SON DAKİKA AHMET DOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Doğan Haberleri

 • 22:55Adıyaman'da "Hısn-ı Mansur'da Ramazan Akşamları" ProgramıAdıyaman Belediyesi tarafından gerçekleştirilen "Hısn-ı Mansur'da Ramazan Akşamları" programında sahne alan ilahi sanatçısı Murat Belet, konser verdi.
 • 17:01Murat Belet İlahileriyle CoşturduMurat Belet İlahileriyle Coşturdu“Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları” programında sahne alan genç ilahi sanatçısı Murat Belet, söylediği ilahi, ezgi ve şarkılarla Adıyamanlıları coşturdu.
 • 12:42Babalarını Öldürüp, Ormana Gömen Kardeşlere Ağırlaştırılmış MüebbetBabalarını Öldürüp, Ormana Gömen Kardeşlere Ağırlaştırılmış MüebbetElazığ'ın Kovancılar ilçesinde babalarını önce tüfekle, ardından da tabanca ile vurarak öldürüp, ormana gömen iki kardeşe müebbet hapis cezası verildi.
 • 00:34Filistin Dayanışma GecesiFilistin Dayanışma Gecesi"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Filistinli üniversite öğrencilerinin tiyatro gösterisinden detaylar Başbakanlık Başdanışmanı Ahmet Doğan'ın konuşması Mavi Marmara şehidi Furkan Doğan için yazılan bir ağıt dinletisinden detaylar Başbakanlık Başdanışmanı ve Mavi Marmara saldırısında şehit olan Furkan Doğan'ın babası Ahmet Doğan, "Zor şartlarda Gazzeliler, dimdik ayakta duruyor, asla o toprakları terk etmeyi düşünmüyor.
 • 17:55Bakanlıktan Şehit Anneleri İçin ProgramBakanlıktan Şehit Anneleri İçin ProgramGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Etkinlikten görüntüler Şehit ailelerinden görüntüler Şehit aileleri ile röportajlar Bakanlıktan şehit anneleri için program Ankara'da yaşayan 90 şehit annesi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca Çamlıdere ilçesindeki piknik alanında düzenlenen programda bir araya geldi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca, "Anneler Günü" dolayısıyla şehit anneleri için özel program düzenlendi.
 • 17:44Bakanlıktan Şehit Anneleri İçin ProgramAile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca, "Anneler Günü" dolayısıyla şehit anneleri için özel program düzenlendi.
 • 21:09Başbakanlık Baş Danışmanı Doğan Oğlunu Anlatırken DuygulandıBaşbakanlık Baş Danışmanı Doğan Oğlunu Anlatırken DuygulandıBaşbakanlık Baş Danışmanı Ahmet Doğan, Canik Belediyesi tarafından düzenlenen “Avrupa Gençlik ve Kültür Zirvesi”nde yaptığı konuşmada Mavi Marmara’da şehit olan oğlu Furkan Doğan’ı anlatırken duygulandı.
 • 20:43Avrupa Gençlik ve Kültür ZirvesiBaşbakanlık Başdanışmanı Ahmet Doğan, "Bizim derdimiz tazminat ya da özür değil. Gazze'deki ablukanın kalkmasıdır.
 • 14:06Olimpiyatlara 100 günden geri sayım başladı!Olimpiyatlara 100 günden geri sayım başladı!Bu yıl 8 milyarı aşkın cihazın bağlanacağı "Rio Olimpiyatları"nın IT altyapısı bir kez daha Atos'a emanet.
