SON DAKİKA ZONGULDAK MERKEZ HABERLERİ

Son Dakika Zonguldak Merkez Haberleri

 • 19:34Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerBülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) İlahiyat Fakültesi öğretim görevlilerince, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında hayatını kaybedenler için mevlit programı düzenledi.
 • 16:13Karaduman, Karaduman, "Önceliğimiz Ttk'nın Özelleşmesi Değil Güçlendirilmesidir"AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, “Önceliğimiz TTK’nın daha da güçlendirilmesidir” diye konuştu.
 • 18:36Zgc'de Bayramlaşma YapıldıZgc'de Bayramlaşma YapıldıZonguldak Gazeteciler Cemiyeti (ZGC) bayramın ikinci gününde cemiyet binasında Zonguldak merkez ve ilçelerinde görev yapan gazeteciler ile bir araya gelerek bayramlaşma programı gerçekleştirdi.
 • 18:36Uzun, Gazetecilerin Bayramını KutladıUzun, Gazetecilerin Bayramını KutladıZonguldak Gazeteciler Cemiyeti (ZGC) bayramın ikinci gününde cemiyet binasında Zonguldak merkez ve ilçelerinde görev yapan gazeteciler ile bir araya gelerek bayramlaşma programı gerçekleştirirken, bayramlaşma programına 19. dönem Zonguldak Milletvekili Ali Uzun da katıldı.
 • 12:22Başsavcı Necip Topuz'dan Veda MesajıBaşsavcı Necip Topuz'dan Veda MesajıMuğla Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Zonguldak Cumhuriyet Başsavcısı Necip Topuz sosyal medya hesabından veda mesajı yayınladı.
 • 20:46Karaduman; Aktekin Ailesi ile İftar YaptıKaraduman; Aktekin Ailesi ile İftar YaptıAK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, Ramazan Ayı dolayısıyla iftar programlarını sürdürüyor.
 • 17:59Zonguldak'taki Silahla Yaralama DavasıZonguldak'ta dükkanının önüne otomobilini park ettiği gerekçesiyle bir kişiyi silahla yaraladığı iddia edilen sanığın yargılanmasına başlandı.
 • 18:48Benzinlik Yakınında Çıkan Anız Yangını KorkuttuBenzinlik Yakınında Çıkan Anız Yangını KorkuttuZONGULDAK (İHA) – Zonguldak’ın Karaman beldesinde benzin istasyonun bulunduğu alanın üst kısmında çıkan anız yangın korkuttu.
 • 12:13Tenis Deniz Spor Kulübü 65.yılında Kurucusunu Turnuva ile AnacakTenis Deniz Spor Kulübü 65.yılında Kurucusunu Turnuva ile AnacakZonguldak Tenis Deniz Spor Kulübü 65.Yılında Kurucusu ve ilk Başkanı olan Osman Zeki Yerdelen adına bir turnuva düzenledi.
 • 16:15Fındık Alan Bazlı Gelir Desteği Ödemeleri 24 Haziranda BaşlıyorFındık Alan Bazlı Gelir Desteği Ödemeleri 24 Haziranda BaşlıyorAK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Karadeniz Bölgesinin merakla beklediği Fındık Alan Bazlı Gelir Desteği ödemelerinin 24 Haziran tarihinde başlayacağını açıkladı.
 • 15:03AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Karaduman AçıklamasıAK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, "Yeni düzenlemeyle mesleki yeterlilik belgesine (SRC) sahip olan şoförler 66 yaşına kadar çalışabilecekler.
 • 14:02Yayla'da Müzik ve Şiir ŞöleniYayla'da Müzik ve Şiir ŞöleniZonguldak Merkez Yayla Ortaokulunda 7-8 sınıflarında eğitim gören öğrenciler tarafından yıl sonu etkinlikleri kapsamında okullarının tiyatro salonunda düzenlenen, şiir, dans, velilerden oluşan halk oyunları ekibinin gösterilerinin yanı sıra 80 kişilik dev müzik koro ekibi birbirinden güzel şarkıları izleyenler tarafından ayakta alkışlandılar.
