05:4800
SON DAKİKA YUSUF GÜNER HABERLERİ

Son Dakika Yusuf Güner Haberleri

  Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Afyonkarahisar'da Açıklaması

  "(Yalova Belediyesi tarafından ağaçların kesilmesi) Bir seferberlik başlatıyoruz. (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu'ndan Yalova'da Kesilen Ağaçlarla İlgili Açıklama

  Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu'ndan Yalova'da Kesilen Ağaçlarla İlgili Açıklama

  Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, CHP’li Yalova Belediyesi’nin gerçekleştirdiği ağaç kesimiyle ilgili inceleme başlattıklarını kaydederek, “Oraya kesilen ağaçların yüz katı kadar ağaç dikeceğiz, CHP’nin ayıbını bu şekilde biz örtmüş olacağız” dedi. (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  Bakan Eroğlu Yarın Afyonkarahisar'a Geliyor

  Bakan Eroğlu Yarın Afyonkarahisar'a Geliyor

  Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun temel atma törenine katılmak üzere yarın memleketi Afyonkarahisar’a geleceği belirtildi. (04 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Aa'nın "Yılın Fotoğrafı" Oylaması

  Afyonkarahisar Valisi Güner, haber kategorisinde "Mısır'da Referandum", yaşam kategorisinde ise "Madencinin Çorabı" başlıklı fotoğraflara oy verdi. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Öğretmenler Gününde 4 Öğretmene Darp

  Öğretmenler Gününde rahatsızlanan bir öğrenciyi hastaneye götürmek isteyen öğretmenler, durumu haber alıp okula gelen öğrencinin yakınları tarafından darp edildi. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Öğretmenler Günü'nde 4 Öğretmene Darp

  Öğretmenler Günü'nde rahatsızlanan bir öğrenciyi hastaneye götürmek isteyen öğretmenler, durumu haber alıp okula gelen öğrencinin yakınları tarafından darbedildi Okulun öğretmenleri B.A, H.Ö. ve D.Ç. ile okul müdürü H.U, öğrencinin amcası, dedesi, babaannesi, halası ve ağabeyi tarafından tartaklandı Kamu Sen İl Temsilcisi Şenol: "Bu olay, eğitim camiasını derinden yaralamıştır. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Afyonkarahisar'da Öğretmenlerin Darp Edildiği İddiası

  Türk Eğitim-Sen Afyonkarahisar İl Temsilcisi Nizamettin Şenol, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde 4 öğretmenin öğrenci velileri tarafından darp edildiğini iddia etti. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Frigküm Kasım Ayı Toplantısı

  Frigküm Kasım Ayı Toplantısı

  Toplantı, Kütahya Valisi Yılmaz başkanlığında gerçekleştirildi. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  24 Kasım Öğretmenler Günü

  Eskişehir, Afyonkarahisar, Bilecik ve Kütahya'da düzenlenen etkinliklerle kutlandı. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  24 Kasım Öğretmenler Günü

  24 Kasım Öğretmenler Günü

  Afyonkarahisar, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kutlama programı düzenlendi Vali Güner: "İşin namusunu ve haysiyetini hayat tarzı haline getirmiş bir anlayışın mensuplarıyız. Bu çerçevede her kim ki gerek ilçelerde gerek il merkezinde bir şey yapmak istiyor bir şeyde farkındalık yaratmak istiyorsa. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Zarar Eden Havalimanı İçin 10 Milyonluk Proje Hazırlanıyor

  Afyonkarahisar Valiliği, yolcu sayısı gerçekleşmediği için zarar ettiği ve bu zararın devlet tarafından karşılandığı ileri sürülen havalimanı için yeni proje hazırlıyor. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Zeka Yönetim Kurulu Manisa'da Toplandı

  Zeka Yönetim Kurulu Manisa'da Toplandı

  Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) Yönetim Kurulu Başkanı ve Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, ulusal ve uluslar arası kaynakları bölgeye çekmek için çalışmalar yapacaklarını söyledi. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Vali Güner'den 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

  Afyonkarahisar Valisi Güner, eğitim sisteminin temel taşını oluşturan öğretmenliğin, dünyanın her ülkesinde onurlu ve itibarlı bir meslek olduğunu bildirdi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Vali Güner'den Acılı Aileye Taziye Ziyareti

  Vali Güner'den Acılı Aileye Taziye Ziyareti

  Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, geçtiğimiz hafta sonu bir düğünde meydana gelen ve 13 yaşındaki bir çocuğun maganda kurşunuyla hayatını kaybettiği olayın ardından acılı aileyi evinde ziyaret etti. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Erdem, Afyonkarahisar'da

  Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Erdem, Afyonkarahisar'da

  Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem, Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde Özel Ahmet Yavuz Kampüsü ve Cemre Koleji'nin açılışını yaptı. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Fotoğraf Makinesinin Gelirini Gazze'ye Bağışlayacak

  BİK Afyonkarahisar Şube Müdürü Çalışkan, İsrail vahşetini çektiği fotoğraf makinasını açık artırmayla satacağını ve gelirini Gazze'ye bağışlayacağını bildirdi. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Valilik Binası Restorasyonu Başbakan Davutoğlu'ndan Tam Not Aldı

  Valilik Binası Restorasyonu Başbakan Davutoğlu'ndan Tam Not Aldı

  Afyonkarahisar Belediyesi’na ait olan ve tarihi dokusuna uygun olarak restore edilerek Afyonkarahisar Valiliği’ne tahsis edilen bina Başbakan Ahmet Davutoğlu’ndan tam not aldı. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Vali Güner'den Byegm Afyonkarahisar İl Müdürlüğü'ne Ziyaret

  Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) Afyonkarahisar İl Müdürlüğünü ziyaret ederek kurumun kentte yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgiler aldı. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Vali Ocağın Başına Geçip Menemen Pişirdi

  Vali Ocağın Başına Geçip Menemen Pişirdi

  Afyonkarahisar Belediyesinin gerçekleştirdiği yemek yarışmasına katılan Afyonkarahisar Valisi Güner, aşçı önlüğünü giyip ocağın başına geçerek menemen pişirdi. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 05:48:43. #1.12#