SON DAKİKA YILBAŞI HABERLERİ

Son Dakika Yılbaşı Haberleri

 • 10:40Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırım ProgramlarıTarıma Dayalı Ekonomik Yatırım ProgramlarıGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, tarımı, yasalarıyla yeni anlayış ve politikalarıyla birlikte değerlendirdiklerini vurgulayarak, 52 çeşit yeni destek ile kamunun ve devletin ilgisinin tarım sektörüne çekildiğini söyledi.
 • 10:49Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 10:45Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 15:48Grev Yapan Alman Makinistler Geri Adım AtmıyorGrev Yapan Alman Makinistler Geri Adım AtmıyorAlmanya'da greve giden Tren Makinistleri Sendikası demiryolu ulaşımını durma noktasına getirdi.
 • 13:53Kmü'de "Somut Olmayan Kültürel Miras" KonferansıKaramanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Edebiyat Fakültesi tarafından "Somut Olmayan Kültürel Miras ve Türkiye'de Yapılan Çalışmalar" konulu konferans düzenlendi.
 • 11:15Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 10:54Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 11:40Rus Turiste Tecavüzden 5 Yıl 10 Ay Hapis CezasıRus Turiste Tecavüzden 5 Yıl 10 Ay Hapis CezasıAntalya'nın Kemer İlçesi'nde Rus turist Marina K.'yı otel bahçesindeki çalılıkların arasına götürüp tecavüz etmekle suçlanan aynı ülke vatandaşı Andrei Orlov, 5 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı.
 • 11:11Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 10:47Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 15:18Ortak Piyango Bileti Yüzünden Eşini Öldüren Sanığa Ömür Boyu Hapis CezasıOrtak Piyango Bileti Yüzünden Eşini Öldüren Sanığa Ömür Boyu Hapis CezasıÇorum'da Milli Piyango bileti konusunda tartıştığı eşi, 42 yaşındaki Melek Yalçın'ı öldürdüğü iddiasıyla tutuklu yargılanan 45 yaşındaki İrfan Yalçın'a, ömür boyu hapis cezas verildi.
 • 14:36Didim Anadolu Lisesi'nin Bilim Fuarı AçıldıDidim Anadolu Lisesi'nin Bilim Fuarı AçıldıMilli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK tarafından imzalanan “Eğitimde işbirliği” protokolü kapsamında bilim kültürünün geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla Didim Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan bilimsel projeler ‘Bilim Fuarı’ adı altında düzenlenen törenle tanıtıldı.
 • 10:51Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 10:27Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 11:03Öğretmenler 1 Mayıs'ta 150 Lira Ek Ders Ücretinde OlacakÖğretmenler 1 Mayıs'ta 150 Lira Ek Ders Ücretinde OlacakTürkiye'de yaklaşık 947 bin öğretmen 1 Mayıs tatilinin hafta içine denk gelmesi nedeniyle o haftaki ek ders ücretlerini alamayacak ve toplam 142 Milyon liradan olacak
 • 13:443 Kişiyi Öldürüp 2 Kişiyi Yaralayan Sanık YargılanıyorEskişehir’de eşini, kayınbiraderini ve arkadaşını öldürüp, kayınvalidesini ve bir kişi yaralayan şüpheli hakkında açılan ikinci davanın yargılanmasına başlandı.
 • 12:08Anneler Günü Yaklaşıyor.Anneler Günü Yaklaşıyor.Anneler Günü, ülkemizde pek çok ülkede olduğu gibi her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanmaktadır.
 • 14:28Demet Akalın, Yarışmadan Kazandığı Otomobilini Modifiye EttirdiDemet Akalın, Yarışmadan Kazandığı Otomobilini Modifiye EttirdiÜnlü şarkıcı, Instagram'da paylaştığı fotoğrafa "Ben Bilmem Eşim Bilir'den kazandığımız Mersedes'i sevgili Murat Eken abim baştan yaratmış yıkılıyoo" notunu düştü.
 • 11:22Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 10:58Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 16:33Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç BarıştıMerve Boluğur ile Murat Dalkılıç BarıştıMerve Boluğur ile yılbaşı öncesi ihanet nedeniyle yollarını ayıran Murat Dalkılıç, dün aynı yerden paylaştıkları tatil fotoğraflarıyla şaşırttı.
 • 12:13Alman Makinistlerden 3 Günlük Grev KararıAlman Tren Makinistleri Sendikası (GDL), Alman Demiryolları (Deutsche Bahn) ile anlaşmanın sağlanamaması gerekçesiyle 3 günlük grev karar aldıklarını açıkladı.