 • 14:09Öğrencilere Yaşama Yol Ver Kampanyası AnlatıldıÖğrencilere Yaşama Yol Ver Kampanyası AnlatıldıZonguldak Merkez Fener İlkokulu ve Ana Okulunda eğitim gören öğrencilere Sağlık Bakanlığı tarafından başlatılan 112 acil çağrı merkezinin gereksiz meşgul edilmesinin önlenmesi ve trafikte seyreden ambulansların geçiş önceliğine özen gösterilmesine yönelik toplumsal farkındalık oluşturmak amacıyla “ Yaşama Yol Ver “ temalı kampanya nedeniyle öğrenciler bilgilendirildiler.
 • 12:41Yaşama Yol Ver" KampanyasıZonguldak İl Sağlık Müdürlüğünce, "Yaşama Yol Ver" Kampanyası kapsamında ilkokul öğrencilerine eğitimi verildiği bildirildi.
 • 17:54Devrek'te 'Zonguldak Okuyor' Etkinliği DüzenlendiDevrek'te 'Zonguldak Okuyor' Etkinliği DüzenlendiDevrek’te eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdüren Sebahat Cemil Ulupınar Sosyal Bilimler Lisesi tarafından “Zonguldak Okuyor” adlı etkinlik düzenlendi.
 • 09:27Zonguldak'ta Fetö/pdy OperasyonuZonguldak'ta Fetö/pdy OperasyonuZONGULDAK (İHA) – Zonguldak’ta, FETÖ/PDY’ye yönelik operasyonda gözaltı sayısı 19’a yükseldi.
 • 20:25Zonguldak'taki Maden İşçilerinin Maaş EylemiZonguldak'ın Kilimli ilçesinde "Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması"na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında, örgüte finansal destek sağlandığı gerekçesiyle kayyum atanan özel maden şirketinde çalışan işçilerin, önceki dönemden kalan alacaklarının ödenmesi için başlattıkları ocaktan çıkmama eylemine ilişkin, valilikçe işçilerin mağduriyetinin giderilmesi yolunda gereken çalışmaların yürütüldüğü bildirildi.
 • 13:20Zonguldak'ta Fetö/pdy Operasyonu: 14 GözaltıZonguldak'ta Fetö/pdy Operasyonu: 14 GözaltıZonguldak'ta FETÖ/PDY operasyonu: 14 gözaltı (2)14 KİŞİ EMNİYET'E GÖTÜRÜLDÜZonguldak merkez, Ereğli ve Çaycuma İlçeleri'nde FETÖ/PDY operasyonunda gözaltına alınan, aralarında iş adamları, okul müdürleri de bulunan 14 kişi Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.
 • 12:58Zonguldak'ta Fetö/pdy Operasyonu: 14 Gözaltı (2)Zonguldak'ta Fetö/pdy Operasyonu: 14 Gözaltı (2)14 KİŞİ EMNİYET'E GÖTÜRÜLDÜZonguldak merkez, Ereğli ve Çaycuma İlçeleri'nde FETÖ/PDY operasyonunda gözaltına alınan, aralarında iş adamları, okul müdürleri de bulunan 14 kişi Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.
 • 17:44Huzurevi Sakinleri Beü'nün Konuğu OlduHuzurevi Sakinleri Beü'nün Konuğu OlduZonguldak Merkez Huzurevi sakinleri Bülent Ecevit Üniversitesi’nin (BEÜ) konuğu oldular.
 • 14:22Zonguldak'ta Ufka Yolculuk -4 Ödül TöreniZonguldak'ta Ufka Yolculuk -4 Ödül Töreni“Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları-4” Hadis Bilgi Yarışması Zonguldak il genelinde dereceye girenler, düzenlenen ödül töreninde ödüllerini büyük bir heyecanla aldılar.
 • 22:04Fetö/pdy SoruşturmasıFetö/pdy SoruşturmasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Ereğli ilçesindeki şirkete gelen kayyumlar şirket yöneticileri ile görüşmesi Genel görüntü Zonguldak merkez ile Ereğli ve Kilimli ilçelerinde Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında, örgüte finansal destek sağladığı iddiasıyla 2 şirkete daha kayyum atandı.
