SON DAKİKA 4 C HABERLERİ

Son Dakika 4 C Haberleri

 • 11:08 IMF'nin Orta, Doğu ve Güneydoğu Avrupa Raporu Uluslararası Para Fonu (IMF), Türkiye'nin de aralarında bulunduğu Orta, Doğu ve Güneydoğu Avrupa (CESEE) ülkelerine ilişkin değerlendirme raporunu yayımladı.
 • 20:06 Spor Toto Basketbol Ligi Spor Toto Basketbol Ligi Spor Toto Basketbol Ligi’nin 29. haftasında MB Uşak Sportif evinde Royal Halı Gaziantep’i 79-70 mağlup etti.
 • 16:46 Moto Racer 4 Çıkış Tarihi Moto Racer 4 Çıkış Tarihi Moto Racer 4 Çıkış Tarihi Arcade bir oynanış tarzı ile uzun yıllar önce oyunların unutmadığı motor yarışları arasında elbette Moto Racer vardır.
 • 08:21 AP Türkiye Raportörü: Kısa Vadede Vizesiz Avrupa Mümkün Değil AP Türkiye Raportörü: Kısa Vadede Vizesiz Avrupa Mümkün Değil BBC Türkçe'nin haberine göre; Piri, AB'nin yürütme organı olan Avrupa Komisyonu'nun vize serbestisi konusunda Türkiye'ye yeşil ışık yakmasını değerlendirdi.
 • 08:16 AP Türkiye Raportörü: Kısa Vadede Vizesiz Avrupa Mümkün Değil AP Türkiye Raportörü: Kısa Vadede Vizesiz Avrupa Mümkün Değil Avrupa Parlamentosu Türkiye Raportörü Kati Piri, Türk vatandaşlarına 30 Haziran'dan sonra Schengen bölgesi için vize muafiyeti tanınması ihtimalinin düşük olduğunu savundu.
 • 08:12 AP Türkiye Raportörü: Kısa Vadede Vizesiz Avrupa Mümkün Değil AP Türkiye Raportörü: Kısa Vadede Vizesiz Avrupa Mümkün Değil BBC Türkçe'nin haberine göre; Piri, AB'nin yürütme organı olan Avrupa Komisyonu'nun vize serbestisi konusunda Türkiye'ye yeşil ışık yakmasını değerlendirdi.
 • 15:33 Başkan Duman: Başkan Duman: "İnsan Haklarına Dayalı Sendikacılık Yapıyoruz" Hak-Sen Ağrı Şube Başkanı Abdurraman Duman, “Türkiye’de sendikal mücadeleye başladığımızdan bu yana insanların ırkı, cinsiyeti, inancı, siyasi görüşünü hiç önemsemedik” dedi.
 • 13:57 Öğrenciler Yerel Yönetimler Konusunu Nevşehir Belediyesi'nde İşledi Öğrenciler Yerel Yönetimler Konusunu Nevşehir Belediyesi'nde İşledi 30 Ağustos İlkokulu 4-B sınıfı ve 19 Mayıs İlkokulu 4-sınıfı öğrencileri, Sosyal Bilgisi dersinde yer alan “Yerel Yönetimler” konusunu Nevşehir Belediyesi’nde işlediler.
 • 18:23 Genç Voleybolcu Merve Taşkaya, Trafik Kazası Sonucu Hayatını Kaybetti Genç Voleybolcu Merve Taşkaya, Trafik Kazası Sonucu Hayatını Kaybetti Afyonkarahisar - Konya karayolunda meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden genç sporcu ve ailesinden 3 kişi, toprağa verildi.
 • 11:30 Van Valiliğinden 'Çatışma' Açıklaması Van Valiliği, İpekyolu ilçesinde dün gece çıkan çatışmayla ilgili bir açıklama yayınladı.
 • 17:02 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü (2) 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü (2) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Kutlama meydanından detay Mehter takımı Yabancı dillerde bildirilerin okunması 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın: "Kapitalistler, tetikçiler, devlete paralel hat çekenler; hesap verecek, bedel ödeyeceksiniz" "Bu milletin, şefkat tokadı tarihçesini bir daha okusunlar.
 • 15:01 Memur-sen'den 1 Mayıs Açıklaması Memur-sen'den 1 Mayıs Açıklaması Memur-Sen Bitlis İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Bitlis Şube Başkanı Cabir Durak, 1 Mayıs’ın kaos değil bayram havasında geçmesini istedi.
 • 14:45 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Genel Başkanı Ali Yalçın, "Kapitalistler, tetikçiler, devlete paralel hat çekenler; hesap verecek, bedel ödeyeceksiniz" dedi.
 • 14:12 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, "Ülkemizi karıştırmayın, ülkemizi bölmeye gayret etmeyin.
 • 13:46 Kahramanmaraş'ta 1 Mayıs Coşkusu Kahramanmaraş'ta 1 Mayıs Coşkusu Memur-Sen, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü “Güçlü Memur, Büyük Türkiye ve Adil bir Dünya için Emeğin Kahramanları Maraş’ta” temasıyla Kahramanmaraş’ta kutladı.
 • 10:58 Türk-İş Heyeti, Cumhuriyet Anıtı'na Çelenk Bıraktı Türk-İş Heyeti, Cumhuriyet Anıtı'na Çelenk Bıraktı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Türk-İş Genel Sekreteri Pevrul Kavlak açıklama Saygı durusu ve İstiklal Marşı İstanbul'da 1 Mayıs Türk-İş heyeti, 1 Mayıs 1977 katliamında hayatını kaybedenleri anmak için Kazancı Yokuşu'na karanfil, Cumhuriyet Anıtı'na çelenk bıraktı Türk-İş heyeti, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla Kazancı Yokuşu'na karanfil, Cumhuriyet Anıtı'na çelenk bıraktı.
 • 10:06 İstanbul'da 1 Mayıs Türk-İş heyeti, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla Kazancı Yokuşu'na karanfil, Cumhuriyet Anıtı'na çelenk bıraktı.
 • 09:44 Türk İş'ten Taksim Anıtı'na Çelenk 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle Türk İş sendikaları, Taksim Anıtı'na çelenk koydu.
 • 16:47 Elazığ'da Hilton Açılıyor Elazığ'da Hilton Açılıyor Hilton, Türkiye'deki otel zincirine Elazığ'da yeni bir halka ekledi.
 • 13:35 THY Yeni Seferler Başlattı, Umreciler Geçen Yıla Göre Yüzde 7 Arttı Türk Hava Yolları, 2016 yılının ilk 4 ayında 173 bin 505 yolcu taşıyarak geçen yıla göre yüzde 7’lik bir artış gösterdi.
 • 13:26 THY'nin Umre ve Hac Seferleri Türk Hava Yolları (THY), Suudi Arabistan'daki kutsal topraklara 2016 yılının ilk 4 ayında 173 bin 505 yolcu taşıdı.
 • 13:14 THY Yeni Seferler Başlattı, Umreciler Geçen Yıla Göre Yüzde 7 Arttı -1 THY Yeni Seferler Başlattı, Umreciler Geçen Yıla Göre Yüzde 7 Arttı -1 THY yeni seferler başlattı, umreciler geçen yıla göre yüzde 7 arttı-LÜKS UMRE'YE BÜYÜK İLGİ-UMRE 6 BİN, HAC 30 BİN DOLARA KADAR ÇIKABİLİYOR-BUSİNESS UÇUP, 5 YILDIZLI OTELDE KALMAK İSTEYENLER İÇİN BUTİK HİZMETMurat ÇAKIR, MEKKE (DHA) - Türkiye'den kutsal topraklara yapılan Umre yolculuklarına ilgi her yıl artıyor.
 • 13:04 THY Yeni Seferler Başlattı, Umreciler Geçen Yıla Göre Yüzde 7 Arttı THY Yeni Seferler Başlattı, Umreciler Geçen Yıla Göre Yüzde 7 Arttı Türkiye'den kutsal topraklara yapılan Umre yolculuklarına ilgi her yıl artıyor.
 • 14:05 Memur-Sen 1 Mayıs'ta Maraş'ta Olacak Memur-Sen 1 Mayıs'ta Maraş'ta Olacak Şanlıurfa Memur-Sen İl Temsilcisi İbrahim Coşkun, "Memur-Sen olarak 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü Kahramanmaraş'ta kutlayacağız" dedi.
 • 13:43 Yıldız Sarayının Devri İçin Açılan Davayı Cumhurbaşkanlığı Kaybetti Yıldız Sarayının Devri İçin Açılan Davayı Cumhurbaşkanlığı Kaybetti 49 yıllığına Mimarlar Odasına devredilmişken tek taraflı Cumhurbaşkanlığına verilen Yıldız Sarayı Dış Karakol Binası'nın asma katı için açılan davayı Mimarlar Odası kazandı.
 • 16:46 Bursa'da 'Canlı Bomba' Saldırısıyla İlgili 4 İlde 15 Gözaltı Bursa'da 'Canlı Bomba' Saldırısıyla İlgili 4 İlde 15 Gözaltı Bursa'da 'canlı bomba' saldırısıyla ilgili 4 ilde 15 gözaltı (4)CANLI BOMBANIN KALDIĞI EVDE ARAMA YAPILDIBursa'da gerçekleştirdiği eylemde parçalanarak ölen 'canlı bomba' kadın teröristin, Şanlıurfa'dan geldikten sonra kaldığı Nilüfer İlçesi Görükle Mahallesi'ndeki apart eve saat 02.00'de baskın yapan polis, sabaha kadar arama yaptı.
