SON DAKİKA YENİ AKİT GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Yeni Akit Gazetesi Haberleri

 • 06:57Yeni Şafak ve Yeni Akit Gazetelerine Molotoflu ve Silahlı SaldırıYeni Şafak ve Yeni Akit Gazetelerine Molotoflu ve Silahlı SaldırıYeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerinin binalarına eş zamanlı olarak silahlı ve molotoflu saldırı düzenlendi. Olayı gerçekleştiren şüpheli şahıslar kayıplara karıştı.
 • 16:08Yeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerine yapılan saldırAA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şenol Kazancı, Yeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerinin binalarına eş zamanlı olarak silahlı ve molotof kokteyli ile düzenlenen saldırıları kınadı.
 • 15:31Yalçındağ ve Vural'dan Yeni Akit Gazetesine Geçmiş Olsun ZiyaretiYalçındağ ve Vural'dan Yeni Akit Gazetesine Geçmiş Olsun ZiyaretiDoğan Yayın Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ ve Doğan Yayın İlkeleri Kurulu Başkan Yardımcısı emekli büyükelçi Volkan Vural, önceki gün saldırıya uğrayan Yeni Akit gazetesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
 • 15:24Yalçındağ ve Vural'dan Yeni Akit Gazetesine Geçmiş Olsun ZiyaretiYalçındağ ve Vural'dan Yeni Akit Gazetesine Geçmiş Olsun Ziyareti* Mehmet Ali Yalçındağ: 'Bu tür durumlarda birlik beraberlik, bütünlük içerisinde resim vermemiz lazım. Çünkü bir tane Türkiye var. Hepimiz bu ülkede yaşıyoruz.
 • 15:22Yeni Şafak ve Yeni Akit Gazetelerine Eş Zamanlı SaldırıDoğan Holding yöneticileri Mehmet Ali Yalçındağ ve Volkan Vural, saldırıya uğrayan Akit Medya Grubu'na geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
 • 13:32Yeni Şafak ve Yeni Akit Gazetelerine Yapılan SaldırıAnadolu Ajansı (AA) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şenol Kazancı, Yeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerinin binalarına eş zamanlı olarak silahlı ve molotofkokteyli ile düzenlenen saldırıları kınadı.
 • 23:40Kahramanmaraş - Bakan Ünal: Basına Karşı Saldırıyı LanetliyorumKahramanmaraş - Bakan Ünal: Basına Karşı Saldırıyı LanetliyorumBakan Ünal: Basına karşı saldırıyı lanetliyorum Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Yeni Akit ve Yenişafak gazete binalarına yönelik saldırıyı kınarken, "Basına karşı yapılan saldırıyı lanetliyorum" dedi.
 • 22:46Bakan Ünal: Basına Karşı Saldırıyı LanetliyorumBakan Ünal: Basına Karşı Saldırıyı LanetliyorumKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Yeni Akit ve Yenişafak gazete binalarına yönelik saldırıyı kınarken, "Basına karşı yapılan saldırıyı lanetliyorum" dedi.
 • 19:29Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'tan Yeni Akit Gazetesine ZiyaretBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş'tan Yeni Akit Gazetesine ZiyaretGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Numan Kurtulmuş'un Yeni Akit binasına gelişi ve karşılanması Numan Kurtulmuş'un ziyaret sonrası gazetecilere açıklaması Numan Kurtulmuş'un binadan ayrılması Yeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerine eş zamanlı saldırı Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Hangi siyasi görüşten olursak olalım, hangi dünya görüşüne sahip olursak olalım ve terör saldırıları kime yapılmış olursa olsun, hepimizin 78 milyon olarak tek vücut durmamız şarttır" "İnşallah bu saldırının failleri bulunacaktır ve bir basın kuruluşu olması dolayısıyla zaten mesele biraz daha vahim bir hal alıyor ama sonuçta bu terör saldırısının arkasındaki gerçek de ortaya çıkarılacaktır" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Hangi siyasi görüşten olursak olalım, hangi dünya görüşüne sahip olursak olalım ve terör saldırıları kime yapılmış olursa olsun, hepimizin 78 milyon olarak tek vücut durmamız şarttır" dedi.
