SON DAKİKA 4 C HABERLERİ

Son Dakika 4 C Haberleri

 • 17:55Manisa Salihli Bir Hafta'da İki Şehidini UğurladıManisa Salihli Bir Hafta'da İki Şehidini Uğurladı3 gün önce şehit olan Başçavuş İsmail Yavuz'un cenazesini uğurlayan Manisa Salihli, bugün de hain saldırıda şehit düşen polis memuru Mehmet Uyar'ın cenazesini uğurladı.
 • 16:34Eğitim-Sen Genel Başkanı Karaca AçıklamasıEğitim-Sen Genel Başkanı Kamuran Karaca, kamu emekçilerinin grevli toplu sözleşme hakkının önündeki yasal ve fiili engellerin kaldırılması ve özgür bir toplu sözleşme düzeninin yaratılması gerektiğini savundu.
 • 11:14Keçiören'de Asfaltlama ve Tretuvar Çalışmaları Tam Gaz SürüyorKeçiören'de Asfaltlama ve Tretuvar Çalışmaları Tam Gaz SürüyorKeçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, “Trafiği çok aksatmayacak bir şekilde asfaltlama ve tretuvar çalışmalarımızı sürdürüyor, Keçiören’de kötü ve bozuk yol bırakmamaya uğraşıyoruz” dedi.
 • 20:43Günak: Çalışanlar Emeğinin Karşılığını AlmalıGünak: Çalışanlar Emeğinin Karşılığını AlmalıSağlık-Sen Şanlıurfa Şubesi Başkanı Faruk Günak, sağlık çalışanlarının fedakarca çalıştığını ve bunun karşılığını alması gerektiğini söyledi.
 • 15:52Eğitim-Bir-Sen Kütahya Şube Başkanı Uçan AçıklamasıEğitim-Bir-Sen Kütahya Şube Başkanı Kamil Uçan, çalışanlarının verdiği yetkiyle yine çalışanların hakları için mücadele ve müzakere edeceklerini bildirdi.
 • 09:30Sağlık-sen Ağrı Şubesi Toplu Sözleşme Taleplerini AçıkladıSağlık-sen Ağrı Şubesi Toplu Sözleşme Taleplerini AçıkladıSağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık Sen) Ağrı Şube Başkanı Mehmet Melik Yakut, düzenlediği basın açıklamasında toplu sözleşme sürecindeki taleplerini açıkladı.
 • 09:25Aydın Sağlık-sen Toplu Sözlemenin Reçetesini YazdıAydın Sağlık-sen Toplu Sözlemenin Reçetesini YazdıSağlık-Sen Aydın Şube Başkanı A. Baki Karaer, toplu sözleşme taleplerini bir reçeteyle açıkladı.
 • 16:44Sağlıkçılar Şartlarının İyileştirilmesini İstediSağlıkçılar Şartlarının İyileştirilmesini İstediGaziantep'te sağlık çalışanları, toplu sözleşme görüşmeleri öncesi çalışma koşullarının iyileştirilmesi için eylem yaptı.
 • 15:20Sağlık Sen'den Toplu Sözleşme ReçetesiSağlık Sen'den Toplu Sözleşme ReçetesiMemur Sen’e bağlı Sağlık Sen üyeleri, Sağlık İl Müdürlüğü önünde basın açıklaması yaparak toplu sözleşme reçetesini açıkladı.
 • 15:00Sağlık-sen'den Toplu Sözleşme AçıklamasıSağlık-sen'den Toplu Sözleşme AçıklamasıSağlık-Sen Adıyaman Şube Başkanı Yasin Barutçu, önümüzdeki hafta başlayacak olan toplu sözleşme görüşmeleriyle ilgili açıklamada bulundu.
 • 14:43Sağlıkçılar Şartlarının İyileştirilmesini İstediSağlıkçılar Şartlarının İyileştirilmesini İstediGaziantep'te sağlık çalışanları, toplu sözleşme görüşmeleri öncesi çalışma koşullarının iyileştirilmesi için eylem yaptı.