 • 20:06Dost Partisi Lideri Mestan'ın Basın ToplantısıDost Partisi Lideri Mestan'ın Basın ToplantısıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Lütvi Mestan ve DOST parti yetililerinin Parlamentoda düzenledikleri basın toplantısı Bulgaristan'da DOST partisi lideri Mestan: "Seçim yasasında yurt dışında yaşayan 2 milyon Bulgaristan vatandaşının oy kullanma hakkının sınırlandırılması vatanseverlik ve ulusçuluk karşıtı bir eylemdir" "Batı Balkanlar ve komşu Türkiye ile dostane ilişkilerimiz, ödün vermeyeceğimiz bir prensibimizdir" SOFYA (AA) – Bulgaristan'da 14 Nisan'da kurulan Sorumluluk, Özgürlük ve Hoşgörü İçin Demokratlar (DOST) partisinin lideri Lütvi Mestan, "Seçim yasasında yurt dışında yaşayan 2 milyon Bulgaristan vatandaşının oy kullanma hakkının sınırlandırılması vatanseverlik ve ulusçuluk karşıtı bir eylemdir.
 • 19:04Bulgaristan'da Dost Partisi Lideri Mestan AçıklamasıSOFYA (AA) – Bulgaristan'da 14 Nisan'da kurulan Sorumluluk, Özgürlük ve Hoşgörü İçin Demokratlar (DOST) partisinin lideri Lütvi Mestan, "Seçim yasasında yurt dışında yaşayan 2 milyon Bulgaristan vatandaşının oy kullanma hakkının sınırlandırılması vatanseverlik ve ulusçuluk karşıtı bir eylemdir.
 • 19:57Bulgaristan'da Höh Partisinin KurultayıBulgaristan'da üyelerinin çoğunluğunu Türk ve Müslümanların oluşturduğu Hak ve Özgürlükler Hareketi'nde genel başkanlığa tek aday olan Mustafa Karadayı seçildi.
 • 18:0923 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk BayramıEzine ve Biga ilçelerinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla etkinlikler düzenlendi.
 • 16:20Bulgaristan, Türkiye Komisyonunu KapattıBulgaristan, Türkiye ve Rusya'nın ülkenin içişlerine karıştığı iddiasını araştıracak komisyonu kapattı.
 • 15:44Büyükşehir, Bir Telefon Kadar YakınMANİSA Büyükşehir Belediyesi, il genelindeki mahallelerin sorunlarını bir bir çözüyor.
 • 09:58Genç Akademi - Alemi İslam" SohbetleriGenç Dergisi tarafından gazeteci-yazar Adem Özköse'nin moderatörlüğünde düzenlenen "Genç Akademi - Alemi İslam" sohbetlerinin bu haftaki konuğu Mavi Marmara şehidi Furkan Doğan'ın babası Ahmet Doğan oldu.
 • 16:23Bulgaristan'daki Türkler Yeniden Ayağa Kalkacaktır"Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanı Zürfettin Hacıoğlu, "Türkiye'de yaşayan Bulgaristan Türkleri de oluşabilecek yeni partide bizzat her kademesinde görev almak istiyorlar" dedi.
 • 14:43Babalarını Öldüren 2 Kardeş: Önce Ahmet Ateş Etti, Can Çekişiyordu Kafasına SıktımBabalarını Öldüren 2 Kardeş: Önce Ahmet Ateş Etti, Can Çekişiyordu Kafasına SıktımElazığ'da babalarını öldürerek gömen ve daha sonra cesedini yakmak için çıkardıkları sırada suçüstü yakalanan Ahmet ve Salih Doğan kardeşlerin ifadeleri tüyler ürpertti.
 • 20:28Elazığ 3 Kardeş AdliyedeElazığ 3 Kardeş AdliyedeBabalarını öldürdüler, cesedi yakmak isterken yakalandılar (2) 3 KARDEŞ ADLİYEDE Elazığ'ın Palu İlçesi'ne bağlı Karasungur Köyü'nde 6 ay önce tartıştıkları babaları İsmail Doğan'ı öldürerek gömdükleri ve yakmak üzere tekrar çıkardıkları sırada suç üstü yakalandıktan sonra gözaltına alınan Salih ve Ahmet Doğan'dan sonra küçük kardeşleri E. Doğan da savcılığın talimatı doğrultusunda gözaltına alındı.
