04:3600
SON DAKİKA YARGI HABERLERİ

Son Dakika Yargı Haberleri

   

  (DÜZELTME) AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül -

  (DÜZELTME) AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül -

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül, "Masum insanları öldüren İsrail'in bu eli kanlı yöneticileri uluslararası mahkemede en kısa zamanda hesap verecektir, yargılanacaktır" dedi. (Bugün 04:06)

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül -

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül -

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül, "Masum insanları öldüren İsrail'in bu eli kanlı yöneticileri uluslararası mahkemede en kısa zamanda hesap verecektir, yargılanacaktır" dedi. (Bugün 03:48)

   

  Torba Kanun Tasarısı" TBMM Genel Kurulu'nda

  Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Yolsuzluk diye bir şey yok. Yolsuzluk olsa bu kadar yatırım nasıl yapılabilir? (Bugün 02:30)

   

  AK Parti Gençlik Kolları'nın İftarı

  Başbakanlık Başdanışmanı Akdoğan: "Mısır'da Batı'nın demokratik yüzü çöktü, Suriye'de insanlık iddiası çöktü, Irak'ta samimiyet ve dürüştlük ididası, Filistin'de ise barışın yüzü çöktü. (Bugün 00:56)

   

  Bakan Işık'tan Dinleme Açıklaması: 164 Kriptolu Telefondan 80'i Dinlenilmiş

  Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, TÜBİTAK'ın 164 üst düzey devlet adamına ürettiği telefondan 80 tanesinin IMEI numarasının, yasa dışı olarak dinlenme maksadıyla kaydedildiğini bildirdi. (Bugün 00:55)

   

  Bakan Işık: 'Kabinenin tamamı neredeyse dinlenmiş'' -

  Bakan Işık: "Kabinenin tamamı neredeyse dinlenmiş'' -

  Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, TÜBİTAK'ın 164 üst düzey devlet adamına ürettiği kriptolu telefondan 80'inin IMEI numarasının, yasa dışı olarak dinlenme maksadıyla kaydedildiğini gördüklerini belirterek, "Bu tespit edilen 80 IMEI numarasının içinde Başbakandan, Başbakan yardımcılarına, MİT Müsteşarına, bakanlara, Genelkurmaya kadar, bunların hepsi var" dedi. (Bugün 00:54)

   

  Bakan Fikri Işık: Yeni Kriptolu Telefonlar Yıl Sonuna Yetişecek

  Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, dinlemeleri engelleyecek yeni bir kripto yazılımı ve telefonları üzerinde çalıştıklarını belirterek, “Sayı 160 olur, 200 olur bilemem. Yeni telefon ihtiyaçlara göre olacak. (Bugün 00:14)

   

  Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Açıklaması

  "TÜBİTAK'ın 164 üst düzey devlet adamına ürettiği (kriptolu) telefondan 80 tanesinin IMEI numarasının, yasa dışı olarak dinlenme maksadıyla kaydedildiğini gördük" "Bu tespit edilen 80 IMEI numarasının içinde Başbakandan, Başbakan yardımcılarına, MİT Müsteşarına, bakanlara, Genelkurmaya kadar, bunların hepsi var" "Düşündüğümüz şu; 80'ine biz kırıntılardan ulaşabildik. (Dün 23:46)

   

  Karadayı Yeni Sezon Fragmanı İzle - Karadayı Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı

  Karadayı Yeni Sezon Fragmanı İzle - Karadayı Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı

  Karadayı yeni sezon fragmanı izle. Karadayı yeni sezon fragmanı yayınlandı. Karadayı dizisinin takipçileri tarafından merakla beklenen Karadayı yeni sezon fragmanı çıktı. Karadayı yeni sezon fragmanı haberimizde mevcuttur. ATV dizisi Karadayı yeni sezon fragmanı izle. Karadayı yeni sezon fragmanı dizinin yeni sezonuna dair ipuçları veriyor. Karadayı yeni sezon fragmanı dizinin takipçilerine sunuldu. Haberler.com olarak Karadayı yeni sezon fragmanı ve Karadayı dizisi hakkında en son (Dün 23:39)

