SON DAKİKA YENİŞAFAK GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Yenişafak Gazetesi Haberleri

14:36
Sahte Diplomada Da, Hakimlik Sınavında da Adı Geçenler Ak Partili Çıktı Sahte diploma ile TÜBİTAK'a girdiği ve kısa sürede müdürlüğe yükseldiği belirlenen Hasan Başaran'ın, eski Bilim Teknoloji ve Sanayi Bakanı Nihat Ergün'ün yeğeninin eşi olduğu ortaya çıktı.
18:13
"Medyanın Bağımsız Olması Gerekmez, Bu Bir Hikayedir" Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Prof. Dr. Atilla Yayla, 'bağımsız medya' olayına inanmadığını söyledi.
'Medyanın Bağımsız Olması Gerekmez, Bu Bir Hikayedir'
17:53
Yeni Yemek Dergisi "Lokma" Tanıtıldı Albayrak Grubu Üst Yöneticisi Bolat: "Lokma dergimiz yemek kültürü alanında çok geniş muhtevayı okuyucularına sunarken, kanaat etmek, şükretmek sorumluluğunun da bilincinde olacak, vicdanın da sesi olacak" Lokma Dergisi'nin Genel Yayın Yo¨netmeni Tu¨lu¨n: "Hiçbir yemek paylaşılmadıkça, hiçbir lokma bölüşülmedikçe.
17:16
Bank Asya Ortağından, Kanuna Aykırı Haber Yapan Gazeteler Hakkında Suç Duyurusu Bank Asya’nın ortaklarından S.K., banka hakkında kanunlara aykırı haber yapan Sabah, Star, Yenişafak, Akşam ve Yeni Akit gazeteleri sahipleri ve yöneticileri hakkında suç duyusunda bulundu.
12:55
Hayrunnisa Gül'ün Elini Sıkmadığı Gazeteci Konuştu Yeni Şafak Ankara Temsilcisi Abdulkadir Selvi, Hayrünnisa Gül'ün elini sıkmadığını doğruladı. Selvi, "Olayı kişiselleştirmek istemiyorum." dedi.
Hayrunnisa Gül'ün Elini Sıkmadığı Gazeteci Konuştu
10:48
Abdulkadir Selvi: Erdoğan'ın Birinci Önceliği Gül Değil AK Parti kulislerindeki detayları köşesine taşıyan Abdulkadir Selvi, başbakanlık için Erdoğan'ın birinci önceliğinin Gül olmadığı detayına yer verdi.
Abdulkadir Selvi: Erdoğan'ın Birinci Önceliği Gül Değil
16:22
Karaman Vali Yardımcısı, Başbakan Hakaret Ettiği İddiasıyla Görevlden Uzaklaştırıldı Karaman Valiliği, Vali Yardımcısı Mustafa Sarıkaya'nın sosyal paylaşım sitesi twitterdan 'içiYORUM' adlı kullanıcıyla Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret eden mesajlar yayınladığı gerekçesiyle, görevinden uzaklaştırıldığını açıkladı.
09:50
Erdoğan Aday Olursa "AK Parti'nin Başına Kim Geçsin" Anketi A&G'nin araştırmasına göre; halkın yüzde 25'i Başbakan Erdoğan'ın Köşk'e çıkması halinde koltuğunu Abdullah Gül'e bırakmasını istiyor.
Erdoğan Aday Olursa 'AK Parti'nin Başına Kim Geçsin' Anketi
11:35
İhsan Kalkavan, 'Fethullah Gülen'in Futbol Projesi' Haberine Açıklık Getirdi Beşiktaş Kulübü'nün eski yöneticilerinden İhsan Kalkavan, son günlerde internet sitelerinde dolaşan ve ardından da bir gazeteye haber olan Fenerbahçe'yi ele geçirme haberinin doğru olmadığını söyledi.
İhsan Kalkavan, 'Fethullah Gülen'in Futbol Projesi' Haberine Açıklık Getirdi
11:18
Erdoğan, Abdulkadir Selvi'nin Kızının Nikah Şahidi Oldu Yenişafak gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi'nin kızının nikah töreni mini bir Bakanlar Kurulu'na sahne oldu.
Erdoğan, Abdulkadir Selvi'nin Kızının Nikah Şahidi Oldu
00:19
Başbakan Erdoğan Nikah Şahitliği Yaptı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yenişafak Gazetesi Ankara Temsilcisi Abdülkadir Selvi’nin kızı Büşra Selvi ile Emre Öğütcen’in nikah şahitliğini yaptı.
Başbakan Erdoğan Nikah Şahitliği Yaptı
18:27
Markalaşma ve İletişim Konferansı Genç MÜSİAD Antalya Şubesi tarafından düzenlenen "Markalaşma ve İletişim" konulu konferansın konuğu, Yenişafak Gazetesi ve Marketing Türkiye Dergisi yazarı Ali Saydam oldu.