 • 13:29Siirtli Çiftçiler Bu Yıl Fıstık Rekoltesinden UmutluSiirtli Çiftçiler Bu Yıl Fıstık Rekoltesinden UmutluGeçen yıl 30 Mart 2014 tarihinde yağan kar ve akabinde oluşan don nedeniyle Siirt fıstığında büyük zarar gören üreticiler, bu yıl ise umutlarını havaların güzel gitmesine bağladı.
 • 12:34Anneler Günü TavsiyeleriAnneler Günü TavsiyeleriDoğumgünleri, Babalar Günü, Sevgililer Günü, yılbaşı derken özel günlerin arasında en önemli gün geldi de çattı: Anneler Günü.
 • 12:04Anneler Günü Yaklaşıyor.Anneler Günü Yaklaşıyor.Anneler Günü, anneleri anmak ve onurlandırmak amacıyla tüm dünyada farklı zamanlarda kutlansa da Türkiye'de de pek çok ülkede olduğu gibi her yıl Mayıs ayının 2. Pazar günü kutlanmaktadır.
 • 07:20Dhl Express Türkiye, Ortadoğu ve Avrupa'nın En İyisi SeçildiDhl Express Türkiye, Ortadoğu ve Avrupa'nın En İyisi SeçildiAlman lojistik devi DHL Express Dünya ve Avrupa İnsan Kaynakları (İK) Direktörü Regine Buettner, 220 ülkede faliyet gösteren küresel bir şirkette, insan kaynakları politikalarının başarıya nasıl katkı sağladığını DÜNYA'ya açıkladı.
 • 11:13Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 10:52Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 16:44Borusan Uzak Doğu Rusya'da Şirket Satın AldıBorusan Grubu Üst Yöneticisi (CEO) Agah Uğur, Borusan Makina ve Güç Sistemleri'nin (BMGS), Caterpillar'ın Rusya'nın Uzak Doğu bölge temsilciliğini ABD'li Tiger Machinery şirketinden satın aldığını bildirdi.
 • 14:45Mektup Yazarak İngilizcelerini GeliştiriyorlarMektup Yazarak İngilizcelerini GeliştiriyorlarZonguldak'taki Bahçelievler İlkokulu öğrencileri, Avrupa ülkelerindeki öğrencilerle İngilizce mektuplaşarak dillerini geliştirmeye çalışıyor.
 • 14:45Borusan, 5 Yıllık Stratejik Planını AçıkladıBorusan, 5 Yıllık Stratejik Planını AçıkladıBorusan Holding CEO’su Agah Uğur, Holding’in 2014 rakamları, 2015 beklentilerini ve 5 yıllık stratejik planlarını açıkladı.
 • 16:57Mekan Açma Hayalinizin Hayalkırıklığına DönüşmemesinKarbon Görsel İletişim ve Mimarlık Hizmetleri'nin Kurucuları Selen Selviler Özüekren ve Barış Akgün Özüekren, başarılı bir mekanın olmazsa olmaz unsurlarının "Konum, Atmosfer ve İletişim" olduğunu belirtti.
 • 14:21Mudanya Devlet Hastanesi Çıtayı YükselttiMudanya Devlet Hastanesi Çıtayı YükselttiBursa’nın Mudanya ilçesinde otel konforundaki Devlet Hastanesi ayda 7 bin hastaya hizmet veriyor.
 • 14:13Mudanya Devlet Hastanesi'nden Üç Aylık DeğerlendirmeMudanya Devlet Hastanesi'nden Üç Aylık DeğerlendirmeBursa’nın Mudanya ilçesinde geçen yılki aylık ortalama poliklinik hasta sayısının 21 binken yüzde 25 oranında artış gösterdiğine dikkati çeken Mudanya Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Cumhur Kara, yatak doluluk oranının da yüzde 50’lerden yüzde 72’lere çıkmasının önümüzdeki yıllarda kapasiteyi zorlayacağını söyledi.
 • 11:50Yezidiler, "Kırmızı Çarşamba Bayramı'na" Buruk GiriyorIraklı Yezidiler, terör örgütü DAEŞ'in saldırıları nedeniyle kutsal kabul ettikleri "Kırmızı Çarşamba Bayramı'nı" bu yıl kutlamayacak.
 • 10:57Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 10:31Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 11:05Antalya Alkol Yasağının Çarşaflı Eylemcisi Anadolu Partisi'nden AdayAntalya Alkol Yasağının Çarşaflı Eylemcisi Anadolu Partisi'nden AdayAlkol yasağının çarşaflı eylemcisi Anadolu Partisi'nden aday ANTALYA'da yılbaşı gecesi saat 22.00'den sonra alkollü içecek sattığı gerekçesiyle 34 bin TL para cezası uygulanan ve bunu çarşaflı eylemle protesto eden Mustafa Ertem, Anadolu Partisi'nden 7'nci sıradan milletvekili adayı oldu.
