SON DAKİKA YAPI KREDİ BANKASI HABERLERİ

Son Dakika Yapı Kredi Bankası Haberleri

13:20
Yapı Kredi'den Kobi Kampanyası Yapı Kredi, yeni kampanyası kapsamında KOBİ'lere bankacılık işlemlerinde kolaylık sağlayacak.
10:56
Yapı Kredi'den Yeni "Kariyer" Sitesi Yapı Kredi, yeni insan kaynakları websitesi "kariyerim.yapikredi.com.tr" ile öğrencileri, yeni mezunları ve profesyonelleri Yapı Kredi’nin tüm insan kaynakları imkanlarıyla buluşturuyor.
10:42
Worldcard'tan Kış Kampanyası Yapı Kredi Worldcard düzenlediği kış kampanyasıyla çeşitli fırsatlar sunuyor.
10:02
SPK'dan Galatasaray ve Ünal Aysal'a Şok Para Cezası SPK, Galatasaray Sportif AŞ'ye ve eski Başkanı Ünal Aysal'ın da aralarında bulunduğu 7 gerçek kişiye idari para cezası verdi.
SPK'dan Galatasaray ve Ünal Aysal'a Şok Para Cezası
21:13
SPK'dan Galatasaray Ve Ünal Aysal'a Ceza SPK, Galatasaray Sportif AŞ'ye ve eski Başkanı Ünal Aysal'ın da aralarında bulunduğu 7 gerçek kişiye idari para cezası verdi.
17:52
9. Marketing Power Conference 19 Mart 2015'te Pazarlama Dünyasıyla Buluşuyor Uluslararası alanda 65 ödül sahibi, Avustralya'nın en büyük ajanslarından MercerBell'in kurucusu David Bell'in de aralarında bulunduğu birbirinden önemli konuşmacıların yer alacağı 8. Marketing Power Conference 19 Mart 2015 tarihinde Sheraton İstanbul Maslak Hotel'de gerçekleşecek.
9. Marketing Power Conference 19 Mart 2015'te Pazarlama Dünyasıyla Buluşuyor
15:56
Tüsiad'ın Yeni Yönetim Kurulu TÜSİAD 45. Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi.
13:05
Borsa Günün İlk Yarısında Yüzde 0,97 Değer Kazandı BIST 100 endeksi birinci seansta 869,17 puan artarak 90.069,62 puandan kapandı.
12:09
Bankalardan Motorlu Taşıt Vergilerinde Taksit Kolaylığı Özel ve kamu bankaları, araç sahiplerine kredi kartıyla ödeme yapmaları halinde MTV ödemelerinde 3 ila 5 taksit imkanı sağlıyor.
11:19
Ceo'lar 2015 İçin Daha Temkinli PwC'nin yaptığı araştırmaya göre global CEO'lar 2015 yılında küresel büyüme olasılıkları konusuna geçen yıla oranla daha az iyimser yaklaşıyor.
18:47
Piyasalarda Gün Sonu Borsa günlük bazda yüzde 1,36 değer kazandı Borsa İstanbul Altın Piyasası endeksi yüzde 0,86 yükseldi, altının kilogram fiyatı 96 bin 450 lira oldu.
15:38
Çocukların "Renkli Kalemler" Gazetesi Okuyucuyla Buluştu Yapı Kredi ve TEGV işbirliği ile sürdürülen "Okuyorum Oynuyorum" programı kapsamında çocuklar tarafından hayata geçirilen "Renkli Kalemler" gazetesi okuyucuyla buluştu.
Çocukların 'Renkli Kalemler' Gazetesi Okuyucuyla Buluştu
13:26
Yapı Kredi Worldcard Türkiye ve Kıta Avrupası'nda Birinci Yapı Kredi Worldcard, The Nilson Report’un Aralık 2014 raporuna göre Türkiye ve Kıta Avrupası’nın birincisi oldu.
Yapı Kredi Worldcard Türkiye ve Kıta Avrupası'nda Birinci
11:14
Yapı Kredi, Türkiye'nin En İyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası Seçildi Yapı Kredi, Euromoney’nin Dış Ticaret Finansmanı Araştırması 2015 kapsamında Türkiye’nin "En İyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası" seçildi.
14:02
2014 Yılında 134 Süpermarka'nın 92'si Yerli Marka Superbrands Türkiye, 2014 yılının Süpermarkalarını açıkladı.
2014 Yılında 134 Süpermarka'nın 92'si Yerli Marka
00:09
SPK Haftalık Bülteni Ziraat Bankası, 9 milyar 127 milyon 600 bin liralık ve 15 milyar lira tutarlı borçlanma aracı için Kurul'a başvurdu.
SPK Haftalık Bülteni
12:47
Yapı Kredi, "Türkiye'nin En Yenilikçi Bankası" Seçildi Yapı Kredi, International Finance Magazine (IFM) tarafından "Türkiye'nin En Yenilikçi Bankası" ödülüne layık görüldü.
12:44
Kredilerde ve Kartta Bozulma Var Yapı Kredi CEO'su Faik Açıkalın'dan 'Takipteki kredi ve kredi kart borcunda sınırlı artış var' uyarısı geldi. Açıkalın, takipteki kart borcunun da arttığını belirtti
Kredilerde ve Kartta Bozulma Var
14:26
Piyasalarda Gün Ortası Borsa günün ilk yarısında yüzde 0,17 değer kazandı BIST 100 endeksi birinci seansta 144,55 puan artarak 87.054,13 puandan kapandı.
10:33
Yabancılar, Borsa İstanbul'da 2014'te Net 2,23 Milyar Dolarlık Alım Yaptı Yabancı yatırımcılar, Borsa İstanbul'da aralık ayında 108 milyon dolarlık net satış yapmasına karşın, yıllık bazda 2014 yılını net 2,23 milyar dolarlık alışla tamamladı.
09:29
Büyük İkramiye Gayrimenkule Gidiyor Yapı Kredi Platinum Bankacılık Yatırım Tercihleri Araştırması 2014 sonuçlandı
14:23
Yapı Kredi'den Mtv Ödemelerinde 3 Taksit Fırsatı Yapı Kredi, Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerinde 3 taksit ve SONAX Hybrid Boya Koruma Paketi'ni yüzde 50 indirimli satın alma fırsatı sunuyor.
14:58
Yapı Kredi'nin Yatırım Tercihleri Araştırması Sonuçlandı Yapı Kredi Platinum Bankacılıkın üçüncüsünü düzenlediği "Yatırım Tercihleri Araştırması 2014" sonuçları açıklandı.
22:12
SPK, Trabzonspor'un Bedelli Sermaye Artırımını Onayladı Sermaye Piyasası Kurulu, Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Ticaret AŞ'nin 75 milyon lira tutarındaki bedelli sermaye artırımını onayladı.
09:43
Dokuz Hisse Senedinde Kaydileştirmede Son Gün Yarın Bazı hisse senedi ve fon katılma belgelerinin kaydileştirilmesinde süre yarın doluyor MKK Genel Müdürü Ergincan: "Kayden izlenmeye başladığı tarihi izleyen 7. yılın sonuna kadar teslim edilmeyen sermaye piyasası araçları Yatırımcı Tazmin Merkezi'ne intikal ediyor ve bunların üzerindeki sınırlı ayni haklar.
13:59
Bursaspor'dan Kulüp Üyelerine "Aidat" Uyarısı Bursaspor Kulübüne aidat borcu bulunan üyeler için ödeme süresi 31 Aralık'ta sona erecek.
Bursaspor'dan Kulüp Üyelerine 'Aidat' Uyarısı
11:37
Hisse Senetleri Değer Kazandı Borsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri haftalık bazda yüzde 1,64 değer kazandı.
13:46
Yapı Kredi 70. Yılında 1.000 Şubeye Ulaştı Yapı Kredi, kuruluşunun 70. yılında 1.000 şubeye ulaştı.
