SON DAKİKA YILDIRIM AKBULUT HABERLERİ

Son Dakika Yıldırım Akbulut Haberleri

 • 02 Aralık 2016 18:51365. Kısa Dönem Erler Yemin Etti - Çorum/365. Kısa Dönem Erler Yemin Etti - Çorum/Çorum'da silah altına alınan 365. kısa dönem 80 jandarma er, törenle yemin etti.
 • 02 Aralık 2016 15:57Erzincan'da Kısa Dönem Askerler Yemin EttiErzincan İl Jandarma Komutanlığı'nda, 365. kısa dönem acemi erler için yemin töreni düzenlendi.
 • 15 Kasım 2016 10:05Rektör Harmandar: Fetö ile Mücadelemiz SürüyorRektör Harmandar: Fetö ile Mücadelemiz SürüyorBüyük Birlik Partisi Muğla İl Başkanı Harun Akın’ın Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nin FETÖ ile mücadele kapsamında yaptığı açıklamalarına Rektör Prof. Dr. Mansur Harmandar, üniversitenin yıpratılmasına yönelik yapılan açıklamalar olduğunu ileri sürdü.
 • 10 Kasım 2016 12:14Bayramiç'te 10 Kasım ProgramıBayramiç'te 10 Kasım ProgramıÇanakkale’nin Bayramiç ilçesinde Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 78’nci yıldönümünde anma programı gerçekleştirildi.
 • 29 Ekim 2016 23:45Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Cumhuriyet Bayramı ResepsiyonuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde resepsiyon verdi.
 • 28 Ekim 2016 17:2029 Ekim Cumhuriyet Bayramı KutlanıyorÇanakkale'nin Bayramiç, Ezine, Eceabat, Lapseki ve Gelibolu ilçelerinde, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla tören düzenlendi.
 • 14 Ekim 2016 17:05Bayramiç'te Amatör Spor Haftası Kutlama EtkinlikleriBayramiç'te Amatör Spor Haftası Kutlama EtkinlikleriÇanakkale’nin Bayramiç ilçesinde kaymakamlık tarafından ’Amatör Spor Haftası’ nedeniyle etkinlikler düzenlendi.
 • 01 Ekim 2016 21:18Yeni Yasama Yılı ResepsiyonuTBMM Başkanı İsmail Kahraman, 26'ncı Dönem 2'nci Yasama Yılı'nın başlaması dolayısıyla resepsiyon verdi.
 • 01 Ekim 2016 17:02Yeni Yasama Yılı BaşladıMeclis, yeni yasama yılına başladı.
 • 15 Eylül 2016 18:20Didim'de Bayram Ziyaretleri SürüyorDidim'de Bayram Ziyaretleri SürüyorAydın’ın Didim ilçesi Parlamenterler Sitesi’nde tatilini geçiren eski Başbakan Yıldırım Akbulut, bakan ve emekli vekillere Didim Kaymakamı İskender Yönden bayram ziyaretinde bulundu.
 • 07 Ağustos 2016 23:52Yenikapı'da Yenikapı'da "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"yenikapı'daki Demokrasi ve Şehitler mitingine vatandaşların ilgisi yoğun oldu.
 • 07 Ağustos 2016 23:19Derleme Gün İçinde Geçtiğimiz "Demokrasi ve Şehitler Mitingi" Başlıklı Haberlerimizi Derleyerek...Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlatılan "demokrasi nöbeti", Cumhurbaşkanlığı himayesinde, İstanbul Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle düzenlenen "Demokrasi ve Şehitler Mitingi" ile taçlandırıldı.
 • 07 Ağustos 2016 22:48Yenikapı'da Demokrasi ve Şehitler MitingiYenikapı'da Demokrasi ve Şehitler MitingiHaber Özgür ALTUNCU Kamera Güven USTA - DHA (İstanbul )Yenikapı'daki Demokrasi ve Şehitler mitingine vatandaşların ilgisi yoğun oldu.
 • 07 Ağustos 2016 19:02Demokrasi ve Şehitler MitingiDemokrasi ve Şehitler Mitingi""Türkiye'nin en geniş katılımlı mitingi" olarak tarihe geçecek "Demokrasi ve Şehitler Mitingi", her siyasi görüşten insanı, vatan uğrunda "tek yürek" yaptı.
 • 27 Temmuz 2016 18:57Çanakkale Bakan Özlü'den Yabancı Yatırımcılara Türkiye'ye Yatırım ÇağrısıÇanakkale Bakan Özlü'den Yabancı Yatırımcılara Türkiye'ye Yatırım ÇağrısıBakan Özlü'den yabancı yatırımcılara Türkiye'ye yatırım çağrısıBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, sanayicilere, yerli ve yabancı yatırımcılara seslenerek, "Türkiye'de her şey yolundadır.
 • 27 Temmuz 2016 15:35Kale Grubu 59 YaşındaKale Grubu 59 YaşındaTürkiye’nin seramik sektörü lideri ve bünyesinde Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kalekim ve Kale markalarını barındıran Kale Grubu, 59. kuruluş yıl dönümü ve Seramik Bayramı’nı törenlerle kutlandı.