 • 21:30Fetö/pdy Soruşturmasında 2 Şirkete Daha Kayyum AtandıFetö/pdy Soruşturmasında 2 Şirkete Daha Kayyum AtandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kayyum atanan şirkete ait pastane şubesinden genel görüntüler Zonguldak'taki FETÖ/PDY soruşturması Soruşturma kapsamında örgüte finansal destek sağladığı iddiasıyla 2 şirkete daha kayyum atandı Zonguldak merkez ile Ereğli ve Kilimli ilçelerinde Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında, örgüte finansal destek sağladığı iddiasıyla 2 şirkete daha kayyum atandı.
 • 17:24Zonguldak'taki Fetö/pdy SoruşturmasıZonguldak merkez ile Ereğli ve Kilimli ilçelerinde Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında, örgüte finansal destek sağladığı iddiasıyla 2 şirkete daha kayyum atandı.
 • 12:06Fetö/pdy Operasyonlarında Geçen Ay 671 Kişi Gözaltına AlındıDevlet içinde yapılanarak çıkarları doğrultusunda usulsüzlük, yasa dışı uygulama ve kumpas çalışmaları yürüten "Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY)" yönelik geçen ay düzenlenen operasyonlarda 671 kişi gözaltına alındı, bunlardan 164'ü cezaevinde bulunuyor.
 • 12:21Çocuklarına Bakamayan Koah Hastası Baba Yardım BekliyorZonguldak’ta yaşayan ve maddi durumları iyi olmayan Ulama ailesi, daha iyi bir evde yaşamak için hayırseverlerden yardım bekliyor.
 • 22:31Koray Avcı, Zonguldak'ta Konser VerdiSanatçı Koray Avcı, Zonguldak'ta sevenlerine konser verdi.
 • 16:35Karaduman'dan Akdemir'e Karaduman'dan Akdemir'e "Kentsel Dönüşüm" YanıtıAK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, “Zonguldak’ın da kentsel dönüşüm fırsatlarından yeterince yararlanması ve halkımızın daha iyi şartlarda yaşayabilmesi için çağrı ve çabalarımız sürmektedir” diye konuştu.
 • 14:39Zonguldak'ta Yangın ile Mücadele İçin 15 Su Tankeri AlınacakZonguldak Merkez İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği, 15 adet su tankeri alımı için ihaleye çıktı.
 • 18:43Başsavcılıktan "Fetö/pdy" AçıklmasıZONGULDAK (İHA) – Zonguldak Cumhuriyet Başsavcısı Necip Topuz, il genelinde gerçekleştirilen soruşturma kapsamında 5 şirkete daha kayyım atanmasına karar verildiğini açıkladı.
 • 12:08Fetö/pdy'ye "2 Milyon Lira" Aktarıldığı ŞüphesiZonguldak merkez ile Ereğli ve Çaycuma ilçelerinde Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında kayyum atanan eğitim kurumlarının, 2 milyon 770 bin lirayı aşan miktarda kayıt dışı işlem yaptığı, bunu terörün finansmanında kullanılmak amacıyla FETÖ/PDY'ye aktarıldığı yönünde kuvvetli şüpheler bulunduğu tespit edildi.
 • 18:37Zonguldak'ta Paralel Yapı Operasyonu Kapsamında 11 Şirkete Kayyum AtandıZonguldak'ta Paralel Yapı Operasyonu Kapsamında 11 Şirkete Kayyum AtandıZonguldak’ta geçtiğimiz hafta PDY/Fethullahçı Terör Örgütü yapılanmasına ilişkin olarak Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talebi üzerine 11 ayrı şirkete kayyum atanması ile ilgili olarak Zonguldak Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından açıklama yapıldı.
 • 17:11Zonguldak'taki Fetö/pdy SoruşturmasıZonguldak merkez ile Ereğli ve Çaycuma ilçelerinde Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında kayyum atanan eğitim kurumlarında, elde edilen gelirlerin usulsüzlük yapılarak örgütle bağlantılı kişilerin yanı sıra tüzel kişilere aktarılıp yurt dışına kaçırıldığı değerlendiriliyor.
