SON DAKİKA YILDIRIM AKBULUT HABERLERİ

Son Dakika Yıldırım Akbulut Haberleri

07:33
Erdoğan, 5 Bin 365 Gün Sonra Bakanlar Kurulu'nu Topluyor Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2000'de dönemin Cumhurbaşkanı Demirel'den sonra 5 bin 365 gün ilk kez Bakanlar Kurulu toplayıp başkanlık edecek. Gündem: Yatırımlar ve projeler
Erdoğan, 5 Bin 365 Gün Sonra Bakanlar Kurulu'nu Topluyor
16:21
CHP'li Aldan Açıklaması "Eğer HDP barajı aşamazsa, kuşku yok ki yeni yapılanma yollarına başvuracaktır.
17:05
Bakanlar Kurulu'na Başkanlık Eden Cumhurbaşkanları Bakanlar Kurulu'nu 19 Ocak'ta Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda toplayacağını açıklayan Erdoğan'dan önce 5 cumhurbaşkanı kabine toplantısına başkanlık ederek, Anayasa'nın kendilerine tanıdığı bu görev ve yetkiyi kullandı Eski cumhurbaşkanları Gürsel, Korutürk, Evren, Özal ve Demirel de Bakanlar Kurulu'na başkanlık ettti Sekizinci Cumhurbaşkanı Özal'ın 7 defa başkanlık ettiği Bakanlar Kurulu'nu, Yedinci Cumhurbaşkanı Evren 4, Dördüncü Cumhurbaşkanı Gürsel, Altıncı Cumhurbaşkanı Korutürk ve Dokuzuncu
Bakanlar Kurulu'na Başkanlık Eden Cumhurbaşkanları
14:11
Akbulut Mevlit Okuttu Eski Başbakanlardan Yıldırım Akbulut, eşi Anayasa Mahkemesi eski üyelerinden Saime Akbulut’un memleketi Bayramiç’te mevlit okutup pilav ikramında bulundu.
Akbulut Mevlit Okuttu
18:39
Eski Başbakan Akbulut, Bayramiç'te Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut, eşi Anayasa Mahkemesi eski üyelerinden Saime Akbulut’un memleketi olan Çanakkale’nin Bayramiç ilçesini ziyaret etti.
Eski Başbakan Akbulut, Bayramiç'te
18:12
Eski Başbakanlardan Akbulut Bayramiç'te Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut, eşi Saime Akbulut ile Çanakkale'nin Bayramiç İlçesi'ni ziyaret etti.
Eski Başbakanlardan Akbulut Bayramiç'te
15:13
En Uzun Başbakanlık Görevi Erdoğan'ın 11 yıl 17 gün süreyle en uzun başbakanlık görevini gerçekleştiren isim 12'inci Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan oldu.
En Uzun Başbakanlık Görevi Erdoğan'ın
09:13
Erzincan Üniversitesi'nde, Özel Yetenek Sınavı Başladı Erzincan Üniversitesi, BESYO Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümleri özel yetenek sınavları, çeşitli spor salonlarında gerçekleştirilen branş sınavları ile başladı.
Erzincan Üniversitesi'nde, Özel Yetenek Sınavı Başladı
23:54
Burhan Kuzu'dan Canlı Yayında Öcalan Gafı AKP'li Burhan Kuzu, katıldığı bir televizyon programında;" Öcalan neden Akbulut'u getirip başbakan yaptı? Daha rahat götürmek için" diyerek gaf yaptı.
Burhan Kuzu'dan Canlı Yayında Öcalan Gafı
11:43
Alışırsınız': Turgut Özal 1977’de girdiği seçimleri kazanıp milletvekili olsaydı, Turgut Özal’ın hayatı farklı bir yönde akacaktı.
Alışırsınız': Turgut Özal
15:13
Erdoğan'ın Dediğini Özal Yaptı Cumhurbaşkanı adayı Erdoğan seçilmesi halinde Bakanlar Kurulu'nu ayda bir toplayabileceğini söyledi.
