SON DAKİKA YERKÖY HABERLERİ

Son Dakika Yerköy Haberleri

14:37
Kayseri'ye Hızlı Tren Müjdesi AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, Kayseri Hızlı Tren Projesi'nin Yüksek Planlama Kurulu'nda kararının tamamlandığı bu yıl içinde temel atılacağını söyledi.
Kayseri'ye Hızlı Tren Müjdesi
13:56
Kayseri'ye Yht Müjdesi AK Parti Kayseri Milletvekili Karayel: "Yerköy Kayseri YHT Projesi, YPK tarafından yatırım programına alındı"
Kayseri'ye Yht Müjdesi
13:56
Kayseri'ye Hızlı Tren Müjdesi Ak Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, ilin en önemli projesi olarak gösterdiği Hızlı Tren Projesi'nin Yüksek Planlama Kurulu'nda (YPK) kararının tamamlandığı ve 142 kilometre uzunluğunda çift hatlı Yerköy-Kayseri YHT projesinin bu yıl içinde ihalesi yapılıp, temelinin atılacağını söyledi.
Kayseri'ye Hızlı Tren Müjdesi
13:16
AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel Açıklaması AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, Kayseri’nin büyük bir merak içinde beklediği Yüksek Hızlı Tren projesinin hayata geçtiğini açıklayarak, “Proje bedeli 1 milyar 885 milyon 292 TL olarak belirlenmiştir” dedi.
AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel Açıklaması
11:49
Karayollarının Tuzu Yozgat'tan Yozgat'ın Yerköy ilçesinde kaya tuzu ocağında 250 yıldır üretim yapılıyor Günde 400 tona kadar üretiminin yapıldığı ocaktan çıkarılan kaya tuzları karayollarında buzlanmaya karşı kullanılmak üzere Türkiye'nin farklı bölgelerine gönderiliyor.
17:49
Yavuz: Veliler Karnedeki Kırık Nottan Dolayı Çocuğuna Kızmasın Yozgat’ın Yerköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yavuz, yarıyıl tatil döneminin cuma günü itibariyle başlayacağını belirterek, ailelerin karnedeki kırık nottan dolayı çocuklarına kesinlikle kızmamaları gerektiğini söyledi.
Yavuz: Veliler Karnedeki Kırık Nottan Dolayı Çocuğuna Kızmasın
16:57
11. Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi Yarışması Öğrencilere katılım sertifikaları dağıtıldı.
14:24
İl Milli Eğitim Müdürü Kuş: Eğitimde Başarı Kaliteli Eğitimle Olur Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, amaçlarının eğitimde başarı seviyesini hedeflenen noktanın üzerine çıkartmak olduğunu belirterek, eğitimde başarının kaliteli eğitimle elde edilebileceğini söyledi.
İl Milli Eğitim Müdürü Kuş: Eğitimde Başarı Kaliteli Eğitimle Olur
11:22
Yozgat'ta Ev Yangını Yozgat'ın Yerköy ilçesindeki yangında 3'ü çocuk 5 kişi dumandan etkilendi.
Yozgat'ta Ev Yangını
17:04
Voleybol Elemeleri Yozgat'ta Devam Ediyor Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen 3’üncü Lige Terfi Bölgesel Grup Eleme müsabakaları tur karşılaşmaları Yozgat’ta devam ediyor.
Voleybol Elemeleri Yozgat'ta Devam Ediyor
15:46
Voleybol Elemeleri Yozgat'ta Devam Ediyor Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen 3'üncü Lige Terfi Bölgesel Grup Eleme müsabakaları tur karşılaşmaları Yozgat'ta devam ediyor.
Voleybol Elemeleri Yozgat'ta Devam Ediyor
16:47
Yozgat'ta Trafik Kazası: 6 Yaralı Yozgat’ın Yerköy ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3’ü çocuk 6 kişi yaralandı.
Yozgat'ta Trafik Kazası: 6 Yaralı
10:12
AK Parti Kırşehir Milletvekili Çalışkan Açıklaması "Yerköy Kırşehir Aksaray Ulukışla Hızlı Tren Projesi'nin etüt ve proje işleri bu yıl içinde hızla tamamlanacak ve mümkün olan en kısa zamanda yapım ihalesine çıkılacaktır"
AK Parti Kırşehir Milletvekili Çalışkan Açıklaması
17:13
Vali Şentürk: Yozgat, İlçeleriyle Büyük Zenginliğe Sahip Kırşehir Valisi Necati Şentürk, bir kaç yıl önce görev yaptığı Yozgat’ın coğrafi konum itibariyle büyük bir öneme sahip olduğunu belirterek, ilçeleriyle birlikte potansiyellerin değerlendirilmesi halinde daha da gelişeceğini söyledi.
15:16
Yerköy'de 63 Öğrenciye Uluslar Arası Bilim Temelleri Bilgi Yarışması Katılım Sertifikası Verildi Yozgat’ın Yerköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yavuz, bu yıl 11.si düzenlenen “Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi Yarışması”na katılan öğrencilere katılım sertifikalarını verdi.
Yerköy'de 63 Öğrenciye Uluslar Arası Bilim Temelleri Bilgi Yarışması Katılım Sertifikası Verildi
14:33
Yerköy Devlet Hastanesi Başhekimi Öztürk Görevine Başladı Yerköy Devlet Hastanesi’nde geçtiğimiz günlerde ataması gerçekleşen Uzman Dr. Ümit Öztürk başhekimlik görevine getirildi.
Yerköy Devlet Hastanesi Başhekimi Öztürk Görevine Başladı
17:33
Yozgat'ta Okullar Yarın Tatil Yozgat Merkez, Akdağmadeni, Boğazlıyan, Saraykent, Sorgun, Yerköy ilçelerinde okullar bir gün daha tatil edildi.
17:04
Yozgat'ta Okullar Perşembe Günü Tatil Edildi Tüm yurt genelinde etkili olan kar yağışı ve tipi Yozgat’ta da etkisini sürdürüyor.
17:11
Kar Yağışı Yozgat Çiftçisini Sevindirdi Türkiye'nin önemli tarım bölgelerinden olan Yozgat'ta beklenilen kar yağışı bölge çiftçisinin yüzünü güldürdü.
Kar Yağışı Yozgat Çiftçisini Sevindirdi
17:06
Beşiktaş Yozgatlı Öğrencileri Sevindirdi Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK ), Yerköy Nurdoğdu Ortaokulu öğrencilerine spor malzemesi gönderdi.
Beşiktaş Yozgatlı Öğrencileri Sevindirdi
16:38
Yozgat'ta Liselerarası Genç Erkekler Voleybol Turnuvası Yozgat’ta düzenlenen Liselerarası Genç Erkekler Voleybol Turnuvası'nda Çekerek Osman Durmaz Fen Lisesi Erkek Voleybol Takımı il birincisi oldu.
10:13
Dev Devlet Kurumu TCDD'de Büyük Zarar TCDD, 2013'ü 1.3 milyar lira zararla kapattı. Sayıştay'a göre son 5 yıllık zararı 9.5 milyarı buldu.
Dev Devlet Kurumu TCDD'de Büyük Zarar
17:25
AK Parti Milletvekili Soysal, Yerköy İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti AK Parti Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal, partisinin Yerköy İlçe Teşkilatını ziyaret ederek, yeni yönetime hayırlı olsun temennisinde bulundu.
17:15
Mevlid Kandili Yerköy'de kadınlar için program düzenlendi.
18:16
Yozgat'ta Otomobil Devrildi: 7 Yaralı Yozgat'ın Yerköy ilçesinde otomobilin devrilmesi sonucu 1'i ağır 7 kişi yaralandı.
14:14
Kaymakam Şengök: Sydv Yardımları Devam Ediyor Yozgat’ın Yerköy Kaymakamı Nevzat Şengök, devletin her zaman yardıma ve bakıma muhtaç vatandaşının yanında olduğunu belirtere Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma (SYDV) yardımlarının devam ettiğini söyledi.
Kaymakam Şengök: Sydv Yardımları Devam Ediyor
15:43
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Akkiraz Açıklaması "Eğer mutluluk, saadet istiyorsak tek adres Saadet Partisi'dir"
15:54
Yozgat'ta Mani Yazma Yarışması Düzenlenecek Yozgat'ın Yerköy ilçesindeki Nurdoğdu Ortaokulu, Türkiye genelinde 7. sınıf öğrencilere yönelik mani yazma yarışması düzenleyecek.
15:10
Yerköy Ziraat Odası Başkanı Yılmaz'dan Çiftçilere Uyarı Yerköy Ziraat Odası Başkanı Bahri Yılmaz, üreticileri çiftçi kayıt sistemine kayıt yaptırmaları konusunda uyardı.
Yerköy Ziraat Odası Başkanı Yılmaz'dan Çiftçilere Uyarı
13:55
Yozgat'ta Trafik Kazası: 1 Ölü Yozgat'ın Yerköy ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti.
Yozgat'ta Trafik Kazası: 1 Ölü
13:42
Yozgat'ta Trafik Kazası: 1 Ölü Yozgat'ın Yerköy ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti.
17:59
Adalet Meslek Yüksekokulu Mezunlarının İşi Hazır Yozgat Bozok Üniversitesi Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu Adalet ve Sosyal Güvenlik programı mezunları iş bulmada sıkıntı yaşamıyor.
Adalet Meslek Yüksekokulu Mezunlarının İşi Hazır
13:57
Elvan: "Türkiye'yi Bir Ucundan Bir Ucuna Otoyolla Bağlamayı Hedefliyoruz" Bakan Elvan, AA Editör Masası'na konuk oldu: (4)- "3. havalimanını öyle ya da böyle gerçekleştireceğiz; vatandaşlarımız bundan emin olsun. Bizim için önemli olan milli iradedir, milletimizin talebidir"-"Çukurova Havaalanı'nı çok önemsiyoruz.
