SON DAKİKA YUSUF GÜNER HABERLERİ

Son Dakika Yusuf Güner Haberleri

 • 17:159 Yaşında Hafız Oldu9 Yaşında Hafız OlduAfyonkarahisar’da yaşayan ve 9 yaşında hafızlığını tamamlayan Muhammet Bilgici ve babası Ercan Bilgici Vali Hakan Yusuf Güner’i makamında ziyaret etti.
 • 15:4324 Kasım Öğretmenler Günü24 Kasım Öğretmenler Günü, Konya, Karaman, Aksaray ve Afyonkarahisar'da törenlerle kutlandı.
 • 12:5024 Kasım Öğretmenler Günü24 Kasım Öğretmenler Günü Afyonkarahisar'da çeşitli etkinliklerle kutlandı.
 • 15:07Afyonkarahisar Valisi Güner Öğretmenler Gününü KutladıAfyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 20:44Frigküm Birlik Merkezi Afyonkarahisar'a DevredildiFrigküm Birlik Merkezi Afyonkarahisar'a DevredildiFrigya Kültürel Mirasını Koruma ve Kalkınma Birliği’nin (FRİGKÜM) Kasım ayı olağan meclis toplantısı Birlik Başkanı Vali Şerif Yılmaz başkanlığında gerçekleştirildi.
 • 19:26Genç Avukatlardan Vali Güner'e ZiyaretGenç Avukatlardan Vali Güner'e ZiyaretAfyonkarahisar Barosu Genç Avukatlar Komisyonu Başkanı Av. Hakan Ayçiçek ve yönetim kurulu üyeleri Vali Yusuf Güner’i ziyaret etti.
 • 13:57Genç Avukatlardan Vali Güner'e ZiyaretAfyonkarahisar Barosu Genç Avukatlar Komisyonu Başkanı Hakan Ayçiçek ve üye Cenk Özgen, Vali Hakan Yusuf Güner'i ziyaret etti.
 • 18:37Vali Güner'den Agd'ye ZiyaretVali Güner'den Agd'ye ZiyaretAfyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği’ni (AGD) ziyaret etti.
 • 17:55Akut'tan Vali Güner'e ZiyaretAkut'tan Vali Güner'e ZiyaretAfyonkarahisar’da "Deprem Bilinçlendirme Eğitimlerini" sürdüren Afyon AKUT Ekibi, eğitimlerde desteklerinden dolayı Vali Hakan Yusuf Güner’i ziyaret etti.
 • 16:16Vali Güner, Osb'de İncelemede BulunduAfyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, Organize Sanayi Bölgesi'ni ziyaret etti.
 • 15:48Afyonkarahisar'da Üniversiteye Hazırlık Kitapları DağıtıldıMilli Eğitim Bakanlığı tarafından bu yıl uygulamaya konulan ortaöğretim okullarından mezun olan öğrencilere yönelik "Yetiştirme ve Telafi (Üniversite Sınavına Hazırlık)" kursuna katılan kursiyerlere kitapları, Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner tarafından verildi.
 • 16:46Afyonkarahisar'da "Aşkın Mızrabı" KonseriAfyonkarahisar'da Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen "Aşkın Mızrabı" konseri beğenildi.
 • 16:47Kütahya Tam Kadro Ankara'daKütahya Tam Kadro Ankara'daKütahya protokolü, bu yıl 8. kez gerçekleştirilen Ege İlleri Tanıtım Günleri etkinliğine tam kadro katıldı.
 • 16:31Bülent Arınç: "Böyle Bir Saçmalık Olmaz"Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Manisa’da başörtülü kadınların kelepçelenerek gözaltına alınmasına ilişkin, “Biz demokratikleşmeyi, demokrasi hamlelerini veya özgürlük alanlarının genişletilmesini, Avrupa Birliği normlarını çıkarmak için yasa değişiklikleri yaparken, masum kadınların ellerine kelepçe takılacağını öngörmemiştik. Böyle bir şey yapmadık ve istemedik.
