SON DAKİKA YUSUF GÜNER HABERLERİ

Son Dakika Yusuf Güner Haberleri

18:42
İl Genel Meclisi Üyesi Selçuk Çirkin'in Acı Günü Afyonkarahisar İl Genel Meclisi üyesi Selçuk Çirkin'in babası Ülfet Çirkin, vefat etti.
İl Genel Meclisi Üyesi Selçuk Çirkin'in Acı Günü
16:36
Gazzeli Çocuklara Yardım İçin Fotoğraf Makinesini Sattı Gazzeli çocuklara yardım için fotoğraf makinesini sattı Basın İlan Kurumu (BİK) Afyonkarahisar Şube Müdürü Selami Çalışkan, gazetecilik yaptığı dönemde Gazze'deki acıları fotoğrafladığı makinesini ve kullandığı ses kayıt cihazını satarak, yine bu bölgedeki çocuklar için harcanmak üzere bağışladı.
Gazzeli Çocuklara Yardım İçin Fotoğraf Makinesini Sattı
15:32
Gazzeli Çocuklara Yardım İçin Fotoğraf Makinesini Sattı Basın İlan Kurumu (BİK) Afyonkarahisar Şube Müdürü Selami Çalışkan, gazetecilik yaptığı dönemde Gazze'deki acıları fotoğrafladığı makinesini ve kullandığı ses kayıt cihazını satarak, yine bu bölgedeki çocuklar için harcanmak üzere bağışladı.
11:38
Vali Güner: Müdürlerden Hesap Soracağım Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, kurumlarda bekleyen ödenekler için müdürlerden hesap soracağını söyledi.
Vali Güner: Müdürlerden Hesap Soracağım
16:03
Afyonkarahisar İl Koordinasyon Kurulu Pazartesi Günü Toplanacak Afyonkarahisar İl Koordinasyon Kurulu 2015 yılı birinci toplantısının 26 Ocak Pazartesi günü yapılacağı belirtildi.
15:12
İki Köy Arasındaki 40 Yıllık Su Sorunu Çözüldü Afyonkarahisar’da iki köy arasındaki 40 yıllık davalık olan su problemi Vali Hakan Yusuf Güner’in devreye girmesiyle çözüldü.
İki Köy Arasındaki 40 Yıllık Su Sorunu Çözüldü
18:17
İki Köy Arasındaki 40 Yıllık Su Sorunu Çözüme Kavuştu Afyonkarahisar’ın Başmakçı ilçesinde iki köy arasında 40 yıldır devam eden ve mahkemeye kadar taşınan su sorunu, Vali Hakan Yusuf Güner’in girişimleri ile çözüme kavuştu.
İki Köy Arasındaki 40 Yıllık Su Sorunu Çözüme Kavuştu
15:46
Yılkı Atlarına Kış Mevsiminde Yem Ulaştırıldı Belçika’da bulunan Emirdağlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin (EYAD) Türkiye Temsilcisi Necati Şevik’in girişimleri ile, Emirdağ yaylalarındaki aç kalan yılkı atlarına yem ulaştırması sağlandı.
Yılkı Atlarına Kış Mevsiminde Yem Ulaştırıldı
16:41
Afyonkarahisar'daki Tarihi Sokaklara Yeni Model Afyonkarahisar’ın turizm potansiyelini arttırmak için sokak iyileştirme çalışmaları yapılacağı, bu kapsamda Ankara Beypazarı, Eskişehir Odunpazarı, ya da İzmir Şirince modeli gibi değişik modeller üzerinde örnek bir uygulamaya gidileceği belirtildi.
Afyonkarahisar'daki Tarihi Sokaklara Yeni Model
19:07
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Erbil, Afyonkarahisar'da Erbil, Ulu Cami, Sultan Divani Mevlevihane Müzesi ve Arkeoloji Müzesi'ni ziyaret etti.
17:04
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Açıklaması "Şu anda kendi rayımızı kendimiz üretiyoruz.
15:37
Bakan Elvan: Sosyal Medyada Engelleme İçin Mahkeme Kararı Şart Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan, sosyal medyada yayımlanan, ifade edilen, açıklanan ithamların engellenebilmesi için öncelikle mahkeme kararı gerektiğini belirtti.
