09:3000
SON DAKİKA AHMET CENGİZ HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Cengiz Haberleri


AHMET CENGİZ

Ahmet Cengiz, (d. 1964, Aydın), Türk bürokrat.
1986 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'ni, 1988 yılında ise Polis Akademisi'ni bitirdi. Sultanhisar, Cihanbeyli Kaymakam Vekillikleri, Ağaçören, Çatalpınar, Edremit, Kulu ve Pursaklar Kaymakamlıkları, Ankara Vali Yardımcılığı... Devamı

   

  Emniyette "Paralel Yapı" Operasyonu

  Operasyon kapsamında gözaltına alınan eski İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürü Atayün, gözaltı sürecine ilişkin İstanbul Emniyet Müdürü ile dilğer ilgiller hakkında suç duyurusunda bulundu. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Avukat Ataol: 9 İstihbaratçı Polis Teslim Olacak

  Avukat Ataol: 9 İstihbaratçı Polis Teslim Olacak

  Eski İstihbarat Şube Müdürü Ali Fuat Yılmazer'in avukatı Hüseyin Ataol, polislere yönelik operasyonda yakalanamayan 9 istihbaratçının yarın teslim olacağını açıkladı. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  "Eller Arkada Kelepçe"Ye Suç Duyurusu

  22 Temmuz Operasyonu kapsamında gözaltına alınan eski İstanbul Terör Şube Yurt Atayün, gözaltında arkadan kelepçelenmesine ilişkin suç duyurusunda bulundu. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Anlı: Biz Bir Aileyiz

  Anlı: Biz Bir Aileyiz

  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Fırat Anlı, tüm köylere eşit hizmet götüreceklerini belirterek, "Biz halkımıza aile gözüyle bakıyoruz" dedi (28 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Ustad, Dünyada En Etkin 100 Düşünce Kuruluşu Arasına Girdi

  Merkezi Mardin'de bulunan Uluslararası Stratejik Tahlil ve Araştırmalar Merkezi'nin (USTAD), savunma ve güvenlik konusunda dünyada en etkin düşünce kuruluşları sıralamasında 65'nci olduğu bildirildi. (04 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Vali Cengiz'den Veda Mesajı

  Vali Cengiz'den Veda Mesajı

  Merkeze atanan Cengiz: "Makamların en yücesinin insanlık makamı, yine en yüksek mevkinin insanların gönlünü kazanmak olduğu prensibiyle hizmet verme çabasında oldum" (04 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Başbakan Yardımcısı İşler: Bu Bir Milattır, Anneler Olaya El Koymuştur

  Başbakan Yardımcısı İşler: Bu Bir Milattır, Anneler Olaya El Koymuştur

  Mardin'de yapılan İl Müftüleri toplantısına katılmak için Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez ile kentte gelen Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Valiliğe geçerek Vali Ahmet Cengiz den kent ile ilgili brifing aldı. (01 Haziran 2014 Pazar )

   

  Başbakan Yardımcısı İşler: Annelerin Eylemi Milattır

  Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, çocuklarının PKK tarafından dağa götürüldüğünü belirterek, 12 gündür Diyarbakır'da oturma eylemi düzenleyen annelerin yaptığı eylemlerde artık çocuklarına sahip çıktığını söyledi. (01 Haziran 2014 Pazar )

   

  Başbakan Yardımcısı İşler Mardin'de

  Başbakan Yardımcısı İşler Mardin'de

  İşler: (1) "(Terör örgütünün çocuk kaçırması) O annelerin terör örgütü tarafından kaçırılan çocuklarını geri alma konusunda göstermiş olduğu çabayı Türkiye tarihinde bir milat olduğunu düşünüyorum" "Çözüm sürecinden geri dönüş olmadığını düşünüyorum. (01 Haziran 2014 Pazar )

   

  Mardin Valisi Ahmet Cengiz, Mardinlilerle Vedalaştı

  Mardin Valisi Ahmet Cengiz, Mardinlilerle Vedalaştı

  Merkez Valiliğine atanan Mardin Valisi Ahmet Cengiz, kendisi için verilen veda yemeğinde Mardinlilerle vedalaştı. (29 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Mardin Unesco'ya Adım Adım İlerliyor

  Mardin'de Tarihi Dönüşüm ve Sürdürülebilir Turizm projeleriyle beton yapıların yıkılması, iş yerlerinin dış cephelerinin tek tip hale getirilmesi planlanıyor Vali Cengiz: "Bu çalışmalar bittikten sonra UNESCO'ya adaylık konusunda ciddi mesafe katetmiş olacağız" (29 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Mardin Valisi Cengiz, Jandarma Komutanı Erol'u Ziyaret Etti

  Merkez Valiliğine atanan Mardin Valisi Ahmet Cengiz, Mardin İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol'u makamında ziyaret etti. (29 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Vali Cengiz Mesob Başkanı Gazan'ı Ziyaret Etti

  Merkez Valiliğine atanan Mardin Valisi Ahmet Cengiz, Mardin Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Gazan'ı makamında ziyaret etti. (28 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Mardin Valisi Cengiz Derik'te Veda Ziyaretlerinde Bulundu

  Mardin Valisi Cengiz Derik'te Veda Ziyaretlerinde Bulundu

  Son Valiler Kararnamesi ile merkeze çekilen Mardin Valisi Dr. Ahmet Cengiz, helalleşmek ve vedalaşmak için Derik ilçesini ziyaret etti. (28 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Vali Cengiz, Mardin Müftülüğünü Ziyaret Etti

  Mardin Valisi Ahmet Cengiz, Mardin Müftülüğünü ziyaret ederek müftülük çalışanları ile vedalaştı. (27 Mayıs 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.08.2014 09:30:15. #1.13#