 • 12:48Afyon'da İki Mahallede Tarihi Evler Restore EdilecekAfyon'da İki Mahallede Tarihi Evler Restore EdilecekAfyonkarahisar’da tarihi evlerin bulunduğu iki mahallede sokak sağlıklaştırma ve restorasyon çalışması yapılacak.
 • 15:55Afyonkarahisar'da 10 Kasım EtkinlikleriBüyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, ebediyete intikal edişinin 77’inci yıldönümü nedeniyle Afyonkarahisar’da çeşitli etkinlikler düzenlendi.
 • 15:05Sokak Sağlıklaştırmada Saha Çalışması YapıldıAfyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner ve Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Sokak Sağlıklaştırma ve Restorasyon çalışması yapılacak Kentsel Sit Alanı içerisinde kalan mahallelerde incelemelerde bulundu.
 • 14:49Vali Güner, Bedesten Çarşısı Restorasyonunu İncelediAfyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner ve Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, restorasyon çalışmalarına başlanan tarihi Bedesten Çarşısı'nı ziyaret etti.
 • 16:38Sağlık İl Müdürlüğü'ne Yeni AmbulansAfyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü'ne 5 yeni ambulans teslim edildi.
 • 22:59Zeka Kütahya'da ToplandıZeka Kütahya'da ToplandıZafer Kalkınma Ajansı’nın (ZEKA) Yönetim Kurulu Toplantısı, Kütahya Valiliği’nin ev sahipliğinde Zafer Kalkınma Ajansı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
 • 15:5529 Ekim Cumhuriyet Bayramı Afyonkarahisar'da Coşkuyla Kutlandı29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Afyonkarahisar'da Coşkuyla Kutlandı29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 92’inci yılı Afyonkarahisar’da Atatürk Stadı’nda yapılan programla kutlandı.
 • 15:31Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları BaşladıCumhuriyet Bayramı Kutlamaları BaşladıAfyonkarahisar’da bu yıl 92. yıldönümünü kutlanan Cumhuriyetin ilanı dolayısıyla Kocatepe parkındaki Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreni düzenlendi.
 • 13:59Cumhuriyet Bayramı KutlanıyorKonya, Aksaray, Karaman ve Afyonkarahisar'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kutlama programları düzenlendi.
 • 13:49Afyonkarahisar'da Cumhuriyet CoşkusuAfyonkarahisar'da Cumhuriyet Coşkusu29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 92. yıldönümü Afyonkarahisar'da törenlerle kutlandı.
 • 17:14Vali Güner'den Yardım Derneğine ZiyaretAfyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, il merkezinde yaşayan ihtiyaç sahiplerinin giyecek, temizlik ürünleri, gıda maddesi, ev aletleri ve beyaz eşya gibi birçok ürünleri temin ederek, yaklaşık 10 yıldır faaliyet gösteren Yarım Elma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti.
 • 22:29Eroğlu: Eroğlu: "Gençlere Diyorum Ki Büyük Düşünün"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bolvadin- Toplu Temel atma açılış töreni- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun konuşması Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "Gençlere diyorum ki büyük düşünün. Çünkü geleceğin Türkiye'si daha büyük olacak.
 • 21:04Eroğlu: Eroğlu: "Gençler Geleceğimizin Teminatıdır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu'nun açılışa katılması, - Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu'nun konuşması, - Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu'nun açılışı yapması, - Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu'nun ağaç dikmesi, Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "Gençlere diyorum ki büyük düşünün. Çünkü geleceğin Türkiye'si daha büyük olacak.
 • 20:30Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Gençlere diyorum ki büyük düşünün. Çünkü geleceğin Türkiye'si daha büyük olacak.
 • 20:18Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Afyonkarahisar'daOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Afyonkarahisar'daOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, geleceğin Türkiye’sinin büyük olacağını ifade ederek, “Çünkü biz artık çok güçlüyüz. Kendi barajlarımızı dünyanın en büyük barajlarını yapan biziz, Akdeniz’in içinden 107 kilometre boru hattıyla suyu Kıbrıs’a götüren biziz. Sultan Abdülhamit’in olan Marmaray’ı bitiren biziz” dedi.
