SON DAKİKA AHMET EDİP UĞUR HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Edip Uğur Haberleri

 • 18:24Susurluk Buzağılık Köprüsü'nün Temeli AtıldıSusurluk Buzağılık Köprüsü'nün Temeli AtıldıBalıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından 3 milyon 120 bin lira yatırım ile Susurluk ilçesine yapılacak olan Buzağılık Köprüsü’nün temeli törenle atıldı.
 • 15:04Altıeylül'den Toplu AçılışAltıeylül'den Toplu AçılışAltıeylül Belediyesi’nin toplu açılış töreni Plevne Mahallesi Aile ve Spor Parkı’nda yapıldı.
 • 15:09Marmara Adası'na Ulaşım 3 Saatten 12 Dakikaya İnecekMarmara Adası'na Ulaşım 3 Saatten 12 Dakikaya İnecekBalıkesir'in en uzak ilçelerinden Marmara Denizi ortasındaki Marmara Adası'na feribotlarla üç saatte gidilebilirken, hizmete girecek "deniz taksi"ler sayesinde ulaşım 12 dakikada yapılacak.
 • 12:42Marmara Adası'na Ulaşım 3 Saatten 12 Dakikaya İnecekBalıkesir'in en uzak ilçelerinden Marmara Denizi ortasındaki Marmara Adası'na feribotlarla üç saatte gidilebilirken, hizmete girecek "deniz taksi"ler sayesinde ulaşım 12 dakikada yapılacak.
 • 18:05Balıkesir'de Ücretsiz İnternet DönemiBalıkesir'de Ücretsiz İnternet DönemiBalıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur yeni uygulamaya konulan ücretsiz internet hizmetinin tanıtımını yaptı.
 • 15:30Balıkesir Büyükşehir Belediyesinden Ücretsiz İnternet HizmetiBalıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, vatandaşların ortak kullanım alanlarında ücretsiz internet erişim hizmeti sunacaklarını söyledi.
 • 15:20Başkan Uğur'dan Erdek'e ÇıkarmaBaşkan Uğur'dan Erdek'e ÇıkarmaBalıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, kurmaylarıyla birlikte Erdek’e çıkarma yaptı.
 • 08:52Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur AçıklamasıBalıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, "Atatürkçü geçinenler var. Atatürk'ün gölgesinde yatıp uyuyanlar var" dedi.
 • 17:2421 Mayıs Dünya Süt Günü21 Mayıs Dünya Süt Günü dolayısıyla Balıkesir Bölgesi Hayvancılık Kooperatifleri Birliği (HAYKOOP) tarafından düzenlenen 'Süt içiyorum çünkü" konulu kompozisyon ve şiir yarışmasında dereceye giren ilkokul öğrencilerine ödülleri verildi.
 • 10:45Unesco Yolundaki Ayvalık İçin Tarihi SempozyumUnesco Yolundaki Ayvalık İçin Tarihi SempozyumKültürel ve tarihi değerleriyle adeta bir açık hava müzesi konumunda olan Balıkesir’in Ayvalık ilçesinin Unesco Dünya Mirası olarak değerlendirilmesine yönelik ilk adım olarak nitelendirilen, “Unesco Dünya Mirası ve Ayvalık Kültürel Peyzajı Sempozyumu’ Cuma günü gerçekleştiriliyor.
 • 11:34Dursunbey'e İki Belediye 35 Milyon TL'lik Yeni Eser KazandırdıDursunbey'e İki Belediye 35 Milyon TL'lik Yeni Eser KazandırdıBalıkesir'in Dursunbey İlçesine Büyükşehir Belediyesi ve Dursunbey Belediyesi tarafından kazandırılan 35 Milyon 100 Bin TL'lik Yeni eserin açılış törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur katıldı.
 • 13:00Balıkesir'de Yürüyüşlü KutlamaBalıkesir'de Yürüyüşlü KutlamaBalıkesir'de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı düzenlenen törenle kutlandı.
 • 17:20Dursunbey'de 35 Milyonluk Yatırımın Açılışı YapılacakDursunbey'de 35 Milyonluk Yatırımın Açılışı YapılacakBalıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, ilçeye kazandırılan 35 milyon 100 bin TL’lik yeni eserlerin açılışını yapacak.
 • 15:59Belediyeden Çevrecilere Ödün VermediBelediyeden Çevrecilere Ödün VermediBalıkesir'de Kaya Avni Sağlıkçı Koşu Parkı'ndaki ağaçların yerinden sökülüp, kesilmemesi için imza kampanyası başlatan Atatürk Mahallesi sakinlerinden bir grup bugün AK Partili Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ile görüştü.