 • 09:51Alkol Yasağının Çarşaflı Eylemcisi Anadolu Partisi'nden AdayAlkol Yasağının Çarşaflı Eylemcisi Anadolu Partisi'nden AdayAntalya'da saat 22.00'den sonra alkol sattığı için para cezası uygulanan ve bunu çarşaflı eylemle protesto eden Mustafa Ertem, Anadolu Partisi'nden milletvekili adayı oldu.
 • 18:30Samsun'daki Ölümlü ve Yaralamalı Trafik Kazası Davasında KararTekkeköy ilçesinde yılbaşı gecesi karıştığı trafik kazasında, 1 kişinin ölümüne, 1 kişinin de yaralanmasına neden olan ve kaza sırasında alkollü olduğu öne sürülen sürücü 4 yıl 5 ay hapse mahkum edildi.
 • 16:14Figür Sanatçısı Carlos Lischetti İstanbul'a GeliyorCarlos Lischetti, şeker hamurundan figür yapımı hakkında sahip olduğu muazzam tecrübeleri bizlerle paylaşmak üzere 9 ve 12 Nisan tarihleri arasında Mutlu Dükkan'ın ev sahipliğinde İstanbul'a geliyor.
 • 07:48Türkiye'de Satılan Cinsel İçerikli Ürün Sayısı ŞaşırttıTürkiye'de Satılan Cinsel İçerikli Ürün Sayısı ŞaşırttıTürkiye'de yılda 8 milyon prezervatif satılıyor. Pazar 90 milyon lira. Eczacıbaşı Girişim Pazarlama Müdürü Aslı Biçer, 'Bana bir şey olmaz' görüşü hala yaygın' dedi.
 • 11:26Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen Hafta Sonu Fiyatı (TL) Haftalık.
 • 11:00Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgeleri TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon Önceki Hafta Sonu.
 • 16:42Anadolu Gençlik Derneği'nden Başkan Özgökçe'ye ZiyaretAnadolu Gençlik Derneği'nden Başkan Özgökçe'ye ZiyaretAnadolu Gençlik Derneği (AGD) Van Şube Başkanı Şeref Akbulut, Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe’yi ziyaret etti.
 • 17:11Görmez, İran'ın Ankara Büyükelçisi Bakdeli ile GörüştüGörmez, İran'ın Ankara Büyükelçisi Bakdeli ile GörüştüGörmez, İran'ın Ankara Büyükelçisi Bakdeli ile görüştü-Diyanet İşleri Başkanı Görmez: -"Bırakın iki mümin arasında toplumlar arasında, mezhep mensupları arasında kin, öfke ve nefret oluşturmak, Müslümanlara yakışan bir durum değildir.
 • 16:57Görmez, İran'ın Ankara Büyükelçisi Bakdeli ile GörüştüDiyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, toplumlar arasında, mezhep mensupları arasında kin, öfke ve nefret oluşturmanın, Müslümanlara yakışan bir durum olmadığını vurgulayarak, "Şii ve Sünni ihtilafı elimizden İslam gibi büyük bir nimeti alacak yanlış bir kavgadır" dedi.
 • 14:00Hatay'da 10 Bin Kişilik Nevruz PilavıHatay'da 10 Bin Kişilik Nevruz PilavıAfganistan’daki iç savaş nedeniyle yıllar önce göç ederek Hatay’a yerleşen Özbek kökenli vatandaşlar nevruzu coşkuyla kutladı.
 • 13:51Afganlar Nevruz İçin 16 Kazanda Buhara (Özbek) Pilavı PişirdiAfganlar Nevruz İçin 16 Kazanda Buhara (Özbek) Pilavı PişirdiÜlkelerinde yaşanan iç karışıklıktan kaçarak yıllar önce Türkiye'ye sığınan ve Hatay'a yerleşen Afgan kökenli vatandaşlar Nevruzu coşku ile kutladı.
 • 12:33"Alo 112, Kanaryamın Tırnağı Kanıyor, Ne Yapabilirim?"Tokat 112 Acil Komuta Merkezine "kanaryamın tırnağını kestim, kanaması durmuyor, ne yapabilirim?", "hesabınıza 50 milyon lira yatırdık, gidin bankanızdan çekin", "hasta çocuğumu hamama götürsem düzelir mi?" diyenlerin de aralarında bulunduğu çok sayıda kişiden günlük ortalama 2 bin çağrı geliyor.