 • 16:46Vali Güner, Şehit Ailesine Taziye Ziyaretinde BulunduAfyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, şehit Jandarma Assubay Kıdemli Çavuş Mehmet Şimşek'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 15:54Şehit Astsubayın Eşi: Mehmet'im Burada ÜşürŞehit Astsubayın Eşi: Mehmet'im Burada ÜşürTunceli-Pülümür karayolunda yola döşenen el yapımı patlayıcının patlatılması sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Mehmet Şimşek'in eşi yürekleri dağladı.
 • 15:39Şehit Jandarma Kıdemli Çavuş Şimşek Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Jandarma Kıdemli Çavuş Şimşek Son Yolculuğuna UğurlandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun şehit yakınlarına başsağlığı dilemesi- Şehidin naaşının getirilmesi ve helallik istenmesi- Cenaze namazının kılınması- Namazda saf tutan şehidin babasının hüzünlü hali- Şehidin naaşının mezarlığa götürülmesi- Şehidin eşinin gözyaşı dökmesi- Bakan Eroğlu'nun, tabutun üzerindeki Türk bayrağını öperek, şehidin babasına vermesi. Tunceli'de zırhlı askeri aracın geçişi sırasındaki patlama- Teröristlerce yola döşenen patlayıcının, zırhlı askeri aracın geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu şehit olan 26 yaşındaki Jandarma Kıdemli Çavuş Mehmet Şimşek, Afyonkarahisar'da son yolculuğuna uğurlandı- Törene, Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu da katıldı Tunceli'de, teröristlerce yola döşenen patlayıcının zırhlı askeri aracın geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu şehit olan 26 yaşındaki Jandarma Kıdemli Çavuş Mehmet Şimşek, memleketi Afyonkarahisar'da son yolculuğuna uğurlandı.
 • 15:34Afyonkarahisar Şehidini UğurladıTunceli’de yola döşenen el yapımı patlayıcının teröristlerce patlatılması sonucu kaldırıldığı hastanede şehit olan Jandarma Kıdemli Astsubay Mehmet Şimşek’in cenazesi, Afyonkarahisar’ın Çay ilçesinde toprağa verildi.
 • 15:15Tunceli'de Zırhlı Askeri Aracın Geçişi Sırasındaki PatlamaTunceli'de, teröristlerce yola döşenen patlayıcının zırhlı askeri aracın geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu şehit olan 26 yaşındaki Jandarma Kıdemli Çavuş Mehmet Şimşek, memleketi Afyonkarahisar'da son yolculuğuna uğurlandı.
 • 23:50Bakan Eroğlu Onların Hepsini Sandığa GömünBakan Eroğlu Onların Hepsini Sandığa GömünOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Bırakın her şeye 'öyle- böyle' diyenleri. Bırakın her şeye 'hayır' diyen ve sadece kendi nefsini düşünenleri. Onların hepsini sandığa gömün dedi.
 • 18:34Bakan Eroğlu: Onların Hepsini Sandığa GömünBakan Eroğlu: Onların Hepsini Sandığa GömünOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Bırakın her şeye 'hayır' diyen ve sadece kendi nefsini düşünenleri. Onların hepsini sandığa gömün" dedi.
 • 18:20Bakan Eroğlu, Afyonkarahisar'da 28 Tesisin Temelini AttıBakan Eroğlu, Afyonkarahisar'da 28 Tesisin Temelini AttıOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Dağlıca şehitlerine rahmet dileyerek, terörü bitirme noktasında kararlı olduklarını söyledi.
 • 18:46Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Ebru Sanatı Yapıp Cam ÜflediOrman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Ebru Sanatı Yapıp Cam ÜflediOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu seçim bölgesi ve memleketi Afyonkarahisar’a gerçekleştirdiği ziyarette ebru sanatı yapıp, cam üfledi.
 • 18:46Bakan Eroğlu Akşehir'de Özel Bir Hastanenin Açılışını YaptıBakan Eroğlu Akşehir'de Özel Bir Hastanenin Açılışını YaptıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Konya’nın Akşehir ilçesinde yapımı tamamlanarak hizmete giren 100 yatak kapasiteli özel bir hastanenin açılışını yaptı.
