18:2500
SON DAKİKA YALÇIN AKDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Yalçın Akdoğan Haberleri


YALÇIN AKDOĞAN

1969'da İstanbul'da doğdu. Akademisyen ve siyaset bilimci; Eskişehir Anadolu Üniversitesi Basın Yayın Bölümü lisans, İletişim Bölümü yüksek lisans programını tamamladı. Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi doktorası yaptı, aynı alanda doçent oldu. Pendik Belediyesi'nde Eğitim Kültür ve Halkla... Devamı

 

  Öcalan Posterini Düzeltmeye 10 Ay Hapis

  Öcalan Posterini Düzeltmeye 10 Ay Hapis

  Tunceli'de BDP İl Eş Başkanı ile Ezilenlerin Sosyalist Partisi İl Başkanına Öcalan posterini düzeltmekten 10 ay hapis cezası verildi. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Erdoğan'a, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan Vekalet Edecek

  Erdoğan'a, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan Vekalet Edecek

  Avusturya ve Fransa seyahatine çıkan Erdoğan'a, Bülent Arınç yerine Ali Babacan'ın vekalet edecek olması dikkat çekti. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Başbakan'a Arınç Yerine Ali Babacan Vekalet Edecek

  Başbakan'a Arınç Yerine Ali Babacan Vekalet Edecek

  Avusturya ve Fransa seyahatine çıkan Erdoğan'a, yardımcısı Bülent Arınç yerine Ali Babacan'ın vekalet edecek olması, Ankara'da merak uyandırdı. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Başbakan Erdoğan'ın İş Dünyası Yetkilileriyle Görüşmesi

  TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: "İş dünyası olarak Cumhurbaşkanlığı seçim sürecinin itidalli bir şekilde tamamlanacağına inanıyoruz" "Seçim sonucunda ülkemizde huzurun sağlanmasını da arzu ediyoruz. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  CHP Myk Toplantısı

  CHP Myk Toplantısı

  Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: "Sayın İhsanoğlu CHP'nin adayı değildir. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Balyoz Davası'nda 'Başbakan Tanık Olarak Dinlensin' Talebi

  Balyoz Davası'nda "Başbakan Tanık Olarak Dinlensin" Talebi

  Balyoz davasında bazı sanıkların avukatı Hakan Tunçkol, Başbakan ve başdanışmanı Yalçın Akdoğan'ın tanık olarak dinlenmesi için dilekçe verdi. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Çocuklar Haklarını Oynayarak Öğreniyor

  Çocuklar Haklarını Oynayarak Öğreniyor

  Demokrasi Koridoru Projesi kapsamında çocuklar, haklarını 15 farklı oyunu oynayarak öğrendi. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Çankaya Köşkü'ndeki Musul Zirvesi Sona Erdi

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül başkanlığında Çankaya Köşkü'nde gerçekleştirilen Musul zirvesi sona erdi. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Çankaya Köşkü'nde 'Musul' Zirvesi

  Çankaya Köşkü'nde 'Musul' Zirvesi

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün başkanlığında Çankaya Köşkü’nde Musul zirvesi gerçekleştiriliyor. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Başbakan Erdoğan, Köşk'e Çıktı

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Musul’da Türk Konsolosluğunda çalışanların IŞİD tarafından rehin alınmasının ardından Köşk’e çıktı. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Yarın Başlıyor

  AK Parti Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı, Genel Başkan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yapacağı açılış konuşması ile yarın başlayacak. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  Ak Partili Belediye Başkanları Ankara'da Buluşuyor

  AK Parti Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'na, AK Partili 824 belediye başkanı katılacak Başbakan Erdoğan'ın da katılacağı ve bazı bakanların da sunum yapacakları toplantı sonrasında Erdoğan ve tüm katılımcılar, "Kuzey Yıldızı Rekreasyon Alanı" açılış törenine katılacaklar. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  Lice'deki Eylemlerin Amacı Öcalan'ı Tasfiye Etmek

  Lice'deki Eylemlerin Amacı Öcalan'ı Tasfiye Etmek

  Lice'de yaşananların ardından başlayan gösteriler Kandil tarafından körükleniyor. Eylemlerin gerçek amacı ise Öcalan'ı çözüm sürecinde tasfiye etmek. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  CHP'li Vekilden Sert Eleştiri: İğrençsiniz

  CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün, "1990'lara geri döndük, Lice'de 2 gencin katledildiği silahlı saldırının adı 'müdahale' olmuş, bu apaçık bir katliamdır" dedi. (08 Haziran 2014 Pazar )

   

  Akdoğan: Öcalan Süreci Daha Doğru Okuyor

  Akdoğan: Öcalan Süreci Daha Doğru Okuyor

  Yalçın Akdoğan, "Selahattin Demirtaş'ın 40 fırın ekmek yemesi gerekiyor. Öcalan'ın süreci diğerlerinden daha doğru okuduğunu düşünüyorum" dedi. (07 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Çay Davetini Geri Çevirmeyen Başbakan

  Çay Davetini Geri Çevirmeyen Başbakan

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, geçiş güzergahına 'Sayın Başbakanımız sizi çaya bekliyoruz' yazılı pankart asan taksicileri ziyaret etti. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  Başbakan Erdoğan, Çaya Davet Eden Taksicileri Kırmadı

  Başbakan Erdoğan, Çaya Davet Eden Taksicileri Kırmadı

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, geçiş güzergahına "Sayın Başbakanımız sizi çaya bekliyoruz" yazılı pankart asan taksicileri ziyaret etti. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  Yeni Türkiye'nin Açılan Kilidi: Çözüm Süreci Çalıştayı"

  AK Parti Genel Merkezi AR GE Başkanlığınca Diyarbakır'da düzenlenecek çalıştaya, Başbakan Yardımcısı Atalay, İçişleri Bakanı Ala, Gıda, Tarım ve Havyancılık Bakanı Eker, Başbakanın Siyasi Başdanışmanı Doç. Dr. Akdoğan ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem de katılacak Çalıştay kapsamında çözüm sürecindeki gelişmeler, varılan noktanın değerlendirilmesi, ortak geleceğin inşasında hangi siyasal, demokratik adımlara öncelik verileceği konuları ele alınacak. (04 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Diyarbakır'da Çözüm Süreci Çalıştayı

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Ar-Ge Başkanlığı olarak ülkenin bugünlerinin ve yarınlarının şekillenmesinde önem ifade eden meselelerin ele alındığı sosyal paydaşların tespit ve önerilerini içeren, sonuç raporlarının Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a takdim edildiği AK Parti 2014 Çalıştayları kapsamında Diyarbakır'da 'Yeni Türkiye'nin açılan kilidi, çözüm süreci' çalıştayı düzenleneceği belirtildi. (04 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Abdülkadir Selvi: Hakan Fidan Dışişleri Bakanı olacak

  Abdülkadir Selvi: Hakan Fidan Dışişleri Bakanı olacak

  Ankara kulislerinde konuşulanları köşesine taşıyan Selvi, "MİT Müsteşarı Fidan Dışişleri Bakanı olacak, Davutoğlu da Başbakan." dedi. (04 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Türkkan: Köşe Yazısı Yazanların Önemli Bir Kısmı Gazeteci Değil Gaz Tenekeci

  Türkkan: Köşe Yazısı Yazanların Önemli Bir Kısmı Gazeteci Değil Gaz Tenekeci

  MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, basın kuruluşlarının iktidarın şakşakçılığını yaptığını belirterek, "Son 10 yıldır iktidarın yandaşı olan gazetelerde köşe yazısı yazanlara bakın, önemli bir kısmı gazeteci değil; bunlara biz 'gaz tenekeci' diyoruz yani içi bomboş, hiçbir şey yok. Cumhuriyet tarihinde hiç görülmemiş bir şekilde bir baskı var şu anda basının üzerinde. (03 Haziran 2014 Salı )

   

  Gerilimin Kalbi Diyarbakır'da Çözüm Süreci Çalıştayı

  Gerilimin Kalbi Diyarbakır'da Çözüm Süreci Çalıştayı

  Türkiye, bir defa daha 'çözüm'e odaklandı. (03 Haziran 2014 Salı )

   

  Soma'daki Maden Faciası

  Soma'daki Maden Faciası

  Üst mahkemeya yapılan itiraz sonucu, vardiya amiri İsmail Adalı gözaltına alındı, tutuklu bulunan Yalçın Erdoğan serbest bırakıldı. (30 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Yusuf Yerkel, Başbakanlık'taki Görevine Devam Ediyor

  Yusuf Yerkel, Başbakanlık'taki Görevine Devam Ediyor

  Soma'da bir vatandaşı yerde tekmelemesiyle gündeme gelen Yusuf Yerkel'in "Başbakan Müşaviri" unvanının devam ettiği ortaya çıktı. (28 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  GYV Başkanı Mustafa Yeşil 'Başbakan, Gülen Cemaati'nin Biat Etmesini İstedi' | Güncel Haber 28.05.2014

  GYV Başkanı Mustafa Yeşil "Başbakan, Gülen Cemaati'nin Biat Etmesini İstedi" | Güncel Haber 28.05.2014

  Gülen Cemaati'ne yakın GYV Başkanı Mustafa Yeşil, hükümet ile cemaat arasındaki kavgayı Al Jazeera'ye değerlendirdi. (28 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.07.2014 18:25:51. #1.12#