SON DAKİKA AHMET DOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Doğan Haberleri

 • 20 Ağustos 2016 16:32Kanaat Önderleri Terör Olaylarına Tepki GösterdiKanaat Önderleri Terör Olaylarına Tepki GösterdiAdıyaman’da ki kanaat önderleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri son günlerde PKK terör örgütünün yaptığı hain saldırılara tepki gösterdi.
 • 13 Ağustos 2016 19:18Tkp/ml Tikko'nun Öldürdüğü Gencin Ailesi Eylem YaptıTkp/ml Tikko'nun Öldürdüğü Gencin Ailesi Eylem YaptıTUNCELİ'de 18 Temmuz günü yol kesen terör örgütü TKP/ML TİKKO militanları tarafından kaçırılıp öldürülen Erkan Doğan'ın ailesi eylem yaptı.
 • 13 Ağustos 2016 16:41Tunceli'de Tikko ProtestosuTunceli'de Tikko ProtestosuTunceli’de yasa dışı sol örgüt TKP/ML TİKKO tarafından öldürülen Erkan Doğan’ın ailesi olayı protesto amacıyla basın açıklaması ve oturma eylemi gerçekleştirdi.
 • 13 Ağustos 2016 16:34Tunceli'de Terör Örgütüne TepkiTunceli'de, yasa dışı sol bir örgüt tarafından kaçırılıp öldürülen Erkan Doğan'ın ailesi, olayı protesto etmek için oturma eylemi yaptı.
 • 30 Haziran 2016 16:0217 Yaşındaki Gencin Acı Ölümü17 Yaşındaki Gencin Acı ÖlümüDenizli’nin Pamukkale ilçesinde 17 yaşındaki Ahmet Doğan devrilen traktörün altında kalarak can verdi.
 • 30 Haziran 2016 14:37Canlı Bombayı Vuran Polis Y.d. Atanamayınca Polis Olmuş (2)Canlı Bombayı Vuran Polis Y.d. Atanamayınca Polis Olmuş (2)'canlı BOMBA OLDUĞUNU SONRADAN ANLAMIŞ'Ahmet Doğan, yeğeni Y.D.'nin teröristle karşı karşıya geldiği anı hastanede kendilerine anlattığını söyledi.
 • 30 Haziran 2016 14:28İkizini Traktör Altında Ölü Bulduİkizini Traktör Altında Ölü BulduDenizli'nin Pamukkale İlçesi'nde, devrilen traktörün altında kalan 17 yaşındaki Ahmet Doğan, yaşamını yitirdi.
 • 20 Haziran 2016 22:55Adıyaman'da "Hısn-ı Mansur'da Ramazan Akşamları" ProgramıAdıyaman Belediyesi tarafından gerçekleştirilen "Hısn-ı Mansur'da Ramazan Akşamları" programında sahne alan ilahi sanatçısı Murat Belet, konser verdi.
 • 20 Haziran 2016 17:01Murat Belet İlahileriyle CoşturduMurat Belet İlahileriyle Coşturdu“Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları” programında sahne alan genç ilahi sanatçısı Murat Belet, söylediği ilahi, ezgi ve şarkılarla Adıyamanlıları coşturdu.
 • 03 Haziran 2016 12:42Babalarını Öldürüp, Ormana Gömen Kardeşlere Ağırlaştırılmış MüebbetBabalarını Öldürüp, Ormana Gömen Kardeşlere Ağırlaştırılmış MüebbetElazığ'ın Kovancılar ilçesinde babalarını önce tüfekle, ardından da tabanca ile vurarak öldürüp, ormana gömen iki kardeşe müebbet hapis cezası verildi.
 • 14 Mayıs 2016 00:34Filistin Dayanışma GecesiFilistin Dayanışma Gecesi"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Filistinli üniversite öğrencilerinin tiyatro gösterisinden detaylar Başbakanlık Başdanışmanı Ahmet Doğan'ın konuşması Mavi Marmara şehidi Furkan Doğan için yazılan bir ağıt dinletisinden detaylar Başbakanlık Başdanışmanı ve Mavi Marmara saldırısında şehit olan Furkan Doğan'ın babası Ahmet Doğan, "Zor şartlarda Gazzeliler, dimdik ayakta duruyor, asla o toprakları terk etmeyi düşünmüyor.
