASKİ Genel Müdürlüğü’nce iki ihalenin açık ihale usulüne göre gerçekleştirilerek teklif fiyatlarının toplandığı belirtildi.
10:31
Kayseri Bebek Dostu Altın İl Adayı Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kayseri'nin 'Bebek Dostu Altın İl' ünvanı alabilmesi için Belediye Meclisi bünyesinde 'Bebek Dostu Grubu' oluşturdu.
Kayseri Bebek Dostu Altın İl Adayı
12:32
Agü Spor'da Galibiyet Sevinci Kulüp Başkanı Yağmur: "Mersin Büyükşehir Belediyespor'u yenerek, yolumuza kayıpsız devam etmenin sevincini yaşıyoruz"
09:25
Yahyalı'ya Cumhuriyet Meydanı Yapılacak Yahyalı Belediyesi Başkanı Esat Öztürk, Yahyalı İlçe merkezine yapılacak olan meydan projesiyle ilgili, kamulaştırma işlemlerinin sürdüğünü söyledi.
Yahyalı'ya Cumhuriyet Meydanı Yapılacak
14:34
Kayseri'ye 112 Milyon Lira Yatırım Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Kayseri'de 112 milyon lira tutarında kamu yatırımının yapım çalışmalarının sürdüğünü bildirdi.
Kayseri'ye 112 Milyon Lira Yatırım
08:53
Kayseri Şeker Pancar Çiftçisinin Ufkunu Açıyor Tomarza İlçesi Akmezar Köyünde yıllardan beri verimsiz kıraç olan arazilere kilometrelerce uzaklıktan borulu sistemle su taşıyarak modern usullerle pancar yetiştiren genç pancar ekicileri köydeki diğer çiftçilere de örnek oluyor.
Kayseri Şeker Pancar Çiftçisinin Ufkunu Açıyor
10:27
Kto, Antalya Yörex Fuarında Kayseri'nin Tescilli Ürünlerini Tanıttı Antalya Expo Center’daki Antalya YÖREX Fuarı açılışına Kayseri Ticaret Odası heyeti de stant açarak katıldı.
Kto, Antalya Yörex Fuarında Kayseri'nin Tescilli Ürünlerini Tanıttı
13:40
Öğrenci Servisi Devrildi: 15 Yaralı Kayseri’nin Yahyalı ilçesinde bir öğrenci servisi direksiyon hakimiyetinin kaybolması suncunda devrilirken, kazada 15 kişi yaralandı.
Öğrenci Servisi Devrildi: 15 Yaralı
11:42
Kayseri'de Öğrenci Servisi Devrildi: 15 Yaralı Kayseri'de öğrenci servisinin devrildiği kazada 14'ü öğrenci 15 kişi yaralandı.
Kayseri'de Öğrenci Servisi Devrildi: 15 Yaralı
12:33
AK Parti'de Delege Seçimlerimleri Tamam AK Parti Kayseri Teşkilatı tarafından 15 Kasım, 31 Aralık tarihleri arasında yapılacak olan 5. Olağan Genel Kurul öncesinde oy kullanacak delegelerin seçimi yapıldı.
AK Parti'de Delege Seçimlerimleri Tamam
16:07
Yahyalı TOKİ Konutlarında 5 Yıldır Devam Eden Sorunlar Çözüldü Yahyalı 75. Yıl Mahallesi TOKİ evlerinde 2009 yılından beri devam eden altyapı sorunları Kaski ve Yahyalı Belediyesi’nin çalışmaları neticesinde çözüldü.
Yahyalı TOKİ Konutlarında 5 Yıldır Devam Eden Sorunlar Çözüldü
15:26
Kliksa, Kayseri'nin Online Alışveriş Haritasını Açıkladı Kliksa.com verilerine göre, Kayserililer telefon, bilgisayar, televizyon ve görüntü sistemleri, oto aksesuarları ve elektrikli ev aletleri kategorilerine daha çok ilgi gösteriyor.
Kliksa, Kayseri'nin Online Alışveriş Haritasını Açıkladı
19:01
Kayseri Belediyesi Meclis Toplantısında, Yahyalı Elması İkramı Yahyalı Belediyesi, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Meclisi Ekim ayı toplantısında ilçe belediye başkanları ve meclis üyelerine Yahyalı elması ikram etti.
Kayseri Belediyesi Meclis Toplantısında, Yahyalı Elması İkramı
14:47
Meclis Üyelerine Yahyalı Elması İkram Edildi Yahyalı Belediyesi, Büyükşehir Belediye Meclisi ekim ayı toplantısında belediye başkanları ve meclis üyelerine Yahyalı elması hediye etti.
Meclis Üyelerine Yahyalı Elması İkram Edildi
14:24
Kayseri'de 7 Ayrı Trafik Kazasında 19 Kişi Yaralandı Kayseri’de meydana gelen 7 ayrı trafik kazasında 19 kişi yaralandı.
10:02
Madende İş Kazası: 1 Yaralı Kayseri’nin Yahyalı ilçesinde bulunan Dedeman Madencilik’te çalışan bir işçi, kafasına takoz düşmesi sonucunda yaralandı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 16:46:56. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YAHYALI HABERLERİ
[Hata Bildir]