13:04
7. Koç Topluluğu Kurumsal Sosyal Sorumluluk Raporu Borsa İstanbul Sürdürülebilirlik Endeksi’nde 5 şirketi ile yer alan Koç Topluluğu’nun son 5 yılda çevresel etkilerde azalma sağlayan harcama ve yatırımlarının toplamı 910 milyon lira oldu Koç Topluluğu Kurumsal Sosyal Sorumluluk raporlarına göre bu yatırımlar sonucu Topluluk şirketlerinde 5 yılda tasarruf edilen toplam enerji miktarı yaklaşık 1,7 milyon hanenin 1 yıllık elektrik kullanımına denk olan 17 milyon gigajoule düzeyine ulaştı Aynı dönemde Topluluk şirketleri yaklaşık 74 bin hanenin
7. Koç Topluluğu Kurumsal Sosyal Sorumluluk Raporu
15:35
Bursaspor'da Üye Aidat Ödemelerinde Son Günler Bursaspor Kulübünde üye aidat ödemelerinde son güne yaklaşılıyor.
Bursaspor'da Üye Aidat Ödemelerinde Son Günler
10:39
Yapı Kredi'den Yeni Yıla Özel Kredi Yapı Kredi, yılbaşında nakit ihtiyacı bulunan tüketicilere, yeni yıla özel masrafsız kredi kampanyasını sunuyor.
16:15
Marka 2014 Güçlü İçeriği İle Damgasını Vurdu   13 yıldır Yapı Kredi World Ana Sponsorluğu'nda düzenlenen MARKA Konferansı ilk gününde hem medyanın hem de katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılandı.
14:09
Yapı Kredi'nin Verimli Kart Kampanyası Sonuçlandı Yapı Kredi’nin çiftçilere yönelik Verimli Kart kampanyasında çekilişle belirlenen talihliler, Yapı Kredi Bankacılık Üssü’nde yapılan törenle traktörlerini teslim aldı.
22:24
Orhan Pamuk'un İmza Gününe Yoğun İlgi (2) Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk'un "Kafamda Bir Tuhaflık" adlı yeni romanı için Yapı Kredi Yayınevi'nde düzenlenen imza gününe kitapseverler yoğun ilgi gösterdi.
Orhan Pamuk'un İmza Gününe Yoğun İlgi (2)
22:11
Orhan Pamuk'un İmza Gününe Yoğun İlgi (1) Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk'un "Kafamda Bir Tuhaflık" adlı yeni romanı için Yapı Kredi Yayınevi'nde düzenlenen imza gününe kitapseverler yoğun ilgi gösterdi.
Orhan Pamuk'un İmza Gününe Yoğun İlgi (1)
18:51
Orhan Pamuk'un İmza Gününe Yoğun İlgi Nobel ödüllü yazar Pamuk'un "Kafamda Bir Tuhaflık" adlı yeni romanı için düzenlenen imza gününe yoğun ilgi gösteren okurlar, metrelerce kuyruk oluşturdu.
Orhan Pamuk'un İmza Gününe Yoğun İlgi
17:08
Orhan Pamuk İçin Metrelerce Kuyruk Yazar Orhan Pamuk, merakla beklenen “Kafamda Bir Tuhaflık” adlı romanı için İstiklal Caddesi’nde düzenlenen imza gününe katıldı.
Orhan Pamuk İçin Metrelerce Kuyruk
16:41
Orhan Pamuk Yeni Romanını İmzaladı Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk'un uzun zamandır üzerinde çalıştığı 'Kafamda Bir Tuhaflık' isimli kitabın imza günü, Galatasaray'daki Yapı Kredi Kitapevi'nde gerçekleşti.
Orhan Pamuk Yeni Romanını İmzaladı
16:30
Orhan Pamuk Yeni Romanını İmzaladı *Orhan Pamuk'un yeni romanı 'Kafamda Bir Tuhaflık' kitabının imza günü nedeniyle uzun kuyruklar oluştu Haber-Kamera: Ümit TÜRK İSTANBUL / DHA Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk'un uzun zamandır üzerinde çalıştığı 'Kafamda Bir Tuhaflık' isimli kitabın imza günü, Galatasaray'daki Yapı Kredi Kitapevi'nde gerçekleşti.
