SON DAKİKA YÜKSEL MENDERES HABERLERİ

Son Dakika Yüksel Menderes Haberleri

22:34
Adnan Menderes'in Hayatı Film Oldu Merhum Başbakan Adnan Menderes''in hayatını konu alan 'Yollar ve Dikenler' isimli sinema filminin galası yapıldı.
Adnan Menderes'in Hayatı Film Oldu
09:20
Adnan Menderes Çocuklarına Ticareti Yasaklamasının Sırrı Mehrum Başbakan Adnan Menderes'in oğlu Yüksel'e, "ticaret yaparsan alıp sattığın ben olurum" diyerek ticaret yapmayı yasakladığı belirtildi.
Adnan Menderes Çocuklarına Ticareti Yasaklamasının Sırrı
17:24
İzmir'de Üç İlçede Oylar Yeniden Sayılacak Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından Selçuk, Bayındır ve Menderes’te seçimin çok az farkla sonuçlanması üzerine CHP cephesinden itirazlar geldi.
12:27
CHP, İzmir'i Genel Seçimle Kıyasladı, 'Başarılıyız' Dedi İzmir'de altı ilçeyi AK Parti, iki ilçeyi de MHP kazanırken, CHP, yerel seçim sonucunu 2011 genel seçimiyle kıyasladı ve oylarını artırdığını savundu.
10:21
Haftanın Tarihine Bakış "8 Mart Dünya Kadınlar Günü", bu yıl 37’nci kez kutlanıyor.
Haftanın Tarihine Bakış
10:36
-Haftanın Tarihine Bakış Ölüm gününü "düğün günü" veya "gelin gecesi" anlamına gelen "Şebi Arus" diye tanımlayan Mevlana, 17 Aralık 1273 tarihinde Hakk'ın rahmetine kavuştu.
-Haftanın Tarihine Bakış
00:16
Atv'den Güneşi Beklerken'e Güçlü Rakip: Ben Onu Çok Sevdim Başrollerini Mehmet Aslantuğ , Birce Akalay ve İdil Fırat’ın paylaştığı “Ben Onu Çok Sevdim” ilk bölümü ile ekranlarda olacak
Atv'den Güneşi Beklerken'e Güçlü Rakip: Ben Onu Çok Sevdim
06:03
Bomba Gibi Diziler İzleyiciyi Bekliyor Atv'de Üç Yeni Dizi Yayın Hayatına 'Merhaba' Demek İçin Gün Sayıyor.
Bomba Gibi Diziler İzleyiciyi Bekliyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 18:40:44. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YÜKSEL MENDERES HABERLERİ
[Hata Bildir]