10:4600
SON DAKİKA AHMET EDİP UĞUR HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Edip Uğur Haberleri


AHMET EDİP UĞUR

ADAY- AKP- BALIKESİR-BÜYÜKŞEHİR

A. Edip Uğur, 7 Nisan 1950'de Balıkesir'de doğdu. Orta Öğrenimi İstanbul Işık Lisesi'nde, Yüksek Öğrenimini İstanbul Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisi Kimya Mühendisliği Bölümü'nde tamamlamıştır.

Balıkesir Ticaret Odası ve Müstakil Sanayici... Devamı

  BYEGM'DEN Büyükşehir Belediye Başkanına Ziyaret

  BYEGM'DEN Büyükşehir Belediye Başkanına Ziyaret

  T.C. Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Çanakkale-Balıkesir Bölge Müdürü Murat Dereli, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur'u makamında ziyaret etti. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Alt Geçitte Sona Gelindi

  Alt Geçitte Sona Gelindi

  Her iki mahalleyi de yaya ve araç ulaşımında birbirine bağlayacak altgeçidin betonarme kısmı tamamlandı. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Yayaların Yüzü Gülecek

  Yayaların Yüzü Gülecek

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin, şehir merkezindeki trafik yoğunluğunu azaltmak ve ulaşım sorununa kalıcı çözüm üretmek amacıyla planladığı projelerden ilki olan Gaziosmanpaşa ve Plevne mahallelerini birbirine bağlayacak alt geçit projesinde sona gelindi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Zeytin Sineğine Karşı 822 Bin 500 Dekar Alan İlaçlandı

  Edremit ve Erdek körfezlerinde, uçakla gerçekleştirilen mücadele çalışmalarında 16 bin 450 litre ilaç, 68 bin 500 litre ziray kullanıldı. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Zeytin Sineğiyle Mücadelede 882 Bin Dekar Alan İlaçlandı

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından zeytin sineğiyle mücadele kapsamında geçen ağustos ayında başlatılan ve 26 Eylül 2014 tarihine kadar devam eden uçakla ilaçlama çalışmaları kapsamında, toplam 822 bin 500 dekar alan ilaçlandı. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Kazdağları'na Teleferik Kurulacak

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Altınoluk'tan Kazdağları'na çıkacak teleferik kurulması için çalışma başlattı. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  'Televizyon Yayıncılığı Çok Masraflıdır, Değirmen Gibi Para Öğütür'

  "Televizyon Yayıncılığı Çok Masraflıdır, Değirmen Gibi Para Öğütür"

  Başbakan Yardımcısı Arınç, "İnternette öyle haber siteleri var ki, yazılı basının 10 misli okunuyor." dedi. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Arınç, Edremit'te Televizyon Kanalı Açılışı Yaptı

  Arınç, Edremit'te Televizyon Kanalı Açılışı Yaptı

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, 2 günlük tatil için geldiği Balıkesir’in Edremit ilçesinde ‘Egetürk TV’ isimli televizyon kanalının açılışını yaptı. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Başbakan Yardımcısı Arınç, Balıkesir'de Televizyon Açılışına Katıldı

  Arınç: "İnternette öyle haber siteleri var ki, yazılı basının 10 misli okunuyor. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Balıkesir'de Bayramlaşma

  Balıkesir'de Bayramlaşma

  Balıkesir’de valilik tarafından düzenlenen törende, protokol üyeleri ve vatandaşlar bayramlaştıBalıkesir Valisi Mustafa Yaman’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen bayramlaşma törenine Ak Parti Balıkesir Milletvekili Ali Aydınoğlu, Ak Parti Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşcu, CHP Balıkesir Milletvekili Haluk Ahmet Gümüş, Garnizon Komutan Vekili ve 9. Ana Jet Üssü Komutanı Tuğgeneral İshak Dayıoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Karesi (04 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Balıkesir'de Mahalle Ligi Futbol Turnuvası Başladı

  Balıkesir'de Mahalle Ligi Futbol Turnuvası Başladı

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nin 'İmkan Bizden, Oynamak Sizden' sloganıyla düzenlediği Mahalle Ligi Yıldız ve Gençler Futbol Turnuvası, Vali Mustafa Yaman ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'un vuruşuyla başladı. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Somalili Öğrencilerden Dostluk Maçı

  Somalili Öğrencilerden Dostluk Maçı

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin "İmkan bizden, oynamak sizden” sloganıyla organize ettiği Mahalle Ligi Yıldız ve Gençler Futbol Turnuvası başladı. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  MHP'li Erkul: Balıkesir'e Partinin Değil Hizmet Bayrağını Dikin

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bandırma İlçe Başkanı Karani Erkul, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile Bandırma Belediyesi arasında yapılan protokolün 30 Eylül 2014 tarihinde sona ermesinin ardından su işlerinde çalışan taşeron işçilerin iş akitlerine son verilmesini eleştirdi. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Balıkesir'in Yeni Valisi Yaman, Görevine Başladı

  Balıkesir'in Yeni Valisi Yaman, Görevine Başladı

  Balıkesir Valiliğine atanan Mustafa Yaman, bugün kente gelerek görevine başladı. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Görevinden İstifa Eden Sali: Tarlama Geri Dönüyorum

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği'nden istifa eden Ali Osman Sali, belediyedeki görevinin kuruluş yapmak olduğunu belirterek, "Belediye de kuruldu hayırlısıyla. Şu anda faal bir şekilde, hiçbir eksiği gediği olmadan çalışıyor. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sali İstifa Etti

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sali İstifa Etti

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ali Osman Sali görevinden istifa etti. (30 Eylül 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.10.2014 10:46:24. #1.11#