SON DAKİKA ZONGULDAK MERKEZ HABERLERİ

Son Dakika Zonguldak Merkez Haberleri

16:54
Karaduman'dan Seçim Yorumu AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, mülkiyet sorununun 2015 seçimleri için siyasi malzeme olarak kullanıldığını söyledi.
14:29
Maden Kazalarına 'Refleks Planı' Zonguldak Emniyet Müdürlüğü, maden ocaklarında olası maden kazaları için acil eylem planı hazırladı.
Maden Kazalarına 'Refleks Planı'
12:59
Maden Kazalarına Karşı "Refleks Planı" Zonguldak Emniyet Müdürlüğü, maden ocaklarında olası maden kazaları için acil eylem planı hazırladı.
Maden Kazalarına Karşı 'Refleks Planı'
12:47
AK Parti'de Kaynaşma ve Dayanışma Toplantısı AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Yönetimi kaynaşma ve dayanışma programı düzenledi.
AK Parti'de Kaynaşma ve Dayanışma Toplantısı
19:14
Kar Nedeniyle Okulların Tatil Edildiği İl ve İlçeler Olumsuz hava koşulları ve kar nedeniyle yurt genelinde birçok ilde okullar tatil edildi. İşte il il okulların tatil edildiği tüm yerler.
Kar Nedeniyle Okulların Tatil Edildiği İl ve İlçeler
17:41
Zonguldak'ta 227 Köy Yolu Ulaşıma Kapalı Zonguldak'ta kar nedeniyle 2 gündür tatil olan okullar yarın da tatil edildi.
18:13
Ulupınar, Merkez İlçe ve Devrek Kongrelerini Değerlendirdi AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, AK Parti Zonguldak Merkez İlçe ve Devrek İlçe Teşkilatı’nın kongrelerini değerlendirdi.
Ulupınar, Merkez İlçe ve Devrek Kongrelerini Değerlendirdi
18:08
AK Parti'deki Kongre Süreci AK Parti Zonguldak Milletvekili Ulupınar: "Bugün görüyoruz ki AK Parti olarak salonlara sığmıyoruz artık kongrelerimizi meydanlarda yapacağız"
20:01
Zonguldak Ak Partili İpek: Savcı ve Hakimleri Rahat Bırakalım Ak Parti Genel Sekreteri Haluk İpek, 14 Aralık operasyonuyla ilgili, "Türkiye'nin selameti açısından o soruşturmada adı geçenler, taraftarları veya başka birileri, hiç kimse soruşturmayı etkileyecek bir tarzda kamuoyu algısı oluşturmadan gerçeğin ortaya çıkması için savcıları ve hakimleri rahat bırakması gerekir" dedi.
Zonguldak Ak Partili İpek: Savcı ve Hakimleri Rahat Bırakalım
18:41
Ak Partili İpek: Savcı ve Hakimleri Rahat Bırakalım Ak Parti Genel Sekreteri Haluk İpek, 14 Aralık operasyonuyla ilgili, "Türkiye'nin selameti açısından o soruşturmada adı geçenler, taraftarları veya başka birileri, hiç kimse soruşturmayı etkileyecek bir tarzda kamuoyu algısı oluşturmadan gerçeğin ortaya çıkması için savcıları ve hakimleri rahat bırakması gerekir" dedi.
Ak Partili İpek: Savcı ve Hakimleri Rahat Bırakalım
16:14
AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Olağan Genel Kurulu AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Teşkilatı’nın 5. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.
AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Olağan Genel Kurulu
15:59
İpek'ten "Güçlü Türkiye" Açıklaması AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek, partisinin Zonguldak Merkez İlçe Teşkilatı’nda konuştu.
İpek'ten 'Güçlü Türkiye' Açıklaması
17:29
Zonguldak Demokrasi Platformu: "Karakol Değil Okul İstiyoruz" Zonguldak’ta Demokrasi Platformu lavuar alanında bulunan giysi pazarının yerine yapılacak olan 4 katlı karakolu protesto etti.
Zonguldak Demokrasi Platformu: 'Karakol Değil Okul İstiyoruz'
16:02
Hamsinin Kilosu 2,5 Liraya Düştü Zonguldak’ta kilosu 2,5 TL’den satılan hamsiye vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.
Hamsinin Kilosu 2,5 Liraya Düştü
18:39
Gençlik ve Spor Bakanlığından Zonguldak'a 53 Milyon TL'lik Yatırım AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Gençlik ve Spor Bakanı A. Çağatay Kılıç’ın, bakanlığına bağlı 2014 yılı Zonguldak yatırım programı içinde yer alan çalışmaların hangi aşamada olduğu konusunda bilgi verdi.
Gençlik ve Spor Bakanlığından Zonguldak'a 53 Milyon TL'lik Yatırım
18:17
Evden Kaçan Çocuğa Polis "Uyuşturucudan Uzak Dur" Tavsiyesinde Bulundu Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde birçok kez şehir merkezinde uyuşturucu madde ve çakmak gazı kullanmaktan hakkında işlem yapılan çocuklardan biri kaçarken, arkadaşı yakalanarak ailesine teslim edildi.
Evden Kaçan Çocuğa Polis 'Uyuşturucudan Uzak Dur' Tavsiyesinde Bulundu
17:31
Zonguldak Belediye Meclisi Toplandı Zonguldak Belediye Meclisi kasım ayı ilk birleşim toplantısı gerçekleşti.
Zonguldak Belediye Meclisi Toplandı
09:40
Zonguldak'ta Organ Bağışı Haftası Etkinlikleri Düzenlenecek Zonguldak İl Sağlık Müdürü Dr. Bilal Cin, 3-9 Kasım Organ Bağışı haftası etkinleri nedeniyle basın açıklaması yaptı.
Zonguldak'ta Organ Bağışı Haftası Etkinlikleri Düzenlenecek
14:04
Vosvosla 'Anne Sütüne Teşvik' Turu Zonguldak'ta, 'İlk 6 ay sadece anne sütü' yazılı balon ve afişlerle süslenen vosvoslarla şehir turu atılarak anne sütünün önemine dikkat çekildi.
Vosvosla 'Anne Sütüne Teşvik' Turu
13:14
AK Parti'de Kongre Süreci AK Parti Zonguldak Teşkilatı’nda delege seçimi gerçekleştirildi.
AK Parti'de Kongre Süreci
17:01
Saadet Partisi Zonguldak Merkez İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi Saadet Partisi Zonguldak Merkez İlçe Başkanlığının 5. Olağan Kongresi gerçekleştirildi.
14:38
Kamuran Aşkar Delege Seçimlerinde Aday Olmayacağını Açıkladı Eğitim Bir-Sen Zonguldak Şube Başkanı Kamuran Aşkar 15 Kasım’da gerçekleştirilecek olan delege seçimlerinde aday olmayacağını açıkladı ve delege seçimlerinde aday olacak sendikacılara başarılar diledi.
Kamuran Aşkar Delege Seçimlerinde Aday Olmayacağını Açıkladı
17:47
AK Parti'de 2015 Süreci AK Parti Zonguldak İl teşkilatında gerçekleştirilen bayramlaşma programında partinin kongreleri ve Zonguldak’taki çalışmalar konuşuldu.
AK Parti'de 2015 Süreci
12:21
Acemi Kasaplar Hastanelik Oldu Yurdun çeşitli yerlerinde kurban kesmeye çalışırken yaralananlar, hastanelere akın etti.
23:14
Ereğli'de Midibüs Devrildi: 25 Yaralı Konsere gitmek için Ereğli'den Zonguldak'a hareket eden üniversite öğrencilerini taşıyan midibüsün devrilmesi sonucu 5'i ağır 25 kişi yaralandı.
Ereğli'de Midibüs Devrildi: 25 Yaralı
20:51
Konsere Giden Üniversite Öğrenciler Kaza Yaptı: 5'i Ağır 25 Yaralı Ereğli ilçesinden Zonguldak istikametine öğrenci taşıyan öğrenci servisi, Zonguldak - Ereğli karayolunun Terziler köyü yol ayrımı mevkiinde yere dökülen mazot nedeniyle devrildi.
Konsere Giden Üniversite Öğrenciler Kaza Yaptı: 5'i Ağır 25 Yaralı
20:27
Ereğli'de Midibüs Devrildi: 25 Yaralı Ereğli'den Zonguldak'a hareket eden midibüsün devrilmesi sonucu 5'i ağır 24 öğrenci ve şoför yaralandı.
Ereğli'de Midibüs Devrildi: 25 Yaralı
14:15
Anaokulu Müdürü, Harç Karıp Duvar Ördü Zonguldak Merkez Anaokulu'nda uyum eğitimi başlamasına rağmen bahçede çevre düzenleme çalışması yapılması dikkat çekti.
Anaokulu Müdürü, Harç Karıp Duvar Ördü
13:11
Zonguldak'ta Anaokulu Müdürü, Harç Karıp Duvar Ördü Zonguldak Merkez Anaokulunda uyum eğitimi başlamasına rağmen bahçede çevre düzenleme çalışması yapılması dikkat çekti.
Zonguldak'ta Anaokulu Müdürü, Harç Karıp Duvar Ördü
16:08
Karaduman, Kongre Sürecini Değerlendirdi AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, 1 Kasım 2014 tarihinde başlayıp 22 Şubat 2015 tarihinde sona erecek olan kongre süreci değerlendirdi.
Karaduman, Kongre Sürecini Değerlendirdi
17:27
Zonguldak Belediye Meclisi'nin Eylül Ayı İlk Toplantısı Yapıldı Zonguldak Belediye Meclisi’nin Eylül ayı ilk meclis toplantısı yapıldı.
Zonguldak Belediye Meclisi'nin Eylül Ayı İlk Toplantısı Yapıldı
13:21
İşçilerin Ocağın Üretime Kapatıldığından Haberi Yokmuş Zonguldak’ta dün meydana gelen göçükten sağ kurtulan işçiler, tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi.
12:38
CHP'li Özel: Zonguldak'taki Maden Kazasının Sorumluları Çalışma ve Enerji Bakanlıklarıdır CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, Zongulda'daki maden kazasının sorumlularının, 2013'te ocağı kapatıp sonra takip etmeyen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı olduğunu öne sürdü.
CHP'li Özel: Zonguldak'taki Maden Kazasının Sorumluları Çalışma ve Enerji Bakanlıklarıdır
22:00
Erdoğan'ın Zaferini Göbek Atarak Kutladılar Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın resmi olmayan neticelere göre cumhurbaşkanlığı seçimini kazanmasının ardından vatandaşlar göbek attı, meşale yaktı.
Erdoğan'ın Zaferini Göbek Atarak Kutladılar
18:57
BBP Merkez İlçe Kongresi Gerçekleştirildi Zonguldak'ta Büyük Birlik Partisi(BBP) Merkez İlçe 10. Olağan Kongresi gerçekleştirildi.
BBP Merkez İlçe Kongresi Gerçekleştirildi
11:48
AK Parti'den Diyabetliler Derneğine Ziyaret AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman ve parti teşkilatı üyeleri Zonguldak Diyabetliler Derneğini ziyaret etti.
AK Parti'den Diyabetliler Derneğine Ziyaret
22:18
Zonguldak-İstanbul Yolu'nda Araç Kuyruğu 5 Kilometreyi Buldu Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde tatilcilerin dönüşe geçmesi ve Ereğli Demir Çelik Fabrikaları. T.A.Ş.’nin (ERDEMİR) bayramın ardından sevkiyata başlaması Zonguldak-İstanbul yolunda yaklaşık 5 kilometre araç kuyruğu oluşmasına neden oldu.
Zonguldak-İstanbul Yolu'nda Araç Kuyruğu 5 Kilometreyi Buldu
18:35
Kamu-Sen'de Bayramlaşma Türkiye Kamu-Sen Zonguldak İl Temsilciliğinde Ramazan Bayramı programı gerçekleştirildi.
Kamu-Sen'de Bayramlaşma
17:26
Zonguldaklı Ak Partililerden Recep Tayyip Erdoğan'a Destek Zonguldak’ta 10 Ağustos'ta yapılacak cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyasına destek olmak isteyen Erdoğan gönüllüleri, bağışta bulunabilmek için banka şubelerinin önünde kuyruk oluşturdu.
Zonguldaklı Ak Partililerden Recep Tayyip Erdoğan'a Destek
05:47
Zonguldak'ı Yağmur ve Fırtına Vurdu Zonguldak merkez ile Kozlu ve Ereğli ilçelerinde şiddetli yağmur ve fırtına hayatı felç etti.
Zonguldak'ı Yağmur ve Fırtına Vurdu
05:38
Zonguldak'ı Yağmur ve Fırtına Vurdu Zonguldak merkez ile Kozlu ve Ereğli ilçelerinde şiddetli yağmur ve fırtına hayatı felç etti.
Zonguldak'ı Yağmur ve Fırtına Vurdu
11:00
AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı İftar'da Buluştu AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, mahalle başkanları, mahalle muhtarları ve il genel meclis üyeleri ile birlikte iftar yemeğinde bir araya geldi.
AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı İftar'da Buluştu
18:49
Şırnak Belediyesi Sgk Borcundan Dolayı İcralık Oldu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, SGK'nın alacağı, borçlu belediyeleri ve icraya düşen belediyeleri açıkladı.
Şırnak Belediyesi Sgk Borcundan Dolayı İcralık Oldu
14:35
Sgk, 33 Milyar TL Alacağına Rağmen 4,5 Milyar TL Borcu ile İcralık Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, SGK'nın icraya intikal etmiş alacak miktarının 33 milyar 68 milyon 268 bin 65,78 TL, kurumun belediyelerden icraya intikal etmiş olan borç miktarının da 4 milyar 596 milyon 711 bin 725,327 TL olduğunu açıkladı.
10:35
Sgk'nın İcraya İntikal Etmiş Alacak Miktarı 33 Milyar Tl, İcraya Verilen Belediye Sayısı 2041 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, SGK'nın icraya intikal etmiş alacak miktarının 33 milyar 68 milyon 268 bin 65,78 TL, Kurumun belediyelerden icraya intikal etmiş olan borç miktarının da 4 milyar 596 milyon 711 bin 725,327 TL olduğunu açıkladı.
Sgk'nın İcraya İntikal Etmiş Alacak Miktarı 33 Milyar Tl, İcraya Verilen Belediye Sayısı 2041
09:49
Kasaplara Eş Zamanlı Ramazan Baskını Zonguldak’ta Ramazan ayı nedeniyle Tarım İl Müdürlüğü ekipleri kasaplara ani baskınlar düzenledi.
Kasaplara Eş Zamanlı Ramazan Baskını
09:00
Kasaplara Eş Zamanlı Ramazan Baskını Zonguldak’ta Ramazan Ayı nedeniyle Tarım İl Müdürlüğü ekipleri kasaplara ani baskınlar düzenledi.
Kasaplara Eş Zamanlı Ramazan Baskını
16:54
AK Parti'den, Emniyet Müdürü Ak'a Ziyaret AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman ve beraberindekiler, resmi gazetede yayınlanan kararname ile Zonguldak Emniyet Müdürlüğüne atanan Osman Ak’ı makamında ziyaret etti.
AK Parti'den, Emniyet Müdürü Ak'a Ziyaret
17:39
Fatih Halk Eğitim Merkezinde, Yılsonu Sergisi Açıldı Zonguldak Merkez Fatih Halk Eğitim Merkezinde, yılsonu sergisi açılışı yapıldı.
Fatih Halk Eğitim Merkezinde, Yılsonu Sergisi Açıldı
16:34
Halk Eğitim Merkezi Kursiyerlerinden Sergi Zonguldak merkeze bağlı mahallelerde açılan kursların yıl sonu sergisi Zonguldak Atatürk Kültür Merkezi (AKM) sergi salonunda açıldı.
Halk Eğitim Merkezi Kursiyerlerinden Sergi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 23:07:38. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ZONGULDAK MERKEZ HABERLERİ
[Hata Bildir]