Bakan Elvan: Sosyal Medyada Engelleme İçin Mahkeme Kararı Şart
14:19
Bakan Elvan ve Bakan Eroğlu Afyonkarahisar'da Yeni Yapılan Karayollarını Hizmete Açtı Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, geçmiş dönemlerde yapılan yatırımlara ve açılışlara değinerek, “Geçmişte ben bir tuvaletin açılışı için Bakan gittiğini biliyorum, internete bakın göreceksiniz.
Bakan Elvan ve Bakan Eroğlu Afyonkarahisar'da Yeni Yapılan Karayollarını Hizmete Açtı
23:50
Veysel Eroğlu: 'Gazeteci Tarafsız Olmalı' Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, gazetecilere doğru ve tarafsız olmaları gerektiği konusunda çağrıda bulunarak, 'Gazeteci kesinlikle tarafsız olması lazım ve neticede peşin hükümle hareket etmemesi lazım' dedi.
Veysel Eroğlu: 'Gazeteci Tarafsız Olmalı'
22:24
Bakan Eroğlu: Gazetecinin Kesinlikle Tarafsız Olması Lazım Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, gazetecilere doğru ve tarafsız olmaları gerektiği konusunda çağrıda bulundu.
Bakan Eroğlu: Gazetecinin Kesinlikle Tarafsız Olması Lazım
15:26
Gazlıgöl Bölgesinde Termal Su Tek Elden Dağıtılacak Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, şehrin önemli termal bölgelerinden olan Gazlıgöl- Yaylabağ beldelerindeki termal havzaları inceledi.
Gazlıgöl Bölgesinde Termal Su Tek Elden Dağıtılacak
14:15
Afyonkarahisar'da Hava Kirliliğine Karşı Önlem Afyonkarahisar Belediye Başkanı Çoban: "Önümüzdeki yıldan itibaren dairesi kalorifer sistemine uyumlu olan fakat aynı zamanda bölgesinde doğalgaz ya da afjet sistemi bulunan dairelerin doğalgaz ya da afjete geçmeleri mecburi olacak"
03:07
Yurtta Kış Afyonkarahisar'ı Ankara, İzmir, Antalya, Kütahya, Eskişehir ve Konya'ya bağlayan yollar yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapandı Vali Güner başkanlığında kriz masası oluşturuldu.
20:15
Çay Barajı Suyu Çevirme Derivasyon Töreni Yapıldı DSİ Akif Özkaldı, Çay Barajına ilişkin, "120 milyon liraya mal olacak bu baraj, Çay ilçesinde 18 bin 550 dekar tarım alanını modern sulama sistemiyle sulayacak." dedi.
Çay Barajı Suyu Çevirme Derivasyon Töreni Yapıldı
17:12
DSİ Genel Müdürü Özkaldı Açıklaması "(Çay Barajı) 120 milyon liraya mal olacak bu baraj, Çay ilçesinde 18 bin 550 dekar tarım alanını modern sulama sistemiyle sulayacak"
12:03
Mevlid Kandili Afyonkarahisar Valisi Güner: "Peygamber Efendimizi sevmek ve O'nu örnek almak demek, O'nun sünnetlerini hayatımıza yansıtmak ve yaşamak, davranışlarımızı O'nun örnek ve tavsiyelerine göre şekillendirmek demektir"
16:39
İşaret Dili Öğrenen Din Görevlileri ile Vali Arasındaki İlginç Diyalog Afyonkarahisar'da, işaret dili öğrenen din görevlileri, hazırladıkları sertifika dağıtım programının tüm sunumlarını hem sesli hem de işaret dili ile yaptı.
İşaret Dili Öğrenen Din Görevlileri ile Vali Arasındaki İlginç Diyalog
13:15
Engelliler Din Eğitimi Öğreniyor Projesi Afyonkarahisar'da, işaret dili öğrenen din görevlileri, hazırladıkları sertifika dağıtım programının tüm sunumlarını hem sesli hem de işaret dili ile yaptı.
14:12
Afyonkarahisar'da Kültür ve Turizm Çalıştayı Düzenlendi Afyonkarahisar Valiliği tarafından kentte "Kültür ve Turizm Çalıştayı" düzenlendi.
