SON DAKİKA 4 C HABERLERİ

Son Dakika 4 C Haberleri

 • 14:59Kıdem Tazminatı Düzenlemesi Bu Ay TBMM'ye GönderilecekKıdem Tazminatı Düzenlemesi Bu Ay TBMM'ye GönderilecekBaşbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, kıdem tazminatıyla ilgili düzenlemenin bu ay içerisinde TBMM'ye gönderileceğini söyledi.
 • 11:37Bozyazı'da Arıcılık Kursu AçıldıBozyazı'da Arıcılık Kursu AçıldıMersin Bozyazı Orman İşletme Müdürlüğü ile Bozyazı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü işbirliği ile ‘Arıcılık Kursu’ açıldı.
 • 08:59Gündem/ 13 Şubat 2016Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Başbakan Ahmet Davutoğlu, Valilik ziyareti sonrasında Erzincan'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen Zafer Yürüyüşü'ne katılacak.
 • 00:01Gündem Özeti/ 13 Şubat 2016Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Cihannüma Derneği Ankara Temsilciliğince Kocatepe Konferans Salonu'ndaki buluşmada dernek üyelerine hitap edecek, Memur-Sen'in 24. kuruluş yıl dönümü kutlamaları kapsamında Starlight Resort Convention Center'de düzenlenecek programa katılacak.
 • 13:24CHP'li Levent Gök, Güneydoğu'da Sokağa Çıkma Yasaklarının Uzamasını Eleştirdi 4CHP'li Levent Gök, Güneydoğu'da Sokağa Çıkma Yasaklarının Uzamasını Eleştirdi 4CHP'li Levent Gök, Güneydoğu'da sokağa çıkma yasaklarının uzamasını eleştirdi 4 (Tür: Ankara)
 • 11:32Sevgili ile en güzel selfie için ASUS Zenfone SelfieASUS'un selfie çekimleri için özel olarak geliştirdiği ZenFone Selfie Sevgililer Günü için farklı bir hediye alternatifi olarak dikkatleri üzerine çekiyor.
 • 09:29Son Seçim Anketinde HDP Barajın 2 Puan Altında KaldıSon Seçim Anketinde HDP Barajın 2 Puan Altında KaldıİVEM Araştırma Şirketi'nin 16 ilde yaptığı ankette AK Parti'nin oyu yüzde 52'lere kadar çıkarken, HDP'nin yüzde 8'lere kadar düştüğü sonucu ortaya çıktı.
 • 19:00Başbakan Yardımcısı Elvan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, Kanal İstanbul Projesi'ne ilişkin düzenleme hakkında, "Bu düzenlemeyi de önümüzdeki günlerde yapacağız. Ulaştırma Bakanlığımız kanun tasarısını Başbakanlığa sevk etti" dedi.
 • 14:48Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Bir taraftan belediyede çalışacaksın, diğer tarafta tünel kazıp oradan silah ve mühimmat takviyesi yapmaya çalışacaksın.
 • 14:46Bakan Soylu: "Devletin Varlığı ve Bağımsızlığını Tehlikeye Sokmaya Çalışan Unsurların Tamamı...Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, “Gündüz devlet memuru, akşam molotof kokteyli, böyle bir şeyi kabul etmemiz mümkün değil. Bunun 657 ile, 357 ile de, 557 ile de hiçbir ilgisi yoktur.
 • 16:49Balıkesir Sanayi Odası Başkanı Uğur, İki Bakana Şehri AnlattıBalıkesir Sanayi Odası Başkanı Uğur, İki Bakana Şehri AnlattıBalıkesir Sanayi Odası (BSO) Başkanı İsmail Uğur, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci'yle görüşerek, bölgenin sıkıntılarını ve yatırım imkanlarını anlattı.
