SON DAKİKA YALÇIN AKDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Yalçın Akdoğan Haberleri

 • 19:56Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, gençlere ket vurulduğunu belirterek, “Bir diğer parti çıktı, gençleri dağa götürme peşinde.
 • 17:28Yalçın Akdoğan'dan Demirtaş'a 'Brütüs' BenzetmesiBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ı hedef alan açıklamalarını sosyal medya üzerinden de sürdürüyor.
 • 17:20Başbakan Yardımcısı Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın Çözüm Süreci'ni bitirmeye çalışan lobiye kendisini kullandırttığını belirterek, "Demirtaş, seçimden sonra İmralı'ya karşı Brütüs'e dönüşürse kimse şaşırmasın" ifadesini kullandı.
 • 11:54Başbakan Yardımcısı Akdoğan: (1)Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Asıl tehlike şudur: HDP'yi parlatıyorlar, ilk defa siyaset kurumu bu kadar şantaja açık hale geldi, terör örgütleri ilk defa bu kadar işin içine girdiler, partinin genel başkan yardımcısı DHKP-C'ye teşekkür ediyor, bir tanesi çıkıp PKK'yı övüyor.
 • 22:11Erdoğan, Hacı Bayram Camisi Çevre Düzenlemesi ve Kitapçılar Çarşısı Açılış Törenine Katıldı -...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in gelişi ve selamlaşmaları- Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın gelişi- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gelişi, selamlaşması - Protokoldeki görüntüleri - Erdoğan'nın yanında oturan küçük kız ile konuşması - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a uzatılan tabloyu imzalaması - Erdoğan'ın yanına gelen Türkiye Boks Federasyonu temsilcileri ile fotoğraf çektirmesi - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında oturan küçük kızdan çiçek alması ve ceketinin cebine koyması Hacı Bayram Camisi Çevre Düzenlemesi ve Kitapçılar Çarşısı açılış töreni- Cumhurbaşkanı Erdoğan: (1)- "Bu ülkede, millete 'göbeğini kaşıyan adamlar, bidon kafalılar' diyenler, 'baldırı çıplak' diyenler, kılığına kıyafetine bakarak insanımızı Sıhhiye'nin ötesine almayanlar, insanlarımızın gönül dünyasında ciddi kırılmalara yol açtı"- "Hatta öyle ileri gittiler ki, 'Kabe Arap'ın olsun, bize Çankaya yeter' diyenler, Hacı Bayram Veli'yi, yani gercek Ankara'yı hafızamızdan silmek, kazımak istediler.
 • 20:58Hacı Bayram Veli Çevre Düzenlemesi ve Kitapçılar Çarşısı Açılış TöreniHacı Bayram Veli Çevre Düzenlemesi ve Kitapçılar Çarşısı Açılış TöreniBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, AK Parti iktidarını istemeyenlerin eski Türkiye özleminde olduklarını belirterek, “HDP’nin kuyruğuna takıldılar.
 • 17:22Akdoğan: Akdoğan: "Selahattin Demirtaş, Eski Türkiye'nin Sözcülüğünü Üstlendi"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yalçın Akdoğan'ın Sultan Sazlığı Uçurtma ve Gençlik Şenliğine gelişinde vatandaşlarla selamlaşması- Vatandaşalarla beraber çadır içinde oturup sohbet etmesi- Vatandaşlardan detay- Akdoğan'ın konuşması- Akdoğan'ın, Develi Belediyesini ziyaret ederek kendisini karşılamaya gelenlerle tokalaşması- Akdoğan kendisini bekleyen partilileri selamlaması- Develi'deki Elbiz Park'ta AK Parti ilçe teşkilatınca düzenlenen öğle yemeğindeki konuşması Başbakan Yardımcısı Akdoğan: - "Selahattin Demirtaş, eski Türkiye'nin sözcülüğünü üstlendi, kendi varlığına da karşı olan, Çözüm Süreci'nde her türlü sabotajı yapan o eski Türkiye'nin statüko blokuna gönüllü olarak katıldılar"- "8 Haziran'da nasıl bir Türkiye, nasıl bir hükümet görmek istiyorlar?
