SON DAKİKA YILBAŞI HABERLERİ

Son Dakika Yılbaşı Haberleri

 • 11:43Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 11:24Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 15:59Karısı ile İşbirliği Yaparak Eniştesine Tecavüz EttiKarısı ile İşbirliği Yaparak Eniştesine Tecavüz EttiKKTC'de, karısı ile eniştesinin geçen yıl ilişki yaşadığını öğrenen Ö.Ç, karısı ile kurduğu intikam planında, eniştesi T.E.'yi önce darp etti, ardından da tecavüz etti.
 • 10:05Naciye Teyze Bu Ramazan da YalnızNaciye Teyze Bu Ramazan da Yalnızİzmir’de, beş çocuğu ve 12 torunu olmasına rağmen komşularından başka arayıp soranı olmayan 77 yaşındaki Naciye Akman, Ramazan ayını bu yıl da yalnız geçiriyor.
 • 11:32Yatırımcı Rehberi (4)Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 11:07Yatırımcı Rehberi (3)Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 09:53Düzce'de Aktif Eğitimciler İftarda BuluştuDüzce'de Aktif Eğitimciler İftarda BuluştuDüzce Aktif Eğitimciler Sendikası üyeleri her yıl geleneksel olarak düzenledikleri iftar yemeğinde buluştu.
 • 15:27Şafran, Türk Mutfağını Moskova'ya Taşıdı; Ramazan Hazırlıkları TamamŞafran, Türk Mutfağını Moskova'ya Taşıdı; Ramazan Hazırlıkları TamamRusya’nın başkenti Moskova’da 5’inci restoranının açılışını yapan Şafran, Türk yemeklerini müşterilerinin beğenisine sunuyor.
 • 14:09Türk Kızılayı'ndan Kök Hücre ve Kan Bağışı ÇağrısıTürk Kızılayı Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar, kök hücre naklinin insandan insana yapılabilen, başka türlü çaresi olmayan özellikle kemik iliği ve diğer kanserojen hastalıklarla ilgili tedavilerde kullanılan bir yöntem olduğunu belirterek, "Bunun için tıpkı kan donörleri gibi kök hücre donörlerinin tespit edilip belirlenmesi lazım" dedi.
 • 11:16Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 10:50İlişkilerde En Sık Yaşanan 7 Kavga Sebebiİlişkilerde En Sık Yaşanan 7 Kavga SebebiEndişelenmeyin, en mutlu çiftler bile kavga ediyor. Çiftlerin en sık kavga ettiği nedenleri ve çözümlerini bilirseniz, önleminizi alıp "ufak sıyrıklarla" atlatabilirsiniz!
 • 11:12Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 10:52Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 20:18Kocaeli Ford Otosan, Çalışanlarla Görüşmelerin Sonlandırıldığını DuyurduKocaeli Ford Otosan, Çalışanlarla Görüşmelerin Sonlandırıldığını DuyurduFord Otosan, çalışanlarla görüşmelerin sonlandırıldığını duyurdu (2) İŞÇİLER NE DİYOR?
 • 16:25Ford Otosan, Çalışanlarla Görüşmelerin Sonlandırıldığını Duyurdu (2)Ford Otosan, Çalışanlarla Görüşmelerin Sonlandırıldığını Duyurdu (2)İşçiler NE DİYOR?
 • 14:06Soma'da Maden Şehidi Babası Evlilik Vaadiyle DolandırıldıSoma'da Maden Şehidi Babası Evlilik Vaadiyle DolandırıldıManisa’nın Soma ilçesinde, 13 Mayıs tarihinde meydana gelen maden faciasında oğlu Ali Şahin’i kaybeden Bayram Şahin’in (59) evlilik vaadiyle 150 bin TL’ye yakın yardım parası dolandırıldı.
 • 11:00Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 10:56Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 18:03Çanakkale'de Uyuşturucu Madde OperasyonuÇanakkale'de düzenlenen uyuşturucu madde operasyonunda gözaltına alınanların, yılbaşında uyuşturucu maddeden hayatını kaybeden kişiye de uyuşturucu madde verdiği bildirildi.
