SON DAKİKA AHMET KELEŞ HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Keleş Haberleri

12:57
Erzurum'un Kulaçları Engel Tanımadı Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu tarafından Mersin’de düzenlenen Bedensel Engelliler Türkiye Yüzme Şampiyonasında mücadele eden Erzurumlu yüzücüler yüz güldürdü.
Erzurum'un Kulaçları Engel Tanımadı
15:03
Şehit Polisin Baba Evine Ateş Düştü İstanbul Boğaziçi Köprüsü çıkışında motosikletle bariyerlere çarparak kaza yapıp şehit olan trafik polisi Samet Keleş'in Çarşamba'da yaşayan ailesinin evine ateş düştü.
Şehit Polisin Baba Evine Ateş Düştü
12:34
Samsun'da Şehit Acısı İstanbul'da Boğaziçi Köprüsü çıkışında motosikletle bariyerlere çarparak kaza yapıp şehit olan Trafik Polisi Samet Keleş'in Çarşamba'daki babasının evine ateş düştü.
Samsun'da Şehit Acısı
20:05
Balıkesir Üniversitesi'nin Yeni Rektörü Kerim Özdemir Oldu Balıkesir Üniversitesi'nde (BAÜ) yeni rektörlük görevine Prof. Dr. Kerim Özdemir atandı.
12:33
Balıkesir Üniversitesinde Yeni Rektör Prof. Dr. Özdemir Balıkesir Üniversitesinin yeni rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir oldu.
Balıkesir Üniversitesinde Yeni Rektör Prof. Dr. Özdemir
09:28
Balıkesir Üniversitesinde Rektör Adayı Belirleme Seçimi Rektör Prof. Dr. Alkan, 137 oyla birinci oldu.
Balıkesir Üniversitesinde Rektör Adayı Belirleme Seçimi
18:12
Baü'de Sandıktan Alkan Çıktı Balıkesir Üniversitesi'nde bugün yapılan rektör adayı belirleme seçimi sonuçlandı.
Baü'de Sandıktan Alkan Çıktı
18:08
Baü Rektörlük Seçimlerinde En Çok Oyu Mevcut Rektör Mahir Alkan Aldı Balıkesir Üniversitesi'nin (BAÜ) bugün yapılan 7.dönem rektörlük seçiminde en çok oyu mevcut Rektör Prof.Dr.Mahir Alkan aldı.
Baü Rektörlük Seçimlerinde En Çok Oyu Mevcut Rektör Mahir Alkan Aldı
15:14
Balıkesir Üniversitesi'nde Rektörlük Seçimi Başladı Balıkesir Üniversitesi Rektörlük seçimleri başladı.
Balıkesir Üniversitesi'nde Rektörlük Seçimi Başladı
12:55
Balıkesir Üniversitesinde Rektörlük Seçimi Heyecanı Başladı Balıkesir Üniversitesinde akademik personel, yedinci rektörünü seçmek için sandık başına gitti.
11:49
Macaristan'daki Türkler Bayramda Şehitleri Yalnız Bırakmadı Macaristan’da yaşayan Türk vatandaşları, Kurban Bayramı vesilesiyle 10. Bölge mezarlığında bulunan Türk Şehitliğini ziyaret etti.
Macaristan'daki Türkler Bayramda Şehitleri Yalnız Bırakmadı
11:47
Macaristan'daki Türkler Bayramda Şehitleri Yalnız Bırakmadı Macaristan’da yaşayan Türk vatandaşları, Kurban Bayramı vesilesiyle 10. Bölge mezarlığında bulunan Türk Şehitliğini ziyaret etti.
Macaristan'daki Türkler Bayramda Şehitleri Yalnız Bırakmadı
15:08
Gülen'le İlgili Olarak Yürütülen Soruşturmanın Savcılar Tarafından Gizlendiği İddia Ediliyor. Fethullah Gülen'in avukatları, müvekkilleri hakkındaki soruşturmayı kendilerinden gizlediği iddiası ile İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili Faruk Erşen Yılmaz ve Savcı Fuzuli Aydoğdu'yu HSYK'ya şikayet etti.
