11:3800
SON DAKİKA AHMET KELEŞ HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Keleş Haberleri

   

  Şehit Polisin Baba Evine Ateş Düştü

  Şehit Polisin Baba Evine Ateş Düştü

  İstanbul Boğaziçi Köprüsü çıkışında motosikletle bariyerlere çarparak kaza yapıp şehit olan trafik polisi Samet Keleş'in Çarşamba'da yaşayan ailesinin evine ateş düştü. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Samsun'da Şehit Acısı

  Samsun'da Şehit Acısı

  İstanbul'da Boğaziçi Köprüsü çıkışında motosikletle bariyerlere çarparak kaza yapıp şehit olan Trafik Polisi Samet Keleş'in Çarşamba'daki babasının evine ateş düştü. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Balıkesir Üniversitesi'nin Yeni Rektörü Kerim Özdemir Oldu

  Balıkesir Üniversitesi'nde (BAÜ) yeni rektörlük görevine Prof. Dr. Kerim Özdemir atandı. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Fetullah Gülen, Savcıları HSYK'ya Şikayet Etti

  Fetullah Gülen'in avukatı, müvekkili hakkında yürütülen soruşturmanın kanuna aykırı gizlendiği ve adli yargılanma hakkının ihalal edildiği iddiasıyla soruşturma savcısı ile İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekilini HSYK'ya şikayet etti. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Gülen'in Avukatlarından, 2 Savcı Hakkında HSYK'ya Şikayet

  Gülen'in Avukatlarından, 2 Savcı Hakkında HSYK'ya Şikayet

  Fethullah Gülen'in avukatları, müvekkilleri hakkındaki soruşturmayı kendilerinden gizlediği iddiası ile iki savcıyı HSYK'ya şikayet etti. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Engelleri Semah Yaparak Aşıyorlar

  Engelleri Semah Yaparak Aşıyorlar

  Zihinsel engellilerin oluşturduğu ‘Melekler Semazen Ekibi’, vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor. (05 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Çorumlu Berber, İtalya'dan İkinci Velayet Zaferiyle Döndü

  İtalya'nın Mantova kentinde yaşayan amcasının oğlu Ahmet Keleş'in dağılan ailesinden devlet tarafından koruma altına alınan 5 yaşındaki Ahmetcan Keleş'in velayet davasını kazanan Çorumlu berber Arif Keleş, şimdi de Ahmetcan'ın ablaları Melisa ve Angela'nın velayetini alarak kardeşleri Türkiye'de buluşturdu Keleş: "Biz örnek bir aile teşkil ettik. Uluslararası bir başarı kazandık. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Dışişleri ile Maliye Bakanlıklarında Atama Depremi

  Dışişleri ile Maliye Bakanlıklarında Atama Depremi

  Dışişleri ve Maliye Bakanlıkları atama depremiyle sarsıldı. İki kurumda onlarca bürokrat yer değiştirdi, görevinden alındı, yeni görevler edindi. (24 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  10 Bakanlığa Yapılan Atama Kararları Yayımlandı

  10 Bakanlığa Yapılan Atama Kararları Yayımlandı

  Adalet, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Çevre ve Şehircilik, Ekonomi, Gençlik ve Spor, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Gümrük ve Ticaret, Kalkınma ile Maliye bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  10 Bakanlıkta Görev Değişikliği

  10 Bakanlıkta Görev Değişikliği

  10 bakanlıkta birçok atama yapıldı. Bakanlıklara ait atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Adli Tıp Kurumu'na Atamalar

  Adli Tıp Kurumu'na Atamalar

  Adalet, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Çevre ve Şehircilik, Ekonomi, Gençlik ve Spor, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Gümrük ve Ticaret, Kalkınma ile Maliye Bakanlıklarına Ait Atama Kararları Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Atama Kararları

  Atama Kararları

  Adalet, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Çevre ve Şehircilik, Ekonomi, Gençlik ve Spor, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Gümrük ve Ticaret, Kalkınma ile Maliye bakanlıklarındaki atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Yeşilyurt Belediye Meclisi Toplandı

  Yeşilyurt Belediye Meclisi Toplandı

  Malatya merkez ilçe Yeşilyurt belediye Meclisi ikinci toplantısı yaptı. (09 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Sertifikalı Çobanlar Geliyor

  Sertifikalı Çobanlar Geliyor

  Adıyaman'da,"Sürü Yönetimi Eğitimi" kursuna katılan 46 hayvan yetiştiricisi ve çoban eğitimlerini tamamladı. (07 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Sertifikalı Çobanlar Geliyor

  Adıyaman'da düzenlenen "Sürü Yönetimi Eğitimi" kursuna katılan 46 hayvan yetiştiricisi ve çoban eğitimlerini tamamladı Kurslarda teorik ve uygulamalı eğitim alan kursiyerlerden yapılacak sınavda başarılı olanlara sertifika verilecek. (07 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  İtalya'da, Ahmetcan'ın velayet davasında mutlu son -

  İtalya'da, Ahmetcan'ın velayet davasında mutlu son -

  İSMAİL ÇİMEN - İtalya'nın Mantova kentinde aile içi şiddet nedeniyle dağılan 7 çocuklu Keleş ailesinin en küçük üyesi 5 yaşındaki Ahmetcan Keleş'in velayet davasında, baba Ahmet Keleş'in Çorum'da yaşayan amcasının oğlu Arif Keleş, mahkemenin verdiği olumlu karar sonrası eşi Nurhan Keleş ile gittiği İtalya'dan Ahmetcan ile Türkiye'ye döndü. (04 Nisan 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.12.2014 11:38:21. #1.13#