02:5900
SON DAKİKA ZAM HABERLERİ

Son Dakika Zam Haberleri

  CHP'li Demir Açıklaması

  CHP'li Demir Açıklaması

  "Hükümet toplumun renk körü olmasını istiyor" (Dün 15:15)

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz: Özgür Bir Ortam Olmadan Yenilik Olmaz

  Kalkınma Bakanı Yılmaz: Özgür Bir Ortam Olmadan Yenilik Olmaz

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Akdeniz Üniversitesi'nde (AÜ) yeni akademik yılın ilk dersini verdi, üniversitelerin düşünce ve inanç hürriyetinin olduğu, herkesin kendi inancını ve düşüncesini özgür bir şekilde yaşayacağı ortamlar olduğunu söyledi. (Dün 13:53)

   

  Otobüsün, Hızlı Trenle Yarışı'

  Otobüsün, Hızlı Trenle Yarışı"

  Ankara, İstanbul, Eskişehir ve Konya gibi şehirlerde kullanılan hızlı trenin, bazı bölgelerde otobüs taşımacılığını etkilediği bildirildi TOFED Genel Başkanı Erdoğan: "Eskişehir Ankara, Ankara Konya hattındaki hızlı tren, otobüsleri ciddi etkiledi" (Dün 13:19)

   

  'Memurlara Yüzde 12 Ek Zam Verilmelidir'

  "Memurlara Yüzde 12 Ek Zam Verilmelidir"

  Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen İstanbul İl Başkanı Yrd.Doç.Dr. M. Hanefi Bostan, yaptığı yazılı açıklamada memurlara en az yüzde 12 ek zam verilmesini gerektiğini kaydetti. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  MHP'li Kalaycı'dan Memurlara Zam Teklifi

  MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, memurların 2014 ücret artışlarının enflasyonun altında kaldığı gerekçesiyle, uğradıkları kaybın telafisi ve maaşların iyileştirilmesini öngören kanun teklifi verdi. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Hakim ve Savcılara Zam Teklifi, Alt Komisyon'da

  Adalet Komisyonu'nda görüşülmekte olan Hakim ve Savcılara Seyyanen zam ve Ceza Muhakemeleri Kanunu'nda değişiklik Öngören Kanun Teklifi alt komisyona sevk edildi. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Bursa'da Ulaşıma Yapılan Zamma Akademik Odalardan Tepki

  Bursa'da Ulaşıma Yapılan Zamma Akademik Odalardan Tepki

  Bursa'da, toplu ulaşım aktarma ücretlerine yapılan yüzde 100'e varan zamlara tepki gösteren akademik odalar yüksek fiyatların derhal geri çekilmesini istedi. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Memur-Sen'den Büyük Hata: Memura Aylık 240 Lira Zarar

  Memur-Sen'den Büyük Hata: Memura Aylık 240 Lira Zarar

  Türkiye Kamu-Sen, yetkili federasyon olan Memur-Sen'in hatası nedeniyle maaşlardan her ay 240 lira eksik olduğunu ve memura %12 ek zam yapılması gerektiğini açıkladı. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Uluslararası Nakliyeciler Derneği Başkan Yardımcısı Ergun Bilen Açıklaması

  Uluslararası Nakliyeciler Derneği Başkan Yardımcısı Ergun Bilen Açıklaması

  Uluslararası Nakliyeciler Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ergun Bilen, Türkiye-İran arasındaki transit geçiş gerginliğinin tırmandığını söyleyerek, konu ile alakalı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı müsteşarı ile toplantı yaptıklarını söyledi. (21 Ekim 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.10.2014 02:59:03. #1.11#