07:1100
SON DAKİKA YUSUF GÜNER HABERLERİ

Son Dakika Yusuf Güner Haberleri

   

  Valilik, Zarar Ettiği Söylenen Havalimanı İçin 10 Milyonluk Proje Hazırlıyor

  Afyonkarahisar Valiliği, Sayıştay raporlarına göre yolcu sayısı gerçekleşmediği için zarar ettiği ve bu zararın devlet tarafından karşılandığı ileri sürülen Bölgesel Zafer Havalimanı için 10 milyon liralık bir proje hazırlıyor. (Dün 12:37)

   

  Zeka Yönetim Kurulu Manisa'da Toplandı

  Zeka Yönetim Kurulu Manisa'da Toplandı

  Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) Yönetim Kurulu Başkanı ve Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, ulusal ve uluslar arası kaynakları bölgeye çekmek için çalışmalar yapacaklarını söyledi. (Dün 11:02)

   

  24 Kasım Öğretmenler Günü

  Afyonkarahisar Valisi Güner: "Eğitim sisteminin temel taşını oluşturan öğretmenlik, dünyanın her ülkesinde onurlu ve itibarlı meslektir" (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Vali Güner'den Acılı Aileye Taziye Ziyareti

  Vali Güner'den Acılı Aileye Taziye Ziyareti

  Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, geçtiğimiz hafta sonu bir düğünde meydana gelen ve 13 yaşındaki bir çocuğun maganda kurşunuyla hayatını kaybettiği olayın ardından acılı aileyi evinde ziyaret etti. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Erdem, Afyonkarahisar'da

  Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Erdem, Afyonkarahisar'da

  Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem, Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde Özel Ahmet Yavuz Kampüsü ve Cemre Koleji'nin açılışını yaptı. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Fotoğraf Makinesinin Gelirini Gazze'ye Bağışlayacak

  BİK Afyonkarahisar Şube Müdürü Çalışkan, İsrail vahşetini çektiği fotoğraf makinasını açık artırmayla satacağını ve gelirini Gazze'ye bağışlayacağını bildirdi. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.11.2014 07:11:42. #1.13#