 • 07 Mayıs 2016 17:55Bakanlıktan Şehit Anneleri İçin ProgramBakanlıktan Şehit Anneleri İçin ProgramGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Etkinlikten görüntüler Şehit ailelerinden görüntüler Şehit aileleri ile röportajlar Bakanlıktan şehit anneleri için program Ankara'da yaşayan 90 şehit annesi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca Çamlıdere ilçesindeki piknik alanında düzenlenen programda bir araya geldi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca, "Anneler Günü" dolayısıyla şehit anneleri için özel program düzenlendi.
 • 07 Mayıs 2016 17:44Bakanlıktan Şehit Anneleri İçin ProgramAile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca, "Anneler Günü" dolayısıyla şehit anneleri için özel program düzenlendi.
 • 02 Mayıs 2016 21:09Başbakanlık Baş Danışmanı Doğan Oğlunu Anlatırken DuygulandıBaşbakanlık Baş Danışmanı Doğan Oğlunu Anlatırken DuygulandıBaşbakanlık Baş Danışmanı Ahmet Doğan, Canik Belediyesi tarafından düzenlenen “Avrupa Gençlik ve Kültür Zirvesi”nde yaptığı konuşmada Mavi Marmara’da şehit olan oğlu Furkan Doğan’ı anlatırken duygulandı.
 • 02 Mayıs 2016 20:43Avrupa Gençlik ve Kültür ZirvesiBaşbakanlık Başdanışmanı Ahmet Doğan, "Bizim derdimiz tazminat ya da özür değil. Gazze'deki ablukanın kalkmasıdır.
 • 29 Nisan 2016 14:06Olimpiyatlara 100 günden geri sayım başladı!Olimpiyatlara 100 günden geri sayım başladı!Bu yıl 8 milyarı aşkın cihazın bağlanacağı "Rio Olimpiyatları"nın IT altyapısı bir kez daha Atos'a emanet.
 • 27 Nisan 2016 20:06Dost Partisi Lideri Mestan'ın Basın ToplantısıDost Partisi Lideri Mestan'ın Basın ToplantısıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Lütvi Mestan ve DOST parti yetililerinin Parlamentoda düzenledikleri basın toplantısı Bulgaristan'da DOST partisi lideri Mestan: "Seçim yasasında yurt dışında yaşayan 2 milyon Bulgaristan vatandaşının oy kullanma hakkının sınırlandırılması vatanseverlik ve ulusçuluk karşıtı bir eylemdir" "Batı Balkanlar ve komşu Türkiye ile dostane ilişkilerimiz, ödün vermeyeceğimiz bir prensibimizdir" SOFYA (AA) – Bulgaristan'da 14 Nisan'da kurulan Sorumluluk, Özgürlük ve Hoşgörü İçin Demokratlar (DOST) partisinin lideri Lütvi Mestan, "Seçim yasasında yurt dışında yaşayan 2 milyon Bulgaristan vatandaşının oy kullanma hakkının sınırlandırılması vatanseverlik ve ulusçuluk karşıtı bir eylemdir.
 • 27 Nisan 2016 19:04Bulgaristan'da Dost Partisi Lideri Mestan AçıklamasıSOFYA (AA) – Bulgaristan'da 14 Nisan'da kurulan Sorumluluk, Özgürlük ve Hoşgörü İçin Demokratlar (DOST) partisinin lideri Lütvi Mestan, "Seçim yasasında yurt dışında yaşayan 2 milyon Bulgaristan vatandaşının oy kullanma hakkının sınırlandırılması vatanseverlik ve ulusçuluk karşıtı bir eylemdir.
 • 24 Nisan 2016 19:57Bulgaristan'da Höh Partisinin KurultayıBulgaristan'da üyelerinin çoğunluğunu Türk ve Müslümanların oluşturduğu Hak ve Özgürlükler Hareketi'nde genel başkanlığa tek aday olan Mustafa Karadayı seçildi.
 • 23 Nisan 2016 18:0923 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk BayramıEzine ve Biga ilçelerinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla etkinlikler düzenlendi.