Elvan: 'Türkiye'yi Bir Ucundan Bir Ucuna Otoyolla Bağlamayı Hedefliyoruz'
13:17
Elvan: "3. Havalimanını Öyle ya da Böyle Gerçekleştireceğiz" Bakan Elvan, AA Editör Masası'na konuk oldu: (4)- "3. havalimanını öyle ya da böyle gerçekleştireceğiz; vatandaşlarımız bundan emin olsun. Bizim için önemli olan milli iradedir, milletimizin talebidir"-"Çukurova Havaalanı'nı çok önemsiyoruz.
Elvan: '3. Havalimanını Öyle ya da Böyle Gerçekleştireceğiz'
12:29
Yerköy'de "Arabaşı" Etkinliği Yozgat'ın Yerköy ilçesinde, Kumluca Köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği (Kum Der) tarafından arabaşı etkinliği düzenlendi.
Yerköy'de 'Arabaşı' Etkinliği
20:32
"AK Parti ile Hem Türkiye Hem Yozgat Gelişti" AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, nasıl 12 yılda Türkiye AK Parti ile değişmiş ve gelişmişse, Yozgat'ın da AK Parti ile birlikte geliştiğini söyledi.
'AK Parti ile Hem Türkiye Hem Yozgat Gelişti'
12:59
Yerköy'de Ücretsiz Göz Taraması Yerköy Belediyesi ve Ankara'da hizmet veren özel bir göz merkezi iş birliğiyle ücretsiz göz taraması yapıldı.
Yerköy'de Ücretsiz Göz Taraması
12:53
Ekmek İsrafını Önleme Kampanyası Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Yerköy Şube Müdürü Cafer Topuksuz, Şefaatli Belediye Başkanı Zeki Bozkurt’u makamında ziyaret ederek, Ekmek İsrafını Önleme Kampanyası için destek istedi.
22:07
2015 Yılı Bütçesi Genel Kurul'da Dışişleri Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile bağlı kuruluşların bütçeleri kabul edildi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "Devletin her bir kuruşu önemlidir.
21:08
2015 Yılı Bütçesi Genel Kurul'da Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "3. havalimanı için öngörülen yatırım tutarı 10 milyar Avro civarında.
12:26
Yerköy'de Ödüllü Atık Pil Kampanyası Başlatıldı Yozgat’ın Yerköy ilçesinde öğrencilerin sosyal sorumluluk bilinci kazanmaları amacıyla ödüllü bir kampanya başlatıldı.
Yerköy'de Ödüllü Atık Pil Kampanyası Başlatıldı
14:39
Yerköy'de Tkdk Bilgilendirme Toplantısı Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) tarafından Yerköy ilçesinde bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
16:31
Yozgat'ta Bıçaklı Kavga: 8 Yaralı Yozgat'ın Yerköy ilçesinde iki grup arasında çıkan kavgada, 8 kişi bıçak ve sopalarla yaralandı.
Yozgat'ta Bıçaklı Kavga: 8 Yaralı
11:02
Yozgat'ta Yoğun Sis Yozgat'ta etkili olan yoğun sis karayolunda trafiği olumsuz etkiliyor.
Yozgat'ta Yoğun Sis
15:25
Yerköy'de Kan Bağışı Kampanyası Yerköy ilçesinde Türk Kızılayı Yozgat Şubesi tarafından düzenlenen kan bağışı kampanyasına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
09:05
Yerköy Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplandı Yerköy Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı yapıldı.
Yerköy Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplandı
18:43
Yerköy'de Polis, Dolandırılmak İstenen Vatandaşı Son Anda Kurtardı Yozgat'ın Yerköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, telefonla dolandırılmaya çalışan vatandaşı dolandırılmaktan son anda kurtardı.
Yerköy'de Polis, Dolandırılmak İstenen Vatandaşı Son Anda Kurtardı
18:23
Dolandırılmaktan Son Anda Kurtuldu Yozgat’ın Yerköy ilçesinde M.E.D. isimli vatandaşın, dolandırıcıların hesabına 6 bin 500 TL yatırmasına son anda polis engel oldu.
Dolandırılmaktan Son Anda Kurtuldu
15:16
AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Yavuz, Güven Tazeledi AK Parti Yerköy İlçe Başkanlığına Ahmet Yavuz, yeniden seçildi.
20:35
Yerköy'de Otomobil Şarampole Yuvarlandı: 7 Yaralı Yozgat'ın Yerköy ilçesi Sekili Köyü yakınlarında meydana gelen trafik kazasında 2'si ağır 7 kişi yaralandı.
Yerköy'de Otomobil Şarampole Yuvarlandı: 7 Yaralı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 22:31:00. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YERKÖY HABERLERİ
[Hata Bildir]