11:0600
SON DAKİKA AHMET DOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Doğan Haberleri


ADAY-AKP-ISPARTA-GÖNEN... Devamı

   

  Dünya Barış Koşusu"

  Şubat ayında Portekiz'den başlayan ve 50 Avrupa ülkesini kapsayan koşunun Ezine ayağı sona erdi. (Dün 14:50)

   

  Midyat'ta Mide Fıtığı Ameliyatı Yapıldı

  Midyat'ta Mide Fıtığı Ameliyatı Yapıldı

  Genelde üniversite hastanelerinde ya da büyükşehirlerde gerçekleştirilen mide fıtığı ameliyatı Mardin’in Midyat ilçesinde ilk defa gerçekleştirildi. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Datça Kültür Merkezi İçin Proje Araştırması

  Datça Kültür Merkezi İçin Proje Araştırması

  Turizmin yeni gözde merkezlerinden Muğla’nın Datça ilçesine yapılacak Kültür Merkezi için Belediye Başkanı Şener Tokcan, diğer illerdeki Kültür Merkezi projelerini inceliyor. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Mavi Marmara Şehidinin Adı Yurtta Yaşayacak

  İlim Yayma Cemiyeti'nce yaptırılan ve İsrail askerlerinin Mavi Marmara gemisine saldırısında hayatını kaybeden Furkan Doğan'ın adını taşıyan öğrenci yurdu ve gençlik merkezi bu yıl ilk öğrencilerini ağırlayacak Furkan Doğan'ın babası Ahmet Doğan: "Burayı yeni Furkanların yetişeceği bir merkez olarak görüyorum. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  Çavuşoğlu: 'Ermenistan'ın 2015 hazırlıklarını takip ediyoruz' -

  Çavuşoğlu: "Ermenistan'ın 2015 hazırlıklarını takip ediyoruz" -

  Bakan Çavuşoğlu, Gezi olayları sırasında Taksim'de uluslararası bir yayın kuruluşunun muhabirinin maruz kaldığı sözlü tacizle ilgili dünyanın her tarafından açıklama yapılırken, Gazze'de hayatını kaybeden 16 ve yaralanan 40 gazeteciye ilişkin dışişleri bakanlığı düzeyinde açıklama yapan tek ülkenin Türkiye olduğunun hatırlatılması üzerine, Gazze'de birçok gazetecinin acımasızca öldürüldüğünü ve bazı kayıtlarda İsrail tarafından açılan taciz atışlarının bir kameraman ve muhabirin arasından (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Editör Masası'nda

  "Biz Ortadoğu barışının sağlanması ve buraya istikrarın gelmesi için 12 yıldır çok objektif, adaletli bir şekilde gayret sarf ediyoruz. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Siyah İncirde Üreticinin Yüzü Güldü

  Siyah İncirde Üreticinin Yüzü Güldü

  Bursa’ya has yetişen siyah incir bu yıl üreticinin yüzünün güldürdü. (07 Eylül 2014 Pazar )

   

  Kayseri Tomarza'da Aile Kavgası: Bir Ölü

  Kayseri'nin Tomarza ilçesinde gelinle kaynana arasındaki tartışmada gelinin babası bıçaklanarak öldürüldü. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Süt Üreticisine Uygun Kredi

  Süt Üreticisine Uygun Kredi

  Yenişehir Ziraat Bankası Müdürü Hacı Ahmet Doğan, süt parasını bankalarından alan süt üreticisine ipoteksiz ve tek kefille kredi vereceklerini açıkladı. (04 Eylül 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.09.2014 11:06:56. #1.13#