SON DAKİKA ZAM HABERLERİ

Son Dakika Zam Haberleri

 • 22:50Kayseri Bakan Yıldız: Birileri Elektrik Fiyatlarına Zorla Zam Yaptırmak İstiyorKayseri Bakan Yıldız: Birileri Elektrik Fiyatlarına Zorla Zam Yaptırmak İstiyorBakan Yıldız: Birileri elektrik fiyatlarına zorla zam yaptırmak istiyor Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Birileri elektrik fiyatlarına zorla zam yaptırmak istiyor, ama böyle bir şey yok. Ne elektriğe ne de doğalgaz fiyatlarına zam yok" dedi.
 • 21:51Bakan Yıldız: Bakan Yıldız: "Birileri Elektrik Fiyatlarına Zorla Zam Yaptırmak İstiyor"Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Birileri elektrik fiyatlarına zorla zam yaptırmak istiyor, ama böyle bir şey yok. Ne elektriğe ne de doğalgaz fiyatlarına zam yok" dedi.
 • 21:49Taner Yıldız - Elektriğe Zam TartışmalarıTaner Yıldız - Elektriğe Zam TartışmalarıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın konuşması Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "Türkiye'nin hükumetsiz kalmayacağı aşikardır, mutlaka büyüyen, gelişen Türkiye'nin hükümeti olacak şu anda olduğu gibi"- "Biz yalnızca bir grup zam istedi diye zam yapmayız. Türkiye'nin gerçeklerini, enerji maliyetlerini, petrol fiyatlarını ve elimizdeki bütün değerlerle beraber değerlendiririz" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, hükümet kurma çalışmalarına ilişkin, "Türkiye'nin hükumetsiz kalmayacağı aşikardır, mutlaka büyüyen, gelişen Türkiye'nin hükümeti olacak şu anda olduğu gibi" dedi.
 • 20:53Elektrik ve Doğalgaza Zam YokElektrik ve Doğalgaza Zam YokKayseri Organize Sanayi Bölgesi tarafından organize edilen iftar yemeğine katılan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, elektrik ve doğalgaza zam olmayacağını söyledi.
 • 12:42Haziran'da Zam Şampiyonu Yurtiçi Turlar OlduTüketici fiyatları bazında Haziran ayında en yüksek fiyat artışı yüzde 40,44 ile yurtiçi bir hafta ve daha fazla süreli turlarda gerçekleşti.
 • 10:34Haziranda Zam Şampiyonu Yurtiçi TurlarTüketici fiyatları bazında haziran ayında en yüksek fiyat artışı yüzde 40,44 ile yurtiçi bir hafta ve daha fazla süreli turlarda gerçekleşti.
 • 10:20Emekli Zam Oranı BelirlendiEmeklilerin ve memurların Temmuz zammı netleşti.
 • 10:05Memur ve Emekliye Ek Zam Getirecek Enflasyon Haziran Ayında GerilediMemur ve Emekliye Ek Zam Getirecek Enflasyon Haziran Ayında GerilediEnflasyon Haziran'da yüzde 0,51 düştü, yıllık bazda yüzde 7,20 ile Mayıs 2013'ten beri en düşük düzeye indi.
 • 08:23Cep Telefonlarına Zam GeliyorCep Telefonlarına Zam GeliyorEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, ithal elektronik ürünlere gelecek ek vergi ile, "İthal cep telefonlarında fiyatların artması söz konusu olacak" dedi.
 • 21:40Karabük Kardemir İşçisine Yüzde 25 ZamKarabük Kardemir İşçisine Yüzde 25 ZamKardemir işçisine yüzde 25 zam Karabük Demir Çelik Fabrikaları (Kardemir) ile Çelik-İş Sendikası arasındaki 12'nci dönem toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde anlaşma sağlandı.
 • 21:34Kardemir İşçisine Yüzde 25 ZamKardemir İşçisine Yüzde 25 ZamKarabük Demir Çelik Fabrikaları (Kardemir) ile Çelik-İş Sendikası arasındaki 12'nci dönem toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde anlaşma sağlandı.
 • 13:51Bakan Zeybekci: Cep Telefonları ve Tabletlere Zam GeliyorBakan Zeybekci: Cep Telefonları ve Tabletlere Zam GeliyorEkonomi Bakanı Nihat Zeybekçi önümüzdeki 1 ay içinde ilave gümrük vergilerinde özel tedbirlerin alınacağını belirterek, elektronik, cep telefonu ve tablet bilgisayar gibi ürünlere ek vergi geleceğini söyledi.
 • 12:18Zam Şampiyonu Limonun Üreticisi Dertliİstanbul Ticaret Odası'nın (İTO) verilerine göre Haziran ayında yüzde 30,37 ile fiyatı en fazla artan ürün olan limonun üretim merkezi Mersin'de üreticiler, artıştan tüccarlar ve aracıların kazançlı çıktığını belirtti.
 • 11:291 Ay Sonra Elektrikli ve Elektronik Ürünlere Zam Yağmuru Var1 Ay Sonra Elektrikli ve Elektronik Ürünlere Zam Yağmuru VarEkonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, ilave gümrük vergisi getirilmesiyle bazı ürünlerin fiyatlarında artış olacağını açıkladı.
 • 10:30İstanbul'da Zam Şampiyonu Limon Olduİstanbul'da Zam Şampiyonu Limon Olduİstanbul Ticaret Odası'nın (İTO) yaptığı açıklamaya göre, 2015 yılı Haziran ayında ürün arzında yaşanan azalmaya bağlı olarak İstanbul'da limon yüzde 30,37 ile fiyatı en fazla artan ürün oldu.
 • 10:27İstanbul'da Limon Yeniden Zam Şampiyonu Olduİstanbul'da Limon Yeniden Zam Şampiyonu Olduİstanbul'da, yaklaşık bir yıl aradan sonra, Haziran ayında fiyatı en çok artan ürün limon oldu.
 • 10:05İstanbul'un Zam Şampiyonu Limonİstanbul’da Haziran ayında fiyatı en fazla artan ürün yüzde 30,37 ile limon oldu.
 • 09:39İstanbul'da Zam Şampiyonu Limon Olduİstanbul’da Haziran ayında fiyatı en fazla artan ürün limon en fazla azalan ürün ise domates oldu.
 • 16:13Epdk: Elektrik Fiyatlarında 1 Temmuz İtibari ile Zam Söz Konusu DeğilEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), nihai fiyatı oluşturan temel unsurların perakende satışa ilişkin maliyetler ve şebeke maliyetleri olduğuna işaret ederek, “Maliyet kalemlerinde artış ve azalış yönünde dönemsel değişmeler söz konusu olmakla birlikte vergi ve fonlar hariç onaylanan nihai fiyatlarda hiçbir değişiklik söz konusu değildir.
 • 13:57Elektrik Fiyatlarına Zam Söz Konusu Değil"Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan (EPDK), elektrik tarifelerine gizli zam yapıldığı, bunun da vatandaşın cebini etkileyeceğine yönelik haberlerin gerçeği yansıtmadığı bildirildi.
 • 13:20Elektrik Fiyatlarına Zam YapılmadıElektrik Fiyatlarına Zam YapılmadıEPDK, elektriğe gizli zam yapıldığı, bunun da vatandaşın cebine yansıyacağı haberlerine yönelik, "Fiyatlarda hiçbir değişiklik yok." bilgisini verdi.
 • 12:38Bursa'da Ulaşıma Yüzde 11.3 ZamBursa Büyükşehir Belediyesi bir yıl aradan sonra toplu ulaşım taşıma ücretlerine yüzde 11.3 zam yaptı.
 • 11:36Bursa'da Bayram Öncesi Toplu Ulaşıma ZamBursa'da Bayram Öncesi Toplu Ulaşıma ZamBurulaş tarafından Bursa ile İstanbul arasındaki deniz ulaşımını sağlayan BUDO'nun ardından metro ve otobüs ücretlerine de zam yaptı.
 • 13:44Niğde'de Toplu Taşıma Ücretlerine Zam GeldiNiğde’de özel halk otobüsleri ile yapılan şehir içi ulaşıma zam geldi.
 • 13:30EMO: Kayıp Kaçak Bedeli Üzerinden Elektriğe Zam YapıldıEMO: Kayıp Kaçak Bedeli Üzerinden Elektriğe Zam YapıldıElektrik Mühendisleri Odası EPDK'nın yayımladığı Temmuz tarifesiyle kayıp ve kaçak bedel oranlarının yüzde 21.5'e çıkarılarak elektriğe dolaylı zam yapıldığını savundu.
 • 11:28Halk Et'te Sucuğa Zam YaptıHalk Et'te Sucuğa Zam YaptıAydın Büyükşehir Belediyesi bünyesinde açılan ve kısa sürede Aydın halkının beğenisini toplayan Halk Et satış noktalarında, sucuğa zam yapıldı.
 • 08:54Milyonlarca Kişi Zam İçin 3 Temmuz'daki Fiyat Artışlarını BekliyorMilyonlarca Kişi Zam İçin 3 Temmuz'daki Fiyat Artışlarını Bekliyor3 Temmuz'da açıklanacak haziran ayı fiyat artışlarının sabit kalması halinde memur ve emekliler temmuz ayında enflasyon farkı alacak.
 • 12:44Emekliye Zam DavasıBağ-Kur Emeklileri Derneğinin Ankara 8. İş Mahkemesinde açtığı dava, Pazartesi ve Perşembe günleri görülecek.
 • 11:08Süte Zam Yapılmadı, İneklere Mezbaha Yolu GöründüSüte Zam Yapılmadı, İneklere Mezbaha Yolu GöründüAdana Çiftçiler Birliği İkinci Başkanı Mutlu Doğru, süte zam yapılmamasının hem süt üretimi hem de son yıllarda devlet tarafından teşvikleri artan hayvancılığa darbe vuracağını söyledi.
 • 10:50Temmuz Ayı Zam Ayı: Emekli, İşçi, Memur Bayram EdecekTemmuz Ayı Zam Ayı: Emekli, İşçi, Memur Bayram Edecek10.9 milyon emekli, 2.5 milyon memur ve 5 milyon asgari ücretli temmuzda çifte bayram edecek. Ayrıca işşizlik maaşı da artacak. Hatta bazı emekliler, 3 zam birden alacak.
 • 13:33Herkes Hurma Yesin Diye Zam YokHerkes Hurma Yesin Diye Zam YokTekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde halk pazarlarında yıllardır esnaflık yapan Öz Malatyalılar Kuruyemişçisi Hüseyin Uçar, Ramazan Ayı’nın bereket, bolluk, iyilik ve dayanışma ayı olması dolayısıyla hurma fiyatlarına zam yapmadıklarını söyledi.
 • 19:53İşçi ve Bağ-Kur Emeklilerine Çifte Zam YoldaEmeklilerin aylıkları Temmuz ayında enflasyon farkı oranında zamlanacak ayrıca SSK ve Bağ-Kur emeklilerine seyyanen zam Temmuz’da yürürlüğe girecek.
 • 15:396 Aydır Yatay Geçişte Olan Süt Fiyatlarında 20 Kuruşluk Zam Bekleniyor6 Aydır Yatay Geçişte Olan Süt Fiyatlarında 20 Kuruşluk Zam BekleniyorSüt üretici birlikleri sütte 20 kuruşluk zam bekliyor.
 • 09:20Emekli Temmuzda Önce Önflasyon Farkı Sonra Seyyanen Zam AlacakEmekli Temmuzda Önce Önflasyon Farkı Sonra Seyyanen Zam AlacakSSK ve Bağ-Kur emeklilerine seyyanen zam, temmuz ayında yürürlüğe giriyor. Emekli maaşlarına önce temmuz ayında enflasyon farkı zammı yapılacak.
