SON DAKİKA ZONGULDAK HABERLERİ

Son Dakika Zonguldak Haberleri

07:08
Alkolü Fazla Kaçıran Genç Kız Ortalığı Birbirine Kattı Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde aşırı alkollü olduğu ve yoldan geçen araçların önüne atladığı için polise ihbar edilen genç kız, polis ve sağlık ekiplerine zor anlar yaşattı.
Alkolü Fazla Kaçıran Genç Kız Ortalığı Birbirine Kattı
06:55
CHP Milletvekili Nur Serter Eğitim Sistemini Eleştirdi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Nur Serter, Zonguldak’ın Ereğli ilçesine gelerek “Türk Milli Eğitimin sorunları ve çözüm önerileri” konulu seminere katıldı.
CHP Milletvekili Nur Serter Eğitim Sistemini Eleştirdi
06:53
Alkolü Fazla Kaçıran Genç Kız Polis ve Sağlık Ekiplerine Zor Anlar Yaşattı Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde aşırı alkollü olduğu ve yoldan geçen araçların önüne atladığı için polise ihbar edilen genç kız, polis ve sağlık ekiplerine zor anlar yaşattı.
Alkolü Fazla Kaçıran Genç Kız Polis ve Sağlık Ekiplerine Zor Anlar Yaşattı
04:28
Alkollü Kadın Sürücü, Polise Zor Anlar Yaşattı Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde alkolü kadın, polise zor anlar yaşattı. Ambulansın kapısını tekmeleyen kadına polis fırça attı: Ölüp gideceksin, seni nasıl bırakayım.
Alkollü Kadın Sürücü, Polise Zor Anlar Yaşattı
03:57
Taksiciler Şoförler Odasını Bastı Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde bazı hatları iptal edilen yaklaşık 50 kadar taksici Şoförler, Otomobilciler ve Esnaf Odası’nı bastı.
Taksiciler Şoförler Odasını Bastı
03:38
Zonguldak'ta Alkollülerin Kavgası Kanlı Bitti: 1 Ölü Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, alkol alan 6 kişi arasında çıkan kavgada av tüfeği ile vurulan bir kişi, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Zonguldak'ta Alkollülerin Kavgası Kanlı Bitti: 1 Ölü
02:02
CHP'li Serter: Akp, Toplumu Yüz Yıllar Öncesine Döndürmek İstiyor Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Nur Serter, "Bugün 'dindar ve kininin davacısı bir gençlik yetiştirin' emrini veren Recep Tayyip Erdoğan sayesinde eğitim sistemi, işte bu çağ dışı 19. yüzyılın bile yaşamadığı gerici koşullara dönmüştür.
CHP'li Serter: Akp, Toplumu Yüz Yıllar Öncesine Döndürmek İstiyor
01:08
Zonguldak'ta Taksiciler Şoförler Odasını Bastı Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde bazı hatları iptal edilen yaklaşık 50 kadar taksici Şoförler, Otomobilciler ve Esnaf Odası’nı bastı.
Zonguldak'ta Taksiciler Şoförler Odasını Bastı
01:06
Birlikte Ava Çıktığı Arkadaşını Vurdu Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde, avlanmak için ormanlık alana giden 43 yaşındaki Hasan Karakuş, iddiaya göre arkadaşının tüfeğinden çıkan kurşunla yaşamını yitirdi.
Birlikte Ava Çıktığı Arkadaşını Vurdu
00:33
Taksiciler Şoförler Odasını Bastı Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yeni durakları iptal edilen ve kendilerine haksızlık yapıldığını iddia eden iki farklı taksi durağındaki araç sahiplerinden oluşan yaklaşık 50 kişi, alınan kararı tepki göstermek için, şoförler ve otomobilciler odasını bastı.
00:08
Ereğli'de Alkol Alan Şahıslar Arasında Çıkan Kavgada 1 Kişi Vurularak Öldü Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, alkol alan 6 kişi arasında çıkan kavgada av tüfeği ile vurulan bir kişi, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Ereğli'de Alkol Alan Şahıslar Arasında Çıkan Kavgada 1 Kişi Vurularak Öldü
23:54
Alkollü Şahısların Silahlı Kavgası Kanlı Bitti Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde alkol aldıkları iddia edilen 6 kişi arasında çıkan kavgada silahla vurulan bir kişi hayatını kaybetti.
Alkollü Şahısların Silahlı Kavgası Kanlı Bitti
23:47
Taksicilerden Şoförler Odasına 'Durak' Baskını Ereğli'de taksiciler, 2 farklı yere taksi durağı konulmasını iptal ettiğini ileri sürdükleri Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Civelek'in odasını bastı.
Taksicilerden Şoförler Odasına 'Durak' Baskını
22:33
Zonguldak'ta Avcı Kaza Kurşunuyla Öldü Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde bir avcı, arkadaşının tüfeğinin kazayla ateş alması sonucu yaşamını yitirdi.
Zonguldak'ta Avcı Kaza Kurşunuyla Öldü
22:17
Avcı Kaza Kurşunuyla Öldü Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde bir avcı, arkadaşının tüfeğinin kazayla ateş alması sonucu yaşamını yitirdi.
20:55
Mahkeme Civak'ı Haklı Buldu Zonguldak’ın Devrek ilçesinde bulunan Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde seçilmesine rağmen evrakları yasal süreçte teslim etmemesi sebebiyle koltuğu kaybeden Ertan Civak, yargı sürecinde haklı bulundu.
Mahkeme Civak'ı Haklı Buldu
18:20
İllerin Kredi Kullanma Miktarları Açıklandı FİNTÜRK Finansal Türkiye Haritası 2014’ün 4’üncü dönem verilerini açıkladı.
17:15
Nefes Kesen Tatbikat Zonguldak UMKE, 112 ve Devrek Belediyesi İtfaiye ekipleri, Kent Ormanı’nda “Arama Kurtarma Oryanting” programı kapsamında yaptığı tatbikatla göz doldurdu.
Nefes Kesen Tatbikat
17:05
Umke'den Arama Kurtarma Tatbikatı Zonguldak'ta, ulusal Medikal Kurtarma Ekibi tarafından (UMKE) yapılan arama kurtarma tatbikatında, senaryo gereği ormanlık alanda düşerek yaralanan 2 kişi, yerleri tespit edilip halatla dereden geçirilerek kurtarıldı.
Umke'den Arama Kurtarma Tatbikatı
16:24
Eşini Boğarak Öldüren Kadına Savcı da 'Ceza Verilmesin' Dedi Zonguldak’ın Kozlu ilçesinde, 8 Ocak 2014’te eve alkollü gelerek kendisine şiddet uygulayan 18 yıllık eşi Muhammet Ali Erke'yi(38) boğarak öldüren 4 çocuk annesi Ayşegül Erke'nin(36) tutuksuz yargılanmasına devam edildi.
Eşini Boğarak Öldüren Kadına Savcı da 'Ceza Verilmesin' Dedi
16:17
Ticari Araç Sürücülerine 'Gaza Gelmeyin Uyarısı' Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde ticari araç sahip ve sürücülerine trafik kuralları konulu seminer verildi.
16:15
Zonguldak'ta Arama Kurtarma Tatbikatı Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi, itfaiye ve 112 Acil Servis ekipleri, vadide mahsur kalan iki yaralıyı kurtarma tatbikatı yaptı.
14:55
Ereğli'de Diş Sağlığı Hastanesi İçin Arazi Arayışı Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Yüksel Tuncer, yeni hizmet binası için 5 bin metrekarelik bir alana ihtiyaç duyduklarını söyledi.
14:46
Psikolojik Sorunları Olan Kadın İntihara Kalkıştı Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, psikolojik sorunları olan bir kadın ilaç içerek intihara kalkıştı.
14:40
Ereğli Fen Lisesi İnşaatında İnceleme Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay ve Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ereğli Fen Lisesi inşaatında incelemelerde bulundu.
14:17
Gökçebey'de Toplum Destekli Güvenlik Hizmeti Modeli Projesi Anlatıldı Zonguldak Valiliği ile İl Jandarma Komutanlığı tarafından suç ve suçlularla mücadele, pat-pat tabir edilen tarım araçlarının sebep olduğu kazaları önlemeye yönelik olarak kurulacak ’Toplum Destekli Güvenlik Hizmeti Modeli’ Çaycuma’da anlatıldı.
