SON DAKİKA YALÇIN AKDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Yalçın Akdoğan Haberleri

 • 10:34Bircan, TRT'nin Partilerin Seçim Bildirgelerine Ne Kadar Zaman Ayırdığını SorduCHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, TRT'nin partilerin seçim bildirgelerine ne kadar zaman ayırdığı ile ilgili Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan tarafından yazılı olarak cevaplandırılması istemiyle Meclis Başkanlığı'na soru önergesi verdi.
 • 15:30Başbakan Yardımcısı Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, PKK'nın sözde şehitliklerine düzenlenen operasyona ilişkin, " Operasyon yapılan yerler mezarlık görünümü altında örgüt yuvalarıdır.
 • 19:06Yeni Yasama Yılı Başlıyor - Meclisteki Atatürk Anıtı'nda TörenYeni Yasama Yılı Başlıyor - Meclisteki Atatürk Anıtı'nda TörenGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Meclisteki Atatürk Anıtı'na Meclis Başkanı İsmet Yılmaz'ın çelenk bırakması- İstiklal Marşı'nın okunması- Yalçın Akdoğan'a soru yöneltilmesi Yeni yasama yılı başlıyor- TBMM Başkanı Yılmaz, 25. Dönem 2. Yasama Yılı dolayısıyla Meclisteki Atatürk Anıtı'na çelenk koydu 25. Dönem 2. Yasama Yılı dolayısıyla Meclisteki Atatürk Anıtı'nda tören düzenlendi.
 • 15:52TBMM'deki Atatürk Anıtı'nda Tören DüzenlendiTBMM'deki Atatürk Anıtı'nda Tören Düzenlendi25. Dönem 2. Yasama Yılı'nın açılışı dolayısıyla TBMM’deki Atatürk Anıtı'nda tören düzenlendi.
 • 14:34Durakta Bekleyenlere Belediye Otobüsünün ÇarpmasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Ankara Dikimevi'nde otobüs durağında bekleyenlere belediye otobüsünün çarpması sonucu 11 vatandaşın hayatını kaybettiğini bildirdi.
 • 13:48Başbakan Yardımcısı Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Basın mensuplarına yapılan şiddeti kınadığımız gibi, şiddetin kaynağını çarpıtarak üretilen nefret söylemlerini de kınıyoruz.
 • 19:18Irak'ta Alıkonulan İşçilerin Serbest BırakılmasıIrak'ta serbest bırakıldıktan sonra özel uçak "ANA" ile Ankara'ya gelecek Türk işçileri Başbakan Vekili Yalçın Akdoğan karşılayacak.
 • 21:02Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Çiftçi'ye Yönelik SaldırıBaşbakan Vekili Yalçın Akdoğan, silahlı saldırıya uğrayan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'yi arayarak geçmiş olsun dileğini iletti ve saldırıyı lanetledi.
 • 13:41Akdoğan: Akdoğan: "Güvenlik Açığı Tamamen Kapatılacak"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Başbakan Vekili Yalçın Akdoğan'ın gelişi-Salondan detaylar-Akdoğan'ın konuşması Başbakan Vekili Akdoğan: "Hadi nerede kalmıştık, başa dönelim' diyemeyiz.
 • 13:30Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, çözüm sürecinde başa dönülmeyeceğini belirterek, “Örgüt süreci istismar etti ve ihanet etti.
 • 12:03Başbakan Yardımcısı Akdoğan: "Terör Örgütü Panik Atak Geçiriyor"Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Terör örgütü panik atak geçiriyor" dedi.
 • 21:26Başbakan Yardımcısı Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Terör örgütünün uzantılarıyla yoldaş haline gelen, Türkiye düşmanlarıyla açık ittifaka giren paralel ihanet şebekesine de hesap sorulacak" ifadelerini kullandı.
 • 20:00Akdoğan: Tunceli'de Şehit Düşen Binbaşımıza Yüce Allah'tan Rahmet DiliyorumBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Tunceli'nin Çiçekli Köyü kırsal kesiminde çıkan çatışmada, İl Jandarma Komutanlığı'nda görevli Binbaşı'nın PKK'lı teröristlerce şehit edilmesi hakkında açıklama yaptı.
 • 19:39Yalçın Akdoğan Esti Gürledi: Kandilcikler TemizlenecekYalçın Akdoğan Esti Gürledi: Kandilcikler TemizlenecekBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Nasıl Kandil bombardımanlarla örgütün başına yıkılıyorsa içerideki Kandilcikler de tamamen temizlenecek." dedi.