 • 18:39 Borsada En Çok Değer Kazanan ve Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan ve en çok değer yitiren on hisse senedi ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI DEĞİŞİM 1 - ODAS 4,49 2 - TRGYO 4,17 3 - AKENR 4,07 4 - CRFSA 3,70 5 - KORDS 3,53 6 - GSRAY 3,48 7 - ECZYT 3,45 8 - ALKIM 3,23 9 - PARSN 3,16 10 - KOZAA.
 • 16:35 Sendikalar Çankaya Köşkü'nde Bir Araya Geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, Çankaya Köşkü’ndeki öğle yemeğinde işçi ve memur sendikalarının temsilcileriyle bir araya geldi.
 • 14:03 Laikliğin Çıkarılması Sivil Darbe Olur Laikliğin Çıkarılması Sivil Darbe Olur" Hukukçular Türkiye'deki laiklik tartışmalarını DW Türkçe'ye değerlendirdi.
 • 11:40 Cezalarını Çekerken Ürettikleri Perdelerden Gelir Sağlıyorlar Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğüne bağlı Aliağa Ceza İnfaz Kurumu Kampüsünde yer alan İzmir 1 No'lu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumundaki mahkumlar, mahkemece haklarında verilen cezayı çekerken cezaevinin stor perde atölyesinde hem üretime katılıyor hem de gelir sağlıyor.
 • 10:12 2015 - 2016 Erkekler 1'inci Voleybol Ligi Sona Erdi Türkiye Voleybol Federasyonu 2015 - 2016 Erkekler Voleybol 1'inci Lig'de sezon tamamlandı.
 • 15:53 Antalya - Türofed Başkanı Ayık: Hedef 10 Milyon Yerli Turist Antalya - Türofed Başkanı Ayık: Hedef 10 Milyon Yerli Turist Türofed Başkanı Ayık: Hedef 10 milyon yerli turistTÜRKİYE Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Osman Ayık, sürdürülebilir, 12 ay devam eden bir turizm sektörü için Türkiye'de şu an için 4 milyon seviyesinde gerçekleştiği tahmin edilen iç pazar hareketliliğinin en kısa sürede, minimum 10 milyona çıkartılması gerektiğini söyledi.
 • 15:49 150 Yıl Ceza Alıp Hapisten Kaçmıştı, 45 Günde Yakalandı Silahlı yağma suçundan 150 yıl kesinleşmiş cezası olan firari mahkum Hünkar Karataş 45 günlük planlı çalışma ile yakalandı ve adliyeye sevk edildi.
 • 13:34 Türofed Başkanı Ayık: Hedef 10 Milyon Yerli Turist Türofed Başkanı Ayık: Hedef 10 Milyon Yerli Turist Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Osman Ayık, sürdürülebilir, 12 ay devam eden bir turizm sektörü için Türkiye'de şu an için 4 milyon seviyesinde gerçekleştiği tahmin edilen iç pazar hareketliliğinin en kısa sürede, minimum 10 milyona çıkartılması gerektiğini söyledi.
 • 11:48 Yorum: Enerji Kredileri Bankaları Zorluyor Erdal Sağlam / Hürriyet Enerji Bakanı Berat Albayrak ile görüşen banka genel müdürleri enerji kredilerinde yeniden yapılandırma için kolaylık istemişti.
 • 09:47 Bütün Seçenekleri Okuyun Bütün Seçenekleri Okuyun TEOG ortak sınavlarının son iki oturumu TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ile yabancı dil olacak.
 • 09:01 Gündem / 25 Nisan 2016 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Anayasa Mahkemesinin 54. kuruluş yıl dönümü törenine katılacak.
 • 00:07 Gündem Özeti / 25 Nisan 2016 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Anayasa Mahkemesinin 54. kuruluş yıl dönümüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yüksek Mahkeme binasında düzenlenecek törene katılacak.
 • 18:21 Kilis'e Suriye'den Yine Roket Atıldı: 16 Yaralı Var (4) Cami DE PATLAMA, YARALILAR VARKilis'te saat 18.00 sıralarında Suriye'den atılan Katyuşa roketatar mermileri bu kez Kilis Valiliği'ne 100 metre uzaklıktaki camiye isabet etti.
 • 17:04 CHP Grubu Meclis'te Bu Kez Çocuklarla Toplandı 4 CHP Grubu Meclis'te Bu Kez Çocuklarla Toplandı 4 CHP grubu Meclis'te bu kez çocuklarla toplandı 4(Tür: Ankara)
 • 15:24 Kartepe'de 23 Nisan Coşkusu Kartepe İlçesi'nde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları renkli görüntüler eşliğinde coşku içinde gerçekleşti.
