09:5300
SON DAKİKA YENİ AKİT GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Yeni Akit Gazetesi Haberleri

   

  İş Bankası Önünde 'Chp Hisseleri Devredilsin' Eylemi

  Aralarında Yeni Akit Gazetesi Yazarı Abdurrahman Dilipak'ın da bulunduğu bir grup, İş Bankası Genel Müdürlüğü önünde basın açıklaması yaparak bankadaki Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) hisselerinin devredilmesini istedi. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  Bahçeli'den İstifa Sorusuna Yanıt : Recep Tayyip Erdoğan'ın Arzusu ile Paralel Gitme

  Bahçeli'den İstifa Sorusuna Yanıt : Recep Tayyip Erdoğan'ın Arzusu ile Paralel Gitme

  ("istifayı düşünüyor musunuz?") "Çok mu arzuluyorsun, Recep Tayyip Erdoğan'ın arzusu ile paralel gitme. Biz görevimizin başındayız" Haber: Özgür ALTUNCU - Gülseli KENARLI - Kamera: Özgür ARSLAN / İSTANBUL DHA MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, cumhurbaşkanlığı için çatı adayı gösterilen ancak kazanamayan Ekmeleddin İhsanoğlu'nu Levent Seçim Koordinasyon Merkezi'nde ziyaret etti. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Bahçeli'den İstifa Sorusuna Yanıt : Erdoğan'ın Arzusuyla Paralel Gitme

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı için çatı adayı gösterilen ancak kazanamayan İhsanoğlu'nu Levent Seçim Koordinasyon Merkezinde ziyaret etti. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  İhd, Yeni Akit Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

  İhd, Yeni Akit Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

  İnsan Hakları Derneği (İHD), Soma Holding'in sahibi Alp Gürkan'ın damadının Yahudi olduğu yönündeki haberi nedeniyle Yeni Akit gazetesi hakkında suç duyurusunda bulundu. (22 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  İHD'den "Soma Patronunun Damadı Yahudi" Haberine Suç Duyurusu

  İnsan Hakları Derneği (İHD), Soma Holding'in sahibi Alp Gürkan'ın damadının Yahudi olduğu yönündeki haberi nedeniyle Yeni Akit Gazetesi hakkında suç duyurusunda bulundu. (22 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Tv 5'in Kuruluşunun 10 Yılı

  Kuruluş, düzenlenen törenle kutlandı. (21 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Rakı İçen Öğretmenlere' Bu Kez Gezi İncelemesi

  Antalya'da 3.5 yıl önce düzenledikleri piknikte mangal yapıp rakı içen ve 'Lisede Ahlaksızlık' başlığıyla bir gazetede haber olan öğretmenlere, bu kez üzerinden 10 ay geçtikten sonra Gezi olaylarına katıldıkları ve öğrencileri teşvik ettikleri suçlamasıyla inceleme başlatıldı. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  MHP'li Yalçın'dan Karakaya'ya Mektup: MHP'ye Kullandığınız Saldırgan Üslubun Hesabı Ahirete...

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın, Yeni Akit Gazetesi Yazarı Hasan Karakaya'ya yazdığı açık mektupta, "Kullandığınız kelimelerden anlaşılıyor ki, yazılarınızı aynanın karşısına geçip kendi utanmaz ve sevimsiz çehrenizi seyrederek kaleme alıyorsunuz. MHP'ye kullandığınız saldırgan, sövgü dolu, edepsiz ve hayasız üslubun hesabı ahirete kalmayacak" ifadelerini kullandı. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  İletişimciler İçin Medya Etik Kitabı

  İletişimciler İçin Medya Etik Kitabı

  Türkiye'de kaynak eser eksikliği hissedilen medya etiği alanında yeni bir kitap daha yayımlandı. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Hüseyin Gülerce İttifak İddiasını Yalanladı

  Hüseyin Gülerce İttifak İddiasını Yalanladı

  Gazeteci-yazar Hüseyin Gülerce, bugün Yeni Akit gazetesinin birinci sayfasında ‘Ittifakın resmi’ başlığıyla yayınlanan haberi yalanladı. (17 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Hüseyin Gülerce: CHP ile Cemaat Arasında Bir İttifak Olduğuna İnanmıyorum

  Fethullah Gülen'e yakınlığı ile bilinen Zaman gazetesi köşe yazarı Hüseyin Gülerce, "CHP ile Cemaat arasında bir ittifak olduğuna inanmıyorum, doğru bulmuyorum" dedi. (17 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Bülbülzade Vakfı Başkanı Aldemir'den 'Tazminat' Açıklaması

  Bülbülzade Vakfı Başkanı Aldemir'den 'Tazminat' Açıklaması

  Bülbülzade Eğitim, Sağlık ve Dayanışma Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Aldemir, Yeni Akit Gazetesi’ne verdiği röportaj sonrası ‘Gülen Cemaati’ tarafından kendisi hakkında açılan 50 bin liralık manevi tazminat davasını kınamak için basın açıklaması yaptı. (13 Mart 2014 Perşembe )

   

  Konya'da Yeni Akit'in Bürosu Açıldı

  Konya'da Yeni Akit'in Bürosu Açıldı

  Yeni Akit Gazetesi Konya Temsilciliği'nin yeni bürosunun açılışı yapıldı. (01 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Abdurrahman Dilipak, 'Ortadoğu'nun Demokrasiyle İmtihanı'Nı Anlattı

  Abdurrahman Dilipak, "Ortadoğu'nun Demokrasiyle İmtihanı"Nı Anlattı

  Başakşehir’de gerçekleştirilen “Ortadoğu’nun Demokrasiyle İmtihanı" konulu söyleşiye katılan yazar Abdurrahman Dilipak, İslam dünyasında yaşanan olayları değerlendirdi. (28 Şubat 2014 Cuma )

   

  Dostmodern Darbe' Kitabının Gelirini İhh'ya Bağışlayacak

  Dostmodern Darbe" Kitabının Gelirini İhh'ya Bağışlayacak

  Gazeteci yazar Arseven, ülke gündemindeki güncel tartışmaları konu edindiği kitabının gelirini İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfına bağışlayacağını duyurdu. (28 Ocak 2014 Salı )

   

  Suriye'de Savaş Suçu Belgeleri

  Suriye'de Savaş Suçu Belgeleri

  AA'nın, "Suriye'de Esed rejimi tarafından işlenen savaş suçlarını belgeleyen rapor ve fotoğraflarına ilişkin haberi" tüm dünyada büyük yankı uyandırdı AA Genel Müdürü Kemal Öztürk imzasıyla dün saat 21.00'de yayınlanan haber dünyanın birçok ülkesinde "flaş" gelişme olarak sunuldu Türkiye'de de saatler tam 21.00'i gösterdiğinde bütün haber kanalları rutin yayınlarını kesip AA'nın geçtiği haberi verdi, gazeteler de haberi manşetlere taşıdı. (21 Ocak 2014 Salı )

   

  Gazeteciler, Beylikdüzü İçin Fikirlerini Paylaştı

  Gazeteciler, Beylikdüzü İçin Fikirlerini Paylaştı

  Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, Beylikdüzü ve bölgede ikamet eden gazetecilerle Maya Restoranda bir araya geldi. (17 Ocak 2014 Cuma )

   

  Fethullah Gülen'in Avukatından Suç Duyurusu

  Fethullah Gülen'in Avukatından Suç Duyurusu

  Avukat Albayrak, Gülen'e ait olduğu iddia edilen yasa dışı dinleme kayıtlarıyla ilgili Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. (15 Ocak 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.09.2014 09:53:56. #1.13#