 • 23 Mart 2016 16:20Bulgaristan, Türkiye Komisyonunu KapattıBulgaristan, Türkiye ve Rusya'nın ülkenin içişlerine karıştığı iddiasını araştıracak komisyonu kapattı.
 • 14 Mart 2016 15:44Büyükşehir, Bir Telefon Kadar YakınMANİSA Büyükşehir Belediyesi, il genelindeki mahallelerin sorunlarını bir bir çözüyor.
 • 28 Şubat 2016 09:58Genç Akademi - Alemi İslam" SohbetleriGenç Dergisi tarafından gazeteci-yazar Adem Özköse'nin moderatörlüğünde düzenlenen "Genç Akademi - Alemi İslam" sohbetlerinin bu haftaki konuğu Mavi Marmara şehidi Furkan Doğan'ın babası Ahmet Doğan oldu.
 • 23 Şubat 2016 16:23Bulgaristan'daki Türkler Yeniden Ayağa Kalkacaktır"Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanı Zürfettin Hacıoğlu, "Türkiye'de yaşayan Bulgaristan Türkleri de oluşabilecek yeni partide bizzat her kademesinde görev almak istiyorlar" dedi.
 • 23 Şubat 2016 14:43Babalarını Öldüren 2 Kardeş: Önce Ahmet Ateş Etti, Can Çekişiyordu Kafasına SıktımBabalarını Öldüren 2 Kardeş: Önce Ahmet Ateş Etti, Can Çekişiyordu Kafasına SıktımElazığ'da babalarını öldürerek gömen ve daha sonra cesedini yakmak için çıkardıkları sırada suçüstü yakalanan Ahmet ve Salih Doğan kardeşlerin ifadeleri tüyler ürpertti.
 • 21 Şubat 2016 20:28Elazığ 3 Kardeş AdliyedeElazığ 3 Kardeş AdliyedeBabalarını öldürdüler, cesedi yakmak isterken yakalandılar (2) 3 KARDEŞ ADLİYEDE Elazığ'ın Palu İlçesi'ne bağlı Karasungur Köyü'nde 6 ay önce tartıştıkları babaları İsmail Doğan'ı öldürerek gömdükleri ve yakmak üzere tekrar çıkardıkları sırada suç üstü yakalandıktan sonra gözaltına alınan Salih ve Ahmet Doğan'dan sonra küçük kardeşleri E. Doğan da savcılığın talimatı doğrultusunda gözaltına alındı.
 • 21 Şubat 2016 19:20Babalarını Öldürdüler, Cesedi Yakmak İsterken Yakalandılar (2)Babalarını Öldürdüler, Cesedi Yakmak İsterken Yakalandılar (2)3 KARDEŞ ADLİYEDE Elazığ'ın Palu İlçesi'ne bağlı Karasungur Köyü'nde 6 ay önce tartıştıkları babaları İsmail Doğan'ı öldürerek gömdükleri ve yakmak üzere tekrar çıkardıkları sırada suç üstü yakalandıktan sonra gözaltına alınan Salih ve Ahmet Doğan'dan sonra küçük kardeşleri E. Doğan da savcılığın talimatı doğrultusunda gözaltına alındı.
 • 12 Şubat 2016 11:25Bulgaristan'ın, Ahmet Doğan'a Türkiye'ye Giriş Yasağı ile İlgili Bilgisi YokBulgaristan Dışişleri Bakanlığı, Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Onursal Başkanı Ahmet Doğan'ın Türkiye'ye giriş yasağı ile ilgili herhangi resmi bir bilgi olmadığını açıkladı.
 • 11 Şubat 2016 12:58Ahmet Doğan'ın Türkiye'ye Girişinin Yasaklandığı İddia EdildiTürkiye'nin, çoğunluğunun Türklerin oluşturduğu Hak ve Özgürlükler Hareketi Fahri Başkanı Ahmet Doğan'a giriş yasağı koyduğu iddia edildi.
 • 10 Şubat 2016 14:26Ezine'de Öğrencilere Süt DağıtımıEzine'de, öğrencilere süt dağıtıldı.