Erdoğan'ın Dediğini Özal Yaptı
08:37
Erdoğan İlk Turda Seçilirse İstifa Etmeyecek Başbakan ilk turda seçilirse, Abdullah Gül'ün görev süresinin dolacağı gün olan 28 Ağustos'a kadar AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan olarak kalacak.
Erdoğan İlk Turda Seçilirse İstifa Etmeyecek
08:08
Demirel ve Özal, Aday Olunca Başbakanlığı Bırakmıştı Başbakan Erdoğan'ın cumhurbaşkanı adayı olduktan başbakanlık görevini bırakıp bırakmayacağı tartışılırken, geçmişte Özal ve Demirel aday olduktan sonra görevi bırakmıştı.
Demirel ve Özal, Aday Olunca Başbakanlığı Bırakmıştı
14:58
Başbakan Yardımcısı Arınç, Akbulut'u ziyaret etti - Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, eski Başbakanlardan Yıldırım Akbulut'u tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.
Başbakan Yardımcısı Arınç, Akbulut'u ziyaret etti -
14:42
Eski Başbakanlardan Akbulut Taburcu Edildi Eski Başbakanlardan Yıldırım Akbulut, tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu.
Eski Başbakanlardan Akbulut Taburcu Edildi
14:04
Eski Başbakanlardan Akbulut'un Sağlık Durumu Başbakan Yardımcısı Arınç, Akbulut'u tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti Arınç: "Kendisi çok deneyimli bir siyasetçi, fevkalade güzel bir insan. Bugün zannediyorum taburcu olacak.
13:56
Arınç: Akbulut'un Sağlık Durumu İyiye Gidiyor Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, hastanede tedavi gören eski başbakanlardan, Turgut Özal Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Yıldırım Akbulut’u ziyaret etti.
Arınç: Akbulut'un Sağlık Durumu İyiye Gidiyor
13:50
Arınç'tan Akbulut'a Geçmiş Olsun Ziyareti Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, bir süre önce rahatsızlanarak tedavi altına alınan eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut'u tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.
13:14
Eski Başbakanlardan Yıldırım Akbulut'un Sağlık Durumu Geçirdiği rahatsızlık sonucu hastaneye kaldırılan eski Başbakanlardan Yıldırım Akbulut’un sağlık durumu iyiye gidiyor.
13:01
Yıldırım Akbulut Normal Servise Alındı Eski başbakanlardan ve Turgut Özal Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Yıldırım Akbulut, hayati tehlikesinin ortadan kalkması nedeniyle yoğun bakım ünitesinden nöroloji kliniği servisine alındı.
12:56
Yıldırım Akbulut'tan Sevindirici Haber: Hayati Tehlikesi Yok Hastaneye kaldırılan eski Başbakan Yıldırım Akbulut'un hayati tehlikesinin ortadan kalktığı açıklandı.
Yıldırım Akbulut'tan Sevindirici Haber: Hayati Tehlikesi Yok
12:32
Eski Başbakan Akbulut'un Sağlık Durumu Özel Ankara Güven Hastanesi: ''Eski Başbakanımız Akbulut'un hayati tehlikesi ortadan kalkmıştır" "Yoğun bakımdan servis katına nakledilen Akbulut'un tedavisine nöroloji kliniğinde devam edilmektedir"
21:38
TBMM Başkanı Çiçek, Akbulut'u Ziyaret Etti TBMM Başkanı Cemil Çiçek, yoğun bakımda tedavi altına alınan eski Başbakanlardan Yıldırım Akbulut'u ziyaret etti.
17:08
Eski Başbakan Akbulut'un Rahatsızlanması TBMM Başkanı Çiçek, Akbulut'un sağlık durumu hakkında tedavi gördüğü hastanenin başhekiminden bilgi aldı.
17:00
Yıldırım Akbulut'un Hayati Tehlikesi Yok' Güven Hastanesi Genel Müdürü Dr. Aylin Yaman, eski Başbakanlardan ve Turgut Özal Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Yıldırım Akbulut’un hayati tehlikesinin bulunmadığını açıkladı.
16:45
Eski Başbakan Yıldırım Akbulut'un Sağlık Durumu Özel Güven Hastanesi Başhekimi Tevfik Ali Küçükbaş, “Sayın Yıldırım Akbulut, 20.06.2014 tarihinde bilinç kapalılığı sebebiyle hastanemiz yoğun bakım ünitesine yatırılmıştır.
Eski Başbakan Yıldırım Akbulut'un Sağlık Durumu
15:20
Eski Başbakan Akbulut'un Sağlık Durumu Özel Ankara Güven Hastanesi: ''Eski Başbakanımız Yıldırım Akbulut, bugün bilinç kapalılığı sebebiyle hastanemiz yoğun bakım ünitesine yatırılmıştır'' ''Halen Serebrovasküler hastalık tanısı ile tedavisine devam edilmektedir''
Eski Başbakan Akbulut'un Sağlık Durumu
14:54
Eski Başbakan Yıldırım Akbulut Hastaneye Kaldırıldı Ankara Güven Hastanesi'ne kaldırılan Yıldırım Akbulut, "serebrovasküler" tanısı ile yoğun bakım servisinde tedavi altına alındı.
Eski Başbakan Yıldırım Akbulut Hastaneye Kaldırıldı
12:46
Eski Başbakan Yıldırım Akbulut Hastaneye Kaldırıldı Eski Başbakanlardan Yıldırım Akbulut, rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.
Eski Başbakan Yıldırım Akbulut Hastaneye Kaldırıldı
17:32
PKK'nın Kaçırdığı Kaymakam Adayı Bolu'ya Atandı Diyarbakır'ın Kulp ilçesi Şenyayla Bölgesi'nde PKK'lılar tarafından kaçırılan ve 19 ay sonra serbest bırakılan kaymakam adayı Kenan Erenoğlu, 99. Kaymakamlık Kurası'nda ikinci olarak, kendi isteği ile Bolu’nun Yenice ilçesine atandı.
PKK'nın Kaçırdığı Kaymakam Adayı Bolu'ya Atandı
10:11
Akdoğan: Öcalan Süreci Daha Doğru Okuyor Yalçın Akdoğan, "Selahattin Demirtaş'ın 40 fırın ekmek yemesi gerekiyor. Öcalan'ın süreci diğerlerinden daha doğru okuduğunu düşünüyorum" dedi.
Akdoğan: Öcalan Süreci Daha Doğru Okuyor
08:06
"Köşk'e Çıkmayın" Diyen Kadın Vekil, Başbakan'ı Kızdırdı AK Parti'nin Afyon kampında Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, "Çankaya Köşkü'ne çıkmanızı istemiyorum" dedi. Erdoğan, kadın vekile kızdı.
'Köşk'e Çıkmayın' Diyen Kadın Vekil, Başbakan'ı Kızdırdı
22:34
Çelik'ten Eşbaşkan İddilarına Yanıt: Çok Aptalca Ak Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik Ak Parti'ye ile ilgili Eşbaşkan iddialarına ilişkin olarak "Bundan daha aptalca bir şey duymadım." dedi.
Çelik'ten Eşbaşkan İddilarına Yanıt: Çok Aptalca
11:26
Sırdaşları, Dava Arkadaşları Turgut Özal'ı Anlattı 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal, ölümünün 21. yıldönümünde adının verildiği üniversitede anıldı.
20:06
"Özal Şehit Edildi; Devlet, Millet Olarak Sahip Çıkamadık" Eski Bakanlardan Hasan Celal Güzel, hayatını kaybeden 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın şehit edildiğini belirterek "Ne yazık ki sahip çıkamadık." dedi.
'Özal Şehit Edildi; Devlet, Millet Olarak Sahip Çıkamadık'
09:34
Erzincan Takımları Farkını Ortaya Koydu Küçük erkekler ve küçük kızlar badminton grup birinciliği müsabakaları tamamlandı.
Erzincan Takımları Farkını Ortaya Koydu
13:26
Okullar Kapatılırsa, Türk Kültürüne Karşı Büyük Bir Suç İşlenmiş Olur' Yurtdışındaki Türk okullarının hükümet eliyle kapattırılmak istenmesine eski siyasetçi ve bürokratlardan tepki geldi.
