SON DAKİKA YENİ AKİT GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Yeni Akit Gazetesi Haberleri

 • 25 Temmuz 2016 17:02Develi Halkı Gündüz İşinde Gece Demokrasi Nöbetinde 10. GünDeveli Halkı Gündüz İşinde Gece Demokrasi Nöbetinde 10. GünDemokrasi Nöbetinde Develi 10'nuncu günde de meydanlarda tek yürek oldu.
 • 17 Temmuz 2016 17:28Darbeye Karşı "Tek Ses" OldularGazeteler bugün, darbe girişimine tepki gösteren ve kalkışmayı kınayan manşetlerle yayımlandı.
 • 23 Haziran 2016 13:44MHP Kurultayındaki Görüntülere Suç DuyurusuMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi Avukatı Yücel Bulut, 19 Haziran'daki tüzük kurultayı sırasında kaydedilen ve Cihan Haber Ajansı'nın ulaştığı görüntülere ilişkin suç duyurusunda bulunulduğunu bildirdi.
 • 23 Mayıs 2016 11:20İptal Edilen Hakemlik Lisansı İçin Dava Açtıİptal Edilen Hakemlik Lisansı İçin Dava AçtıHayatını kaybeden Yeni Akit Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hasan Karakaya aleyhinde Facebook'tan yorumda bulunduğu iddiasıyla hakemlik lisansı iptal edilen İbrahim Tokmak, tüm haklarının geri verilmesi için Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) dava açtı.
 • 21 Mayıs 2016 12:15Kütüphaneli Otobüs, Kitap Fuarı'nın GözdesiKütüphaneli Otobüs, Kitap Fuarı'nın GözdesiKocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete alınan kütüphaneli otobüs, 8. Kitap Fuarı’nı ziyarete gelen kitapseverlerden ilgi görüyor.
 • 21 Mayıs 2016 11:59Kütüphaneli Otobüs, Kitap Fuarı'nın gözdesiOkurlar, Kütüphaneli Otobüsü ziyaret etmeden kitap fuarından ayrılmıyor.
 • 19 Nisan 2016 17:29Yargıtay O Manşet İçin Son Noktayı KoyduYenik Akit Gazetesi’nin merhum Genel Yayın Koordinatörü Hasan Karakaya ve yazar Abdurrahman Dilipak’ın Deniz Kuvvetleri eski Komutanı Güven Erkaya hakkında attıkları "Hakkımızı helal etmiyoruz” manşeti nedeniyle yargılandıkları davaya son noktayı Yargıtay koydu.
 • 26 Mart 2016 14:17İslam Coğrafyası ve Türkiye KonferansıSAKARYA(AA) - Sapanca ilçesinde "İslam Coğrafyası ve Türkiye" konulu konferans düzenlendi.
 • 24 Mart 2016 12:22Yeni Akit Gazetesi Muhabirlerini Darp ve Tehdit DavasıYeni Akit gazetesi muhabiri Mehmet Özmen ve gazetenin eski muhabiri Sinan Kaya'yı, haber için gittikleri MHP Genel Merkezinde darp ve tehdit ettikleri iddiasıyla 5 sanığın yargılanmasına devam edildi.
 • 01 Mart 2016 10:36Yeni Şafak ve Yeni Akit Gazetesi Saldırganları YakalandıYeni Şafak ve Yeni Akit Gazetesi Saldırganları YakalandıYeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerine yapılan eş zamanlı saldırıyla ilgili 11 kişi gözaltına alındı.
 • 18 Şubat 2016 09:06Gazeteci-yazar Mustafa Karahasanoğlu: Gazeteci-yazar Mustafa Karahasanoğlu: "Meyve Veren Ağaç Taşlanır"Bağcılar Belediyesi tarafından düzenlenen söyleşi programına katılan Gazeteci-Yazar Mustafa Karahasanoğlu, Yeni Akit Gazetesi’ne yapılan saldırı ile ilgili değerlendirmede bulunarak, “Meyve veren ağaç taşlanır” dedi.