 • 04 Şubat 2016 11:44Bulgaristan'da Yeni Bir Türk Partisi Kurulacak"Bulgaristan Şumnu Bağımsız Milletvekili Aydoğan Ali, Bulgaristan'da, Lütfi Mestan başkanlığında yeni bir Türk Partisi kuracaklarını bildirdi.
 • 23 Ocak 2016 15:55Başkanın Oğlu, Olayın Aydınlatılmasını İstiyorBaşkanın Oğlu, Olayın Aydınlatılmasını İstiyorMersin’in Silifke ilçesinde 2005 yılında bombalı saldırı sonucu hayatını kaybeden eski Atakent Belediye Başkanı Fevzi Doğan’ın oğlu Ahmet Doğan, olayın en kısa zamanda aydınlatılmasını istiyor.
 • 23 Ocak 2016 14:58Mersin Bombalı Suikast Kurbanı Başkanın Katil Zanlısı 11 Yıl Sonra YargılanıyorMersin Bombalı Suikast Kurbanı Başkanın Katil Zanlısı 11 Yıl Sonra YargılanıyorBombalı suikast kurbanı başkanın katil zanlısı 11 yıl sonra yargılanıyor MERSİN'de bombalı suikast sonucu öldürülen Atakent Beldesi Belediye Başkanı DYP'li Fevzi Doğan'ı katil zanlısı olarak hakkında ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istenen dava açılan 33 yaşındaki Yusuf Kılbaş'ın yargılanmasına başlandı.
 • 23 Ocak 2016 12:32Bombalı Suikast Kurbanı Başkanın Katil Zanlısı 11 Yıl Sonra YargılanıyorBombalı Suikast Kurbanı Başkanın Katil Zanlısı 11 Yıl Sonra YargılanıyorMersin'de bombalı suikast sonucu öldürülen Atakent Beldesi Belediye Başkanı DYP'li Fevzi Doğan'ın katil zanlısı olarak hakkında ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istemiyle dava açılan 33 yaşındaki Yusuf Kılbaş'ın yargılanmasına başlandı.
 • 17 Ocak 2016 17:19Yalova - Hacıoğlu'ndan, Höh Onursal Başkanına EleştiriYalova - Hacıoğlu'ndan, Höh Onursal Başkanına EleştiriHacıoğlu'ndan, HÖH Onursal Başkanına eleştiri Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanı Zürfettin Hacıoğlu, Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Onursal Başkanı Ahmet Doğan'ın Lütfi Mestan'ı genel başkanlıktan azletmesini kabul etmelerinin mümkün olmadığını söyledi.
 • 17 Ocak 2016 15:12Hacıoğlu'ndan, Höh Onursal Başkanına EleştiriHacıoğlu'ndan, Höh Onursal Başkanına EleştiriBalkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanı Zürfettin Hacıoğlu, Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Onursal Başkanı Ahmet Doğan'ın Lütfi Mestan'ı genel başkanlıktan azletmesini kabul etmelerinin mümkün olmadığını söyledi.
 • 17 Ocak 2016 14:16Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanı Hacıoğlu AçıklamasıBalkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanı Zürfettin Hacıoğlu, Bulgaristan'da üyelerinin çoğunluğunu Türklerin oluşturduğu Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisinin (HÖH) Genel Başkanı Lütfi Mestan'ın, görevinden uzaklaştırılmasını kınadı.
 • 17 Ocak 2016 12:41Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonundan Höh'e Sert TepkiBalkan Rumeli Türkleri Konfederasyonundan Höh'e Sert TepkiBalkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanı Zürfettin Hacıoğlu, Yalova’da konfederasyona üye derneklerin yöneticileriyle bir araya geldi.
 • 10 Ocak 2016 14:59Balkan Rumeli Konfederasyonu Başkanı Hacıoğlu AçıklamasıBalkan Rumeli Konfederasyonu Başkanı Zürfettin Hacıoğlu, "Bizim Türkiye karşıtı, Türk halkına karşı konuşanı kabul etmemiz mümkün değil" dedi.
 • 09 Ocak 2016 22:19Balkan Rumeli Konfederasyonu Başkanı Hacıoğlu AçıklamasıBalkan Rumeli Konfederasyonu Başkanı Zürfettin Hacıoğlu, "650 yıldan bu yana Bulgaristan'da yaşayan Türk nüfus, Rus yanlılarının yanında olamaz" dedi.