 • 15:57Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 16.00 itibarıyla şöyle: 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zeytinburnu Belediyesi toplu açılış törenine konuştu.
 • 11:54Zonguldak'ta Fetö/pdy Soruşturmasında 11 Şirkete Kayyum AtandıZonguldak'ta Fetö/pdy Soruşturmasında 11 Şirkete Kayyum AtandıYönelik yürütülen soruşturma kapsamında Gülen Cemaati'ne yakınlığıyla bilinen 11 şirkete kayyum atandı.
 • 11:51Zonguldak'ta Fetö/pdy Soruşturmasında 11 Şirkete Kayyum AtandıZonguldak'ta Fetö/pdy Soruşturmasında 11 Şirkete Kayyum AtandıZonguldak'ta FETÖ/PDY soruşturmasında 11 şirkete kayyum atandıZONGULDAK'ta, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik yürütülen soruşturma kapsamında Gülen Cemaati'ne yakınlığıyla bilinen 11 şirkete kayyum atandı.
 • 11:17Zonguldak'ta Fetö/pdy SoruşturmasıZonguldak'ta Fetö/pdy SoruşturmasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Fatih kolejinden detay görüntüler - Soruşturma kapsamında örgüte finansal destek sağladığı iddiasıyla 11 şirkete kayyum atandı Zonguldak merkez, Ereğli ve Çaycuma ilçelerinde Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında örgüte finansal destek sağladığı iddiasıyla 11 şirkete kayyum atandı.
 • 11:09Zonguldak'ta Fetö/pdy SoruşturmasıZonguldak'ta Fetö/pdy SoruşturmasıZonguldak merkez, Kdz. Ereğli ve Çaycuma ilçelerinde Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında örgüte finansal destek sağladığı iddiasıyla 11 şirkete kayyum atandı.
 • 10:11Fetö/pdy SoruşturmasıFetö/pdy SoruşturmasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMHÜ: Ana Fen Dershanesi ve Fatih Kolejinden genel görüntü Zonguldak'ta FETÖ/PDY soruşturması Soruşturma kapsamında örgüte finansal destek sağladığı iddiasıyla 11 şirkete kayyum atandı Zonguldak merkez, Ereğli ve Çaycuma ilçelerinde Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında örgüte finansal destek sağladığı iddiasıyla 11 şirkete kayyum atandı.
 • 09:25Zonguldak'ta Fetö/pdy SoruşturmasıZonguldak merkez, Ereğli ve Çaycuma ilçelerinde Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında örgüte finansal destek sağladığı iddiasıyla 11 şirkete kayyum atandı.
 • 16:08Zonguldak Okuyor" Kitap Okuma Yarışması Devrek'te DüzenlenecekZonguldak’ın Devrek ilçesinde faaliyette bulunan Sabahat-Cemil Ulupınar Sosyal Bilimler Lisesi tarafından, değerler eğitimi kapsamında, örnek davranışları tanıtmak ve kendine güven duygusunu geliştirmek, ilde okuyan, düşünen ve okuduklarıyla hayatına yön veren, milli, manevi ve kültürel değerlerine bağlı bireylerin yetişmesine katkı sağlamak amacıyla "Zonguldak Okuyor" sloganıyla kitap okuma yarışması Devrek’te yapılacak.
 • 16:52Mardinli 10 Yaşındaki Masa Tenisçi Senem'in Rakibi 40 YaşındaMardinli 10 Yaşındaki Masa Tenisçi Senem'in Rakibi 40 YaşındaZonguldak Merkez Spor Salonu'nda 3 gündür devam eden Türkiye Masa Tenisi 2'nci Lig final müsabakalarında 16 takım mücadele etti.
