SON DAKİKA AHMET DOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Doğan Haberleri

 • 00:34 Filistin Dayanışma Gecesi Filistin Dayanışma Gecesi" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Filistinli üniversite öğrencilerinin tiyatro gösterisinden detaylar Başbakanlık Başdanışmanı Ahmet Doğan'ın konuşması Mavi Marmara şehidi Furkan Doğan için yazılan bir ağıt dinletisinden detaylar Başbakanlık Başdanışmanı ve Mavi Marmara saldırısında şehit olan Furkan Doğan'ın babası Ahmet Doğan, "Zor şartlarda Gazzeliler, dimdik ayakta duruyor, asla o toprakları terk etmeyi düşünmüyor.
 • 17:55 Bakanlıktan Şehit Anneleri İçin Program Bakanlıktan Şehit Anneleri İçin Program GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Etkinlikten görüntüler Şehit ailelerinden görüntüler Şehit aileleri ile röportajlar Bakanlıktan şehit anneleri için program Ankara'da yaşayan 90 şehit annesi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca Çamlıdere ilçesindeki piknik alanında düzenlenen programda bir araya geldi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca, "Anneler Günü" dolayısıyla şehit anneleri için özel program düzenlendi.
 • 17:44 Bakanlıktan Şehit Anneleri İçin Program Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca, "Anneler Günü" dolayısıyla şehit anneleri için özel program düzenlendi.
 • 21:09 Başbakanlık Baş Danışmanı Doğan Oğlunu Anlatırken Duygulandı Başbakanlık Baş Danışmanı Doğan Oğlunu Anlatırken Duygulandı Başbakanlık Baş Danışmanı Ahmet Doğan, Canik Belediyesi tarafından düzenlenen “Avrupa Gençlik ve Kültür Zirvesi”nde yaptığı konuşmada Mavi Marmara’da şehit olan oğlu Furkan Doğan’ı anlatırken duygulandı.
 • 20:43 Avrupa Gençlik ve Kültür Zirvesi Başbakanlık Başdanışmanı Ahmet Doğan, "Bizim derdimiz tazminat ya da özür değil. Gazze'deki ablukanın kalkmasıdır.
 • 14:06 Olimpiyatlara 100 günden geri sayım başladı! Olimpiyatlara 100 günden geri sayım başladı! Bu yıl 8 milyarı aşkın cihazın bağlanacağı "Rio Olimpiyatları"nın IT altyapısı bir kez daha Atos'a emanet.
 • 20:06 Dost Partisi Lideri Mestan'ın Basın Toplantısı Dost Partisi Lideri Mestan'ın Basın Toplantısı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Lütvi Mestan ve DOST parti yetililerinin Parlamentoda düzenledikleri basın toplantısı Bulgaristan'da DOST partisi lideri Mestan: "Seçim yasasında yurt dışında yaşayan 2 milyon Bulgaristan vatandaşının oy kullanma hakkının sınırlandırılması vatanseverlik ve ulusçuluk karşıtı bir eylemdir" "Batı Balkanlar ve komşu Türkiye ile dostane ilişkilerimiz, ödün vermeyeceğimiz bir prensibimizdir" SOFYA (AA) – Bulgaristan'da 14 Nisan'da kurulan Sorumluluk, Özgürlük ve Hoşgörü İçin Demokratlar (DOST) partisinin lideri Lütvi Mestan, "Seçim yasasında yurt dışında yaşayan 2 milyon Bulgaristan vatandaşının oy kullanma hakkının sınırlandırılması vatanseverlik ve ulusçuluk karşıtı bir eylemdir.
 • 19:04 Bulgaristan'da Dost Partisi Lideri Mestan Açıklaması SOFYA (AA) – Bulgaristan'da 14 Nisan'da kurulan Sorumluluk, Özgürlük ve Hoşgörü İçin Demokratlar (DOST) partisinin lideri Lütvi Mestan, "Seçim yasasında yurt dışında yaşayan 2 milyon Bulgaristan vatandaşının oy kullanma hakkının sınırlandırılması vatanseverlik ve ulusçuluk karşıtı bir eylemdir.