 • 14:42Başbakan Vekili AkdoğanBaşbakan Vekili AkdoğanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Vekili Akdoğan'ın bayramlaşması- Başbakan Vekili Akdoğan'ın açıklaması - "Katil terör örgütü, hain terör örgütü hiçbir kutsal tanımadan bayram günü saldırılarına devam ediyor.
 • 14:58Akdoğan: MHP Öcalan'la Görüşmeler Yaptığını İtiraf EttiAkdoğan: MHP Öcalan'la Görüşmeler Yaptığını İtiraf EttiBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "MHP, hükümet ortağı olduğu dönemde devlet birimlerinin Öcalan'la görüşmeler yaptığını itiraf etti" iddiasında bulundu.
 • 16:36Başbakan Yardımcısı Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Silopi'de bir korucunun şehit olduğu terör saldırısına ilişkin, "PKK, her Kürt bu katil örgüte boyun eğene kadar terör estirmek istese de biz her Kürt'ü PKK zulmünden kurtarana kadar mücadeleyi sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı.
 • 15:18Başbakan Yardımcısı Akdoğan: Seçim Güvenliği, Sandık Güvenliği Demokrasinin Olmazsa OlmazıdırBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, 1 Kasım'da yapılacak Milletvekili Genel Seçimi ile ilgili açıklamalarda bulundu.
 • 15:15Başbakan Yardımcısı Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "PKK-paralel şer cephesinin kirli tezgahlarına rağmen halkımız oyunu bozacak, hür iradesiyle bütün dünyaya demokrasi dersi verecek" ifadesini kullandı.
 • 13:40Akdoğan: Seçim için Savaş Çıkardılar Sözü AlçaklıktırAkdoğan: Seçim için Savaş Çıkardılar Sözü AlçaklıktırBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "'Bunlar, seçim kazanmak için savaş çıkardılar' lafı... Böyle bir şey olabilir mi? Bu alçaklıktır." dedi.
 • 07:46AK Parti'de 13 Vekil Seçilemeyecek Yere KonduAK Parti'de 13 Vekil Seçilemeyecek Yere KonduMilletvekili aday listesini dün YSK'ya teslim eden AK Parti'de 'öze dönüş' mesajı verilirken, 13 vekil de 7 Haziran'a göre kıyaslandığında Meclis'e gelemeyecek yerlere konuldu.
 • 18:42AK Parti'nin Milletvekili Adayları Belli OlduAK Parti, 1 Kasım milletvekili genel seçimleri için milletvekili adaylarını belirledi.
 • 07:54Listeler İçin Son Gün! İşte 1 Kasım SürprizleriListeler İçin Son Gün! İşte 1 Kasım SürprizleriPartiler, 1 Kasım seçimleri için aday listelerini bugün YSK'ya teslim ediyor. Sürprizler var
 • 15:18Başbakan Yardımcısı Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Provokatörlere inat bin yıllık kardeşliğimizi yücelteceğiz.
 • 14:37Akdoğan'dan Demirtaş'ın Sözlerine Sert CevapAkdoğan'dan Demirtaş'ın Sözlerine Sert CevapYalçın Akdoğan, HDP eş başkanı Selahattin Demirtaş'ın sözlerine cevap verdi: 'Anne babalar evlatlarına sarılamıyor' diyor. Evet, onun yandaşı olduğu terör örgütü şehit etti.
 • 17:54Akdoğan: PKK ve Paralelle Eşzamanlı Mücadele Önemli, İhanet İttifakını ÇökerteceğizBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, artan terör olayları hakkında açıklamalarda bulundu.
 • 16:36Terör SaldırılarıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Terörle mücadelede sath-ı müdafaa pozisyonundayız, millet olarak müteyakkız bir şekilde topyekun saldırıları göğüsleyeceğiz" ifadelerini kullandı.
 • 10:59CHP'li Tanal: TRT Personel Alım Sınavındaki Torpil İddialarını TBMM'ye TaşıdıCHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal; Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan’ın cevaplaması talebiyle Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu(TRT) için yapılan personel alım sınavlarında torpil iddiaları hakkında TBMM’ye soru önergesi verdi.
 • 20:04Başbakan Yardımcısı Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Cumhurbaşkanımıza benzer hakaretlerle saldıran Karayılan ve Özkök, önce utanmayı öğrenmelidir.