 • 19:05Yeni Şafak ve Yeni Akit'e Yapılan SaldırıYeni Şafak ve Yeni Akit'e Yapılan SaldırıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un açıklamaları Yeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerine eş zamanlı saldırı Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Hangi siyasi görüşten olursak olalım, hangi dünya görüşüne sahip olursak olalım ve terör saldırıları kime yapılmış olursa olsun, hepimizin 78 milyon olarak tek vücut durmamız şarttır" "İnşallah bu saldırının failleri bulunacaktır ve bir basın kuruluşu olması dolayısıyla zaten mesele biraz daha vahim bir hal alıyor ama sonuçta bu terör saldırısının arkasındaki gerçek de ortaya çıkarılacaktır" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Hangi siyasi görüşten olursak olalım, hangi dünya görüşüne sahip olursak olalım ve terör saldırıları kime yapılmış olursa olsun, hepimizin 78 milyon olarak tek vücut durmamız şarttır" dedi.
 • 18:58Yeni Şafak ve Yeni Akit Gazetelerine Eş Zamanlı SaldırıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Hangi siyasi görüşten olursak olalım, hangi dünya görüşüne sahip olursak olalım ve terör saldırıları kime yapılmış olursa olsun, hepimizin 78 milyon olarak tek vücut durmamız şarttır" dedi.
 • 17:02İçişleri Bakanı Ala: Cizre'de Operasyonlar Sona Erdi, Çok Başarılı Bir Biçimdeİçişleri Bakanı Ala: Cizre'de Operasyonlar Sona Erdi, Çok Başarılı Bir Biçimdeİçişleri bakanı Efkan Ala, Cizre'deki operasyonların bugün öğle saatleri itibariyle bittiğini belirterek, "Ama bundan sonra yine arama tarama faaliyetleri devam edecek.
 • 16:55İçişleri Bakanı Ala Cizre'de Operasyonlar Sona Erdi, Çok Başarılı Bir Biçimdeİçişleri Bakanı Ala Cizre'de Operasyonlar Sona Erdi, Çok Başarılı Bir BiçimdeAma bundan sonra yine arama tarama faaliyetleri devam edecek Sokağa çıkma yasakları bir müddet daha Silopi'de olduğu gibi devam ettirilecek Efkan Ala Yeni Akit Gazetesi'ni ziyaret etti Ala Basın kuruluşlarına yapılan saldırıyı şiddetle ve nefretle kınıyorum İçişleri Bakanı Efkan Ala Türkiye'de bu tür art niyetlilerin, terörist organizasyonların, bu provokatif organizasyonların netice almaması için her türlü tedbir alınacaktır Haber-Kamera Enver ALAS İstanbul DHA İçişleri Bakanı Efkan Ala, Cizre'deki operasyonların bugün öğle saatleri itibariyle bittiğini belirterek, Ama bundan sonra yine arama tarama faaliyetleri devam edecek.
 • 16:49Yeni Şafak ve Yeni Akit Gazetelerine Eş Zamanlı SaldırıYeni Şafak Gazetesi Haber Müdürü Recep Yeter, gazetelerine yapılan saldırıyı değerlendirirken "Saldırganların ne amaçladığını, kim olduğunu bilmiyoruz.
 • 16:35Bakan Bülent Tüfenkci Yeni Akit Gazetesini Ziyaret EttiBakan Bülent Tüfenkci Yeni Akit Gazetesini Ziyaret EttiGümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, bu sabaha karşı molotoflu ve silahlı saldırıya uğrayan Yeni Akit Gazetesini ziyaret etti.
 • 16:18Bakan Bülent Tüfenkci Yeni Akit Gazetesini Ziyaret EttiBakan Bülent Tüfenkci Yeni Akit Gazetesini Ziyaret Etti* Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Özellikle bu iki güzide yayın organımızın hedef alınması ve hedef olarak gösterilmelerini manidar buluyoruz" Haber: Enver ALAS - İSTANBUL/ DHA Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, bu sabaha karşı molotoflu ve silahlı saldırıya uğrayan Yeni Akit Gazetesini ziyaret etti.
 • 15:57Yeni Şafak ve Yeni Akit Gazetelerine Eş Zamanlı SaldırıTürkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC), Yeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerine yapılan saldırıyı kınadı.
 • 15:05AK Parti Sözcüsü Çelik, 'Yeni Parti İddialarına' İlişkin KonuştuAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti’nin içerisinden yeni bir siyaset çıkacağı yönündeki haberlerin spekülatif haberler olduğunu belirterek, "Hayır, kesinlikle böyle birşey söz konusu değil. AK Parti geleneğinde yok. Bu arkadaşlarımız AK Partilidirler" dedi.
