SON DAKİKA AHMET EDİP UĞUR HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Edip Uğur Haberleri

 • 24 Şubat 2017 09:17 Havran Şantiye Alanına Döndü Havran Şantiye Alanına Döndü Belediye Başkanı Emin Ersoy ile birlikte son yıllarda önemli gelişmeler yaşanan Havran ilçesi, adeta inşaat şantiyesini andıran bir görüntüye büründü.
 • 21 Şubat 2017 15:00 Balıkesirspor Kenetlendi Balıkesirspor Kenetlendi BALIKESİRSPOR'un, TFF 1'inci Lig'deki kritik derbide Bandırmaspor'u 5-0 mağlup etmesi camiayı da kenetledi.
 • 17 Şubat 2017 16:47 Başkan Uğur Kepsut'u Ziyaret Etti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Kepsut'ta incelemelerde bulundu.
 • 17 Şubat 2017 08:47 Bir Metrekare Yer Aldıysam İstifa Etmeye Hazırım Bir Metrekare Yer Aldıysam İstifa Etmeye Hazırım" Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, 1/5000 planı ile ilgili açıklamalarda bulundu.
 • 16 Şubat 2017 16:29 Ayvalık'taki Sit Alanı Değişikliği Ayvalık'taki Sit Alanı Değişikliği Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Türkiye'nin en büyük doğal sit alanı Ayvalık Adaları Tabiat Parkı'nın imara açılması konusundaki değişikliklere ilişkin olumsuz görüş bildireceklerini belirtti.
 • 15 Şubat 2017 19:13 Balıkesir Büyükşehir'den Ayvalık'la Ortak Hareket Kararı Balıkesir Büyükşehir'den Ayvalık'la Ortak Hareket Kararı Balıkesir Büyükşehir'den Ayvalık'la ortak hareket kararıBALIKESİR Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ve Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın Balıkesir Ayvalık'ta da birinci derecede olan bazı sit alanlarının derecesini düşüren çalışmasını ele aldı.
 • 15 Şubat 2017 15:06 Çanakkale'deki Depremler Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Çanakkale'nin Ayvacık ilçesindeki deprem bölgesinde incelemelerde bulundu ve depremzedelerle bir araya geldi.
 • 14 Şubat 2017 18:45 Bandırma Şampiyonlarının Kupaları Başkan Uğur'dan Bandırma Şampiyonlarının Kupaları Başkan Uğur'dan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin “İmkan bizden oynamak sizden” sloganıyla başlattığı ve bu yıl 3.sü düzenlenen Mahalle Ligi Futbol Turnuvası devam ediyor.
 • 14 Şubat 2017 12:18 Fırat Kalkanı Harekâtı Gazisine Protokolden Ziyaret Fırat Kalkanı Harekâtı Gazisine Protokolden Ziyaret Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ahmet Edip Uğur’unda aralarında bulunduğu Balıkesir protokolü Suriye’nin kuzeyindeki terör hedeflerine yönelik yürütülen Fırat Kalkanı Harekâtı’na katılan ve El-Bab bölgesinde bombalı araç patlaması sonucu yaralanan...
 • 14 Şubat 2017 12:09 El-Bab Gazisine Hastanede Ziyaret Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı ve Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ahmet Edip Uğur, Fırat Kalkanı Harekatı sırasında El-Bab bölgesinde yaralanan Piyade Uzman Çavuş Rıza Gül'ü, tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.
 • 09 Şubat 2017 15:46 Emlak Fiyatları En Çok Balıkesir'de Değerlendi Emlak Fiyatları En Çok Balıkesir'de Değerlendi" Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) 2016 yılı Kasım ayı Konut Fiyat Endeksi'ne göre Türkiye'de emlak fiyatları en çok değerlenen ilin Balıkesir olmasında hükümet ve büyükşehir belediyesi yatırımlarının ön palana çıktığını bildirdi.
 • 09 Şubat 2017 15:42 Büyükşehir Belediyesi İşkur ile Protokol İmzaladı Büyükşehir Belediyesi İşkur ile Protokol İmzaladı Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü (İŞKUR) arasında Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri için İşbirliği Protokolü imzalandı.
 • 08 Şubat 2017 16:23 5 Bin Anne Adayına Süt Dağıtılacak 5 Bin Anne Adayına Süt Dağıtılacak Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile Halk Sağlığı Müdürlüğü arasında imzalanan protokolle, hamilelik boyunca 24 litre süt tüketmesi gereken anne adaylarının bu ihtiyacı karşılanacak.
 • 08 Şubat 2017 16:21 Çamlık Tepesi ve Hilal Camii Projesi İçin İmzalar Atıldı Çamlık Tepesi ve Hilal Camii Projesi İçin İmzalar Atıldı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un vizyon projeleri arasında yeralan Çamlık tepesi ve Hilal Camii projesini inşa edecek olan müteahhit firmalar ile imzalar atıldı.
 • 08 Şubat 2017 15:41 Anne Adaylarına Büyükşehir'den Süt Anne Adaylarına Büyükşehir'den Süt Anne adaylarının gebelikleri boyunca ihtiyaçları olan 24 litrelik süt, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanacak.
 • 08 Şubat 2017 15:28 Balıkesir'de 5 Bin Anne Adayına Süt Dağıtılacak Balıkesir'de 5 Bin Anne Adayına Süt Dağıtılacak Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile Halk Sağlığı Müdürlüğü arasında imzalanan protokolle, hamilelik boyunca 24 litre süt tüketmesi gereken anne adaylarının bu ihtiyacı karşılanacak.
 • 08 Şubat 2017 13:53 Taylıeli Yolunun Yapımına Başlandı Taylıeli Yolunun Yapımına Başlandı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından kırsal Taylıeli Mahallesi yolunun yapımına başlandı.
 • 07 Şubat 2017 15:03 Bengi Projesi Protokolü İmzalandı Bengi Projesi Protokolü İmzalandı Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme Projesi (BENGİ) tanıtım ve işbirliği protokol imza toplantısı Öğretmenevinde gerçekleştirildi.
 • 06 Şubat 2017 10:17 Ata Sporu Okçuluk Gelecek Nesillere Taşınıyor Ata Sporu Okçuluk Gelecek Nesillere Taşınıyor Geleneksel Türk Okçuluğu’nu sevdirmek, gençleri bu sporu yapmaya teşvik etmek ve bu geleneği gelecek nesillere aktarmak amacıyla kurulan Talimhane ve Geleneksel Türk Okçuluğu Kursu’nun açılışı gerçekleştirildi.
 • 03 Şubat 2017 17:40 Balıkesirliler Dernekleri Büyükşehir'de Balıkesirliler Dernekleri Büyükşehir'de Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından yurtiçi ve yurtdışında hizmet veren Balıkesirliler dernekleri için teknik temas ve tanışma programı düzenledi.
 • 02 Şubat 2017 15:30 Şişecam Topluluğu son yatırımı için Balıkesir'i seçti Şişecam Topluluğu son yatırımı için Balıkesir'i seçti Düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanlarında küresel bir oyuncu olan Şişecam Topluluğu bu yıl gerçekleştireceği 400 milyon TL'lik cam elyaf üretim tesisi yatırımı için Balıkesir'i seçti.
 • 01 Şubat 2017 18:45 Başkan Uğur, Küçüksan İddialarına Cevap Verdi Başkan Uğur, Küçüksan İddialarına Cevap Verdi Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi üyeleri ile bir araya gelerek son günlerde Küçüksan ile ilgili ortaya atılan iddialara cevap verdi.
 • 31 Ocak 2017 16:06 Büyükşehir'de Sosyal Denge Tazminatı Büyükşehir'de Sosyal Denge Tazminatı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Bem-Bir-Sen ile sosyal denge tazminatı sözleşmesi imzaladı.
 • 26 Ocak 2017 16:42 Başkan Uğur'dan Ankara Çıkartması Başkan Uğur'dan Ankara Çıkartması Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ile ilçe belediye başkanları, Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım’ı ziyaret ederek Balıkesir’de yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler verdiler.
 • 18 Ocak 2017 16:56 Başkan Uğur: Başkan Uğur: "Balıkesir'i Geleceğe Hazırlıyoruz" Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin vizyon projeleri arasında yer alan Çay Deresi Rekreasyon Alanı Projesi kapsamında yapımı tamamlanan ve Mayıs ayında açılması planlanan Avlu Balıkesir’in lansman ile proje tanıtımı yapıldı.