   

  Torba Tasarı" TBMM Genel Kurulu'nda

  Tasarının, 51 74 maddelerini içeren 3. bölümü kabul edildi Kabul edilen maddelere göre, özelleştirme uygulamaları nedeniyle iş akitleri, kamu ya da özel sektör işverenlerince feshedilen ve diğer kamu ve kuruluşlarına nakil hakkı bulunmayan personel de yaşlılık ya da malullük aylığı almaya hak kazanıncaya kadar istihdam edilebilecek Bazı kamu alacaklarında faiz, cezai faiz, gecikme faizi, gecikme zammı Yİ ÜFE oranları esas alınarak yeniden hesaplanacak. (Dün 23:33)

   

  Papalık Anadolu Temsilcisi Padovese Cinayeti Davası

  Papalık Anadolu Temsilcisi Piskopos Luigi Padovese'yi bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla yargılanan ve 15 yıl hapis cezasına çarptırılan Murat Altun'un cezası Yargıtay tarafından onandı. (Dün 23:32)

   

  Gazeteci Ali Ünal: Bu Bir İntikam Operasyonudur

  Gazeteci Ali Ünal: Bu Bir İntikam Operasyonudur

  Sahur baskınıyla gözaltına alınan emniyet müdürleri ve polis memurlarının yakınlarının İstanbul Emniyet Müdürlüğü önünde yer sofrasında yaptıkları iftara Gazeteci Ali Ünal da katıldı. (Dün 23:32)

   

 

  Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan, Mersin'de

  Erdoğan: (3) "İsrail bu kafayla giderse kesinlikle uluslararası mahkemelerde yargılanacaktır. (Dün 20:18)

   

  Abdullah Cömert Davası Balıkesir'de Görülecek

  Abdullah Cömert Davası Balıkesir'de Görülecek

  Yargıtay 5'inci Ceza Dairesi, Hatay'da Gezi Parkı eylemleri sırasında polisin ateşlediği gaz fişeğinin başına isabet etmesi sonucu yaşamını yitiren 22 yaşındaki Abdullah Cömert'in ölümüyle ilgili polis memuru 29 yaşındaki Ahmet Kuş'un tutuksuz yargılandığı davanın Balıkesir'de görülmesine karar verdi. (Dün 20:08)

   

  Erdoğan, Kendisine Oy Vermeyecek Kesimi 'Marjinal' Olarak Niteledi

  AK Parti’nin cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yerel seçimlerde MHP adayının kazandığı Mersin’de kendisine oy vermeyecek kesimi 'marjinal kesim' olarak niteledi. (Dün 19:38)

   

  Tunus'ta Bin Ali Dönemindeki Askerlere İade-i İtibar

  Cumhurbaşkanı Merzuki, devrik lider Bin Ali döneminde "darbe girişimi" suçlamasıyla yargılanan ve bir kısmı azledilen 245 askere iade i itibarda bulundu. (Dün 19:14)

   

  Silahlı Kavganın Davası Başladı

  Silahlı Kavganın Davası Başladı

  Samsun'da çıkan bir kavgada silahla ve bıçakla yaralama olayıyla ilgili 2'si tutuklu 3 kişinin yargılanmasına başlandı. (Dün 19:09)

   

  Bodrum Belediye Başkanı Kocadon açıklaması

  Bodrum Belediye Başkanı Kocadon açıklaması

  Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Ramazan Bayramı'nda ilçede yaşanacak yoğunlukla ilgili, "Birdenbire çok hızlı yükselen bir nüfus olacak ama ulaşım ve bazı altyapı sorunları haricinde sıkıntı olmayacağını düşünüyoruz" dedi. (Dün 19:08)

   

  Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu, Kayseri'de

  İhsanoğlu, "Zorlu bir seçim süreci çok da hızlı geçiyor, hedeflediğiniz bir rakam var mı" yönündeki bir soruya "Yüzde 60" şeklinde cevap verdi İhsanoğlu: "Demokrasi mücadelesi sırf hamasi sözlerle yeni düşmanlar yaratarak, milleti arkamıza almakla olmaz. Biraz daha rahat olalım. İster seçilelim seçilmeyelim mesele değil. Memleketin daha iyi noktaya gelmesi toplumun gerginlikten kurtulması hedefimizin bu olması gerekiyor" "Polislerin polisleri kelepçelemesi, savcıların savcıları hapse atması (Dün 19:00)

   

  Alman Cumhurbaşkanı'ndan İsrail Protestolarına Tepki

  Almanya Cumhurbaşkanı Joachim Gauck, İsrail’in Gazze’de birçoğu çocuk olmak üzere 700’den fazla insanı öldürmesi sonrası Almanya’da yapılan İsrail karşıtı protestolarda açılan pankart ve sloganlara Yahudi düşmanlığı uyarısında bulundu. (Dün 18:40)

   

  Liseli Cinayetinin Sanığı Kendini Savunmak İstemedi

  Liseli Cinayetinin Sanığı Kendini Savunmak İstemedi

  Samsun'da omuz atma meselesi yüzünden çıkan kavgada lise öğrencisinin ölümüyle ilgili tutuklanan genç, yargılandığı davada daha önce ifade vermeyip ilk kez verdiği ifadede, kendini savunmak istemediğini söyledi. (Dün 18:38)

   

  İskenderun'da Papazı Öldürene Verilen 15 Yıl Hapsi Yargıtay Onadı

  İskenderun'da Papazı Öldürene Verilen 15 Yıl Hapsi Yargıtay Onadı

  Episkopos Vekili 64 yaşındaki Luigi Padovese, 3 Haziran 2010'da yazlık olarak kullandığı, İskenderun'un Karaağaç Mahallesi'ndeki Beldesi Sultanköy Sitesi'nin ön bahçesinde 4 yıllık şoförü Murat Altun tarafından boğazı kesilerek öldürüldü. (Dün 18:37)

   

  Polis Gözaltılarına Alman Federal Meclis Milletvekilinden Tepki

  Yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarını yöneten polislerin gözaltına alınmasına Alman Federal Meclis’inden sert eleştiriler geldi. (Dün 18:29)

   

  5 Yaşındaki Ecrin'i Kaldırımda Öldüren Sürücüye 5 Yıl Hapis

  5 Yaşındaki Ecrin'i Kaldırımda Öldüren Sürücüye 5 Yıl Hapis

  Samsun'da meydana gelen trafik kazasında aralarında 5 yaşında Ecrin'in de bulunduğu 3 kişinin ölümüne, 1 kişinin de yaralanmasına sebep olduğu için tutuklanan otomobil sürücüsü yargılandığı mahkeme tarafından 5 yıl hapis cezasına çarptırıldı. (Dün 18:22)

   

  İskenderun'da Papazı Öldürene Verilen 15 Yıl Hapsi Yargıtay Onadı

  İskenderun'da Papazı Öldürene Verilen 15 Yıl Hapsi Yargıtay Onadı

  Hatay'ın İskenderun İlçesi'nde Katolik Kilisesi Anadolu Havarisel Episkoposu Vekili Luigi Padovese'yi öldüren 28 yaşındaki Murat Altun'a yerel mahkemenin verdiği 15 yıl hapis cezası Yargıtay tarafından onandı. (Dün 17:41)

   

  İdamdan Kurtulan Meryem Papa'yla Görüştü

  Sudan'da din değiştirerek, Müslümanlık'tan Hıristiyanlığa geçtiği için ölüm cezasına çarptırılan ancak, daha sonra affedilen Meryem Yahya İbrahim İtalya'ya getirildi. (Dün 17:37)

   

