12:2500
SON DAKİKA YARGITAY HABERLERİ

Son Dakika Yargıtay Haberleri

  Polatlı'da Ramazan Bayramı

  Polatlı'da Ramazan Bayramı

  İlçedeki bayramlaşma, protokol üyeleri ve halkın katılımıyla gerçekleşti. (29 Temmuz 2014 Salı )

   

  MİLLİ PİYANGO 29 Temmuz Çekilişi Sonuçları Belli Oldu (MİLLİ PİYANGO Bilet Sorgulama)

  MİLLİ PİYANGO 29 Temmuz Çekilişi Sonuçları Belli Oldu (MİLLİ PİYANGO Bilet Sorgulama)

  Milli Piyango 29 Temmuz çekilişi sonuçları bugün belli oldu. Sıralı tam liste ile MPİ sonuçları haberimizde. Milli Piyango sonuçları burada. Milli Piyango 29 Temmuz sonuçları, Milli Piyango İdaresi tarafından çekilişi yapılan 29 Temmuz Milli Piyango çekilişi sonuçları sıralı tam liste ile burada. 29 Temmuz 2014 Milli Piyango bilet sorgulama, Milli Piyango çekilişi sonuçları, Milli Piyango 19 Temmuz sonuçları haberler.com'da... (29 Temmuz 2014 Salı )

   

  CHP Antalya İl Başkanlığında Bayramlaşma

  CHP Antalya İl Başkanlığında Bayramlaşma

  CHP Antalya İl Bakanlığı ile partililer, Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde bayramlaştı. (29 Temmuz 2014 Salı )

   

  Derleme<br/>-Gün İçinde Geçtiğimiz 'Emniyette 'Paralel Yapı' Operasyonu' Başlıklı...

  Derleme<br/>-Gün İçinde Geçtiğimiz "Emniyette 'Paralel Yapı' Operasyonu" Başlıklı...

  Emniyetteki "paralel yapı" iddialarına ilişkin yürütülen "casusluk" soruşturmasında, tutuklanmaları istemiyle nöbetçi hakimliğe sevk edilen şüpheli polislerden 16'sının sorgusu tamamlanırken, eski İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürü Yurt Atayün'ün de aralarında bulunduğu 33 kişinin sorgusu devam ediyor Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, konuya ilişkin "Bu başlayan süreç, elde edilecek bilgiler çerçevesinde daha da yoğun bir şekilde devam edecektir. (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Sadettin Saran, Fenerbahçe'ye Sponsor Oldu

  Sadettin Saran, Fenerbahçe'ye Sponsor Oldu

  Fenerbahçeli iş adamı Sadettin Saran, Saraçoğlu'nun kale arkası ve röportaj panosunun markalamasını 16 milyon TL karşılığında kiraladı. (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Aliyev'in Affettiği Suikastçının Davası Düştü

  Yeşim Eraslan - Yargıtay 9. Ceza Dairesi, merhum Azerbaycan Cumhurbaşkanı Haydar Aliyev'e 21 yıl önce suikast girişiminde bulunan ve İstanbul Bakırköy 5'inci Ağır Ceza Mahkemesi tarafından 15 yıl hapis cezasına çarptırılan Hasan Toku'nun davasını düşürdü. (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Polis Eşleri Haşim Kılıç'ı Göreve Çağırdı

  Polis Eşleri Haşim Kılıç'ı Göreve Çağırdı

  Adliyede sorgusu süren polislerin eşleri ve aileleri gazetecilere açıklama yaparak, Cumhurbaşkanı Gül, TBMM Başkanı Çiçek ve AYM Başkanı Kılıç'ı göreve çağırdılar. (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Emniyette 'paralel yapı' operasyonu - Eski İçişleri Bakanı Şahin -

  Emniyette "paralel yapı" operasyonu - Eski İçişleri Bakanı Şahin -

  Eski İçişleri Bakanı, bağımsız Ordu Milletvekili İdris Naim Şahin, "Bu adalet sarayları 17-25 Aralık'ta güvenilmezdi de bugün güvenilir mi? Bizim için bu adalet sarayları hala güvenilir. Ben de bir gün buraya geleceğim, İstanbul Belediyesi'ndeki dosyalarım, Oslo ve İmralı için buraya geleceğim" dedi. (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Emniyette 'Paralel Yapı' Operasyonu

