06:4900
SON DAKİKA YALÇIN AKDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Yalçın Akdoğan Haberleri


YALÇIN AKDOĞAN

1969'da İstanbul'da doğdu. Akademisyen ve siyaset bilimci; Eskişehir Anadolu Üniversitesi Basın Yayın Bölümü lisans, İletişim Bölümü yüksek lisans programını tamamladı. Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi doktorası yaptı, aynı alanda doçent oldu. Pendik Belediyesi'nde Eğitim Kültür ve Halkla... Devamı

   

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması

  "(Çözüm Süreci taslağı) Eylül ayında bu konuşuldu hükümet tarafından ve İmralı'ya da gösterildi muhtevayı İmralı da biliyordu, 12 Eylül'de oraya giden HDP heyeti de eylül ayı içerisinde onlar da bilgi sahibi oldular, Kandille görüştüler ve ondan sonra zaten bu asayiş olaylarını bitirme vs gündeme geldi, konuşuldu" "6 7 Ekim olaylarından önce hükümet çok samimi ve kararlı bir pozisyon ortaya koydu ve verdiği sözün arkasındaydı ama ne yaptılar birtakım olaylarla bunu sabote etme yaklaşımı (Bugün 00:27)

   

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması

  "Ev hapsi mi olacak, dışarı mı çıkarılacak, statü mü verilcek, başka bir takım şeyler. (Bugün 00:26)

   

  Yalçın Akdoğan: Kobani Olaylarında Öcalan'ın Rolü Var

  Yalçın Akdoğan: Kobani Olaylarında Öcalan'ın Rolü Var

  Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Kobani olaylarında Abdullah Öcalan'ın rolü olduğunu söyleyerek HDP'nin yanlış yaptığını ifade etti. (Bugün 00:23)

   

  CHP Myk Toplantısı

  Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: "Türkiye'nin ulusal güvenliğine kast eden, Türkiye sınırları içerisinde ulusal birliğimizi bir terör eylemi içerisinde hedef alan her türlü organizasyon, Türkiye için önündeki, sağındaki, solundaki, arkasındaki, üstündeki hepsi terör örgütüdür. (Dün 19:17)

   

  Koç: 'Bundan Sonra Artık Türkiye Çok Daha Kapalı Bir Rejime Doğru Sürükleniyor'

  Koç: "Bundan Sonra Artık Türkiye Çok Daha Kapalı Bir Rejime Doğru Sürükleniyor"

  CHP MYK Toplantısı-Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: -"Türkiye'nin ulusal güvenliğine kast eden, Türkiye sınırları içerisinde ulusal birliğimizi bir terör eylemi içerisinde hedef alan her türlü organizasyon, Türkiye için önündeki, sağındaki, solundaki, arkasındaki, üstündeki hepsi terör örgütüdür. (Dün 19:10)

   

  Koç: "Niye Başbakan Bu Yolsuzluk ve Rüşvet Soruşturmasıyla İlgili Tek Kelime Edemiyor?"

  CHP MYK Toplantısı-Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: -"Türkiye'nin ulusal güvenliğine kast eden, Türkiye sınırları içerisinde ulusal birliğimizi bir terör eylemi içerisinde hedef alan her türlü organizasyon, Türkiye için önündeki, sağındaki, solundaki, arkasındaki, üstündeki hepsi terör örgütüdür. (Dün 18:41)

   

  Lokman Kırcılı: Operasyonlar Güneydoğu'daki Güvensizlik Ortamını Örtmeye Yönelik

  Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın başlattığı operasyon sonrası hakkında gözaltı kararı verilen Lokman Kırcılı teslim oldu. (Dün 18:16)

   

  Yalçın Akdoğan, Erbilli Gazetecileri Kabul Etti

  Yalçın Akdoğan, Erbilli Gazetecileri Kabul Etti

  Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Kamu Diplomasi Koordinatörlüğü ve AA işbirliğinde düzenlenen program kapsamında Türkiye'ye gelen Erbilli gazetecileri kabul etti. (Dün 16:39)

   

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Erbilli Gazetecileri Kabul Etti

  Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Kamu Diplomasi Koordinatörlüğü ve AA işbirliğinde düzenlenen program kapsamında Türkiye'ye gelen Erbilli gazetecileri kabul etti. (Dün 16:16)

   

 

  İşte Kritik Toplantıya Katılanlar

  Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Akil İnsanlar heyeti ile yaptığı toplantıya hükümet neredeyse tam kadro katıldı. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Akil İnsanlar Toplantısına Katılanlar

  Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında bir araya gelen akil insanlar heyeti Dolmabahçe çalışma ofisinde çözüm sürecinin geldiği son durumu masaya yatırdı. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Başbakan Davutoğlu Akil İnsanlar ile Bir Araya Geldi

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Akil İnsanlar ile bir araya geldi. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Başbakan Davutoğlu, Akil İnsanlar Heyetiyle Buluşuyor

  Başbakan Davutoğlu, Akil İnsanlar Heyetiyle Buluşuyor

  Başbakan ahmet Davutoğlu, Akil İnsanlar Heyeti'yle bir araya geliyor. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Davutoğlu, Akil İnsanlar ile Görüşüyor

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Dolmabahçe çalışma ofisinde Kobani olaylarının ardından akil insanlar heyeti ile görüşüyor. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  6. Uluslararası Çocuk Buluşması

  İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından, yetimlere destek olan aileleri buluşturmak ve farklı kültürleri bir araya getirerek kaynaşmalarını sağlamak amacıyla düzenlenen ve 13 ülkeden yetimin katıldığı etkinlik, 132 ülkede canlı yayımlandı. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Bakan Ala: Çözüm Süreci İçin Milletimizin Aleyhine Olmayacak Adımlar Atarız

  Bakan Ala: Çözüm Süreci İçin Milletimizin Aleyhine Olmayacak Adımlar Atarız

  İçişleri Bakanı Efkan Ala, Abdullah Öcalan'ın cezai şartlarının iyileştirilmesi ile ilgili bir soru üzerine, "Bu sorunu kökten çözmek hedefine katkı sağlayabilecek ve milletimizin de aleyhine olmayacak adımlar atarız, yolumuza devam ederiz" dedi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  İçişleri Bakanı Ala, Amasya'da

  Bakan Ala: "(Öcalan'ın cezaevi şartlarının iyileştirilmesi konusu) Biz bu sorunu kökten çözme hedefine katkı sağlayabilecek ve milletimizin de aleyhine olmayacak adımları atarız ve yolumuza devam ederiz" "Yani o adımlar atılması gerekiyorsa da o adım atılır ama milletin bu sorunun çözümüne tamamen katkıda. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Dünya Yetimleri İstanbul'da Buluştu

  Dünya Yetimleri İstanbul'da Buluştu

  İHH İnsani Yardım Vakfı, dünyanın farkı ülkelerinden “Sponsor Aile Sistemi” ile desteklediği yetimleri 6. Uluslararası Çocuk Buluşması final programında bir araya getirdi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Yalçın Akdoğan: Yetim Malı Yemek Büyük Günahtır

  Yalçın Akdoğan: Yetim Malı Yemek Büyük Günahtır

  Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, yetim malı yemenin büyük bir günah olduğunu söyledi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  6. Uluslararası Çocuk Buluşması - Başbakan Yardımcısı Akdoğan

  6. Uluslararası Çocuk Buluşması - Başbakan Yardımcısı Akdoğan

  Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Türkiye'nin sırtını dönemeyeceğini, kapılarını kapatamayacağını belirterek, "1,5 milyon Suriye'den göçmen geldi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  6. Uluslararası Çocuk Buluşması

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan: "Biz sırtımızı dönemeyiz, kapılarımızı kapatamayız. 1,5 milyon Suriye'den göçmen geldi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Yalçın Akdoğan 6. Uluslararası Çocuk Buluşmasına Katılacak

  Yalçın Akdoğan 6. Uluslararası Çocuk Buluşmasına Katılacak

  Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, İHH İnsani Yardım Vakfınca Sinan Erdem Spor Salonunda düzenlenen 6. Uluslararası Çocuk Buluşmasına katılacak. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Akdoğan: 'Milletimizin Gönlünü Kazanacağız'

  Akdoğan: "Milletimizin Gönlünü Kazanacağız"

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan: (2)- "Kobani konusunda Allah aşkına Türkiye'den başka yük çeken ülke var mı? 200 bine yakın kişiye kucağını Türkiye açtı, içeride ve dışarıda insani yardımı Türkiye gönderdi"- "Şimdi o vır vır konuşan ülkeler var. Siz ne yaptınız kardeşim? 10 tane mülteci almak için, 40 gün hesap yapıyorsunuz, 3 kişi almıyorsunuz. 1,5 milyon insanı Türkiye'de ağırlıyoruz biz, bunlara bakıyoruz"- "Buradan uluslararası topluma da seslenmek istiyorum. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Akdoğan: 'Kobani Konusunda Türkiye'den Başka Yük Çeken Ülke Yok'