Gülen'le İlgili Olarak Yürütülen Soruşturmanın Savcılar Tarafından Gizlendiği İddia Ediliyor.
14:25
Fetullah Gülen, Savcıları HSYK'ya Şikayet Etti Fetullah Gülen'in avukatı, müvekkili hakkında yürütülen soruşturmanın kanuna aykırı gizlendiği ve adli yargılanma hakkının ihalal edildiği iddiasıyla soruşturma savcısı ile İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekilini HSYK'ya şikayet etti.
13:28
Gülen'in Avukatlarından, 2 Savcı Hakkında HSYK'ya Şikayet Fethullah Gülen'in avukatları, müvekkilleri hakkındaki soruşturmayı kendilerinden gizlediği iddiası ile iki savcıyı HSYK'ya şikayet etti.
Gülen'in Avukatlarından, 2 Savcı Hakkında HSYK'ya Şikayet
13:40
Engelleri Semah Yaparak Aşıyorlar Zihinsel engellilerin oluşturduğu ‘Melekler Semazen Ekibi’, vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor.
Engelleri Semah Yaparak Aşıyorlar
13:07
Çorumlu Berber, İtalya'dan İkinci Velayet Zaferiyle Döndü İtalya'nın Mantova kentinde yaşayan amcasının oğlu Ahmet Keleş'in dağılan ailesinden devlet tarafından koruma altına alınan 5 yaşındaki Ahmetcan Keleş'in velayet davasını kazanan Çorumlu berber Arif Keleş, şimdi de Ahmetcan'ın ablaları Melisa ve Angela'nın velayetini alarak kardeşleri Türkiye'de buluşturdu Keleş: "Biz örnek bir aile teşkil ettik. Uluslararası bir başarı kazandık.
09:57
Dışişleri ile Maliye Bakanlıklarında Atama Depremi Dışişleri ve Maliye Bakanlıkları atama depremiyle sarsıldı. İki kurumda onlarca bürokrat yer değiştirdi, görevinden alındı, yeni görevler edindi.
Dışişleri ile Maliye Bakanlıklarında Atama Depremi
10:14
10 Bakanlığa Yapılan Atama Kararları Yayımlandı Adalet, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Çevre ve Şehircilik, Ekonomi, Gençlik ve Spor, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Gümrük ve Ticaret, Kalkınma ile Maliye bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.
10 Bakanlığa Yapılan Atama Kararları Yayımlandı
08:13
10 Bakanlıkta Görev Değişikliği 10 bakanlıkta birçok atama yapıldı. Bakanlıklara ait atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
10 Bakanlıkta Görev Değişikliği
07:37
Adli Tıp Kurumu'na Atamalar Adalet, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Çevre ve Şehircilik, Ekonomi, Gençlik ve Spor, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Gümrük ve Ticaret, Kalkınma ile Maliye Bakanlıklarına Ait Atama Kararları Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
Adli Tıp Kurumu'na Atamalar
03:31
Atama Kararları Adalet, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Çevre ve Şehircilik, Ekonomi, Gençlik ve Spor, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Gümrük ve Ticaret, Kalkınma ile Maliye bakanlıklarındaki atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
Atama Kararları
17:36
Yeşilyurt Belediye Meclisi Toplandı Malatya merkez ilçe Yeşilyurt belediye Meclisi ikinci toplantısı yaptı.
Yeşilyurt Belediye Meclisi Toplandı
16:14
Sertifikalı Çobanlar Geliyor Adıyaman'da,"Sürü Yönetimi Eğitimi" kursuna katılan 46 hayvan yetiştiricisi ve çoban eğitimlerini tamamladı.
Sertifikalı Çobanlar  Geliyor
14:53
Sertifikalı Çobanlar Geliyor Adıyaman'da düzenlenen "Sürü Yönetimi Eğitimi" kursuna katılan 46 hayvan yetiştiricisi ve çoban eğitimlerini tamamladı Kurslarda teorik ve uygulamalı eğitim alan kursiyerlerden yapılacak sınavda başarılı olanlara sertifika verilecek.