  Emniyette "Paralel Yapı" Operasyonu

  Eski İçişleri Bakanı Şahin: "Bu adalet sarayları 17 25 Aralık'ta güvenilmezdi de bugün güvenilir mi? Bizim için bu adalet sarayları hala güvenilir. Ben de bir gün buraya geleceğim, İstanbul Belediyesi'ndeki dosyalarım, Oslo ve İmralı için buraya geleceğim" (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Polis Eşleri, Devletin Zirvesini ve İnsan Hakları Örgütlerini Göreve Çağırdı

  Sahur vakti gözaltına alınan ve hala 49'unun sorgusu devam eden polislerin eşleri, başta Cumhurbaşkanı Abdullah Gül olmak üzere devletin zirvesini ve insan hakları örgütlerini göreve çağırdı. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Yüksek Askeri Şura 4-6 Ağustos'ta Toplanıyor

  -Yüksek Askeri Şura'nın olağan toplantısı 04-06 Ağustos 2014 tarihleri arasında Genelkurmay Başkanlığı Karargâhında yapılacak. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Kur'an Kursu Öğretmeni Şeref Savaş'ı Kaybettik

  Kur'an Kursu Öğretmeni Şeref Savaş'ı Kaybettik

  Çorum'un Osmancık ilçesi'nde yıllardır Kur'an Kursu Öğretmenliği yaparak binlerce talebe yetiştiren İmam-Hatib Şeref Savaş son yolculuğuna uğurlandı. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Yurt Atayün İfade Verirken Gözaltı Süresi Doldu

  Yurt Atayün İfade Verirken Gözaltı Süresi Doldu

  Terörle Mücadele Şubesi'nin eski müdürü Yurt Atayün'e 19 soru yöneltildi. Bunlardan sadece 5' ini yanıtlaması 10 saat sürdü ve anlattıkları ancak 108 sayfaya sığdı. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Sürekli Baskı ve 'Densiz' Sözü Mobbing Sayıldı

  Bir banka şubesinde işten çıkarılan bankacı, yasal haklarını Yargıtay kararıyla tahsil edecek. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Emniyette ''paralel yapı' operasyonu - Avukat Ömer Turanlı -

  Emniyette ''paralel yapı" operasyonu - Avukat Ömer Turanlı -

  Emniyette ''paralel yapı'' iddialarına ilişkin, ''casusluk'' ve ''yasa dışı dinleme'' ile ilgili yürütülen soruşturma kapsamında adliyeye sevk edilen şüphelilerin avukatlarından Ömer Turanlı, gözaltı süresinin dolduğunu ve müvekkillerinin tahliye edilmesi gerektiğini belirterek, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun (HSYK) konuya müdahil olmasını istediklerini söyledi. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

 

  Avukat Turanlı: Darbe Döneminin Mahkemelerini Aratır Uygulama Var

  Avukat Turanlı: Darbe Döneminin Mahkemelerini Aratır Uygulama Var

  Sahur vakti operasyonu ile gözaltına alınan polislerin avukatı Ömer Turanlı, gözaltı süresi dolmasına rağmen mahkemeden muhatap bulamadıklarını söyledi. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  (29 Temmuz 2014) Milli Piyango Çekiliş Sonuçları

  (29 Temmuz 2014) Milli Piyango Çekiliş Sonuçları

  Milli Piyango 29 Temmuz çekilişi sonuçları. Sıralı tam liste ile MPİ sonuçları haberimizde. Milli Piyango sonuçları burada. Milli Piyango 29 Temmuz sonuçları, Milli Piyango İdaresi tarafından çekilişi yapılan 29 Temmuz Milli Piyango çekilişi sonuçları sıralı tam liste ile burada. 29 Temmuz 2014 Milli Piyango bilet sorgulama, Milli Piyango çekilişi sonuçları, Milli Piyango 19 Temmuz sonuçları haberler.com'da... (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Emniyette "Paralel Yapı" Operasyonu