 • 14:41Sağlık-sen Toplu Sözleşme Taleplerini SıraladıSağlık-sen Toplu Sözleşme Taleplerini SıraladıSağlık-Sen Zonguldak Şube Yönetimi Toplu Sözleşme sürecinde talepleri sıraladı.
 • 13:05Sağlık-Sen, Toplu Sözleşme Reçetesi AçıkladıSağlık-Sen, Toplu Sözleşme Reçetesi AçıkladıKamu İşveren Heyeti'ne emek hazımsızlığı teşhisinin konulduğu reçetede tedavi olarak ise, adaletsiz olmayı önleyen tablet, haksızlık yapmayı engelleyen pastil, sağlıkta şiddete hayır flakonu, emeğe saygı şurubu yazıldı.
 • 13:03Sağlıkçılar, Hükümetten Yüzde 16 Zam ve 150 TL İstediSağlıkçılar, Hükümetten Yüzde 16 Zam ve 150 TL İstediSağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, 2016-2017 toplu sözleşme taleplerini açıkladı.
 • 11:09Başkan Kamil Uçan Taleplerini AçıkladıBaşkan Kamil Uçan Taleplerini AçıkladıEğitim-Bir-Sen Kütahya Şube Başkanı ve Memur-Sen Kütahya İl Temsilcisi Kamil Uçan, ’3. Dönem Toplu Sözleşme’ süreci öncesi açıklamalarda bulundu.
 • 09:01Gündem/ 29 Temmuz 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Erdoğan Çin'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Halkın Kahramanları Anıtı'nı ziyaret edecek, Başbakan Li Kıçiang ile Ulusal Halk Kongresi Başkanı Cang Dıciang ile ayrı ayrı görüşecek.
 • 00:09Gündem Özeti/ 29 Temmuz 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Erdoğan Çin'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çin Halk Cumhuriyeti ziyareti kapsamında, Halkın Kahramanları Anıtı'nı ziyaret edecek, Başbakan Li Keqiang ile Ulusal Halk Kongresi Başkanı Zhang Dejiang ile ayrı ayrı görüşecek.
 • 15:46Stoltenberg: NATO Not Part Of The Plans To Establish Safe ZoneThe NATO Secretary General Jens Stoltenberg anounced that they give support to Turkey "as much as they can" regarding the fight against terror, however they are not a part of the attempts for establisihing a safe zone on the border. Turkey has requested an extraordinary meeting with NATO ambassadors.
 • 14:22Manisa'da Bir Can 4 Cana Hayat OlduManisa'da Bir Can 4 Cana Hayat OlduManisa'da Sağlık Bakanlığı Koordinesinde Manisa Valisi Erdoğan Bektaş'ın önderliğinde yürütülen "Bağışla Hayata Bağlan" organ bağışı projesinin ilk nakli gerçekleşti.
 • 13:08Kesk Toplu Sözleşmede Yüzde 25 Zam İstediKesk Toplu Sözleşmede Yüzde 25 Zam İstediKamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) Eş Genel Başkanı Lami Özgen, 2016-2017 toplu sözleşme taleplerini açıkladı.
 • 12:14Rusya Ekonomisi Toparlanmaya BaşladıRusya Ekonomisi Toparlanmaya BaşladıRusya Ekonomi Bakanı Aleksey Ulyukayev, geçen yıl sonu ve yıl başında bir çok uzmanın beklentilerinin aksine Rusya ekonomisinin toparlanmaya başladığını söyledi.
 • 10:45Kifoz Hastası Ceren Sağlığına KavuştuKifoz Hastası Ceren Sağlığına KavuştuBir tür kamburluk sebebi olan "Scheuerman Hastalığı" nedeniyle gününü beline takılı korse ile birlikte geçiren Ceren Bendis Burgaç, yaşama tekrar bağlandı.
 • 09:37Kifoz Hastası Ceren, Artık Rahat Nefes AlabilecekKifoz Hastası Ceren, Artık Rahat Nefes AlabilecekScheuerman Hastalığı nedeniyle, dik durmakta, zaman zaman nefes almakta güçlük çeken Ceren, omurgasına uygulanan düzeltici cerrahi işlem ile sağlığına kavuştu.