 • 14:57Sanayicilerin sorunları TOBB'da masaya yatırıldıBaşkan Uğur, Bakanlara Balıkesir'i anlattı
 • 14:55Sanayicilerin sorunları TOBB'da masaya yatırıldıBalıkesir Sanayi Odası Başkanı İsmail Uğur, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile görüşerek bölgesel sorunları ve yatırım olanaklarını anlattı
 • 14:29Başbakan Ahmet Davutoğlu: "Her Yol İstanbul'a Çıkacak"Başbakan Ahmet Davutoğlu, Lahey kantinde düzenlenen Yatırım Forumu çerçevesinde önde gelen Türk ve Hollandalı yatırımcılarla gerçekleştirdiği görüşmede “Bütün karayolları, demiryolları ve havayolları İstanbul’da birleşecek.
 • 13:14Başbakan Davutoğlu: 2 Ay İçinde Vaadlerimizin Yüzde 66'sını Yerine GetirdikBaşbakan Ahmet Davutoğlu özel uçakla geldiği Hollanda'da Rotter-dam The Hague Havalimanı'nda Türkiye'nin Lahey Büyükelçisi Sadık Arslan ve beraberindeki heyet tarafından karşılandı.
 • 13:11Başbakan Davutoğlu 2 Ay İçinde Vaadlerimizin Yüzde 66?sını Yerine Getirdik 3Başbakan Davutoğlu 2 Ay İçinde Vaadlerimizin Yüzde 66?sını Yerine Getirdik 3Dha DIŞ HABER- Başbakan Davutoğlu 2 ay içinde vaadlerimizin yüzde 66'sını yerine getirdik Lahey, 10 Şubat, (DHA)- Başbakan Ahmet Davutoğlu özel uçakla geldiği Hollanda'da Rotter-dam The Hague Havalimanı'nda Türkiye'nin Lahey Büyükelçisi Sadık Arslan eşliğindeki heyet tarafından karşılandı.
 • 13:01Başbakan Davutoğlu 2 Ay İçinde Vaadlerimizin Yüzde 66?sını Yerine Getirdik 1-Başbakan Davutoğlu 2 Ay İçinde Vaadlerimizin Yüzde 66?sını Yerine Getirdik 1-Dha DIŞ HABER- Başbakan Davutoğlu 2 ay içinde vaadlerimizin yüzde 66'sını yerine getirdik Lahey, 10 Şubat, (DHA)- Başbakan Ahmet Davutoğlu özel uçakla geldiği Hollanda'da Rotter-dam The Hague Havalimanı'nda Türkiye'nin Lahey Büyükelçisi Sadık Arslan eşliğindeki heyet tarafından karşılandı.
 • 12:56Günün İlk Yarısında En Çok Değer Kazanan, Kaybeden HisselerBorsa İstanbul'da bugün yapılan işlemlerde, sürekli müzayedeye ara verilen saat 12.30'a kadar BIST 100 endeksi içinde 10 değer kazanan ve en çok değer yitiren 8 hisse senedi ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI DEĞİŞİM(%) 1 - SODA 4,19 2 - ALCTL 2,87 3 - TTRAK 2,79 4 - CCOLA 2,76 5 - BJKAS 2,75 6 -
 • 12:44Bodrum Katında Öldürülen Teröristlerin Cesetleri 3 İle GönderildiBodrum Katında Öldürülen Teröristlerin Cesetleri 3 İle GönderildiCizre'deki bodrum katında öldürülen teröristlerin 8'i Şanlıurfa'ya, 7'si Mardin'e, 12'si Şırnak'a gönderildi. TSK, Cizre'de gizlenmiş 12 terörist cesedi daha bulunduğunu bildirdi.
 • 12:37TSK: Cizre'de Gizlenmiş 12 Terörist Cesedi BulunduŞırnak'ın Cizre ilçesinde süren operasyonda, üç ayrı bölgede, daha önce etkisiz hale getirildiği değerlendirilen 12 terör örgütü üyesinin cesedi ele geçirildi.
 • 11:52Yenişehir Sgk'da Artık Bütün İşlemler YapılıyorYenişehir Sgk'da Artık Bütün İşlemler YapılıyorBursa’nın Yenişehir ilçesinde hizmete giren SGK binasında her türlü işlem yapılıyor.
 • 09:43Sınırda Canlı Bomba Yeleği Ele GeçirildiGaziantep'te, Suriye'den Türkiye'ye geçmeye çalışan 34 kişi yakalanırken, bu kişilere ait olduğu belirtilen iki çantada ise 4 canlı bomba yeleği ve yaklaşık 12-15 kilogram cinsi belirlenemeyen patlayıcı tespit edildi.
 • 22:11TOBB Sanayi Odaları Konsey Toplantısı - Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri IşıkTOBB Sanayi Odaları Konsey Toplantısı - Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri IşıkGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık,'ın konuşması TOBB Sanayi Odaları Konsey Toplantısı Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Yıl içerisinde Borsa İstanbul bünyesinde kurulacak Fikri Mülkiyet Borsasıyla, patentlerin ticarileşmesi açısından çok iyi sonuçlar alacağız. Patent Kanununu da TBMM gündemine taşımayı ve iki hafta sonra Ekonomi Koordinasyon Kurulu'na bu konularla ilgili sunum yapmayı hedefliyoruz" "Böylece son çeyrekteki sanayi üretim artışı, arındırılmış rakamlara göre yüzde 4,2, arındırılmamış rakamlara göre ise yüzde 7,6 oldu.
 • 18:46TOBB Sanayi Odaları Konsey ToplantısıBilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, yıl içerisinde Borsa İstanbul bünyesinde kurulacak Fikri Mülkiyet Borsasıyla patentlerin ticarileşmesi açısından çok iyi sonuçlar alacaklarını belirterek, Patent Kanununu da TBMM gündemine taşımayı ve iki hafta sonra Ekonomi Koordinasyon Kurulu'na bu konularla ilgili sunum yapmayı hedeflediklerini söyledi.
 • 18:12TOBB Sanayi Odalar Konseyi ToplantısıGümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, “Bölgede zarar gören vatandaşlarımızın gönüllerinin, ruhlarının bir an evvel ihya edilmesi gerekmektedir.
 • 16:33Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 16.00 itibarıyla şöyle: 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir resepsiyon verdi.
 • 09:10Genbil Yazılım İK ve CRM Çözümleriyle Dünyaya AçılıyorGenbil Yazılım İK ve CRM Çözümleriyle Dünyaya AçılıyorGenbil Yazılım, deneyimli ve ödüllü yazılım geliştirme ekibiyle 2015 yılında farklı sektörlerde birçok başarılı projeye imza attı.
 • 09:01Gündem/ 9 Şubat 2016Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya Sigarayı Bırakma Günü dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenecek resepsiyona katılacak.
 • 22:00Türk Enerji-Sen Genel Başkanı Mehmet ÖzerTürk Enerji-Sen Genel Başkanı Mehmet ÖzerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Türk Enerji-Sen Genel Başkanı Mehmet Özer'in açıklamaları Türk Enerji-Sen Genel Başkanı Mehmet Özer, "Türkiye Taşkömürü Kurumu'nun (TTK) özelleştirmesine sonuna kadar direnen bir sendikayız. Özelleştirme konusunda hiçbir zaman tartışmaya girmeyecek kadar çok netiz" dedi.
 • 19:44Türk Enerji-Sen Genel Başkanı Özer AçıklamasıTürk Enerji-Sen Genel Başkanı Mehmet Özer, "Türkiye Taşkömürü Kurumu'nun (TTK) özelleştirmesine sonuna kadar direnen bir sendikayız. Özelleştirme konusunda hiçbir zaman tartışmaya girmeyecek kadar çok netiz" dedi.
 • 17:34Bolu'da 16 Bin 921 Öğrenciye Süt DağıtıldıBolu'da 16 Bin 921 Öğrenciye Süt DağıtıldıBolu’da Milli Eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın işbirliğiyle yürütülen "Okul Sütü" programı kapsamında 16 bin 921 öğrenciye süt dağıtıldı.
 • 16:22Türk Enerji-sen'den 4-c AçıklamasıTürk Enerji-sen'den 4-c AçıklamasıTürk Enerji-Sen Adıyaman Temsilcisi Murat Ümit Çevik, 4-C’li çalışanlar konusunda, çalışma yapılması gerektiğini vurguladı.
 • 15:46Fazıl Say'ın Davasıda Hakim ile Avukat Arasında "Hayranlık" TartışmasıÜnlü piyanist Fazıl Say'ın sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden yaptığı paylaşımlar nedeniyle karşılıklı davaları olan Ali Emre Bukağılı'ya "hakaret" ettiği gerekçesiyle yargılanmasına devam edildi.
 • 11:37Okula Dalan Leopar Önüne Gelene SaldırdıOkula Dalan Leopar Önüne Gelene SaldırdıHindistan'da yaşam alanları insanlar tarafından istila edilen leoparlardan biri, girdiği lisede 6 kişiye saldırdı.
 • 18:36Yalova Group Belediyespor Rövanşı AldıYalova Group Belediyespor Rövanşı AldıTürkiye Basketbol 2. Ligi A Grubu’nun 14. haftasında Yalova Group Belediyespor ağırladığı Çorlu Belediyesi’ni 72-59 mağlup etti.
 • 17:29Eğitim Bir-sen Afyonkarahisar Şubesi Başkanı Abdullah Çelik AçıklamasıEğitim Bir-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Abdullah Çelik, eğitimde kılık-kıyafet dayatmasının artık son bulması gerektiğini söyledi.
 • 10:41Adana Turizmde Depar AtacakAdana Turizmde Depar AtacakAdana Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, kent için adeta turizm dopingi sayılabilecek 2016 yılı faaliyet planlarını açıkladı.
 • 21:48Spor Toto Basketbol Süper LigiSpor Toto Basketbol Süper LigiSpor Toto Basketbol Süper Ligi’nde Torku Konyaspor’u ağırlayan Royal Halı Gaziantep, karşılaşmadan 63-61 galip ayrıldı.
 • 19:17Royal Halı Gaziantep-Torku Konyaspor: 63-61Royal Halı Gaziantep-Torku Konyaspor: 63-61Salon: Karataş Şahinbey HAKEMLER: Emin Moğulkoç (xxx), Kalan Büyükçil (xxx), Ali Şakacı (xxx) ROYAL HALI GAZİANTEP: Rautins (xx)9, Görkem (xx), King (xx)6, Altan (xx)4, Colloway (xxx)10, Ruzic (xxx)8, Ramazan (xx), Balazic (xx)4, Stone (xx)11, Erden (xx)2, Jawad Williams (xx)4, Can (xx)5 TORKU KONYASPOR: Bremer (xx)15, Doğukan (xx), Jefferson (xx)11, Merthan (xx), Burak (xx), Plisnic (xx)5, Pastal (xx)7, Reynolds (xxx), Tucker (xx)15, Sean Williams (xx)8 1. PERİYOT: 12-15 İLK YARI: 33-28 3. PERİYOT: 46-42 SPOR Toto Türkiye Basketbol Süper Ligi'nde Royal Halı Gaziantep, sahasında konuk ettiği Torku Konyaspor'u 63-61 mağlup etti.
 • 19:07Spor Toto Basketbol LigiSalon: Şahinbey Karataş Hakemler: Emin Moğulkoç, Kaan Büyükçil, Ali Şakacı Royal Halı Gaziantep: Rautins 9, Altan Erol 4, Colloway 10, Ruzic 8, Jawad Williams 4, King 6, Balazic 4, Stone 11, Erden Eryüz 2, Can Uğur Öğüt 5 Torku Konyaspor: Bremer 15, Jefferson 11, Pastal 7, Tucker 15, Sean Williams 8, Doğukan Sönmez, Merthan Mutlu, Plisnic 5, 1. periyot: 12-15 Devre: 33-28 3. periyot: 46-42 5 faulle çıkan: 19,19 Can Uğur Öğüt (Royal Halı Gaziantep) Spor Toto Basketbol Ligi'nde Royal Halı Gaziantep, evinde konuk ettiği Torku Konyaspor'u 63-61 yendi.
