SON DAKİKA AKÇADAĞ HABERLERİ

Son Dakika Akçadağ Haberleri

14:36
Organik Meyve Üretim Desteğinde Son Başvuru Tarihi 27 Mart 2015 Malatya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Selvi, 12 Ocak’ta başlayan organik meyve üretim desteğinde son müracaatların 27 Mart 2015 tarihinde sona ereceğini söyledi.
10:31
Malatya Büyükşehir Belediyesi, Yaptığı Yatırımlarla Örnek Oluyor Malatya’nın Büyükşehir olmasıyla birlikte hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmetler üreten Malatya Büyükşehir Belediyesi, kırsala yapacağı yatırım ve hizmetler için yeni tesisler kurmaya devam ediyor.
Malatya Büyükşehir Belediyesi, Yaptığı Yatırımlarla Örnek Oluyor
17:55
MHP Darende'de Şentürk Güven Tazeledi Malatya’nın Darende ilçesinde gerçekleştirilen MHP ilçe kongresinde mevcut başkan Hasan Şentürk, yeniden ilçe başkanlığına seçildi.
MHP Darende'de Şentürk Güven Tazeledi
15:31
Malatya'da 11 Yargı Mensubunun Görev Yeri Değişti HSYK 1. Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi kapsamında 11 yargı mensubunun görev yeri değişti.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
16:36
Gençlik Hizmetleri ile Akçadağ Ortak Hareket Edecek Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı ilçeye yapılacak spor yatırımları için bir araya geldi.
Gençlik Hizmetleri ile Akçadağ Ortak Hareket Edecek
11:44
Koyunoğlu Derneğinden Başkan Polat'ta Ziyaret Akçadağ Velioğlu Aşireti Koyunoğlu Dernek Başkanı Arif Koyun ve Yönetim Kurulu üyelerinden Yeşilyurt ilçe Belediye Başkan Hacı Uğur Polat’ı ziyaret etti.
Koyunoğlu Derneğinden Başkan Polat'ta Ziyaret
19:08
MHP'li Şahin Battalgazi İlçe Başkanlığını 12 Oy Farkla Kazandı MHP Battalgazi İlçe Kongresinde 4 adayın yarıştığı başkanlık yarışı yapıldı.
MHP'li Şahin Battalgazi İlçe Başkanlığını 12 Oy Farkla Kazandı
13:02
Yurtta Kış Sivas'ta 555, Kayseri'de 40, Malatya'da 102, Tunceli'de 270, Tokat'ta 44, Elazığ'da 222 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
10:35
Yurtta Kış Malatya'da, 102 yerleşim biriminine ulaşım sağlanamıyor.
15:05
Kahramanmaraş Yayla Evlerinde Mahsur Kalanlar 9 Saatte Kurtarıldı Yayla evlerinde mahsur kalanlar 9 saatte kurtarıldı KAHRAMANMARAŞ'ın Andırın İlçesi'nde etkili olan kar yağışı nedeniyle Rifatiye Mahallesi'ndeki yayla evlerinde mahsur kalanlar, belediye ekiplerinin 9 saatlik çalışmasıyla kurtarıldı.
Kahramanmaraş Yayla Evlerinde Mahsur Kalanlar 9 Saatte Kurtarıldı
13:41
Yayla Evlerinde Mahsur Kalanlar 9 Saatte Kurtarıldı Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle Rifatiye Mahallesindeki yayla evlerinde mahsur kalanlar, belediye ekiplerinin çalışmasıyla kurtarıldı.
Yayla Evlerinde Mahsur Kalanlar 9 Saatte Kurtarıldı
12:21
Yurtta Kış Malatya'da kırsal kesimdeki 171 mahallenin yolunda ulaşım sağlanamıyor.
10:31
Malatya'da 171 Köy Yolu Kapandı Malatya’da etkili olan kar yağışı nedeniyle 171 köye ulaşım sağlanamıyor.
Malatya'da 171 Köy Yolu Kapandı
10:28
Yurtta Kış Malatya Kayseri karayolu, tipi nedeniyle ulaşıma kapalı bulunuyor.
12:28
Yurtta Kış Sivas'ta 921, Tunceli'de 251, Tokat'ta 233, Kırıkkale'de 163, Malatya'da 136, Elazığ'da 110, Kırşehir'de 77 ve Yozgat'ta 65 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için yoğun çaba sarf ediyor.
Yurtta Kış
15:07
Yurtta Kış Malatya'da kırsal kesimdeki 81 mahallenin yolu ulaşıma kapandı.
11:43
MAFSAD'tan Vali Süleyman Kamçı'ya Ziyaret Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği üyeleri Malatya Valisi Sayın Süleyman Kamçı'yı ziyaret etti.
