SON DAKİKA ALAŞEHİR HABERLERİ

Son Dakika Alaşehir Haberleri

10:26
Alaşehir'de İki Katlı Evinin Bacasını Temizlerken Çatıdan Düşüp Öldü Manisa'nın Alaşehir ilçesinde iki katlı evinin bacasını temizlemek için çıktığı çatıdan dengesini kaybedip beton zemine düşen 35 yaşındaki Emrah Kasap, yaşamını yitirdi.
Alaşehir'de İki Katlı Evinin Bacasını Temizlerken Çatıdan Düşüp Öldü
19:34
Alaşehir Devlet Hastanesi Başhekimi İstifa Etti Başhekim Op. Dr. Er, AK Parti'den Manisa milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa ettiğini açıkladı.
17:46
Alaşehir Devlet Hastanesi Başhekimi İstifa Etti Alaşehir Devlet Hastanesi Başhekimi Aydın Er, genel seçimlerde AK Parti’den Manisa Milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa ettiğini açıkladı.
Alaşehir Devlet Hastanesi Başhekimi İstifa Etti
17:01
Başkan Ergün İlçelere Büyük Müjdeler Verdi MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, katıldığı canlı yayın programında ilçelere önemli müjdeler verdi.
Başkan Ergün İlçelere Büyük Müjdeler Verdi
13:56
Sarıgöl Mali Genel Kurulu Yapıldı Sarıgöl Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin yıllık mali kongresi yapıldı.
Sarıgöl Mali Genel Kurulu Yapıldı
12:41
Alaşehir'de Kooperatif Başkanlarıyla Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı Alaşehir Belediye Başkanı Gökhan Karaçoban, sulama kooperatiflerinin başkan ve yöneticileri ile düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.
Alaşehir'de Kooperatif Başkanlarıyla Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
12:17
Opr. Dr. Aydın Er Açıklaması Alaşehir Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Aydın Er, devlet hastanesinin hasta memnuniyeti açısından ilk 5 arasında yer aldığını söyledi.
Opr. Dr. Aydın Er Açıklaması
14:50
Alaşehir Devlet Hastanesi Lng ile Isınacak Alaşehir Devlet Hastanesi, tüketimi pahalı olan Fuel-Oil yerine LNG sistemiyle ısınmaya başladı.
Alaşehir Devlet Hastanesi Lng ile Isınacak
21:35
Turgutlu'da Türkan Şoray Hayranları Avm'yi Doldurdu Türk sinemasının sultanı Türkan Şoray, Manisa'nın Turgutlu İlçesi'ndeki bir alışveriş merkezinde Sinemam ve Ben isimli kitabını hayranları için imzaladı.
Turgutlu'da Türkan Şoray Hayranları Avm'yi Doldurdu
16:40
Turgutlu'da Avm'de Türkan Şoray İzdihamı Türk sinemasının sultanı Türkan Şoray, Manisa'nın Turgutlu İlçesi'ndeki bir alışveriş merkezinde 'Sinemam ve Ben' adlı kitabını imzaladı.
Turgutlu'da Avm'de Türkan Şoray İzdihamı
11:44
Ak Partili Burak'tan "Hep Destek, Tam Destek" Sözü Manisalı üreticilerin sorunları için harekete geçen AK Parti Manisa Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Şükriye Burak, üreticilere “hep destek, tam destek” sözü verdi.
Ak Partili Burak'tan 'Hep Destek, Tam Destek' Sözü
18:11
Manisa'da Kanal Kavgası: Üç Yaralı Manisa’nın Alaşehir ilçesinde, sulama kooperatifi işçileri ve Alaşehir Belediye işçileri arasındaki kanal tartışmasında olaylar çıktı.
Manisa'da Kanal Kavgası: Üç Yaralı
17:45
Manisa Alaşehir Manisa'da Sulama Kanalı Tartışmasında Mahalleli Belediye İşçilerine Saldırdı Manisa'da sulama kanalı tartışmasında mahalleli belediye işçilerine saldırdı Manisa'nın Alaşehir İlçe Belediyesi işçileri, bir sulama kanalının büyükşehir yasasıyla birlikte artık kendi yetki alanlarında olduğunu söyleyip temizlik yapmak isteyince mahalle sakinleriyle aralarındra gerginlik yaşandı.