 • 17:25Memur-sen'in 2016-2017 Toplu Sözleşme Talepleri AçıklandıMemur-sen'in 2016-2017 Toplu Sözleşme Talepleri AçıklandıMemur-Sen’in ’2016-2017 Toplu Sözleşme Talepleri’ açıklandı.
 • 15:19Memur-Sen Memura Yüzde 16 Zam İsteyecekMemur-Sen, kamu görevlilerinin maaşlarında, 2016 yılı için toplam yüzde 16, 2017 yılın için de yüzde 14 zam talep edecek.
 • 15:14Büro Memur-sen, Toplu Sözleşme Taleplerini Devlet Personel Başkanlığı'na İlettiBüro Memur-sen, Toplu Sözleşme Taleplerini Devlet Personel Başkanlığı'na İlettiBüro, Bankacılık ve Sigortacılık Hizmet Kolunda bulunan 57 kurumdaki memurları temsilen toplu sözleşmeye katılacak olan Büro Memur-Sen, taleplerini Devlet Personel Başkanlığı’na iletti.
 • 15:11Memur-Sen 2016 İçin Yüzde 16, 2017 İçin de Yüzde 14 Zam Talep EdecekMemur-Sen 2016 İçin Yüzde 16, 2017 İçin de Yüzde 14 Zam Talep EdecekMemur-Sen 2016 için yüzde 17, 2017 için yüzde 14 zam talep edecek.
 • 14:36AK Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu AçıklamasıAK Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu AçıklamasıAK Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu, özelleştirme kapsamında, Çelikler firmasına devredilen Tunçbilek Termik Santralında, hiçbir çalışanın mağduriyet yaşamadan, sürecin tamamlanmasının hedeflendiği bildirildi.
 • 13:41Memur-sen 2016-2017 Dönemi Toplu Sözleşme Taleplerini AçıkladıMemur-sen 2016-2017 Dönemi Toplu Sözleşme Taleplerini AçıkladıMemur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Memur-Sen Konfederasyonu olarak 2016-2017 dönemi toplu sözleşme tekliflerinin yüzdelik zam, taban aylığa zam, enflasyon farkı ve refah payı olmak üzere 4 kalem üzerinden olacağını belirterek, “2016 yılında birinci 6 ay için yüzde 8, ikinci 6 ay için yüzde 8 olmak üzere yüzde 16 oransal zam, 2017 yılında birinci 6 ayda yüzde 7, ikinci 6 ayda yüzde 7 olmak üzere toplam yüzde 14 oransal zam isteyeceğiz” dedi.
 • 17:06Android Telefon Görüşmelerini Kaydetme UygulamalarıAndroid Telefon Görüşmelerini Kaydetme UygulamalarıEn iyi Android telefon görüşmelerini kaydetme uygulamaları ile sizlerleyiz.
 • 14:54Bisikletli Eylemciler' Bursa'daBisikletli Eylemciler' Bursa'daBüro Memur-Sen üyelerinin toplu sözleşme taleplerine dikkat çekmek için Balıkesir’den başlattıkları eylemin bugünkü durağı Bursa’ydı. Balıkesir’den bisikletleriyle gelen grup, Bursa şubesindeki üyelerle Fomara Meydanı’nda bir araya geldi.
 • 08:32Dolar Daha Ne Kadar YükselecekDolar Daha Ne Kadar YükselecekLira bir kaç gün içinde yüzde 4 civarı eridi. Peki dolar ne kadar yükselir, nerede durur. Uzmanlar 2.90 kritik diyor. Neden mi, işte cevabı.
 • 17:55115 Bin Sağlık Çalışanına Lisans Tamamlama Müjdesi115 Bin Sağlık Çalışanına Lisans Tamamlama MüjdesiSağlık Sen Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal, sağlık çalışanlarının lisans tamamlamalarıyla ilgili yasal düzenlemelerin tamamlanarak yürürlüğe girdiğini ve uygulama için YÖK’ün çalışmalarını tamamlaması beklendiğini söyledi.
 • 16:30Çanakkale AK Parti Teşkilatı Tarafından Şehitler İçin 4 Camide Pilav DağıtıldıÇanakkale AK Parti Teşkilatı Tarafından Şehitler İçin 4 Camide Pilav DağıtıldıÇanakkale’de cuma namazı sonrası Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İl Başkanlığı tarafından şehit düşen asker ve polisler için dört ayrı camide pilav dağıtıldı.
 • 15:28Yol Kesen Pkk, 2 Araç ve Çalışanların Telefonlarını AldıErzurum'un Tekman İlçesi'nde PKK'lı teröristler Aras Elektrik ile Erzurum Su ve Kanalizasyon İşletmesine (ESKİ) ait iki araçla birlikte, çalışan personele ait 6 cep telefonunu gasp etti.
 • 15:13Şanlıurfa, Adıyaman, Diyarbakır ve Kilis'teki Terör SaldırılarıAK Parti Çanakkale İl Başkanlığı, Şanlıurfa'nın Suruç ilçesindeki terör saldırısında ölenler ile Adıyaman, Diyarbakır ve Kilis'teki olaylarda şehit olan asker ve polisler için vatandaşlara pilav dağıttı.
 • 14:40Sıcak Havalara Dikkat EdinSıcak Havalara Dikkat EdinNiğde Halk Sağlığı Müdür Vekili Dr. Abdullah Bircan, son günlerde ülkemizde hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerinde seyretmekte olduğunu belirterek, “Bu nedenle günün en sıcak saatleri olan saat öğleye karşı on ile ikindi dört civarı saatleri arasında zorunlu olmadıkça dışarı çıkılmaması gerekmektedir” dedi.
 • 22:17Differdange 03-Trabzonspor: 1-2Stat: Josy Barthel HAKEMLER: Marco Borg (xxx), Duncan Sultana (xxx), Luke Portelli (xxx) (Malta) DİFFERDANGE 03: Weber (x), Franzoni (xx), Bukvic (xx), Siebenaler (xx), Rodrigues (x) (Dk. 70 Lebresne x), Janisch (xx), Pedro Ribeiro (x) (Dk. 80 Bettmer x), Sinani (x) (Dk. 57 Luisi xx), Caron (xx), Yeye (xx), Er Rafik (xx) TRABZONSPOR: Onur Kıvrak (xx), Salih Dursun (xx), Mustafa Yumlu (xx), Uğur Demirok (xx), Musa Nizam (x), Medjani (xx) (Dk. 90+4 Aytaç Kara), Constant (xx), Mehmet Ekici (xx) (Dk. 59 Soner Aydoğdu xx), Yusuf Erdoğan (xx) (Dk. 72 Erkan Zengin x), Sefa Yılmaz (xx), Waris (x) GOLLER: Dk.19 Salih Dursun, Dk. 90+3 Soner Aydoğdu (Trabzonspor) Dk. 81 Er Rafik (Differdange 03) SARI KART: Dk. 88 Salih Dursun (Trabzonspor) TRABZONSPOR, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu rövanş maçında, deplasmanda Lüksemburg'un Differdange 03 takımını 2-1 yenerek tur atladı.
 • 22:13Futbol: UEFA Avrupa LigiStat: Josy Barthel Hakemler: Marco Borg, Duncan Sultana, Luke Portelli (Malta) Differdange 03: Weber, Franzoni, Bukvic, Siebenaler, Rodrigues (Dk. 70 Lebresne), Janisch, Pedro Ribeiro (Dk. 80 Bettmer), Sinani (Dk. 57 Luisi), Caron, Yeye, Er Rafik Trabzonspor: Onur Kıvrak, Salih Dursun, Mustafa Yumlu, Uğur Demirok, Musa Nizam, Medjani (Dk. 90+4 Aytaç Kara), Constant, Mehmet Ekici (Dk. 59 Soner Aydoğdu), Yusuf Erdoğan (Dk. 72 Erkan Zengin), Sefa Yılmaz, Waris Goller: Dk. 19 Salih Dursun, Dk. 90+3 Soner Aydoğdu (Trabzonspor) Dk. 81 Er Rafik (Differdange 03) Sarı kart: Dk. 88 Salih Dursun (Trabzonspor) UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu rövanşında Trabzonspor, deplasmanda Lüksemburg'un Differdange 03 takımını 2-1 yenerek 3. ön eleme turuna yükseldi.