 • 14:47Bakan Efkan Ala: "Cizre'de Operasyonlar Sona Erdi"İçişleri Bakanı Efkan Ala, Cizre’de teröristlere yönelik yapılan operasyonların sona erdiğini belirterek, “Öğlen itibariyle teröristler bertaraf edilmiş, alanda hakimiyet kurulmuştur.
 • 14:36Yeni Şafak ve Yeni Akit Gazetelerine Yapılan Eş Zamanlı SaldırıSAKARYA/ Türkiye Camii ve Kur'an Kursu Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Recep Kıyak ile İnsan Hakları Savunucuları Derneği (İHSD) Genel Başkanı Ali Akbaş, Yeni Akit ve Yeni Şafak gazetelerine düzenlenen silahlı ve molotofkokteylli saldırıyı kınadı.
 • 14:06Yeni Şafak ve Yeni Akit Gazetelerine Eş Zamanlı SaldırıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Yeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerine düzenlenen eş zamanlı saldırıya ilişkin, Yeni Şafak gazetesi sahibi Ahmet Albayrak ile Yeni Akit gazetesi sahibi Mustafa Karahasanoğlu'nu arayarak, geçmiş olsun dileklerini iletti.
 • 13:04Başbakan Davutoğlu, Yenişafak Gazetesi ve Yeni Akit Gazetesi'ne Geçmiş Olsun Dileklerini İlettiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Yenişafak Gazetesi sahibi Ahmet Albayrak ve Yeni Akit Gazetesi sahibi Mustafa Karahasanoğlu’nu arayarak, gazetelerine gerçekleştirilen sadırılar nedeniyle geçmiş olsun dileklerini iletti.
 • 12:32Yenişafak ve Yeni Akit'e Yapılan SaldırıAnadolu Aslanları ve İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Mustafa Koca, Yenişafak ve Yeni Akit Gazetelerine düzenlenen saldırıları kınadı.
 • 11:43Basın Konseyi: Tüm Basın Kurumları Özenle KorunmalıBasın Konseyi, sabah saatlerinde saldırıya uğrayan Yenişafak ve Yeni Akit gazetesi binalarına yapılan saldırıları kınadı.
 • 11:24İstanbul Valisi, Yeni Akit Gazetesi'ni Ziyaret Ettiİstanbul Valisi Vasip Şahin, bir grup şüpheli tarafından silahlı ve molotoflu saldırı düzenlenen Yeni Akit Gazetesi’ni ziyaret ederek olayla ilgili bilgi aldı.
 • 11:15Saldırıya Uğrayan Yeni Akit'te İnceleme SürüyorSaldırıya Uğrayan Yeni Akit'te İnceleme SürüyorYeni Akit gazetesine yönelik saldırının izleri gün ağarınca ortaya çıktı.
 • 10:38Tgc, Yeni Şafak ve Yeni Akit'e Yapılan Saldırıyı KınadıTürkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Yönetim kurulu, Yeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerine yapılan silahlı ve molotoflu saldırıyı kınadı.
 • 10:00Tgc'den Yeni Şafak ve Yeni Akit'e Yapılan Saldırılara KınamaTürkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Yönetim Kurulu, Yeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerine yapılan saldırıları kınayan bir açıklama yaptı.
 • 09:48Tgc, Yeni Şafak ve Yeni Akit'e Yapılan Saldırıyı KınadıTürkiye gazeteciler Cemiyeti (TGC) Yönetim kurulu Yeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerine yapılan saldırıların basın özgürlüğünü engellemeye yönelik saldırılar olduğunu belirterek, faillerin en kısa sürede bulunmasını istedi.
 • 08:02Yeni Şafak Gazetesi ve Akit Medya Grubu Binasına Molotoflu-silahlı Saldırı...Yeni Şafak Gazetesi ve Akit Medya Grubu Binasına Molotoflu-silahlı Saldırı...Bayrampaşa'da bulunan Yenişafak Gazetesi ve Küçükçekmece'de bulunan Akit Medya Grubu binalarına yüzleri maskeli kişilerce molotoflu ve silahlı saldırı düzenlendi.
