22:4400
SON DAKİKA 4 C HABERLERİ

Son Dakika 4 C Haberleri

  4. İstanbul Champions Running, 21 Eylül Pazar Günü Koşulacak

  Vodafone, Istanbul Champions tarafından 2013 yılında başlatılan Istanbul Champions Running kurumsal koşusuna dördüncü kez ismini verdi. (Bugün 14:48)

   

  Erzincan'da Aleviler Asimilasyona Karşı Yürüdü

  Erzincan'da Aleviler Asimilasyona Karşı Yürüdü

  Erzincan’da Alevi Kültür Dernekleri, Pir Sultan Abdal Kültür Dernekleri ve Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı’nın ortaklaşa düzenlediği yürüyüşle Aleviler, eğitimde yaşanan hak ihlalleri, ayrımcılık ve asimilasyona, eğitimin dinselleştirilmesine karşı Adliye Sarayı önünden polis eskortu eşliğinde yolu trafiğe kapatarak Cumhuriyet Meydanına karşı bir yürüyüş düzenleyerek basın açıklamasında bulundular. (Dün 21:42)

   

  Playstation 4 Cinayeti!

  Playstation 4 Cinayeti!

  Oyun konsolunu satmak isteyen 28 yaşındaki genç, 16 yaşındaki kız ve erkek arkadaşı tarafından vurularak öldürüldü. (Dün 11:28)

   

  Bayındır; 'Çankaya'ya Çıkacaktı, Darağacına Çıkardılar'

  Bayındır; "Çankaya'ya Çıkacaktı, Darağacına Çıkardılar"

  Adnan Menderes Demokrasi Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Şerif Bayındır, Adnan Menderes’in Türk milletinin gönüllerindeki 4. Cumhurbaşkanı olduğunu belirtti. (Dün 10:53)

   

  Eğitim-Sen 24 Eylülde Greve Gidiyor

  Eğitim-Sen Malatya Şube Başkanı Tarık Kaya, eğitimcilerin özlük haklarının düzeltilmesi için ülke çapında 24 Eylülde greve gideceklerini açıkladı. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Maaş Protestosunda Bordro Yaktılar

  Maaş Protestosunda Bordro Yaktılar

  Büro Emekçileri Sendikası (BES) Edirne Şubesi, Saraçlar Caddesi PTT önünde basın açıklaması yaptı. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Aydın Eğitim Sen 24 Eylül'de Greve Gidiyor

  Aydın Eğitim Sen 24 Eylül'de Greve Gidiyor

  Eğitim Sen Aydın Şube Başkanı Ali Gün, 24 Eylül’de eğitimcilerin sosyal ve ekonomik haklarının düzeltilmesi için grev gideceklerini belirtti. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Menderes'in Makam Otomobili Gazi Üniversitesinde

  Eski başbakanlardan Menderes'in, görev yaptığı 10 yıllık süre zarfında kullandığı makam araçlarından birisi olan 1958 model Buick Roadmaster 75, Gazi Üniversitesi kapalı garajında bulunuyor. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Eğitim Sen 24 Eylül'de Greve Çıkıyor

  Eğitim Sen 24 Eylül'de Greve Çıkıyor

  Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim Sen) Mersin Şubesi üyeleri, eğitimdeki sorunları duyurmak için 24 Eylül’de greve çıkacaklarını açıkladı. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  İos 8 ile Gelecek 6 Harika Özellik!

  İos 8 ile Gelecek 6 Harika Özellik!

  İOS 8 ile telefonlarınıza gelecek 6 harika özelliği öğrenmek ister misiniz? (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Bes'ten Bordro Yakma Eylemi

  Bes'ten Bordro Yakma Eylemi

  Büro Emekçileri Sendikası (BES) Mersin Şubesi üyeleri, 2014 enflasyon farkının memurlara ek zam olarak ödenmesini talep ederek, bordro yakma eylemi yaptılar. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Samsun'da Bes Üyeleri Bordro Yaktı

  Samsun'da Bes Üyeleri Bordro Yaktı

  Samsun’da Büro Emekçileri Sendikası (BES) tarafından Vergi Dairesi önünde düzenlenen basın açıklamasının ardından sendika üyeleri maaş bordrolarını yaktı. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Yamaha Sezonun İlk Galibiyetini Aldı

  Yamaha Sezonun İlk Galibiyetini Aldı

  MotoGP'de sezonun 13. yarışı San Marino Grand Prix'sini kazanan Rossi, takımı Movistar Yamaha'ya bu yıl ilk birinciliğini getirdi. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  Büro Memur-Sen Genel Başkanı Ünalan Açıklaması

  "Torba Kanunu'nu yeterli görmüyoruz. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  Hanefi Bostan: "24 Eylül'de Greve Gidiyoruz"

  Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen İstanbul İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. M. Hanefi Bostan, 24 Eylül’de eğitim kurumlarında bir günlük iş bırakma eylemi yapacaklarını söyledi. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  Hanefi Bostan, Savcı ve Hakimlere Yapılan Zammı Değerlendirdi

  Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen İstanbul İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. M. Hanefi Bostan, savcı ve hakimlere yapılan ekonomik iyileştirmenin, diğer kamu görevlilerine yapılmamasına tepki gösterdi. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  Sofuoğlu'ndan Torba Yasa Değerlendirmesi

  Sofuoğlu'ndan Torba Yasa Değerlendirmesi

  Memur-Sen Manisa İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Mehmet Emin Sofuoğlu, toplu sözleşme ve Kamu Personeli Danışma Kurulu toplantılarında masaya taşıdıkları birçok talebin Torba Yasa ile kanunlaştığını söyledi. (13 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Büro Memur-Sen Bölge Başkanları Toplantısı Konya'da Gerçekleştirildi

  Büro Memur-Sen Bölge Başkanları Toplantısı Konya'da Gerçekleştirildi

  Büro Memur-Sen Bölge Başkanları Toplantısı Konya’da gerçekleştirildi. (13 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu, Taleplerini Başbakan Davutoğlu'na İletti

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu, Taleplerini Başbakan Davutoğlu'na İletti

  Memur-Sen Konfederasyonu’nun 62. Hükümetten taleplerini, Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda yapılan iş güvenliği ve çalışma hayatıyla ilgili bilgilendirme toplantısına taşıyarak, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na iletti. (13 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Davutoğlu'nun Sosyal Taraflarla Görüşmesi

  Başbakan Davutoğlu'nun Sosyal Taraflarla Görüşmesi

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu'nun, Kamu Personeli Danışma Kurulu’nda ve toplu sözleşme sürecinde üzerinde değerlendirme yapılan konulara ilişkin Konfederasyonun teklif ve taleplerini, Başbakan Davutoğlu'na ilettiği bildirildi. (13 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Hakkari'de 18 Yaşında Bir Terörist 15 Gün Sonra Teslim Oldu

  Genelkurmay Başkanlığı, 28 Ağustos’ta örgüte katılan 18 yaşındaki bölücü terör örgütü mensubu bir teröristin dün Hakkari’de teslim olduğunu açıkladı. (13 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  TSK'nın Günlük Faaliyetleri

  Genelkurmay Başkanlığı: "Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde 28 Ağustos'ta örgüte katılan 18 yaşındaki bölücü terör örgütü mensubu bir terörist, silahsız ve teçhizatsız olarak teslim oldu" (12 Eylül 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.09.2014 22:44:50. #1.12#