SON DAKİKA YALÇIN AKDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Yalçın Akdoğan Haberleri


YALÇIN AKDOĞAN

1969'da İstanbul'da doğdu. Akademisyen ve siyaset bilimci; Eskişehir Anadolu Üniversitesi Basın Yayın Bölümü lisans, İletişim Bölümü yüksek lisans programını tamamladı. Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi doktorası yaptı, aynı alanda doçent oldu. Pendik Belediyesi'nde Eğitim Kültür ve Halkla... Devamı

13:11
Suriye'de Rehin Tutulan Japon Gazeteci Goto'nun Öldürülmesi Başbakan Yardımcısı Akdoğan: "Bu vahşi terör olayını şiddetle kınıyoruz.
00:08
Başbakan Davutoğlu Afyonkarahisar'da Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Afyonkarahisar İl Kongresi’ne katılmak üzere gece geç saatlerde kente geldi.
Başbakan Davutoğlu Afyonkarahisar'da
20:49
Basın İlan Kurumunda Anadolu Gazeteleri Temsilci Seçimi Basın İlan Kurumunda Anadolu gazete sahiplerinin temsil edilmesi için yapılan seçimi Mustafa Arslan, Mehmet Nuri Kolaylı ve Şevket Erzen kazandı.
19:30
Akdoğan ve Atalay, Afyonkarahisar'da Başbakan Yardımcısı Akdoğan ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Atalay Afyonkarahisar'da Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Beşir Atalay, AK Parti'nin seçim istişare toplantısı için Afyonkarahisar'a geldi.
Akdoğan ve Atalay, Afyonkarahisar'da
18:46
AK Parti "Seçim İstişare" Toplantısı Afyonkarahisar'da Başladı Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Beşir Atalay, yaklaşan milletvekilliği seçimleri öncesi “Seçim İstişare” toplantısına katılmak üzere Afyonkarahisar’a geldi.
AK Parti 'Seçim İstişare' Toplantısı Afyonkarahisar'da Başladı
18:45
Başbakan Yardımcısı Akdoğan ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Atalay Afyonkarahisar'da Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Beşir Atalay, AK Parti'nin seçim istişare toplantısı için Afyonkarahisar'a geldi.
21:09
Çözüm Süreci Toplantısı Sona Erdi Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında yapılan, 2015 yılının ilk çözüm süreci toplantısı sona erdi.
20:35
Çözüm Süreci Toplantısı Başbakan Davutoğlu başkanlığındaki Çözüm Süreci Toplantısı sona erdi.
19:52
Akdoğan'dan Ölen Japon Gazeteci İçin Başsağlığı Mesajı BAŞBAKAN Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Şanlıurfa'da bugün geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Japon gazeteci Kazumi Takaya'yla ilgili başsağlığı mesajı yayınladı.
19:36
Japon Gazetecinin Trafik Kazasında Hayatını Kaybetmesi Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Şanlıurfa'daki trafik kazasında yaşamını yitiren Japon gazeteci Takaya'nın yakınlarının acısını paylaştı.
18:58
Çözüm Süreci Toplantısı Başladı Başbakan Davutoğlu başkanlığında Çözüm Süreci Toplantısı yapılıyor.
18:41
Başbakanlık'ta Çözüm Süreci Toplantısı 2015 yılının ilk çözüm süreci toplantısı, Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında başladı.
17:45
Başbakan Davutoğlu Başbakanlık Merkez Bina'da Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Başbakanlık Merkez Bina'ya geldi.
Başbakan Davutoğlu Başbakanlık Merkez Bina'da
19:47
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması "Bu Nevruz'da, silah bırakma, daha ileri bir adım ve mesaj gerekir. Silah bırakma aşamasına geçilmesine dönük ifade olmalıdır.
19:46
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması "Seçimden sonra eğer AK Parti iktidara gelirse biz her şeyi kaybederiz' düşüncesiyle tamamen bir topyekun saldırıya geçebilirler.
19:39
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması "(Çözüm Süreci) Süreç iyi bir şekilde devam etmektedir, görüşmeler devam etmektedir.