Markalaşma ve İletişim Konferansı
08:30
KONDA ve ANAR'ın Yerel Seçim Araştırması Yeni Şafak yazarı Abdulkadir Selvi'nin açıkladığı araştırma sonuçlarında, AK Parti yükselirken CHP'nin düşüşe geçmesi dikkat çekti.
KONDA ve ANAR'ın Yerel Seçim Araştırması
12:27
Aslan ve Zarrab'ın Savunmaları Ortaya Çıktı 17 Aralık Operasyonu'nda tutuklanan Halkbank Müdürü Süleyman Aslan ve iş adamı Reza Zarrab rüşvet almadıklarını ve aracı olmadıklarını söylediler.
Aslan ve Zarrab'ın Savunmaları Ortaya Çıktı
18:27
Bbp, Karaman'ın Dinlenmesi İçin Savcılığa Başvurdu Büyük Birlik Partisi (BBP), Hayrettin Karaman’ın Yenişafak Gazetesi’nde yayınladığı bir yazısında Muhsin Yazıcıoğlu’nu örnek göstererek ‘Kamuya ait zararı önlemek için bir şahıs, bölge veya gruba ait zarar göze alınır, sineye çekilir.’ ifadeleri ile ilgili dinlenmesi için savcılığa başvurdu.
Bbp, Karaman'ın Dinlenmesi İçin Savcılığa Başvurdu
13:27
"Sanatçılar Balkanlar'la Buluşuyor" Etkinliği Edirne Valiliği'nin düzenlediği proje kapsamında sanatçılar Bulgaristan'da etkinliklere katıldı
20:31
Başbakan Konuşurken Günay'dan Dikkat Çeken Tweet Haber.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Esenboğa Havalimanı'ndaki konuşmasında Taksim Gezi parkı eylemcilerini eleştirirken, "Dolmabahçe Camii'ne maalesef bira şişeleriyle girmek suretiyle, ayakkabıyla onu da yaptılar" diye konuştu.
16:56
Cihaner: Başbakan'ı Dinlettim CHP Milletvekili İlhan Cihaner, Erzincan Başsavcısı olduğu dönemde Başbakan Erdoğan'ı yasadışı dinlettiğini itiraf etti.
Cihaner: Başbakan'ı Dinlettim
19:30
Yenişafak Gazetesi'nde Yangın Yenişafak Gazetesi'nde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.
Yenişafak Gazetesi'nde Yangın
15:06
Akm'de "Bugün Aslında Dündü" Filmi Sanatseverlerle Buluşacak Adapazarı Kültür Merkezi'nde (AKM) "Bugün Aslında Dündü" filmi sanatseverlerle buluşacak.
17:40
Türk Jetlerinden Özel Operasyon Suriyeli pilot bombalama emrine uymayıp Türkiye'ye sığınmak isteyince Türk jetleri düğmeye bastı.
Türk Jetlerinden Özel Operasyon
15:59
Medya "Medyanın Dönüşümü"Nü Tartışacak Cumhurbaşkanı Abdullah Gül himayesinde, Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü ile Medya Derneği iş birliğinde Medya Forumu 2013" düzenlenecek."
Medya 'Medyanın Dönüşümü'Nü Tartışacak
14:15
Medya-İş 1. Olağan Genel Kurulu Anadolu Ajansı (AA) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kemal Öztürk, yeni kurulan Medya-İş Sendikası'nı memnuniyetle karşıladıklarını belirterek, "Umuyorum ki herkese örnek olabilecek bir sendika-işveren ilişkisini AA'da gerçekleştireceğiz."
18:17
Cumhurbaşkanı Gül, Dink Cinayetiyle İlgili Yeniden Devreye Girecek Dink cinayeti soruşturmasının yeniden başlatılmasını isteyen 'Adalet Talebimiz Var İnisiyatifi' üyesi gazeteciler, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Gül, Dink Cinayetiyle İlgili Yeniden Devreye Girecek
23:23
TÖÜ, Özal'ın Açtığı Ufukta Devam Etmek Üzere Kuruldu Turgut Özal Üniversitesi Rektörlüğü'nün düzenlediği iftar programında konuşan Rektör Prof. Dr. Erol Oral, üniversilerinin sermaye ve sektörel bir amaçla kurulmadığını belirtti.
TÖÜ, Özal'ın Açtığı Ufukta Devam Etmek Üzere Kuruldu
11:33
Ergenekon Davası'nda Fehmi Koru 'Tanık' Olarak Dinleniyor İstanbul 13.Ağır Ceza Mahkemesi'de görülen 68'i tutuklu 273 sanıklı Ergenekon Davası'nın 198.duruşması başladı.
Ergenekon Davası'nda Fehmi Koru 'Tanık' Olarak Dinleniyor
16:15
Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, BJK TV'de katıldığı 'Söz Yönetimde' programında, gazetecilerin sorularını cevapladı.
Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi
12:31
Tuzlalı Kadınlar Yılın "En"Lerini Seçti Tuzla Belediyesi tarafından düzenlenen 'Kadın Şöleni', 8 Haziran'da başlıyor.22 Haziran'a kadar çeşitli etkinliklerle sürecek kadın şöleninde, Tuzla'daki hemşehri derneklerinin kadın üyeleri kendilerine ayrılan standlarda yöresel zenginliklerini...
Tuzlalı Kadınlar Yılın 'En'Lerini Seçti
16:51
Kılıçdaroğlu "Chp Muhalafet Yapamıyor" Eleştirilerine Sert Çıktı (2) CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'nin parlamentoda muhalefet yapamadığına dair bir algı olduğunu ifade ederek, "Tümüyle yanlış, tümüyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'nin parlamentoda muhalefet yapamadığına dair bir algı"...
15:57
Medya Okulu 4. Haftayı Geride Bıraktı ''Spor Muhabirliği" dersinde Savaş Çorlu, spor haberciliğinin zorluklarından söz etti.
Medya Okulu 4. Haftayı Geride Bıraktı
18:00
"2012 Engelli Dostu Ödülleri" Sahiplerini Buldu Canda Özür Olmaz Derneğince toplumda engelli bilinci oluşturmak ve engellilerin kişisel gelişimine katkıda bulunmak amacıyla verilen "Engelli Dostu Ödülleri" sahiplerini buldu."2012 Yılı Geleneksel Engelli Dostu Ödülleri"ne layık görülenler...
13:36
"2012 Engelli Dostu Ödülleri" Canda Özür Olmaz Derneği'nce toplumda engelli bilinci oluşturmak ve engellilerin kişisel gelişimine katkıda bulunmak amacıyla verilen "Engelli Dostu Ödülleri" yarın düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.
14:07
"2012 Engelli Dostu Ödülleri" Canda Özür Olmaz Derneğince Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eşi Hayrünnisa Gül ve Anadolu Ajansı (AA) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kemal Öztürk'e "Engelli Dostu Ödülü" verilecek."En İyi Yazılı ve Görsel"...
11:12
Kontv Ankara Bürosu Yeni Binasına Taşındı Türkiye'nin önemli bölgesel televizyon kanallarından Kontv, Ankara'daki yeni merkezine taşındı.2005 yılından bu yana Ankara gündemini bölgeyle ve uydu aracılığıyla dünyayla paylaşan Kontv, medya kuruluşlarının adresi haline gelen Balgat'taki yeni merkezindeki kaliteli yayınlarla izleyicilerine seslenecek.
Kontv Ankara Bürosu Yeni Binasına Taşındı
23:43
Zaman Gazetesi 25'inci Yaşını Kutladı Zaman Gazetesi'nin 25'inci kuruluş yıldönümü, medya, sanat, spor, siyaset ve iş dünyasından bir çok ünlü ismin katıldığı törenle kutlandı.
Zaman Gazetesi 25'inci Yaşını Kutladı
22:23
Ertuğrul Özkök: Zaman Gazetesi Yeni Mecralar ve Yollar Gösteriyor Hürriyet Gazetesi Yazarı Ertuğrul Özkük, Zaman Gazetesi'nin 25.kuruluş yıldönümü dolayısıyla katıldığı resepsiyonda Zaman Gazetesi'nin Türk düşünce, siyasi hayatında önemli bir yeri olduğunu, yeni mecralar ve yollar gösterdiğini söyledi.
Ertuğrul Özkök: Zaman Gazetesi Yeni Mecralar ve Yollar Gösteriyor
21:57
Zaman Gazetesi 25. Yaşını Kutladı Zaman Gazetesi'nin 25.kuruluş yıldönümü dolayısıyla Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda resepsiyon düzenlendi.
Zaman Gazetesi 25. Yaşını Kutladı
17:20
Vali Koçdemir'den Kurban Bayramı Ziyaretleri Eskişehir Valisi Kadir Koçdemir, Kurban Bayramı'nda bir gazetenin Eskişehir temsilciliğini, bazı radyoları, Yunus Emre Devlet Hastanesi, Çarşı Polis Merkezi Amirliğini ve Devlet Övünç Madalyası sahibi polis memuru Mustafa Dinçer'i ziyaret etti.
09:29
Yorgo Dünyayı Ateşe Attı Bugünün gazete manşetlerine yansıyan gündemin önemli konuları...
Yorgo Dünyayı Ateşe Attı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 00:31:18. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YENİŞAFAK GAZETESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]