 • 06:32İstanbul'da Gazete Binalarına Silahlı Saldırıİstanbul'da Gazete Binalarına Silahlı SaldırıYeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerinin binalarına silahlı ve molotoflu saldırı gerçekleştirildi.
 • 20:34Başbakan Davutoğlu, Medya Patronları ve Üst Düzey Yöneticileriyle Bir Araya GeldiBaşbakan Davutoğlu, Medya Patronları ve Üst Düzey Yöneticileriyle Bir Araya GeldiBaşbakan Davutoğlu, Dolmabahçe'de ulusal medya kuruluşlarının sahipleri ve üst düzey yöneticileri ile bir araya geldi. Toplantıda terör başta olmak üzere bir çok konunun konuşulduğu öğrenildi.
 • 08:48Çepni Akit Tv'ye Konuk OlduAkit TV'ye konuk olan Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, kent konseyinin yapısı ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
 • 23:02Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Türkiye'nin Diri Olması Bu Oyunu Bozacak Yegane Güçtür"Görüntü Dökümü: 1. Anadolu Medya Ödül Töreni Ödül törenine katılanlardan detaylar Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un açıklamaları Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın açıklamaları Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'nun açıklamaları Ödül töreninden detaylar 1. Anadolu Medya Ödül Töreni Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Büyük resmi görmeden IŞİD ne iş yapar, PYD ne iş yapar, PKK ne iş yapar, falanca örgüt ne iş yapar, bunu anlamamız mümkün değildir.
 • 22:261. Anadolu Medya Ödül TöreniBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Büyük resmi görmeden IŞİD ne iş yapar, PYD ne iş yapar, PKK ne iş yapar, falanca örgüt ne iş yapar, bunu anlamamız mümkün değildir.
 • 11:47Kayseri'de Sosyal Medyanın Etkileri ve Olumlu Kullanma Yöntemleri AnlatıldıKayseri'de Sosyal Medyanın Etkileri ve Olumlu Kullanma Yöntemleri AnlatıldıGenç Memur-Sen ile Toç Bir-Sen Kayseri Şubesi tarafından sivil toplum kuruluşlarına sosyal medyanın etkileri ve sosyal medyayı olumlu kullanma yöntemleri anlatıldı.
 • 13:49Eren Erdem: Üvey Kızımı 'Alman Ajanı' Diye Nitelemeleri Şizofrenik VakadırCHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem, dün Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nın dokunulmazlığının kaldırılması istemiyle TBMM'ye gönderilmek üzere Adalet Bakanlığı'na fezleke yollamasının ardından, hakkında bazı medya kuruluşlarında çıkan haberler üzerine suç duyurusunda bulundu.
 • 12:27Kalp Krizi Ölümleriyle Üzen Ünlü İsimlerKimini sahnede kimini ise filelerle buluşturduğu gollerle tanıdık.
 • 21:4210. Askon Basın Ödül Töreni10. Askon Basın Ödül TöreniGörüntü Dökümü: ASKON Başkanı Koca'nın konuşması Anadolu Ajansı'nın ödül alması "10. ASKON Basın Ödül Töreni" ASKON Başkanı Koca: - "Gerek üretici gerek basın camiası olarak ilişkileri doğru kurarsak, çok farklı bir Türkiye'yi ortaya çıkaracağız. Türkiye için Türkiye'de üretirken, aynı zamanda dünya için Türkiye'de üretiyoruz" Anadolu Ajansı, "En İyi Ekonomi-Finans Ajans Haberciliği" dalında ödüle layık görüldü Anadolu Aslanları ve İşadamları Derneği (ASKON) Başkanı Mustafa Koca, "Gerek üretici gerek basın camiası olarak ilişkileri doğru kurarsak, çok farklı bir Türkiye'yi ortaya çıkaracağız. Türkiye için Türkiye'de üretirken, aynı zamanda dünya için Türkiye'de üretiyoruz" dedi.
 • 20:3510. Askon Basın Ödül Töreni"Anadolu Aslanları ve İşadamları Derneği (ASKON) Başkanı Mustafa Koca, "Gerek üretici gerek basın camiası olarak ilişkileri doğru kurarsak, çok farklı bir Türkiye'yi ortaya çıkaracağız. Türkiye için Türkiye'de üretirken, aynı zamanda dünya için Türkiye'de üretiyoruz" dedi.
