02:0900
SON DAKİKA YUSUF GÜNER HABERLERİ

Son Dakika Yusuf Güner Haberleri

   

  Öğretmenler Gününde 4 Öğretmene Darp

  Öğretmenler Gününde rahatsızlanan bir öğrenciyi hastaneye götürmek isteyen öğretmenler, durumu haber alıp okula gelen öğrencinin yakınları tarafından darp edildi. (Dün 14:31)

   

  Öğretmenler Günü'nde 4 Öğretmene Darp

  Öğretmenler Günü'nde rahatsızlanan bir öğrenciyi hastaneye götürmek isteyen öğretmenler, durumu haber alıp okula gelen öğrencinin yakınları tarafından darbedildi Okulun öğretmenleri B.A, H.Ö. ve D.Ç. ile okul müdürü H.U, öğrencinin amcası, dedesi, babaannesi, halası ve ağabeyi tarafından tartaklandı Kamu Sen İl Temsilcisi Şenol: "Bu olay, eğitim camiasını derinden yaralamıştır. (Dün 12:52)

   

  Afyonkarahisar'da Öğretmenlerin Darp Edildiği İddiası

  Türk Eğitim-Sen Afyonkarahisar İl Temsilcisi Nizamettin Şenol, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde 4 öğretmenin öğrenci velileri tarafından darp edildiğini iddia etti. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Frigküm Kasım Ayı Toplantısı

  Frigküm Kasım Ayı Toplantısı

  Toplantı, Kütahya Valisi Yılmaz başkanlığında gerçekleştirildi. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  24 Kasım Öğretmenler Günü

  Eskişehir, Afyonkarahisar, Bilecik ve Kütahya'da düzenlenen etkinliklerle kutlandı. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  24 Kasım Öğretmenler Günü

  24 Kasım Öğretmenler Günü

  Afyonkarahisar, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kutlama programı düzenlendi Vali Güner: "İşin namusunu ve haysiyetini hayat tarzı haline getirmiş bir anlayışın mensuplarıyız. Bu çerçevede her kim ki gerek ilçelerde gerek il merkezinde bir şey yapmak istiyor bir şeyde farkındalık yaratmak istiyorsa. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Zarar Eden Havalimanı İçin 10 Milyonluk Proje Hazırlanıyor

  Afyonkarahisar Valiliği, yolcu sayısı gerçekleşmediği için zarar ettiği ve bu zararın devlet tarafından karşılandığı ileri sürülen havalimanı için yeni proje hazırlıyor. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Zeka Yönetim Kurulu Manisa'da Toplandı

  Zeka Yönetim Kurulu Manisa'da Toplandı

  Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) Yönetim Kurulu Başkanı ve Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, ulusal ve uluslar arası kaynakları bölgeye çekmek için çalışmalar yapacaklarını söyledi. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Vali Güner'den 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

  Afyonkarahisar Valisi Güner, eğitim sisteminin temel taşını oluşturan öğretmenliğin, dünyanın her ülkesinde onurlu ve itibarlı bir meslek olduğunu bildirdi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Vali Güner'den Acılı Aileye Taziye Ziyareti

  Vali Güner'den Acılı Aileye Taziye Ziyareti

  Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, geçtiğimiz hafta sonu bir düğünde meydana gelen ve 13 yaşındaki bir çocuğun maganda kurşunuyla hayatını kaybettiği olayın ardından acılı aileyi evinde ziyaret etti. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Erdem, Afyonkarahisar'da

  Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Erdem, Afyonkarahisar'da

  Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem, Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde Özel Ahmet Yavuz Kampüsü ve Cemre Koleji'nin açılışını yaptı. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Fotoğraf Makinesinin Gelirini Gazze'ye Bağışlayacak

  BİK Afyonkarahisar Şube Müdürü Çalışkan, İsrail vahşetini çektiği fotoğraf makinasını açık artırmayla satacağını ve gelirini Gazze'ye bağışlayacağını bildirdi. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.11.2014 02:09:30. #1.13#