 • 15:27Kendinden 30 Yaş Büyük Rakibiyle Mücadele EttiKendinden 30 Yaş Büyük Rakibiyle Mücadele EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Turnuva genel görüntü Tenisçi Emel Gönüllü'nin açıklaması 10 yaşındaki sporcu Senem Salavran'ın açıklaması - Türkiye Masa Tenisi 1. Lig'e yükselme maçında MARGENÇ takımının 10 yaşındaki sporcusu Senem Salavran, kendisinden 30 yaş büyük rakibine 3-0 yenilmesine rağmen azmi ve inancıyla beğeni topladı Zonguldak'ta gerçekleşen Türkiye Masa Tenisi 1. Lig'e yükselme maçında Mardin Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (MARGENÇ) Masa Tenisi Takımı'nın 10 yaşındaki sporcusu Senem Salavran, Pendik Belediyespor Masa Tenisi Takımı oyuncusu ve kendisinden 30 yaş büyük Emel Gönüllü'ye 3-0 yenilmesine rağmen azmi ve inancıyla beğeni aldı.
 • 14:21Mardinli 10 Yaşındaki Masa Tenisçi Senem'in Rakibi 40 YaşındaMardinli 10 Yaşındaki Masa Tenisçi Senem'in Rakibi 40 YaşındaMardinli 10 yaşındaki masa tenisçi Senem'in rakibi 40 yaşındaTürkiye Masa Tenisi 1'inci Lig'e yükselme maçında Mardin Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (MARGENÇ) Masa Tenisi takımının 10 yaşındaki sporcusu Senem Salavran, kendisinden 30 yaş büyük rakibiyle başabaş mücadele etti.
 • 13:54Zonguldak 10 Yaşındaki Senem Azmiyle Beğeni TopladıZonguldak 10 Yaşındaki Senem Azmiyle Beğeni TopladıZonguldak'ta oynanan Türkiye Masa Tenisi 1'inci Lig'e yükselme maçında Mardin Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (MARGENÇ) Masa Tenisi takımının 10 yaşındaki sporcusu Senem Salavran kendisinden 30 yaş büyük rakibine 3-0 yenilmesine rağmen azmi ve hırsıyla büyük beğeni topladı.
 • 13:51Kendinden 30 Yaş Büyük Rakibiyle Mücadele EttiZonguldak'ta gerçekleşen Türkiye Masa Tenisi 1. Lig'e yükselme maçında Mardin Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (MARGENÇ) Masa Tenisi Takımı'nın 10 yaşındaki sporcusu Senem Salavran, Pendik Belediyespor Masa Tenisi Takımı oyuncusu ve kendisinden 30 yaş büyük Emel Gönüllü'ye 3-0 yenilmesine rağmen azmi ve inancıyla beğeni aldı.
 • 13:36Mardtinli 10 Yaşındaki Masa Tenisçi Senem'in Rakibi 40 YaşındaMardtinli 10 Yaşındaki Masa Tenisçi Senem'in Rakibi 40 YaşındaTürkiye masa Tenisi 1'inci Lig'e yükselme maçında Mardin Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (MARGENÇ) Masa Tenisi takımının 10 yaşındaki sporcusu Senem Salavran, kendisinden 30 yaş büyük rakibiyle başabaş mücadele etti.
 • 13:09Karaelmas Kitap Kulübü Üyeleri AK Parti Milletvekillerini TBMM'de Ziyaret EttiKaraelmas Kitap Kulübü Üyeleri AK Parti Milletvekillerini TBMM'de Ziyaret EttiBülent Ecevit Üniversitesi Kdz.Ereğli Eğitim Fakültesi Türkçe Bölümü öğrencileri (Karaelmas Kitap Kulübü Üyeleri) AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu’nu ziyaret etti.
 • 17:42Kur'an-ı Kerim, Hafızlık ve Ezan Okuma YarışmasıMilli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce Türkiye genelinde düzenlenen Kur'an-ı Kerim, hafızlık ve ezan okuma yarışmasının Zonguldak finali, Alaplı'da gerçekleştirildi.
 • 19:09Üniversitelere TOKİ DesteğiÜniversitelere TOKİ DesteğiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Toplu Konut İdaresi Başkanı Ergün Turan ile röportaj Üniversitelere TOKİ desteği TOKİ Başkanı Turan: "16 üniversiteyle yaptığımız protokollerle kampüs binalarını inşa ediyoruz" "TOKİ'nin asli görevi toplu konut yapmak, kentsel dönüşümde aktif rol oynamak.