 • 18:28CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na "Partiden İhraç" İstemiEski Yargıçlar ve Savcılar Birliği (YARSAV) Başkanı Ömer Faruk Eminağaoğlu, cuma namazı iznine ilişkin genelgeye destek verdiği gerekçesiyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve bazı yöneticilerin partiden ihracını istedi.
 • 23:57"İbrahim Keresteci Basın Ödülleri" Sahiplerini BulduBem-Bir-Sen tarafından verilen "İbrahim Keresteci Basın Ödülleri" sahiplerini buldu. İnternet portalları kategorisinde haberler.com ödüle layık görüldü.
 • 14:59Başbakan Davutoğlu'ndan Yeni Akit Gazetesi'ne Taziye ZiyaretiBaşbakan Davutoğlu'ndan Yeni Akit Gazetesi'ne Taziye ZiyaretiHaber-Kamera: İbrahim AKTÜRK/İSTANBUL-DHA Başbakan Ahmet Davutoğlu cuma namazının ardından, kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Hasan Karakaya için Yeni Akit Gazetesi'ne taziye ziyaretinde bulundu.
 • 14:55Başbakan Ahmet Davutoğlu'ndan, Yeni Akit Gazetesi'ne Taziye ZiyaretiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Yeni Akit Gazetesi’nin merkezine gelerek hayatını kaybeden Yeni Akit’in Genel Yayın Koordinatörü Hasan Karakaya için taziye ziyaretinde bulundu.
 • 14:51Davutoğlu'ndan Taziye ZiyaretiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Genel Yayın Koordinatörü Hasan Karakaya'nın vefatı nedeniyle Yeni Akit gazetesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 14:44Başbakan Davutoğlu'dan Yeni Akit Gazetesi'ne Taziye ZiyaretiBaşbakan Davutoğlu'dan Yeni Akit Gazetesi'ne Taziye ZiyaretiSüleyman KAYA/İSTANBUL,(DNA) Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cuma namazını İkitelli'deki Demirciler Kooperatifi Camii'nde kıldı.
 • 11:26Akit: Genelkurmay'ın Taziyesine 'Dik Duruş' İfadesini Biz EkledikAkit: Genelkurmay'ın Taziyesine 'Dik Duruş' İfadesini Biz EkledikYeni Akit Gazetesi, "Genelkurmay'dan Akit'e taziye" başlıklı haberinde, Genelkurmay Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Tuğgeneral Ertuğrul Gazi Özkürkçü’ye atfen geçen “Haksızlığa karşı en zor zamanda konuşmasını bilmiş ve dik duruşundan asla taviz vermemiştir” ifadelerini kendilerinin eklediğini açıkladı.
 • 14:11AK Parti Ankara İl Danışma Meclisi ToplantısıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Darbe anayasası Türkiye'ye yakışmıyor ve bunun değişmesi lazım. AK Parti döneminde birtakım paketler şeklinde, tek tek bazı anayasa değişiklikleri yaptık, önemli ilerlemeler katettik ama ruhuyla, zihniyetiyle topyekun bu darbe anayasasında daha kapsamlı bir değişiklik yapılması gerekiyor" dedi.
 • 17:55Cumhurbaşkanı Erdoğan, Annesi Tenzile Erdoğan ile Babası Ahmet Erdoğan'ın Mezarlarını Ziyaret EttiCumhurbaşkanı Erdoğan, Annesi Tenzile Erdoğan ile Babası Ahmet Erdoğan'ın Mezarlarını Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, annesi Tenzile Erdoğan ile babası Ahmet Erdoğan'ın mezarlarını ziyaret etmesi- Cumhurbaşkanı Erdoğan, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camisi'nden ikindi namazı kıldıktan sonra cami çıkışı - Erdoğan, annesi Tenzile Erdoğan ile babası Ahmet Erdoğan'ın mezarlarını ziyaret etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, annesi Tenzile Erdoğan ile babası Ahmet Erdoğan'ın mezarlarını ziyaret etti.
 • 17:34Erdoğan'ın Suudi Arabistan Dönüşünde Uçakta Karakaya'nın Koltuğu Boş BırakıldıErdoğan'ın Suudi Arabistan Dönüşünde Uçakta Karakaya'nın Koltuğu Boş BırakıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Suudi Arabistan ziyareti dönüşünde Kabe’de umre yaptıktan saatler sonra Medine’de kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Yeni Akit Gazetesi Köşe Yazarı Hasan Karakaya’nın uçaktaki koltuğu boş bırakıldı.