 • 12:35Akdoğan, Aday Adaylığı Başvurusunu YaptıAkdoğan, Aday Adaylığı Başvurusunu YaptıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın açıklamaları, Akdoğan, aday adaylığı başvurusunu yaptı- Başbakan Yardımcısı Akdoğan: - "Dün bir parti başkanı, yönetimde boşluk olduğunu söyledi.
 • 11:34Akdoğan, Aday Adaylığı Başvurusunu YaptıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Dün bir parti başkanı, yönetimde boşluk olduğunu söyledi.
 • 14:57Davutoğlu, Alparslan Türkeş'in Kabrini Ziyaret EttiDavutoğlu, Alparslan Türkeş'in Kabrini Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Alparslan Türkeş'in kabrine gelişi-Kabir ziyaretinden detaylar-Kabre karanfil bırakması ve kabri sulaması ANKARA - Başbakan Davutoğlu ve beraberindeki Başbakan Yardımcıları Numan Kurtulmuş, Yalçın Akdoğan, Cevdet Yılmaz ve Tuğrul Türkeş ile birlikte merhum Alparslan Türkeş'in kabrini ziyaret etti.
 • 05:50Başbakan Yardımcısı Türkeş'in Görevi Belli OlduBaşbakan Yardımcısı Türkeş'in Görevi Belli OlduBaşbakan Yardımcılarının görev dağılımına ilişkin Başbakanlık Genelgesi, Resmi Gazete'de yayımlandı. Türkeş, Kıbrıs, MGK ve Danıştay ile ilişkilerden sorumlu olacak.
 • 16:59Başkent'te Yükselen Yeni Binalar Uçak Gösterilerinin Yüksekten Yapılmasına Neden OlduBaşkent'te Yükselen Yeni Binalar Uçak Gösterilerinin Yüksekten Yapılmasına Neden Oldu30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü nedeniyle Atatürk Kültür Merkezi'ndeki törenler bir çok ilke sahne olurken Türk Yıldızları'nın gösteri yapacağı bölgede inşaatı devam eden yeni binaların yüksekliği nedeniyle gösteriler daha yüksek irtifada gerçekleştirildi.
 • 16:03Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 16.00 itibarıyla şöyle: 1- Büyük Zafer'in 93. yıl dönümü - 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü, yurtta, KKTC'de ve dış temsilciliklerde törenlerle kutlanıyor.
 • 15:34Büyük Zaferin 93. Yıl Dönümü30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla, Atatürk Kültür Merkezi (AKM) alanında resmi geçit töreni düzenlendi.
 • 14:14Akdoğan: Akdoğan: "Mhp'den Devlet Adamı Tavrını Sergileyen Bir Milletvekili Çıktı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın konuşması Başbakan Yardımcısı Akdoğan: - "Her şeye yok diyen bir anlayış. Koalisyon zaten dört şart üzerine konuştuk, 'bu olmayacağı için bunun zemini yok koalisyonun kurulamayacağı anlaşılıyor' dedi, Sayın Bahçeli. O kapıyı kapattı.
 • 14:06Akdoğan'dan Bahçeli'ye: Bu Nasıl Bir Siyaset Tarzıdır, Mr. NoAkdoğan'dan Bahçeli'ye: Bu Nasıl Bir Siyaset Tarzıdır, Mr. NoBaşbakan Yardımcısı Akdoğan Bahçeli'yi topa tuttu: Her şeye yok, yok, yok. Bu nasıl bir siyaset tarzıdır? 'Mr. No, Bay Hayır'. Her şeye hayır. Böyle bir siyaset olabilir mi?
 • 21:59Akdoğan: Akdoğan: "Bu Bir Koalisyon Hükümeti Değil"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Geçici Bakanlar Kurulu- Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Geçici Bakanlar Kurulu açıklandı- Geçici Bakanlar Kurulu'nda Başbakan Yardımcısı olan Akdoğan: - "Sayın Başbakanımızın da dediği gibi geçici bir hükümet gibi değil, 4 yıllık bir hükümet olarak elimizden gelen her türlü çabayı göstereceğiz, en üstün performansı göstermeye çalışacağız"- "Türkiye'de seçim sürecinde en ufak bir yönetim boşluğu oluşmadan güven ve huzur içinde ülkemizin seçime götürülmesi sürecinde bu hükümetimiz görev almış olacak"- "Bu bir koalisyon hükümeti değil. Bir AK Parti hükümeti de değil. Partilerin kurdukları bir koalisyon veya hükümet ortaklığı da değil. Bu tek tek milletvekillerinin anayasal zorunluluk ve siyasi sorumluluk üstlenerek kurdukları bir hükümet" AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıkladığı Geçici Bakanlar Kurulu'nda Başbakan Yardımcısı olan Yalçın Akdoğan, "Sayın Başbakanımızın da dediği gibi geçici bir hükümet gibi değil 4 yıllık bir hükümet olarak elimizden gelen her türlü çabayı göstereceğiz, en üstün performansı göstermeye çalışacağız" dedi.
 • 10:08Başbakan Yardımcısı Akdoğan: (1)Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Tuğrul Bey, devlet adamı vasfına uygun bir şekilde, anayasal zorunluluğun gereği olarak o siyasi sorumluluğu üstlenmiştir, doğru olanı yapmıştır.
 • 12:08Büyükataman: Akdoğan, Başbakan Olma Tutku ve Hevesiyle MHP'ye SaldırıyorMilliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan’ın katıldığı bir TV programında MHP’yi ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hedef alan ifadelerine yönelik yazılı bir açıklama yaptı.
 • 19:23Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Bahçeli'yi SuçladıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik suçlamalarına tepki göstererek, "Türkiye’nin seçime gitmesinin tek sorumlusu vardır, o da Sayın Bahçeli’dir" dedi.
 • 18:48Akdoğan: Üniforma İçindeki Bir İnsanın Bunu Yapmaması GerekiyorduAkdoğan: Üniforma İçindeki Bir İnsanın Bunu Yapmaması GerekiyorduBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Yarbay Mehmet Alkan'ın verdiği tepki için "Bu tablo bizi üzdü. Üniforma içindeki bir insanın bunu yapmaması gerekiyordu." dedi.
 • 19:40Başbakan Yardımcısı AkdoğanBaşbakan Yardımcısı AkdoğanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Akdoğan'ın Bilecik'in Pazaryeri ilçesine bağlı Dereköy'de yaşayan anne ve babasını ziyareti- Başbakan Yardımcısı Akdoğan'ın açıklaması - "Gördük ki bu son yaşananlarla Türkiye'de güven ve istikrarın güçlü olabilmesi, AK Parti'nin güçlü bir şekilde iktidarını devam ettirmesinden geçiyor" Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Gördük ki bu son yaşananlarla Türkiye'de güven ve istikrarın güçlü olabilmesi, AK Parti'nin güçlü bir şekilde iktidarını devam ettirmesinden geçiyor" dedi.
 • 15:58Akdoğan: Medyadan Topyekun Duyarlı Bir Tavır BekliyoruzBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Star Medya Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sancak'ın aracına Hadımköy'de silahlı saldırı düzenlenmesine ilişkin, "Askerimize, polisimize, medyaya veya sivil vatandaşlarımıza dönük bu tür saldırılar aynı şeyi hedeflemektedir.
 • 18:34DüzeltmeSayın Abonemiz,Daha önce servis edilen “Şehit cenazesinde Yalçın Akdoğan'a pet şişeli protesto” başlıklı haberde şehidin ismi sehven “Astsubay Başçavuş Nurettin Öztürk” şeklinde yer almıştır.
 • 18:28Şehit Cenazesinde Akdoğan'a ProtestoŞehit Cenazesinde Akdoğan'a ProtestoBingöl'de dün akşam şehit olan Uzman Çavuş Musa Saydam’ın cenaze törenine katılan Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, bir grup tarafından protesto edildi.
 • 18:18Şehit Cenazesinde Yalçın Akdoğan'a Pet Şişeli ProtestoŞehit Cenazesinde Yalçın Akdoğan'a Pet Şişeli ProtestoKars'ta şehit olan Astsubay Başçavuş Nurettin Öztürk'ün cenazesine katılan Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, bir grup vatandaş tarafından protesto edildi.
 • 10:02TRT Çok Sesli Korosu Sınavında 'Kapıdan Çevirme' TBMM GündemindeCHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, TRT Çok Sesli Korosu için yapılan sınavda, sınav şartnamesine uyan ve başvuruları kabul edilerek sınava çağrılan adayların sınav günü kapıdan çevrilerek sınava alınmamasını Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan’a sordu.
 • 22:59Başbakan Yardımcısı Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Kimi örgütlerin silahla devlete meydan okumasıyla kimi yapıların sözde özerklik ilan ederek meydan okuması arasında fark yoktur" değerlendirmesinde bulundu.