  Akdoğan: "Kobani Konusunda Türkiye'den Başka Yük Çeken Ülke Yok"

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan "Kobani konusunda Allah aşkına Türkiye'den başka yük çeken ülke var mı? 200 bine yakın kişiye kucağını Türkiye açtı." dedi (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması

  ''Kobani konusunda Allah aşkına Türkiye'den başka yük çeken ülke var mı? 200 bine yakın kişiye kucağını Türkiye açtı, içeride ve dışarıda insani yardımı Türkiye gönderdi" ''Şimdi o vır vır konuşan ülkeler var. Siz ne yaptınız kardeşim? 10 tane mülteci almak için, 40 gün hesap yapıyorsunuz, 3 kişi almıyorsunuz. 1,5 milyon insanı Türkiye'de ağırlıyoruz biz, bunlara bakıyoruz'' ''Buradan uluslararası topluma da seslenmek istiyorum. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  'Bu Süreci Bozan, Sabote Eden, Bu Sürecin Altında Kalır'

  "Bu Süreci Bozan, Sabote Eden, Bu Sürecin Altında Kalır"

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan, "Hükumet ne yapılması gerekiyorsa, kamu düzenini korumak, sağlamak ve güvenliği tesis etmek için üzerine düşen her şeyi yapacaktır." dedi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  'Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı Seçilmesi Önemli Bir Kilometre Taşı'

  "Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı Seçilmesi Önemli Bir Kilometre Taşı"

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan, "Hükumet ne yapılması gerekiyorsa, kamu düzenini korumak, sağlamak ve güvenliği tesis etmek için üzerine düşen her şeyi yapacaktır." dedi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması

  ''(Çözüm süreci) Bu süreci bozan, sabote eden, bu sürecin altında kalır. Tarihe de millete de hesap veremez'' ''Hükümet ne yapılması gerekiyorsa, kamu düzenini korumak, sağlamak ve güvenliği tesis etmek için üzerine düşen herşeyi yapacaktır. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Dursun Çiçek'ten 'Kumpas' İddiasına Suç Duyurusu

  Dursun Çiçek'ten 'Kumpas' İddiasına Suç Duyurusu

  Ergenekon ve Balyoz sanığı Dursun Çiçek, bu davalarda görev alan polis, savcı ve hakimler hakkında şikayetçi oldu. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  'Gazze Halkının, Filistin'in Yanında Olmaya Devam Edeceğiz'

  "Gazze Halkının, Filistin'in Yanında Olmaya Devam Edeceğiz"

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, her zaman mazlumların, mağdurların, masum Gazze halkının, Filistin'in yanında olmaya devam edeceklerini bildirdi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Başbakan Ahmet Davutoğlu'ndan Taziye Ziyareti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu'ndan Taziye Ziyareti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kocaeli’de düşen helikopterde şehit olan Radar Astsubay Kıdemli Üstçavuş Mehmet Karakaşoğlu’nun ailesini ziyaret etti. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Başbakan Davutoğlu'ndan Taziye Ziyareti

  Başbakan Davutoğlu'ndan Taziye Ziyareti

  Davutoğlu, Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde düşen askeri helikopterde şehit olan Radar Astsubay Kıdemli Üstçavuş Karakaşoğlu'nun ailesine başsağlığı diledi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Yunus Emre Enstitüsü 'Yaşayan Gazze' Programı (2)

  Yunus Emre Enstitüsü "Yaşayan Gazze" Programı (2)

  Ankara - Başbakan Ahmet Davutoğlu, Keçiören Neşet Ertaş Sanat ve Gösteri Merkezi'nde düzenlenen Yunus Emre Enstitüsü "Yaşayan Gazze" programına katıldı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Başbakan, 5 Yıl Sonra Kızının 'Gazze' Mesajını Açıkladı

  Başbakan, 5 Yıl Sonra Kızının "Gazze" Mesajını Açıkladı

  2009'da Dışileri Bakanı olan ve İsrail-Filistin arasında ateşkes imzalanmasında büyük rol oynayan Davutoğlu, kızının yazdığı mesajı açıkladı ve herkesi duygulandırdı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.10.2014 06:49:30. #1.11#