SON DAKİKA YENİ ŞAFAK HABERLERİ

Son Dakika Yeni Şafak Haberleri

14:08
Müdürlüğünü Sevsinler! Tarım Reformu Genel Müdürü Dr. Gürsel Küsek'in tarım arazilerine kesinlikle tarım dışı kullanım izninin verilmediğine Urfa'dan cevap geldi.
Müdürlüğünü Sevsinler!
09:02
Yemen'de 'İran Darbesi' Yemen'de İran yanlısı Husiler başkent Sana'da kontrolü ele geçirerek Riyad destekli Devlet Başkanı Hadi'yi ev hapsine aldı. Sıradaki hedefleri ise petrol kenti Marib.
Yemen'de 'İran Darbesi'
08:09
Karargaha (İnlerine) Operasyon! TİB ve TÜBİTAK'a baskını
Karargaha (İnlerine) Operasyon!
08:13
Suudi Arabistan'dan IŞİD Seddi Suudi Arabistan, Irak ile güneydeki komşusu Yemen sınırına giderek artan IŞİD ve El Kaide tehdidi nedeniyle 8,5 milyar dolara mal olacak 2 bin 600 kilometrelik dev duvar örmek için hazırlık yapıyor.
Suudi Arabistan'dan IŞİD Seddi
18:39
Sakarya - Yeniakit ve Yeni Şafak Gazeteleri Bürolarına Taşlı Saldırı Yeniakit ve Yeni Şafak gazeteleri bürolarına taşlı saldırı ADAPAZARI'nda Yeni Akit ve Yeni Şafak Gazetelerinin bürolarına kimliği meçhul kişiler tarafından dün gece taşlı saldırıda bulunuldu.
Sakarya - Yeniakit ve Yeni Şafak Gazeteleri Bürolarına Taşlı Saldırı
17:13
Yeni Şafak ve Yeni Akit'e Taşlı Saldırı Adapazarı'nda Yeni Akit ile Yeni Şafak gazetelerinin bürolarına kimliği belirsiz kişiler dün gece taşlı saldırıda bulunuldu.
Yeni Şafak ve Yeni Akit'e Taşlı Saldırı
14:12
Akit ve Yeni Şafak Gazetelerinin Sakarya İl Temsilciliğine Saldırı Akit ve Yeni Şafak Gazetelerinin Sakarya İl Temsilciliğine kimliği belirsiz kişilerce saldırı düzenlendi. Dükkanın camlarını kırarak zarar veren şahıslar, kaçtı.
Akit ve Yeni Şafak Gazetelerinin Sakarya İl Temsilciliğine Saldırı
12:51
İki Gazete Temsilciliğine Taşlı Saldırı İddiası Sakarya'da Yeni Akit ve Yeni Şafak gazete temsilciliğine taşlı saldırıda bulunulduğu iddia edildi.
İki Gazete Temsilciliğine Taşlı Saldırı İddiası
08:17
Fransa Hayat Boumeddienne'yi Çok İyi Tanıyormuş Fransız güvenlik güçleri, her yerde aranan Hayat Boumeddienne'yi ok ve silah talimi için geldiği Kantal bölgesinde gözaltına aldı. Ancak her nedense ifadesini alıp serbest bıraktı.
Fransa Hayat Boumeddienne'yi Çok İyi Tanıyormuş
07:30
Paris Saldırısı Musul'da Planlandı Saldırı IŞİD'in Musul'daki karargahında planlandı. İlk keşif 11 Kasım'da yapıldı. Kuaşi kardeşlerin planı saldırıdan sonra uçak kaçırıp Musul havaalanına inmekti.
Paris Saldırısı Musul'da Planlandı
22:45
Esad'dan Barzani'ye Görüşme Talebi Suriye Devlet Başkanı Esad'ın İran Meclis Başkanı aracılığıyla Federal Kürdistan Başkanı Mesud Barzani'ye görüşme teklif ettiği iddiası gündeme bomba gibi düştü.