 • 19:20Babalarını Öldürdüler, Cesedi Yakmak İsterken Yakalandılar (2)Babalarını Öldürdüler, Cesedi Yakmak İsterken Yakalandılar (2)3 KARDEŞ ADLİYEDE Elazığ'ın Palu İlçesi'ne bağlı Karasungur Köyü'nde 6 ay önce tartıştıkları babaları İsmail Doğan'ı öldürerek gömdükleri ve yakmak üzere tekrar çıkardıkları sırada suç üstü yakalandıktan sonra gözaltına alınan Salih ve Ahmet Doğan'dan sonra küçük kardeşleri E. Doğan da savcılığın talimatı doğrultusunda gözaltına alındı.
 • 11:25Bulgaristan'ın, Ahmet Doğan'a Türkiye'ye Giriş Yasağı ile İlgili Bilgisi YokBulgaristan Dışişleri Bakanlığı, Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Onursal Başkanı Ahmet Doğan'ın Türkiye'ye giriş yasağı ile ilgili herhangi resmi bir bilgi olmadığını açıkladı.
 • 12:58Ahmet Doğan'ın Türkiye'ye Girişinin Yasaklandığı İddia EdildiTürkiye'nin, çoğunluğunun Türklerin oluşturduğu Hak ve Özgürlükler Hareketi Fahri Başkanı Ahmet Doğan'a giriş yasağı koyduğu iddia edildi.
 • 14:26Ezine'de Öğrencilere Süt DağıtımıEzine'de, öğrencilere süt dağıtıldı.
 • 11:44Bulgaristan'da Yeni Bir Türk Partisi Kurulacak"Bulgaristan Şumnu Bağımsız Milletvekili Aydoğan Ali, Bulgaristan'da, Lütfi Mestan başkanlığında yeni bir Türk Partisi kuracaklarını bildirdi.
 • 15:55Başkanın Oğlu, Olayın Aydınlatılmasını İstiyorBaşkanın Oğlu, Olayın Aydınlatılmasını İstiyorMersin’in Silifke ilçesinde 2005 yılında bombalı saldırı sonucu hayatını kaybeden eski Atakent Belediye Başkanı Fevzi Doğan’ın oğlu Ahmet Doğan, olayın en kısa zamanda aydınlatılmasını istiyor.
 • 14:58Mersin Bombalı Suikast Kurbanı Başkanın Katil Zanlısı 11 Yıl Sonra YargılanıyorMersin Bombalı Suikast Kurbanı Başkanın Katil Zanlısı 11 Yıl Sonra YargılanıyorBombalı suikast kurbanı başkanın katil zanlısı 11 yıl sonra yargılanıyor MERSİN'de bombalı suikast sonucu öldürülen Atakent Beldesi Belediye Başkanı DYP'li Fevzi Doğan'ı katil zanlısı olarak hakkında ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istenen dava açılan 33 yaşındaki Yusuf Kılbaş'ın yargılanmasına başlandı.
 • 12:32Bombalı Suikast Kurbanı Başkanın Katil Zanlısı 11 Yıl Sonra YargılanıyorBombalı Suikast Kurbanı Başkanın Katil Zanlısı 11 Yıl Sonra YargılanıyorMersin'de bombalı suikast sonucu öldürülen Atakent Beldesi Belediye Başkanı DYP'li Fevzi Doğan'ın katil zanlısı olarak hakkında ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istemiyle dava açılan 33 yaşındaki Yusuf Kılbaş'ın yargılanmasına başlandı.
 • 17:19Yalova - Hacıoğlu'ndan, Höh Onursal Başkanına EleştiriYalova - Hacıoğlu'ndan, Höh Onursal Başkanına EleştiriHacıoğlu'ndan, HÖH Onursal Başkanına eleştiri Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanı Zürfettin Hacıoğlu, Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Onursal Başkanı Ahmet Doğan'ın Lütfi Mestan'ı genel başkanlıktan azletmesini kabul etmelerinin mümkün olmadığını söyledi.
 • 15:12Hacıoğlu'ndan, Höh Onursal Başkanına EleştiriHacıoğlu'ndan, Höh Onursal Başkanına EleştiriBalkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanı Zürfettin Hacıoğlu, Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Onursal Başkanı Ahmet Doğan'ın Lütfi Mestan'ı genel başkanlıktan azletmesini kabul etmelerinin mümkün olmadığını söyledi.
 • 14:16Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanı Hacıoğlu AçıklamasıBalkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanı Zürfettin Hacıoğlu, Bulgaristan'da üyelerinin çoğunluğunu Türklerin oluşturduğu Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisinin (HÖH) Genel Başkanı Lütfi Mestan'ın, görevinden uzaklaştırılmasını kınadı.
 • 12:41Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonundan Höh'e Sert TepkiBalkan Rumeli Türkleri Konfederasyonundan Höh'e Sert TepkiBalkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanı Zürfettin Hacıoğlu, Yalova’da konfederasyona üye derneklerin yöneticileriyle bir araya geldi.
 • 14:59Balkan Rumeli Konfederasyonu Başkanı Hacıoğlu AçıklamasıBalkan Rumeli Konfederasyonu Başkanı Zürfettin Hacıoğlu, "Bizim Türkiye karşıtı, Türk halkına karşı konuşanı kabul etmemiz mümkün değil" dedi.
 • 22:19Balkan Rumeli Konfederasyonu Başkanı Hacıoğlu AçıklamasıBalkan Rumeli Konfederasyonu Başkanı Zürfettin Hacıoğlu, "650 yıldan bu yana Bulgaristan'da yaşayan Türk nüfus, Rus yanlılarının yanında olamaz" dedi.
 • 16:02Lütvi Mestan, Türkiye Lehine Ajanlık İddialarını YalanladıLütvi Mestan, Türkiye Lehine Ajanlık İddialarını YalanladıBulgaristan'da Türkiye adına casusluk yaptığı iddiasıyla partisinden ihraç edilen Lütvi Mestan, bir basın toplantısı düzenleyerek ajanlık iddialarını yalanladı.
 • 18:46Başbakan Davutoğlu, Başdanışmanı Olarak 9 Yeni İsmi GörevlendirdiANKARA (İHA) – Başbakan Ahmet Davutoğlu, başdanışmanı olarak 9 yeni ismi görevlendirdi.
 • 23:47Kültürel Haklarımız 30 Yıldır Çözülemedi"Bulgaristan'da Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisi (HÖH) genel başkanlığından uzaklaştırılan Lütfi Mestan'ın yeni bir parti kurup kurmayacağı tartışılırken, toplum olarak daha önemli sorunları olduğunu belirten Türkler, kültürel hakları konusundaki sorunun 30 yıldır çözülemediğine dikkati çekti.
 • 19:18Bulgaristan'da Höh Genel Başkanı Mestan'ın Görevden UzaklaştırılmasıBulgaristan'da Höh Genel Başkanı Mestan'ın Görevden UzaklaştırılmasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Balkan Rumeli Türkleri Federasyonu Genel Başkanı Zürfettin Hacıoğlu'nun açıklaması - Balkan Rumeli Türkleri Federasyonu Genel Başkanı Hacıoğlu: - "Lütfi Mestan'ın görevden azledilişi, hangi ülkeye, hangi demokrasiye yakışıyor.
 • 07:32Bulgaristan'daki Türk Partisinde Rus Uçağı Krizi YaşanıyorBulgaristan'daki Türk Partisinde Rus Uçağı Krizi YaşanıyorHÖH lideri Lütfi Mestan, Rus jeti krizinde Türkiye'yi destekleyince partinin onursal başkanı tarafından görevinden alınarak ihraç edildi. Mestan, Türk elçiliğine sığındı.