21:23
AK Parti Bilecik İl Kongresi Bakan Çıkartması AK Parti Bilecik İl Başkanlığı Kongresine bakanların çıkartma yapılacağı öğrenildi.
AK Parti Bilecik İl Kongresi Bakan Çıkartması
18:58
Akdoğan, Orgeneral Özel ile Bir Araya Geldi (2) Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Başbakanlık Merkez Bina'da Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ile bir araya geldi.
Akdoğan, Orgeneral Özel ile Bir Araya Geldi (2)
18:53
Adalet Bakanı Bozdağ, Orgeneral Özel ile Görüştü Adalet Bakanı Bozdağ, Orgeneral Özel ile görüştü Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ile bir araya geldi.
Adalet Bakanı Bozdağ, Orgeneral Özel ile Görüştü
18:41
Adalet Bakanı Bozdağ, Orgeneral Özel ile Görüştü Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ile bir araya geldi.
17:37
Tekrar) Akdoğan, Genelkurmay Başkanı Özel ile Bir Araya Geldi Akdoğan, Orgeneral Özel ile bir araya geldi Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Başbakanlık Merkez Bina'da Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ile bir araya geldi.
Tekrar) Akdoğan, Genelkurmay Başkanı Özel ile Bir Araya Geldi
15:58
Akdoğan, Orgeneral Özel ile Bir Araya Geldi Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Başbakanlık Merkez Bina'da Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ile bir araya geldi.
Akdoğan, Orgeneral Özel ile Bir Araya Geldi
15:36
Akdoğan, Orgeneral Özel ile Buluştu Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Başbakanlık Merkez Bina'da Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ile bir araya geldi.
15:00
Genelkurmay Başkanı Özel, Başbakan Yardımcısı Akdoğan'ı Ziyaret Etti Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel ile görüştü.
Genelkurmay Başkanı Özel, Başbakan Yardımcısı Akdoğan'ı Ziyaret Etti
21:01
Arınç: Yunanistan, Laik Olmayan Bir Ülkeymiş Başbakan Yardımcısı Arınç "IŞİD'in Kobani'den tamemen çıkarıldığı konusunda Türkiye'nin bu konuda olumlu rolü olduğunu umarım unutmazlar." dedi.
Arınç: Yunanistan, Laik Olmayan Bir Ülkeymiş
20:38
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (2) "(IŞİD'in Kobani'den tamemen çıkarıldığı iddiaları) Türkiye'nin bu konuda olumlu rolü olduğu umarım unutmazlar.
17:25
Enver Yılmaz Ankara'da Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ordu’da yürütülen yatırımlar ve hayata geçecek yeni projeler için Ankara’da ki temas ve görüşmelerde bulundu.
Enver Yılmaz Ankara'da
14:02
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden Açıklaması Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Kayseri teşkilatını ziyaretinde, ’Konya’yı geçerseniz Kayseri’den milletvekili olurum’ dediğini söyleyerek, "Hedefimiz Konya’yı geçip Kayseri’den milletvekili yapma şansını elde edebilmek" dedi.
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden Açıklaması
17:06
Yalçın Akdoğan: "Biz Toplumun Kabul Etmeyeceği Bir Adım Atmayız" Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, AK Parti Kayseri 5'inci İl Kongresinde yaptığı konuşmada, "Biz toplumun kabul etmeyeceği bir adım atmayız. Bu sürecin sahibi biziz. Bu sürecin arkasında büyük bir toplumsal destek varsa bu Tayyip Erdoğan'a duyulan güvenin neticesidir.
Yalçın Akdoğan: 'Biz Toplumun Kabul Etmeyeceği Bir Adım Atmayız'
16:43
2kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "12 yıldır bir yandan hizmet için bir yandan da karanlık odalardaki senaryolarla, vesayetçi sistemin oyunlarıyla uğraşıyoruz.
2kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik
16:17
Yalçın Akdoğan: "Hem Şeytan Taşladık Hem de Bunlarla Uğraştık" AK Parti Kayseri 5. Olağan İl Kongresi- Başbakan Yardımcısı Akdoğan (1): "Ne yaparsa yapsınlar millet bizim yanımızda olduktan sonra Cenab-ı Hakkın rızası, hoşnutluğu bizimle birlikte olduktan sonra topu bir araya gelse inşallah en ufak bir zarar veremezler, bizi yolumuzdan döndüremezler, döndüremeyecekler"- "Biz bu ülkeyi ne paralelcilere yediririz, ne vesayetçilere yediririz ne de terörden, şiddetten kandan beslenenlere yediririz. Karşımızda kim olursa olsun milletin iradesine uzanan her
Yalçın Akdoğan: 'Hem Şeytan Taşladık Hem de Bunlarla Uğraştık'
16:12
AK Parti Kayseri 5. Olağan İl Kongresi Başbakan Yardımcısı Akdoğan (2): "O paralel ihanet şebekesi yurtdışında Türkiye'nin gidişatını engellemeye çalışan, sekte vurmaya çalışan kim varsa, onlarla birlikte hareket ediyor, lobicilik yapıyor, algı savaşı veriyor, Türkiye Cumhuriyeti'nin menfaatlerine karşı, Türk milletine karşı" "Bu algı operasyonlarına biz pabuç bırakmayız, eyvallah etmeyiz.
15:51
Yalçın Akdoğan: "Amaca Ulaşmak İçin Her Yolu Mübah Görüyorsunuz" Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, AK Parti Kayseri 5'inci İl Kongresinde yaptığı konuşmada, "O terör eylemlerini gerçekleştiren zihniyetin dayandığı felsefe ile sizin dayandığınız felsefe aynı. İkiniz de kendinizi hakikatın merkezine koyuyorsunuz ve amaca ulaşmak için her yolu mübah görüyorsunuz. Bu hastalıklı, habis bir anlayıştır" dedi.
Yalçın Akdoğan: 'Amaca Ulaşmak İçin Her Yolu Mübah Görüyorsunuz'
15:05
Yalçın Akdoğan: "Bu Devlet Karanlık Odalarda Kurulmadı Ki Karanlık Planlarla Yıkılsın" AK Parti Kayseri İl Kongresinde konuşan Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, " Bu devlet karanlık odalarda kurulmadı ki karanlık odalarda yapılan planlarla yıkılsın, birilerinin esareti altına girsin" dedi.
Yalçın Akdoğan: 'Bu Devlet Karanlık Odalarda Kurulmadı Ki Karanlık Planlarla Yıkılsın'
14:59
AK Parti Kayseri 5. Olağan İl Kongresi Başbakan Yardımcısı Akdoğan (1): "Ne yaparsa yapsınlar millet bizim yanımızda olduktan sonra Cenab ı Hakkın rızası, hoşnutluğu bizimle birlikte olduktan sonra topu bir araya gelse inşallah en ufak bir zarar veremezler, bizi yolumuzdan döndüremezler, döndüremeyecekler" "Biz bu ülkeyi ne paralelcilere yediririz, ne vesayetçilere yediririz ne de terörden, şiddetten kandan beslenenlere yediririz. Karşımızda kim olursa olsun milletin iradesine uzanan her eli kırmasını biliriz Allah'ın izniyle"
14:56
3kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "12 yıldır bir yandan hizmet için bir yandan da karanlık odalardaki senaryolarla, vesayetçi sistemin oyunlarıyla uğraşıyoruz.
3kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik
14:44
1 Kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "12 yıldır bir yandan hizmet için bir yandan da karanlık odalardaki senaryolarla, vesayetçi sistemin oyunlarıyla uğraşıyoruz.
1 Kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik
14:00
Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "12 yıldır bir yandan hizmet için bir yandan da karanlık odalardaki senaryolarla, vesayetçi sistemin oyunlarıyla uğraşıyoruz.
Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik
13:44
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Açıklaması AK Parti Kayseri İl Kongresine katılan Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, çözüm sürecine ilişkin, “Bu süreç inşallah başarıya ulaşacak.
