SON DAKİKA AHMET CENGİZ HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Cengiz Haberleri


AHMET CENGİZ

Ahmet Cengiz, (d. 1964, Aydın), Türk bürokrat.
1986 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'ni, 1988 yılında ise Polis Akademisi'ni bitirdi. Sultanhisar, Cihanbeyli Kaymakam Vekillikleri, Ağaçören, Çatalpınar, Edremit, Kulu ve Pursaklar Kaymakamlıkları, Ankara Vali Yardımcılığı... Devamı

17:11
Seydişehir'de "Mesnevi" Sergisi Açıldı Konya’nın Seydişehir ilçesinde, Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Seydişehir Ahmet Cengiz Mühendislik Fakültesi’nde “Mesnevi Tercümeleri ve Şerhleri Sergisi” açıldı.
Seydişehir'de 'Mesnevi' Sergisi Açıldı
17:54
IUS ile Necmettin Erbakan Üniversitesi Arasında İş Birliği Uluslararası Saraybosna Üniversitesi ile Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi arasında, "Erasmus" ve "Mevlana" değişim programlarına dair anlaşma imzalandı.
11:37
Özgür Basına Baskın Kararı Uyap'a Boş Atıldı' Medyaya yönelik düzenlenen operasyon sonrası Twitter fenomeni Fuat Avni yeni paylaşımlarda bulundu.
19:59
2014 Yılı Gys Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü ve Mali Hizmetler Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü... Birim Adı İrtibat Adres : İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Sınav Hizmetleri Şube Müdürlüğü : Ahmet KAVGACI Şb. Md. Tel: 0 312 207 78 11 : Ziyabey Cad. No:6 06520 Balgat/ANKARA 2014 Yılı Görevde Yükselme Sınavı Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü ve Mali Hizmetler Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü başarı listeleri ektedir.
15:55
Safranbolu Muhtarlar Derneği İstişare Toplantısı Safranbolu Muhtarlar Derneğince istişare toplantısı düzenlendi.
Safranbolu Muhtarlar Derneği İstişare Toplantısı
11:15
MHP Kırıkhan'da Yavuzyılmaz Dönemi MHP Kırıkhan İlçe Kongresinde başkanlığa Erhan Yavuzyılmaz seçildi.
MHP Kırıkhan'da Yavuzyılmaz Dönemi
13:22
Neü Seydişehir Kampüsü Koru Ormanı Olacak İklim açısından yarı kurak özellikte olması nedeniyle üzerinde nadir çalı türleri bulunan Necmettin Erbakan Üniversitesi Seydişehir Kampüsü’nün bitkilendirme çalışmaları için Necmettin Erbakan Üniversitesi, Konya Orman Bölge Müdürlüğü ve Konya Büyükşehir Belediyesi arasında protokol imzalandı.
Neü Seydişehir Kampüsü Koru Ormanı Olacak
16:14
Gazbir'in Kasım Ayı Toplantısı Samgaz'da Yapıldı Türkiye Doğalgaz Dağıtıcıları Birliği (GAZBİR) Kasım ayı toplantısını SAMGAZ’da yaptı.
19:06
2.geleneksel Orta Karadeniz Doğal Gaz Futbol Turnuvası SAMGAZ’ın ev sahipliğinde düzenlenen “2. Geleneksel Orta Karadeniz Doğal Gaz Futbol Turnuvası” sona erdi.
2.geleneksel Orta Karadeniz Doğal Gaz Futbol Turnuvası
23:17
Büyükşehir Koşusunu Best Commander Kazandı Diyarbakır Hipodromu'nda gerçekleştirilen, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığı Koşusu'nu, Yakup Elğaç'ın Best Commander isimli safkanı kazandı.
Büyükşehir Koşusunu Best Commander Kazandı
14:09
Spor Toto 3. Lig Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Diyarbakırspor, Çınar ilçesine giderek Çınar Belediyespor ile idman maçı yaptı.
Spor Toto 3. Lig
22:06
İzmir Ticaret Odasının Gurur Günü Bu yıl 129. kuruluş yıl dönümünü kutlayan İzmir Ticaret Odası, İzmir Hilton Otelinde düzenlenen vergilendirme töreninde 1475 üyesini ödüllendirdi.
İzmir Ticaret Odasının Gurur Günü
18:13
İZTO, En Çok Vergi Ödeyen Üyelerini Ödüllendirdi İzmir Ticaret Odası, 2013 vergilendirme döneminde en çok vergi ödeyen üyelerini ödüllendirdi.
İZTO, En Çok Vergi Ödeyen Üyelerini Ödüllendirdi
12:33
Neü'de Prof. Dr. Akgül Dekan Olarak Atandı Necmettin Erbakan Üniversitesi Ereğli Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanlığı’na Prof. Dr. Mehmet Akgül vekaleten getirildi.
Neü'de Prof. Dr. Akgül Dekan Olarak Atandı
17:24
Gerze'de Zeytinyağı Üretimi Gerze Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce 2014 yılı ekim ayı ikinci sezon zeytinyağı üretimi başladı.
11:02
Çıraklık Eğitim Merkezinden Üniversiteyi Kazandılar Menemen Erdinç Ahmet Cengiz Mesleki Eğitim Merkezi, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, çırak olarak eğitime aldığı iki öğrencisini üniversiteye gönderdi.
Çıraklık Eğitim Merkezinden Üniversiteyi Kazandılar
14:59
Çıraklıktan Üniversiteye Menemen Erdinç Ahmet Cengiz Mesleki Eğitim Merkezi Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek çırak olarak eğitime aldığı iki öğrencisini üniversiteye gönderdi.
Çıraklıktan Üniversiteye
08:41
Spor Yatırımları Yerinde İncelendi Ak Parti Konya Milletvekili Harun Tüfekçi ve ilçe protokolü, kentte yapımı devam eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne ait tesis ve alanları gezerek, yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
Spor Yatırımları Yerinde İncelendi
11:15
300 Yıllık Amcazade Hüseyin Paşa Yalısı'nı Ağaoğlu Restore Edecek Anadolu Hisarı'nda yer alan 300 yıllık, İstanbul'un en eski sivil mimari örneği Amcazade Hüseyin Paşa Yalısı, Ali Ağaoğlu tarafından restore edilecek.
300 Yıllık Amcazade Hüseyin Paşa Yalısı'nı Ağaoğlu Restore Edecek
19:04
SGK'dan Görevde Yükselme Açıklaması T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı'ndan 2014 yılı Görevde Yükselme Sınavı hakkında duyuru yapıldı.
17:05
2014 Yılı Görevde Yükselme Sınavı Hakkında Duyuru T.C. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı 09/09/2014 2014 YILI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI HAKKINDA DUYURU Sosyal Güvenlik Kurumu Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda 05/04/2014 tarihinde yapılan görevde yükselme sınavı sonuçlarına göre 15/08/2014 tarihinde yapılan duyuru ile 500 Memur ve 250 Sosyal Güvenlik Merkezi Müdür Yardımcısı kadrosu için tercihler 18-20 Ağustos 2014 tarihleri arasında alınmış, 08 Eylül 2014
16:05
SGK'dan Görevde Yükselme Açıklaması T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı'ndan 2014 yılı Görevde Yükselme Sınavı hakkında duyuru yapıldı.
SGK'dan Görevde Yükselme Açıklaması
15:29
Seydişehir Belediyesinden Üniversite Öğrencilerine Hizmet Seydişehir Belediyesi, ilçeye üniversite kaydı yaptırmak için giden öğrenci ve velilere Seydişehir Otobüs Terminalinde danışmalık hizmeti veriyor.
19:00
Emniyette "Paralel Yapı" Operasyonu Operasyon kapsamında gözaltına alınan eski İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürü Atayün, gözaltı sürecine ilişkin İstanbul Emniyet Müdürü ile dilğer ilgiller hakkında suç duyurusunda bulundu.
22:31
Avukat Ataol: 9 İstihbaratçı Polis Teslim Olacak Eski İstihbarat Şube Müdürü Ali Fuat Yılmazer'in avukatı Hüseyin Ataol, polislere yönelik operasyonda yakalanamayan 9 istihbaratçının yarın teslim olacağını açıkladı.
Avukat Ataol: 9 İstihbaratçı Polis Teslim Olacak
18:43
"Eller Arkada Kelepçe"Ye Suç Duyurusu 22 Temmuz Operasyonu kapsamında gözaltına alınan eski İstanbul Terör Şube Yurt Atayün, gözaltında arkadan kelepçelenmesine ilişkin suç duyurusunda bulundu.
12:51
Anlı: Biz Bir Aileyiz Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Fırat Anlı, tüm köylere eşit hizmet götüreceklerini belirterek, "Biz halkımıza aile gözüyle bakıyoruz" dedi
Anlı: Biz Bir Aileyiz
14:00
Ustad, Dünyada En Etkin 100 Düşünce Kuruluşu Arasına Girdi Merkezi Mardin'de bulunan Uluslararası Stratejik Tahlil ve Araştırmalar Merkezi'nin (USTAD), savunma ve güvenlik konusunda dünyada en etkin düşünce kuruluşları sıralamasında 65'nci olduğu bildirildi.
10:07
Vali Cengiz'den Veda Mesajı Merkeze atanan Cengiz: "Makamların en yücesinin insanlık makamı, yine en yüksek mevkinin insanların gönlünü kazanmak olduğu prensibiyle hizmet verme çabasında oldum"
Vali Cengiz'den Veda Mesajı
18:11
Vali Cengiz, Mardin Gazeteciler Cemiyeti'ne Veda Ziyaretinde Bulundu Son valiler kararnamesi ile merkeze alınan Mardin Valisi Dr.Ahmet Cengiz, veda ziyaretlerini sürdürüyor.
Vali Cengiz, Mardin Gazeteciler Cemiyeti'ne Veda Ziyaretinde Bulundu
16:26
Vali Cengiz'den Aa'ya Ziyaret Merkez valiliğine atanan Mardin Valisi Ahmet Cengiz Anadolu Ajansı Mardin Bürosu'nu ziyaret etti.
23:28
İl Müftüleri Toplantısı Mardin'de Başladı Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından her yıl periyodik olarak düzenlenen ‘İl Müftüleri Toplantısı’, Mardin’de başladı.
İl Müftüleri Toplantısı Mardin'de Başladı
22:30
29. İl Müftüleri İstişare Toplantısı Diyanet İşleri Başkanı Görmez: (5) "Bundan sonra 'artık analar ağlamasın' diye başlayan çözüm süreçleri değil, baştan hiçbir annenin ağlamasına fırsat verilmemelidir" "Eşkıyalar, masum çocuklarımızı dağlara kaçırmadan, eşkıyalıkları önleyecek zemin oluşturulmalıdır"
29. İl Müftüleri İstişare Toplantısı
20:36
İl Müftüleri Toplantısı Mardin'de Başladı Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından her yıl periyodik olarak düzenlenen ‘İl Müftüleri Toplantısı’ Mardin’de başladı.
İl Müftüleri Toplantısı Mardin'de Başladı
19:34
Başbakan Yardımcısı İşler, Mardin'de Açıklaması "Bu coğrafyada bütün kültürlerin, bütün dinlerin barış içinde yaşamasından dolayı son derece mutluyum"
15:31
Başbakan Yardımcısı İşler: Bu Bir Milattır, Anneler Olaya El Koymuştur Mardin'de yapılan İl Müftüleri toplantısına katılmak için Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez ile kentte gelen Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Valiliğe geçerek Vali Ahmet Cengiz den kent ile ilgili brifing aldı.
Başbakan Yardımcısı İşler: Bu Bir Milattır, Anneler Olaya El Koymuştur
15:26
Başbakan Yardımcısı İşler: Annelerin Eylemi Milattır Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, çocuklarının PKK tarafından dağa götürüldüğünü belirterek, 12 gündür Diyarbakır'da oturma eylemi düzenleyen annelerin yaptığı eylemlerde artık çocuklarına sahip çıktığını söyledi.
14:00
Başbakan Yardımcısı İşler Mardin'de İşler: (1) "(Terör örgütünün çocuk kaçırması) O annelerin terör örgütü tarafından kaçırılan çocuklarını geri alma konusunda göstermiş olduğu çabayı Türkiye tarihinde bir milat olduğunu düşünüyorum" "Çözüm sürecinden geri dönüş olmadığını düşünüyorum.
Başbakan Yardımcısı İşler Mardin'de
15:25
Mardin Valisi Ahmet Cengiz, Mardinlilerle Vedalaştı Merkez Valiliğine atanan Mardin Valisi Ahmet Cengiz, kendisi için verilen veda yemeğinde Mardinlilerle vedalaştı.
Mardin Valisi Ahmet Cengiz, Mardinlilerle Vedalaştı
12:20
Mardin Unesco'ya Adım Adım İlerliyor Mardin'de Tarihi Dönüşüm ve Sürdürülebilir Turizm projeleriyle beton yapıların yıkılması, iş yerlerinin dış cephelerinin tek tip hale getirilmesi planlanıyor Vali Cengiz: "Bu çalışmalar bittikten sonra UNESCO'ya adaylık konusunda ciddi mesafe katetmiş olacağız"
12:10
Mardin Valisi Cengiz, Jandarma Komutanı Erol'u Ziyaret Etti Merkez Valiliğine atanan Mardin Valisi Ahmet Cengiz, Mardin İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol'u makamında ziyaret etti.
15:31
Vali Cengiz Mesob Başkanı Gazan'ı Ziyaret Etti Merkez Valiliğine atanan Mardin Valisi Ahmet Cengiz, Mardin Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Gazan'ı makamında ziyaret etti.
12:47
Mardin Valisi Cengiz Derik'te Veda Ziyaretlerinde Bulundu Son Valiler Kararnamesi ile merkeze çekilen Mardin Valisi Dr. Ahmet Cengiz, helalleşmek ve vedalaşmak için Derik ilçesini ziyaret etti.
Mardin Valisi Cengiz Derik'te Veda Ziyaretlerinde Bulundu
16:23
Vali Cengiz, Mardin Müftülüğünü Ziyaret Etti Mardin Valisi Ahmet Cengiz, Mardin Müftülüğünü ziyaret ederek müftülük çalışanları ile vedalaştı.
15:55
Vali Cengiz, Gazetecilerle Bir Araya Geldi Mardin Gazeteci ve Yazarlar Cemiyeti'nde düzenlenen medya meclisine konuk olan Vali Ahmet Cengiz, gazeteci ve yazarlarla bir süre sohbet etti.
15:07
Mardin Valisi Ahmet Cengiz, Mardinli Gazetecilerle Vedalaştı Merkez valiliğine atanan Mardin Valisi Ahmet Cengiz, Mardin'de görev yapan gazeteci ve yazarlarla vedalaştı.
Mardin Valisi Ahmet Cengiz, Mardinli Gazetecilerle Vedalaştı
15:07
Vali Cengiz Kızıltepe'de Veda Ziyaretlerinde Bulundu Mardin Valisi Dr. Ahmet Cengiz Kızıltepe’de veda ziyaretlerinde bulundu.
11:57
Sealed Air'in İş Birimi Diversey Care'den Mardinli Kadınlara Destek 'Kadından Kadına Köprü: Bıttım Sabunu Projesi' kapsamında yenilenen sabun atölyesi ve satış ofisi, 23 Mayıs Cuma günü gerçekleşen törenle Mardin'de açıldı.
Sealed Air'in İş Birimi Diversey Care'den Mardinli Kadınlara Destek
10:54
Başkan Hiçyılmaz, Mardin ve Şanlıurfa Programını Değerlendirdi Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Mardin ve Şanlıurfa’yı kapsayan 3 günlük iş geliştirme programında gerçekleştirilen temaslar hakkında değerlendirmede bulundu.
Başkan Hiçyılmaz, Mardin ve Şanlıurfa Programını Değerlendirdi
12:36
Dara'da Kazılar Devam Ediyor Dünyanın en zengin tarihi dokusuna sahip olan Mardin’de bulunan 10 bin yılık tarihi geçmişi bulunan Dara’da kazılar devam ediyor.
Dara'da Kazılar Devam Ediyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 02:29:05. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AHMET CENGİZ HABERLERİ
[Hata Bildir]