 • 23:47Davutoğlu Bulgar Başbakanına 'Mestan'ın Tarafını Tutun' Ricasında BulunmuşBulgaristan'da üyelerinin çoğunluğunu Türklerin oluşturduğu Haklar ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Genel Başkanı Lütvi Mestan’ın ihraç edilmesinden önce Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Bulgar mevkidaşını arayarak ricada bulunduğu öne sürüldü.
 • 18:55Trafik Kazası: 2 YaralıTrafik Kazası: 2 YaralıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kaza yerinden görüntü, - Araçların yoldan çekilmesi, - Vatandaşların kazayı seyretmesi, Adıyaman'da trafik kazası: 2 yaralı Adıyaman'da beton mikseriyle otomobilin çarpışması sonucu biri ağır 2 kişi yaralandı.
 • 18:46Mestan'ın İhracının Ardından 3 Vekil Daha Partiden İstifa EttiBulgaristan'da üyelerinin çoğunluğunu Türklerin oluşturduğu Haklar ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Genel Başkanı Lütvi Mestan’ın ihracının ardından 3 vekilin daha partiden istifa ettikleri bildirildi.
 • 17:43Adıyaman'da Beton Mikseri ile Otomobil Çarpıştı: 2 YaralıAdıyaman'da Beton Mikseri ile Otomobil Çarpıştı: 2 YaralıAdıyaman'da beton mikseri ile otomobil çarpıştı: 2 yaralı ADIYAMAN'da, beton mikseri ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı.
 • 17:17Adıyaman'da Beton Mikseri ile Otomobil Çarpıştı: 2 YaralıAdıyaman'da Beton Mikseri ile Otomobil Çarpıştı: 2 YaralıAdıyaman'da, beton mikseri ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı.
 • 16:38Rusya Krizinde Türkiye'yi Destekleyen Parti Liderine İhraçBulgaristan'da üyelerinin çoğunluğunu Türklerin oluşturduğu Haklar ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Genel Başkanı Lütvi Mestan, partisinden ihraç edildi.
 • 13:35Kestiği Ağacın Altında KaldıKestiği Ağacın Altında KaldıOrdu’nun Gürgentepe ilçesinde bir kişi kestiği ağacın altında kalarak hayatını kaybetti.
 • 18:13Dersimspor-Sandıklıspor: 4-1Dersimspor-Sandıklıspor: 4-1Spor Toto 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta Dersimspor 13'üncü haftada kendi sahasında ağırladığı Sandıklıspor'u 4-1 gibi farklı bir skorla mağlup etti.
 • 16:31Virajı Alamayan Kamyonet Eve Böyle GirdiVirajı Alamayan Kamyonet Eve Böyle Girdi* Sultangazi'de virajı alamayan kamyonet, yol kenarındaki bir ağacı yıktıktan sonra 2 katlı bir eve girdi.
 • 16:24Virajı Alamayan Kamyonet Eve GirdiVirajı Alamayan Kamyonet Eve GirdiSULTANGAZİ'de virajı alamayan kamyonet, yol kenarındaki bir ağacı yıktıktan sonra 2 katlı bir eve girdi.
 • 14:04Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kanaat Önderlerini KabulüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelecek kanaat önderlerinden Ahmet Doğan, görüşmede vatandaşın görüşlerini aktaracaklarını belirterek, "Vatandaşımız, memleketin birlik ve beraberliğini, huzurunu, hizmette adil paylaşım yapılmasını istiyor.
 • 14:25İsrail Eski Başbakanı Ehud Barak'a Dava Şokuİsrail Eski Başbakanı Ehud Barak'a Dava Şokuİsrail askerlerinin Gazze’ye yardım götüren Mavi Marmara Gemisi’ne yaptığı baskında şehit ettiği Furkan Doğan’ın babası, AK Parti Kayseri Milletvekili Ahmet Doğan, İsrail eski Başbakan’ı Ehud Barak’a dava dosyasının tebliğ edildiğini ve tebliğ sırasında Barak’ın şok olduğunu söyledi.