Manisa Alaşehir Manisa'da Sulama Kanalı Tartışmasında Mahalleli Belediye İşçilerine Saldırdı
16:59
Manisa'da Sulama Kanalı Tartışmasında Mahalleli Belediye İşçilerine Saldırdı Manisa'nın Alaşehir İlçe Belediyesi işçileri, bir sulama kanalının büyükşehir yasasıyla birlikte artık kendi yetki alanlarında olduğunu söyleyip temizlik yapmak isteyince mahalle sakinleriyle aralarındra gerginlik yaşandı.
Manisa'da Sulama Kanalı Tartışmasında Mahalleli Belediye İşçilerine Saldırdı
14:44
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 1'inci Dairesi'nin Adli ve İdari Yargı Kararnamesi'nde 888 hakim ve savcının yeri değiştirildi.
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
14:47
Alaşehir'de Camilerin Temizliği İçin Ekip Kuruldu Alaşehir Belediyesi, ilçe merkez ve çevre mahallelerde bulunan toplam 140 caminin temizliğini sağlıyor.
Alaşehir'de Camilerin Temizliği İçin Ekip Kuruldu
12:01
Manisa'da Okullar Eğitime Ara Verdi Manisa'nın Demirci, Kula ve Gördes ilçelerinde, olumsuz hava koşulları nedeniyle bugün eğitim ve öğretime ara verildi.
Manisa'da Okullar Eğitime Ara Verdi
20:29
Kar Nedeniyle Kula-Salihli Karayolu Trafiğe Kapandı Manisa'nın Kula İlçesi'nde, öğleden sonra başlayan yoğun kar yağışı nedeniyle Kula-Salihli Karayolu trafiğe kapandı.
Kar Nedeniyle Kula-Salihli Karayolu Trafiğe Kapandı
16:10
Ahmet Altan Anadolu Lisesi İl Dördüncüsü Oldu Alaşehir Ahmet Altan Anadolu Lisesi, Manisa'da katıldığı voleybol turnuvasında il dördüncüsü oldu.
Ahmet Altan Anadolu Lisesi İl Dördüncüsü Oldu
17:10
Diker, Teröre Karşı Kalem Dağıttı Doğru Yol Partisi (DYP) Manisa eski milletvekili Tevfik Diker, Fransa’da ve Türkiye’de yaşanan terör saldırıları karşında “Kalem silahtan etkilidir” diyerek Manisa, Alaşehir, Akhisar, Turgutlu, Ahmetli, Salihli, Gölmarmara, Sarıgöl, Kula’da 10 bin kalem dağıttığını söyledi.
Diker, Teröre Karşı Kalem Dağıttı
15:51
Emekli Bankacı Esnaf Oldu Manisa Alaşehir’de bankadan emekli olan Muammer Kırkbaş, eşi Fergül Kırkbaş ile birlikte konfeksiyon mağazası açarak esnaflığa başladı.
Emekli Bankacı Esnaf Oldu
17:09
Manisa'da Atık Su Arıtma Tesisinin İhale Süreci Başlatılacak Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü merkez, Alaşehir, Turgutlu ve Gördes’te yaptıracağı atık su arıtma tesislerine ait kredilerin İller Bankası tarafından onaylanmasından sonra proje alanlarında incelemelerde bulundu.
14:11
Arıtma Tesislerinde Geri Sayım Başladı Arıtma tesislerinin yapılacağı alanlarda incelemelerin gerçekleştiğini belirten MASKİ Genel Müdürü Yakup Koç, ihale süreçlerinin hızla başlatılacağını söyledi.
17:45
Alaşehir'de Ağaçlar Buz Kesti Manisa’nın Alaşehir ilçesinde yaşanan aşırı soğuklar nedeniyle açılan damlama sulama borularının patlaması sonucu ilginç manzaralar oluştu.
Alaşehir'de Ağaçlar Buz Kesti
16:35
Demran: Türkiye'de Tarımsal Üretim Kumar Olmaktan Çıkarılmalı Ziraat Mühendisleri Odası Manisa Şube Başkanı İbrahim Demran, Türkiye’de tarım üretiminin kumar olmaktan çıkarılması gerektiğini söyledi.
16:15
Buz Ağaç Heykeli Manisa'nın Alaşehir İlçesi'nde soğuk hava nedeniyle borulardaki sular dondu.
Buz Ağaç Heykeli
18:34
Yeni Yıpalacak Alaşehir Otogarı'nın Tapusu Büyükşehir'de Manisa Büyükşehir Belediyesi, Alaşehir ilçesinde oto terminal alanında kalan ve mülkiyeti Alaşehir Belediyesi’ne ait olan parsellerin tapusunu tescil etti.
Yeni Yıpalacak Alaşehir Otogarı'nın Tapusu Büyükşehir'de
16:58
Alaşehir Otogarının Tapusu Büyükşehir'de MANİSA Büyükşehir Belediyesi, Alaşehir ilçesinde oto terminal alanında kalan ve mülkiyeti Alaşehir Belediyesi'ne ait olan parsellerin tapusunu tescil etti.
11:54
Yaş Üzüm İhracatından 280 Milyon Dolar Gelir Türkiye'nin üzüm ambarı Manisa'nın Alaşehir ilçesinde, üzüm ihracatı 2013 yılına oranla %29 oranında artış gösterdi.
Yaş Üzüm İhracatından 280 Milyon Dolar Gelir
09:36
Alaşehir'den 2014'te 280 Milyon Liralık Üzüm İhracatı Alaşehir Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Tarık Memiş, ilçeden geçen yıl gerçekleşen yaş üzüm ihracatının önceki yıla oranla yüzde 29 arttığını ve yaklaşık 280 milyon dolar gelir sağlandığını söyledi.
Alaşehir'den 2014'te 280 Milyon Liralık Üzüm İhracatı
11:15
Diker Salihli'de 100 Bin Kişiyle Görüşecek Manisa eski Milletvekili Tevfik Diker, ’Adım adım Manisa’ programının ikinci etap çalışmalarının startını Salihli’den verdi.
Diker Salihli'de 100 Bin Kişiyle Görüşecek
16:27
Sarıgöl'de Okul Yolu Çilesi Sona Eriyor Manisa'nın Sarıgöl İlçesi'ndeki, aynı binada öğrenim gören Sarıgöl Hayriye Ertürk Anadolu Lisesi ve Sarıgöl Anadolu Lisesi'ndeki toplam 530 öğrenci, 500 metrelik okul yolunun yağmurlu havalarda çamur olması nedeniyle derslere yetişmekte güçlük çekiyor.
Sarıgöl'de Okul Yolu Çilesi Sona Eriyor
10:06
Yurtta Kış İzmir'in bazı ilçelerinde kar nedeniyle okula ulaşamayan taşımalı sistem öğrencileri için eğitime bir gün ara verildi Manisa'da da 3 ilçede eğitime ara verildi.
11:43
Alaşehir Belediyesi'nin Çevre Duyarlılık Projesi Sürüyor Alaşehir Belediyesi’nin ‘Ambalaj Atıkları Geri Kazanım Projesi’ kapsamında başlattığı kampanya devam ediyor.
Alaşehir Belediyesi'nin Çevre Duyarlılık Projesi Sürüyor
13:08
Müzikseverler Koro Kurdu Manisa’nın Alaşehir ilçesinde, bir dernek kurarak bir araya gelen Alaşehir Müzik Gönüllüleri Eğitim ve Araştırma Derneği üyeleri, projeleri kapsamında dernek üyelerinden koro kurdu.
Müzikseverler Koro Kurdu
14:33
Turgutlu Taşan Gediz Nehri'nin Faturası Ağır Oldu Manisa'nın Turgutlu İlçesi'nde, yağmur nedeniyle taşan Gediz Nehri, binlerce dönüm araziyi sular altında bırakıp, bir çiftlikteki 22 bin tavuğun da telef olmasıyla kalmayıp, nehir üzerindeki dört köprüden üçünün kullanılamamasına neden oldu.