Gökçebey'de Toplum Destekli Güvenlik Hizmeti Modeli Projesi Anlatıldı
14:02
Karabük'te Öğretmen Çiftin Hayatını Kaybettiği Trafik Kazası Karabük AFAD Müdürü Erbay: "Küçük çocuğun bulunma ihtimali olan alanlarda ve çayda aramalarımızı, deniz polisi ve Jandarma Arama Kurtarma Timi ile koordineli sürdürüyoruz"
Karabük'te Öğretmen Çiftin Hayatını Kaybettiği Trafik Kazası
13:19
Eşini Öldüren Kadının Yargılanması Kozlu'da şiddet uyguladığı gerekçesiyle eşini boğduğu öne sürülen kadının tutuksuz yargılanmasına devam edildi.
Eşini Öldüren Kadının Yargılanması
13:19
Ereğli TSO 5 Yıldızlı Oda Ünvanı Aldı Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası akreditasyon sürecini tamamlayarak 5 yıldızlı oda ünvanını aldı.
Ereğli TSO 5 Yıldızlı Oda Ünvanı Aldı
13:17
Başkan Yardımcısı Erdoğan'ın İstifa Haberi Yalanlandı Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkan Yardımcısı Nazım Erdoğan’ın görevinden istifa ettiği yönündeki haberler yapılan açıklama ile yalanlandı.
Başkan Yardımcısı Erdoğan'ın İstifa Haberi Yalanlandı
13:07
Zonguldak'ta Eşini Öldüren Kadının Yargılanması Kozlu'da şiddet uyguladığı gerekçesiyle eşini boğduğu öne sürülen kadının tutuksuz yargılanmasına devam edildi Mütalaasını veren savcı, sanık hakkında cezaya yer olmadığı gerekçesiyle beraatini talep etti.
13:02
Kazada Ölen Öğretmen Çiftten Ökkeş Şimşek'in Cenazesi Karabük'te öğretmen çiftin hayatını kaybetmesi- Yenice ilçesinde dün Filyos Çayı'na devrilen otomobilde hayatını kaybeden öğretmen çiftten Ökkeş Şimşek'in cenazesi, Gaziantep'e gönderildi Karabük'ün Yenice ilçesinde dün otomobilin Filyos Çayı'na devrilmesi sonucu boğulan öğretmen çiftten Ökkeş Şimşek'in cenazesi, Gaziantep'e gönderildi.
Kazada Ölen Öğretmen Çiftten Ökkeş Şimşek'in Cenazesi
12:44
TÜİK, Türkiye'nin Kadın-Erkek Haritasını Çıkardı TÜİK'in açıkladığı rakamlara göre, yurtta kadın nüfusunun fazla olduğu il sayısı 37'ye çıktı. Kadın nüfusun en fazla olduğu ilk 3 il Bartın, Bolu ve Trabzon oldu.
TÜİK, Türkiye'nin Kadın-Erkek Haritasını Çıkardı
12:34
Karabük'te Öğretmen Çiftin Hayatını Kaybetmesi Yenice ilçesinde dün Filyos Çayı'na devrilen otomobilde hayatını kaybeden öğretmen çiftten Ökkeş Şimşek'in cenazesi, Gaziantep'e gönderildi.
12:24
Filyos Çayına Uçan Öğretmen İçin Cenaze Töreni Düzenlendi Karabük’ün Yenice ilçesinde ırmağa düşerek hayatını kaybeden öğretmen Ökkeş Şimsek’in cenazesi, görev yaptığı Çaycuma'da kılınan cenaze namazının ardından memleketi Gaziantep'e gönderildi.
Filyos Çayına Uçan Öğretmen İçin Cenaze Töreni Düzenlendi
12:20
Öğretmen Çiftin Cenazeleri Memleketlerine Gönderildi Zonguldak'ın Çaycuma İlçesi'nde, hastalanan çocukları 4 yaşındaki Muhammet Emin Şimşek'i Karabük'e hastaneye götürürken Filyos Çayı'na uçan otomobilde ölen öğretmen Serpil- Ökkeş Şimşek çiftin cenazeleri memleketlerine gönderildi.
Öğretmen Çiftin Cenazeleri Memleketlerine Gönderildi
11:56
Trafik Kazasında Ölen Öğretmen Son Yolculuğuna Uğurlandı Karabük’ün Yenice ilçesinde, direksiyon hakimiyetini kaybedip Filyos ırmağına otomobiliyle uçan öğretmen Ökkeş Şimşek (31), Çaycuma ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
Trafik Kazasında Ölen Öğretmen Son Yolculuğuna Uğurlandı
11:50
Madencilerin Randımanı Kara Elması Işıldatıyor TTK'da 2010'dan itibaren 2 bin 611 madenci emeklilik gibi çeşitli nedenlerle işten ayrılmasına karşın kömür işçilerinin randımanındaki artış, kayıpları engelledi.
11:27
TOBB'un Sanayi Kapasite Raporu Geçerliliği devam eden kapasite raporu sayısı geçen yıl 2013'e göre yüzde 4,94 artarak 71 bin 825'e çıktı En çok Sanayi Kapasite Raporu İstanbul'da, en az Bayburt'ta düzenlendi Geçerli kapasite raporlarının 1.261'i yüksek teknoloji alanındaki faaliyetleri kapsadı Sanayi tesislerinde ortalama çalışan sayısı 2013’te 39 iken, 2014’te 40 oldu.
11:15
Yardım Kampanyası Kargo Engeline Takıldı Alaplı'da, bir fabrikada asgari ücretle çalışan Elif Keskin, 2011 Van depreminin ardından bölgede yaşayan vatandaşlar ve çocuklar için yardım kampanyası başlattı.
Yardım Kampanyası Kargo Engeline Takıldı
11:14
Kozlu'da Söz Verilen Tapular Dağıtılıyor Kozlu Belediyesi tarafından başlatılan tapu dağıtımı devam ediyor.
Kozlu'da Söz Verilen Tapular Dağıtılıyor
11:11
Hentbol Şampiyonu 'Kozlu' Oldu Kozlu Belediyespor Kulübü küçük yaş grupları kızlar ve erkekler hentbol takımları kulüpler arası müsabakalarda il şampiyonu oldu.
Hentbol Şampiyonu 'Kozlu' Oldu
11:09
Zonguldak'ta Savcı, Kocasını Boğarak Öldüren Kadını Haklı Buldu Zonguldak'ta, 8 Ocak 2014 tarihinde eve alkollü gelen eşini boğarak öldüren kadının davasında mütalaa çıktı.
Zonguldak'ta Savcı, Kocasını Boğarak Öldüren Kadını Haklı Buldu
10:51
Özel) Yardım Kampanyası Büyük Kitlelere Ulaştı, Kargo Engeline Takıldı Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde, bir fabrikada asgari ücretle çalışan 22 yaşındaki Elif Keskin, 2011 Van depreminin ardından bölgede yaşayan vatandaşlar ve çocuklar için sosyal medya üzerinden yardım kampanyası başlattı.
Özel) Yardım Kampanyası Büyük Kitlelere Ulaştı, Kargo Engeline Takıldı
10:51
Enerjisa'dan "14 İlden Enerji Dolu Hikayeler" Enerjisa tarafından yayımlanan “14 İlden Enerji Dolu Hikayeler” adlı kitapta elektrik dağıtım işinden hareketle insanların hayatında elektriğin öneminin yanı sıra temiz ve sürdürülebilir enerjinin önemine dikkat çekiliyor.
Enerjisa'dan '14 İlden Enerji Dolu Hikayeler'
10:24
Savcı, Kocasını Boğarak Öldüren Kadını Haklı Buldu Zonguldak’ta, 8 Ocak 2014 tarihinde eve alkollü gelen eşini boğarak öldüren kadının davasında mütalaa çıktı.
Savcı, Kocasını Boğarak Öldüren Kadını Haklı Buldu
10:13
Futbol: Haftanın Programı Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e 18. hafta maçlarıyla devam edilecek Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 20, Beyaz Grup'ta 23, Spor Toto 3. Lig'de ise 19. hafta karşılaşmaları yapılacak.
19:23
Kuvvetli Lodos Havaları Isıtacak Türkiye'de hava sıcaklığı, kuvvetli lodos fırtınası nedeniyle hafta sonunda ülke genelinde mevsim normallerinin yaklaşık 6 ila 12 derece üzerinde seyredecek.
Kuvvetli Lodos Havaları Isıtacak
19:10
Pfdk'dan Beşiktaş'a Deplasman Cezası Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) Başkan Halit Fahri Gültekin başkanlığında yaptığı toplantıda 42 dosyayı karara bağlarken, Beşiktaş'a deplasmanda tribün kapama cezası verdi.
19:01
Pfdk Ceza Yağdırdı İstanbul / DHA Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Beşiktaş Kulübü'ne deplasmanda tribün kapatma ve 200 bin TL para cezası verdi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 12:07:30. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ZONGULDAK HABERLERİ
[Hata Bildir]