01:0500
SON DAKİKA YENİŞAFAK GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Yenişafak Gazetesi Haberleri

   

  Yeni Yemek Dergisi "Lokma" Tanıtıldı

  Albayrak Grubu Üst Yöneticisi Bolat: "Lokma dergimiz yemek kültürü alanında çok geniş muhtevayı okuyucularına sunarken, kanaat etmek, şükretmek sorumluluğunun da bilincinde olacak, vicdanın da sesi olacak" Lokma Dergisi'nin Genel Yayın Yo¨netmeni Tu¨lu¨n: "Hiçbir yemek paylaşılmadıkça, hiçbir lokma bölüşülmedikçe. (01 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Bank Asya Ortağından, Kanuna Aykırı Haber Yapan Gazeteler Hakkında Suç Duyurusu

  Bank Asya’nın ortaklarından S.K., banka hakkında kanunlara aykırı haber yapan Sabah, Star, Yenişafak, Akşam ve Yeni Akit gazeteleri sahipleri ve yöneticileri hakkında suç duyusunda bulundu. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Hayrunnisa Gül'ün Elini Sıkmadığı Gazeteci Konuştu

  Hayrunnisa Gül'ün Elini Sıkmadığı Gazeteci Konuştu

  Yeni Şafak Ankara Temsilcisi Abdulkadir Selvi, Hayrünnisa Gül'ün elini sıkmadığını doğruladı. Selvi, "Olayı kişiselleştirmek istemiyorum." dedi. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Aslan ve Zarrab'ın Savunmaları Ortaya Çıktı

  Aslan ve Zarrab'ın Savunmaları Ortaya Çıktı

  17 Aralık Operasyonu'nda tutuklanan Halkbank Müdürü Süleyman Aslan ve iş adamı Reza Zarrab rüşvet almadıklarını ve aracı olmadıklarını söylediler. (22 Aralık 2013 Pazar )

   

  Bbp, Karaman'ın Dinlenmesi İçin Savcılığa Başvurdu

  Bbp, Karaman'ın Dinlenmesi İçin Savcılığa Başvurdu

  Büyük Birlik Partisi (BBP), Hayrettin Karaman’ın Yenişafak Gazetesi’nde yayınladığı bir yazısında Muhsin Yazıcıoğlu’nu örnek göstererek ‘Kamuya ait zararı önlemek için bir şahıs, bölge veya gruba ait zarar göze alınır, sineye çekilir.’ ifadeleri ile ilgili dinlenmesi için savcılığa başvurdu. (20 Aralık 2013 Cuma )

   

  "Sanatçılar Balkanlar'la Buluşuyor" Etkinliği

  Edirne Valiliği'nin düzenlediği proje kapsamında sanatçılar Bulgaristan'da etkinliklere katıldı (30 Haziran 2013 Pazar )

   

  Başbakan Konuşurken Günay'dan Dikkat Çeken Tweet

  Haber.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Esenboğa Havalimanı'ndaki konuşmasında Taksim Gezi parkı eylemcilerini eleştirirken, "Dolmabahçe Camii'ne maalesef bira şişeleriyle girmek suretiyle, ayakkabıyla onu da yaptılar" diye konuştu. (09 Haziran 2013 Pazar )

   

  Cihaner: Başbakan'ı Dinlettim

  Cihaner: Başbakan'ı Dinlettim

  CHP Milletvekili İlhan Cihaner, Erzincan Başsavcısı olduğu dönemde Başbakan Erdoğan'ı yasadışı dinlettiğini itiraf etti. (03 Nisan 2013 Çarşamba )

   

  Yenişafak Gazetesi'nde Yangın

  Yenişafak Gazetesi'nde Yangın

  Yenişafak Gazetesi'nde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. (25 Şubat 2013 Pazartesi )

   

  Akm'de "Bugün Aslında Dündü" Filmi Sanatseverlerle Buluşacak

  Adapazarı Kültür Merkezi'nde (AKM) "Bugün Aslında Dündü" filmi sanatseverlerle buluşacak. (10 Şubat 2013 Pazar )

   

  Türk Jetlerinden Özel Operasyon

  Türk Jetlerinden Özel Operasyon

  Suriyeli pilot bombalama emrine uymayıp Türkiye'ye sığınmak isteyince Türk jetleri düğmeye bastı. (05 Ocak 2013 Cumartesi )

   

  Medya 'Medyanın Dönüşümü'Nü Tartışacak

  Medya "Medyanın Dönüşümü"Nü Tartışacak

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül himayesinde, Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü ile Medya Derneği iş birliğinde Medya Forumu 2013" düzenlenecek." (16 Kasım 2012 Cuma )

   

  Medya-İş 1. Olağan Genel Kurulu

  Anadolu Ajansı (AA) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kemal Öztürk, yeni kurulan Medya-İş Sendikası'nı memnuniyetle karşıladıklarını belirterek, "Umuyorum ki herkese örnek olabilecek bir sendika-işveren ilişkisini AA'da gerçekleştireceğiz." (25 Ağustos 2012 Cumartesi )

   

  Cumhurbaşkanı Gül, Dink Cinayetiyle İlgili Yeniden Devreye Girecek

  Cumhurbaşkanı Gül, Dink Cinayetiyle İlgili Yeniden Devreye Girecek

  Dink cinayeti soruşturmasının yeniden başlatılmasını isteyen 'Adalet Talebimiz Var İnisiyatifi' üyesi gazeteciler, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile bir araya geldi. (06 Ağustos 2012 Pazartesi )

   

  TÖÜ, Özal'ın Açtığı Ufukta Devam Etmek Üzere Kuruldu

  TÖÜ, Özal'ın Açtığı Ufukta Devam Etmek Üzere Kuruldu

  Turgut Özal Üniversitesi Rektörlüğü'nün düzenlediği iftar programında konuşan Rektör Prof. Dr. Erol Oral, üniversilerinin sermaye ve sektörel bir amaçla kurulmadığını belirtti. (30 Temmuz 2012 Pazartesi )

   

  Ergenekon Davası'nda Fehmi Koru 'Tanık' Olarak Dinleniyor

  Ergenekon Davası'nda Fehmi Koru 'Tanık' Olarak Dinleniyor

  İstanbul 13.Ağır Ceza Mahkemesi'de görülen 68'i tutuklu 273 sanıklı Ergenekon Davası'nın 198.duruşması başladı. (03 Temmuz 2012 Salı )

   

 

  Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi

  Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi

  Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, BJK TV'de katıldığı 'Söz Yönetimde' programında, gazetecilerin sorularını cevapladı. (14 Haziran 2012 Perşembe )

   

  Tuzlalı Kadınlar Yılın 'En'Lerini Seçti

  Tuzlalı Kadınlar Yılın "En"Lerini Seçti

  Tuzla Belediyesi tarafından düzenlenen 'Kadın Şöleni', 8 Haziran'da başlıyor.22 Haziran'a kadar çeşitli etkinliklerle sürecek kadın şöleninde, Tuzla'daki hemşehri derneklerinin kadın üyeleri kendilerine ayrılan standlarda yöresel zenginliklerini... (05 Haziran 2012 Salı )

   

  Kılıçdaroğlu "Chp Muhalafet Yapamıyor" Eleştirilerine Sert Çıktı (2)

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'nin parlamentoda muhalefet yapamadığına dair bir algı olduğunu ifade ederek, "Tümüyle yanlış, tümüyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'nin parlamentoda muhalefet yapamadığına dair bir algı"... (31 Mayıs 2012 Perşembe )

   

  Medya Okulu 4. Haftayı Geride Bıraktı

  Medya Okulu 4. Haftayı Geride Bıraktı

  ''Spor Muhabirliği" dersinde Savaş Çorlu, spor haberciliğinin zorluklarından söz etti. (23 Nisan 2012 Pazartesi )

   

  "2012 Engelli Dostu Ödülleri" Sahiplerini Buldu

  Canda Özür Olmaz Derneğince toplumda engelli bilinci oluşturmak ve engellilerin kişisel gelişimine katkıda bulunmak amacıyla verilen "Engelli Dostu Ödülleri" sahiplerini buldu."2012 Yılı Geleneksel Engelli Dostu Ödülleri"ne layık görülenler... (31 Mart 2012 Cumartesi )

   

  "2012 Engelli Dostu Ödülleri"

  Canda Özür Olmaz Derneği'nce toplumda engelli bilinci oluşturmak ve engellilerin kişisel gelişimine katkıda bulunmak amacıyla verilen "Engelli Dostu Ödülleri" yarın düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak. (30 Mart 2012 Cuma )

   

  "2012 Engelli Dostu Ödülleri"

  Canda Özür Olmaz Derneğince Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eşi Hayrünnisa Gül ve Anadolu Ajansı (AA) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kemal Öztürk'e "Engelli Dostu Ödülü" verilecek."En İyi Yazılı ve Görsel"... (15 Mart 2012 Perşembe )

   

  Kontv Ankara Bürosu Yeni Binasına Taşındı

  Kontv Ankara Bürosu Yeni Binasına Taşındı

  Türkiye'nin önemli bölgesel televizyon kanallarından Kontv, Ankara'daki yeni merkezine taşındı.2005 yılından bu yana Ankara gündemini bölgeyle ve uydu aracılığıyla dünyayla paylaşan Kontv, medya kuruluşlarının adresi haline gelen Balgat'taki yeni merkezindeki kaliteli yayınlarla izleyicilerine seslenecek. (18 Aralık 2011 Pazar )

   

  Zaman Gazetesi 25'inci Yaşını Kutladı

  Zaman Gazetesi 25'inci Yaşını Kutladı

  Zaman Gazetesi'nin 25'inci kuruluş yıldönümü, medya, sanat, spor, siyaset ve iş dünyasından bir çok ünlü ismin katıldığı törenle kutlandı. (29 Kasım 2011 Salı )

   

  Ertuğrul Özkök: Zaman Gazetesi Yeni Mecralar ve Yollar Gösteriyor

  Ertuğrul Özkök: Zaman Gazetesi Yeni Mecralar ve Yollar Gösteriyor

  Hürriyet Gazetesi Yazarı Ertuğrul Özkük, Zaman Gazetesi'nin 25.kuruluş yıldönümü dolayısıyla katıldığı resepsiyonda Zaman Gazetesi'nin Türk düşünce, siyasi hayatında önemli bir yeri olduğunu, yeni mecralar ve yollar gösterdiğini söyledi. (29 Kasım 2011 Salı )

   

  Zaman Gazetesi 25. Yaşını Kutladı

  Zaman Gazetesi 25. Yaşını Kutladı

  Zaman Gazetesi'nin 25.kuruluş yıldönümü dolayısıyla Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda resepsiyon düzenlendi. (29 Kasım 2011 Salı )

   

  Vali Koçdemir'den Kurban Bayramı Ziyaretleri

  Eskişehir Valisi Kadir Koçdemir, Kurban Bayramı'nda bir gazetenin Eskişehir temsilciliğini, bazı radyoları, Yunus Emre Devlet Hastanesi, Çarşı Polis Merkezi Amirliğini ve Devlet Övünç Madalyası sahibi polis memuru Mustafa Dinçer'i ziyaret etti. (10 Kasım 2011 Perşembe )

   

  Yorgo Dünyayı Ateşe Attı

  Yorgo Dünyayı Ateşe Attı

  Bugünün gazete manşetlerine yansıyan gündemin önemli konuları... (02 Kasım 2011 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.12.2014 01:05:39. #1.11#