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Açıklaması
10:11
İha'ya 3 Ödül Birden Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü Kayseri İl Müdürlüğü ile Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’nin ortaklaşa düzenlediği 1. Bölgesel Medya Yarışması’nda ödüller törenle sahiplerine verildi.
İha'ya 3 Ödül Birden
21:09
Yıldız: "Yazılı Basın Organlarının Çok Daha Aktif Olması Lazım" 1. Ödüllü Bölgesel Medya Yarışması'nın ödül töreninde konuşan Yıldız, gazetelerin okunmadığını, bu yüzden yazılı basının daha aktif olması gerektiğini söyledi.
Yıldız: 'Yazılı Basın Organlarının Çok Daha Aktif Olması Lazım'
21:03
Akdoğan: "Türkiye'ye Milletten Başka Kimse Yön Veremez" 1. Bölgesel Medya Yarışması- Başbakan Yardımcısı Akdoğan: "AK Parti iktidarına ve Türkiye'ye milletten başka hiç kimse yön veremez, rota çizemez, politika belirleyemez. Yaşanan birtakım hadiseler ve estirilen fırtınalara göre biz politikalarımıza yön vermeyiz"- "Biz sadece milletin ne dediğine bakarız ve milletin çizdiği rotada yol yürümeye devam ederiz. Nasıl ki içerideki vesayet odaklarına karşı milletin iradesine, emanetine sonuna kadar sahip çıktıysak onların işbirlikçisi, uzantısı olan
Akdoğan: 'Türkiye'ye Milletten Başka Kimse Yön Veremez'
20:36
Yalçın Akdoğan: Türkiye AB'den Uzaklaştığı Gibi Propaganda Yapılıyor Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Türkiye'nin eksen kayması yaşadığı, Avrupa Birliği'nden(AB) uzaklaştığı gibi propagandalar, uluslararası medya kuruluşlarının bir çalışması olarak ortaya çıkıyor.
Yalçın Akdoğan: Türkiye AB'den Uzaklaştığı Gibi Propaganda Yapılıyor
20:35
1. Bölgesel Medya Yarışması Başbakan Yardımcısı Akdoğan: "AK Parti iktidarına ve Türkiye'ye milletten başka hiç kimse yön veremez, rota çizemez, politika belirleyemez. Yaşanan birtakım hadiseler ve estirilen fırtınalara göre biz politikalarımıza yön vermeyiz" "Biz sadece milletin ne dediğine bakarız ve milletin çizdiği rotada yol.
20:08
İha'ya 3 Ödül Birden Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü Kayseri İl Müdürlüğü ile Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’nin ortaklaşa düzenlediği 1. Bölgesel Medya Yarışması’nda ödüller törenle sahiplerine verildi.
İha'ya 3 Ödül Birden
19:57
1. Bölgesel Medya Yarışması Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "Yerel medya elbette sayı açısından ulusal medyadan fazla olsa da tiraj konusunda durum farklı oluyor"
19:35
Akdoğan: Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu (2) Akdoğan, MEDYA YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti ile Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Kayseri İl Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği '1. Bölgesel Medya Yarışması'nın ödül törenine katıldı.
Akdoğan: Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu (2)
16:03
Akdoğan, Özhaseki'yi Ziyaret Etti İki günlük programı çerçevesinde Kayseri'ye gelen Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'yi ziyaret etti.
Akdoğan, Özhaseki'yi Ziyaret Etti
15:51
Akdoğan: Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Kayseri'de yaptığı açıklamada, "Dünyada artık ülkeler değil, şehirler yarışıyor" dedi.
Akdoğan: Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu
15:41
Kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu Başbakan Yardımcısı Akdoğan: Kral Abdullah, Türkiye dostuydu BAŞBAKAN Yardımcısı Yalçın Akdoğan Kayseri'de yaptığı açıklamada, "Dünyada artık ülkeler değil, şehirler yarışıyor" dedi.
Kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 23:14:59. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YALÇIN AKDOĞAN HABERLERİ
[Hata Bildir]