13:06
İtalya'da, Ahmetcan'ın velayet davasında mutlu son - İSMAİL ÇİMEN - İtalya'nın Mantova kentinde aile içi şiddet nedeniyle dağılan 7 çocuklu Keleş ailesinin en küçük üyesi 5 yaşındaki Ahmetcan Keleş'in velayet davasında, baba Ahmet Keleş'in Çorum'da yaşayan amcasının oğlu Arif Keleş, mahkemenin verdiği olumlu karar sonrası eşi Nurhan Keleş ile gittiği İtalya'dan Ahmetcan ile Türkiye'ye döndü.
İtalya'da, Ahmetcan'ın velayet davasında mutlu son -
12:12
İtalya'da, Ahmetcan'ın Velayet Davasında Mutlu Son İtalya'nın Mantova kentinde aile içi şiddet nedeniyle dağılan 7 çocuklu Keleş ailesinin en küçük üyesi 5 yaşındaki Ahmetcan Keleş'in velayet davasında, baba Ahmet Keleş'in Çorum'da yaşayan amcasının oğlu Arif Keleş, mahkeminin verdiği olumlu karar sonrası eşi Nurhan Keleş ile gittiği İtalya'dan Ahmetcan ile Türkiye'ye döndü Koruyucu baba Arif Keleş: "Yaklaşık iki yıl süren hukuk mücadelesi sonrasında Ahmetcan'ımıza kavuştuk. Ablaları Angela ve Melisa hakkında da olumlu sonuç çıktı.
11:46
Ahmet Keleş 'Cemaati' Anlatıyor TVNET'in çok konuşulan programı Haber Analiz'e bu akşam, son günlerde gündemi sarsan bir isim konuk oluyor.
23:06
Dumanlı: Fidan ile Gülen 2 Kez Görüştü Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı, "Hakan Fidan ile Gülen arasında iki görüşme yapıldı. Başbakan'ın da bilgisi var." dedi.
Dumanlı: Fidan ile Gülen 2 Kez Görüştü
20:24
CHP Battalgazi ve Yeşilyurt Belediye Meclis Üyeliği Aday Listesi CHP merkez ilçeler Battalgazi ve Yeşilyurt Belediye meclis üyeliği aday listesini açıkladı.
CHP Battalgazi ve Yeşilyurt Belediye Meclis Üyeliği Aday Listesi
18:31
MHP Kdz Ereğli'de Aday Listelerini Seçim Kuruluna Teslim Etti Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Talat Şeker, Belediye Başkanı, Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi aday listelerini ilçe seçim kuruluna teslim etti.
MHP Kdz Ereğli'de Aday Listelerini Seçim Kuruluna Teslim Etti
17:24
İtalya Ahmet Can'ı Türk Koruyucu Aileye Verdi İtalya yargısı aile içi şiddete maruz kalan 4 yaşındaki Ahmet Can'ın Türk koruyucu aileye verilmesini onayladı.
İtalya Ahmet Can'ı Türk Koruyucu Aileye Verdi
11:31
Türkiye İnovasyon Haftası'na Doğal Taş Sergisi Damga Vurdu Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin düzenlediği Türkiye İnovasyon Haftası etkinlikleri, katılımcılara tasarımın büyülü dünyasını keşfetme fırsatı verdi.
Türkiye İnovasyon Haftası'na Doğal Taş Sergisi Damga Vurdu
14:08
Çintimar Sporcuları Sevindirdi Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çintimar, Sporcu Kamp Eğitim Merkezi'nde kalan sporculara eşofman dağıttı.
Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çintimar, kayaklı koşu, atletizm ve güreş branşlarında Sporcu...
Çintimar Sporcuları Sevindirdi
18:51
Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur maçında Bölgesel Amatör Lig takımlarından Nevşehir Gençlikspor'u penaltıdan Metin Akan, Samet ve Cem'in golleri ile 3-1 yenen Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup takımlarından İnegölspor, adını bir üst tura yazdıran takım...
Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur
19:13
Van Valisi Doğan Erciş'te Van Valisi Aydın Nezih Doğan, Erciş ilçesini ziyaret etti.
Van Valisi Doğan Erciş'te
12:17
Gazeteci Orhan Güçlü Trafik Kazası Geçirdi meydana gelen bir trafik kazasında görüntü almak isterken TIR çarptı.
Gazeteci Orhan Güçlü Trafik Kazası Geçirdi
11:02
Kamyonet ile Otomobil Çarpıştı: 5 Yaralı Çorum'un Osmancık İlçesi'nde kamyonet ile otomobilin çarpıştığı kazada 5 kişi yaralandı.
Kamyonet ile Otomobil Çarpıştı: 5 Yaralı
18:57
Erzurum'da Sporcular Piknikte Buluştu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Sporcu Kamp ve Eğitim Merkezi'ndeki öğrenciler, düzenlenen piknikte bir araya geldi.
15:38
Sporcu Eğitim Merkezi Piknikte Buluştu Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Sporcu Kamp Eğitim Merkezi'nde yatılı ve gündüzlü olarak eğitim gören öğrenciler için Özdemir Piknik Merkezi'nde piknik düzenlendi.düzenlenen piknikte sporcu öğrenciler gönüllerince eğlendi.yaşayan...
Sporcu Eğitim Merkezi Piknikte Buluştu
08:33
Gazeteci Levent Candan Oğlunu Sünnet Ettirdi Gazeteci Levent Candan; SAKVA'da düzenlenen cemiyetle oğlu Yusuf Ahmet Candan'ı sünnet ettirdi.
11:20
İtalya'da Türk Çocuğu Ahmetcan'ın Velayeti İçin Koruyucu Aile Umutlu Koruyucu baba adayı Arif Keleş."Ahmetcan'ın amcası, vasisi olarak olumlu neticeleri bekliyoruz".
21:37
Otogarda Simülatör Aracı ile Eğitim Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Trafik Şube Müdürlüğü tarafından emniyet kemerinin önemini anlatmak ve güvenli trafiğin sağlanması amacı ile Afyonkarahisar Otogarı'nda simülatör aracı ile eğitim verildi.
Otogarda Simülatör Aracı ile Eğitim
17:49
Masum Türker: "Seçimler 2014'de Yapılacak" Cumhurbaşkanlığı, genel ve yerel seçimlerin 2014 yılı içerisinde bir arada yapılacağını söyledi.
Masum Türker: 'Seçimler 2014'de Yapılacak'
11:22
Bomba Değil, Sıkışan Klima Gazı Patladı Bursa'nın İnegöl İlçesi'nde, bir kuruyemiş dükkanında meydana gelen patlamada 1 kişi yaralandı.
Bomba Değil, Sıkışan Klima Gazı Patladı
16:32
Maden İhracatçıları Türkiye'yi Ağaçlandırıyor İstanbul Maden İhracatçıları Birliği, 2023 yılı için ihracat hedefini 15 milyar dolar olarak açıkladı.
Maden İhracatçıları Türkiye'yi Ağaçlandırıyor
17:35
"Temiz Çevre Temiz Maden" Ağaçlandırma Projesi "Temiz çevre temiz maden" ağaçlandırma projesi kapsamında Bilecik'in Osmaneli ilçesinde fidan dikimi gerçekleştirildi.
10:01
"Hz. Hatice Validemiz En Güzel Rol Model" Prof.Dr.Ahmet Keleş, "İnsanlığın onurunu kurtarmada müminlerin annesi Hz. Hatice annemiz günümüz kadınlarına tek rol model." dedi.
'Hz. Hatice Validemiz En Güzel Rol Model'
17:33
Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri Sürüyor Ardahan Müftülüğü "Kutlu Doğum Haftası" dolayısıyla program düzenledi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 09:53:33. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AHMET KELEŞ HABERLERİ
[Hata Bildir]