 • 19:57 Bulgaristan'da Höh Partisinin Kurultayı Bulgaristan'da üyelerinin çoğunluğunu Türk ve Müslümanların oluşturduğu Hak ve Özgürlükler Hareketi'nde genel başkanlığa tek aday olan Mustafa Karadayı seçildi.
 • 18:09 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Ezine ve Biga ilçelerinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla etkinlikler düzenlendi.
 • 16:20 Bulgaristan, Türkiye Komisyonunu Kapattı Bulgaristan, Türkiye ve Rusya'nın ülkenin içişlerine karıştığı iddiasını araştıracak komisyonu kapattı.
 • 15:44 Büyükşehir, Bir Telefon Kadar Yakın MANİSA Büyükşehir Belediyesi, il genelindeki mahallelerin sorunlarını bir bir çözüyor.
 • 09:58 Genç Akademi - Alemi İslam" Sohbetleri Genç Dergisi tarafından gazeteci-yazar Adem Özköse'nin moderatörlüğünde düzenlenen "Genç Akademi - Alemi İslam" sohbetlerinin bu haftaki konuğu Mavi Marmara şehidi Furkan Doğan'ın babası Ahmet Doğan oldu.
 • 16:23 Bulgaristan'daki Türkler Yeniden Ayağa Kalkacaktır" Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanı Zürfettin Hacıoğlu, "Türkiye'de yaşayan Bulgaristan Türkleri de oluşabilecek yeni partide bizzat her kademesinde görev almak istiyorlar" dedi.
 • 14:43 Babalarını Öldüren 2 Kardeş: Önce Ahmet Ateş Etti, Can Çekişiyordu Kafasına Sıktım Babalarını Öldüren 2 Kardeş: Önce Ahmet Ateş Etti, Can Çekişiyordu Kafasına Sıktım Elazığ'da babalarını öldürerek gömen ve daha sonra cesedini yakmak için çıkardıkları sırada suçüstü yakalanan Ahmet ve Salih Doğan kardeşlerin ifadeleri tüyler ürpertti.
 • 20:28 Elazığ 3 Kardeş Adliyede Elazığ 3 Kardeş Adliyede Babalarını öldürdüler, cesedi yakmak isterken yakalandılar (2) 3 KARDEŞ ADLİYEDE Elazığ'ın Palu İlçesi'ne bağlı Karasungur Köyü'nde 6 ay önce tartıştıkları babaları İsmail Doğan'ı öldürerek gömdükleri ve yakmak üzere tekrar çıkardıkları sırada suç üstü yakalandıktan sonra gözaltına alınan Salih ve Ahmet Doğan'dan sonra küçük kardeşleri E. Doğan da savcılığın talimatı doğrultusunda gözaltına alındı.
 • 19:20 Babalarını Öldürdüler, Cesedi Yakmak İsterken Yakalandılar (2) Babalarını Öldürdüler, Cesedi Yakmak İsterken Yakalandılar (2) 3 KARDEŞ ADLİYEDE Elazığ'ın Palu İlçesi'ne bağlı Karasungur Köyü'nde 6 ay önce tartıştıkları babaları İsmail Doğan'ı öldürerek gömdükleri ve yakmak üzere tekrar çıkardıkları sırada suç üstü yakalandıktan sonra gözaltına alınan Salih ve Ahmet Doğan'dan sonra küçük kardeşleri E. Doğan da savcılığın talimatı doğrultusunda gözaltına alındı.
 • 11:25 Bulgaristan'ın, Ahmet Doğan'a Türkiye'ye Giriş Yasağı ile İlgili Bilgisi Yok Bulgaristan Dışişleri Bakanlığı, Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Onursal Başkanı Ahmet Doğan'ın Türkiye'ye giriş yasağı ile ilgili herhangi resmi bir bilgi olmadığını açıkladı.
 • 12:58 Ahmet Doğan'ın Türkiye'ye Girişinin Yasaklandığı İddia Edildi Türkiye'nin, çoğunluğunun Türklerin oluşturduğu Hak ve Özgürlükler Hareketi Fahri Başkanı Ahmet Doğan'a giriş yasağı koyduğu iddia edildi.
 • 14:26 Ezine'de Öğrencilere Süt Dağıtımı Ezine'de, öğrencilere süt dağıtıldı.
 • 11:44 Bulgaristan'da Yeni Bir Türk Partisi Kurulacak" Bulgaristan Şumnu Bağımsız Milletvekili Aydoğan Ali, Bulgaristan'da, Lütfi Mestan başkanlığında yeni bir Türk Partisi kuracaklarını bildirdi.
 • 15:55 Başkanın Oğlu, Olayın Aydınlatılmasını İstiyor Başkanın Oğlu, Olayın Aydınlatılmasını İstiyor Mersin’in Silifke ilçesinde 2005 yılında bombalı saldırı sonucu hayatını kaybeden eski Atakent Belediye Başkanı Fevzi Doğan’ın oğlu Ahmet Doğan, olayın en kısa zamanda aydınlatılmasını istiyor.
 • 14:58 Mersin Bombalı Suikast Kurbanı Başkanın Katil Zanlısı 11 Yıl Sonra Yargılanıyor Mersin Bombalı Suikast Kurbanı Başkanın Katil Zanlısı 11 Yıl Sonra Yargılanıyor Bombalı suikast kurbanı başkanın katil zanlısı 11 yıl sonra yargılanıyor MERSİN'de bombalı suikast sonucu öldürülen Atakent Beldesi Belediye Başkanı DYP'li Fevzi Doğan'ı katil zanlısı olarak hakkında ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istenen dava açılan 33 yaşındaki Yusuf Kılbaş'ın yargılanmasına başlandı.
 • 12:32 Bombalı Suikast Kurbanı Başkanın Katil Zanlısı 11 Yıl Sonra Yargılanıyor Bombalı Suikast Kurbanı Başkanın Katil Zanlısı 11 Yıl Sonra Yargılanıyor Mersin'de bombalı suikast sonucu öldürülen Atakent Beldesi Belediye Başkanı DYP'li Fevzi Doğan'ın katil zanlısı olarak hakkında ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istemiyle dava açılan 33 yaşındaki Yusuf Kılbaş'ın yargılanmasına başlandı.
 • 17:19 Yalova - Hacıoğlu'ndan, Höh Onursal Başkanına Eleştiri Yalova - Hacıoğlu'ndan, Höh Onursal Başkanına Eleştiri Hacıoğlu'ndan, HÖH Onursal Başkanına eleştiri Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanı Zürfettin Hacıoğlu, Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Onursal Başkanı Ahmet Doğan'ın Lütfi Mestan'ı genel başkanlıktan azletmesini kabul etmelerinin mümkün olmadığını söyledi.
 • 15:12 Hacıoğlu'ndan, Höh Onursal Başkanına Eleştiri Hacıoğlu'ndan, Höh Onursal Başkanına Eleştiri Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanı Zürfettin Hacıoğlu, Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Onursal Başkanı Ahmet Doğan'ın Lütfi Mestan'ı genel başkanlıktan azletmesini kabul etmelerinin mümkün olmadığını söyledi.
 • 14:16 Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanı Hacıoğlu Açıklaması Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanı Zürfettin Hacıoğlu, Bulgaristan'da üyelerinin çoğunluğunu Türklerin oluşturduğu Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisinin (HÖH) Genel Başkanı Lütfi Mestan'ın, görevinden uzaklaştırılmasını kınadı.
 • 12:41 Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonundan Höh'e Sert Tepki Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonundan Höh'e Sert Tepki Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanı Zürfettin Hacıoğlu, Yalova’da konfederasyona üye derneklerin yöneticileriyle bir araya geldi.
 • 14:59 Balkan Rumeli Konfederasyonu Başkanı Hacıoğlu Açıklaması Balkan Rumeli Konfederasyonu Başkanı Zürfettin Hacıoğlu, "Bizim Türkiye karşıtı, Türk halkına karşı konuşanı kabul etmemiz mümkün değil" dedi.
 • 22:19 Balkan Rumeli Konfederasyonu Başkanı Hacıoğlu Açıklaması Balkan Rumeli Konfederasyonu Başkanı Zürfettin Hacıoğlu, "650 yıldan bu yana Bulgaristan'da yaşayan Türk nüfus, Rus yanlılarının yanında olamaz" dedi.
 • 16:02 Lütvi Mestan, Türkiye Lehine Ajanlık İddialarını Yalanladı Lütvi Mestan, Türkiye Lehine Ajanlık İddialarını Yalanladı Bulgaristan'da Türkiye adına casusluk yaptığı iddiasıyla partisinden ihraç edilen Lütvi Mestan, bir basın toplantısı düzenleyerek ajanlık iddialarını yalanladı.
 • 18:46 Başbakan Davutoğlu, Başdanışmanı Olarak 9 Yeni İsmi Görevlendirdi ANKARA (İHA) – Başbakan Ahmet Davutoğlu, başdanışmanı olarak 9 yeni ismi görevlendirdi.
 • 23:47 Kültürel Haklarımız 30 Yıldır Çözülemedi" Bulgaristan'da Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisi (HÖH) genel başkanlığından uzaklaştırılan Lütfi Mestan'ın yeni bir parti kurup kurmayacağı tartışılırken, toplum olarak daha önemli sorunları olduğunu belirten Türkler, kültürel hakları konusundaki sorunun 30 yıldır çözülemediğine dikkati çekti.
 • 19:18 Bulgaristan'da Höh Genel Başkanı Mestan'ın Görevden Uzaklaştırılması Bulgaristan'da Höh Genel Başkanı Mestan'ın Görevden Uzaklaştırılması GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Balkan Rumeli Türkleri Federasyonu Genel Başkanı Zürfettin Hacıoğlu'nun açıklaması - Balkan Rumeli Türkleri Federasyonu Genel Başkanı Hacıoğlu: - "Lütfi Mestan'ın görevden azledilişi, hangi ülkeye, hangi demokrasiye yakışıyor.
 • 07:32 Bulgaristan'daki Türk Partisinde Rus Uçağı Krizi Yaşanıyor Bulgaristan'daki Türk Partisinde Rus Uçağı Krizi Yaşanıyor HÖH lideri Lütfi Mestan, Rus jeti krizinde Türkiye'yi destekleyince partinin onursal başkanı tarafından görevinden alınarak ihraç edildi. Mestan, Türk elçiliğine sığındı.
 • 23:47 Davutoğlu Bulgar Başbakanına 'Mestan'ın Tarafını Tutun' Ricasında Bulunmuş Bulgaristan'da üyelerinin çoğunluğunu Türklerin oluşturduğu Haklar ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Genel Başkanı Lütvi Mestan’ın ihraç edilmesinden önce Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Bulgar mevkidaşını arayarak ricada bulunduğu öne sürüldü.
 • 18:55 Trafik Kazası: 2 Yaralı Trafik Kazası: 2 Yaralı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kaza yerinden görüntü, - Araçların yoldan çekilmesi, - Vatandaşların kazayı seyretmesi, Adıyaman'da trafik kazası: 2 yaralı Adıyaman'da beton mikseriyle otomobilin çarpışması sonucu biri ağır 2 kişi yaralandı.
 • 18:46 Mestan'ın İhracının Ardından 3 Vekil Daha Partiden İstifa Etti Bulgaristan'da üyelerinin çoğunluğunu Türklerin oluşturduğu Haklar ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Genel Başkanı Lütvi Mestan’ın ihracının ardından 3 vekilin daha partiden istifa ettikleri bildirildi.