Esad'dan Barzani'ye Görüşme Talebi
08:05
Vatandaşa HGS'de Büyük Kazık Otoyol ve köprü geçişlerinde trafiği hızlandırmak için iki yıl önce uygulanmaya başlanan HGS'de sorunlar bitmiyor. Okuma hatası yüzünden binlerce sürücü mağdur oldu.
Vatandaşa HGS'de Büyük Kazık
23:10
Bugün Yazarı ile Yeni Şafak Yazarı Canlı Yayında Kavga Etti CNN Türk'te 'Ne Oluyor' programına katılan Bugün gazetesi yazarı Faruk Mercan ile Yeni Şafak gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi arasında gergin anlar yaşandı.
Bugün Yazarı ile Yeni Şafak Yazarı Canlı Yayında Kavga Etti
15:38
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Dalgalar Farklı Yerlere Sıçrayacak' Demişti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, göreve başladıktan sonra gerçekleştirdiği ilk yurt dışı ziyaretinden dönüşte "Dalga farklı yerlere sıçrayacak.
11:22
10 Gazeteden 32 Köşe Yazarı 14 Aralık Operasyonu'nu Yazdı 10 gazeteden 32 köşe yazarı, Türkiye gündemine oturan Cemaat'e yönelik operasyonu bugünkü köşesinde değerlendirdi.
10 Gazeteden 32 Köşe Yazarı 14 Aralık Operasyonu'nu Yazdı
09:13
Selvi'den Sürpriz Çıkış: Operasyon Türkiye'yi Dünyaya Rezil Etti Hükümete yakınlığıyla bilinen yazar Abdülkadir Selvi, cemaate yönelik operasyonla ilgili sürpriz bir çıkış yaparak hükümete tepki gösterdi, "Tek kelimeyle yanlış" dedi.
Selvi'den Sürpriz Çıkış: Operasyon Türkiye'yi Dünyaya Rezil Etti
16:56
Tayfun Talipoğlu: Ekrem Dumanlı'nın Evinde Gazetecilikten Başka Ne Bulacaklar Gazeteciler, dizi senaristleri ve polislere yönelik operasyona tepkiler devam ediyor.
Tayfun Talipoğlu: Ekrem Dumanlı'nın Evinde Gazetecilikten Başka Ne Bulacaklar
15:44
Sahibinden Satılık İlanlarına Dikkat ! Bu İlanlar Canınızı Yakabilir Sahibinden satılık araç ilanlarında şu sıralar dolandırıcılar iş başında. Bedelli askerlik nedeniyle araçlarını bir an önce nakite çevirmek isteyen vatandaşların kullandıkları ''sahibinden bedelli askerlik nedeniyle satılık araba'' ilan başlığı adı altında bir çok kazalı araçta alıcı bekliyor.
Sahibinden Satılık İlanlarına Dikkat ! Bu İlanlar Canınızı Yakabilir
16:20
Fethullah Gülen Hocaefendi'nin Avukatlarından Yeni Şafak'a Yalanlama Fethullah Gülen Hocaefendi’nin avukatları, Yeni Şafak gazetesinin bugünkü manşetinde yer alan ‘Yeşil pasaporta yalan beyan’ başlıklı haberi yalanladı.