 • 13 Şubat 2016 20:50Çelik: Pyd, Suriye'deki Kürtlerin Tamamını Temsil Eden Bir Örgüt Gibi SunulmamalıdırÇelik: Pyd, Suriye'deki Kürtlerin Tamamını Temsil Eden Bir Örgüt Gibi SunulmamalıdırGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Ömer Çelik'in Yeni Akit gazetesini ziyaretinden görüntüler Ömer Çelik'in açıklamaları İSTANBUL - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Yeni Akit gazetesi ziyareti sonrası açıklamalarda bulundu.
 • 13 Şubat 2016 16:11Yeni Şafak ve Yeni Akit Gazetelerine Eş Zamanlı SaldırıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerine yapılan saldırıları kınadı.
 • 13 Şubat 2016 15:56Kılıçdaroğlu'ndan Yeni Şafak ve Yeni Akit Yöneticilerine Geçmiş Olsun TelefonuChp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yeni Şafak Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül ve Yeni Akit Gazetesi Yayın Kurulu Üyesi Kadir Demirel'i telefonla aradı.
 • 13 Şubat 2016 15:39Kılıçdaroğlu'ndan Yeni Şafak ve Yeni Akit'e 'Geçmiş Olsun' TelefonuCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yeni Şafak Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül ve Yeni Akit Gazetesi Yayın Kurulu Üyesi Kadir Demirel’i telefonla aradı.
 • 13 Şubat 2016 15:18Kılıçdaroğlu, Yeni Şafak ve Yeni Akit Yöneticilerini AradıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yeni Şafak Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül ve Yeni Akit Gazetesi Yayın Kurulu Üyesi Kadir Demirel'i telefonla aradı.
 • 12 Şubat 2016 16:08Yeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerine yapılan saldırAA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şenol Kazancı, Yeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerinin binalarına eş zamanlı olarak silahlı ve molotof kokteyli ile düzenlenen saldırıları kınadı.
 • 12 Şubat 2016 15:31Yalçındağ ve Vural'dan Yeni Akit Gazetesine Geçmiş Olsun ZiyaretiYalçındağ ve Vural'dan Yeni Akit Gazetesine Geçmiş Olsun ZiyaretiDoğan Yayın Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ ve Doğan Yayın İlkeleri Kurulu Başkan Yardımcısı emekli büyükelçi Volkan Vural, önceki gün saldırıya uğrayan Yeni Akit gazetesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
 • 12 Şubat 2016 15:24Yalçındağ ve Vural'dan Yeni Akit Gazetesine Geçmiş Olsun ZiyaretiYalçındağ ve Vural'dan Yeni Akit Gazetesine Geçmiş Olsun Ziyareti* Mehmet Ali Yalçındağ: 'Bu tür durumlarda birlik beraberlik, bütünlük içerisinde resim vermemiz lazım. Çünkü bir tane Türkiye var. Hepimiz bu ülkede yaşıyoruz.
 • 12 Şubat 2016 15:22Yeni Şafak ve Yeni Akit Gazetelerine Eş Zamanlı SaldırıDoğan Holding yöneticileri Mehmet Ali Yalçındağ ve Volkan Vural, saldırıya uğrayan Akit Medya Grubu'na geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
 • 12 Şubat 2016 13:32Yeni Şafak ve Yeni Akit Gazetelerine Yapılan SaldırıAnadolu Ajansı (AA) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şenol Kazancı, Yeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerinin binalarına eş zamanlı olarak silahlı ve molotofkokteyli ile düzenlenen saldırıları kınadı.
 • 11 Şubat 2016 23:40Kahramanmaraş - Bakan Ünal: Basına Karşı Saldırıyı LanetliyorumKahramanmaraş - Bakan Ünal: Basına Karşı Saldırıyı LanetliyorumBakan Ünal: Basına karşı saldırıyı lanetliyorum Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Yeni Akit ve Yenişafak gazete binalarına yönelik saldırıyı kınarken, "Basına karşı yapılan saldırıyı lanetliyorum" dedi.
 • 11 Şubat 2016 22:46Bakan Ünal: Basına Karşı Saldırıyı LanetliyorumBakan Ünal: Basına Karşı Saldırıyı LanetliyorumKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Yeni Akit ve Yenişafak gazete binalarına yönelik saldırıyı kınarken, "Basına karşı yapılan saldırıyı lanetliyorum" dedi.
 • 11 Şubat 2016 19:29Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'tan Yeni Akit Gazetesine ZiyaretBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş'tan Yeni Akit Gazetesine ZiyaretGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Numan Kurtulmuş'un Yeni Akit binasına gelişi ve karşılanması Numan Kurtulmuş'un ziyaret sonrası gazetecilere açıklaması Numan Kurtulmuş'un binadan ayrılması Yeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerine eş zamanlı saldırı Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Hangi siyasi görüşten olursak olalım, hangi dünya görüşüne sahip olursak olalım ve terör saldırıları kime yapılmış olursa olsun, hepimizin 78 milyon olarak tek vücut durmamız şarttır" "İnşallah bu saldırının failleri bulunacaktır ve bir basın kuruluşu olması dolayısıyla zaten mesele biraz daha vahim bir hal alıyor ama sonuçta bu terör saldırısının arkasındaki gerçek de ortaya çıkarılacaktır" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Hangi siyasi görüşten olursak olalım, hangi dünya görüşüne sahip olursak olalım ve terör saldırıları kime yapılmış olursa olsun, hepimizin 78 milyon olarak tek vücut durmamız şarttır" dedi.
 • 11 Şubat 2016 19:05Yeni Şafak ve Yeni Akit'e Yapılan SaldırıYeni Şafak ve Yeni Akit'e Yapılan SaldırıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un açıklamaları Yeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerine eş zamanlı saldırı Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Hangi siyasi görüşten olursak olalım, hangi dünya görüşüne sahip olursak olalım ve terör saldırıları kime yapılmış olursa olsun, hepimizin 78 milyon olarak tek vücut durmamız şarttır" "İnşallah bu saldırının failleri bulunacaktır ve bir basın kuruluşu olması dolayısıyla zaten mesele biraz daha vahim bir hal alıyor ama sonuçta bu terör saldırısının arkasındaki gerçek de ortaya çıkarılacaktır" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Hangi siyasi görüşten olursak olalım, hangi dünya görüşüne sahip olursak olalım ve terör saldırıları kime yapılmış olursa olsun, hepimizin 78 milyon olarak tek vücut durmamız şarttır" dedi.
 • 11 Şubat 2016 18:58Yeni Şafak ve Yeni Akit Gazetelerine Eş Zamanlı SaldırıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Hangi siyasi görüşten olursak olalım, hangi dünya görüşüne sahip olursak olalım ve terör saldırıları kime yapılmış olursa olsun, hepimizin 78 milyon olarak tek vücut durmamız şarttır" dedi.
 • 11 Şubat 2016 17:02İçişleri Bakanı Ala: Cizre'de Operasyonlar Sona Erdi, Çok Başarılı Bir Biçimdeİçişleri Bakanı Ala: Cizre'de Operasyonlar Sona Erdi, Çok Başarılı Bir Biçimdeİçişleri bakanı Efkan Ala, Cizre'deki operasyonların bugün öğle saatleri itibariyle bittiğini belirterek, "Ama bundan sonra yine arama tarama faaliyetleri devam edecek.
 • 11 Şubat 2016 16:55İçişleri Bakanı Ala Cizre'de Operasyonlar Sona Erdi, Çok Başarılı Bir Biçimdeİçişleri Bakanı Ala Cizre'de Operasyonlar Sona Erdi, Çok Başarılı Bir BiçimdeAma bundan sonra yine arama tarama faaliyetleri devam edecek Sokağa çıkma yasakları bir müddet daha Silopi'de olduğu gibi devam ettirilecek Efkan Ala Yeni Akit Gazetesi'ni ziyaret etti Ala Basın kuruluşlarına yapılan saldırıyı şiddetle ve nefretle kınıyorum İçişleri Bakanı Efkan Ala Türkiye'de bu tür art niyetlilerin, terörist organizasyonların, bu provokatif organizasyonların netice almaması için her türlü tedbir alınacaktır Haber-Kamera Enver ALAS İstanbul DHA İçişleri Bakanı Efkan Ala, Cizre'deki operasyonların bugün öğle saatleri itibariyle bittiğini belirterek, Ama bundan sonra yine arama tarama faaliyetleri devam edecek.
 • 11 Şubat 2016 16:49Yeni Şafak ve Yeni Akit Gazetelerine Eş Zamanlı SaldırıYeni Şafak Gazetesi Haber Müdürü Recep Yeter, gazetelerine yapılan saldırıyı değerlendirirken "Saldırganların ne amaçladığını, kim olduğunu bilmiyoruz.
 • 11 Şubat 2016 16:35Bakan Bülent Tüfenkci Yeni Akit Gazetesini Ziyaret EttiBakan Bülent Tüfenkci Yeni Akit Gazetesini Ziyaret EttiGümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, bu sabaha karşı molotoflu ve silahlı saldırıya uğrayan Yeni Akit Gazetesini ziyaret etti.
 • 11 Şubat 2016 16:18Bakan Bülent Tüfenkci Yeni Akit Gazetesini Ziyaret EttiBakan Bülent Tüfenkci Yeni Akit Gazetesini Ziyaret Etti* Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Özellikle bu iki güzide yayın organımızın hedef alınması ve hedef olarak gösterilmelerini manidar buluyoruz" Haber: Enver ALAS - İSTANBUL/ DHA Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, bu sabaha karşı molotoflu ve silahlı saldırıya uğrayan Yeni Akit Gazetesini ziyaret etti.
 • 11 Şubat 2016 15:57Yeni Şafak ve Yeni Akit Gazetelerine Eş Zamanlı SaldırıTürkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC), Yeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerine yapılan saldırıyı kınadı.
 • 11 Şubat 2016 15:05AK Parti Sözcüsü Çelik, 'Yeni Parti İddialarına' İlişkin KonuştuAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti’nin içerisinden yeni bir siyaset çıkacağı yönündeki haberlerin spekülatif haberler olduğunu belirterek, "Hayır, kesinlikle böyle birşey söz konusu değil. AK Parti geleneğinde yok. Bu arkadaşlarımız AK Partilidirler" dedi.
 • 11 Şubat 2016 14:47Bakan Efkan Ala: "Cizre'de Operasyonlar Sona Erdi"İçişleri Bakanı Efkan Ala, Cizre’de teröristlere yönelik yapılan operasyonların sona erdiğini belirterek, “Öğlen itibariyle teröristler bertaraf edilmiş, alanda hakimiyet kurulmuştur.
 • 11 Şubat 2016 14:36Yeni Şafak ve Yeni Akit Gazetelerine Yapılan Eş Zamanlı SaldırıSAKARYA/ Türkiye Camii ve Kur'an Kursu Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Recep Kıyak ile İnsan Hakları Savunucuları Derneği (İHSD) Genel Başkanı Ali Akbaş, Yeni Akit ve Yeni Şafak gazetelerine düzenlenen silahlı ve molotofkokteylli saldırıyı kınadı.
 • 11 Şubat 2016 14:06Yeni Şafak ve Yeni Akit Gazetelerine Eş Zamanlı SaldırıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Yeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerine düzenlenen eş zamanlı saldırıya ilişkin, Yeni Şafak gazetesi sahibi Ahmet Albayrak ile Yeni Akit gazetesi sahibi Mustafa Karahasanoğlu'nu arayarak, geçmiş olsun dileklerini iletti.
 • 11 Şubat 2016 13:04Başbakan Davutoğlu, Yenişafak Gazetesi ve Yeni Akit Gazetesi'ne Geçmiş Olsun Dileklerini İlettiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Yenişafak Gazetesi sahibi Ahmet Albayrak ve Yeni Akit Gazetesi sahibi Mustafa Karahasanoğlu’nu arayarak, gazetelerine gerçekleştirilen sadırılar nedeniyle geçmiş olsun dileklerini iletti.
 • 11 Şubat 2016 12:32Yenişafak ve Yeni Akit'e Yapılan SaldırıAnadolu Aslanları ve İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Mustafa Koca, Yenişafak ve Yeni Akit Gazetelerine düzenlenen saldırıları kınadı.
 • 11 Şubat 2016 11:43Basın Konseyi: Tüm Basın Kurumları Özenle KorunmalıBasın Konseyi, sabah saatlerinde saldırıya uğrayan Yenişafak ve Yeni Akit gazetesi binalarına yapılan saldırıları kınadı.
 • 11 Şubat 2016 11:24İstanbul Valisi, Yeni Akit Gazetesi'ni Ziyaret Ettiİstanbul Valisi Vasip Şahin, bir grup şüpheli tarafından silahlı ve molotoflu saldırı düzenlenen Yeni Akit Gazetesi’ni ziyaret ederek olayla ilgili bilgi aldı.
 • 11 Şubat 2016 11:15Saldırıya Uğrayan Yeni Akit'te İnceleme SürüyorSaldırıya Uğrayan Yeni Akit'te İnceleme SürüyorYeni Akit gazetesine yönelik saldırının izleri gün ağarınca ortaya çıktı.
 • 11 Şubat 2016 10:38Tgc, Yeni Şafak ve Yeni Akit'e Yapılan Saldırıyı KınadıTürkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Yönetim kurulu, Yeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerine yapılan silahlı ve molotoflu saldırıyı kınadı.
 • 11 Şubat 2016 10:00Tgc'den Yeni Şafak ve Yeni Akit'e Yapılan Saldırılara KınamaTürkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Yönetim Kurulu, Yeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerine yapılan saldırıları kınayan bir açıklama yaptı.
 • 11 Şubat 2016 09:48Tgc, Yeni Şafak ve Yeni Akit'e Yapılan Saldırıyı KınadıTürkiye gazeteciler Cemiyeti (TGC) Yönetim kurulu Yeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerine yapılan saldırıların basın özgürlüğünü engellemeye yönelik saldırılar olduğunu belirterek, faillerin en kısa sürede bulunmasını istedi.
 • 11 Şubat 2016 08:02Yeni Şafak Gazetesi ve Akit Medya Grubu Binasına Molotoflu-silahlı Saldırı...Yeni Şafak Gazetesi ve Akit Medya Grubu Binasına Molotoflu-silahlı Saldırı...Bayrampaşa'da bulunan Yenişafak Gazetesi ve Küçükçekmece'de bulunan Akit Medya Grubu binalarına yüzleri maskeli kişilerce molotoflu ve silahlı saldırı düzenlendi.
 • 11 Şubat 2016 06:57Yeni Şafak ve Yeni Akit Gazetelerine Molotoflu ve Silahlı SaldırıYeni Şafak ve Yeni Akit Gazetelerine Molotoflu ve Silahlı SaldırıYeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerinin binalarına eş zamanlı olarak silahlı ve molotoflu saldırı düzenlendi. Olayı gerçekleştiren şüpheli şahıslar kayıplara karıştı.
 • 11 Şubat 2016 06:32İstanbul'da Gazete Binalarına Silahlı Saldırıİstanbul'da Gazete Binalarına Silahlı SaldırıYeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerinin binalarına silahlı ve molotoflu saldırı gerçekleştirildi.
 • 07 Şubat 2016 20:34Başbakan Davutoğlu, Medya Patronları ve Üst Düzey Yöneticileriyle Bir Araya GeldiBaşbakan Davutoğlu, Medya Patronları ve Üst Düzey Yöneticileriyle Bir Araya GeldiBaşbakan Davutoğlu, Dolmabahçe'de ulusal medya kuruluşlarının sahipleri ve üst düzey yöneticileri ile bir araya geldi. Toplantıda terör başta olmak üzere bir çok konunun konuşulduğu öğrenildi.
 • 05 Şubat 2016 08:48Çepni Akit Tv'ye Konuk OlduAkit TV'ye konuk olan Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, kent konseyinin yapısı ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
 • 26 Ocak 2016 23:02Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Türkiye'nin Diri Olması Bu Oyunu Bozacak Yegane Güçtür"Görüntü Dökümü: 1. Anadolu Medya Ödül Töreni Ödül törenine katılanlardan detaylar Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un açıklamaları Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın açıklamaları Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'nun açıklamaları Ödül töreninden detaylar 1. Anadolu Medya Ödül Töreni Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Büyük resmi görmeden IŞİD ne iş yapar, PYD ne iş yapar, PKK ne iş yapar, falanca örgüt ne iş yapar, bunu anlamamız mümkün değildir.