 • 16:54Başbakan Yardımcısı Akdoğan: Ak Parti, Türkiye'de İstikrarın, Güvenin ve Umudun AdıdırBaşbakan Yardımcısı Akdoğan: Ak Parti, Türkiye'de İstikrarın, Güvenin ve Umudun AdıdırBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "AK Parti; Türkiye'de istikrarın, güvenin, umudun adıdır" dedi.
 • 22:56Başbakan Yardımcısı Akdoğan: Başbakan Yardımcısı Akdoğan: "Lafa Değil İcraata Bakmak Lazım"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın gelişi-Akdoğan'ın açıklaması Başbakan Yardımcısı Akdoğan: - "(Kemal Kılıçdaroğlu) Megakentler kuracaklarmış, megakent görmek isteyen gelsin Kayseri'ye baksın, gelsinler Konya'ya baksınlar, Bursa'ya baksınlar.
 • 21:55Başbakan Yardımcısı Akdoğan: Başbakan Yardımcısı Akdoğan: "Biz Millete Sevdalı Bir Kadroyuz"Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, “Biz millete sevdalı bir kadroyuz. Biz insan odaklı çabanın içerisindeyiz” dedi.
 • 21:11Akdoğan: Akdoğan: "Davul Demirtaş'ın Boynunda, Tokmak Kandil'deki Adamın Elinde"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın gelişi- AK Parti Mayıs ayı İl Danışma Meclisi Toplantısından detay- Akdoğan'ın konuşması- Rozet takılması Başbakan Yardımcısı Akdoğan: - "(Selahattin Demirtaş) Ben, 'Senin kardeşin ne iş yapıyor, nerede?
 • 21:11Kayseri - Başbakan Yardımcısı Akdoğan 7 Haziran, Seçimlerin AnasıdırKayseri - Başbakan Yardımcısı Akdoğan 7 Haziran, Seçimlerin AnasıdırBaşbakan Yardımcısı Akdoğan 7 Haziran, seçimlerin anasıdır BAŞBAKAN Yardımcısı Yalçın Akdoğan Kayseri'de yaptığı konuşmada, 7 Haziran seçimleri, seçimlerin anasıdır.
 • 20:21Yalçın Akdoğan: 10 Gün Önce Ölmüş İnsanları Neden GömmüyorsunuzYalçın Akdoğan: 10 Gün Önce Ölmüş İnsanları Neden GömmüyorsunuzBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, PKK cenazeleriyle ilgili olarak, “Kürdün ölüsünü de dirisine de istismar ediyorlar.
 • 19:45Başbakan Yardımcısı Akdoğan'dan Hdp Eş Başkanı Demirtaş'a CevapBaşbakan Yardımcısı Akdoğan'dan Hdp Eş Başkanı Demirtaş'a CevapBaşbakan Yardımcısı Yalçın akdoğan, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın kendisine kardeşiyle ilgili yanıt vermesine, “Kardeşi IŞİD ile savaşarak insanlık onurunu koruyormuş. Türk askerine silah çekerken de mi insanlık onurunu koruyorlar?
 • 19:10Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 7 Haziran, Seçimlerin Anasıdır– BAŞBAKAN Yardımcısı Yalçın Akdoğan Kayseri'de yaptığı konuşmada, "7 Haziran seçimleri, seçimlerin anasıdır.
 • 00:29Başbakan Yardımcısı Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, seçimin eski Türkiye'ye dönmek isteyenlerle yeni Türkiye'yi kurmak isteyenler arasında geçeceğini belirterek, "Bütün muhalefet birlikte hareket ediyorlar.
