14:5000
SON DAKİKA AHMET EDİP UĞUR HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Edip Uğur Haberleri


AHMET EDİP UĞUR

ADAY- AKP- BALIKESİR-BÜYÜKŞEHİR

A. Edip Uğur, 7 Nisan 1950'de Balıkesir'de doğdu. Orta Öğrenimi İstanbul Işık Lisesi'nde, Yüksek Öğrenimini İstanbul Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisi Kimya Mühendisliği Bölümü'nde tamamlamıştır.

Balıkesir Ticaret Odası ve Müstakil Sanayici... Devamı

  CHP'li Koç, Yeni Torpil Listeni Açıkladı: Başbakan'ın Eşine Halterci Danışman

  CHP'li Koç, Yeni Torpil Listeni Açıkladı: Başbakan'ın Eşine Halterci Danışman

  CHP Sözcüsü Haluk Koç, düzenlediği basın toplantısında, aralarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi, TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın yakınlarının da bulunduğu AK Parti’lilerin çocukları ile yakınlarının nerelere, daha sonra da nerelerden nerelere atandığını liste ile açıkladı. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Vali Yaman'ın Midilli Ziyareti Memnuniyetle Karşılandı

  Vali Yaman'ın Midilli Ziyareti Memnuniyetle Karşılandı

  Balıkesir Valisi Mustafa Yaman beraberinde Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Emniyet Müdürü Feridun Boz, Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı ve Ayvalık İlçe Emniyet Müdürü Ali İhsan Avcı ile birlikte Yunanistan’ın Midilli Adası’nı ziyaret etti. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Moğolistan'ın İstanbul Başkonsolosu Enebish'ten Uğur'a Ziyaret

  Moğolistan'ın İstanbul Başkonsolosu Munkh Ochir Enebish başkanlığındaki heyet, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'u makamında ziyaret etti. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Gmka Yönetimi Balıkesir'de Toplandı

  Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) Yönetim Kurulu Balıkesir'de toplandı. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Gmka'nın 2014 Yılı Son Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı

  Balıkesir ve Çanakkale illerini kapsayan Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA)'nın aralık ayı olağan yönetim kurulu toplantısı Balıkesir'de yapıldı. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Üç Milyon Lira Harcandı, 60 Milyon Lira Kar Sağlandı

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesince zeytin sineğine karşı 825 bin dekarda yapılan havadan ilaçlamadan olumlu sonuç alındı Belediye Başkanı Uğur: "İlaçlama sayesinde zeytinyağının kilogramında 4 lira kar oldu. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

  Balıkesirspor'a Polisten Moral Kahvaltısı

  Balıkesirspor'a Polisten Moral Kahvaltısı

  Fenerbahçe'yi konuk edecek Balıkesirspor'un idareci, teknik heyet ve futbolcuları, İl Emniyet Müdürlüğünün verdiği kahvaltıda ilin yöneticileriyle bir araya geldi. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Balıkesirspor'a Polisten Moral Kahvaltısı

  Spor Toto Süper Ligde, bu akşam sahasında Fenerbahçe ile karşılaşacak Balıkesirspor'un yönetici, teknik heyet ve futbolcularına, İl Emniyet Müdürlüğü kahvaltı verdi. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Belediye Başkanından Arsenikli Su Tartışmalarına Yanıt

  Belediye Başkanından Arsenikli Su Tartışmalarına Yanıt

  Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur, "Kırsaldaki bazı mahallelerimiz, kurulduğundan bu yana 50-100 yıldır bu suları (arsenikli) kullanıyor. En yüksek arsenik seviyesi olan 7 mahallemizden çalışmalara başladık, arıtma tesisleri kuruluyor" dedi. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 14:50:15. #1.11#