SON DAKİKA YUNANİSTAN HABERLERİ

Son Dakika Yunanistan Haberleri

13:18
S&p Yunanistan'ı Negatif İzlemeye Aldı Standard & Poor's: “Yunanistan’da yeni hükümetin savunduğu bazı ekonomik ve bütçesel politikaların daha önce Yunanistan’ın kreditörleri ve bir önceki hükümet ile varılan anlaşmayla uyumlu olmadığını düşünüyoruz"
13:14
Çin Medyası Yunanistan'ı Uyardı Yunanistan'da yeni seçilen Başbakan Alexis Tsipras hükümetinin ülkenin en büyük limanı Pire'nin özelleştireceğiyle ilgili olarak Çin medyası Yunanistan'ı uyardı.
13:13
Vatmandan Kılıçdaroğlu Selfiesi (2) "DERDİMİZ SORUNLARA ÇÖZÜM ÜRETMEK" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yerel bir televizyon kanalının programına katılarak değerlendirmelerde bulundu.
Vatmandan Kılıçdaroğlu Selfiesi (2)
13:05
Kılıçdaroğlu, Bir Ülkeyi Yönetmenin Çok Kolay Olduğunu Söyledi Bursa’daki bir televizyon programında konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bir ülkeyi yönetmek kadar kolay bir şey yoktur" dedi.
12:54
Yunanistan'da Yeni Hükümetin İlk Kararları Açıklandı Yunanistan'da eğitim müfredatı değişti, üniversiteye giriş tek sınava indirildi, tüm rektörler görevden alındı ve Yunan Parlamentosu önündeki barikat kaldırıldı.
Yunanistan'da Yeni Hükümetin İlk Kararları Açıklandı
12:01
Yunanistan'ın Yeni Kabinesi Oluştu Siyasi ve ekonomik görüşlerinin yanında özel hayatıyla da dikkati çeken Yunanistan'ın yeni başbakanı Aleksis Çipras'ın kabinesi de "renkli isimlerden" oluşuyor.
12:00
Tekvando Milli Takımı Saraybosna'ya Gitti Türk Milli Takımı, 2016 Olimpiyat Oyunlarına puan veren Bosna Hersek Açık Turnuvasına katılacak.
11:50
Milli Tekvandocular Bosna Hersek'te Puan Avında Türkiye Tekvando Milli Takımı, 2016 Rio de Janeiro Olimpiyat Oyunları’na puan veren Bosna Hersek Açık Tekvando Turnuvası’na katılmak üzere Saraybosna’ya gitti.
Milli Tekvandocular Bosna Hersek'te Puan Avında
11:41
Vali Al, Yabancı Öğrencilerle Bir Araya Geldi Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı işbirliği ile düzenlenen 5 dönemlik 'Kış Kampı'nın ilk dönemi sona erdi.
Vali Al, Yabancı Öğrencilerle Bir Araya Geldi
11:17
Euler Hermes, Yunan Ekonomisini Değerlendirdi Euler Hermes, en kötü senaryonun Yunanistan'ın Avrupa Birliği (AB), IMF ve ECB temsilcilerinden oluşan Troyka heyeti ile anlaşamaması, bunun da reel ekonomiyi olumsuz etkilemesi olduğunu belirtti.
11:16
Galatasaray Liv Hospital, Atina Deplasmanında Sarı kırmızılılar, THY Avrupa Ligi Top 16 turu E Grubu 5. hafta maçında yarın Yunanistan temsilcisi Panathinaikos ile karşılaşacak.
11:15
Fenerbahçe Ülker, Unicaja Malaga'ya Konuk Oluyor Fenerbahçe Ülker, THY Avrupa Ligi Top 16 turu F Grubundaki 5. maçında yarın deplasmanda İspanya temsilcisi Unicaja Malaga ile karşılaşacak.
10:57
İsrail'de Günlük 45 Litrenin Altında Süt Veren İnek Kesime Gönderiliyor' Nevşehir Süt Üreticileri Birliği Tarım Danışmanı Ziraat Mühendisi Gürkan İltuş, Almanya’da yıllık inek başına verimin 5,5 ton, Yunanistan’da 3 bin 750 ton, İsveç’te 7 ton, ülkemizde ise 2 ton 900 kilo olduğunu belirterek, verimliliği mutlaka artırmak gerektiğini kaydetti.
İsrail'de Günlük 45 Litrenin Altında Süt Veren İnek Kesime Gönderiliyor'
10:53
"SYRIZA, AK Parti'yi Takdir Ediyor" İddiası Yalan Çıktı Yunanistan'da SYRIZA'dan meclise giren üç Türk vekilden biri olan Ayhan Karayusuf, SYRIZA'nın AK Parti'yi takdir ettiği yönündeki iddiaları yalanladı.
'SYRIZA, AK Parti'yi Takdir Ediyor' İddiası Yalan Çıktı
09:55
Ab, Rusya'ya Yeni Yaptırımlar İçin 'Olağanüstü' Toplanıyor AB dışişleri bakanları Rusya'ya uygulanan yaptırımların genişletilmesi gündemiyle toplanıyor.
Ab, Rusya'ya Yeni Yaptırımlar İçin 'Olağanüstü' Toplanıyor
09:14
Küresel Piyasalar Fed Sonrası Negatif Seyrediyor Küresel piyasalar ABD Merkez Bankası toplantısının ardından genel olarak negatif bir seyir izlerken, dolar/TL 2,3972 ile 6 haftanın en yüksek seviyesine çıktı.
Küresel Piyasalar Fed Sonrası Negatif Seyrediyor
08:59
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: Şike Davası, Türk Futboluna Zarar Vermedi Dersek Yanılırız Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, şike davasının Türk futboluna zarar verdiğini açıkladı.
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: Şike Davası, Türk Futboluna Zarar Vermedi Dersek Yanılırız
08:54
Atina'nın 'Borç Savaşı' Başladı Avrupa Parlamentosu Başkanı Martin Schulz, Yunanistan'ı ziyaret ederek Başbakan Aleksis Tsipras'la görüşecek.
Atina'nın 'Borç Savaşı' Başladı
08:14
Yunanistan Eski Başbakan'ı Giderken Tuvalet Kağıdını Bile Götürmüş Yunan lider Aleksis Çipras, Eski Başbakan Samaras'ın konuttan ayrılmadan önce tuvalet kağıdına varana kadar her şeyi beraberinde götürmesiyle büyük şok yaşadı.
Yunanistan Eski Başbakan'ı Giderken Tuvalet Kağıdını Bile Götürmüş
08:08
Şike Davası Türk Futbolunun Gerilemesinde Etkili Olmuştur Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Şike Davası'na yönelik, "Türk futboluna zarar vermedi dersek yanılırız." dedi.
Şike Davası Türk Futbolunun Gerilemesinde Etkili Olmuştur
07:43
HDP'ye Karşı Önlem Alalım CHP'de şimdi de HDP gerginliği başladı. Seçim öncesi CHP'nin hedeflerinden biri daha açıklandı.
HDP'ye Karşı Önlem Alalım
01:10
Obama Yunanistan Başbakanı Çipras'ı Kutladı ABD Başkanı Barack Obama, Yunanistan'da seçimlerden galibiyetle çıkan yeni Başbakan Aleksis Çipras'ı kutladı.
Obama Yunanistan Başbakanı Çipras'ı Kutladı
00:59
Obama, Çiprası Arayıp Öğüt Verdi: Saçlarına Aklar Düşer ABD Başkanı Barack Obama, Yunanistan'ın yeni Başbakanı Çipras'ı arayarak tebrik etti ve dinlenme tavsiyesinde bulundu.
Obama, Çiprası Arayıp Öğüt Verdi: Saçlarına Aklar Düşer
00:06
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Açıklaması "(Şike davası) Türk futboluna zarar vermedi dersek yanılırız. Zararların giderilmesi konusunda hep beraber, el birliğiyle geleceğe yürümemiz gerekiyor"
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Açıklaması
23:18
Yunan Hükümetinden İlk İcraat Yunanistan'da bir buçuk yıldır eylem düzenleyen temizlik görevlilerinin artık yüzü gülüyor.
Yunan Hükümetinden İlk İcraat
22:34
Yunanistan: Diyalog İstiyoruz Yunanistan Başbakan Yardımcısı Yanis Dragasakis, "Yıkım politikasına devam etmeyeceğiz. Kabadayılıktan değil, diyalogdan bahsediyoruz." diyerek piyasalara mesaj gönderdi.
Yunanistan: Diyalog İstiyoruz
22:11
AB Komisyonu Başkanı Juncker Açıklaması "Biz Yunanistan’ın AB ve Avro Bölgesi'nde yapıcı bir aktör olmasını istiyoruz"
21:23
Obama'dan Çipras'a Telefon: Saçlarına Benim Gibi Aklar Düşer ABD Başkanı Barack Obama, Yunanistan'ın yeni Başbakanı Aleksis Çipras'ı telefonla arayarak seçim zaferini kutladı.
21:00
Merkel ve Çipras Birbirlerini Sevmeyecekler" Yunanistan’daki seçimleri kazanan Radikal Sol İttifak Syriza Partisi’nin Bağımsız Yunanlar Partisi ile oluşturduğu koalisyon hükümeti Almanya tarafından dikkatle izlenmeye devam ediliyor.
19:46
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması "Seçimden sonra eğer AK Parti iktidara gelirse biz her şeyi kaybederiz' düşüncesiyle tamamen bir topyekun saldırıya geçebilirler.
18:58
İbrahim Kalın - Çanakkale Savaşları'nın 100. Yılı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)-"(Çanakkale Savaşları'nın 100. yılı) Bu savaşın en önemli yönlerinden birisi de Türkiye'nin bugün bu savaşta karşı cephede yer almış milletlerle kurduğu iyi dostluk ilişkileridir.
İbrahim Kalın - Çanakkale Savaşları'nın 100. Yılı
18:52
Yunanistan'da Bankalar Çöktü, Borsa Dipte! Atina Borsası'nda bankacılık endeksi bugün yüzde 26'nın üzerinde gerileyerek tarihi dip düzeyi gördü.
Yunanistan'da Bankalar Çöktü, Borsa Dipte!
18:47
İbrahim Kalın - Charlie Hebdo'ya Yönelik Saldırı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)-"(Çanakkale Savaşları'nın 100. yılı) Bu savaşın en önemli yönlerinden birisi de Türkiye'nin bugün bu savaşta karşı cephede yer almış milletlerle kurduğu iyi dostluk ilişkileridir.
İbrahim Kalın - Charlie Hebdo'ya Yönelik Saldırı
18:45
Girit Açıklarında Deprem Girit açıklarında 4.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
18:45
İran'dan Yunansitan'ın Yeni Başbakanı'na Tebrik İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Yunanistan'ın yeni Başbakanı Aleksis Çipras'a, seçim başarısından dolayı tebrik mesajı gönderdi.
18:33
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın Açıklaması "(Çanakkale Savaşları'nın 100. yılı) Bu savaşın en önemli yönlerinden birisi de Türkiye'nin bugün bu savaşta karşı cephede yer almış milletlerle kurduğu iyi dostluk ilişkileridir.
18:23
İbrahim Kalın: "Türkiye, Somali'de İnsanlığın Yüzünü Ağartan İşlere İmza Atıyor" Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)-"(Çanakkale Savaşları'nın 100. yılı) Bu savaşın en önemli yönlerinden birisi de Türkiye'nin bugün bu savaşta karşı cephede yer almış milletlerle kurduğu iyi dostluk ilişkileridir.
İbrahim Kalın: 'Türkiye, Somali'de İnsanlığın Yüzünü Ağartan İşlere İmza Atıyor'
18:19
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Bir İlk Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Sayın cumhurbaşkanımızın halkla yaptığı temaslar, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaki temasları dikkate alındığı zaman sahadaki mevcudiyeti her zaman devam ediyor.
18:18
Yunanistan'da Yeni Kabine Göreve Başladı Yunanistan'da Aleksis Çipras başbakanlığındaki yeni bakanlar kurulu bugün ilk toplantısını gerçekleştirdi.
Yunanistan'da Yeni Kabine Göreve Başladı
18:16
Atina Borsası'nda Yüzde 9'luk Kayıp Yunanistan Maliye Bakanı Yanis Varufakis, yanlış kemer sıkma politikalarında yeni bir sayfa açtıklarını söyledi.
17:57
Yunanistan'da Cumhurbaşkanlığı Tartışmaları Yunanistan'ın Avrupa Komisyonu üyesi Dimitris Avramopulos'un cumhurbaşkanlığına aday olacağı iddia ediliyor.
17:52
Ukrayna Üzerinden Transit Gaz Sevkiyatı 2019 Yılında Durdurulacak Gazprom Yönetim Kurulu Başkanı Viktor Zubkov, 'Türk akımı'nın şu anda Ukrayna üzerinden Avrupa'ya gönderilen gaz hacminin tamamını karşılayacağını bildirdi.
17:28
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: Değişik Modelleri ve Örnekleri Var, Bu Farklı Modeller... Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın Saray'daki ilk basın toplantısını gerçekleştirdi.
17:18
Yunanistan'da Borsa Sert Düştü Atina Borsası yüzde 8,61'in üzerinde değer kaybederek 716 puana kadar geriledi.
17:05
Atalay: "Komşuda Kurulan Yeni Hükümeti Tebrik Ederim" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Beşir Atalay, parti genel merkezindeki basın toplantısında, Yunanistan'da kurulan yeni hükümeti tebrik etti ve başarılar diledi.
Atalay: 'Komşuda Kurulan Yeni Hükümeti Tebrik Ederim'
16:51
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Atalay Açıklaması "Şu anda bunlar paralel yapının bir oyuncağı. Paralel yapı, bunları, CHP'yi, anamuhalefet partisini parmağında oynatıyor.
16:45
Yunanistan'da Yeni Hükümetin İlk İcraati Barikatları Kaldırmak Oldu Yunanistan'da ekonomik kriz döneminde on binlerce insanın katıldığı gösterilerde parlamentonun işgalini önlemek için konulan demir barikatlar kaldırıldı.
Yunanistan'da Yeni Hükümetin İlk İcraati Barikatları Kaldırmak Oldu
16:22
Dolar 6 Haftanın Zirvesini Gördü Dolar/TL bankalararası piyasada 2,3832 ile son 6 haftanın en yüksek seviyesini gördü.
Dolar 6 Haftanın Zirvesini Gördü
16:22
İbrahim Kalın Kimdir ? Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın Cumhurbaşkanlığı, Türkiye'de bir ilke imza attı. Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın ilk kez bir basın toplantısı düzenleyip, basın mensuplarına brifing verdi.
İbrahim Kalın Kimdir ? Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın
16:18
Atina Borsası'nda Tarihi Düşüş Atina borsası yeni hükümetin özelleştirme projelerini donduracağını açıklamasının ardından sert düştü.
Atina Borsası'nda Tarihi Düşüş
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 14:20:43. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YUNANİSTAN HABERLERİ
[Hata Bildir]