  Yargıçlar Sendikası'dan "Hsyk Seçimlerinde Cemaatle El Ele" Yorumlarına Tepki

  Yargıçlar Sendikası, HS'YK seçimleri için cemaatle işbirliği yapıldığına yönelik köşe yazılarına tepki göstererek, Basın Konseyi'ne şikayette bulundu. (Dün 17:08)

   

  Abdullah Cömert'in Ölümüne İlişkin Dava

  Abdullah Cömert'in Ölümüne İlişkin Dava

  Davanın Balıkesir'e alındığı bildirildi. (Dün 16:59)

   

  İhsanoğlu'ndan Operasyon Değerlendirmesi: Türk Adalet Tarihine Kara Bir Leke Olarak Girecektir

  Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, "Polislerin polisleri kelepçelemesi, savcıların savcıları hapse atması Türk adalet tarihine kara bir leke olarak girecektir. (Dün 16:52)

   

  Keraterm Kampında Öldürülen 200 Boşnak Unutulmadı

  Bosna Hersek'in batısında yer alan Priyedor kenti yakınlarında bulunan ve savaş sırasında Sırplar tarafından kullanılan "Keraterm Toplama Kampı"nda hayatını kaybeden 200 Boşnak, öldürüldüklerinin 22'inci yıl dönümünde anıldı Keraterm Toplama Kampı'nda çocuk olarak kalan Musiç: "Kampta kalanlar geceleyin. (Dün 16:42)

   

  Başbakan Yardımcısı Atalay Açıklaması

  "(Çözüm süreci) Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığımız bu konular için kuruldu. (Dün 16:41)

   

  Ekmeleddin İhsanoğlu: 'Bana Kara İftira Atıyorlar, Kimseye Minnet Borcum Yok'

  Ekmeleddin İhsanoğlu: 'Bana Kara İftira Atıyorlar, Kimseye Minnet Borcum Yok'

  Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu Kayseri'de yaptığı açıklamada seçimi yüzde 60 oyla kazanacağını söyledi. (Dün 16:39)

   

  Orta Afrika'da Taraflar Ateşkes İmzaladı

  Orta Afrika'da Taraflar Ateşkes İmzaladı

  Orta Afrika Cumhuriyetindeki iç çatışmaları sona erdirmek için, Kongo'nun başkenti Brazzaville'de toplanan 3 günlük forumdan ateşkes kararı çıktı. (Dün 16:36)

   

  Abdullah Cömert Davası Antakya'dan Balıkesir'e Alındı

  Abdullah Cömert Davası Antakya'dan Balıkesir'e Alındı

  Hatay'da Gezi Parkı protestoları sırasında başına isabet eden biber gazı kapsülü nedeniyle hayatını kaybeden Abdullah Cömert'in ölümüyle ilgili dava, Antakya'dan Balıkesir'e alındı. (Dün 16:31)

   

  Abdullah Cömert Davası Balıkesir'de Görülecek

  Abdullah Cömert Davası Balıkesir'de Görülecek

  Yargıtay 5'inci Ceza Dairesi, Hatay'da Gezi Parkı eylemleri sırasında polisin ateşlediği gaz fişeğinin başına isabet etmesi sonucu yaşamını yitiren 22 yaşındaki Abdullah Cömert'in ölümüyle ilgili polis memuru 29 yaşındaki Ahmet Kuş'un tutuksuz yargılandığı davanın Balıkesir'de görülmesine karar verdi. (Dün 16:30)

   

  Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu Açıklaması

  Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu Açıklaması

  Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Kayseri’de düzenlediği basın toplantısında kendisine yönelik karalama kampanyası başlatıldığını söyleyerek, sorulan bir soru üzerine, “Polisin polise kelepçe çakması Türk adalet tarihine kara bir leke olarak geçecektir” dedi. (Dün 16:23)

   

  24 Temmuz Basın Bayramı

  Cumhurbaşkanı adayı İhsanoğlu: "Siyasi ve ekonomik müdahalelere maruz bırakılan, sansür ve otosansür uygulanan bir basın özgür ve demokratik ülkelerde kabul edilemez" (Dün 16:16)

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.07.2014 04:36:16. #1.13#