SON DAKİKA ADİL ÇELİK HABERLERİ

Son Dakika Adil Çelik Haberleri


ADAY-AKP-ANTALYA-GAZİPAŞA... Devamı

18:53
Antalya Süper Amatör Lig Antalya Süper Amatör Lig A Grubu’nda mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, kendi sahasında Manavgat Belediyespor’u ağırladı.
Antalya Süper Amatör Lig
14:23
Ereğli'de Yol Sevinci Konya’nın Ereğli ilçesinde, ana yola bağlantı için yapılan yolun sevincini yaşayan mahalle sakinleri belediye başkanını kurban keserek karşıladı.
Ereğli'de Yol Sevinci
09:47
Antalya Gazipaşa'da 500 Kuş Yuvası Ağaçlara Asıldı Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde Orman İşletme Müdürlüğü, 250'si deniz yoluna olmak üzere toplam 500 kuş yuvasını ağaçlara astı.
Antalya Gazipaşa'da 500 Kuş Yuvası Ağaçlara Asıldı
15:42
AK Parti Hamamözü İlçe Başkanı Arslan, Güven Tazeledi AK Parti Hamamözü İlçe Başkanı Mehmet Şükrü Arslan güven tazeledi.
16:57
Türkiye'nin İlk Karma Mehteran Takımı Kuruldu Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde Türkiye’nin ilk karma mehteran takımı kuruldu.
Türkiye'nin İlk Karma Mehteran Takımı Kuruldu
12:00
Türkiye'nin İlk Karma Mehteran Takımı Kuruldu Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde Türkiye’nin ilk karma mehteran takımı kuruldu.
Türkiye'nin İlk Karma Mehteran Takımı Kuruldu
10:25
Bisikletini Makam Aracı Yaptı Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde 14 yıl doktorluk yaptıktan sonra Belediye Başkanı seçilen Adil Çelik, toplumun sağlığını düşünmekten vazgeçmedi.
10:54
Gazipaşa'nın Tiyatroya İlgisi Süheyl-Behzat Uygur Kardeşleri Şaşırttı Süheyl-Behzat Uygur Tiyatrosu, komedi oyunu Hasta Etme Adamı ile Gazipaşalılara unutulmaz bir gece yaşattı.
Gazipaşa'nın Tiyatroya İlgisi Süheyl-Behzat Uygur Kardeşleri Şaşırttı
10:14
Başkanlardan DSİ 13. Bölge Müdürü Özgür'e Ziyaret Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya ve Gazipaşa Belediye Başkanı Adil Çelik, DSİ 13.Bölge Müdürü Turkay Özgür’ü makamında ziyaret ettiler.
Başkanlardan DSİ 13. Bölge Müdürü Özgür'e Ziyaret
11:05
Altid Yönetimi Gazipaşa'da Ziyaretlerde Bulundu Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Üyesi ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkanı Burhan Sili, Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu ve Dernek Müdürü Ali Kaptan ile birlikte Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik ve Gazipaşa Avukat Kemal Akça Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi yöneticilerini ziyaret etti.
Altid Yönetimi Gazipaşa'da Ziyaretlerde Bulundu
17:30
Tırın polis aracına çarpması - Şehit polis memuru Sert için tören düzenlendi - Gazipaşa ilçesinde, tırın polis aracına çarpması sonucu şehit düşen trafik polisi Mehmet Sert için İlçe Emniyet Müdürlüğü bahçesinde tören gerçekleştirildi.
Tırın polis aracına çarpması - Şehit polis memuru Sert için tören düzenlendi -
17:12
Tırın Polis Aracına Çarpması Gazipaşa'da tırın park halindeki polis aracına çarpması sonucu şehit düşen polis memuru Mehmet Sert için tören düzenlendi.
Tırın Polis Aracına Çarpması
16:36
Şehit Polisin Cenazesi Memleketine Gönderildi Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde, TIR’ın sürüklediği polis otosunda şehit olan trafik polisi Mehmet Sert’in cenazesi, Gazipaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde düzenlenen törenin ardından Hatay’ın Reyhanlı ilçesine gönderildi.
Şehit Polisin Cenazesi Memleketine Gönderildi
22:09
Hacımusa Çayı ve Ulu Hendek Deresi'nde ölü balıklar kıyıya vurdu Gazipaşa ilçesindeki Hacımusa Çayı'nın denize döküldüğü bölge ve Ulu Hendek Deresi'nde çok sayıda ölü balık bulundu.
Hacımusa Çayı ve Ulu Hendek Deresi'nde ölü balıklar kıyıya vurdu
21:33
Gazipaşa'da Binlerce Balık Telef Oldu Gazipaşa İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri balıkların telef olduğu Ulu Hendek Deresi ve Hacımusa Çayı'nda inceleme yaptı.
Gazipaşa'da Binlerce Balık Telef Oldu
19:27
Gazipaşa'da Binlerce Balık Telef Oldu Antalya'nın Gazipaşa İlçesi'ndeki Ulu Hendek Deresi ve Hacımusa Çayı'nda binlerce balık telef oldu.
16:26
Antalya'da Balık Ölümleri Gazipaşa ilçesindeki Hacımusa Çayı ve Ulu Hendek Deresi'nde çok sayıda ölü balık kıyıya vurdu.
Antalya'da Balık Ölümleri
16:06
Gazipaşa'da Binlerce Balık Telef Oldu Antalya’nın Gazipaşa ilçesinden denize dökülen Hacımusa Çayı’nda ve Ulu Hendek Deresi’nde binlerce balık telef oldu.
Gazipaşa'da Binlerce Balık Telef Oldu
11:35
Padişah ve Şehzadeler, Bal Mumu Heykelleriyle Yaşatılıyor "Şehzadeler şehri" Amasya'daki Özel Şehzadeler Müzesi'nde sergilenen bal mumu heykeller, Osmanlı döneminin saray hayatına ışık tutuyor.
Padişah ve Şehzadeler, Bal Mumu Heykelleriyle Yaşatılıyor
11:42
Ezanı Evinden Okuyup Namazı Evlerde Kıldırıyor Bitlis'in Tatvan ilçesine bağlı Köprücük köyü Sandıklı mezrasındaki caminin Van depreminde yıkılmasının ardından ezanı evinden okuyan imam, namazı ise köydeki evlerde kıldırıyor İmam Timaj: "Evimin önüne ve köy meydanındaki elektrik direğine yerleştirdiğim hoparlörlerle köylülere ezanı duyurmaya.
19:14
AB Bakanı Çavuşoğlu: "Halk Kimi Seçeceğini Biliyor" Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde bir dizi temaslarda bulunan AB Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, halkın cumhurbaşkanlığına kimi seçeceğini 30 Mart'ta gösterdiğini söyledi.
AB Bakanı Çavuşoğlu: 'Halk Kimi Seçeceğini Biliyor'
17:18
Türkiye Belediyeler Birliği Meclisi Üye Seçimi Toplantısı Antalya'da, Türkiye Belediyeler Birliği Meclisine üye seçimi için toplantı yapıldı.
16:11
TBB Üyeleri Seçimle Belirlendi Türkiye Belediyeler Birliği (Tbb) Genel Kurulu’nda Antalya’yı Temsil edecek delegasyon için seçim yapıldı.
TBB Üyeleri Seçimle Belirlendi
15:55
Bakan Çavuşoğlu: Vatandaşımız Dersini Verdi AB Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, her cumhurbaşkanlığı seçiminde olduğu gibi bu seçimde de ülkeyi karıştırmak isteyenler olduğunu söyledi.
14:51
Avrupa Birliği Bakanı Çavuşoğlu, Antalya'da Bakan Çavuşoğlu, "Kimin, hangi partinin adayının cumhurbaşkanı olması gerektiğinin haberini vatandaşımız 30 Mart'ta müjdelemiştir" dedi.
Avrupa Birliği Bakanı Çavuşoğlu, Antalya'da
09:59
Bakan Eroğlu'ndan Gazipaşa'ya 'Meteoroloji İstasyonu' Müjdesi Antalya'nın Gazipaşa İlçesi'nde düzenlenen İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı'na katılan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Gazipaşa Havalimanı'nda daha emniyetli uçuş için 'Raporlama ve otomatik meteoroloji ölçüm istasyonu hızla kurulacak?
Bakan Eroğlu'ndan Gazipaşa'ya 'Meteoroloji İstasyonu' Müjdesi
20:13
Bakan Eroğlu'ndan Gazipaşa'ya 'Meteoroloji İstasyonu' Müjdesi Antalya'nın Gazipaşa İlçesi'nde düzenlenen İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı'na katılan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Gazipaşa Havalimanı'nda daha emniyetli uçuş için 'Raporlama ve otomatik meteoroloji ölçüm istasyonu hızla kurulacak" dedi.
Bakan Eroğlu'ndan Gazipaşa'ya 'Meteoroloji İstasyonu' Müjdesi
19:43
Bakan Eroğlu: "Vatandaş Ormanın Hasmı Değil Hısmı Olacak" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, ormanlara köylülere gelir getirecek ağaçlar ekileceğini ve ağaçların bakımının 3 yıl bakanlığa ait olacağını belirterek, “Vatandaş ormanın hasmı değil hısmı olacak” dedi.
Bakan Eroğlu: 'Vatandaş Ormanın Hasmı Değil Hısmı Olacak'
18:36
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Açıklaması "İçme suyu, barajlar, sulama tesisleri gibi projelerin yanı sıra orman köylüleri için de önemli projeler hazırladık.
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Açıklaması
21:08
Gazipaşa'da Bisiklet Turuna Protokol Desteği Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde, gerçekleşecek olan 50. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turuna ilçe protokolü destek verdi.
Gazipaşa'da Bisiklet Turuna Protokol Desteği
20:50
50. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu Turnuva öncesi Gazipaşa ilçesinde protokol üyeleri 5 kilometrelik parkurda pedal çevirdi.
50. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu
21:51
Onur Air Gazipaşa'ya İlk Uçuşunu Yaptı Onur Air'in İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan, Gazipaşa Havalimanı'na uçuşları başladı.
Onur Air Gazipaşa'ya İlk Uçuşunu Yaptı
18:18
Onur Air Gazipaşa'ya İlk Uçuşunu Yaptı Onur Air'in İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan, Gazipaşa Havalimanı'na uçuşları başladı.
Onur Air Gazipaşa'ya İlk Uçuşunu Yaptı
17:58
Onur Air, Gazipaşa Havalimanı'na İlk Uçuşunu Gerçekleştirdi Onur Air, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Gazipaşa Havalimanı'na ilk seferini gerçekleştirdi.
Onur Air, Gazipaşa Havalimanı'na İlk Uçuşunu Gerçekleştirdi
11:44
Cami İnşaatı Yarıda Kaldı Bitlis’in Tatvan ilçesine bağlı Köprücük köyü Sandıklı mezrası sakinleri eski camilerinin Van depreminde hasar görmesi nedeniyle yapıma 3 yıl önce başladıkları ancak maddi imkansızlıklar nedeniyle yarıda kalan cami inşaatı için yardım bekliyorlar.
Cami İnşaatı Yarıda Kaldı
11:43
Sandıklı Mezrası Sakinleri Yarım Kalan Cami İnşaatı İçin Yardım Bekliyor Bitlis’in Tatvan ilçesine bağlı Köprücük Köyü Sandıklı Mezrası sakinleri eski camilerinin Van depreminde hasar görmesi nedeniyle yapıma 3 yıl önce başladıkları ancak maddi imkansızlıklar nedeniyle yarıda kalan cami inşaatları için yardım bekliyor.
Sandıklı Mezrası Sakinleri Yarım Kalan Cami İnşaatı İçin Yardım Bekliyor
15:26
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Bayram dolayısıyla Antalya'nın Manavgat, Kumluca, Serik, Akseki, Alanya ve Gazipaşa ilçelerinde tören düzenlendi.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
12:54
Gazipaşa'da 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı.
Gazipaşa'da 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı
17:20
Yesiad'dan Minik Öğrencilere 23 Nisan Hediyesi Yozgat’ın Yerköy İlçesinde faaliyetini sürdüren Yerköy Sanayici ve İş Adamları Derneği (YESİAD) 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Cengiz Topel İlköğretim okulunu ziyaret ederek öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.
Yesiad'dan Minik Öğrencilere 23 Nisan Hediyesi
12:54
Gazipaşa Havalimanı Yolunda Çalışma Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde havalimanı yolunun iyileştirilmesi için Gazipaşa Belediye Başkanı Adil Çelik ve Kaymakam Muhittin Pamuk çalışma başlattı.
Gazipaşa Havalimanı Yolunda Çalışma
12:42
Arıcı'dan Gazipaşa Havalimanı İçin Yol Sözü Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, havalimanının yol sorununu çözmek için her türlü desteği vereceklerini açıkladı.
21:05
Antalya'da Ulaşıma Kapanan Yayla Yolu Açıldı Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde, heyelan nedeniyle ulaşıma kapanan yayla yolu açıldı.
Antalya'da Ulaşıma Kapanan Yayla Yolu Açıldı
18:39
Gazipaşa'da İlk Kadın Belediye Başkan Yardımcısı Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde, tek bayan meclis üyesi olan Semra Yalçın Bilgiç, belediye başkan yardımcılığı görevine getirildi.
Gazipaşa'da İlk Kadın Belediye Başkan Yardımcısı
18:13
Gazipaşa Belediye Başkanı Çelik'e Kadın Başkan Yardımcısı Yerel seçimlerin ardından Gazipaşa Belediye Başkanlığı görevini devralan Adil Çelik'in başkan yardımcılığı görevini, Semra Yalçın Bilgiç üstlenecek.
18:06
Gazipaşa Belediyesi Meclis Toplantısı Gazipaşa Belediye Meclisi ilk meclis toplantısını yaptı.
Gazipaşa Belediyesi Meclis Toplantısı
17:51
Gazipaşa'nın Eski Belediye Başkanından Yeni Başkana Ziyaret Gazipaşa ilçesinde belediye başkanlığı seçimlerini kaybeden Cemburak Özgenç, Belediye Başkanı Adil Çelik'i makamında ziyaret ederek tebrik etti.
20:25
Yeni Başkana Koltuk Hediye Edildi AK Parti'den Gazipaşa Belediye Başkanı seçilen Adil Çelik, mazbatasını Gazipaşa İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hüseyin Büyükavcı'dan aldı.
Yeni Başkana Koltuk Hediye Edildi
17:54
Gazipaşa Belediye Başkanı Adil Çelik, Görevine Başladı Gazipaşa Belediye Başkanlığına seçilen Adil Çelik, mazbatasını alarak görevine başladı.
12:14
Menderes Türel Mazbatasını Yarın Alacak Antalya'da 30 Mart yerel seçimlerini 5 yıl aradan sonra yeniden kazanan AK Partili Menderes Türel, yarın mazbatasını alacak.
Menderes Türel Mazbatasını Yarın Alacak
16:10
Antalya'da Büyükşehir ve 11 Belediye Başkanlığı El Değiştirdi Antalya'da Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile 11 ilçede de belediye başkanlığı el değiştirdi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 22:30:47. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ADİL ÇELİK HABERLERİ
[Hata Bildir]