 • 17:10Büro Memur-Sen'den Bisikletli, Simitli ve Mehterli EylemBüro Memur-Sen'den Bisikletli, Simitli ve Mehterli EylemMemur-sen'e bağlı Büro Memurları Sendikası (Büro Memur-Sen) Balıkesir Şubesi üyeleri, toplu sözleşme görüşmeleri öncesi bisikletli, simitli, mehterli eylemle taleplerini dile getirdi.
 • 17:02Balıkesir Büro Memur-Sen'den Bisikletli, Simitli ve Mehterli EylemBalıkesir Büro Memur-Sen'den Bisikletli, Simitli ve Mehterli EylemBüro Memur-Sen'den bisikletli, simitli ve mehterli eylem Memur-Sen'e bağlı Büro Memurları Sendikası (Büro Memur-Sen) Balıkesir Şubesi üyeleri, toplu sözleşme görüşmeleri öncesi bisikletli, simitli, mehterli eylemle taleplerini dile getirdi.
 • 16:17Memurlardan Bisikletli EylemMemurlardan Bisikletli EylemBüro Memur-Sen, memurların haklarının toplu sözleşmede verilmesi için Balıkesir’den Ankara’ya bisikletli eylem başlattı.
 • 15:51Mitsubishi Electric iQ Platform ile Üretim Hızlanıyor, Maliyetler DüşüyorYeni sanayi evresine Mitsubishi Electric Fabrika Otomasyon Sistemleri geleceğin dijital fabrika teknolojisi olarak tanımlanan e-F@ctory ile hazır.
 • 15:35Toplu Sözleşmeye Pedal AyarıToplu Sözleşmeye Pedal AyarıBüro Memur-Sen, toplu sözleşme taleplerine dikkat çekmek için Balıkesir’den Ankara’ya bisikletli eylem başlattı.
 • 15:25Kars İl Sağlık Müdürlüğü Vatandaşları Aşırı Sıcaklara Karşı UyardıKars İl Sağlık Müdürlüğü, hava sıcaklıkları ve nemde olabilecek artışlar nedeniyle insan sağlığı olumsuz yönde etkileneceğini düşünerek vatandaşları aşı sıcaklara karşı uyardı.
 • 17:19"Kendin Çek, Kendin Göster" için 2015 Başvuruları Açıldı!Türkiye'de ilk kez geçtiğimiz yıl Pera Müzesi'nde düzenlenen, genç video sanatçılarını bir araya getiren tek gecelik, deneysel video sergisi "Kendin Çek, Kendin Göster" için 2015 başvuruları açıldı!
 • 16:50Göğsünüzü Gere Gere Yürümek İçin Sizi Tutan Mı Var?Op.Dr Ali Duman, Teknolojinin tüm yeniliklerinden faydalanan meme büyütme operasyonlarının, bugün geldiğimiz noktada estetik cerrahinin en yüz güldürücü ameliyatları arasında ilk sıralarda yer aldığını belirtiyor..
 • 15:48Güvenlik Güçleri Bin 432 Kaçak YakaladıGüvenlik güçleri, sınırlardan yasa dışı geçiş yapmaya çalışan bin 432 kişiyi yakaladı.
 • 15:14İtfaiye 6 Ayda 2 Bin 532 Olaya Müdahale Ettiİtfaiye 6 Ayda 2 Bin 532 Olaya Müdahale EttiSamsun Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri 2015 yılı ilk 6 aylık döneminde 2 bin 532 olaya müdahale ederken, bunlarda ilk sırayı 932 sayıyla yangın alıyor.
 • 16:12Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 16.00 itibarıyla şöyle: 1- Suruç'taki terör saldırısı - Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde dün meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybedenlerin sayısının 32'ye yükseldiği bildirildi.