 • 19:09Gazprom, Gazprom, "Kırgızistan Tarifesine" Zam İstiyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Temir Sariyev'in doğal gaz dağıtım merkezini ziyaret etmesi ve karşılanması- Gazprom Kırgızistan Şirketi Genel Müdürü Bolot Abildayev'in konuşması- İşçilerin hazır bulunması- Başbakan Temir Sariyev'in açıklaması Gazprom, "Kırgızistan tarifesine" zam istiyor BİŞKEK (A.A) – Kırgızistan'da doğal gaz alım, satım ve dağıtımını gerçekleştiren KırgızGaz şirketini 48 milyon dolarlık borcuyla geçen yıl 1 ABD dolarına satın alan Rus gaz şirketi Gazprom, ülkede kullanılan doğalgaz tarifesinin değiştirilmesi talebinde bulundu.
 • 16:38Gazprom, "Kırgızistan Tarifesine" Zam İstiyorBİŞKEK (A.A) – Kırgızistan'da doğal gaz alım, satım ve dağıtımını gerçekleştiren KırgızGaz şirketini 48 milyon dolarlık borcuyla geçen yıl 1 ABD dolarına satın alan Rus gaz şirketi Gazprom, ülkede kullanılan doğalgaz tarifesinin değiştirilmesi talebinde bulundu.
 • 18:51Ermenistan Hükümeti Protestolar ve Zam Konusunda Geri Adım AtmadıErmenistan Hükümeti Protestolar ve Zam Konusunda Geri Adım AtmadıErmenistan'ın başkenti Erivan'da, elektrik zammını protesto etmek için 19 Haziran'dan bu yana başlayan ve Özgürlük Meydanı'nda devam eden gösteriler, bugün sakin geçti.
 • 15:14Bandırma Ticaret Borsası'ndan Zam AçıklamasıBandırma Ticaret Borsası'ndan Zam AçıklamasıToprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından 862 lira olarak açıklanan buğday müdahale alım fiyatına ilişkin açıklama yapan Bandırma Ticaret Borsası Başkanı Halit Sezgin, bu yıl yüzde 20 zam gerçekleştiğini bildirdi.
 • 11:16Markette Ramazan Fiyatları; Ette Zam Var, Bakliyatta İndirimMarkette Ramazan Fiyatları; Ette Zam Var, Bakliyatta İndirimDöviz kurundaki dalgalanmalar ve gıda enflasyonu Ramazan mutfağında da hissediliyor.
 • 07:29Balyoz Sanıklarına Hem Terfi Hem ZamBalyoz Sanıklarına Hem Terfi Hem ZamGenelkurmay, Balyoz'da hem terfi hem de maaş konusunda sancılı dönemler geçiren subaylar için düğmeye bastı ve sanıkları hem terfi ettirdi hem paralarını ödemeye başladı.
 • 18:32Almanya Belediyesinden 21 Yıl Sonra 1 Metreküp Suya 10 Cent ZamAlmanya'da içme suyuna 21 yıldır zam yapmayan Wiesbaden Belediyesi, 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren 1 metreküp içme suyuna 10 Cent zam yapma kararı aldı.
 • 17:35Ermenistan'da Zam İsyanı BüyüyorErmenistan'da Zam İsyanı BüyüyorDha DIŞ HABER – Ermenistan'da devlet tarafından yapılan elektrik zamlarından dolayı yapılan protestolar gitgide ülkenin her yerini sarıyor.
 • 17:34Ermenistan?da Zam İsyanı BüyüyorErmenistan?da Zam İsyanı BüyüyorErmenistan'da zam isyanı büyüyor Ermenistan'da devlet tarafından yapılan elektrik zamlarından dolayı yapılan protestolar gitgide ülkenin her yerini sarıyor.