SON DAKİKA YILBAŞI HABERLERİ

Son Dakika Yılbaşı Haberleri

 • 07:45Güzel Sanatlar Holding'e Polis Destekli Haciz BaskınıGüzel Sanatlar Holding'e Polis Destekli Haciz BaskınıTürkiye'nin en büyük reklam şirketi RGTE İletişim'in sahibi Mehmet Yiğit Şardan, piyasaya borçlarını ödemedi. Şardan'ın Netbook adıyla bilinen RGTE Reklamcılık şirketi ile Güzel Sanatlar Holding'e haciz geldi.
 • 11:45Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 11:23Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 11:05Antalya - Aşk ve Sağlıkta Kazandılar, Sırada Bebek VarAntalya - Aşk ve Sağlıkta Kazandılar, Sırada Bebek VarAşk ve sağlıkta kazandılar, sırada bebek var DİYALİZ merkezinde tanışıp evlenen, sonrasında böbrek nakli olup sağlıklarına kavuşan Selahattin ve Sevgi Çağdaş çifti önce aşkta, sonra sağlıkta kazandıklarını söyledi.
 • 10:43Aşk ve Sağlıkta Kazandılar, Sırada Bebek VarAşk ve Sağlıkta Kazandılar, Sırada Bebek VarDiyaliz merkezinde tanışıp evlenen, sonrasında böbrek nakli olup sağlıklarına kavuşan Selahattin ve Sevgi Çağdaş çifti önce aşkta, sonra sağlıkta kazandıklarını söyledi.
 • 19:03Çorum Sanayi Ticaret ve İstihdam Fuarı BaşladıÇorum Sanayi Ticaret ve İstihdam Fuarı Başladı35. Uluslararası Hitit Fuar ve Festivali kapsamında düzenlenen Sanayi Ticaret ve İstihdam Fuarı başladı.
 • 11:19Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 10:56Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 11:28Eski Bakan Yaşar Topçu: Siyasette Zenginleşmek, 'Hırsızlık Harici' Mümkün DeğilEski Bakan Yaşar Topçu: Siyasette Zenginleşmek, 'Hırsızlık Harici' Mümkün DeğilEski Ulaştırma Bakanı Yaşar Topçu, siyaset içerisinde insanların zenginleşemeyeceğini, zenginleşen siyasetçinin mutlaka yasal olmayan yollara tevessül etmiş olduğunu söyledi.
 • 10:34Tatil Yapamayan Turizm Çalışanları, Durumlarından ŞikayetçiTatil Yapamayan Turizm Çalışanları, Durumlarından ŞikayetçiRamazan Bayramı tatilini fırsat bilen birçok vatandaş tatil beldelerine, turizm bölgelerine akın etti.
 • 12:06İkinci Nesil Microsoft Band Çalışmaları Sürüyorİkinci Nesil Microsoft Band Çalışmaları SürüyorBundan dokuz ay kadar önce Microsoft'un ilk akıllı giyilebilir ürünü olan Microsoft Band adlı akıllı bileklik ilan edilmişti.
 • 09:35Trafik Cezaları Sürücülere Göz Dağı VeriyorTrafik Cezaları Sürücülere Göz Dağı VeriyorBu yılbaşı itibariyle trafik cezalarına yapılan zam oranı ile birlikte, trafikte kural ihlali yapan sürücülere ağır yaptırımlar uygulanıyor.
 • 15:18Avustralya'yı Keşfetmeniz İçin "Pembe" Bir Neden Dünyanın tek kıta ülkesi Avustralya'yı Türkiye'den 18 saatlik bir uçuş ile keşfetmek mümkün. Online seyahat asistanı Bavul.com, dünyanın en farklı ülkesi Avustralya'ya gitmek için 12 nedeni sıraladı.
 • 08:37Yunanistan'da Çelik Kasalar Yok SatıyorYunanistan'da Çelik Kasalar Yok SatıyorYunanistan'da bankalardan mevduatlarını çeken halk bu sefer çelik kasa almak için satıcılara hücum etti. Satışlar patladı. Ülkede çelik kasa kara borsa oldu.
 • 11:45Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 11:19Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 13:29Kaymak: Kaymak: "Fatsa'ya Hizmet Binası Kazandırmak İstiyoruz"Ordu İŞKUR Müdürü İsa Kaymak, Fatsa ilçesine İŞKUR hizmet binası kazandırmak istediklerini söyledi.
 • 12:06Tepebaşı Belediyesi'nde Toplu İş Sözleşmesi SevinciTepebaşı Belediyesi'nde Toplu İş Sözleşmesi SevinciEskişehir Merkez Tepebaşı Belediyesi ve Belediye-İş Sendikası arasında 'Toplu İş Sözleşmesi' imzalandı.
 • 14:23Tepebaşı'nda Toplu Sözleşme SevinciTepebaşı'nda Toplu Sözleşme SevinciTepebaşı Belediyesi ve Belediye-İş Sendikası arasında “Toplu İş Sözleşmesi “imzalandı.Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Başkan Yardımcısı Fikriye Güven Zaptiye ve Belediye-İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Günay Demirdaş ile sendika yöneticilerinin katıldığı Toplu İş Sözleşmesi Belediye başkanlık makamında imza altına alındı.
 • 11:52Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 11:47Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 11:03Artvin'de Madene Tepki EylemiArtvin'de Madene Tepki EylemiAkşam saatlerinde Kızılay İş Hanı önünde bir araya gelen yaklaşık 5 bin kişi, 'Artvin uyuma ormanına sahip çık, Cengiz'in zulmü varsa Artvin'in inadı var', 'Bu şehir yaşam için haykırıyor', 'Yok etme doğayı yıkar aheste aheste' gibi sloganlar attı.
 • 20:09Artvin Cerattepe'de Mücadele Sürüyor (2)Artvin Cerattepe'de Mücadele Sürüyor (2)Artvin'de MADENE TEPKİ EYLEMİ Akşam saatlerinde Kızılay İş Hanı önünde bir araya gelen yaklaşık 5 bin kişi, "Artvin uyuma ormanına sahip çık, Cengiz'in zulmü varsa Artvin'in inadı var', 'Bu şehir yaşam için haykırıyor', 'Yok etme doğayı yıkar aheste aheste' gibi sloganlar attı.
 • 23:23Başbakan Davutoğlu, Geleneksel Büyükelçiler İftarı'na KatıldıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, büyükelçilere seslenerek, "Empati yaparak, her bir Suriyeli ve Iraklı mültecinin acısını yüreğimizde hissederek söylüyorum, nasıl propaganda yapılırsa yapılsın bizler hiçbir zaman kapımıza gelen mazlumlara kapımızı kapatmayacağız. Bedeli ne olursa olsun ve karşılığında ne tür zorluklarla karşılaşırsak karşılaşalım, insaniyet adına bütün insanlık adına bu onurlu katkıyı, desteği vermeye devam edeceğiz.
 • 11:43Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 11:24Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 15:59Karısı ile İşbirliği Yaparak Eniştesine Tecavüz EttiKarısı ile İşbirliği Yaparak Eniştesine Tecavüz EttiKKTC'de, karısı ile eniştesinin geçen yıl ilişki yaşadığını öğrenen Ö.Ç, karısı ile kurduğu intikam planında, eniştesi T.E.'yi önce darp etti, ardından da tecavüz etti.
 • 10:05Naciye Teyze Bu Ramazan da YalnızNaciye Teyze Bu Ramazan da Yalnızİzmir’de, beş çocuğu ve 12 torunu olmasına rağmen komşularından başka arayıp soranı olmayan 77 yaşındaki Naciye Akman, Ramazan ayını bu yıl da yalnız geçiriyor.
 • 11:32Yatırımcı Rehberi (4)Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 11:07Yatırımcı Rehberi (3)Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 09:53Düzce'de Aktif Eğitimciler İftarda BuluştuDüzce'de Aktif Eğitimciler İftarda BuluştuDüzce Aktif Eğitimciler Sendikası üyeleri her yıl geleneksel olarak düzenledikleri iftar yemeğinde buluştu.
 • 15:27Şafran, Türk Mutfağını Moskova'ya Taşıdı; Ramazan Hazırlıkları TamamŞafran, Türk Mutfağını Moskova'ya Taşıdı; Ramazan Hazırlıkları TamamRusya’nın başkenti Moskova’da 5’inci restoranının açılışını yapan Şafran, Türk yemeklerini müşterilerinin beğenisine sunuyor.
 • 14:09Türk Kızılayı'ndan Kök Hücre ve Kan Bağışı ÇağrısıTürk Kızılayı Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar, kök hücre naklinin insandan insana yapılabilen, başka türlü çaresi olmayan özellikle kemik iliği ve diğer kanserojen hastalıklarla ilgili tedavilerde kullanılan bir yöntem olduğunu belirterek, "Bunun için tıpkı kan donörleri gibi kök hücre donörlerinin tespit edilip belirlenmesi lazım" dedi.
 • 11:16Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 10:50İlişkilerde En Sık Yaşanan 7 Kavga Sebebiİlişkilerde En Sık Yaşanan 7 Kavga SebebiEndişelenmeyin, en mutlu çiftler bile kavga ediyor. Çiftlerin en sık kavga ettiği nedenleri ve çözümlerini bilirseniz, önleminizi alıp "ufak sıyrıklarla" atlatabilirsiniz!
 • 11:12Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 10:52Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 20:18Kocaeli Ford Otosan, Çalışanlarla Görüşmelerin Sonlandırıldığını DuyurduKocaeli Ford Otosan, Çalışanlarla Görüşmelerin Sonlandırıldığını DuyurduFord Otosan, çalışanlarla görüşmelerin sonlandırıldığını duyurdu (2) İŞÇİLER NE DİYOR?
 • 16:25Ford Otosan, Çalışanlarla Görüşmelerin Sonlandırıldığını Duyurdu (2)Ford Otosan, Çalışanlarla Görüşmelerin Sonlandırıldığını Duyurdu (2)İşçiler NE DİYOR?
 • 14:06Soma'da Maden Şehidi Babası Evlilik Vaadiyle DolandırıldıSoma'da Maden Şehidi Babası Evlilik Vaadiyle DolandırıldıManisa’nın Soma ilçesinde, 13 Mayıs tarihinde meydana gelen maden faciasında oğlu Ali Şahin’i kaybeden Bayram Şahin’in (59) evlilik vaadiyle 150 bin TL’ye yakın yardım parası dolandırıldı.
 • 11:00Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 10:56Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 18:03Çanakkale'de Uyuşturucu Madde OperasyonuÇanakkale'de düzenlenen uyuşturucu madde operasyonunda gözaltına alınanların, yılbaşında uyuşturucu maddeden hayatını kaybeden kişiye de uyuşturucu madde verdiği bildirildi.
 • 12:52Hayat Kadınlarından Memnun Kalmadı, Aracıya Tecavüz EttiHayat Kadınlarından Memnun Kalmadı, Aracıya Tecavüz EttiAntalya'da kendisine bulunan 2 hayat kadınından memnun kalmayan Oktay D., aracılık yapan üniversite öğrencisine tecavüz etti, arkadaşına da soğuk su altında işkence yaptı.
 • 15:18Ford Otosan'da Genel Müdür Yenigün Eylem Yapan İşçilerle GörüştüFord Otosan'da Genel Müdür Yenigün Eylem Yapan İşçilerle GörüştüFord Otosan'ın Eskişehir ve Kocaeli'ndeki üretim tesislerinde bir grup çalışanın 'iş bırakma eylemi' sürüyor. Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün işçilerle görüştü.
 • 14:07Otomotiv İşçilerinin İş Bırakma Eylemi Devam EdiyorOtomotiv İşçilerinin İş Bırakma Eylemi Devam Ediyorİşçilerin bekleyişi- İşçi temsilcisi İsmail Demirbaş'ın açıklaması - Ford Otosan: - "Üretim başında olan ve işine sahip çıkmayı sürdürecek hiçbir çalışanımızın işine son verilmeyecektir.
 • 11:47Eskişehir'deki Otomotiv İşçilerinin İş Bırakma EylemiEskişehir'in İnönü ilçesinde faaliyet gösteren Ford Otosan firmasının, ücretlerinin artırılması talebiyle eylem başlatan işçilere gönderdiği açıklamada, "Üretim başında olan ve işine sahip çıkmayı sürdürecek hiçbir çalışanımızın işine son verilmeyecektir.
 • 11:29Eskişehir'de Ford Otosan İşçileri Eylemin 4'üncü GünündeEskişehir'de Ford Otosan İşçileri Eylemin 4'üncü GünündeEskişehir’de kamyon ve çekici üretimi yapan Ford Otosan fabrikasında pazartesi günü başlayan iş bırakma eylemi, 4’üncü gününde de devam ediyor.
 • 18:27Başbakan Yardımcısı Ali Babacan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan Açıklaması3 sene sonra Yunanistan durumuna getirecek vaatler.
 • 17:22Kartepe Belediyesi'nin Sıcak Yemek Yardımı Takdir GörüyorKartepe Belediyesi'nin Sıcak Yemek Yardımı Takdir GörüyorKartepe Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, kimsesi olmayan yaşlıların evlerine düzenli olarak sıcak yemek götürerek vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyor.