16:1000
SON DAKİKA YENİ AKİT GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Yeni Akit Gazetesi Haberleri

   

  Rakı İçen Öğretmenlere' Bu Kez Gezi İncelemesi

  Antalya'da 3.5 yıl önce düzenledikleri piknikte mangal yapıp rakı içen ve 'Lisede Ahlaksızlık' başlığıyla bir gazetede haber olan öğretmenlere, bu kez üzerinden 10 ay geçtikten sonra Gezi olaylarına katıldıkları ve öğrencileri teşvik ettikleri suçlamasıyla inceleme başlatıldı. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  MHP'li Yalçın'dan Karakaya'ya Mektup: MHP'ye Kullandığınız Saldırgan Üslubun Hesabı Ahirete...

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın, Yeni Akit Gazetesi Yazarı Hasan Karakaya'ya yazdığı açık mektupta, "Kullandığınız kelimelerden anlaşılıyor ki, yazılarınızı aynanın karşısına geçip kendi utanmaz ve sevimsiz çehrenizi seyrederek kaleme alıyorsunuz. MHP'ye kullandığınız saldırgan, sövgü dolu, edepsiz ve hayasız üslubun hesabı ahirete kalmayacak" ifadelerini kullandı. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  İletişimciler İçin Medya Etik Kitabı

  İletişimciler İçin Medya Etik Kitabı

  Türkiye'de kaynak eser eksikliği hissedilen medya etiği alanında yeni bir kitap daha yayımlandı. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Konya'da Yeni Akit'in Bürosu Açıldı

  Konya'da Yeni Akit'in Bürosu Açıldı

  Yeni Akit Gazetesi Konya Temsilciliği'nin yeni bürosunun açılışı yapıldı. (01 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Abdurrahman Dilipak, 'Ortadoğu'nun Demokrasiyle İmtihanı'Nı Anlattı

  Abdurrahman Dilipak, "Ortadoğu'nun Demokrasiyle İmtihanı"Nı Anlattı

  Başakşehir’de gerçekleştirilen “Ortadoğu’nun Demokrasiyle İmtihanı" konulu söyleşiye katılan yazar Abdurrahman Dilipak, İslam dünyasında yaşanan olayları değerlendirdi. (28 Şubat 2014 Cuma )

   

  Dostmodern Darbe' Kitabının Gelirini İhh'ya Bağışlayacak

  Dostmodern Darbe" Kitabının Gelirini İhh'ya Bağışlayacak

  Gazeteci yazar Arseven, ülke gündemindeki güncel tartışmaları konu edindiği kitabının gelirini İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfına bağışlayacağını duyurdu. (28 Ocak 2014 Salı )

   

  Suriye'de Savaş Suçu Belgeleri

  Suriye'de Savaş Suçu Belgeleri

  AA'nın, "Suriye'de Esed rejimi tarafından işlenen savaş suçlarını belgeleyen rapor ve fotoğraflarına ilişkin haberi" tüm dünyada büyük yankı uyandırdı AA Genel Müdürü Kemal Öztürk imzasıyla dün saat 21.00'de yayınlanan haber dünyanın birçok ülkesinde "flaş" gelişme olarak sunuldu Türkiye'de de saatler tam 21.00'i gösterdiğinde bütün haber kanalları rutin yayınlarını kesip AA'nın geçtiği haberi verdi, gazeteler de haberi manşetlere taşıdı. (21 Ocak 2014 Salı )

   

  Gazeteciler, Beylikdüzü İçin Fikirlerini Paylaştı

  Gazeteciler, Beylikdüzü İçin Fikirlerini Paylaştı

  Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, Beylikdüzü ve bölgede ikamet eden gazetecilerle Maya Restoranda bir araya geldi. (17 Ocak 2014 Cuma )

   

  Fethullah Gülen'in Avukatından Suç Duyurusu

  Fethullah Gülen'in Avukatından Suç Duyurusu

  Avukat Albayrak, Gülen'e ait olduğu iddia edilen yasa dışı dinleme kayıtlarıyla ilgili Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. (15 Ocak 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri