SON DAKİKA AHMET DOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Doğan Haberleri


ADAY-AKP-ISPARTA-GÖNEN... Devamı

   

  Adıyaman'da Başarılı Öğrenciler Karnelerin Yanında Hediye Aldı

  Adıyaman'da Başarılı Öğrenciler Karnelerin Yanında Hediye Aldı

  2014-2015 eğitim ve öğretim sezonun ilk yarısında Adıyaman’da 149 bin 500 öğrenci karnelerini almanın heyecanını yaşadı. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Batman'da Kar Kazaları

  Batman'da Kar Kazaları

  Batman'da kar kazaları Batman kent merkezinde dün akşam başlayan kar yağışıyla birlikte kayganlaşan yollarda bugün sabah saatlerinden itibaren peş peşe kazalar yaşandı. (09 Ocak 2015 Cuma )

   

  Batman'da Kar Kazalara Yol Açtı

  Batman'da Kar Kazalara Yol Açtı

  Batman kent merkezinde dün akşam başlayan kar yağışıyla birlikte kayganlaşan yollarda bugün sabah saatlerinden itibaren peş peşe kazalar yaşandı. (09 Ocak 2015 Cuma )

   

  Iğdır'da Üniversite Öğrencileri Süt Ürünleri İşletmesini Gezdi

  Iğdır'da Üniversite Öğrencileri Süt Ürünleri İşletmesini Gezdi

  Iğdır Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümü öğrencileri, eğitim programı kapsamında süt ürünleri işletmesini gezdi. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  İhh Genel Başkanı 'İçerde Truva Atları Var'

  İhh Genel Başkanı "İçerde Truva Atları Var"

  İhh İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) Başkanı Bülent Yıldırım, Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu'nun Mavi Marmara Gemisi saldırısıyla ilgili olarak belgeleri uluslararası ceza mahkemesine göndermediğini öne sürerek, 'İçerde başka truva atları da var. Bunların hepsi deşifre olacak. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

  İhh Genel Başkanı Bülent Yıldırım Açıklaması

  İhh Genel Başkanı Bülent Yıldırım Açıklaması

  İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım, Mavi Marmara saldırısıyla ilgili Uluslararası Ceza Mahkemesi’nin Türkiye’den istediği belgeleri bazı bürokratların Cumhurbaşkanı ve Başbakan’a rağmen göndermediğini söyledi. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 25.01.2015 16:16:47. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AHMET DOĞAN HABERLERİ
[Hata Bildir]