09:4100
SON DAKİKA YÜKSEL MENDERES HABERLERİ

Son Dakika Yüksel Menderes Haberleri

  Haftanın Tarihine Bakış

  Haftanın Tarihine Bakış

  "8 Mart Dünya Kadınlar Günü", bu yıl 37’nci kez kutlanıyor. (03 Mart 2014 Pazartesi )

   

  -Haftanın Tarihine Bakış

  -Haftanın Tarihine Bakış

  Ölüm gününü "düğün günü" veya "gelin gecesi" anlamına gelen "Şebi Arus" diye tanımlayan Mevlana, 17 Aralık 1273 tarihinde Hakk'ın rahmetine kavuştu. (16 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Atv'den Güneşi Beklerken'e Güçlü Rakip: Ben Onu Çok Sevdim

  Atv'den Güneşi Beklerken'e Güçlü Rakip: Ben Onu Çok Sevdim

  Başrollerini Mehmet Aslantuğ , Birce Akalay ve İdil Fırat’ın paylaştığı “Ben Onu Çok Sevdim” ilk bölümü ile ekranlarda olacak (06 Eylül 2013 Cuma )

   

Manşet Haberleri

 • İncir Reçeli 2'de İlginç Detay!

  İncir Reçeli 2'de İlginç Detay! "İncir Reçeli 2" filminin senarist ve yönetmeni Aytaç Ağırlar'ın, bir sahnede yönetmen koltuğundan kalkıp karakoldaki travestiyi oynadığı ortaya çıktı.

 • Maden Ocağında Çağdışı Yöntem

  Maden Ocağında Çağdışı Yöntem Zonguldak'taki bir ocak, hala taş devrinden çıkamadığımızı gözler önüne serdi. Kömürler 200 yıl öncesinden kalan bir yöntemle, yani katırlarla taşınıyor.

 • Sabri, Kasımpaşa Maçı Kadrosunda

  Sabri, Kasımpaşa Maçı Kadrosunda Sezon başında kadro dışı bırakılan Sabri Sarıoğlu'nun Kasımpaşa maçı kadrosuna alındı. Prandelli'nin forma vermesi halinde Sabri, 4 ay sonra ilk resmi maçına çıkacak.

 • Ertuğrul Günay Siyaseti Bırakıyor

  Ertuğrul Günay Siyaseti Bırakıyor Eski Kültür ve Turizm Bakanı, Bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay 2015 genel seçimlerinde aday olmayacak.

[Hata Bildir]
31.10.2014 09:41:51. #1.11#