09:41
Cemil Çiçek'ten Köşk Seçimleriyle İlgili Uyarı: Kavga Çıkar TBMM Başkanı Çiçek, cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili "Bugünkü sistemin GDO'su bozuk, mevcut sistemde yetki kavgası yaşanır." dedi.
Cemil Çiçek'ten Köşk Seçimleriyle İlgili Uyarı: Kavga Çıkar
14:16
Trabzon Kız Basketbol Takımı Şampiyon Oldu Basketbol kız Trabzon karmasının Erzincan'daki müsabakalarda şampiyon olduğu bildirildi.
Trabzon Kız Basketbol Takımı Şampiyon Oldu
16:54
Anadolu Yıldızları Basketbol Müsabakaları Tamamlandı Anadolu Yıldızları Basketbol F gurubu Karadeniz 2 Kız - Erkek müsabakaları tamamlandı.
Anadolu Yıldızları Basketbol Müsabakaları Tamamlandı
08:25
Yıldırım Akbulut'un Şaşırtan Değişimi Hakkında üretilen fıkralar ile hatırlanan 79 yaşındaki Eski Başbakan Yıldırım Akbulut'un fiziki görüntüsündeki değişiklik şaşırttı.
Yıldırım Akbulut'un Şaşırtan Değişimi
15:24
Badminton Genç Kızlar ve Genç Erkekler Gurup Müsabakaları Tamamlandı 20-22 Ocak 2014 tarihleri arasında Erzincan’da gerçekleştirilen Gençler Badminton gurup müsabakalarında kızlarda Ankara Sincan Anadolu Lisesi, erkeklerde ise Erzincan Spor Lisesi birinci oldu.
Badminton Genç Kızlar ve Genç Erkekler Gurup Müsabakaları Tamamlandı
01:44
TBMM Başkanı Çiçek, Eski Meclis Başkanlarına Yemek Verdi TBMM Başkanı Cemil Çiçek, eski Meclis Başkanlarına yemek verdi.
TBMM Başkanı Çiçek, Eski Meclis Başkanlarına Yemek Verdi
00:26
Çiçek, Eski TBMM Başkanlarına Yemek Verdi TBMM Başkanı Cemil Çiçek, eski TBMM başkanları onuruna akşam yemeği verdi.
Çiçek, Eski TBMM Başkanlarına Yemek Verdi
22:48
TBMM Başkanı Çiçek'ten Eski TBMM Başkanlarına Yemek TBMM Başkanı Cemil Çiçek, eski TBMM başkanları onuruna akşam yemeği verdi.
TBMM Başkanı Çiçek'ten Eski TBMM Başkanlarına Yemek
08:39
Badminton Teknik Toplantısı Yapıldı Erzincan'ın ev sahipliği yaptığı Genç Kızlar ve Genç Erkekler Badminton grup müsabakalarının teknik toplantısı yapıldı.
Badminton Teknik Toplantısı Yapıldı
07:44
Badminton Grup Müsabakalarına Erzincan Ev Sahipliği Yapıyor Badminton Genç Kızlar ve Genç Erkekler gurup müsabakaları Erzincan’da başladı.
Badminton Grup Müsabakalarına Erzincan Ev Sahipliği Yapıyor
17:30
Erzincan'da Badminton Grup Müsabakaları Başladı Erzincan’da genç kız ve erkek badminton grup müsabakaları başladı.
Erzincan'da Badminton Grup Müsabakaları Başladı
10:00
Kayak Temel Eğitimi Başladı Yıldırım Akbulut Kayak Tesislerinde Kayak Temel Eğitimi verildi.
Kayak Temel Eğitimi Başladı
09:39
Erzincan'da Kayak Temel Eğitimi Başladı Erzincan'da Kayak sezonu kar seviyesinin düşük olmasına rağmen başladı.
Erzincan'da Kayak Temel Eğitimi Başladı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 12:54:52. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YILDIRIM AKBULUT HABERLERİ
[Hata Bildir]