Fethullah Gülen Hocaefendi'nin Avukatlarından Yeni Şafak'a Yalanlama
11:13
Sahibinden Araç Satıcılarına Dikkat ! Sahibinden.com Adresinde Dolandırıcılık Sahibinden 2.el araç piyasası şu günlerde hareketli bir dönemden geçiyor. Zaten hızlı bir sezon içerisinde olan sahibinden satılık araçlar piyasası, Bedelli Askerlik ile birlikte çok daha hareketli günler geçiriyor. Ancak bu durumu fırsat bilen satıcılar da yok değil. Sahibinden bedelli askerlik nedeniyle satılık araç başlıkları altında açılan bir çok ilanın aslı yok. Yani araç sahibi aracını bedelli askerlik nedeniyle ucuz sattığını belirterek, bozuk, kazalı ve masraflı araçlara müşteri
Sahibinden Araç Satıcılarına Dikkat ! Sahibinden.com Adresinde Dolandırıcılık
10:46
Sahibinden 2.El Oto Alacaklar İçin Çok Önemli Uyarı ! Araç Sahibine Kanmayın Sahibinden 2.el araç piyasası şu günlerde hareketli bir dönemden geçiyor. Zaten hızlı bir sezon içerisinde olan sahibinden satılık araçlar piyasası, Bedelli Askerlik ile birlikte çok daha hareketli günler geçiriyor. Ancak bu durumu fırsat bilen satıcılar da yok değil. Sahibinden bedelli askerlik nedeniyle satılık araç başlıkları altında açılan bir çok ilanın aslı yok. Yani araç sahibi aracını bedelli askerlik nedeniyle ucuz sattığını belirterek, bozuk, kazalı ve masraflı araçlara müşteri
Sahibinden 2.El Oto Alacaklar İçin Çok Önemli Uyarı ! Araç Sahibine Kanmayın
10:45
Sahibinden Araç İlanları İçin Çok Önemli Uyarı Sahibinden 2.el araç piyasası şu günlerde hareketli bir dönemden geçiyor. Zaten hızlı bir sezon içerisinde olan sahibinden satılık araçlar piyasası, Bedelli Askerlik ile birlikte çok daha hareketli günler geçiriyor. Ancak bu durumu fırsat bilen satıcılar da yok değil. Sahibinden bedelli askerlik nedeniyle satılık araç başlıkları altında açılan bir çok ilanın aslı yok. Yani araç sahibi aracını bedelli askerlik nedeniyle ucuz sattığını belirterek, bozuk, kazalı ve masraflı araçlara müşteri
Sahibinden Araç İlanları İçin Çok Önemli Uyarı
15:27
Sahibinden.com Adresinde Bedelli Askerlik Dolandırıcılığı ! Sahibinden bedelli askerlik ilanlarına dikkat. Başbakan'ın bedelli müjdesinden sonra 2. el araçlarda "Bedelli için satıyorum" ilanları artarken sektörün temsilcileri, "Yalan olabilir. Arızalı olabilir." uyarısı yaptı. Özellikle sahibinden.com internet adresinde şu sıralar hareketli günler yaşanıyor.
Sahibinden.com Adresinde Bedelli Askerlik Dolandırıcılığı !
09:49
Sahibinden 2.El Araçlara Dikkat ! Bedelli Askerlik Yalanına Kanmayın ! Sahibinden bedelli askerlik ilanlarına dikkat. Başbakan'ın bedelli müjdesinden sonra 2. el araçlarda "Bedelli için satıyorum" ilanları artarken sektörün temsilcileri, "Yalan olabilir. Arızalı olabilir." uyarısı yaptı. Özellikle sahibinden.com internet adresinde şu sıralar hareketli günler yaşanıyor.
Sahibinden 2.El Araçlara Dikkat ! Bedelli Askerlik Yalanına Kanmayın !
09:45
Sahibinden Bedelli Askerlik İlanıyla Satılan Araçlara Dikkat Sahibinden bedelli askerlik ilanlarına dikkat. Başbakan'ın bedelli müjdesinden sonra 2. el araçlarda "Bedelli için satıyorum" ilanları artarken sektörün temsilcileri, "Yalan olabilir. Arızalı olabilir." uyarısı yaptı.
Sahibinden Bedelli Askerlik İlanıyla Satılan Araçlara Dikkat
20:15
Başbakan'ın Başdanışmanı Mahçupyan: Metiner Tedbirini Alsın Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun başdanışmanı Etyen Mahçupyan, AK Parti milletvekili Mehmet Metiner için "tedbirini alsın derim" dedi.
Başbakan'ın Başdanışmanı Mahçupyan: Metiner Tedbirini Alsın
13:53
Karaalioğlu, Ocaktan ve Cömert Yeni Şafak'ta Yazacak Ethem Sancak'ın kararıyla Star ve Akşam gazetelerinden tasfiye edilen Mustafa Karaalioğlu, Yusuf Ziya Özcan ve Mehmet Ocaktan artık Yeni Şafak'ta yazacak.