 • 18:32Başbakan Yardımcısı Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, AK Parti devrilirse Çözüm Süreci'nin biteceğini herkesin bildiğini belirterek, "Bunlar başından beri Çözüm Süreci'ne karşılar.
 • 17:10Başbakan Yardımcısı Akdoğan: Başbakan Yardımcısı Akdoğan: "Bunlar Zaten PKK'nın Uzantısı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Akyurt teşkilatının düzenlediği bölgesel miting - Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek - Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın konuşması - Alanda toplananlardan detaylar Başbakan Yardımcısı Akdoğan: - "Bakın HDP'nin yöneticisi DHKP-C'ye teşekkür ediyor, 'Bizi destekliyorsunuz' diyor.
 • 14:37Başbakan Yardımcısı Akdoğan: (3)Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "HDP'nin barajı geçmesini, Türk siyasetinde şiddetin şantajın açık hale gelmesi, demokrasinin zehirlenmesi, siyasetin terörize edilmesi olarak görüyorum" dedi.
 • 12:50Başbakan Yardımcısı Akdoğan: (2)Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Milletin iradesine tasallut eden, demokrasiye tasallut eden ne kadar yapı varsa tasfiye edeceğiz.
 • 12:28Başbakan Yardımcısı Akdoğan: (1)Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, HDP heyetiyle yaptığı görüşmelere ilişkin, "Ben yasamadan sorumlu bakanım ve bütün partilerle görüşen kişiyim. Çözüm Süreci bağlamında da siyasi partiyle temas benim görevim. Bu noktada onlarla görüşüyorum.
 • 21:52Başbakan Yardımcısı Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "İdeolojikleşmiş, ideolojik örgütlerin çöreklendiği birtakım yapıların yani 'Hz. Ali' diye bir derdi olmayan, 'Alevilik' diye bir derdi olmayan, 'Aleviler' diye de bir derdi olmayan birtakım ideolojik grupların meseleyi ne kadar zorlaştırdığını, direnç oluşturduğunu da gördük" dedi.
 • 13:18Davutoğlu: Davutoğlu: "Yeni Bir Şehir Zihniyetini Hayata Geçirmek İçin Yola Çıkıyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun gelişi - Açılış için toplanan insanların görüntüsü - Kalabalıktan genel görüntüler- Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun protokolde Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile görüntüsü - Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması ANKARA - Başbakan Davutoğlu: "Yeni bir şehir zihniyetini hayata geçirmek için yola çıkıyoruz.
 • 01:16Atalay: Atalay: "Eski Türkiye'yi Unutmayalım, Unutmamak Lazım"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Detay- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Beşir Atalay'ın konuşması- Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'a hediye takdimi- Detay AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Atalay: - "(28 Şubat dönemine ilişkin) Devlet insanlarımızın, gençlerimizin tarihini, medeniyetini, dinini bilmesinden korkuyordu.
 • 00:49Akdoğan: Akdoğan: "Bu Karanlık Zihniyet, Tarih Olacak"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "İmam Hatipliler Gecesi"- Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın knouşması Başbakan Yardımcısı Akdoğan: - "İmam hatiplilere hep ölü yıkayıcısı muamelesi yaptılar.
 • 20:37Başbakan Yardımcısı Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Halkımız bir şeyler yapabileceğine dair daha da güçlenmiş durumda.
 • 20:30Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, “CHP, MHP, HDP’nin el altından işbirliği yaptığı bu seçim sürecinde dertleri kazanmak değil AK Parti’ye kaybettirmek” dedi.
 • 20:11Çankırı - Akdoğan'dan Muhalefete: Üfürükçü BunlarÇankırı - Akdoğan'dan Muhalefete: Üfürükçü BunlarAkdoğan'dan muhalefete: Üfürükçü bunlar Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, seçimler öncesinde muhalefetin koalisyonu kurup, her geçen gün küçüldüğünü, ancak Türkiye'nin sürekli büyüdüğünü belirterek "Üfürükçü bunlar" dedi.