 • 13:52 Kartepe'de 23 Nisan Coşkusu Kartepe İlçesi'nde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları renkli görüntüler eşliğinde coşku içinde gerçekleşti.
 • 00:31 Strasbourg: 66 - Galatasaray Odeabank: 62 Salon: Rhenus Sport Hakemler: Fernando Rocha (Portekiz), Sasa Pukl (Slovenya), Emilio Perez Pizarro (İspanya) Strasbourg: Beaubois (5), Louis Campbell (16), Collins (8), Weems (9), Fofana (6), Matt Howard (11), Lacombe, Leloup (11), Duport Galatasaray Odeabank: Errick McCollum (8), Sinan Güler (2), Blake Schilb (12), Vladimir Micov (17), Stephane Lasme (7), Curtis Jerrells (4), Chuck Davis (11), Caleb Green (1), Göksenin Köksal 1. Periyot: 7 - 8 2. Periyot: 16 - 16 (23 - 24) 3. Periyot: 20 - 21 (43 - 45)4. Periyot: 23 - 17 (66 - 62)Sonuç: 66 - 62 Galatasaray Odebank, ilk kez final oynadığı ULEB Eurocup Finali ilk maçında Fransa’dan 4 sayılık dezavantajla dönüyor: 66 - 62.Temsilcimiz Galatasaray Odeabank, Eurocup finalinin ilk maçında karşılaştığı Fransız ekibi Strasbourg’a deplasmanda 66-62’lik skorla mağlup oldu.
 • 23:54 Galatasaray Odeabank, Şampiyonluğu İstanbul'a Bıraktı Galatasaray Odeabank, Eurocup Final serisi ilk maçında deplasmanda Strasbourg’a 66-62 mağlup oldu.
 • 23:53 Strasbourg - Galatasaray Odeabank: 66 - 62 Levent GÜNDÜZ - Strasbourg / DHAGalatasaray Odeabank, ULEB EuroCup Final serisi ilk maçında konuk olduğu Fransız ekip Strasbourg'a 66 - 62 mağlup oldu.
 • 23:49 Basketbol: Uleb Avrupa Kupası Salon: Rhenus SportHakemler: Fernando Rocha (Portekiz), Sasa Pukl (Slovenya), Emilio Perez Pizarro (İspanya)Strasbourg: Beaubois 5, Campbell 16, Collins 8, Weems 9, Fofana 6, Howard 11, Lacombe, Leloup 11, DuportGalatasaray Odeabank: McCollum 8, Sinan Güler 2, Schilb 12, Micov 17, Lasme 7, Jerrels 4, Chuck Davis 11, Green 1, Göksenin Köksal1. Periyot: 7-8Devre: 23-243. Periyot: 43-455 faulle çıkanlar: 38.01 Chuck Davis (Galatasaray Odeabank), 39.33 Beaubois (Strasbourg)Galatasaray Odeabank, ULEB Avrupa Kupası finali ilk maçında deplasmanda Fransa'nın Strasbourg takımına 66-62 mağlup oldu.
 • 23:42 Galatasaray Yenildi Ama Yıkılmadı! İstanbul'a Bekleriz... Galatasaray Yenildi Ama Yıkılmadı! İstanbul'a Bekleriz... Galatasaray Odeabank, ULEB Avrupa Kupası finali ilk maçında deplasmanda Fransa'nın Strasbourg takımına 66-62 mağlup oldu.
 • 15:55 Aragami Duyuru Videosu ve Ekran Görüntüleri Aragami Duyuru Videosu ve Ekran Görüntüleri Aragami Duyuru Videosu ve Ekran Görüntüleri Gizlilik temaları oyunlara bir yenisi daha ekleniyor ve bu seferki Bağımsız Oyun Geliştiricisi stüdyolardan birisi LinceWorks tarafından projelendirildi.
 • 11:04 Sahte Hesap, En Çok "Eski Sevgiliyi Takip" İçin Açılıyor İstanbul'daki 38 üniversiteden bin 88 öğrencinin katılımıyla yapılan araştırma, öğrencilerin sosyal medyada en çok eski sevgililerini takip etmek için sahte hesap açtığını ortaya koydu.
 • 23:23 Bosna Hersek'te Türkçe Öğrenen Öğrencilere Sırt Çantası ve Kırtasiye Yardımı Bosna Hersek'te Türkçe Öğrenen Öğrencilere Sırt Çantası ve Kırtasiye Yardımı Bosna Hersek’teki ilköğretim okulları ve liselerde seçmeli ders olarak Türkçe öğrenen 6 binden fazla öğrencinin katılımıyla Bosna Hersek’in Zenica şehrinde "Çocuk Şenliği" düzenlendi.