 • 27 Temmuz 2016 13:31Kale Grubu'ndan 145 Milyon Liralık YatırımKale Grubu tarafından toplam yatırım tutarı 145 milyon lirayı bulan yeni granit fabrikası ve duvar karosu masse hazırlık tesislerinin açılışı gerçekleştirilirken, sinterflex fabrikasının da temeli atıldı.
 • 02 Temmuz 2016 12:07Merhum İbrahim Bodur İçin İftarMerhum İbrahim Bodur İçin İftarKale Grubu Şirketleri, Fabrikalar Kurucusu Onursal Başkanı merhum İbrahim Bodur’un ölümünün 40’ı nedeniyle düzenlenen iftara 20 bin kişi katıldı.
 • 16 Haziran 2016 01:15TBMM Başkanı Kahraman'dan İftar DavetiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: TBMM Başkanı Kahraman'dan iftar daveti TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın gelişi ve katılımcılar ile tokalaşması Bülent Arınç'ın gelişi ve tokalaşması Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş'in gelişi ve tokalaşması Kuran-ı Kerim tilaveti Başbakan Binali Yıldırım ve TBMM Başkanı İsmail Kahraman'dan detaylar TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın konuşması Başbakan Binali Yıldırım'ın ayrılışı TBMM Başkanı Kahraman'dan iftar daveti Kahraman, Meclis Şeref Kapısı önünde eski ve yeni TBMM üyeleri onuruna iftar verdi TBMM Başkanı Kahraman: "Türkiyemiz, egemenliğin bir zümre, şahıs veya bir kuruma değil, kayıtsız ve şartsız millete ait olduğu bilincinde olan, millet hakimiyetine dayalı, gücünü milletinden alan, merkezinde ve öznesinde insan olan, çoğulcu demokrasiye, çağdaş hukuk devleti ilkelerine sahip bir devlet olarak, birlik ve bütünlük içinde mutlu bir geleceğe emin adımlarla ilerleyecektir" TBMM Başkanı İsmail Kahraman, "Türkiyemiz, egemenliğin bir zümre, şahıs veya bir kuruma değil, kayıtsız ve şartsız millete ait olduğu bilincinde olan, millet hakimiyetine dayalı, gücünü milletinden alan, merkezinde ve öznesinde insan olan, çoğulcu demokrasiye, çağdaş hukuk devleti ilkelerine sahip bir devlet olarak, birlik ve bütünlük içinde mutlu bir geleceğe emin adımlarla ilerleyecektir.
 • 15 Haziran 2016 23:00TBMM Başkanı Kahraman'dan İftar DavetiTBMM Başkanı İsmail Kahraman, "Türkiyemiz, egemenliğin bir zümre, şahıs veya bir kuruma değil, kayıtsız ve şartsız millete ait olduğu bilincinde olan, millet hakimiyetine dayalı, gücünü milletinden alan, merkezinde ve öznesinde insan olan, çoğulcu demokrasiye, çağdaş hukuk devleti ilkelerine sahip bir devlet olarak, birlik ve bütünlük içinde mutlu bir geleceğe emin adımlarla ilerleyecektir.
 • 11 Haziran 2016 20:06Baykal'ın Torunu Deniz Baykal'ın Mezuniyet SevinciBaykal'ın Torunu Deniz Baykal'ın Mezuniyet SevinciGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Öğrencilerden detaylar Deniz Baykal ve ailesinden detaylar Yıldırım Akbulut ve ailesinden detaylar Sayıştay Başkanı Recai Akyel ve ailesinden detaylar Deniz Baykal ve torunu Baykal'ın diplomasıyla fotoğraf çektirmesi Deniz Baykal ile röportaj Baykal'ın torunu Deniz Baykal'ın mezuniyet sevinci CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan ve kendisiyle aynı adı taşıyan torununun diploma törenine katıldı Baykal: "Annesinin yıllar önce çocuğumun adını 'Deniz koyabilir miyim?' diye sorduğu anı hatırlıyorum.
 • 11 Haziran 2016 18:34Baykal'ın Torunu Deniz Baykal'ın Mezuniyet SevinciCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesinden ikincilikle mezun olan torunu Deniz Baykal'ın diploma törenine katıldı.
 • 25 Mayıs 2016 19:04İbrahim Bodur Son Yolculuğuna Uğurlandıİbrahim Bodur Son Yolculuğuna Uğurlandıİstanbul'da vefat eden Kale Grubu Kurucusu ve Onursal Başkanı İbrahim Bodur için bugün Çan ilçesindeki Çanakkale Seramik Fabrikaları'nda uğurlama töreni düzenlendi.
 • 25 Mayıs 2016 15:10Duayen İşadamı Son Yolculuğuna UğurlandıDuayen İşadamı Son Yolculuğuna UğurlandıBodur'un cenazesi, ailesi, çalışanları, yakınları ve vatandaşların omuzlarında taşınarak Çanakkale Seramik Fabrikaları binası önüne getirildi.
 • 25 Mayıs 2016 15:01İş Adamı Bodur, Son Yolculuğuna Uğurlandıİş Adamı Bodur, Son Yolculuğuna UğurlandıGeçtiğimiz gün hayatını kaybeden Kale Grubu kurucusu ve Onursal Başkanı İbrahim Bodur için Çanakkale’nin Çan ilçesinde bulunan kurucusu olduğu Kaleseramik Fabrikalarında cenaze töreni düzenlendi.