SON DAKİKA AHMET EDİP UĞUR HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Edip Uğur Haberleri


AHMET EDİP UĞUR

ADAY- AKP- BALIKESİR-BÜYÜKŞEHİR

A. Edip Uğur, 7 Nisan 1950'de Balıkesir'de doğdu. Orta Öğrenimi İstanbul Işık Lisesi'nde, Yüksek Öğrenimini İstanbul Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisi Kimya Mühendisliği Bölümü'nde tamamlamıştır.

Balıkesir Ticaret Odası ve Müstakil Sanayici... Devamı

11:26
Minik Güreş Takımı 1. Lig'e Yükseldi Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Güreş Takımı, 23-25 Ocak tarihleri arasında Sivas'ta düzenlenen Minik Erkekler Güreş Ligi Terfi Müsabakaları sonucunda 1. Lig'e yükseldi.
Minik Güreş Takımı 1. Lig'e Yükseldi
15:11
Tayland Türkiye Konsolosluğu Ataşesi Shihjiang'dan Uğur'a Ziyaret Tayland Türkiye Konsolosluğu Ataşesi Shao Shihjiang, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'u ziyaret etti.
11:22
Başkan Uğur, Körfezdeki Şoför Esnafının Sorunlarını Dinledi Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, körfez bölgesindeki dolmuş şoförlerinin sorunlarını dinledi. B
15:43
Karnelerini Vali ve Belediye Başkanı'ndan Aldılar Balıkesir Valisi Mustafa Yaman ve AK Partili Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Mehmet Şeref Eğinlioğlu Ortaokulu'nda karne dağıttı, öğrencilere armağanlar verdi.
Karnelerini Vali ve Belediye Başkanı'ndan Aldılar
14:23
Karnelerini Vali ve Belediye Başkanı'ndan Aldılar Balıkesir Valisi Mustafa Yaman ve Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Ahmet Edip Uğur, Mehmet Şeref Eğinlioğlu Ortaokulu'nda karneleri dağıttı, öğrencilere armağanlar verdi.
Karnelerini Vali ve Belediye Başkanı'ndan Aldılar
15:37
Hasretle Beklenen Adalı Barajı Hayata Geçiriliyor Bigadiç/İlyaslar Mahallesi mevkiine 2015 yılı bütçesinde oluru çıkan 2015A010260 Proje Nolu Bigadiç Adalı Barajının projesi 143.744 TL.'ye ihale ediliyor.
13:17
Sarımsaklı Plajı Kirlilikten Kurtulacak Türkiye'nin en güzel plajları arasında yer alan deniz ve kumuyla dünyaca tanınan Ayvalık'taki Sarımsaklı Plajını kirleten Nikita Deresinin ıslahı için çalışmalar başladı.
Sarımsaklı Plajı Kirlilikten Kurtulacak
12:35
Sarımsaklı Plajı Kirlilikten Kurtulacak Türkiye'nin en güzel plajları arasında yer alan deniz ve kumuyla dünyaca tanınan Ayvalık'taki Sarımsaklı Plajını kirleten Nikita Deresinin ıslahı için çalışmalar başladı.
Sarımsaklı Plajı Kirlilikten Kurtulacak
11:09
Engelli Öğrenciye Tekerlekli Sandalye Yardımı Muş'un Bulanık ilçesine bağlı Mollakent köyünde yaşayan yürüme engelli ilkokul 2'nci sınıf öğrencisi Suat Arif İnan'a, Balıkesir Sakatlar Derneği tarafından tekerlekli sandalye hediye edildi.
Engelli Öğrenciye Tekerlekli Sandalye Yardımı
17:56
Edremitli Turizmcilerden Büyükşehir Belediyesinin Projelerine Destek Edremit Turizm İşletmecileri Derneği Başkanı Nevzat Ergün ve yönetim kurulu üyeleri Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'u ziyaret etti.
16:03
Körfezdeki Turizmciler Başkan Uğur'u Ziyaret Etti Edremit Turizm İşletmecileri Derneği Başkanı Nevzat Ergün ve yönetim kurulu üyeleri Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'u ziyaret etti.
