SON DAKİKA YALÇIN AKDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Yalçın Akdoğan Haberleri

 • 12:45Başbakan Yardımcısı Akdoğan: (2)Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, DAEŞ ile en kararlı mücadeleyi veren ülkenin Türkiye olduğunu belirterek, "Muhalifler, DAEŞ'i geriletiyor, bombardıman muhaliflere yapılıyor.
 • 11:58Başbakan Davutoğlu Erzincan'a GeldiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 11.30'da Erzincan'a geldi.
 • 20:14Mersin - Yemen'e 7 Milyon Dolarlık Yardım Taşıyan 'Şefkat Gemisi' Mersin'den Yola ÇıktıMersin - Yemen'e 7 Milyon Dolarlık Yardım Taşıyan 'Şefkat Gemisi' Mersin'den Yola ÇıktıYemen'e 7 milyon dolarlık yardım taşıyan 'Şefkat Gemisi' Mersin'den yola çıktı Türkiye'den Yemen için hazırlanan 7 milyon dolarlık yardım taşıyan 'Şefkat Gemisi', Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın da katılımıyla Mersin'de düzenlenen törenin ardından yola çıktı.
 • 19:04Şefkat Gemisi Yemen'e UğurlandıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, AFAD'ın koordinasyonunda Yemen'e 6 bin tona yakın insani yardım malzemesi götürecek Şefkat gemisinin bölgedeki yaraların sarılmasına katkı sağlaması temennisinde bulunarak "İnşallah uluslararası toplumun dikkatini çekmiş oluruz.
 • 18:49Yemen'e 7 Milyon Dolarlık Yardım Taşıyan 'Şefkat Gemisi' Mersin'den Yola ÇıktıYemen'e 7 Milyon Dolarlık Yardım Taşıyan 'Şefkat Gemisi' Mersin'den Yola ÇıktıTürkiye'den Yemen için hazırlanan 7 milyon dolarlık yardım taşıyan 'Şefkat Gemisi', Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın da katılımıyla Mersin'de düzenlenen törenin ardından yola çıktı.
 • 18:02Akdoğan: Akdoğan: "Büyük Güçler Vekalet Savaşları Yürütüyor, Iskalanan İnsan Oluyor"Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Lübnan’dan Yemen’e, Irak’tan Suriye’ye kadar birçok ülkede ciddi insani krizler yaşandığını belirterek, “Bütün bu olaylarda filler tepişiyor, arada başkaları eziliyor.
 • 16:14Başbakan Yardımcısı Akdoğan Kilis'teBaşbakan Yardımcısı Akdoğan Kilis'teGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Yalçın Akdoğan'ı ellerinde bayraklarla karşılayan çocuklar Akdoğan'ın çocukları öpmesi 2 çocuğun İstiklal Marşı söylemesi Çocuklardan şiir okuyanlar Akdoğan'ın bir öğrenciyle konuşması Suriyeli ailelerin yaşadığı konteyneri ziyaret Konteynerdeki ailelerle konuşması Sınır hattında incelemelerde bulunması Başbakan Yardımcısı Akdoğan Kilis'te Öncüpınar Konaklama Tesisi'ni ziyaret eden Akdoğan, sınır hattında incelemelerde bulundu Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Kilis'teki Öncüpınar Konaklama Tesisi'ni ziyaret ederek, sınır hattında incelemelerde bulundu.
 • 15:02Yalçın Akdoğan: Türkiye Zorda Kalsın Diye Göç Dalgaları ZorlanabiliyorBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Türkiye zorda kalsın diye Suriye'de sivillerin vurulduğunu söyleyerek, "Türkiye zorda kalsın diye göç dalgaları zorlanabiliyor.
 • 14:42Başbakan Yardımcısı Akdoğan Kilis'teBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Kilis'teki Öncüpınar Konaklama Tesisi'ni ziyaret ederek, sınır hattında incelemelerde bulundu.
 • 13:44Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, kötü senaryoda 100-150 bin, daha kötü senaryoda 600 bin insanın Türkiye’ye gelmesinin söz konusu olacağını söyledi.
