Futbol: Spor Toto 3. Lig
Spor Toto 3. Lig'de 31. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, gruplarda tamamı 19 Nisan Pazar günü ve saat 14.30'da başlayacak maçları yönetecek hakemler şunlar: 1. Grup Şekerspor-Kızılcabölükspor: Lütfullah Aslan İstanbulspor-Manavgatspor: Burak Olcar Adliyespor-Kırıkhanspor: Cihan Ataş Batman Petrolspor-Çorum Belediyespor: Şevket Şimşek Darıca Gençlerbirliği-Gaziosmanpaşa: Gökmen Karataş Niğde Belediyespor-Tire 1922: Alper Oran Çatalcaspor-Zonguldak Kömürspor: Meliz Özçiğdem 2. Grup Gölcükspor-Çine Madranspor: Murat Erdoğan Yeşil Bursa-Sancaktepe Belediyespor: Ali Köse Kemer Tekirovaspor-Erzincan Refahiyespor: Turgut Doman Payas Belediyespor 1975-Çankırıspor: Mehmet Kaftancı Halide Edip Adıvarspor-Derincespor: Seser Tuna Denizli Büyükşehir Belediyespor-68 Yeni Aksarayspor: Alper Çetin Dardanelspor-Maltepespor: Ahmet Aslan Eyüpspor-Arsinspor: Arda Kardeşler Yeni Diyarbakır-Sivas Dört Eylül Belediyespor: Ali Şükrü Beldüz 3. Grup Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Demirspor: Halil Umut Meler Silivrispor-Bayburt Grup Özel İdare: Emrah Yılmaz Sakaryaspor-Van Büyükşehir Belediyespor: Mesut Carık Sandıklıspor-Etimesgut Belediyespor: Osman Ender Bulut Erzin Belediyespor-Bergama Belediyespor: Selim Özen Anadolu Üsküdar 1908-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor: Sinan Cem İyihuylu Ayvalıkgücü Belediyespor-İstanbul Güngörenspor: Sefa Duran Kayseri Şekerspor-Orhangazispor: Halil İbrahim Yıldırım FBM Makina Balçova Yaşamspor-Beylerbeyi: Volkan Okur.
Spor Toto 3. Lig'de 31. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, gruplarda tamamı 19 Nisan Pazar günü ve saat 14.30'da başlayacak maçları yönetecek hakemler şunlar:
1. Grup
Şekerspor-Kızılcabölükspor: Lütfullah Aslan
İstanbulspor-Manavgatspor: Burak Olcar
Adliyespor- Kırıkhanspor: Cihan Ataş
Batman Petrolspor- Çorum Belediyespor: Şevket Şimşek
Darıca Gençlerbirliği- Gaziosmanpaşa: Gökmen Karataş
Niğde Belediyespor- Tire 1922: Alper Oran
Çatalcaspor- Zonguldak Kömürspor: Meliz Özçiğdem
2. Grup
Gölcükspor- Çine Madranspor: Murat Erdoğan
Yeşil Bursa-Sancaktepe Belediyespor: Ali Köse
Kemer Tekirovaspor- Erzincan Refahiyespor: Turgut Doman
Payas Belediyespor 1975-Çankırıspor: Mehmet Kaftancı
Halide Edip Adıvarspor- Derincespor: Seser Tuna
Denizli Büyükşehir Belediyespor-68 Yeni Aksarayspor: Alper Çetin
Dardanelspor- Maltepespor: Ahmet Aslan
Eyüpspor- Arsinspor: Arda Kardeşler
Yeni Diyarbakır- Sivas Dört Eylül Belediyespor: Ali Şükrü Beldüz
3. Grup
Büyükşehir Belediye Erzurumspor- Ankara Demirspor: Halil Umut Meler
Silivrispor- Bayburt Grup Özel İdare: Emrah Yılmaz
Sakaryaspor- Van Büyükşehir Belediyespor: Mesut Carık
Sandıklıspor-Etimesgut Belediyespor: Osman Ender Bulut
Erzin Belediyespor- Bergama Belediyespor: Selim Özen
Anadolu Üsküdar 1908- Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor: Sinan Cem İyihuylu
Ayvalıkgücü Belediyespor-İstanbul Güngörenspor: Sefa Duran
Kayseri Şekerspor-Orhangazispor: Halil İbrahim Yıldırım
FBM Makina Balçova Yaşamspor-Beylerbeyi: Volkan Okur