 • 18:32Dolandırıcıların Yeni Yöntemi Dolandırıcıların Yeni Yöntemi "Yardım Toplamak "Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, kendisini vali, vali yardımcısı ve kamu görevlisi olarak tanıtarak yardım amacıyla dolandırıcılık yapanlara karşı vatandaşı uyardı.
 • 16:16Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Afyonkarahisar'daOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Afyonkarahisar'daOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, geçtiğimiz hafta sonu Ankara’da meydana gelen ve 97 kişinin hayatını kaybettiği bombalı saldırının vicdansızlık ve alçaklık olduğunu söyleyerek, “78 milyonun yüreğini dağladı hakikaten. Olayla ilgili ipuçları var onları şimdi söylemek mümkün değil, çalışmalar yapılıyor” dedi.
 • 18:54Hasta ve Yaşlı Refakatçi Kursuna Katılan 66 Kursiyer Sertifikalarını AldıHasta ve Yaşlı Refakatçi Kursuna Katılan 66 Kursiyer Sertifikalarını AldıAfyonkarahisar Kamu Hastaneleri Birliği, Devlet Hastanesi ve Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen "Hasta ve Yaşlı Refakatçisi Kursu"na katılarak eğitimlerini başarı ile tamamlayanlara sertifikaları verildi.
 • 15:27Hasta ve Yaşlı Refakatçisi Kursunu Tamamlayanlara SertifikaKamu Hastaneleri Birliği, Devlet Hastanesi ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen Hasta ve Yaşlı Refakatçisi Kursuna katılanlara sertifikaları verildi.
 • 14:00Zeka Afyonkarahisar'da ToplandıZeka Afyonkarahisar'da ToplandıZafer Kalkınma Ajansı’nın (ZEKA) Yönetim Kurulu toplantısı Afyonkarahisar Valiliği ev sahipliğinde Kütahya Valisi Şerif Yılmaz’ın katılımlarıyla Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
 • 11:18Frigküm Birliği'nin Meclis Toplantısı Afyonkarahisar'da GerçekleştirildiFrigküm Birliği'nin Meclis Toplantısı Afyonkarahisar'da GerçekleştirildiFrigya Kültürel Mirasını Koruma ve Kalkınma Birliği’nin (FRİGKÜM) Eylül ayı Meclis Toplantısı, Kütahya Valisi Şerif Yılmaz’ın başkanlığında Afyonkarahisar’da gerçekleştirildi.
 • 11:02Vali Güner Dünya Yaşlılar Gününü KutladıVali Güner Dünya Yaşlılar Gününü KutladıAfyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, "Dünya Yaşlılar Günü" dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, yaşlıların hiçbir zaman unutulmaması gerektiğini söyledi.
 • 08:59Dünya Yaşlılar GünüAfyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • 21:52Vali Güner'den Dostuna Büyük VefaVali Güner'den Dostuna Büyük VefaAfyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, kentte trafik kazası yapan bir aile dostunun akrabasını tedavi gördüğü hastanede ziyaret ederek büyük bir vefa örneği gösterdi.
 • 18:55Şehit Taşbaş, Son Yolculuğuna UğurlandıHakkari'de, terör örgütü mensuplarınca yol kenarına yerleştirilen patlayıcının, zırhlı aracın geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu şehit düşen Uzman Çavuş İzzet Taşbaş'ın cenazesi Dinar ilçesinde toprağa verildi.
 • 18:09Şehit Jandarma Uzman Çavuş İzzet Alper Taşbaş Dinar'da DefnedildiŞehit Jandarma Uzman Çavuş İzzet Alper Taşbaş Dinar'da DefnedildiHakkari Yüksekova- Şemdinli yolu üzerindeki köprüye teröristlerin yerleştirdiği patlayıcıyı zırhlı aracın geçişi sırasında patlatması sonucu şehit olan 2 askerden biri olan Jandarma Uzman Çavuş İzzet Alper Taşbaş (39) Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesindeki askeri törenin ardından baba ocağı Akçaköy’de toprağa verildi.