Karaalioğlu, Ocaktan ve Cömert Yeni Şafak'ta Yazacak
12:07
Akşam ve Star Gazetelerinde Operasyon Bir süre önce Ethem Sancak'ın devraldığı Akşam ve Star gazetelerinde, üst düzey yöneticiler Mustafa Karaalioğlu, Yusuf Ziya Cömert ve Mehmet Ocaktan ile yollar ayrıldı.
Akşam ve Star Gazetelerinde Operasyon
09:49
3. Köprü Projesinde Askı Halatları Şantiyeye Geldi 3. Boğaz Köprüsü projesi için eğik askı halatları şantiye sahasına getirilmeye başlandı. Tarihi projede 121 bin kilometre taşıyıcı kablo kullanılacak.
3. Köprü Projesinde Askı Halatları Şantiyeye Geldi
10:11
Erdoğan: O Yetkiyi de Kullanacağız Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakanlar Kurulu'na başkanlık edeceğini söyledi: Anayasa'da zaten var, kullanmamak olmaz. İnşallah 2015'e de öyle gireriz.
Erdoğan: O Yetkiyi de Kullanacağız
22:20
AKP'li Yasin Aktay Karl Marks'ın Fotoğrafıyla Poz Verdi AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Yeni Şafak yazarı Yasin Aktay, Komünist Manifesto'nun yazıldığı evde Karl Marks'ın fotoğrafının önünde poz verdi.
AKP'li Yasin Aktay Karl Marks'ın Fotoğrafıyla Poz Verdi
12:41
AK Partili Aktay, Karl Marx Fotoğrafı Önünde Poz Verdi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay Karl Marx'ın fotoğrafı önünde verdiği poz sosyal medyada olay oldu.
AK Partili Aktay, Karl Marx Fotoğrafı Önünde Poz Verdi
15:27
HDP'den Akşam'ın "Uzaklaştırma" Haberine Yalanlama HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Saruhan Oluç, Akşam gazetesinde yayımlanan "HDP'de 282 üye ve yöneticinin partiden uzaklaştırılacağı" iddiasını içeren haberi yalanladı.
16:27
Ömer Lütfi Mete'nin Ölümünün 5. Yıldönümü Gazeteci yazar ve şair Ömer Lütfi Mete için ölümünün 5'inci yılında Çengelköy Mezarlığı'ndaki kabri başında anma töreni düzenlendi Oğlu Ali Buhara Mete: "Dileğim babamdan miras kalan düşüncelerin gelecek nesillere aktarılabilmesi. Ömer Lütfi Mete'nin hatırasını yaşatmak, onu sadece anmak değil anlamak.
Ömer Lütfi Mete'nin Ölümünün 5. Yıldönümü
11:29
TUSKON 'Arazi' Haberlerini Yargıya Taşıyor TUSKON'dan Bahçelievler Yenibosna kamu arazisi ile ilgili medyada kendisini usülsüzlük yapmakla itham eden haberlere yalanlama geldi.
TUSKON 'Arazi' Haberlerini Yargıya Taşıyor
11:29
Ali Bulaç'ın İslam Dünyasını Mercek Altına Alan Kitabı Piyasada Yazar Ali Bulaç'ın Ortadoğu ve İslam dünyasını mercek altına alan ve iki cilt halinde basılan 'Ortadoğu'dan İttihad-ı İslam'a isimli kitabı piyasaya çıktı.
Ali Bulaç'ın İslam Dünyasını Mercek Altına Alan Kitabı Piyasada
09:20
ABD, IŞİD'e Yönelik Kara Harekatına Hazırlanıyor Hava operasyonlarıyla IŞİD'in Bağdat'a doğru ilerleyişini bir türlü durduramayan ABD'nin kara harekatı için çalışmalarına hız verdi.