 • 17:43 Adıyaman'da Beton Mikseri ile Otomobil Çarpıştı: 2 Yaralı Adıyaman'da Beton Mikseri ile Otomobil Çarpıştı: 2 Yaralı Adıyaman'da beton mikseri ile otomobil çarpıştı: 2 yaralı ADIYAMAN'da, beton mikseri ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı.
 • 17:17 Adıyaman'da Beton Mikseri ile Otomobil Çarpıştı: 2 Yaralı Adıyaman'da Beton Mikseri ile Otomobil Çarpıştı: 2 Yaralı Adıyaman'da, beton mikseri ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı.
 • 16:38 Rusya Krizinde Türkiye'yi Destekleyen Parti Liderine İhraç Bulgaristan'da üyelerinin çoğunluğunu Türklerin oluşturduğu Haklar ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Genel Başkanı Lütvi Mestan, partisinden ihraç edildi.
 • 13:35 Kestiği Ağacın Altında Kaldı Kestiği Ağacın Altında Kaldı Ordu’nun Gürgentepe ilçesinde bir kişi kestiği ağacın altında kalarak hayatını kaybetti.
 • 18:13 Dersimspor-Sandıklıspor: 4-1 Dersimspor-Sandıklıspor: 4-1 Spor Toto 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta Dersimspor 13'üncü haftada kendi sahasında ağırladığı Sandıklıspor'u 4-1 gibi farklı bir skorla mağlup etti.
 • 16:31 Virajı Alamayan Kamyonet Eve Böyle Girdi Virajı Alamayan Kamyonet Eve Böyle Girdi * Sultangazi'de virajı alamayan kamyonet, yol kenarındaki bir ağacı yıktıktan sonra 2 katlı bir eve girdi.
 • 16:24 Virajı Alamayan Kamyonet Eve Girdi Virajı Alamayan Kamyonet Eve Girdi SULTANGAZİ'de virajı alamayan kamyonet, yol kenarındaki bir ağacı yıktıktan sonra 2 katlı bir eve girdi.
 • 14:04 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kanaat Önderlerini Kabulü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelecek kanaat önderlerinden Ahmet Doğan, görüşmede vatandaşın görüşlerini aktaracaklarını belirterek, "Vatandaşımız, memleketin birlik ve beraberliğini, huzurunu, hizmette adil paylaşım yapılmasını istiyor.
 • 14:25 İsrail Eski Başbakanı Ehud Barak'a Dava Şoku İsrail Eski Başbakanı Ehud Barak'a Dava Şoku İsrail askerlerinin Gazze’ye yardım götüren Mavi Marmara Gemisi’ne yaptığı baskında şehit ettiği Furkan Doğan’ın babası, AK Parti Kayseri Milletvekili Ahmet Doğan, İsrail eski Başbakan’ı Ehud Barak’a dava dosyasının tebliğ edildiğini ve tebliğ sırasında Barak’ın şok olduğunu söyledi.
 • 07:47 Hastanın Bağırsaklarından Mide Yapıldı Hastanın Bağırsaklarından Mide Yapıldı Mide Kanseri nedeniyle midesi alınan 82 yaşındaki bir hastanın ince bağırsaklarından yeni bir mide yapıldı.
 • 14:33 Kayseri'de Şehit Astsubay Sönmez Gözyaşlarıyla Toprağa Verildi -1 Kayseri'de Şehit Astsubay Sönmez Gözyaşlarıyla Toprağa Verildi -1 Kayseri'de şehit Astsubay Sönmez gözyaşlarıyla toprağa verildi Oktay ENSARİ-Zafer BARIŞ- Doğan BİLMEZ/ KAYSERİ(DHA)- PKK'lı teröristlerin Tunceli'de zırhlı aracın geçişi sırasında düzenlediği bombalı saldırıda şehit olan iki askerden Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Onur Sönmez, Kayseri'de düzenlenen törenle, gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 16:11 Osmancık'ta Trafik Kazası: 2 Yaralı Osmancık'ta Trafik Kazası: 2 Yaralı Çorum’un Osmancık içesi Eymir Mahallesi civarında meydana gelen trafik kazasında 2 kişi ağır yaralandı.