 • 12:52Hayat Kadınlarından Memnun Kalmadı, Aracıya Tecavüz EttiHayat Kadınlarından Memnun Kalmadı, Aracıya Tecavüz EttiAntalya'da kendisine bulunan 2 hayat kadınından memnun kalmayan Oktay D., aracılık yapan üniversite öğrencisine tecavüz etti, arkadaşına da soğuk su altında işkence yaptı.
 • 15:18Ford Otosan'da Genel Müdür Yenigün Eylem Yapan İşçilerle GörüştüFord Otosan'da Genel Müdür Yenigün Eylem Yapan İşçilerle GörüştüFord Otosan'ın Eskişehir ve Kocaeli'ndeki üretim tesislerinde bir grup çalışanın 'iş bırakma eylemi' sürüyor. Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün işçilerle görüştü.
 • 14:07Otomotiv İşçilerinin İş Bırakma Eylemi Devam EdiyorOtomotiv İşçilerinin İş Bırakma Eylemi Devam Ediyorİşçilerin bekleyişi- İşçi temsilcisi İsmail Demirbaş'ın açıklaması - Ford Otosan: - "Üretim başında olan ve işine sahip çıkmayı sürdürecek hiçbir çalışanımızın işine son verilmeyecektir.
 • 11:47Eskişehir'deki Otomotiv İşçilerinin İş Bırakma EylemiEskişehir'in İnönü ilçesinde faaliyet gösteren Ford Otosan firmasının, ücretlerinin artırılması talebiyle eylem başlatan işçilere gönderdiği açıklamada, "Üretim başında olan ve işine sahip çıkmayı sürdürecek hiçbir çalışanımızın işine son verilmeyecektir.
 • 11:29Eskişehir'de Ford Otosan İşçileri Eylemin 4'üncü GünündeEskişehir'de Ford Otosan İşçileri Eylemin 4'üncü GünündeEskişehir’de kamyon ve çekici üretimi yapan Ford Otosan fabrikasında pazartesi günü başlayan iş bırakma eylemi, 4’üncü gününde de devam ediyor.
 • 18:27Başbakan Yardımcısı Ali Babacan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan Açıklaması3 sene sonra Yunanistan durumuna getirecek vaatler.
 • 17:22Kartepe Belediyesi'nin Sıcak Yemek Yardımı Takdir GörüyorKartepe Belediyesi'nin Sıcak Yemek Yardımı Takdir GörüyorKartepe Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, kimsesi olmayan yaşlıların evlerine düzenli olarak sıcak yemek götürerek vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyor.
 • 12:09Sapanca Gölü'nde Su Kayağı Tesisleri Yeniden AçıldıSapanca Gölü'nde Su Kayağı Tesisleri Yeniden AçıldıSakarya ve Kocaeli'nin içme su kaynağı olarak yararlandığı, kuraklık ve aşırı su alımı nedeniyle geçen yıl su seviyesi 'alarm' veren Sapanca Gölü'nde, yılbaşından itibaren yağan kar ve yağmurlarla taşma noktasına geldi.
 • 12:07Sapanca Gölü'nde Su Seviyesi Normale Döndü, Su Kayağı Tesisleri Yeniden AçıldıSapanca Gölü'nde Su Seviyesi Normale Döndü, Su Kayağı Tesisleri Yeniden AçıldıSakarya ve Kocaeli'nin içme su kaynağı olarak da yararlandığı Sapanca Gölü'nde, kuraklık ve aşırı su alımı nedeniyle geçtiğimiz dikey olarak 3 metreyi aşan su seviyesindeki düşüş, özellikle yılbaşından itibaren yağmaya başlayan kar ve yağmurlarla normale döndü.
 • 10:40Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırım ProgramlarıTarıma Dayalı Ekonomik Yatırım ProgramlarıGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, tarımı, yasalarıyla yeni anlayış ve politikalarıyla birlikte değerlendirdiklerini vurgulayarak, 52 çeşit yeni destek ile kamunun ve devletin ilgisinin tarım sektörüne çekildiğini söyledi.
 • 10:49Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 10:45Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 15:48Grev Yapan Alman Makinistler Geri Adım AtmıyorGrev Yapan Alman Makinistler Geri Adım AtmıyorAlmanya'da greve giden Tren Makinistleri Sendikası demiryolu ulaşımını durma noktasına getirdi.
 • 13:53Kmü'de "Somut Olmayan Kültürel Miras" KonferansıKaramanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Edebiyat Fakültesi tarafından "Somut Olmayan Kültürel Miras ve Türkiye'de Yapılan Çalışmalar" konulu konferans düzenlendi.
 • 11:15Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 10:54Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 11:40Rus Turiste Tecavüzden 5 Yıl 10 Ay Hapis CezasıRus Turiste Tecavüzden 5 Yıl 10 Ay Hapis CezasıAntalya'nın Kemer İlçesi'nde Rus turist Marina K.'yı otel bahçesindeki çalılıkların arasına götürüp tecavüz etmekle suçlanan aynı ülke vatandaşı Andrei Orlov, 5 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı.
 • 11:11Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 10:47Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 15:18Ortak Piyango Bileti Yüzünden Eşini Öldüren Sanığa Ömür Boyu Hapis CezasıOrtak Piyango Bileti Yüzünden Eşini Öldüren Sanığa Ömür Boyu Hapis CezasıÇorum'da Milli Piyango bileti konusunda tartıştığı eşi, 42 yaşındaki Melek Yalçın'ı öldürdüğü iddiasıyla tutuklu yargılanan 45 yaşındaki İrfan Yalçın'a, ömür boyu hapis cezas verildi.
 • 14:36Didim Anadolu Lisesi'nin Bilim Fuarı AçıldıDidim Anadolu Lisesi'nin Bilim Fuarı AçıldıMilli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK tarafından imzalanan “Eğitimde işbirliği” protokolü kapsamında bilim kültürünün geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla Didim Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan bilimsel projeler ‘Bilim Fuarı’ adı altında düzenlenen törenle tanıtıldı.
 • 10:51Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 10:27Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 11:03Öğretmenler 1 Mayıs'ta 150 Lira Ek Ders Ücretinde OlacakÖğretmenler 1 Mayıs'ta 150 Lira Ek Ders Ücretinde OlacakTürkiye'de yaklaşık 947 bin öğretmen 1 Mayıs tatilinin hafta içine denk gelmesi nedeniyle o haftaki ek ders ücretlerini alamayacak ve toplam 142 Milyon liradan olacak
 • 13:443 Kişiyi Öldürüp 2 Kişiyi Yaralayan Sanık YargılanıyorEskişehir’de eşini, kayınbiraderini ve arkadaşını öldürüp, kayınvalidesini ve bir kişi yaralayan şüpheli hakkında açılan ikinci davanın yargılanmasına başlandı.
 • 12:08Anneler Günü Yaklaşıyor.Anneler Günü Yaklaşıyor.Anneler Günü, ülkemizde pek çok ülkede olduğu gibi her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanmaktadır.
 • 14:28Demet Akalın, Yarışmadan Kazandığı Otomobilini Modifiye EttirdiDemet Akalın, Yarışmadan Kazandığı Otomobilini Modifiye EttirdiÜnlü şarkıcı, Instagram'da paylaştığı fotoğrafa "Ben Bilmem Eşim Bilir'den kazandığımız Mersedes'i sevgili Murat Eken abim baştan yaratmış yıkılıyoo" notunu düştü.
 • 11:22Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 10:58Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 16:33Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç BarıştıMerve Boluğur ile Murat Dalkılıç BarıştıMerve Boluğur ile yılbaşı öncesi ihanet nedeniyle yollarını ayıran Murat Dalkılıç, dün aynı yerden paylaştıkları tatil fotoğraflarıyla şaşırttı.
 • 12:13Alman Makinistlerden 3 Günlük Grev KararıAlman Tren Makinistleri Sendikası (GDL), Alman Demiryolları (Deutsche Bahn) ile anlaşmanın sağlanamaması gerekçesiyle 3 günlük grev karar aldıklarını açıkladı.