Körfezdeki Turizmciler Başkan Uğur'u Ziyaret Etti
14:34
"Balıkesir Tarım Fuarı" Bu Yıl Kapılarını 6. Defa Açacak 6.'sının düzenleneceğini, tarım sanayisi ve hayvancılık sektöründe söz sahibi olan Balıkesir için yararlı olduğunu ifade ettiği Balıkesir Tarım Fuarına Büyükşehir Belediyesi olarak gereken desteği vereceklerini söyledi.
'Balıkesir Tarım Fuarı' Bu Yıl Kapılarını 6. Defa Açacak
14:47
Balıkesirli Gazeteciler Gecede Bir Araya Geldiler “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ etkinlikleri kapsamında düzenlenen gece büyük ilgi gördü.
Balıkesirli Gazeteciler Gecede Bir Araya Geldiler
15:42
Gömeç'e Dev İstihdam Kapısı Balıkesir’in Gömeç ilçesinde, yüzlerce insana iş kapısı olmaya hazırlanan Güven Asa firmasına ait dev zeytinyağı sıkma, dolum ve paketleme tesisi 10 Ocak’ta açılıyor.
Gömeç'e Dev İstihdam Kapısı
13:36
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nde 10 Ayda İkinci Genel Sekreter İstifa Etti Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nde 31 Ekim 2014 tarihinde genel sekreterlik görevine başlayan Mehmet Bozdemir istifa etti.
20:15
Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İstifa Etti Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Bozdemir görevinden ayrıldı.
15:52
Meclis'te Milletvekili Sayısı 535'e Düştü Meclis'te, 4 vekilin vefatı, 10 vekilin belediye başkanlığını tercih etmesi ve İstanbul Milletvekili Erdoğan'ın Köşk'e çıkmasıyla sandalye sayısı 535 oldu.
Meclis'te Milletvekili Sayısı 535'e Düştü
16:55
Sarıkamış Şehitleri Anıldı Sarıkamış şehitleri şehadetlerinin 100. yılında Balıkesir’de düzenlenen “Asrın Yürüyüşü” etkinliğinde saygı, rahmet ve minnetle anıldı.
Sarıkamış Şehitleri Anıldı
13:49
Sarıkamış Şehitleri Anılıyor Sarıkamış Harekatı'nın 100. yılı, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova'da düzenlenen etkinliklerle anıldı.
13:36
Sarıkamış Şehitleri Anılıyor Sarıkamış Harekatı'nın 100. yılı dolayısıyla Balıkesir'de etkinlikler düzenlendi.
12:32
Balıkesir'de Sarıkamış İçin Mehterli Yürüyüş Sarıkamış Harekatı'nın 100. yılı dolayısıyla Balıkesir'de etkinlikler düzenlendi.
10:51
Balıkesir'de Yeni Yılın İlk Bebeğine Altın Ömer adı verilen bebeği Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur ve Karesi Belediye Başkanı Yılmaz ziyaret etti.
08:50
Mahsur Kaldıkları Yolda Yeni Yıla Girdiler balıkesir'de kapanan, Balıkesir-İzmir Karayolu'nda yüzlerce vatandaş, yeni yıla, yolda mahsur kalarak araçlarının içinde girdi.
Mahsur Kaldıkları Yolda Yeni Yıla Girdiler
04:37
Balıkesir'de 2015 Yılının İlk Bebeği Ömer Kurt Oldu Balıkesir'de 2015 yılının ilk bebeği Ömer Kurt, Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi Kadın Doğum Servisi'nde dünyaya geldi.
Balıkesir'de 2015 Yılının İlk Bebeği Ömer Kurt Oldu
04:17
Balıkesir Yeni Yıla Mahsur Girdiler Balıkesir'de dün öğle saatlerinde kapanan, Balıkesir-İzmir Karayolu'nda bu gece yüzlerce vatandaş, yeni yıla, yolda mahsur kalarak araçlarının içinde girdi.
Balıkesir Yeni Yıla Mahsur Girdiler
18:21
Kar Yolları Kapattı, Binlerce Sürücü Mahsur Kaldı (4) Sorun ÇANAKÇI RAMPASI'NDA Balıkesir- Akhisar karayolunun Çanakçı rampasındaki sorun sürüyor.
Kar Yolları Kapattı, Binlerce Sürücü Mahsur Kaldı (4)
14:47
Başkan Yılmaz; '2019'a Kadar Durmak Yok' Yıldız ve Babaköylülerle buluşan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, "Bizler, sizlerin desteğiyle bu makamlara geldik. 2019'a kadar ortaya koyduğumuz hedefleri gerçekleştirmek için canla başla çalışacağız" dedi.
17:42
"Balıkesir 2023'te Türkiye'nin İlk 10 Ekonomisi Arasına Girecek" Balıkesir Belediye Başkanı Uğur, Balıkesir'in Türkiye ekonomi sıralamasında 16. olduğunu belirterek, "2013'te Türkiye'nin ilk 10 ekonomisi arasına girecek." dedi.
08:46
Başkan Uğur, "ÇALIŞKANLIK" Değerine Örnek Gösterildi Balıkesir Büyükşehir Belediyle Başkanı Ahmet Edip Uğur, Ercan Kıvrak İlkokulu'nda öğrencilerle bir araya geldi.
Başkan Uğur, 'ÇALIŞKANLIK' Değerine Örnek Gösterildi
17:10
Balıkesir'de "Bin Eve Bin Doğal Gaz Sobası" Projesi Balıkesir Belediyesi, Altıeylül ve Karesi Belediyelerinin, Balgaz ile başlattığı "bin eve bin doğal gaz sobası" projesi kapsamında doğalgaz sobaları kurulmaya başlandı.
18:06
Ayvalık'ın Vizyonunu Değiştirmeye Hazırlanıyorlar Balıkesir’in Ayvalık ilçesi vizyonunun; Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un talimatı ve AK Parti İlçe Başkanı Hakan Kayaalp’in nezaretinde yapılacak çalışmalarla daha modern ve çağdaş hale getirilmesi için düğmeye basıldı.
Ayvalık'ın Vizyonunu Değiştirmeye Hazırlanıyorlar
16:04
Zeki Müren Şarkılarıyla Anıldı Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Büyükşehir Belediye Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korusu, "Zeki Müren Şarkıları" adlı bir konser düzenledi.
Zeki Müren Şarkılarıyla Anıldı
14:29
Balıkesirpor-Kasımpaşa Maçından Notlar Beklentinin ALTINDA SEYİRCİ BALIKESİRSPOR'un Kasımpaşa ile oynadığı kritik maça ilgi beklenilenin altında oldu.
16:09
Başkan Uğur, Ayvalık'a Prestij Projeler İçin Kolları Sıvadı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Ak Parti Ayvalık İlçe Başkanlığı'nın yeni hizmet binasının açılış törenine katıldı.
Başkan Uğur, Ayvalık'a Prestij  Projeler İçin Kolları Sıvadı
17:49
AK Parti Ayvalık İlçe Başkanlığı Binasının Açılışı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur: "AK Parti iktidarı bugüne kadar çok büyük hizmetler verdi"
14:17
CHP'li Koç, Yeni Torpil Listeni Açıkladı: Başbakan'ın Eşine Halterci Danışman CHP Sözcüsü Haluk Koç, düzenlediği basın toplantısında, aralarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi, TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın yakınlarının da bulunduğu AK Parti’lilerin çocukları ile yakınlarının nerelere, daha sonra da nerelerden nerelere atandığını liste ile açıkladı.
CHP'li Koç, Yeni Torpil Listeni Açıkladı: Başbakan'ın Eşine Halterci Danışman
08:47
Vali Yaman'ın Midilli Ziyareti Memnuniyetle Karşılandı Balıkesir Valisi Mustafa Yaman beraberinde Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Emniyet Müdürü Feridun Boz, Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı ve Ayvalık İlçe Emniyet Müdürü Ali İhsan Avcı ile birlikte Yunanistan’ın Midilli Adası’nı ziyaret etti.
