05:3800
SON DAKİKA YARGI HABERLERİ

Son Dakika Yargı Haberleri

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, HSYK'ya 4 İsim Atadı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyeliklerine atadığı 4 isim belli oldu. (Bugün 01:30)

   

  Yüksekova'da 3 Askerin Şehit Edilmesi

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "Bu alçak saldırılar, milletimizin sahip olduğu birlik ve beraberliği bundan önce olduğu gibi bundan sonra da yıkamayacaktır" (Bugün 01:04)

   

  Yeni Türkiye Paneli'

  Yeni Türkiye Paneli"

  Malatya'da "Yeni Türkiye Paneli"- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: "Biz yeni Türkiye tasavvurunda diyoruz ki artık var olan devletlerin milleti değil, devletin milleti değil, milletin devletine bir dönüşüm istiyoruz"MALATYA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, "Biz yeni Türkiye tasavvurunda diyoruz ki artık var olan devletlerin milleti değil, devletin milleti değil, milletin devletine bir dönüşüm istiyoruz" dedi. (Bugün 01:03)

   

  Malatya'da "Yeni Türkiye Paneli"

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: "Biz yeni Türkiye tasavvurunda diyoruz ki artık var olan devletlerin milleti değil, devletin milleti değil, milletin devletine bir dönüşüm istiyoruz" (Dün 20:21)

   

  Yeni Türkiye' Paneli Yapıldı

  Yeni Türkiye' Paneli Yapıldı

  Malatya’da ’Yeni Türkiye’ paneli gerçekleştirildi. (Dün 18:58)

   

  Almanya'dan İran'a İdam Tepkisi

  Almanya'dan İran'a İdam Tepkisi

  Almanya, İran'da kendisine tecavüz etmeye çalıştığını iddia ettiği adamı öldüren 26 yaşındaki Reyhaneh Cabbari'nin idam edilmesine tepki gösterdi. (Dün 18:54)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.10.2014 05:38:44. #1.11#