 • 13:09Kilis Akdoğan: Sınırınızı Açın Diye Akıl Verenler Önce Kalplerini AçsınKilis Akdoğan: Sınırınızı Açın Diye Akıl Verenler Önce Kalplerini AçsınBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Suriye'de rejim güçlerinin karadan, Rusya'nın ise havadan Halep'in kuzeyine yönelik başlattığı operasyon nedeniyle evlerini terk eden binlerce Suriyelinin akın ettiği Kilis sınırına giderek incelemelerde bulundu.
 • 22:13Başbakan Davutoğlu'nun ABD Yahudi Dernekleri Başkanlarını KabulüBaşbakan Ahmet Davutoğlu, ABD Yahudi dernekleri başkanlarını ve Yahudi toplumu temsilcilerini kabul etti.
 • 14:19Başbakan Yardımcısı Akdoğan Avrupa Ülkelerine Seslendi: Türkiye Enayi mi?Başbakan Yardımcısı Akdoğan Avrupa Ülkelerine Seslendi: Türkiye Enayi mi?Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Türkiye'den göç dalgasını durdurmasını isteyen AB ülkelerini "Türkiye enayi mi? Akıl veriyorlar. Daha üç kuruş para vermeden dilleri çözüldü" diyerek eleştirdi.
 • 13:26Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan: "Türkiye İnsani Yardımda İlk Sıralarda Yer Alıyor"Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) 2016 Yılı Mali Destek Programları Lansman Toplantısı’na katılan Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Türkiye 2.6 milyon Suriyeli’ye şuanda ev sahipliği yapıyor.
 • 16:15Başbakan Davutoğlu, Medya Patronları ile Bir Araya GeldiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, medya patronları ile Dolmabahçe Çalışma Ofisi’nde bir araya geldi.
 • 20:32Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'ye GeldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yurt dışı temaslarının ardından özel uçak "TUR" ile saat 20.20'de Türkiye'ye geldi.
 • 03:54Akdoğan: Akdoğan: "Bizim İçin Artık Uzak Diye Bir Kavram Yok" - SantiagoGörüntü Dökümü: Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın konuşması Programdan detaylar Tuluyhan Uğurlu konserinden detaylar Halk oyunlarından detaylar Cumhurbaşkanı Erdoğan Şili'de Başbakan Yardımcısı Akdoğan: "Bizim için artık uzak diye bir kavram yok. Biz, devlet olarak ve milleti olarak bu kavramı lügatımızdan çıkardık ve dünyanın her yerine elimizi uzatıyoruz" Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Bizim için artık uzak diye bir kavram yok. Biz, devlet olarak ve milleti olarak bu kavramı lügatımızdan çıkardık ve dünyanın her yerine elimizi uzatıyoruz" dedi.
 • 03:47Türkiye ile Şili Arasındaki Diplomatik İlişkilerin 90. YıldönümüBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Sayın Cumhurbaşkanımız, başbakan olduğu dönemde, 2006 yılında Latin Amerika açılımı başlatmıştı.
 • 20:34Türkiye ile Şili Arasında İşbirliği Anlaşmaları İmzalandıTürkiye ile Şili Arasında İşbirliği Anlaşmaları İmzalandıTürkiye ve Şili arasında havayolu ulaşımı ile kültürel ve ekonomik işbirliğini öngören birçok anlaşma imzalandı.
 • 18:52Başbakan Yardımcısı Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Paralel ihanet şebekesi"nin, Türkiye'nin gurur kaynağı TİKA, Vakıflar Genel Müdürlüğü, AFAD ve Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığına (YTB) yönelik karalama kampanyası yürüttüğünü belirterek, bu şebekeye karşı mücadelenin süreceğini bildirdi.
 • 04:25Başbakan Davutoğlu Yurda DöndüBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "ANA" uçağıyla saat 03.00'te Ankara'ya geldi.
 • 00:06Akdoğan: Üç Günde 2 Bin 502 Türkmen ve Arap Kardeşimize Kucağımızı AçtıkBAŞBAKAN Yardımcısı Yalçın Akdoğan Twitter'den yaptığı açıklamada, Suriye'de Bayır Bucak Bölgesinde artan çatışmalar ve bombardıman sonrasında 3 gün içerisinde 2 bin 502 kişinin Türkiye'ye sığındığını söyledi.
 • 19:51Akdoğan'dan Arınç'ın Dolmabahçe Mutabakatı Açıklamalarına YanıtAkdoğan'dan Arınç'ın Dolmabahçe Mutabakatı Açıklamalarına YanıtBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Dolmabahçe görüşmeleriyle ilgili Arınç'ın yaptığı açıklamalara "Cumhurbaşkanımızın tavrı net, speküle etmek art niyetliliktir" dedi.
 • 18:45Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 21 Yıl Sonra Bir İlkCumhurbaşkanı Erdoğan'dan 21 Yıl Sonra Bir İlkCumhurbaşkanı Erdoğan, Şili, Peru ve Ekvador'u kapsayan 5 günlük Güney Amerika ziyaretinin ilk durağı olan Şili'ye geldi. Ziyaret, Şili'ye Cumhurbaşkanı düzeyinde 21 yıl sonra yapılan ilk ziyaret.
 • 09:33Başbakan Davutoğlu Suudi Arabistan'daBaşbakan Davutoğlu Suudi Arabistan'daBaşbakan Ahmet Davutoğlu Suudi Arabistan'ın Cidde kentine geldi.
 • 20:02Akdoğan: Akdoğan: "Terör Örgütü ve Paydaşları Bu Sürece İhanet Ettiler"Görüntü Dökümü: -TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'ndan detaylar Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın konuşması 2016 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda Başbakan Yardımcısı Akdoğan: "Terör örgütü ve paydaşları sürece ihanet ettiler.
 • 17:28Başbakan Yardımcısı Akdoğan: "Müzakere Değil Görüşmeydi"Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Dolmabahçe mutabakatı" diye nitelendirilen görüşmelere ilişkin olarak, "Müzakere değil görüşmeydi, bir mutabakat sağlandığı yoktu.
 • 15:562016 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe KomisyonundaTBMM Plan ve Bütçe Komisyonundaki bütçe görüşmelerinde, terör olayları ve Çözüm Süreci gündeme geldi.
 • 13:482016 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe KomisyonundaBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, 260 binden fazla Suriyelinin 10 kentte kurulan 25 geçici barınma merkezinde insani ihtiyaçlarının karşılandığını belirterek, "Barınma merkezlerinin dışında da Türkiye'nin farklı kentlerinde yaklaşık 2 milyon 300 bin Suriyeli var. Toplamda ise bugün itibarıyla biyometrik kayıt sistemine giren 2 milyon 541 bin Suriyeli Türkiye'de bulunmaktadır" dedi.
 • 13:40Plan ve Bütçe Komisyonu GörüşmeleriBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, bugün itibariyle biyometrik kayıt sistemine giren 2 milyon 541 bin Suriyeli’nin Türkiye’de bulunduğunu ifade etti.
 • 13:102016 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe KomisyonundaBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Türkiye'nin uluslararası öğrenciler için bir eğitim merkezi haline gelmesi ve bu öğrencilerin, ülkeleri ile Türkiye arasında köprü olması amacıyla oluşturulan "Türkiye Bursları" kapsamında, 153 ülkeden 15 binden fazla öğrencinin 55 farklı kentteki 105 üniversitede öğrenim gördüğünü söyledi.
 • 13:00CHP'li Kuşoğlu: Türgev Mühendislik Çalışması YapıyorCHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, TÜRGEV çalışmalarıyla ilgili herhangi bir bilgi alamadıklarını belirterek, "TÜRGEV'in çok büyük hedefleri var. Bu önemli bir konu. Devletin yapmadığı işleri, kendisi devletle, Milli Eğitim Bakanlığı başta olmak üzere başka bakanlık ve belediyelerle yapıyor.
 • 11:24Akdoğan: Bayır-Bucak'tan 9 Bin 416 Türkmen GeldiBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, bugün itibariyle Türkiye'de 2 milyon 541 bin Suriyelinin biyometrik kayıt altında olduğunu söyledi.
 • 11:11Bakanların, Komisyona Korumalarıyla Katılması Tepki ÇektiBakanların, Komisyona Korumalarıyla Katılması Tepki ÇektiTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'na Başbakan Yardımcıları Yalçın Akdoğan ve Tuğrul Türkeş'in korumalarıyla katılmaları tepki çekti.
 • 20:38Davutoğlu, AB Heyetini Kabul EttiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, AB Dış Politika Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini başkanlığındaki heyeti Çankaya Köşkü'nde kabul etti.