MAFSAD'tan Vali Süleyman Kamçı'ya Ziyaret
16:48
MHP Akçadağ İlçe Kongresini Gerçekleştirdi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Akçadağ İlçe Teşkilatının Olağan Genel Kurulu yapıldı.
MHP Akçadağ İlçe Kongresini Gerçekleştirdi
15:40
MASKİ Gezici Vezneyle Hizmet Veriyor Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi, abone ve vezne işlemleri için uygulamaya koyduğu gezici vezneyle hizmet veriyor.
14:40
AK Parti Malatya Teşkilatı'nda Seçim Heyecanı AK Parti Malatya teşkilatlarında seçim heyecanının tüm hızıyla devam ettiği bildirildi.
AK Parti Malatya Teşkilatı'nda Seçim Heyecanı
16:19
Kaymakamlardan Kaymakam Hasan Gündoğdu'ya Ziyaret Kaymakamlar, Malatya’nın Kuluncak ilçesi Kaymakamı Hasan Gündoğdu’yu makamında ziyaret etti.
17:34
Malatya Valisi Kamçı'ya Ziyaretler Malatya İl Müftüsü Ümit Çimen ile ilçe müftüleri ve İl İnsan Hakları Kurulu üyeleri Vali Kamçı'yı makamında ziyaret etti.
15:04
Ağbaba'dan Sağlık Eleştirisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Malatya’nın sağlık tesisleri ve personel konusunda büyük eksiklikleri olduğunu, büyükşehir olması ile övünülen şehrin 6 ilçesinde devlet hastanesi bulunmadığını bildirdiAğbaba yaptığı yazılı açıklamada, “Sağlıkta devrim yaptıklarını ifade eden AKP Hükümeti, gelip Malatya’da yaptığı devrimi görmelidir.
Ağbaba'dan Sağlık Eleştirisi
09:46
Öğrencilere Madde Bağımlılığı Semineri Verildi Öğrencilere, Madde Bağımlılığı ile Mücadele Semineri verildiMalatya’nın Akçadağ İlçe Emniyet Müdürlüğü koordinesinde; Anadolu Lisesi, İmam Hatip Lisesi ve Şehit Alper Güde Çok Programlı Lise öğrencilerine Malatya Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü personeli tarafından Madde Bağımlılığı ile Mücadele Eğitimi verildi.
Öğrencilere Madde Bağımlılığı Semineri Verildi
13:58
Su Bedeli Halkımıza Hizmet Olarak Geri Dönüyor Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, MASKİ Genel Müdürlüğü'nün yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
09:35
Başkan Ali Kazgan'dan Hayvancılığa Destek İstendi Malatya’nın Akçadağ İlçesi Belediye Başkanı Ali Kazgan’dan hayvancılığa destek istendi.
Başkan Ali Kazgan'dan Hayvancılığa Destek İstendi
16:04
Bordo Berelilerin 'Teröristleri Ele Geçirme Tatbikatı' Nefes Kesti TSK Özel Kuvvetler Komutanlığına bağlı bordo bereliler, Afganistan ve Pakistan özel kuvvet timleriyle ortak tatbikat yaptı.
09:09
Kar Yağışı, İlçe ve Kırsal Mahallelerde Etkili Oldu Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından kapanan yolların büyük bir bölümü 27 Kasım günü ulaşıma açılırken, kalan köy yollarının açılması için de çalışmalar aralıksız sürüyor.
Kar Yağışı, İlçe ve Kırsal Mahallelerde Etkili Oldu
17:43
Malatya'da Kardan Kapanan 33 Mahallenin Yolu Açıldı Malatya’da dün akşam kar yağışı sonucu kapanan 41 mahalleden 33’ünün yolu ulaşıma açıldı.
18:01
Kürecik NATO Üssünde Görevli ABD'li Mühendis Aracında Ölü Bulundu Malatya’daki Kürecik NATO Füze Savunma Sistemi üs bölgesinde görevli Amerikalı mühendis kent merkezinde aracında ölü olarak bulundu.
17:41
ABD'li Mühendis Aracında Ölü Bulundu Kürecik NATO Erken Uyarı Sistemi Üs Bölgesinde görevli mühendisin, ön otopsi raporunda, kalp krizinden öldüğü değerlendirildi.
15:38
ABD'li Sivil Mühendisin Şüpheli Ölümü Malatya'da bulunan Kürecik NATO Erken Uyarı Sistemi Üs Bölgesi'nde görevli Amerikalı sivil bir mühendis kent merkezine aracıyla döndüğü sırada direksiyon başında öldü.
15:12
NATO Görevlisi Otomobilinde Ölü Bulundu Malatya'da radar üssünde görevli NATO elemanı, otomobilinde ölü bulundu. Görevlinin, kalp krizinden öldüğü öğrenildi.
NATO Görevlisi Otomobilinde Ölü Bulundu
09:26
Doğanyol'un Yeni Kaymakamı Serdar Karal'a Ziyaret Malatya’nın Doğanyol İlçe Kaymakamı Serdar Karal’a ziyaretler devam ediyor.