19:56
Zafer Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu, Uşak'ta Toplandı Zafer Kalkınma Ajansı 2014 yılı son yönetim kurulu toplantısı, dönem başkanı Manisa Valisi Erdoğan Bektaş başkanlığında Uşak'ta yapıldı.
Zafer Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu, Uşak'ta Toplandı
16:49
Afyonkarahisar'da Kültür ve Turizm Çalıştayı Yapılacak 27 Aralık 2014 Cumartesi günü gerçekleştirilmesi planlanan Afyonkarahisar Kültür ve Turizm Çalıştayı için Vali Hakan Yusuf Güner başkanlığında ön hazırlık toplantısı yapıldı.
Afyonkarahisar'da Kültür ve Turizm Çalıştayı Yapılacak
16:35
Afyonkarahisar Valiliği'nin Fizibilite Çalışmasını Öğreniyoruz" İsimli Projesi Zeka'dan Kabul Edildi Afyonkarahisar Valiliği’nin hazırladığı “Fizibilite Çalışmasını Öğreniyoruz” isimli projenin Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) tarafından kabul edildiği belirtildi.
17:11
Adalet Akademisi Başkan Yardımcısı Artunç, Afyonkarahisar'da Artunç ve beraberindekiler, Vali Güner’i ziyaret etti.
17:48
Bakan Eroğlu: "Veysel Eroğlu Bıyıklarını Kesecek Dediler, Allah'a Şükür Bıyıklarım Yerinde" Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, yaz aylarında yaşanan kuraklıkta kentlerin susuz kalacağı iddialarına ilişkin, “Veysel Eroğlu bıyıklarını kesecek dediler.
Bakan Eroğlu: 'Veysel Eroğlu Bıyıklarını Kesecek Dediler, Allah'a Şükür Bıyıklarım Yerinde'
17:18
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Açıklaması "(Yaz mevsiminde yaşanan kuraklık) Herkes ne dedi; 'Kuraklık var, su bitecek, Veysel Eroğlu bıyıklarını kesecek.
15:29
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Afyonkarahisar'da Açıklaması "(Yalova Belediyesi tarafından ağaçların kesilmesi) Bir seferberlik başlatıyoruz.
14:44
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu'ndan Yalova'da Kesilen Ağaçlarla İlgili Açıklama Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, CHP’li Yalova Belediyesi’nin gerçekleştirdiği ağaç kesimiyle ilgili inceleme başlattıklarını kaydederek, “Oraya kesilen ağaçların yüz katı kadar ağaç dikeceğiz, CHP’nin ayıbını bu şekilde biz örtmüş olacağız” dedi.
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu'ndan Yalova'da Kesilen Ağaçlarla İlgili Açıklama
15:08
Bakan Eroğlu Yarın Afyonkarahisar'a Geliyor Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun temel atma törenine katılmak üzere yarın memleketi Afyonkarahisar’a geleceği belirtildi.
Bakan Eroğlu Yarın Afyonkarahisar'a Geliyor
17:03
Aa'nın "Yılın Fotoğrafı" Oylaması Afyonkarahisar Valisi Güner, haber kategorisinde "Mısır'da Referandum", yaşam kategorisinde ise "Madencinin Çorabı" başlıklı fotoğraflara oy verdi.
14:31
Öğretmenler Gününde 4 Öğretmene Darp Öğretmenler Gününde rahatsızlanan bir öğrenciyi hastaneye götürmek isteyen öğretmenler, durumu haber alıp okula gelen öğrencinin yakınları tarafından darp edildi.
12:52
Öğretmenler Günü'nde 4 Öğretmene Darp Öğretmenler Günü'nde rahatsızlanan bir öğrenciyi hastaneye götürmek isteyen öğretmenler, durumu haber alıp okula gelen öğrencinin yakınları tarafından darbedildi Okulun öğretmenleri B.A, H.Ö. ve D.Ç. ile okul müdürü H.U, öğrencinin amcası, dedesi, babaannesi, halası ve ağabeyi tarafından tartaklandı Kamu Sen İl Temsilcisi Şenol: "Bu olay, eğitim camiasını derinden yaralamıştır.
16:39
Afyonkarahisar'da Öğretmenlerin Darp Edildiği İddiası Türk Eğitim-Sen Afyonkarahisar İl Temsilcisi Nizamettin Şenol, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde 4 öğretmenin öğrenci velileri tarafından darp edildiğini iddia etti.