 • 07 Ocak 2016 16:02Lütvi Mestan, Türkiye Lehine Ajanlık İddialarını YalanladıLütvi Mestan, Türkiye Lehine Ajanlık İddialarını YalanladıBulgaristan'da Türkiye adına casusluk yaptığı iddiasıyla partisinden ihraç edilen Lütvi Mestan, bir basın toplantısı düzenleyerek ajanlık iddialarını yalanladı.
 • 05 Ocak 2016 18:46Başbakan Davutoğlu, Başdanışmanı Olarak 9 Yeni İsmi GörevlendirdiANKARA (İHA) – Başbakan Ahmet Davutoğlu, başdanışmanı olarak 9 yeni ismi görevlendirdi.
 • 29 Aralık 2015 23:47Kültürel Haklarımız 30 Yıldır Çözülemedi"Bulgaristan'da Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisi (HÖH) genel başkanlığından uzaklaştırılan Lütfi Mestan'ın yeni bir parti kurup kurmayacağı tartışılırken, toplum olarak daha önemli sorunları olduğunu belirten Türkler, kültürel hakları konusundaki sorunun 30 yıldır çözülemediğine dikkati çekti.
 • 29 Aralık 2015 19:18Bulgaristan'da Höh Genel Başkanı Mestan'ın Görevden UzaklaştırılmasıBulgaristan'da Höh Genel Başkanı Mestan'ın Görevden UzaklaştırılmasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Balkan Rumeli Türkleri Federasyonu Genel Başkanı Zürfettin Hacıoğlu'nun açıklaması - Balkan Rumeli Türkleri Federasyonu Genel Başkanı Hacıoğlu: - "Lütfi Mestan'ın görevden azledilişi, hangi ülkeye, hangi demokrasiye yakışıyor.
 • 28 Aralık 2015 07:32Bulgaristan'daki Türk Partisinde Rus Uçağı Krizi YaşanıyorBulgaristan'daki Türk Partisinde Rus Uçağı Krizi YaşanıyorHÖH lideri Lütfi Mestan, Rus jeti krizinde Türkiye'yi destekleyince partinin onursal başkanı tarafından görevinden alınarak ihraç edildi. Mestan, Türk elçiliğine sığındı.
 • 26 Aralık 2015 23:47Davutoğlu Bulgar Başbakanına 'Mestan'ın Tarafını Tutun' Ricasında BulunmuşBulgaristan'da üyelerinin çoğunluğunu Türklerin oluşturduğu Haklar ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Genel Başkanı Lütvi Mestan’ın ihraç edilmesinden önce Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Bulgar mevkidaşını arayarak ricada bulunduğu öne sürüldü.
 • 26 Aralık 2015 18:55Trafik Kazası: 2 YaralıTrafik Kazası: 2 YaralıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kaza yerinden görüntü, - Araçların yoldan çekilmesi, - Vatandaşların kazayı seyretmesi, Adıyaman'da trafik kazası: 2 yaralı Adıyaman'da beton mikseriyle otomobilin çarpışması sonucu biri ağır 2 kişi yaralandı.
 • 26 Aralık 2015 18:46Mestan'ın İhracının Ardından 3 Vekil Daha Partiden İstifa EttiBulgaristan'da üyelerinin çoğunluğunu Türklerin oluşturduğu Haklar ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Genel Başkanı Lütvi Mestan’ın ihracının ardından 3 vekilin daha partiden istifa ettikleri bildirildi.
 • 26 Aralık 2015 17:43Adıyaman'da Beton Mikseri ile Otomobil Çarpıştı: 2 YaralıAdıyaman'da Beton Mikseri ile Otomobil Çarpıştı: 2 YaralıAdıyaman'da beton mikseri ile otomobil çarpıştı: 2 yaralı ADIYAMAN'da, beton mikseri ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı.
 • 26 Aralık 2015 17:17Adıyaman'da Beton Mikseri ile Otomobil Çarpıştı: 2 YaralıAdıyaman'da Beton Mikseri ile Otomobil Çarpıştı: 2 YaralıAdıyaman'da, beton mikseri ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı.