SON DAKİKA ZAM HABERLERİ

Son Dakika Zam Haberleri

 • 18:01Benzine Zam YapıldıBenzinin litre fiyatına 1 kuruş zam yapıldı.
 • 17:36Benzine ZamBenzinin litre fiyatına 0,1 lira zam geldi.
 • 17:07Benzine 1 Kuruş ZamBenzine 1 Kuruş Zam28 Haziran'dan geçerli olmak üzere akaryakıt şirketleri benzine 1 kuruş zam yaptı. İstanbul'da benzin 4,47 liraya, Ankara'da 4,52 liraya yükseldi.
 • 16:55Benzine 1 Kuruş ZamAkaryakıt dağıtım şirketleri, bu gece yarısından geçerli olmak üzere, benzinin litre fiyatına 1 kuruş zam yaptı.
 • 16:26Fenerbahçe, Mehmet Topal'ı Maaşına Zam Yaparak İkna EttiFenerbahçe, Mehmet Topal'ı Maaşına Zam Yaparak İkna EttiFenerbahçe yönetimi, sözleşme yenilemek istemeyen Mehmet Topal'ı, "Ücretine zam istemekte haklısın, bu parayı hak ediyorsun." diyerek sözleşme imzalamaya ikna etti.
 • 10:49Erdemir'de Zam Oranı Anketle BelirlenecekErdemir'de Zam Oranı Anketle BelirlenecekTürk İş Genel Sekreteri ve Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Pevrul Kavlak, yakında ERDEMİR ile toplu sözleşme pazarlığına gireceklerini ve zam oranını tüm birimlerde düzenleyecekleri anket sonucuna göre belirleyeceklerini söyledi.
 • 10:37Google, Android'e Zam Yaptı!Google, Android'e Zam Yaptı!Google, Android'in daha güvenli bir sistem haline gelmesi için elini bir kez daha cüzdanına attı!
 • 10:52Ukraynalı Turizmciler: Zam Yapmayın 1 Milyon Ukraynalı GelsinUkraynalı Turizmciler: Zam Yapmayın 1 Milyon Ukraynalı GelsinUkraynana Turizm Acenteleri Birliği Başkanı Oleksandr Novikovskyy, geçen yıl ülkesinden Türkiye'ye 749 bin turist geldiğini belirterek, "Zam yapmayın 1 milyon Ukraynalı gelsin" dedi.
 • 10:14Marmaris Ukraynalı Turizmciler Zam Yapmayın 1 Milyon Ukraynalı GelsinMarmaris Ukraynalı Turizmciler Zam Yapmayın 1 Milyon Ukraynalı GelsinUkraynalı turizmciler: Zam yapmayın 1 milyon Ukraynalı gelsinMustafa SARIİPEK/MARMARİS, (DHA) - UKRAYNA Turizm Acenteleri Birliği Başkanı Oleksandr Novikovskyy, geçen yıl ülkesinden Türkiye'ye 749 bin turist geldiğini belirterek, bu sayının bu yıl bir milyona çıkması için, Temmuz ve Ağustos aylarında paket tur fiyatlarına zam yapılmamasını istedi.
 • 10:07Ukraynalı Turizmciler: Zam Yapmayın 1 Milyon Ukraynalı GelsinUkraynalı Turizmciler: Zam Yapmayın 1 Milyon Ukraynalı GelsinMuğla'ya incelemeye gelen Ukrayna Turizm Acenteleri Birliği Başkanı Oleksandr Novikovskyy, turizmde yaşanan krize karşın Türkiye'nin Ukrayna'dan çok turist beklediğini bildiğini söyledi.
 • 09:52Ukraynalı Turizmciler: Zam Yapmayın 1 Milyon Ukraynalı GelsinUkraynalı Turizmciler: Zam Yapmayın 1 Milyon Ukraynalı GelsinUkrayna Turizm Acenteleri Birliği Başkanı Oleksandr Novikovskyy, geçen yıl ülkesinden Türkiye'ye 749 bin turist geldiğini belirterek, "Zam yapmayın 1 milyon Ukraynalı gelsin" dedi.
 • 10:34Emeklilere ne kadar zam yapıldı? 2016 Emekliliğe zam oranlarıEmeklilere ne kadar zam yapıldı? 2016 Emekliliğe zam oranlarıEmeklilere ne kadar zam yapıldı? 2016 Emekliliğe zam oranları belli oldu. 11 milyon emeklinin maaşı temmuzda artacak. Memur emeklileri yüzde 5, SSK ve Bağ-Kur emeklileri de 6 aylık enflasyon kadar zam alacak.