 • 17:20Hentbol: Bayanlar Süper LigSalon: 19 MayısHakemler: Ömer Turan, Ahmet Sancak Zağnosspor: Serpil Abdioğlu, Serpil Çapar, Seriç 3, Jale Kırdal 5, Gjorgievska 5, Trifunovic 1, Kübra Özyılmaz 2, Kyriushyna 8, Betül Yılmaz 10, Horvat 4, Fatma Akgün 4, Stevanoska 1 Ankara 1910: Ece Melis Aslan, Selin Akalın, Nergis Türkay 4, Berfin Yaylı 2, Gülay Türk 6, Dönegül Bozdoğan 3, Riabova 6, Yaren Elif Uzun 1, Janeska 4, Cansu Akalın 1 İlk yarı: 23-14 (Zağnosspor) İki dakika cezası alanlar: Stevanoska (Zağnosspor), Dönegül Bozdoğan, Yaren Elif Uzun (Ankara 1910) Bayanlar Hentbol Süper Lig'de Zağnosspor, Ankara 1910'u 43-27 yendi.
 • 13:53Yasa Dışı Sınır GeçişleriGenelkurmay Başkanlığından, Suriye'den Türkiye'ye yasa dışı geçiş teşebbüsünde bulunan 468 kişinin yakalandığı bildirildi.
 • 11:04Bursa Cami ile Minare Arasından Yol GeçiyorBursa Cami ile Minare Arasından Yol GeçiyorCami ile minare arasından yol geçiyor BURSA'daki Timurtaş Paşa Camii ile minaresi arasından yol geçiyor.
 • 10:45Cami ile Minare Arasından Yol GeçiyorCami ile Minare Arasından Yol GeçiyorBursa'daki ilginç mimarisi ile dikkat çeken 618 yıllık Timurtaş Paşa Camii ile minaresi arasından yol geçiyor.
 • 09:28Gazeteciler Güney Marmara'da BuluştuGazeteciler Güney Marmara'da BuluştuBalıkesir Gazeteciler Cemiyeti "Balıkesir Basınının Güney Marmara Buluşması" Bandırma’da gerçekleşti.
 • 12:44Balıkesir'de Göçmen Kaçakçılığıyla MücadeleBalıkesir'de, 1 Ocak-4 Şubat tarihlerinde bin 777 yabancı uyruklu ile organizatör oldukları öne sürülen 58 kişi yakalandı.
 • 12:15Independence Of Iraqi Kurdistan Would Further Complicate Sykes-Picot İnstability: Turkey's AkpTurkey's ruling Justice and Development Party (AKP) has suggested that the prospective independence of Iraq's Kurdistan Regional Government (KRG) would "further complicate the picture" in a region destabilized by the "artificial borders of the Sykes-Picot agreement" of 1916. AKP spokesperson Ömer Çelik.
 • 14:102016 Rehabilitasyon Yılı Olacak"Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği (ÇCSİB) Yönetim Kurulu Başkanı Bahadır Kayan, "2016 rehabilitasyon yılı olacak.
 • 12:574 El Nusra Militanı Yakalandı4 El Nusra Militanı YakalandıKilis’te, polisin düzenlediği operasyonda Türkiye’den Suriye’ye geçmeye çalışan yabancı uyruklu 4 El Nusra Cephesi militanı yakalandı.
 • 09:23Peyniri Saklama İşlemi Satın Alırken BaşlıyorGünün her saati sofralarımızı süsleyen, yemeklerimize renk ve lezzet katan vazgeçilmez gıdamız peyniri uygun koşullarda saklamayı biliyor musunuz?