Vali Yaman'ın Midilli Ziyareti Memnuniyetle Karşılandı
11:07
Moğolistan'ın İstanbul Başkonsolosu Enebish'ten Uğur'a Ziyaret Moğolistan'ın İstanbul Başkonsolosu Munkh Ochir Enebish başkanlığındaki heyet, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'u makamında ziyaret etti.
19:50
Gmka Yönetimi Balıkesir'de Toplandı Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) Yönetim Kurulu Balıkesir'de toplandı.
16:43
Gmka'nın 2014 Yılı Son Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı Balıkesir ve Çanakkale illerini kapsayan Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA)'nın aralık ayı olağan yönetim kurulu toplantısı Balıkesir'de yapıldı.
11:28
Üç Milyon Lira Harcandı, 60 Milyon Lira Kar Sağlandı Balıkesir Büyükşehir Belediyesince zeytin sineğine karşı 825 bin dekarda yapılan havadan ilaçlamadan olumlu sonuç alındı Belediye Başkanı Uğur: "İlaçlama sayesinde zeytinyağının kilogramında 4 lira kar oldu.
14:23
Balıkesirspor'a Polisten Moral Kahvaltısı Fenerbahçe'yi konuk edecek Balıkesirspor'un idareci, teknik heyet ve futbolcuları, İl Emniyet Müdürlüğünün verdiği kahvaltıda ilin yöneticileriyle bir araya geldi.
Balıkesirspor'a Polisten Moral Kahvaltısı
11:29
Balıkesirspor'a Polisten Moral Kahvaltısı Spor Toto Süper Ligde, bu akşam sahasında Fenerbahçe ile karşılaşacak Balıkesirspor'un yönetici, teknik heyet ve futbolcularına, İl Emniyet Müdürlüğü kahvaltı verdi.
11:55
Belediye Başkanından Arsenikli Su Tartışmalarına Yanıt Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur, "Kırsaldaki bazı mahallelerimiz, kurulduğundan bu yana 50-100 yıldır bu suları (arsenikli) kullanıyor. En yüksek arsenik seviyesi olan 7 mahallemizden çalışmalara başladık, arıtma tesisleri kuruluyor" dedi.
Belediye Başkanından Arsenikli Su Tartışmalarına Yanıt
10:50
Balıkesir'deki "Arsenikli Su" Tartışmaları Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur: "Kırsaldaki bazı mahallelerimiz, kurulduğundan bu yana 50 100 yıldır bu suları (arsenikli) kullanıyor" "En yüksek arsenik seviyesi olan 7 mahallemizden çalışmalara başladık, arıtma tesisleri kuruluyor.
Balıkesir'deki 'Arsenikli Su' Tartışmaları
14:43
Çam Fıstığı Zararlısıyla Mücadele Çalışmaları Giderek yayılan ve çam fıstığını tehdit eden "Batı çam tohum böceği"ne karşı Kazdağları'nda biyolojik mücadele çalışmaları başladı.
Çam Fıstığı Zararlısıyla Mücadele Çalışmaları
16:53
Türkiye Genelinde 114 Tesis Açıldı Başbakan Davutoğlu: (2) "Kobani'den hareketle Diyarbakır, Van, Bingöl, Bitlis sokaklarını vandalizme boğanlarla Gezi olaylarını bahane ederek oradaki İstanbul'u, Ankara'yı, İzmir'i vandalizme boğanlar koalisyon yapmak istiyorlar.
16:11
Başbakan Davutoğlu Kırklareli'ne Gitti Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 15.50'de Kırklareli'ne gitti.
16:01
Başbakan Davutoğlu, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ni Ziyaret Etti Başbakan Ahmet Davutoğlu, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.
Başbakan Davutoğlu, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ni Ziyaret Etti
15:59
Davutoğlu: Bahçeli, Tuncelilinin Elini Sıkmadı, Gözüne Bakmadı Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Balıkesir il kongresinde, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hedef almayı sürdürdü.
Davutoğlu: Bahçeli, Tuncelilinin Elini Sıkmadı, Gözüne Bakmadı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 19:42:30. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AHMET EDİP UĞUR HABERLERİ
[Hata Bildir]