Doğanyol'un Yeni Kaymakamı Serdar Karal'a Ziyaret
19:03
Millet Partisi'nden 3 İlçeye Atama Millet Partisi tarafından Battalgazi, Yeşilyurt ve Akçadağ ilçe başkanlarının ataması yapıldı.
Millet Partisi'nden 3 İlçeye Atama
15:01
Yolcu Otobüslerinde Kaçak Sigara ve Esrar Ele Geçirildi Malatya’da iki ayrı yolcu otobüsünde yapılan aramada, esrar ve kaçak sigara gele geçirildi.
Yolcu Otobüslerinde Kaçak Sigara ve Esrar Ele Geçirildi
09:37
Malatya'da Pancar Alım Kampanyası Malatya Şeker Fabrikası’nda pancar alımının devam ettiği ve muhtemelen Aralık ayının ilk yarısında kampanyanın bitmesinin planlandığı bildirildi.
Malatya'da Pancar Alım Kampanyası
11:12
Akçadağ Muhtarlar Derneği Başkanlığına Eyüp Gönültaş Seçildi Malatya'nın Akçadağ ilçesi Mahalle Muhtarları Derneği Başkanlığına Eyüp Gönültaş seçildi.
Akçadağ Muhtarlar Derneği Başkanlığına Eyüp Gönültaş Seçildi
09:12
Mamulo Hoca Anıldı Mamulo Hoca lakabıyla bilinen Seyyid Ahmed Turan Efendi için Malatya’da Mevlid-i şerif okutuldu.
Mamulo Hoca Anıldı
09:56
AK Parti Akçadağ Kadın Kolları Yönetimi Değişti Adalet ve Kalkınma Partisi, Malatya'nın Akçadağ ilçesi Kadın Kolları Başkanlığına Sevgi Özkaya getirildi.
AK Parti Akçadağ Kadın Kolları Yönetimi Değişti
16:58
Şarka Virosüne Dikkat Sert çekirdekli meyve ağaçlarını tehdit eden şarka virüsüne Malatya’da rastlanmadığı ancak üreticilerin meyve fidanı alırken dikkat etmeleri istendi.
Şarka Virosüne Dikkat
08:45
Telekom Fiber Kent Dönüşüm Çalışmalarını Başlattı Gölhisar'da Telekom İl Müdürlüğü, 23 Ekim tarihi itibariyle fiber kent dönüşüm projesi kapsamında çalışmalarını başlattı.
Telekom Fiber Kent Dönüşüm Çalışmalarını Başlattı
13:01
Asırlık Dedenin Uzun Yaşam Sırrı Hatay’ın Dörtyol ilçesinde, torunlarıyla birlikte oturan 100 yaşındaki Ahmet Akçadağ, uzun ömrünü, sofrasından eksik etmediği, tereyağı, bal ve yoğurda borçlu olduğunu söyledi.
Asırlık Dedenin Uzun Yaşam Sırrı
17:12
Açılışı Yapılan 44 Tesisin 7'si Tarımla İlgili Malatya’da, Ahmet Davutoğlu‘nun açılışını yaptığı 44 tesisin 7’sinin tarıma ait olduğu bildirildi.
19:02
MHP'li Yıldız, Davutoğlu'nun Malatya Ziyaretini Değerlendirdi MHP Malatya İl Başkanı Avukat Arif Yıldız, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla Malatya’da gerçekleştirilen açılışların göstermelik olduğunu ileri sürerek daha önce söz verilen ancak hayata geçirilmeyen projeleri sordu.
11:12
Akçadağ Dergisi Yayın Hayatına Başladı Akçadağ Dergisi, ilk sayısı ile yayın hayatına merhaba dedi.
Akçadağ Dergisi Yayın Hayatına Başladı
10:43
Havaalanına 'Belediye Otobüsü Sefer Yapsın' Talebi Malatya hava alanına belediye otobüsünün sefer yapması istendi.
13:20
MASİAD, Yönetim Kurulu Toplantısını Yaptı MASİAD Başkanı İbrahim Güngör, "Sanayileşme, dünya konjonktürüne ve Türkiye geneline bakacak olursak Malatya çok kötü bir yerde değil." dedi.
MASİAD, Yönetim Kurulu Toplantısını Yaptı
16:39
Muhtar Dernekleri Vali Süleyman Kamçı'yı Ziyaret Etti Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Malatya Muhtarlar Derneği, Kayısı Kent Muhtarlar Derneği ve Akçadağ Muhtarlar Derneği Başkanı ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.
Muhtar Dernekleri Vali Süleyman Kamçı'yı Ziyaret Etti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 00:39:39. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AKÇADAĞ HABERLERİ
[Hata Bildir]