 • 13:59Siyaset Dünyasından Mustafa Koç İçin Taziye MesajlarıSiyaset dünyası, İşadamı Mustafa Koç'un hayatını kaybetmesi nedeniyle mesaj yayınladılar.
 • 21:06Başbakan Yardımcısı Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, örgütün kirli işleri, saldırıları sebebiyle bir takım mahallelerde ciddi zararların oluştuğuna dikkati çekerek, "Bir kentsel dönüşümü, bu şehirleri yeniden ayağa kaldırmak, zarar gören tarihi mekanları, kutsal mekanları ayağa kaldırmak çok önemli. Bununla ilgili hükümetimiz her türlü çalışmayı yürütüyor, insanların mağduriyet yaşamaması için ne gerekiyorsa yapılacak" dedi.
 • 17:05Başbakan Yardımcısı Akdoğan'ın KabulüBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Dünya Ahıska Türkleri Birliği (DATÜB) Başkanı Ziyattin Kassanov ve beraberindeki heyeti kabul etti.
 • 11:31Akdoğan: Akdoğan: "Daiş İngiliz Anahtarı Gibi Her Kapıyı Açan Bir Şeye Dönüştü"Görüntü Dökümü: Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın gelişi ve konuşması, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk oldu.
 • 14:59Akdoğan, Aa Editör Masası'na Konuk OlacakBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, yarın Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası'na konuk olarak katılacak.
 • 13:57AK Parti'den Bayırbucak Türmenlerine Yardım KampanyasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Türkiye'nin Suriye politikasını eleştirenler, 'Suriye meselesine niye müdahil olunuyor' diyenler, son zamanlarda 'Türkmenler konusunda daha fazla niye adım atılmıyor' diyorlar.
 • 13:47Başbakan Yardımcısı Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "PKK kimi demokratik unsurları kendi amacına hizmet ettirerek anlamsızlaştırmakta ve içini boşaltmaktadır.
 • 09:49Başbakan Yardımcısı Akdoğan: (1)Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Suriyelilere çalışma izni verilmesine ilişkin, "Türkiye'deki işsizliğe ilave bir yük getireceği gibi bir beklenti, durum yok. Kayıt dışı çalışanların kayıt içine alınmaları önemli. Kendi vatandaşlarımıza dönük bir problem beklemiyoruz" dedi.
 • 09:49Başbakan Yardımcısı Akdoğan: (2)Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi'nin bildirisine ilişkin, "Bu kadar deli saçması bir metin görmedim. Bunun bir fikir olduğunu bile düşünmüyorum.
 • 11:16Başbakan Yardımcısı Akdoğan'ın KabulüBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Norveç Göç ve Entegrasyon Bakanı Sylvi Listhaug ve beraberindeki heyeti kabul etti.
 • 15:26Başbakan Yardımcısı Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Terörist/katil örgüt aileleri hedef alarak cani yüzünü bir kez daha gösterdi, bebek katili örgüte söz söyleyemeyen sözde aydınlar utansınlar" ifadesini kullandı.
 • 14:22Sultanahmet'teki Terör SaldırısıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "İsmi, amacı, kaynağı ne olursa olsun terörizmle sonuna kadar mücadele edeceğiz, arkasındaki hesapları boşa çıkaracağız" değerlendirmesinde bulundu.
 • 12:23Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, dış güçlerin terör örgütlerini kullanarak ülkelerin iç siyasetlerini dizayn ettiklerini söyledi.
 • 21:40Trafik Kazası Geçiren Milletvekillerine ZiyaretlerTrafik Kazası Geçiren Milletvekillerine ZiyaretlerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Trafik kazası geçiren milletvekillerine ziyaret- Afyon Kocatepe Tıp Fakültesi Hastanesi önünden detaylar- Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın hastaneye gelişi- Hastane içinden detaylar- AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan'ın açıklaması AFYONKARAHİSAR - Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, AK Parti 24. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'na katılmak üzere Afyonkarahisar'a giderken trafik kazası geçiren milletvekillerini, Afyon Kocatepe Tıp Fakültesi Hastanesi'nde ziyaret etti.
 • 20:58Akdoğan Trafik Kazası Geçiren Milletvekillerini Ziyaret EttiBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Afyonkarahisar'da trafik kazası geçiren milletvekillerini ziyaret etti.