10:49
Frigküm Kasım Ayı Toplantısı Toplantı, Kütahya Valisi Yılmaz başkanlığında gerçekleştirildi.
Frigküm Kasım Ayı Toplantısı
16:07
24 Kasım Öğretmenler Günü Eskişehir, Afyonkarahisar, Bilecik ve Kütahya'da düzenlenen etkinliklerle kutlandı.
15:37
24 Kasım Öğretmenler Günü Afyonkarahisar, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kutlama programı düzenlendi Vali Güner: "İşin namusunu ve haysiyetini hayat tarzı haline getirmiş bir anlayışın mensuplarıyız. Bu çerçevede her kim ki gerek ilçelerde gerek il merkezinde bir şey yapmak istiyor bir şeyde farkındalık yaratmak istiyorsa.
24 Kasım Öğretmenler Günü
12:37
Zarar Eden Havalimanı İçin 10 Milyonluk Proje Hazırlanıyor Afyonkarahisar Valiliği, yolcu sayısı gerçekleşmediği için zarar ettiği ve bu zararın devlet tarafından karşılandığı ileri sürülen havalimanı için yeni proje hazırlıyor.
11:02
Zeka Yönetim Kurulu Manisa'da Toplandı Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) Yönetim Kurulu Başkanı ve Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, ulusal ve uluslar arası kaynakları bölgeye çekmek için çalışmalar yapacaklarını söyledi.
Zeka Yönetim Kurulu Manisa'da Toplandı
12:45
Vali Güner'den 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı Afyonkarahisar Valisi Güner, eğitim sisteminin temel taşını oluşturan öğretmenliğin, dünyanın her ülkesinde onurlu ve itibarlı bir meslek olduğunu bildirdi.
19:45
Vali Güner'den Acılı Aileye Taziye Ziyareti Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, geçtiğimiz hafta sonu bir düğünde meydana gelen ve 13 yaşındaki bir çocuğun maganda kurşunuyla hayatını kaybettiği olayın ardından acılı aileyi evinde ziyaret etti.
Vali Güner'den Acılı Aileye Taziye Ziyareti
19:05
Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Erdem, Afyonkarahisar'da Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem, Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde Özel Ahmet Yavuz Kampüsü ve Cemre Koleji'nin açılışını yaptı.
Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Erdem, Afyonkarahisar'da
13:56
Fotoğraf Makinesinin Gelirini Gazze'ye Bağışlayacak BİK Afyonkarahisar Şube Müdürü Çalışkan, İsrail vahşetini çektiği fotoğraf makinasını açık artırmayla satacağını ve gelirini Gazze'ye bağışlayacağını bildirdi.
16:57
Valilik Binası Restorasyonu Başbakan Davutoğlu'ndan Tam Not Aldı Afyonkarahisar Belediyesi’na ait olan ve tarihi dokusuna uygun olarak restore edilerek Afyonkarahisar Valiliği’ne tahsis edilen bina Başbakan Ahmet Davutoğlu’ndan tam not aldı.
Valilik Binası Restorasyonu Başbakan Davutoğlu'ndan Tam Not Aldı
16:20
Vali Güner'den Byegm Afyonkarahisar İl Müdürlüğü'ne Ziyaret Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) Afyonkarahisar İl Müdürlüğünü ziyaret ederek kurumun kentte yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
12:49
Vali Ocağın Başına Geçip Menemen Pişirdi Afyonkarahisar Belediyesinin gerçekleştirdiği yemek yarışmasına katılan Afyonkarahisar Valisi Güner, aşçı önlüğünü giyip ocağın başına geçerek menemen pişirdi.
Vali Ocağın Başına Geçip Menemen Pişirdi
21:47
Afyonkarahisar'da 60 Bin Kap Aşure Dağıtıldı Afyonkarahisar'da, "Sultan Divani'yi Anma ve 40 Hatimli Şifalı Aşure" etkinlikleri kapsamında, vatandaşlara 60 bin kap aşure dağıtıldı.
Afyonkarahisar'da 60 Bin Kap Aşure Dağıtıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 02:26:58. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YUSUF GÜNER HABERLERİ
[Hata Bildir]