SON DAKİKA YILBAŞI HABERLERİ

Son Dakika Yılbaşı Haberleri

 • 11:30Düğün Hediyesi Altın, Yerini Para ya da Ev Eşyasına BıraktıAdana Kuyumcular Odası Başkanı Oğuz Başman, altın fiyatlarının yükselmesiyle düğünlerde hediye olarak takı yerine para ya da ev eşyası tercih edilmeye başlandığını söyledi.
 • 12:18Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta.
 • 12:15Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 09:59Bursa, Mudanya ve Gemlik'ten Sonra Bir Başka Sahil Şeridine Daha KavuşuyorBursa, Mudanya ve Gemlik'ten Sonra Bir Başka Sahil Şeridine Daha Kavuşuyorİznik Belediye Başkanı Osman Sargın, 3 bin 800 metre uzunluğundaki yeni sahil projesinin tamamlanmasıyla birlikte İznik’in Türkiye’nin cazibe merkezi haline geleceğini söyledi.
 • 16:06Vali Öztürk: Vali Öztürk: "Tasarruflu Olmak Para Harcamamak Değildir, Yönetmek Harcamaktır"Bitlis Valiliği’nden merkeze alınan Orhan Öztük, geçtiğimiz gün hakkında ulusal bir gazetede çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.
 • 19:05Merkeze Alınan Bitlis Valisi: Tasarruflu Olmak Para Harcamamak DeğildirMerkeze Alınan Bitlis Valisi: Tasarruflu Olmak Para Harcamamak DeğildirValiler kararnamesi ile görevden alınıp merkeze çekilen Bitlis Valisi Orhan Öztürk, görevden alınma gerekçesi ile ilgili bazı basın yayın organlarında çıkan 'usulsüz harcamalar' yaptığı yönündeki haberler üzerine yazılı bir açıklama yaptı.
 • 16:43Vali Öztürk'ten, "Ödenekleri Kuruttu" Haberine Açıklamaİçişleri Bakanlığı kararnamesiyle merkeze alınan Bitlis Valisi Orhan Öztürk, valilikle ilgili basında yer alan habere ilişkin açıklama yaptı.
 • 14:35Vali Öztürk'ten 'Ödenekleri Kuruttu' Haberine AçıklamaBitlis Valisi Orhan Öztürk, Resmi Gazete’de yayınlanan kararla merkeze alınması üzerine basında yer alan ‘Ödenekleri Kuruttu’ haberiyle ilgili bir açıklama yayınladı.
 • 18:34Almanya'da Direksiyonda 'Promil Sınırı' Düşürülsün TalebiAlman Trafik Güvenlik Örgütü (Deutsche Verkehrswacht) alkolle sonuçlanan ölümcül kazaların önüne geçilmesi için Almanya'da 0,5 promil sınırın 0'a düşürülmesini istedi.
 • 13:09Almanya'da Direksiyonda 'Promil Sınırı' Düşürülsün TalebiLevent GÜNDÜZ-ALMANYA/DHA Alman Trafik Güvenlik Örgütü (Deutsche Verkehrswacht) alkolle sonuçlanan ölümcül kazaların önüne geçilmesi için Almanya'da 0,5 promil sınırın 0'a düşürülmesini istedi.
 • 11:08Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta.
 • 17:20Işid Emiri Olduğu Öne Sürülen Bursalı Tatlıcının Yakınları Konuştu...Işid Emiri Olduğu Öne Sürülen Bursalı Tatlıcının Yakınları Konuştu...Tehdit videosuyla Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ABD ve PKK ile dost olmakla suçlayan Abu Ammar kod adlı IŞİD Emiri’nin Bursa’da tatlıcılık yapan Kahramanmaraşlı 4 çocuk babası Fatih Acıpayam olduğu ortaya çıktı.
 • 13:59Kartpostal Geleneği Tarih OlduKartpostal Geleneği Tarih OlduBir zamanlar bayram, yılbaşı ve doğum günü gibi özel günlerde gönderilen kartpostal geleneği tarihe karıştı.
 • 13:38Adana İşi FragmanAdana İşi FragmanMaksut ve Şimşek, Adana'da tesisatçılıkla hayatlarını kazanan iki çalışandır.
 • 11:28Yatırımcı Rehberi (4)Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 11:08Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta.
 • 17:29Kasko Yenilerken Bunlara DikkatKasko Yenilerken Bunlara Dikkat2001 yılında kurulan, Türkiye'deki online ve telefon üzerinden sigorta satış ve karşılaştırma hizmeti sunan ilk şirket olma özelliğine sahip iLab Holding yatırımı Sigortam.net, araç sahipleri için kasko yenileme dönemlerinde dikkat edilmesi gereken maddelerin altını çiziyor.
 • 10:52Uzman Erbaşların Yönetmelik Değişikliği Resmi Gazete'deUzman Erbaş Yönetmeliği'nde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik, Resmi Gazete'de yayımlandı.
 • 14:55Kasko Yenilerken Bunlara DikkatKasko Yenilerken Bunlara DikkatKasko poliçesi yenilerken bazı önemli ayrıntılara dikkat etmek gerekiyor. Araç sahipleri o ayrıntılar sayesinde daha ucuz ve kapsamlı poliçeler satın alabiliyor.
 • 11:26Kalbe Giden Yol Mideden Geçiyor, Meyve Demetleri En Gözde HediyelerKalbe Giden Yol Mideden Geçiyor, Meyve Demetleri En Gözde HediyelerÖzel bir günde sevdiğinize en güzelini mi vermek istiyorsunuz? Çok sağlıklı, kalorisi az, lezzetli ve titizlikle hazırlanmış meyve sepetleri hediyenize tat katmaya talip.
 • 12:43Yeşim Salkım Boşandıktan Sonra İlk Kez KonuştuYeşim Salkım Boşandıktan Sonra İlk Kez KonuştuÜnlü oyuncu, eşi Hakan Eratik'ten boşandıktan sonra ilk kez konuşarak, "Sorunları aşacağımızı umuyordum. Hakan eşyaları toplayınca gerçeği fark ettim." dedi.
 • 11:55Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 11:52Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 17:55Manisa İçin 2016 Yatırım Yılı OlacakManisa İçin 2016 Yatırım Yılı OlacakManisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Alaşehir Belediye Başkanı Gökhan Karaçoban’ı makamında ağırladı.
 • 14:25Et Üreticileri: Et İthalatı Olursa Yüzlerce Besici BatarEt Üreticileri: Et İthalatı Olursa Yüzlerce Besici BatarYükselen et fiyatlarını düşürmek için hükümet et ithal etme kararı aldı. Üreticiler, "İthalat çözüm değil. İthalata izin verilirse yüzlerce besici batar" diyor.
 • 15:36Oneplus Gaza Geldi Bir Kere!Oneplus Gaza Geldi Bir Kere!Geçen sene "amiral gemilerini batırır" sloganıyla uygun fiyattan satışa sunulan ve belki de sadece davetiyesi olana satıldığı için popülerleşen OnePlus imzalı One modeli toplamda 1.5 milyon civarı sattı.
 • 11:36Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 11:32Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 07:45Güzel Sanatlar Holding'e Polis Destekli Haciz BaskınıGüzel Sanatlar Holding'e Polis Destekli Haciz BaskınıTürkiye'nin en büyük reklam şirketi RGTE İletişim'in sahibi Mehmet Yiğit Şardan, piyasaya borçlarını ödemedi. Şardan'ın Netbook adıyla bilinen RGTE Reklamcılık şirketi ile Güzel Sanatlar Holding'e haciz geldi.
 • 11:45Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 11:23Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 11:05Antalya - Aşk ve Sağlıkta Kazandılar, Sırada Bebek VarAntalya - Aşk ve Sağlıkta Kazandılar, Sırada Bebek VarAşk ve sağlıkta kazandılar, sırada bebek var DİYALİZ merkezinde tanışıp evlenen, sonrasında böbrek nakli olup sağlıklarına kavuşan Selahattin ve Sevgi Çağdaş çifti önce aşkta, sonra sağlıkta kazandıklarını söyledi.
 • 10:43Aşk ve Sağlıkta Kazandılar, Sırada Bebek VarAşk ve Sağlıkta Kazandılar, Sırada Bebek VarDiyaliz merkezinde tanışıp evlenen, sonrasında böbrek nakli olup sağlıklarına kavuşan Selahattin ve Sevgi Çağdaş çifti önce aşkta, sonra sağlıkta kazandıklarını söyledi.
 • 19:03Çorum Sanayi Ticaret ve İstihdam Fuarı BaşladıÇorum Sanayi Ticaret ve İstihdam Fuarı Başladı35. Uluslararası Hitit Fuar ve Festivali kapsamında düzenlenen Sanayi Ticaret ve İstihdam Fuarı başladı.
 • 11:19Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 10:56Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 11:28Eski Bakan Yaşar Topçu: Siyasette Zenginleşmek, 'Hırsızlık Harici' Mümkün DeğilEski Bakan Yaşar Topçu: Siyasette Zenginleşmek, 'Hırsızlık Harici' Mümkün DeğilEski Ulaştırma Bakanı Yaşar Topçu, siyaset içerisinde insanların zenginleşemeyeceğini, zenginleşen siyasetçinin mutlaka yasal olmayan yollara tevessül etmiş olduğunu söyledi.
 • 10:34Tatil Yapamayan Turizm Çalışanları, Durumlarından ŞikayetçiTatil Yapamayan Turizm Çalışanları, Durumlarından ŞikayetçiRamazan Bayramı tatilini fırsat bilen birçok vatandaş tatil beldelerine, turizm bölgelerine akın etti.
 • 12:06İkinci Nesil Microsoft Band Çalışmaları Sürüyorİkinci Nesil Microsoft Band Çalışmaları SürüyorBundan dokuz ay kadar önce Microsoft'un ilk akıllı giyilebilir ürünü olan Microsoft Band adlı akıllı bileklik ilan edilmişti.
 • 09:35Trafik Cezaları Sürücülere Göz Dağı VeriyorTrafik Cezaları Sürücülere Göz Dağı VeriyorBu yılbaşı itibariyle trafik cezalarına yapılan zam oranı ile birlikte, trafikte kural ihlali yapan sürücülere ağır yaptırımlar uygulanıyor.
 • 15:18Avustralya'yı Keşfetmeniz İçin "Pembe" Bir Neden Dünyanın tek kıta ülkesi Avustralya'yı Türkiye'den 18 saatlik bir uçuş ile keşfetmek mümkün. Online seyahat asistanı Bavul.com, dünyanın en farklı ülkesi Avustralya'ya gitmek için 12 nedeni sıraladı.
 • 08:37Yunanistan'da Çelik Kasalar Yok SatıyorYunanistan'da Çelik Kasalar Yok SatıyorYunanistan'da bankalardan mevduatlarını çeken halk bu sefer çelik kasa almak için satıcılara hücum etti. Satışlar patladı. Ülkede çelik kasa kara borsa oldu.
 • 11:45Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 11:19Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 13:29Kaymak: Kaymak: "Fatsa'ya Hizmet Binası Kazandırmak İstiyoruz"Ordu İŞKUR Müdürü İsa Kaymak, Fatsa ilçesine İŞKUR hizmet binası kazandırmak istediklerini söyledi.
 • 12:06Tepebaşı Belediyesi'nde Toplu İş Sözleşmesi SevinciTepebaşı Belediyesi'nde Toplu İş Sözleşmesi SevinciEskişehir Merkez Tepebaşı Belediyesi ve Belediye-İş Sendikası arasında 'Toplu İş Sözleşmesi' imzalandı.
 • 14:23Tepebaşı'nda Toplu Sözleşme SevinciTepebaşı'nda Toplu Sözleşme SevinciTepebaşı Belediyesi ve Belediye-İş Sendikası arasında “Toplu İş Sözleşmesi “imzalandı.Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Başkan Yardımcısı Fikriye Güven Zaptiye ve Belediye-İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Günay Demirdaş ile sendika yöneticilerinin katıldığı Toplu İş Sözleşmesi Belediye başkanlık makamında imza altına alındı.
 • 11:52Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 11:47Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 11:03Artvin'de Madene Tepki EylemiArtvin'de Madene Tepki EylemiAkşam saatlerinde Kızılay İş Hanı önünde bir araya gelen yaklaşık 5 bin kişi, 'Artvin uyuma ormanına sahip çık, Cengiz'in zulmü varsa Artvin'in inadı var', 'Bu şehir yaşam için haykırıyor', 'Yok etme doğayı yıkar aheste aheste' gibi sloganlar attı.