ABD, IŞİD'e Yönelik Kara Harekatına Hazırlanıyor
14:11
ABD'den PKK'ya Skandal Faks Başbakan boşuna "milli mesele" demiyordu
ABD'den PKK'ya Skandal Faks
13:36
Cemal Uşşak: Akil İnsanlar Toplantısına Davet Edilmedim Akil İnsanlar Heyeti üyesi Cemal Uşşak, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun önceki gün yaptığı toplantıya davet edilmediğini söyledi.
10:36
"Bencemakul" İmza Günleri Devam Ediyor Yeni çıkan kitap ve kitaplarla alakalı bilgilere kucak açan bencemakul.com kitap, film ve çok satanlar gibi okuyucuya yardım eden çalışmalarına, imza günü çalışmalarını da ekleyerek yazar ve okurları buluşturuyor.
'Bencemakul' İmza Günleri Devam Ediyor
17:43
Doğan Holding, Cem Küçük'ün Yeni Şafak'taki Yazısıyla İlgili Yasal Yollara Başvurdu Doğan holding, Yeni Şafak gazetesi yazarı Cem Küçük'ün 12 Ekim 2014 tarihli köşe yazısındaki iddialara karşı tüm yasal yollara başvurduğunu açıkladı.
12:33
Ankara Basını ile Bayburt'a Çıkartma Yaptı, Erdoğan'ı Karşıladı SOCAR Türkiye Başkanı Kenan Yavuz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bayburt programına Ankara basını ile çıkartma yaptı.
Ankara Basını ile Bayburt'a Çıkartma Yaptı, Erdoğan'ı Karşıladı
14:29
Abdülkadir Selvi'den Yiğit Bulut'a Yaylım Ateşi Gazeteci Abdülkadir Selvi'yi nüfuz ticareti yapmakla suçlayan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut'a Selvi'den "Sen kimin adamısın?" cevabı geldi.
Abdülkadir Selvi'den Yiğit Bulut'a Yaylım Ateşi
07:41
IŞİD, Süleyman Şah'ı Sardı! 1100 IŞİD militanı, Suriye'deki Türk toprağı Süleyman Şah Türbesi'nin etrafına konuşlandı!
IŞİD, Süleyman Şah'ı Sardı!
21:28
Başbakan Davutoğlu, İstanbul'da Davutoğlu, bazı gazete ve televizyonların genel yayın yönetmenleriyle bir araya geldi.
15:17
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da Erdoğan, bazı gazete ve televizyonların genel yayın yönetmenleriyle bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da
08:21
ABD'nin IŞİD Harekat Planı Ortaya Çıktı Amerika'nın ortalığı kan gölüne çeviren IŞİD'i yok etme stratejisi netleşmeye başladı. ABD, kara unsurlarına alan açmak için hedefleri havadan bombalayacak.
ABD'nin IŞİD Harekat Planı Ortaya Çıktı
09:48
Ankara, IŞİD'e Karşı Kurulan 'Çekirdek Koalisyon'dan Uzak Duracak Ankara'da toplanan Ulusal Güvenlik Mekanizması, Türkiye'nin IŞİD'e karşı bir kara harekatına da destek vermesini içeren 'Çekirdek Koalisyon'dan uzak durma kararı aldı.
Ankara, IŞİD'e Karşı Kurulan 'Çekirdek Koalisyon'dan Uzak Duracak
18:16
O Hasköy Bu Hasköy Değil! Ziraat Türkiye Kupası ön eleme turunda Muş ekibi Hasköy Yıldızspor, Dersimspor'a 8-0 yenilerek elenirken, İstanbul Süper Amatör Lig ekibi Hasköyspor, bu skoru üzerilerine alınan taraftarlarını aydınlatma adına açıklama yapmak zorunda kaldı.
14:40
Başkan Tütüncü Pazarcı Esnafını Ziyaret Etti Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, semt pazarları ziyaretlerine devam ediyor.
Başkan Tütüncü Pazarcı Esnafını Ziyaret Etti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 16:12:43. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YENİ ŞAFAK HABERLERİ
[Hata Bildir]