Orhan Pamuk Yeni Romanını İmzaladı
15:39
İstiklal Caddesinde Orhan Pamuk Kuyruğu Yazar Orhan Pamuk'a yeni çıkan kitabını imzalatmak isteyenler, İstiklal Caddesinde uzun kuyruk oluşturdu.
14:29
'Türkiye'nin En İyi Portföy Yönetim Şirketi' Seçildi Yapı Kredi Portföy'ün portföy yönetimi alanındaki başarısını bu kez Global Banking and Finance Review teyit etti.
17:47
Avis'ten En Avantajlı Araç Kiralama Kampanyaları Araç kiralama sektörünün lider markalarından Avis, birbirinden avantajlı kampanyalarıyla Aralık ayında da indirimlere doymuyor.
Avis'ten En Avantajlı Araç Kiralama Kampanyaları
17:03
İş Dünyası İkinci Kez Rekora Koştu Fanatik Gazetesi ve Antrenmanyap işbirliği ile düzenlenen ve dünyada örneği bulunmayan INDOOR CUP Şirketler Arası Salon Atletizm Oyunları'nın ikincisi Ataköy Atletizm Salonu'nda gerçekleşti.
16:50
Şiirin Sese Dönüşme Öyküsü Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık'ın gelenekselleşen aylık etkinlikleri, edebiyatın ve şiirin yazılma sürecini incelemek ve tartışmak üzere edebiyatçıları bir araya getirmeye devam ediyor.
13:41
Amerikalı Professor İstanbul'un Bilinmeyen Tarihine Işık Tuttu İstanbul’un işgal altında olduğu, İngiliz, Fransız ve İtalyan askeri güçlerinin şehri 5 yıl boyunca kontrol bölgelerine ayırarak yönettiği 1918-1923 yılları yakın tarihimizin kuşkusuz en az bilinen dönemlerinden biri. Georgetown Üniversitesi profesörlerinden ünlü Amerikalı yazar Charles King’in son kitabı 'Midnight at the Pera Palace: The Birth of Modern Istanbul' (Pera Palace’ta Geceyarısı: Modern İstanbul’un doğuşu) Osmanlı’dan günümüze Türkiye’nin en eski Oteli Pera Palace ve İstanbul’un
20:17
AK Parti Yunusemre İlçe Kongresi Başbakan Yardımcısı Arınç (3): "Selahettin Demirtaş, cumhurbaşkanı adayı olmuş, Manisa'dan aldığı oy oranı binde 5. Biz yüzde 47 almışız, yüzde 48 almışız. 50 defa daha büyüğüz, daha güçlüyüz. Sen bir iken iki olsan ne olacak üç olsan ne olacak?
AK Parti Yunusemre İlçe Kongresi
15:10
Indoor Cup 2'de Heyecan Devam Ediyor Hareket herkesin içinde, keşfetmek bizlerin elinde sloganıyla yola çıkan INDOOR CUP (Şirketler Arası Salon Atletizm Oyunları), Fanatik Gazetesi ve AntrenmanYap işbirliği ile bu yıl da iş dünyasını yarıştırmaya devam ediyor.
Indoor Cup 2'de Heyecan Devam Ediyor
12:58
Yapı Kredi Portföy, "Türkiye'nin En İyi Portföy Yönetim Şirketi" Seçildi Yapı Kredi Portföy’ün portföy yönetimi alanındaki başarısını Global Banking and Finance Review teyit etti.
09:52
Adilcevaz'da Düşük Faizli Kredi İmkanı Adilcevaz Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı ile Yapı Kredi Bankası arasında esnafa yönelik düşük faizli kredi sözleşmesi imzalandı.
18:28
Zeki Müren'in Manolya'sı İçin Otopark Küçültüldü ''Benim Güzel Manolyam'' şarkısıyla kazanan sanat güneşi Zeki Müren'in şarkısına konu olan manolya ağacına Kadıköy Belediyesi tarafından tescil tabelası koyuldu.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 00:14:37. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YAPI KREDİ BANKASI HABERLERİ
[Hata Bildir]