Turgutlu Taşan Gediz Nehri'nin Faturası Ağır Oldu
13:55
Taşan Gediz Nehri'nin Faturası Ağır Oldu Manisa'nın Turgutlu İlçesi'nde, yağmur nedeniyle taşan Gediz Nehri, binlerce dönüm araziyi sular altında bıraktı.
Taşan Gediz Nehri'nin Faturası Ağır Oldu
16:02
CHP'li Özel'den Yılın İlk Toplantısı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvekili Özgür Özel, 2015 yılının ilk basın toplantısında 2014 yılını değerlendirirken, genel seçimlerle ilgili de açıklamalarda bulundu.
CHP'li Özel'den Yılın İlk Toplantısı
15:03
Eski Vekil Diker'den Arınç'ın Sözlerine Destek 19. ve 20. Dönem Manisa Milletvekili Tevfik Diker, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın sözlerine destek çıkarak, Manisa’nın isminin Saruhan olarak değiştirilmesi gerektiğini söyledi.
Eski Vekil Diker'den Arınç'ın Sözlerine Destek
18:20
Bunlar da Çiçek Hırsızları Manisa’nın Alaşehir ilçesinde, park ve bahçelerdeki levanta çiçeklerini çalan hırsızlar suçüstü yakalandı.
Bunlar da Çiçek Hırsızları
14:03
Başkan Ergün, "2015 Yatırımların Yılı Olacak" MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı, 2014 yılını değerlendirdi, 2015 yılında yapılacak çalışmalar ve projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.
18:19
Eski Vekil 'Garson' Oldu 19. ve 20. dönem Manisa Milletvekili Tevfik Diker, Manisa’nın Salihli ilçesinde roman bir vatandaşın teklifini kırmayarak kısa bir süre garsonluk yaptı.
Eski Vekil 'Garson' Oldu
17:55
Alaşehir'de Asansörlerin Kontrolleri İçin Protokol İmzalandı Alaşehir Belediyesi ile Türk Standartları Enstitüsü (TSE) arasında, ilçede bulunan asansörlerin yıllık kontrollerinin yapılması yönünde bir protokol imzalandı.
Alaşehir'de Asansörlerin Kontrolleri İçin Protokol İmzalandı
16:17
Alaşehir'deki Çiftçilere Eğitim Verildi Garanti Bankası’nın, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) ve Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü’nün (FAO) işbirliğiyle çiftçilere yönelik başlattığı "Tarım ve Kırsal Kalkınmada Çiftçi Ailelerinin Desteklenmesi Projesi" kapsamında verilen eğitim tamamlandı.
08:42
Acele Kamulaştırma Kararları Bakanlar Kurulu, enerji projeleri için bazı taşınmazların acele kamulaştırılmasını kararlaştırdı.
Acele Kamulaştırma Kararları
19:35
Manisa'da Yoğun Sis İzmir-İstanbul ve İzmir-Ankara yollarının Manisa bölümünde oluşan yoğun sis trafiği olumsuz etkiliyor.
Manisa'da Yoğun Sis
18:41
Manisa'da Yoğun Sis Sis nedeniyle İzmir İstanbul ve İzmir Ankara karayolunda görüş mesafesi 50 metreye kadar düştü.
15:34
Başkan Ergün'den Önemli Açıklamalar MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı, Kanal 35 Televizyonunda Özgür Hancıoğlu'nun hazırlayıp sunduğu 'Gündem Özel Siyaset' programının konuğu oldu.
Başkan Ergün'den Önemli Açıklamalar
12:56
Çileli Yolculuğa İsyan Ettiler Manisa’nın Alaşehir ilçesinde yapılan tapu işlemlerinde harç parası yatırmak için 500 metre yürüyerek banka şubelerine ulaşılması, vatandaşları çileden çıkardı.
Çileli Yolculuğa İsyan Ettiler
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 00:43:02. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ALAŞEHİR HABERLERİ
[Hata Bildir]