  İstanbul 1. Sulh Ceza Hakimliği, 8 kişinin tutuklanmasına gerekçe olarak, birçok kişinin takma isimlerle dinlenildiği belirtilen İçişleri Bakanlığı Mülkiye Müfettişliği'nin raporlarını gösterdi Bu raporlarda, aralarında siyasetçi, milletvekili, gazeteci, yazar, yargı mensubu, emniyet müdürü, jandarma görevlisi, kanaat önderleri, sanatçılar, iş adamları, siyasetçiler, akademisyenlerin de bulunduğu çok sayıda kişinin "Ergenekon, organize suç örgütü ve illegal faaliyet gösteren şahıslarla (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Malatyaspor Kamu Davası

  Malatyaspor Kamu Davası

  Malatyaspor Kamu Davası'nda mahkeme, gerekçeli kararını açıkladı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  CHP'li Yılmaz'dan, Tutuklu Albaylara Özgürlük İstemi

  CHP'li Yılmaz'dan, Tutuklu Albaylara Özgürlük İstemi

  Chp Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz TBMM Genel Kurulu'nda. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  CHP'li Vekilden Casusluk Davası Sanıklarına Dövizli Destek

  CHP'li Vekilden Casusluk Davası Sanıklarına Dövizli Destek

  CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz, TBMM Genel Kurulu’nda Casusluk Davası kapsamında tutuklanan Albay Necmi Yıldırım, Albay Koray Eryaşa, Yarbay Tamer Çetin ve Astsubay Adnan Yılmaz’ın fotoğraflarını göstererek tutuklu kalmalarına tepki gösterdi. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  MHP Grup Başkanvkili Vural Açıklaması

  MHP Grup Başkanvkili Vural Açıklaması

  "Başbakan Mersin'de milliyetçi kesilivermiş, MHP'yi milliyetçi olmamakla suçlama hadsizliğini dahi göstermiştir" "Dün 'Başbakan'ı dinleyenler ortaya çıkmaya başladı' diyor. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Paralel Yapı Soruşturmasında 8 Polis Tutuklandı

  Paralel Yapı Soruşturmasında 8 Polis Tutuklandı

  Paralel yapıya yönelik operasyonun yasadışı dinlemelerle ilgili ayağında Emniyet Müdürü Mesut Yılmaz’ın da aralarında bulunduğu 8 kişi tutuklandı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Sadettin Tantan: Selam, Hayali Değil Gerçek Bir Örgüt

  İçişleri Bakanlığı döneminde Selam örgütüne yönelik operasyonları başlatan Sadettin Tantan Rotahaber'e konuştu. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Emniyet Operasyonunda 8 Polis Tutuklandı

  Emniyet operasyonu kapsamında dün adliyeye sevk edilen 14 polisten 8'i yapılan sorgulamanın ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Yargıtay, Tevhid-Selam'ı 2 Kez Terör Örgütü Olarak Onadı

  İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Hadi Salihoğlu’nun, basın açıklamasında 'sözde Selam-Tevhid adlı örgüt' olarak yer alan Tevhid-Selam ve Kudüs Ordusu’nun terör örgütü olduğu, Yargıtay tarafından iki kez onandı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Yargıtay, Eski Vekilin Hapis Cezasını Onadı

  Antalya'da akaryakıt kaçakçılığı yaptığı suçlamasıyla yargılanan eski bağımsız Mardin Milletvekili Süleyman Bölünmez ile aynı davada sanık Arif Kaplan'ın hapis ve para cezaları, Yargıtay tarafından onandı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Tecavüzden Mahkumiyette 'Uzlaşma' Eksikliği Giderildi

  Tecavüzden Mahkumiyette 'Uzlaşma' Eksikliği Giderildi

  Diyarbakır'da Ö.G.ye tecavüz etme suçundan hakkında 3 yıl hapis cezası verilen R.A.ya ilişkin karar, Yargıtay tarafından uzlaştırma işlemi sorulmadığı için bozuldu. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Esp'den Anayasa Mahkemesi'nde Eylem

  Esp'den Anayasa Mahkemesi'nde Eylem

  Ezilenlerin Sosyalist Partisi (ESP,) Gazi olaylarının tutuklu sanığı Hasan Polat’ın serbest bırakılması için Anayasa Mahkemesi önünde eylem yaptı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Ankara'da Yaşayan Çanakkaleliler İftar Yemeğinde Buluştu

  Ankara'da Yaşayan Çanakkaleliler İftar Yemeğinde Buluştu

  Çanakkaleli siyasetçi ve bürokratlar, Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü Dış İlişkiler Daire Başkanı Davut Gazi Benli’nin ev sahipliğini yaptığı dayanışma iftarında bir araya geldi. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Yargıtay: Nitelikli İşçinin Asgari Ücretle Çalışması Normal Değil

  Yargıtay: Nitelikli İşçinin Asgari Ücretle Çalışması Normal Değil

  Yargıtay, nitelikli ve tecrübeli bir işçinin, yaptığı işin özelliğine göre asgari ücret ile çalışmasının hayatın olağan akışına aykırı olduğu kararını verdi. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Yüksek Askeri Şura 4-6 Ağustos'ta Toplanıyor

  Yüksek Askeri Şura'nın olağan toplantısı 04-06 Ağustos 2014 tarihleri arasında Genelkurmay Başkanlığı Karargâhında yapılacak. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Yargıtay, Sivas Davasında Zaman Aşımını Onadı

  Yargıtay, Sivas Davasında Zaman Aşımını Onadı

  Yargıtay 9. Ceza Dairesi, 37 kişinin öldüğü katliamın ardından 21 yıldır yargılaması devam eden 7 sanık hakkındaki davada zaman aşımı kararını onandı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  "Yaşam Odaları" İnsan Hayatının Kutsallığıymış

  Yasada yok denilen ve büyük tartışma konusu olan madenlerde yaşam odalarının bulundurulması, "insan hayatının kutsallığı" açısından değerlendirildiğinde zorunlu görülüyor. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Selam'ı Soruşturan Eski Savcılar, Başsavcıyı Yalanladı

  Selam'ı Soruşturan Eski Savcılar, Başsavcıyı Yalanladı

  Terör ve yolsuzluk soruşturmalarını yürüten polislerin sahur vakti gözaltına alınmasına dayanak olan Selam Tevhid soruşturmasının eski savcıları Adem Özcan ile Adnan Çimen, Başbakan, bakanlar ve MİT müsteşarının dinlendiği iddialarını bir kez daha yalanladı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Piskopos Luigi Padovese'nin Katil Zanlısına 15 Yıl Hapis

  Piskopos Luigi Padovese'nin Katil Zanlısına 15 Yıl Hapis

  İskenderun'da Papalık Anadolu Temsilcisi Piskopos Luigi Padovese'yi bıçaklayarak öldüren ve 15 yıl hapis cezasına çarptırılan Murat Altun'un cezası onaylandı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Karadayı Yeni Sezon Fragmanı İzle - Karadayı Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı (25 Temmuz)

  Karadayı Yeni Sezon Fragmanı İzle - Karadayı Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı (25 Temmuz)

  Karadayı yeni sezon fragmanı izle. Karadayı yeni sezon fragmanı yayınlandı. Karadayı dizisinin takipçileri tarafından merakla beklenen Karadayı yeni sezon fragmanı çıktı. Karadayı yeni sezon fragmanı haberimizde mevcuttur. ATV dizisi Karadayı yeni sezon fragmanı izle. Karadayı yeni sezon fragmanı dizinin yeni sezonuna dair ipuçları veriyor. Karadayı yeni sezon fragmanı dizinin takipçilerine sunuldu. Haberler.com olarak Karadayı yeni sezon fragmanı ve Karadayı dizisi hakkında en son (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Papalık Anadolu Temsilcisi Padovese Cinayeti Davası

  Papalık Anadolu Temsilcisi Padovese Cinayeti Davası

  Papalık Anadolu Temsilcisi Piskopos Luigi Padovese'yi bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla yargılanan ve 15 yıl hapis cezasına çarptırılan Murat Altun'un cezası Yargıtay tarafından onandı. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Yargıtay İmamı" İddialarıyla İlgili Soruşturma

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin: "Hasıraltı ettiler, kapattılar. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Abdullah Cömert Davası Balıkesir'de Görülecek

  Abdullah Cömert Davası Balıkesir'de Görülecek

  Yargıtay 5'inci Ceza Dairesi, Hatay'da Gezi Parkı eylemleri sırasında polisin ateşlediği gaz fişeğinin başına isabet etmesi sonucu yaşamını yitiren 22 yaşındaki Abdullah Cömert'in ölümüyle ilgili polis memuru 29 yaşındaki Ahmet Kuş'un tutuksuz yargılandığı davanın Balıkesir'de görülmesine karar verdi. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.07.2014 12:25:54. #1.13#