 • 15:05Balıkesir'deki Parkta Ağaçların Kesildiği İddiasıBalıkesir'de, Kaya Avni Sağlıkçı Parkı'nda 100'e yakın ağacın kesildiğini öne süren bir grup vatandaş, topladıkları bin 400 imzayı Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'a teslim etti.
 • 15:59Balıkesir Kuva-yi Milliye Kahramanlarını AndıBalıkesir Kuva-yi Milliye Kahramanlarını AndıBalıkesir, Kuva-yi Milliye kahramanlarını andı.
 • 18:31Başbakan Davutoğlu Balıkesir'deBaşbakan Davutoğlu Balıkesir'deBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Bursa mitinginin ardından Kuvayi Milliye Meydanı’ndaki mitingini gerçekleştirmek üzere Balıkesir’e geldi.
 • 14:05Kuva-yı Milliye GünüKuva-yı Milliye GünüTöreden detaylar Kuva-yı Milliye Günü- Balıkesir'de Kuva-yı Milliye Anıtı'na Türkiye haritası çelengi sunuldu Balıkesir'de Kuva-yı Milliye Günü kutlamaları kapsamında Kuva-yı Milliye Anıtı'na kırmızı beyaz karanfillerle yapılan Türkiye haritası çelengi sunuldu.
 • 13:53Balıkesir'de Kuva-yi Milliye Günü KutlandıBalıkesir'de Kuva-yi Milliye Günü KutlandıBalıkesir'de Kuva-yi Milliye Günü nedeniyle tören düzenlendi.
 • 13:43Balıkesir Kuvayımilliye GünüBalıkesir'de, Kurtuluş Savaşı'nda halkın işgal güçlerine karşı mücadelelerinde elde ettiği başarılar anısına bu yıl 14'üncüsü düzenlenen "Kuvayımilliye Günü" kapsamında tören yapıldı.
 • 11:49Kuva-yı Milliye GünüBalıkesir'de Kuva-yı Milliye Günü kutlamaları kapsamında Kuva-yı Milliye Anıtı'na kırmızı beyaz karanfillerle yapılan Türkiye haritası çelengi sunuldu.
 • 16:34Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Kutbettin ArzuGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Kutbettin Arzu_ Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Kutbettin Arzu, Türkiye'nin tarımsal gayrisafi milli hasılasını 150 milyar dolara, ihracatını da 40 milyar dolara çıkarmayı hedeflediklerini söyledi.
 • 14:53Tarımda Büyük HedefTarımda Büyük HedefGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Kutbettin Arzu, "Bundan sonra yapacağımız çalışmalar ile tarımsal gayri safi milli hasılamızı 150 milyar dolara, ihracatımızı da 40 milyar dolara çıkartmayı düşünüyoruz" dedi.
 • 12:58Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Arzu AçıklamasıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Kutbettin Arzu, Türkiye'nin tarımsal gayrisafi milli hasılasını 150 milyar dolara, ihracatını da 40 milyar dolara çıkarmayı hedeflediklerini söyledi.
 • 12:10Balıkesir Algem'i Bakan Yardımcısı Kutbettin Arzu AçtıBalıkesir Algem'i Bakan Yardımcısı Kutbettin Arzu AçtıBalıkesir’in Altıeylül Belediyesi tarafından kurulan Altıeylül Gelişim Merkezi (ALGEM), Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Kutbettin Arzu tarafından hizmete açıldı.
 • 12:06Türkiye'nin Tüm Kuşları' Sergisi AçıldıTürkiye'nin Tüm Kuşları' Sergisi AçıldıBursa Karacabey Belediyesi ev sahipliğinde Trakus.org ve Orman ve Su İşleri bakanlığı 2. Bölge Müdürlüğü işbirliği gerçekleştirilen Trakus 2015 Bahar Kampı'nın ilk ayağı fotoğraf sergisi ile başladı.
 • 09:54Türkiye'nin Tüm Kuşları Fotoğraf Sergisi AçıldıKaracabey'de Trakus.org ile Orman ve Su İşleri Bakanlığı 2. Bölge Müdürlüğünün gerçekleştirdiği Trakus 2015 Bahar Kampı fotoğraf sergisiyle başladı.
 • 17:35Balıkesir - 'Ağaçlar Kesilmesin' Diye 1400 İmzaBalıkesir - 'Ağaçlar Kesilmesin' Diye 1400 İmza'Ağaçlar kesilmesin' diye 1400 imza Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nin, Altıeylül İlçesi'nde Kaya Avni Sağlıkçı Koşu Parkı'ndaki 100 kadar ağacı, 'Göl Park Projesi' kapsamında kökünden kesip, bir bölümünü de taşıması ile ilgili tartışmalar sürüyor.
 • 17:07Ağaçlar Kesilmesin' Diye 1400 İmzaAğaçlar Kesilmesin' Diye 1400 İmzaBalıkesir Büyükşehir Belediyesi'nin, Altıeylül İlçesi'nde Kaya Avni Sağlıkçı Koşu Parkı'ndaki 100 kadar ağacı, 'Göl Park Projesi' kapsamında kökünden kesip, bir bölümünü de taşıması ile ilgili tartışmalar sürüyor.
 • 13:06Balıkesir'de Su Kesintilerine Karşı Jeneratör YöntemiBalıkesir Büyükşehir Belediyesi, içme su arıtma tesisinde elektrik kesintisi nedeniyle su kesintisi yaşanmaması için 1250 kwa gücünde iki jeneratör satın aldı.
 • 12:21Gömeç Belediye Başkanı Arslan, Başkan Uğur'u Ziyaret EttiGömeç Belediye Başkanı Arslan, Başkan Uğur'u Ziyaret EttiGömeç Belediye Başkanı Kazım Arslan, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u makamında ziyaret etti.
 • 19:11Sağlık Bakanı Müezzinoğlu AçıklamasıSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Bu milletin ümüğünü sıkarak, hortumlayarak millete yanlış yapanların ümüğünü sıkarak milleti rahatlatmak, milletin hayal ve hedeflerinin önünde birlikte yürümek istiyoruz.
 • 18:15Balıkesir - Bakan Müezzinoğlu: Netekimler Geldi ve Netekimler GittiBalıkesir - Bakan Müezzinoğlu: Netekimler Geldi ve Netekimler GittiBakan Müezzinoğlu: Netekimler geldi ve netekimler gitti SAĞLIK Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, geçmiş yıllardaki darbe ve muhtıraları hatırlatarak, "Ne yazık ki zaman zaman netekimler geldi ve netekimler gitti.
 • 18:15Balıkesir 2 Bakan Müezzinoğlu: Netekimler Geldi ve Netekimler GittiBalıkesir 2 Bakan Müezzinoğlu: Netekimler Geldi ve Netekimler GittiBakan Müezzinoğlu: Netekimler geldi ve netekimler gitti SAĞLIK Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, geçmiş yıllardaki darbe ve muhtıraları hatırlatarak, "Ne yazık ki zaman zaman netekimler geldi ve netekimler gitti.
 • 15:37Bakan Müezzinoğlu'ndan Kenan Evren YorumuBakan Müezzinoğlu'ndan Kenan Evren YorumuSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, isim vermeden Kenan Evren’i kastederek, ’Netekimler geldi ve netekimler gitti.
 • 13:31Sağlık Bakanı Müezzinoğlu AçıklamasıÇeşitli temaslarda bulunmak üzere Bigadiç ilçesine gelen Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Mevlana'nın güzel bir sözü var; 'Av zamanı kuşları avlamak için atılan yem cömertlikten değildir.
 • 09:13Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Teşekkür Kaz Dağları'ndan GeldiCumhurbaşkanı Erdoğan'a Teşekkür Kaz Dağları'ndan GeldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, “Yerli tohumu, yerli uçak kadar destekliyoruz” açıklamasının ardından Türkiye’deki bilim insanları, yer altı seraları yaparak başlattıkları yerli tohum çalışmalarını anlattı ve Erdoğan’ın çok önemli bir konuya temasta bulunduğunu söyleyerek teşekkür etti.
 • 16:54Altıeylül'de Ayvatlar Şölen ile CoştuAltıeylül'de Ayvatlar Şölen ile CoştuBalıkesir’de Altıeylül Belediyesi’nin koordinesinde gerçekleşen 11. Uluslararası Yörük ve Türkmen Şöleni Ayvatlar Mahallesi’nde coşku ve büyük bir ilgiyle noktalandı.
 • 17:19Başkan Uğur'dan Kent Estetiği Dairesi'ne ZiyaretBaşkan Uğur'dan Kent Estetiği Dairesi'ne ZiyaretBalıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Kent Estetiği Daire Başkanlığı’nın düzenlediği Mevlide katılarak ziyaret etti.
 • 21:03Başbakan Yardımcısı Babacan - Kılıçdaroğlu'nun Seçim VaatleriBaşbakan Yardımcısı Babacan - Kılıçdaroğlu'nun Seçim VaatleriBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın valilik ve belediye ziyaretleri- Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın AK Parti Balıkesir İl Başkanlığını ziyaretindeki konuşması Başbakan Yardımcısı Babacan: -"(CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu) Madem hesap uzmanı, dönüp arkadaşlarına soracak ki 'Ya arkadaşlar, siz üçünüz ayrı ayrı hesap yaptınız, getirin bakayım bunların hangisi doğru?' Ortada bir şey yok, hesap kitap da yok. Ne var? Acaba göz boyayabilir miyim?"- "Türkiye'deki en geniş kesim kimler var? İşte 11 milyon emekli, 3 milyon memur var, şu kadar işçi var. 'Bunların gözünü boyamak için bunları aldatma çabası olarak ne diyebilirim, nasıl kandırabilirim?' Tamamen bunun üzerine kurulan bir seçim beyannamesi"- "1990'lı yıllar, o koalisyon yılları Türkiye'nin hem siyaset sahnesinin hem ekonomisinin çok kötü olduğu yıllar oldu.
 • 17:12Başbakan Yardımcısı Babacan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için "Madem hesap uzmanı, dönüp arkadaşlarına soracak ki 'Ya arkadaşlar, siz üçünüz ayrı ayrı hesap yaptınız, getirin bakayım bunların hangisi doğru?' Ortada bir şey yok, hesap kitap da yok. Ne var? Acaba göz boyayabilir miyim?" dedi.
 • 14:52Babacan: Yatırımcının Önünü Açıp İşini Kolaylaştıran Bir Anlayış GerekiyorBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan, Türkiye'nin dünyada en hızlı şehirleşen ülkelerden birisi olduğunu belirterek, "Hem merkezi hükümet açısından söylüyorum, hem bakanlıklar için söylüyorum, hem büyükşehir belediyemiz, hem de ilçe belediyelerimiz açısından söylüyorum.
 • 14:46Başbakan Yardımcısı Babacan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan, on iki buçuk yıldır iktidarla olduklarını hatırlatarak, "Bugüne kadar yaptığımızın daha yoğununu nasıl gerçekleştireceğimizin plan ve programlarını hazırladık, takvimleri belirledik" dedi.
 • 13:47Babacan: Los Angeles DökülüyorBabacan: Los Angeles DökülüyorAli Babacan, "Los Angeles'ın altyapı ihtiyacı, Yeni Delhi'den daha fazla. Yollar, kaldırımlar, köprüler, alt geçitler her şey dökülüyor" diye konuştu.
 • 12:37Gayrimenkul Sektörü Balıkesir'de BuluştuGayrimenkul Sektörü Balıkesir'de BuluştuGayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği’nin (GYODER) Balıkesir’de düzenlediği zirveye katılan Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Türkiye’de yatırım harcamasının yüzde 80’inin özel sektör tarafından yapıldığını söyledi.
 • 08:32Zirve'nin Misafirleri Balıkesir'e Hayran KaldıGYODER tarafından bu yıl 7.'si Balıkesir'de yapılacak olan "Gelişen Kentler Zirvesi"ne katılacak heyet Balıkesir'de ilk gün gerçekleşen Körfez gezisinde bölgeye hayran kaldılar.
 • 02:08Başbakan Yardımcısı Babacan Ayvalık'ta İncelemelerde BulunduBaşbakan Yardımcısı Babacan Ayvalık'ta İncelemelerde BulunduKısa adı GYODER olan Gayrimenkul Yatırım Ortaklı Derneği zirvesi için Balıkesir’e gelen Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, ziyaret programı kapsamında Balıkesir’in turizm cennet Ayvalık’ı da gezdi.
 • 00:35Başbakan Yardımcısı Babacan Balıkesir'deBaşbakan Yardımcısı Babacan Balıkesir'deGayrimenkul Yatırım Ortaklı Derneği (GYODER) zirvesi için Balıkesir'e gelen Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Ayvalık'ı ziyaret etti.
 • 15:16Balıkesir'de 7. Gelişen Kentler Zirvesi DüzenlendiBalıkesir'de, 7. Gelişen Kentler Zirvesi düzenlendi.
 • 14:11Misiad'ın Balıkesir Ekonomisi İçin Hedefleri BüyükMisiad'ın Balıkesir Ekonomisi İçin Hedefleri BüyükMemleketçi İşadamları Derneği (MİSİAD) Balıkesir Şubesi Yönetim Kurulu Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde gerçekleştirdikleri toplantıda, il genelindeki yöresel ekonomik değerleri mercek altına alarak, kentin ekonomik kalkınmasının en büyük unsurları olarak gördükleri bu değerlerin aslından ayrılmadan geliştirilebilmesi için düğmeye bastı.