SON DAKİKA YENİ AKİT GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Yeni Akit Gazetesi Haberleri

22:58
Muhabirlere Darp İddiasıyla 9 Kişi Adliyeye Sevk Edildi Yeni Akit Gazetesi muhabirleri Sinan Kaya ile Mehmet Özmen'in MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye soru sormak istedikleri için darp ettikleri iddiasıyla gözaltına alınan 9 kişi emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
Muhabirlere Darp İddiasıyla 9 Kişi Adliyeye Sevk Edildi
22:09
Muhabirlere Darp İddiasıyla İlgili 9 Kişi Adliyeye Sevk Edildi Yeni Akit Gazetesi muhabirleri Sinan Kaya ile Mehmet Özmen’in MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye soru sormak istedikleri için darp ettikleri iddiasıyla gözaltına alınan 9 kişi emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
16:08
MHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Gündemi Değerlendirdi MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bakanlar Kurulu toplantısına ilk kez başkanlık etmesine ilişkin, "Baştan itibaren eline tutuşturulan yol haritasında başkanlık sistemi var. Onun için fiilen başkanlık sistemine geçmeye çalışıyor, neticede onun bir adım sonrasında da zaten uyguluyoruz diyecek.
MHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Gündemi Değerlendirdi
15:26
MHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Açıklaması "Halkın gerçek iradesinin Meclis'e yansıması isteniyorsa mevcut seçim sistemimiz mutlaka ıslah edilmeli ve bu konuda alınacak tedbirlerle seçim hileleri konusunda kamuoyunda yerleşik şüpheler ortadan kaldırılmalıdır" MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın: "(Yeni Akit Gazetesi muhabirlerinin darp edildiği.
MHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Açıklaması
13:40
MHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk MHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk: -"Halkın gerçek iradesinin Meclis'e yansıması isteniyorsa mevcut seçim sistemimiz mutlaka ıslah edilmeli ve bu konuda alınacak tedbirlerle seçim hileleri konusunda kamuoyunda yerleşik şüpheler ortadan kaldırılmalıdır"-MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın: -"(Yeni Akit Gazetesi muhabirlerinin darp edildiği iddiası) 46 yıldır Türk basınında hak ettiği ve umduğu yeri bulmayan bir siyasi hareket olsak da basına böyle bir çıkışta bulunmamız söz konusu olamaz" MHP
MHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk
00:04
Yeni Akit Gazetesi Muhabirlerinin Darp Edildiği İddiası Yeni Akit Gazetesi muhabirlerinin darp edildiği iddiası- Yeni Akit Gazetesi Ankara Temsilcisi Arseven: "Muhabirimiz Mehmet Özmen, Sayın Devlet Bahçeli'ye sorusunu sormaya çalışırken bir anda saldırıya uğramış.
Yeni Akit Gazetesi Muhabirlerinin Darp Edildiği İddiası
23:00
Yeni Akit Gazetesi Muhabirlerinin Darp Edildiği İddiası Yeni Akit Gazetesi Ankara Temsilcisi Arseven: "Muhabirimiz Mehmet Özmen, Sayın Devlet Bahçeli'ye sorusunu sormaya çalışırken bir anda saldırıya uğramış.
22:04
Yeni Akit Muhabirleri: "Bahçeli'nin Yanındakiler Tarafından Darp Edildik" Yeni Akit Gazetesi Muhabirleri Mehmet Özmen ile Sinan Kaya, MHP lideri Devlet Bahçeli’yi takip ettikleri programda bir grup partili tarafından darp edildiklerini iddia etti.
Yeni Akit Muhabirleri: 'Bahçeli'nin Yanındakiler Tarafından Darp Edildik'
19:11
Yeni Akit Gazetesi Önündeki Gerginlik Güvenlik Kamerasına da Yansıdı Dün akşam saatlerinde Halkalı'da bulunan Yeni Akit Gazetesi'nin önündeki gergin anlar güvenlik kamerası tarafından da kaydedildi.
Yeni Akit Gazetesi Önündeki Gerginlik Güvenlik Kamerasına da Yansıdı
17:57
Güvenlik Kamerasından Yeni Akit Gazetesi Önündeki Gerginlik Gazete yetkilileri dün binanın önünde yaşanan gerginlik sırasında güvenlik kameralarının kaydettiği görüntülerin bir bölümünü paylaştı.
Güvenlik Kamerasından Yeni Akit Gazetesi Önündeki Gerginlik
16:23
Yeni Akit Gazetesi Önünde Polisin Önlemi Devam Ediyor Küçükçekmece'de, Yeni Akit gazetesi önünde meydana gelen olayın ardından polis ekipleri, geniş güvenlik önlemleri aldı.
Yeni Akit Gazetesi Önünde Polisin Önlemi Devam Ediyor
13:24
Yeni Akit Gazetesi Önünde Polis Önlemi Devam Ediyor Atatürk'e hakaret içeren fotoğraflara yer verilmesini protesto eden grupla, gazete çalışanları arasında olayların yaşandığı Yeni Akit Gazetesi'nin Halkalı'daki binası önünde polisin aldığı güvenlik önlemleri bugün de sürüyor.
Yeni Akit Gazetesi Önünde Polis Önlemi Devam Ediyor
13:20
Yeni Akit Gazetesi Önündeki Polis Önlemi Sürüyor * Gazetenin sosyal paylaşım platformunda Atatürk'e hakaret içeren görüntülere yer verildiği gerekçesiyle yapılan protesto gösterisi silah seslerinin de duyulduğu gerginliğe dönüşmüştü.
Yeni Akit Gazetesi Önündeki Polis Önlemi Sürüyor
12:02
Yeni Akit Gazetesi Önünde Silah Seslerinin de Duyulduğu Gerginlik Kalabalık bir grubun, dün akşam saatlerinde, Yeni Akit Gazetesi'nin sosyal paylaşım sitesi hesabında yayımlanan Atatürk'e hakaret içeren fotoğraflar nedeniyle düzenlediği protesto gösterisi sırasında olaylar çıktı.
Yeni Akit Gazetesi Önünde Silah Seslerinin de Duyulduğu Gerginlik
11:24
Yeni Akit Gazetesi Önünde Silah Seslerinin de Duyulduğu Gerginlik Yeni Akit gazetesinin Halkalı'daki binası önünde dün akşam protesto amaçlı toplanan grupla gazete çalışanları arasında yaşanan tartışma silah seslerin de duyulduğu gerginliğe dönüştü
Yeni Akit Gazetesi Önünde Silah Seslerinin de Duyulduğu Gerginlik
11:24
Yeni Akit Gazetesi Önünde Silah Seslerinin de Duyulduğu Gerginlik * Gazete önünde toplanan protestocularla gazete çalışanlarının tartışması küfürleşmeye vardı.
Yeni Akit Gazetesi Önünde Silah Seslerinin de Duyulduğu Gerginlik
04:07
Yeni Akit Gazetesi Önünde Gerilim: Silah Sesleri Yükseldi Ülkücü oldukları iddia edilen bir grup vatandaş, sosyal medyadaki Atatürk paylaşımları sebebiyle Yeni Akit Gazetesini protesto etti.
Yeni Akit Gazetesi Önünde Gerilim: Silah Sesleri Yükseldi
02:22
Yeni Akit Gazetesi Önünde Protesto Yeni Akit gazetesi, sosyal paylaşım sitelerinde "akitgazetem.com" hesabından yayımlanan Atatürk'e hakaret içeren fotoğraflar nedeniyle protesto edildi.
Yeni Akit Gazetesi Önünde Protesto
02:02
Yeni Akit Gazetesi Önünde Protesto Gazete, sosyal paylaşım sitelerinde "akitgazetem.com" hesabından yayımlanan Atatürk'e hakaret içeren fotoğraflar nedeniyle protesto edildi.
18:37
BEÜ; Yazar Kenan Alpay'ı Konuk Etti BEÜ Avrasya Kulübü ile ÜNİAK Temsilciliği, tarafından Yeni Akit Gazetesi Yazarı Kenan Alpay "Yeni Türkiye ve Eski Türkiye'nin Siyasal Ufku" konulu konferans düzenledi.
BEÜ; Yazar Kenan Alpay'ı Konuk Etti
19:03
Pak Medya İş: Özgür Basına Kumpas ve Linç Girişimini Kınıyoruz Pak Medya İş Sendikası, Türkiye'nin, basın özgürlüğü açısından tarihinin en karanlık dönemlerinden birini yaşadığını belirterek, "Siyasi iktidar, hukuksuz yolları da kullanarak bir yandan kendisine bağlı medya organları oluştururken diğer yandan da özgür basını susturmak, sindirmek, yıldırmak için her yolu deniyor.
17:31
Yeni Akit Gazetesi Muhabirine Saldırı İHSD Genel Başkanı Akbaş: "Darp girişiminde buluna malum zihniyeti, insan hakları derneği olarak kınıyoruz.
19:01
Yeni Akit Gazetesi Muhabirine Saldırı Basın Konseyi: "Gazetecileri sağduyulu olmaya çağırıyoruz"
15:49
Yeni Akit Gazetesi Muhabirine Saldırı Yeni Akit gazetesi muhabiri Mehmet Özmen, kendisine yönelik fiziki saldırıda bulunduğu iddiasıyla Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı hakkında şikayetçi oldu Gazeteci Özmen: "Darp raporum ve şikayet dilekçemle yarın adliyede suç duyurusunda bulunacağım"
10:14
Yeni Akit Gazetesi Muhabirine Saldırı Medya İşçileri Sendikası Genel Başkanı Eser: "Basın tarihine ulu orta gazeteci döven Genel Yayın Yönetmeni olarak geçen Ekrem Dumanlı'yı kınıyor, bir an önce meslektaşından ve basın camiasından özür dilemeye davet ediyoruz"
Yeni Akit Gazetesi Muhabirine Saldırı
12:43
Ulusal Basın Karaisalı'yı Gezdi Adana İl ve Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün davetlisi olarak Adana’ya gelen ulusal basın temsilcileri Karaisalı’nın turizm değerlerini gezdi.
Ulusal Basın Karaisalı'yı Gezdi
14:29
Twitter Murat Ülker'in Tweet'ini konuşuyor Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker, Twitter üzerinden kendisini eleştiren Akit yazarı Ersoy Dede'ye verdiği yanıtla sosyal medyada gündem oldu.
12:19
Twitter, Murat Ülker'in Akit Yazarına Verdiği Cevabı Konuşuyor Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker, Twitter üzerinden kendisini eleştiren Akit yazarı Ersoy Dede'ye verdiği yanıtla sosyal medyada gündem oldu.
Twitter, Murat Ülker'in Akit Yazarına Verdiği Cevabı Konuşuyor
16:25
Akit Yazarı, Vatikan Benzeri Özerk Hilafet İstedi Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, Türkiye'de Vatikan benzeri özerk bir hilafet yapısının kurulmasını istedi. Dilipak, bu kurumun laikliğe de ters olmadığını iddia etti.
Akit Yazarı, Vatikan Benzeri Özerk Hilafet İstedi
17:16
Bank Asya Ortağından, Kanuna Aykırı Haber Yapan Gazeteler Hakkında Suç Duyurusu Bank Asya’nın ortaklarından S.K., banka hakkında kanunlara aykırı haber yapan Sabah, Star, Yenişafak, Akşam ve Yeni Akit gazeteleri sahipleri ve yöneticileri hakkında suç duyusunda bulundu.
14:10
İş Bankası Önünde 'Chp Hisseleri Devredilsin' Eylemi Aralarında Yeni Akit Gazetesi Yazarı Abdurrahman Dilipak'ın da bulunduğu bir grup, İş Bankası Genel Müdürlüğü önünde basın açıklaması yaparak bankadaki Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) hisselerinin devredilmesini istedi.
18:27
Bahçeli'den İstifa Sorusuna Yanıt : Recep Tayyip Erdoğan'ın Arzusu ile Paralel Gitme ("istifayı düşünüyor musunuz?") "Çok mu arzuluyorsun, Recep Tayyip Erdoğan'ın arzusu ile paralel gitme. Biz görevimizin başındayız" Haber: Özgür ALTUNCU - Gülseli KENARLI - Kamera: Özgür ARSLAN / İSTANBUL DHA MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, cumhurbaşkanlığı için çatı adayı gösterilen ancak kazanamayan Ekmeleddin İhsanoğlu'nu Levent Seçim Koordinasyon Merkezi'nde ziyaret etti.
Bahçeli'den İstifa Sorusuna Yanıt : Recep Tayyip Erdoğan'ın Arzusu ile Paralel Gitme
18:01
Bahçeli'den İstifa Sorusuna Yanıt : Erdoğan'ın Arzusuyla Paralel Gitme MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı için çatı adayı gösterilen ancak kazanamayan İhsanoğlu'nu Levent Seçim Koordinasyon Merkezinde ziyaret etti.
12:57
Başbakan Yardımcısı Arınç Açıklaması "Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye'de kurulu basın yayın kuruluşlarının akreditasyonuna yönelik herhangi bir faaliyet yürütülmemektedir.
16:28
Gülen'in Avukatı: İddialara Hezeyan Denilmesi Dahi Bir Değer Atfetmek Olacaktır Fethullah Gülen Hocaefendi’nin avukatı Nurullah Albayrak, Gülen ve Hizmet Hareketi hakkında bugün bir gazetede çıkan haber üzerine yazılı açıklama yaptı.
13:58
İHD'den "Soma Patronunun Damadı Yahudi" Haberine Suç Duyurusu İnsan Hakları Derneği (İHD), Soma Holding'in sahibi Alp Gürkan'ın damadının Yahudi olduğu yönündeki haberi nedeniyle Yeni Akit Gazetesi hakkında suç duyurusunda bulundu.
İHD'den 'Soma Patronunun Damadı Yahudi' Haberine Suç Duyurusu
13:53
İhd, Yeni Akit Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu İnsan Hakları Derneği (İHD), Soma Holding'in sahibi Alp Gürkan'ın damadının Yahudi olduğu yönündeki haberi nedeniyle Yeni Akit gazetesi hakkında suç duyurusunda bulundu.
İhd, Yeni Akit Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu
13:41
İHD'den "Soma Patronunun Damadı Yahudi" Haberine Suç Duyurusu İnsan Hakları Derneği (İHD), Soma Holding'in sahibi Alp Gürkan'ın damadının Yahudi olduğu yönündeki haberi nedeniyle Yeni Akit Gazetesi hakkında suç duyurusunda bulundu.
21:47
Tv 5'in Kuruluşunun 10 Yılı Kuruluş, düzenlenen törenle kutlandı.
14:35
Rakı İçen Öğretmenlere' Bu Kez Gezi İncelemesi Antalya'da 3.5 yıl önce düzenledikleri piknikte mangal yapıp rakı içen ve 'Lisede Ahlaksızlık' başlığıyla bir gazetede haber olan öğretmenlere, bu kez üzerinden 10 ay geçtikten sonra Gezi olaylarına katıldıkları ve öğrencileri teşvik ettikleri suçlamasıyla inceleme başlatıldı.
16:25
MHP'li Yalçın'dan Karakaya'ya Mektup: MHP'ye Kullandığınız Saldırgan Üslubun Hesabı Ahirete... MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın, Yeni Akit Gazetesi Yazarı Hasan Karakaya'ya yazdığı açık mektupta, "Kullandığınız kelimelerden anlaşılıyor ki, yazılarınızı aynanın karşısına geçip kendi utanmaz ve sevimsiz çehrenizi seyrederek kaleme alıyorsunuz. MHP'ye kullandığınız saldırgan, sövgü dolu, edepsiz ve hayasız üslubun hesabı ahirete kalmayacak" ifadelerini kullandı.
12:23
İletişimciler İçin Medya Etik Kitabı Türkiye'de kaynak eser eksikliği hissedilen medya etiği alanında yeni bir kitap daha yayımlandı.
İletişimciler İçin Medya Etik Kitabı
16:07
Hüseyin Gülerce İttifak İddiasını Yalanladı Gazeteci-yazar Hüseyin Gülerce, bugün Yeni Akit gazetesinin birinci sayfasında ‘Ittifakın resmi’ başlığıyla yayınlanan haberi yalanladı.
Hüseyin Gülerce İttifak İddiasını Yalanladı
14:26
Hüseyin Gülerce: CHP ile Cemaat Arasında Bir İttifak Olduğuna İnanmıyorum Fethullah Gülen'e yakınlığı ile bilinen Zaman gazetesi köşe yazarı Hüseyin Gülerce, "CHP ile Cemaat arasında bir ittifak olduğuna inanmıyorum, doğru bulmuyorum" dedi.
17:49
Bülbülzade Vakfı Başkanı Aldemir'den 'Tazminat' Açıklaması Bülbülzade Eğitim, Sağlık ve Dayanışma Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Aldemir, Yeni Akit Gazetesi’ne verdiği röportaj sonrası ‘Gülen Cemaati’ tarafından kendisi hakkında açılan 50 bin liralık manevi tazminat davasını kınamak için basın açıklaması yaptı.
Bülbülzade Vakfı Başkanı Aldemir'den 'Tazminat' Açıklaması
18:13
Konya'da Yeni Akit'in Bürosu Açıldı Yeni Akit Gazetesi Konya Temsilciliği'nin yeni bürosunun açılışı yapıldı.
Konya'da Yeni Akit'in Bürosu Açıldı
13:13
Abdurrahman Dilipak, "Ortadoğu'nun Demokrasiyle İmtihanı"Nı Anlattı Başakşehir’de gerçekleştirilen “Ortadoğu’nun Demokrasiyle İmtihanı" konulu söyleşiye katılan yazar Abdurrahman Dilipak, İslam dünyasında yaşanan olayları değerlendirdi.
Abdurrahman Dilipak, 'Ortadoğu'nun Demokrasiyle İmtihanı'Nı Anlattı
14:35
Dostmodern Darbe" Kitabının Gelirini İhh'ya Bağışlayacak Gazeteci yazar Arseven, ülke gündemindeki güncel tartışmaları konu edindiği kitabının gelirini İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfına bağışlayacağını duyurdu.
Dostmodern Darbe' Kitabının Gelirini İhh'ya Bağışlayacak
14:40
Suriye'de Savaş Suçu Belgeleri AA'nın, "Suriye'de Esed rejimi tarafından işlenen savaş suçlarını belgeleyen rapor ve fotoğraflarına ilişkin haberi" tüm dünyada büyük yankı uyandırdı AA Genel Müdürü Kemal Öztürk imzasıyla dün saat 21.00'de yayınlanan haber dünyanın birçok ülkesinde "flaş" gelişme olarak sunuldu Türkiye'de de saatler tam 21.00'i gösterdiğinde bütün haber kanalları rutin yayınlarını kesip AA'nın geçtiği haberi verdi, gazeteler de haberi manşetlere taşıdı.
Suriye'de Savaş Suçu Belgeleri
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 12:07:35. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YENİ AKİT GAZETESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]