 • 20:08Akdoğan Kırıkkale'de Esnaf Ziyareti YaptıAkdoğan Kırıkkale'de Esnaf Ziyareti YaptıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Kırıkkale’ye gelerek esnaf ziyaretinde bulundu.
 • 18:20Akdoğan: Akdoğan: "Hdp'ye Verilen Bütün Oylar Vebaldir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan- Tören alanında toplanan vatandaşlar- Akdoğan'ın konuşması 'HDP'ye verilen bütün oylar vebaldir'Başbakan Yardımcısı Akdoğan, "Muş'ta kaçırdıkları askeri bırakmaları işi çözmüyor.
 • 18:10Akdoğan'dan Muhalefete: Üfürükçü BunlarAkdoğan'dan Muhalefete: Üfürükçü BunlarBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, seçimler öncesinde muhalefetin koalisyonu kurup, her geçen gün küçüldüğünü, ancak Türkiye'nin sürekli büyüdüğünü belirterek "Üfürükçü bunlar" dedi.
 • 17:21AK Parti'den Cami Avlusunda Miting Havasında Açılış TöreniAK Parti'den Cami Avlusunda Miting Havasında Açılış TöreniHoca Ahmet Yesevi Camii çevre düzenlemesi ve otopark açılış töreni Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in katılımları ile gerçekleştirildi.
 • 16:22Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Çankırı'daBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Çankırı'daBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "AK Parti hükümeti olarak Çankırı’da 4 milyar liralık yatırım gerçekleştirdik" dedi.
 • 16:22Başbakan Yardımcısı Akdoğan'dan CHP Projesine EleştiriBaşbakan Yardımcısı Akdoğan'dan CHP Projesine EleştiriBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun "yüzyılın projesi" diye nitelediği Merkez Türkiye Projesi’ne, "Bu yüzyılın palavrasıdır.
 • 13:04Akdoğan: Akdoğan: "Hep Birileri Masadan Kaçan Taraf Oldu"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Akdoğan'ın konuşması- Detaylar Başbakan Yardımcısı Akdoğan: - "Türkiye'de söylenmedik söz kalmadı.
 • 12:23Uluslararası Konferans Ermeni Sorunu: Sanallık ve Gerçeklik' KonferansıUluslararası Konferans Ermeni Sorunu: Sanallık ve Gerçeklik' KonferansıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, “Ermeni, Kürt meselesi bir sorunlar kümesi var ve buna karşı yanlış bakış açısının getirdiği kitlenme var. Biz kafamızı kuma gömemeyiz dedik ve bu meselelerin üzerinde kararlılıkla, cesaretle gitmeye çalıştık. Korkan, kaçan taraf Türkiye değil karşıdakiler” dedi.
 • 11:022015 Seçim sonuçlarına günler kala Ak Parti'nin anketi2015 Seçim sonuçlarına günler kala Ak Parti'nin anketi2015 Seçim sonuçlarına günler kala Ak Parti'nin masasındaki anketi Yalçın Akdoğan paylaştı. Seçim sonuçları öncesi hareketli günler geçiren Ak Parti'nin önündeki ankete göre partinin oy oranı% 45-46..
 • 07:38Akdoğan: AK Parti'nin Anketlerdeki Oy Oranı Yüzde 45-46Akdoğan: AK Parti'nin Anketlerdeki Oy Oranı Yüzde 45-46Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, yaptırdıkları anketlerde AK Parti'nin oy oranının yüzde 45-46'larda göründüğünü söyledi.
 • 00:09Gündem Özeti/ 22 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Arnavutluk'ta - Çiçek, Zyber Halluli Yetimhanesi'ni ziyaret edecek, TİKA tarafından yetimhaneye bağışlanan aracın teslim törenine katılacak.
 • 16:02Başbakan Yardımcısı Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıkladığı, "Türkiye Ekonomik Yükseliş Projesi"ne ilişkin "Bunlar palavra siyasetine başvurdular.
 • 15:31Akdoğan, Sincan'da AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi'ni AçtıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yeni vizyon projesini değerlendirerek, "Bunlar palavra siyasette başroldeler.
 • 13:40Başbakan Yardımcısı Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, HDP’nin barajı geçmek için her yolu mubah saydığını belirterek, muhalefetin ön gördüğü koalisyon yapısının gelmesi halinde çözüm sürecinin aynı gün biteceğini söyledi.
 • 12:50Başbakan Yardımcısı Akdoğan: (3)Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, HDP İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder'in "nefret dili kullanıyorlar" sözüne ilişkin, "Nefret dilini biz kullanıyoruz, öyle mi? Ben, 'Baraj altında kalırlarsa süper olur' dedim, bu nefret dili oluyor.
 • 11:58Başbakan Yardımcısı Akdoğan: (1)Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "HDP'nin parti olarak seçime girmesi, barajı HDP'ye geçirme çabaları, bir projedir ve bu HDP'yi de aşan bir projedir.
 • 21:41Akdoğan: Akdoğan: "Türkiye Partisi Olacağım Diyen Bir Partinin Yedeğinde Terör Örgütü Olur Mu?"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Keçiören'deki Halil İbrahim Sofrası- AK Parti Ankara İl Ekonomik İşler Esnaf ve Ticaret Komisyon Başkanlığı Genişletilmiş Olağan Toplantısı- Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın konuşması Başbakan Yardımcısı Akdoğan: - "(Türkiye partisi olacağım) diyen bir partinin yedeğinde terör örgütü olur mu? Terör örgütü Muş'ta bugün bir askerimizi kaçırdı.
 • 17:22İzmirli Avukatlar Cumhurbaşkanı ve Başbakan Hakkında Suç Duyurusunda Bulunduİzmirli Avukatlar Cumhurbaşkanı ve Başbakan Hakkında Suç Duyurusunda Bulunduİzmirli avukatlar, HDP binalarında meydana gelen patlamalarla ilgili bir basın açıklaması yaparak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, İçişleri Bakanı Sebahattin Öztürk ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 17:00Başbakan Yardımcısı Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, son günlerde doğudaki büyük illerde terör örgütünün çok ciddi baskısı olduğunu belirterek, "Şimdi soruyorum Selahattin Demirtaş'a bunu nasıl içine sindiriyorsun. Şimdi demokrasi havarisi kesildin ya batıda, Nişantaşı'na çevirdin kıbleni. Çok şirin pozlar veriyorsun. Ben de diyorum ki birileri işte sizin uzantısı olduğunuz, vesayeti altında olduğunuz, listelerinizi bile belirleyen terör örgütü, her söylediğinize sizi azarlayan terör örgütü, şu an kapı kapı insanlara tehdit mektubu gönderiyor, haraç mektupları gönderiyor.
 • 16:45Başbakan Yardımcısı Akdoğan'dan Selahattin Demirtaş'a Sert UyarıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Kapı kapı geziyorlar, insanları tehdit ediyorlar.
 • 09:19Başbakan Yardımcısı Akdoğan'dan Önemli AçıklamalarBaşbakan Yardımcısı Akdoğan'dan Önemli AçıklamalarBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Yüzde 52’ye idam’ dediğiniz zaman, birçok yerde sosyal medyada, Menderes’in sonunu hatırlattığınız zaman, bu doğrudan Cumhurbaşkanına verilmiş bir mesajdır" dedi.
 • 00:04Başbakan Yardımcısı Akdoğan: (2)Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, HDP'nin Mersin ve Adana'daki Seyhan parti binalarındaki patlamalara ilişkin, "Kimin yaptığı kadar, hangi amaçla yapıldığı ve kimin işine yaradığı önemlidir asıl. Bugüne kadar birçok saldırı oldu, HDP binalarına da oldu ve çok kısa sürede yakalandılar.